4 garsūs žmonės, palaikę „Ripple“ (XRP)

Ripelis yra pavadinimas, kurį bendrai naudoja „blockchain“ platforma ir valiuta, kuri pirmą kartą buvo paleista 2012 m. kaip sėkminga „Ripplepay“ iteracija. Žemiau rasite keletą didžiausių žmonių, kurie palaikė „Ripple“ kelionę link to, kad taptų viena geriausių kriptovaliutų.!

„Ripple“ platforma turi daug funkcijų, tai yra realaus laiko bendrojo atsiskaitymo sistemos (AARL), valiutos keitimo ir perlaidų tinklas. Šis daugiafunkciškumas yra įmanomas naudojant bendrą knygą, kurią prižiūri ir kontroliuoja tinklas, kurį sudaro nepriklausomai patvirtinantys serveriai, kurie nuolat lygina operacijų įrašus. Jis taip pat turi atvirojo kodo protokolą, kuris buvo sukurtas norint atlikti greitas ir pigias pinigines operacijas.

„Ripple“ (XRP) naudojasi bendra vieša duomenų baze, kuri įgyvendina sutarimo procesą tarp tvirtinančių serverių, kad užtikrintų, jog jie veikia pagal tinklo interesus. Patvirtinimo serveriai gali priklausyti visiems, neatsižvelgiant į tai, ar jie yra fiziniai asmenys, ar institucija.

XRP monetos ir „Bitcoin“ dizainas nėra tas pats, nes pirmasis niekada nebuvo skirtas tik kaip elektroninės valiutos forma. Kadangi „Ripple“ nėra išgaunamas, jam nereikia jokių energijos ir daug skaičiavimo reikalaujančių veiksmų, kaip kad yra „Bitcoin“ atveju.

Kai visa šifravimo rinka klestėjo 2017 m. Pabaigoje – 2018 m. Pradžioje, „Ripple“ visų laikų aukščiausia kaina siekė 3,83 USD, tačiau kai šią vasarą krito kriptografijos rinka, „Ripple“ taip pat sekė, o tai leido pasiekti dabartinę kainą 0,297389.

Remiantis duomenimis iš Monetų rinkos dangtelis, „Ripple“ XRP žetonas dabar yra didžiausias altcoinas, pasiekiantis 15 milijardų dolerių rinkos viršutinę ribą, viršijančią „Ethereum“ 13 milijardų dolerių. Todėl ETH buvo nuversta nuo savo pozicijos ir tapo trečia pagal dydį kriptovaliuta, dėl kurios XRP pirmauja kaip antroji pagal dydį valiuta pasaulyje..

Naujai įgytą „XRP“ statusą gali lemti pastovus „Ripple“ reklamos matymas pastaraisiais mėnesiais.

banguoti XRP

Šaltinis: pixabay.com

Paslauga pateko į savo plėtros ir naudojimo antraštes, taip pat tapo akivaizdu, kad daugelis garsių pavadinimų palaikė „Ripple“, jos platformą ir gimtąją monetą..

Garsiausių žmonių, palaikiusių „Ripple“, sąrašas

Snoopas Doggas

Snoopas Doggas, „Snoop Doggy Dogg“ arba „Snoop Lion“ – kaip jam patiko vadinti 2013 m. – vienas garsiausių muzikos reperių, Ripple pakvietė pasirodyti savo bendruomenės susitikime per 2018 m. Konsensuso konferenciją..

Nors jis nieko nepasakė apie investavimą ar XRP organizavimą, manysime, kad jis palaikė „Ripple“ ir projektą apskritai, nes pasirodė šiame renginyje. Žiūrovai galėjo mėgautis intymiu „Snoop“ pasirodymu, po kurio prasidėjo „XRP“ prekės ženklo paleidimas.

Nors tai tik spėlionės, daugelis mano, kad „Ripple“ atlikėjui sumokėjo ne tik grynaisiais, bet ir XRP žetonais.

Ashtonas Kutcheris

Jūs galite žinoti Ashtonas Kutcheris iš savo vaidmenų filme „Du su puse vyro“, „70-ųjų šou“, „Dude Where’s My Car and Punk‘d“, tačiau Kutcheris taip pat yra nuovokus rizikos kapitalistas ir vienas balsingiausių XRP rėmėjų..

Atsižvelgiant į Kutcherio pomėgį investuoti į technologijas, buvo tik laiko klausimas, kada jis parodė susidomėjimą „Ripple“ ir jos XRP moneta. 2018 m. Gegužę jis atskleidė, kad jie kartu su savo verslo partneriu Guy Oseary paaukojo 4 mln. USD vertės XRP Ellen DeGeneres už jos laukinės gamtos labdaros fondą..

“Jūs visada galvojate apie visus kitus”, – sakė Kutcheris pokalbių laidos vedėjui. “Mes norėjome parodyti, kad žmonės galvoja apie tave”.

„„ Ripple “iš esmės yra platforma, leidžianti žmonėms pervesti pinigus iš banko sąskaitos į banko sąskaitą, asmeniui asmeniui, tikrai saugiai, tikrai paprastai, labai greitai“, – buvo trumpas Kutcherio platformos paaiškinimas „DeGeneres“ šou auditorijai..

Jis palaikė „Ripple“, steigdamas rizikos kapitalo įmonę „A-Grade Investments“, ir investavo į daugiau nei 60 technologijų pramonės įmonių ir startuolių, iš kurių svarbiausi yra „Skype“, „Foursquare“, „Airbnb“, „Path“ ir „Fab.com“..

Ashton Kutcher - vienas iš žmonių, palaikiusių „Ripple“

Šaltinis: „Ripple XRP News Tech“

Madonna

Įžymybių, palaikiusių „Ripple“, sąraše yra net pati popkaralienė. Šiais metais, Madonna „Twitter“ paskyroje paskelbė, kad per savo 60-ąjį gimtadienį jos tikslas buvo atsiųsti didelę auką našlaičiams Malavyje, naudojant „Ripple“ monetas. Po to, kai viešai buvo paskelbta apie partnerystę, „Ripple“ (XRP) paskelbė savo svetainėje, kad sutiks visas aukas, atliktas per dainininkės „Facebook“ puslapį..

Pradinį tikslą Ripple ir Madonna nustatė 60 000 USD, tačiau Malavio labdaros organizacijai pavyko surinkti daug daugiau, iš viso iki 200 000 USD (vėliau paaukojo 800 asmenų)..

Vyresnysis operacijų viceprezidentas Ericas van Miltenburgas dėl partnerystės sakė:

„Mums malonu būti nuostabaus Malavio darbo su keletu labiausiai globojamų vaikų dalimi ir esame dėkingi mūsų„ Sound Ventures “investuotojams už tai, kad pristatė mus ir šią svarbią priežastį.“

Sąskaita Clinton

Buvęs 42-asis JAV prezidentas., Billas Clintonas, buvo pakviestas būti pagrindiniu pranešėju „Ripple‘s Swell“ konferencijoje San Franciske, kuri vyko šį spalį.

Ripple pareiškė, kad jie pasirinko Clintoną, nes jis „padėjo įveikti nepaprasto interneto augimo ir priėmimo laikotarpį, formuodamas tai, kas yra šiandien“.

Clinton palaikė „Ripple“ ir apskritai kripto bei „blockchain“ pasaulį, teigdamas, kad paskirstytos knygos technologija (DLT) turi „stulbinančių“ galimybių ir ji nesiremia nacionalinėmis sienomis.

„Visas šis„ blockchain “sandoris turi potencialą tik dėl to, kad jis taikomas visose valstybių sienose ir pajamų grupėse. Kūriniai ir galimybės yra stulbinamai dideli “, – sakė buvęs prezidentas. „Mes galime viską sugadinti neigiamos tapatybės politika ir ekonomine bei socialine politika. Jūs galvojate apie tai “.

Billas Clintonas - garsus „Ripple“ šalininkas

Šaltinis: ripple.com

Paskutiniai žodžiai

„Ripple“ nuo pat veiklos pradžios padarė didelę pažangą pritraukdama daugelį finansų įstaigų į savo platformą. Dabartiniame jo tinkle veikia šimtai didžiausių pasaulio bankų ir mokėjimo sistemų.

Be to, „Ripple Labs“ dar labiau pritraukė garsių žmonių palaikymą ir dėmesį, o tai padidins platformos ir monetos pritaikymą įprastam naudojimui, taip pat padarys žetoną patogų naudoti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me