0x žetonas (ZRX) – viskas, ką reikia žinoti apie 0x

[Šis straipsnis buvo atnaujintas 2018 m. Spalio 18 d., Ypač siekiant atspindėti 0x Coinbase sąrašą]

0x yra atviras protokolas, leidžiantis prekiauti bet kuriuo ERC20 žetonu „Ethereum“ blokų grandinėje, kuris bus naudojamas decentralizuotam mainui kurti. 0x siekia, kad simbolinė prekyba su grandinės nesusijusiais sandoriais būtų efektyvesnė vykdant pažangias sutartis Ethereum „blockchain“.

Įkurta 2016 m. Spalio mėn., „0x“ buvo sukurta tam, kad visi galėtų laisvai prekiauti bet kokio tipo turtu ir leisti bet kuriam vartotojui vykdyti decentralizuotą biržą..

tech

Technologijos už 0x

„0x“ decentralizuotoje prekyboje naudojama ne grandinės užsakymo relė, kuri sumažina dujų kainas ir sumažina eismo kliūtis.

Keli decentralizuoti mainai naudojasi pažangiomis sutartimis, kurios vykdomos „Ethereum“ blokų grandinėje. Tai reiškia, kad užsakymai ir sandoriai vyksta šiose pažangiose sutartyse, o vartotojai visada gali naudotis savo lėšomis, o ne patikėti jas trečiajai šaliai.

Tai taip pat reiškia, kad kiekvieną kartą, kai prekybininkai nori naudotis savo lėšomis, jie turi atlikti operacijas „blockchain“ tinkle, neatsižvelgdami į tai, ar tai yra lėšų įnešimas į išmaniąją biržos sutartį, ar užsakymas. Tai kainuoja „Gas“, vidinį mokestį, kurį reikalauja „Ethereum“ ekosistema, kad įsitikintų, jog šias operacijas „blockchain“ valdo jos kalnakasiai..

Pavyzdžiui, jei naudotumėtės „Ether Delta“, mokėtumėte mokestį už dujas kiekvieną kartą, kai norėtumėte įnešti lėšų į biržos išmaniąją sutartį, kad atliktumėte užsakymą, ir sumokėtumėte dar vieną „Gas“ mokestį, kad įvykdytumėte šią prekybą, kai tik atliksite užsakymą. yra užpildytas.

Decentralizuoti mainai turi didelę naudą saugumui, tačiau jie patiria dideles eksploatacijos išlaidas ir trūksta prieinamumo. „0x“ protokolu siekiama patobulinti decentralizuotus mainus, derinant užsakymo grandines iš grandinės su grandinės mokėjimais. Tai leidžia vartotojams perduoti užsakymą ne grandinėje, kad juos užpildytų kitas vartotojas.

Tik vertės pervedimai vyksta grandinėje, o kitas prekybos komandas palieka valdyti ne grandinės procedūros. Todėl tinklas vykdo operacijas tik tada, kai vykdoma prekyba, o tai leidžia vartotojams mėgautis sumažintais dujų mokesčiais prekiaujant.

dApp

Relės, statomos 0x

Norėdami tai pasiekti, „0x“ naudoja „reles“. Perdavėjai platina užsakymus per viešąsias ar privačias užsakymų knygas. Jie pritraukia į tinklą kapitalą, talpindami jo užsakymų knygas, veikdami kaip mainai. Tačiau relėja negali atlikti prekybos. Jis gali įgalinti prekybą tik siūlydamas gamintojo pavedimus, siunčiamus į tinklą. Norint, kad sandoris būtų visiškai įvykdytas, pirkėjas turi įvykdyti užsakymą, išsiųsdamas savo ir gamintojo parašus į išmaniąją decentralizuoto mainų sutartį. Už kiekvieną operaciją perdavėjas prašo mokesčio 0x gimtąja valiuta, ZRX.

Relayer apdoroti sandoriai yra žinomi kaip „Transliacijos užsakymai“. Transliacijos užsakymai leidžia visiems perduoti užsakymą į tinklą.

„0x“ taip pat integruoja „Point-to-Point“ užsakymus, kurie yra užsakymai, išsiųsti konkrečiam vartotojui. Šie užsakymai leidžia dviem vartotojams pervesti lėšas įvairiomis internetinėmis priemonėmis, įskaitant el. Laiškus, pasiuntinius ir kt. Kai gamintojas siunčia užsakymą tokiu būdu, tik nurodyto gavėjo adresas gali jį įvykdyti, taip užtikrindamas lėšas iš galimai piktybiškų trečiųjų šalių.

Relayeris

Papildomos funkcijos

„0x“ išmaniosios sutartys yra atvirojo kodo šaltiniai, prie kurių visuomenė gali prisijungti bet kuriuo metu. Tai leidžia kūrėjams kurti naujas programas naudojant „0x“ protokolą, jei jiems reikalinga mainų funkcija savo prieigos raktui ar platformai. Protokolas veikia kaip papildinys kitiems „Ethereum“ pagrįstiems „dApps“. Jo taikymo agnosticizmas ir bendro protokolo sluoksnis taip pat leidžia „dApps“ būti sąveikiems, sukuriant „bendrą infrastruktūrą įvairioms [programoms]“.

Kelios kripto įmonės jau naudoja 0x: Auguras, Statusas, district0x, „Blocknet“, Prašyti tinklo, ir daugelis kitų.

Žetonų registro sutartis bus naudojama norint išsaugoti daugybę ERC20 žetonų su „susietais kiekvieno prieigos rakto metaduomenimis: pavadinimu, simboliu, sutarties adresu ir dešimtainių skaičių skaičiumi, reikalingu mažiausiam prieigos raketo vienetui pateikti“. Registras veiks kaip oficiali grandinės nuoroda, leidžianti rinkos dalyviams nepriklausomai patikrinti simbolinius adresus ir valiutų kursus prieš vykdant prekybą..

Nepaisant to, kad padeda vartotojams sumažinti išlaidas atliekant lėšas, įmonė, dirbusi su 0x, gali imti mokesčius už suteiktas paslaugas. Naudojant „0x“ ir standartinį jo protokolą, galima paspartinti keitimąsi skaitmeniniu turtu ir sumažinti vartotojų mokamus mokesčius. 

Remiantis oficialia „0x“ svetaine, yra daugiau nei 30 projektų, kurie dirba su „0x“ ir ieško skirtingų sprendimų per šį protokolą. 

„0x“ nori sukurti besiformuojančios kriptovaliutų ekonomikos infrastruktūrą ir sudaryti sąlygas rinkoms kurti ten, kur anksčiau nebuvo įmanoma. 

Jų oficiali svetainė skelbia taip:

“Kai daugiau turto tampa tokenizuotu, viešieji blokų tinklai suteikia galimybę sukurti naują finansinį krūvį, kuris būtų efektyvesnis, skaidresnis ir teisingesnis nei bet kokia sistema praeityje.”

ZRX žetonas

„0x“ turimas „Ethereum“ žetonas (ZRX) naudojamas mokėti prekybos mokesčius Relėms už jų paslaugas. Pagrindinis „ZRX“ naudojimas yra pasiūlyti decentralizuotą 0x protokolo atnaujinimo sistemos valdymą, o tai reiškia, kad „ZRX“ savininkai turi teisę (proporcingai jų valdoms) pasakyti, kaip laikui bėgant turėtų būti kuriamas protokolas..

0x suinteresuotosios šalys yra atsakingos už protokolo administravimą. Jie taip pat turi pridėti, modifikuoti ir pašalinti duomenis, kai to reikia. Žetonų savininkai taip pat gali naudoti valiutą balsuodami už sprendimus, susijusius su blokų grandine, pvz., Protokolo papildymus ir atnaujinimus, nesutrikdami tinklo funkcijų..

0x rinkos rezultatai

Pasiekęs 0,50 USD iškart po ICO pabaigos, ZRX lėtai sumažėjo iki ~ 0,20 USD, kur liko visą rugsėjį. Spalį ir lapkritį, laikotarpiu, kai augo dauguma altcoinų, vertė nepakito.

Gegužės 10 d. „0x“ pasiekė visų laikų aukščiausią lygį – 2,01 USD. Spalio mėn. Prekiaujama šiek tiek mažiau nei 90 centų, o tai yra gera kaina po „Coinbase“ sąrašo.

2019 m. Rugpjūčio 29 d. ZRX yra 60-oji pagal dydį kriptovaliuta rinkoje. Kiekvieną „ZRX“ monetą galima įsigyti už 0,15 USD. Tai rodo, kad nors 2019 metai Bitcoinui buvo geri, kitos virtualios valiutos elgėsi ne taip, kaip tikėtasi. Iš tiesų, „Bitcoin“ dominavimas rinkoje per pastarąsias 24 valandas viršijo 69%. Tai yra mažiausia kaina, kurią kada nors pasiekė ši virtuali valiuta nuo jos išleidimo į rinką.  

Nors 0x kaina ir toliau krinta, panašią situaciją išgyvena ir daugelis kitų pradinių monetų pasiūlymų bei projektų kriptovaliutų rinkoje. Visa altcoin rinka BTC atžvilgiu smuko ir gali praeiti šiek tiek laiko, kol ji atsigaus po esamos padėties.

Kur nusipirkti ZRX

„ZRX“ galima prekiauti kai kuriose populiariausiose biržose, įskaitant Monetų bazė spalio mėn. jis yra įtrauktas į keletą pagrindinių biržų, tokių kaip Binansas, „OKEx“, ir Bittrex.

Žetonu galima prekiauti Bitcoin, Ethereum ir net USD bei USDT. Didžiąją prekybos apimtį sudaro „Binance“ ir „OKEx“.

Viena iš geriausių platformų norint įsigyti „ZRX“ yra „Binance“. „CoinMarketCap“ duomenimis, „Binance“ yra trečia pagal dydį birža pagal prekybos apimtį per pastarąsias 24 valandas. Platforma siūlo 4 skirtingas ZRX prekybos poras, įskaitant ZRX / USDT, ZRX / ETH, ZRX / BTC ir ZRX / BNB. Visos šios prekybos poros sudaro 0,05% visos platformos prekybos apimties. 

Norėdami įsigyti „ZRX Binance“, vartotojai turės pirkti kitą skaitmeninį turtą, įskaitant USDT, „Ethereum“ (ETH), „Bitcoin“ (BTC) ar „Binance Coin“ (BNB). Siekdamas tai padaryti, „Binance“ išleido naują paslaugą, kuri padeda asmenims, be kita ko, įsigyti kreditines korteles ir gauti BTC, ETH, LTC ar BNB monetas. Kai lėšos bus pridėtos prie jūsų sąskaitos, galėsite jas iškeisti į ZRX monetas. 

Vienintelis „Binance“ prekybos „ZRX“ trūkumas yra tas, kad, nepaisant to, kad yra viena iš didžiausių biržų, turinčių didžiausią apyvartą altcoinams, yra ir kitų platformų, turinčių daugiau likvidumo „ZRX“. Pavyzdžiui, „Coinbase Pro“, vienoje didžiausių biržų visame pasaulyje, yra trys skirtingos prekybos poros su ZRX: ZRX / USD, ZRX / EUR, ZRX / BTC. Šios trys prekybos poros sudaro 0,35% visos „Coinbase“ biržos prekybos apimties. 

Tai reiškia, kad „Coinbase“ užima daugiau nei 12% visos ZRX prekybos apimties, palyginti su 5,82% „Binance“. „Coinbase“ vartotojai gali paprasčiausiai įnešti lėšų įvairiais būdais ir įsigyti „ZRX“ žetonų. 

Šios dvi platformos yra pripažintos kriptovaliutų rinkoje, nes yra dvi saugiausios ir paprasčiausios naudoti.

Kur laikyti ZRX

Kaip minėta anksčiau, ZRX yra ERC20 pagrindu sukurtas prieigos raktas, todėl bet kuri su „Ethereum“ suderinama piniginė palaikys 0x.

Viena populiariausių „ZRX“ žetonų saugojimo piniginių yra „Guarda“. „Guarda“ yra kelių valiutų, kelių platformų ir su laisvės atėmimu nesusijusi piniginė, leidžianti vartotojams greitai, lengvai ir lengvai laikyti, siųsti, gauti ir keistis skaitmeninėmis valiutomis.. 

Ši piniginė yra naudinga naujokams, nes siūlo interneto paslaugas, „Google Chrome“ plėtinį, darbalaukio programą arba išmaniųjų telefonų programą. Be to, daugybė valiutų palaikoma padėtų ZRX turėtojams greičiau ir paprasčiau susitvarkyti su savo portfeliais. 

Kaip minėta anksčiau, visose „ERC-20“ suderinamose piniginėse būtų galima laikyti „ZRX“ žetonus. Nepaisant to, visada labai svarbu būti tikriems, kad lėšos siunčiamos teisingu adresu, nes jos gali pasimesti. 

Laikyti „ZRX“ biržoje nėra pats geriausias dalykas. Kriptovaliutų mainus per pastaruosius kelerius metus paveikė skirtingos atakos ir įsilaužimai, o vartotojai dėl šių problemų prarado dalį ar visą savo skaitmeninį turtą. Geriausia, ką reikia padaryti, tai laikyti „ZRX“ ne laisvės atėmimo vietose esančiose piniginėse, kurios nėra prijungtos prie interneto. 

Kriptovaliutų rinkoje yra ir kitų piniginių, kurios padėtų saugiai ir lengvai laikyti „ZRX“ žetonus..

0x komanda

Šį kriptovaliutos projektą įkūrė Willas Warrenas ir Amiras Bandeali. Warrenas taip pat yra platformos generalinis direktorius, o „Bandeali“ yra CTO. Ponas Warrenas anksčiau buvo atlikęs fizikos tyrimus Los Alamoso nacionalinėje laboratorijoje, o Bandeali dirbo fiksuotų pajamų prekybininku DRW. Jis taip pat studijavo finansus Ilinojaus universitete. 

Kiti asmenys, dirbantys šiame projekte, yra operacijų direktorius Alexas Xu, dizaineris Benas Burnsas, inžinierius Leonidas Logvinovas ir Philippe’as Castonguay’us. 

Projektas taip pat gavo finansavimą iš „Fintech Blockchain Group“, „Pantera“, „Polychain Capital“, „Jen Advisors“ ir „Blockchain Capital“.. 

Taip pat už šio įdomaus projekto yra daugybė kitų ekspertų, įskaitant Tomą Schmidtą, Jacobą Evansą, Gregą Hyseną, Melą Oberto, Remco Bloemeną, Weijie Wu, Zianny Ng, Rui Zhangą, Masoną Liangą ir Michaelą Zhu.. 

„0x“ patarėjai yra Fredas Ehrsamas iš „Paradigm“, Olafas Carlsonas-Wee iš „Polychain Capital“, Joey Krugas iš „Pantera Capital“ ir Auguras, Linda Xie iš „Scalar Capital“ bei Davidas Sacksas iš „Craft Ventures“. 

Verdiktas

Išmaniojo protokolo dėka „0x“ sujungia tiek centralizuotų, tiek decentralizuotų mainų pranašumus, tuo pačiu atsikratydama jų problemų. Ne grandinės užsakymų persiuntėjai įgalina pigių operacijų centralizuotą mainų pasiūlymą. Mokėjimai grandinėje suteikia vartotojams galimybę pasinaudoti decentralizuotos prekybos pranašumais. Abu procesai vykdomi naudojant pažangias sutartis, kurios padidina saugumą. Atsižvelgiant į „0x“ teikiamus pranašumus, labai gali būti, kad šis projektas sukvies daug susidomėjusių investuotojų.

0x Kontaktai ir papildoma informacija:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me