Ethereum cenu prognoze: ETH lielāko prognožu saraksts

Contents

Live Ethereum cena: reāllaika ETH / USD maiņas kursa vērtība

Kas ir pieejams Ethereum nākotnei? Eksperti nosver

Ethereum jau daudzus gadus ir pasaules kriptonauda (pēc vispārējās tirgus kapitalizācijas) otrais numurs. Tomēr atšķirībā no Bitcoin digitālo aktīvu var izmantot citiem mērķiem, nevis maksājumiem un vērtības glabāšanai. Iesācējiem ETH ekosistēmu var uzskatīt par pamatinstrumentu, kuru izstrādātāji var izmantot, lai izstrādātu citas monētas, kā arī unikālas decentralizētas lietojumprogrammas. Ņemot to vērā, Etera augstās likviditātes koeficienta dēļ valūtu var izmantot arī ikdienas monetāro darījumu atvieglošanai.

Tajā ir arī pieminēts, ka Ethereum pašlaik ir vairāk bāzes savienošanas iespēju nekā jebkurai citai kriptovalūtai, kuras nosaukums nav Bitcoin. Visu šo iepriekšminēto nišas funkciju rezultātā kriptogrāfijas aktīvs pagājušā gada sākumā palielinājās līdz visu laiku augstākajam apmēram 1400 USD – skaitlis, par kuru eksperti nav pārliecināti, vai ETH var atkal atgriezties (vismaz tuvākajā nākotnē ).

Šajā rakstā mēs aplūkosim dažas prognozes, kuras attiecībā uz Ethereum ir izteikuši labi pazīstami nozares eksperti. Šos viedokļus nevajadzētu uztvert kā konkrētus ieguldījumu ieteikumus, un tie ir domāti tikai kā norādījumi.

Turklāt papildus visām zemāk uzskaitītajām Ethereum augstākajām cenu prognozēm mēs esam apkopojuši visplašāko ETH monētu cenu vēstures grafiku, lai parādītu jums visas virsotnes un ielejas, augstākās un zemākās vietas, kur līdz šim bijusi ETH cena. Tāpēc bez liekas aizķeršanās pievērsīsimies tieši lietas būtībai.

Populārākie kriptogrāfijas eksperti prognozē Ethereum cenu prognozes

Olafs Karlsons-Ve – aptuveni 7000 USD

Polychain Capital izpilddirektoram Olafam Karlsonam-Vē vidējā termiņā un ilgtermiņā ir diezgan pozitīvas Ethereum perspektīvas. Intervijā, ko Olafs pāris gadus atpakaļ sniedza Bloomberg, viņš medijiem teica, ka līdz 2018. gada beigām Ētera cena pārsniegs Bitcoin cenu – kaut kas, par ko mēs tagad zinām, vēl nav bijis. Tomēr, ievērojot iepriekšminēto prognozi, viņš pēc tam mainīja savu perspektīvu un apgalvoja, ka augstākais altkoīns nākamā gada laikā palielināsies līdz apmēram 7000 ASV dolāriem.

Iemesls, kāpēc Karlsons-Vī ir tik optimistisks attiecībā uz ETH nākotni, ir tas, ka viņš uzskata, ka valūtas pamatā esošā tehnoloģija ir tālu priekšā visam pārējam, kas šobrīd ir pieejams tirgū, un ka laika gaitā cilvēki sāks redzēt patieso tehnoloģisko un tehnoloģisko šī unikālā digitālā aktīva finansiālo potenciālu.

Maikls Juans – optimistisks vidēja termiņa perspektīvām

Dr. Maikls Juaans ir OpenBay – jauna decentralizēta tirgus – dibinātājs, kā arī Otrās valsts izpilddirektors, globāla viedo uz līgumu balstītu biznesa risinājumu nodrošinātājs. Viņš nesen teica BitcoinExchangeGuide, ka ir diezgan optimistisks par ETH vērtību vidējā termiņā. Iemesls tam ir tāpēc, ka Ethereum kopējais tīkla lietojums pēdējos mēnešos ir ievērojami pieaudzis – galvenokārt tāpēc, ka Decentralized Finance lietojumprogrammas sāk un absorbē daudz Ether žetonu kā depozītus / likmes.

Ilgtermiņā Juans uzskata, ka galvenā valūtas cena lielā mērā būs atkarīga no tā, vai ilgi gaidītā ETH 2.0 jaunināšana noritēs gludi. Viņš arī pastāstīja BEG:

Kripto tirgū izplatīts modelis ir tāds, ka cenu pieaugums (sūknis), gaidot lielu notikumu. Tiklīdz notikums faktiski notiek, cena sabrūk, cilvēkiem pārdodot peļņu (dump). Tas ir ļoti neregulēts un manipulēts tirgus. Attiecībā uz Bakkt ir milzīgas gaidas un pēc tam vilšanās ar tās tirdzniecības apjomu. ”

Metjū De Silva – nevērtīgs

De Silva ir kriptogrāfijas žurnālists, kurš jau ilgu laiku ir skeptiski noskaņots pret Ēteri. Iepriekš viņš ir minējis, ka galvenā valūta ir būtībā nevērtīga. Šķita, ka viņa komentāri tik ļoti atzīmēja Vitaliku Buterinu – Ethereum radītāju -, ka viņš nesen ievietoja čivināt, lai atbildētu uz De Silvas nepamatoto kritiku. Iesācējiem Buterins norādīja, ka ETH izmantošanai kā maksāšanas metodei par gāzi ir skaidras priekšrocības – tā kā maksa jau bija iesaiņota protokolā un ka tīkla protokols to atbalstīja.

Vaibhav Kadikar – 1000 USD līdz 2020. gadam

Vaibhav Kadikar ir dibinātājs & Izpilddirektors, CloseCross, decentralizēta prognožu tirgus platforma. Runājot ar Bitcoinexchangeguide, viņš skaidri norādīja, ka ETH un BTC ir atdalīti no to pamatiem – ar BTC ir ilgtermiņa vērtības krājums pret ETH, iegūstot vērtību no lietderības, ko tā sniedz saviem lietotājiem. Viņš arī norādīja, ka, Ethereum pakāpeniski pārejot uz PoS sistēmu, tā mērogojamība, kā arī vispārējā lietderība krasi uzlabosies.

“Ethereum ir lielākā izveidotā blokķēde ar viedo līgumu slāni un, visticamāk, turpinās dominēt ar dappiem, kas uz tā turpina būvēt ar arvien sarežģītāku un mērogojamāku. Es redzu pieprasījuma pieaugumu pēc Ethereum darījumu apstrādes, un līdz ar to arī cena pieaugs. Vērtība uz vienu ETH, visticamāk, 2020. gada beigās tiks novirzīta uz USD 1000 atzīmi, ņemot vērā iepriekšminētos notikumus un POS ieviešanu 2020. gada pirmajā pusē. “

Tad Kadikars piebilda:

“Ir ļoti maz ticams, ka ETH no tā gūtu milzīgu atzinību, ja vien gāzes tarifi netiktu samazināti un tīkla lietojums pieaugtu 100 reizes. ETH galu galā ir Ethereum tīkla degviela, tāpēc cilvēkiem to izmantot nevar būt pārāk dārgi. Tātad tās vērtībai ir dabisks ierobežojums. Padomājiet par cilvēkiem, kuri pāriet pie elektrības, ja benzīns / benzīns kļūst pārāk dārgs, lai vadītu automašīnas.

Aayush Jindal – 500 ASV dolāri+

Aayush Jindal ir pazīstams vārds tiem, kuri ir iesaistījušies kriptogrāfiskās tirdzniecības pasaulē. Iepriekš Jindals ir strādājis vairākos plašsaziņas līdzekļos, kur viņš ir izklāstījis savu viedokli ar pārdomātām cenu prognozēm, kuru pamatā ir fakti un skaitļi. Pēc viņa aplēsēm, lielākā daļa tehnisko rādītāju, kas pašlaik ir saistīti ar ETH, joprojām paliks negatīvi, ciktāl valūtas cena turpina palikt zem 515 ASV dolāru atzīmes. Tomēr viņš piebilda, ka, ja Ēteris kaut kā spētu pārsniegt šo līmeni, tas varētu pavērt durvis jaunam jauna buļļa skrējienam.

“Kopumā ēteris varētu konsolidēties īstermiņā, taču joprojām pastāv vairāk zaudējumu risks, kamēr nav pārtraukuma virs 515 USD.”

Džefs Rīds – šķērsos Bitcoin vērtību

Mūsu pirmā drosmīgā prognoze par Ethereum nāk no kriptovalūtas autora un neatkarīgā analītiķa Džefa Rīda, kurš uzskata, ka Ethereum ilgtermiņā pieaugs – tik daudz, ka aktīva vērtība viegli pārsniegs Bitcoin vērtību. Džerija vājprātīgā optimisma iemesls ir tas, ka viņš uzskata, ka ETH ekosistēma ir daudz labāk sagatavota, lai tiktu galā ar izaicinājumiem (īpaši tiem, kas saistīti ar mērogojamību, lietošanas ērtumu, dalāmību utt.), Kas var rasties nākotnē, salīdzinot ar jebkuru citu valūtu, kas pieejama tirgū šodien.

Vēl viens iemesls, kāpēc Rīds ir tik optimistisks par Ethereum, ir tā viedo līgumu iespēju dēļ – kas, pēc viņa domām, ir īsts spēļu mainītājs. Par šo tēmu viņš norāda, ka tikai šī vienīgā iezīme padara Ethereum vērtīgāku nekā BTC.

Kreigs Russo – līdz 2021. gadam atgriezīsies pie ATH

Russo, kurš ir Peer dibinātājs – Bostonā bāzēts jaunuzņēmums aiz populārā kriptogrāfijas un spēļu plašsaziņas līdzekļa SludgeFeed – uzskata, ka Ethereum arī turpmāk būs platforma decentralizētu lietojumprogrammu izvietošanai un reālās pasaules aktīvu marķēšanai. Šajā sakarā viens no jaunākajiem piemēriem ir četru nekustamā īpašuma fondu, kuru vērtība ir 100 miljoni USD, marķēšana ar blockchain startup Harbor.

Turklāt Russo arī norāda, ka, lai gan Ethereum ir veselīgs tirgus dominējošais stāvoklis, citas konkurējošās viedo līgumu platformas sāk uzņemt impulsu (it īpaši, ja viņu tīkli turpina nobriest). Šis fakts kopā ar pastāvīgo nenoteiktību, kas saistīta ar projekta pāreju uz likmju pierādīšanas tīklu, padara pilnīgi skaidru, ka Ethereum ir priekšā daži svarīgi gadi. Runājot par Etera nākotnes vērtējumu, Russo pastāstīja Bitcoinexchangeguide:

“Pašlaik es neredzu iemeslu, kāpēc Ēteris (ETH) līdz 2021. gadam neatkārtos visu laiku rekordus, ja Ethereum virzīsies uz priekšu, kā plāno, un izstrādātāji turpina veidot tīklu. Es uzskatu, ka ETH / BTC, iespējams, jau ir sasniegusi zemāko līmeni, un ETH / USD sāks jaunu augšupejošu tendenci, tiklīdz Bitcoin volatilitāte palēnināsies. “

Džefrijs Liu Ksuns – nometiet līdz divciparu skaitlim

Xun ir XanPool izpilddirektors – P2P fiat vārteja, kas ir tūlītēja un neprasa klientiem uzņemties nekādus aizbildnības riskus. Viņš pastāstīja Bitcoinexchangeguide, ka Ethereum pašlaik ir briesmīgā situācijā, kas, visticamāk, redzēs, ka galvenā kriptogrāfijas monēta turpina savu finansiālo nolaišanos, it īpaši, ja arī Bitcoin vērtība turpina kristies.

“Jā, tas nozīmē divciparu skaitli, un mēs, iespējams, atkal redzēsim ICO cenas. Būtībā tā saskaras ar daudzām problēmām gan iekšēji, gan ārēji. Paredzams, ka iekšēji Ethereum 2.0 laidīs klajā Q12020, taču patiesībā tas nebūs iespējams. vismaz ne tajā mērķa stāvoklī, uz kuru OG ethereum puiši cenšas. Ja kaut kas palaiž, tas, visticamāk, būs sākotnējā redzējuma skelets ar daudz darāmā darba. Eth 2.0 būs nepieciešami sasniegumi datorzinātnēs, piemēram, KLP teorēmas laušana … ko diez vai izdarīs virkne JS tīmekļa izstrādātāju. ”

Papildus tam Xun arī norāda, ka lielākā daļa Ethereum dibinātāju komandas līdz šim brīdim jau ir vai nu pārlēkusi uz kuģi, vai arī no ETH iekasējusi naudu BTC un fiat.

“Ārēji Ethereum konkurē ar strauju konkurenci ar lētākiem“ pasaules datoru ”šitiem, piemēram, EOS, NEO, Cardano, ZILLIQAA, TRON utt. .. Un tā saskaras ar konkurenci no tīkliem, kas pat vēl nav palaiduši, piemēram, Polkadot (kuriem pievienojušās ETH OG ) ”

Stīvens Nerajofs – aptuveni 2500 USD (aptuveni)

Nerajofs ir Ethereum līdzautors. Nesen sēdē ar CNBC viņš teica medijiem, ka viņš sagaida, ka 2019. gadā tiks ieviestas lielas lietas par galveno kriptonauda. Tas ir tāpēc, ka ETH ekosistēma ir piedzīvojusi strauju to projektu skaita pieaugumu, kas ir uzbūvēti virs tās pamata ietvara. Ne tikai tas, ka pēdējo 12 mēnešu laikā diezgan būtiski ir pieaudzis arī to neatkarīgo izstrādātāju skaits, kuri strādā ar Ethereum, lai izveidotu paši savus, unikālos dApps..

CoinDesk – no 100 līdz 115 ASV dolāriem

Koindeskas analīzes grupa ir pareizi norādījusi, ka ētera cena, visticamāk, cīnīsies par tuvāko nākotni. Tomēr, ja digitālā valūta var pārsniegt tūlītējās pretestības līmeni, tā atkal varēs stabilizēties – ja nē, tad valūta var ļoti labi paslīdēt zem 100 dolāru punkta.

Mitesh Shah – nākamgad 225 USD

Šahs ir Omnia Markets dibinātājs / izpilddirektors. E-pastā Bitcoinexchangeguide viņš uzsvēra dažas no tendencēm, kas nākotnē varētu ietekmēt ētera cenu.

“Sakarā ar neseno cenu kritumu visā pasaulē, kam sekoja neliela tirgus korekcija, es personīgi uzskatu, ka ETH paliks samērā stabila ap USD 175–185 USD cenu diapazonu. Īstermiņā un vidējā termiņā, tirgum lēnām atgūstot impulsu, es uzskatu, ka ETH atkal pieaugs līdz USD 200 + līmenim, ko tā piedzīvoja septembra vidū. Turklāt es uzskatu, ka nozare kopumā, visticamāk, atgriezīsies vēršu tirgū un cenas atkal pieaugs nākamā gada pavasarī, un, kas attiecas uz ETH, es uzskatu, ka tas novedīs to pie USD 225 + diapazona, ko tā piedzīvoja pagājušā gada maijā, jūnijā un Jūlijs. ”

Kriss Makklūrs – Bullish

Kriss Makklūrs ir kriptovalūtas aizstāvis, kurš jau labu laiku ir daļa no šīs plaukstošās telpas. Pašlaik Makklērs ieņem padomdevēja amatu BitTaxer, kā arī ir Islandes Blockchain fonda loceklis. Pēc viņa domām, pateicoties dažādiem tehnoloģiskiem sasniegumiem, piemēram, šķelšanai, plazmai un OpenST mozaīkai, pašlaik ir vairāki iemesli, kāpēc cilvēki ir vērsti uz ETH nākotnes finanšu perspektīvām. Lai arī Makklērs nedeva precīzu skaitli, lai atbalstītu savas prognozes, viņš piebilda, ka Ētera liktenis līdz 2019. gada beigām pagriezīsies uz labu..

Robins Singhs – aptuveni 1500 USD līdz 2020. gadam

Robins Singhs ir kriptovalūtas nodokļu programmatūras palaišanas uzņēmuma Koinly dibinātājs. Nesenā sarunā ar Bitcoinexchangeguide viņš mums pastāstīja, ka ETH joprojām seko Bitcoin tirgus cenu ziņā – t.i., jebkuram BTC kritumam / pieaugumam, šķiet, ir līdzīga ietekme uz Ether. Viņš arī norādīja, ka nesenā Bakkt Futures flopa rezultātā ir samazinājusies BTC cena un pēc tam arī ETH – pēdējās nedēļas laikā nokrītas par vairāk nekā 50 USD.

Tomēr Ētera nākotne Singham šķiet gaiša, it īpaši tāpēc, ka ETH izstrādātāju kopiena ir pieaugusi un pie horizonta ir daudz daudzsološu projektu. Tas, pēc Robina teiktā, liecina par pozitīvu cenu kriptogrāfijas monētas galveno cenu. Ne tikai tas, bet paredzamā ETH v2 izlaišana var izraisīt arī ETH vērtības pieaugumu līdz nākamā gada sākumam.

“Lielākā lieta par nākamo ETH ir tā, ka galveno mezglu cena būs ievērojami zemāka, tāpēc ienākšanas barjera samazinās – tas nozīmē, ka ETH kļūst decentralizētāka. Ethereum tīkls jauninājumu dēļ arī varēs apstrādāt lielāku skaitu darījumu par zemāku maksu. ”

Tad Singh vēl piebilda:

“Kas attiecas uz cenu prognozēm, visticamāk, atlikušo gadu cena saglabāsies USD 170-190 robežās, savukārt nākamajā gadā būs vērojama ievērojama pāreja uz augšu līdz apmēram USD 300-400. Runājot par ilgtermiņa nākotni, kriptogrāfija pieaug gan sasniedzamības, gan tirgus apjoma ziņā. Nākamais nozīmīgais pavērsiens būs Svaru palaišana, kas varētu būt paradigmas maiņa kriptovalūtu industrijai – iedomājieties, ka 4 miljardiem cilvēku ir viegli pieejama kriptonauda. Cena varētu būt augstāka par 2017. gada augstāko līmeni līdz aptuveni 1500 USD līdz nākamā gada beigām. ”

Džozefs Račinskis – nedaudz virs 1000 USD

Pagājušajā gadā intervijā Finder Džozefs Račinskis – JoeTechnologist.com dibinātājs – paziņoja, ka Ethereum projekta vispārējās lietderības un ieviešanas spēju dēļ viņš nebūtu pārsteigts, redzot, ka ETH līdz beigām pārsniedz 1000 ASV dolāru atzīmi gada. Tomēr, tā kā otrais lielākais kriptogrāfijas aktīvs (pēc kopējās tirgus kapitalizācijas) pašlaik tirgo nedaudz vairāk par 170 ASV dolāriem, būs interesanti uzzināt, vai Račiņska prognoze iztur.

“Gandrīz visas lielās organizācijas testē šo platformu.”

Braiens Šusters – pat 100 000 USD

Ark Capital LLC dibinātājs Braiens Šusters uzskata, ka līdzīgi Bitcoin, arī Ether to ir lielisks ilgtermiņa vērtības krājums (SOV). Pēc viņa domām, nebūtu pārsteidzoši redzēt, ka galvenā aktīva kopējā kapitalizācija pieaug aptuveni līdz 10 triljonu dolāru atzīmei – tas nozīmētu, ka viena ETH žetona cena pieaugs līdz mamuta cenu punktam aptuveni 100 000 USD. Ja ar to nepietika, Šusters ir pārliecināts arī par to, ka pastāv reāla iespēja, ka kādreiz Ēteris varēs aizstāt visas pārējās valūtas (gan fiat, gan digitālās), kas ir apgrozībā šodien. Tas ir tāpēc, ka viņš uzskata, ka Ethereum ir viena no nedaudzajām decentralizētajām platformām, kuru var izvietot plašā mērogā un kas var risināt daudzus mērogojamības jautājumus, kas skar lielāko daļu citu lielo kriptovalūtu..

Salvadora Kaskero Algarra – spēcīga īstermiņa perspektīva

Algarra ir 2gether dibinātājs – sadarbības finanšu platforma, kas nemanāmi pievienojas FIAT pasaulei ar kriptogrāfiju. Ekskluzīvā intervijā BEG viņš norādīja:

“Ar Casper ieviešanu mums ir fakts, ka šobrīd ETH izsniegšanai nav ierobežojumu. Man diezgan drīz visā pasaulē pieņems kriptovalūtas, tāpēc es teiktu, ka īstermiņa / vidēja termiņa cenā ETH tiks paaugstināta no tehniskās vai noskaņojuma analīzes. Ilgtermiņā es teiktu, ka tas samazināsies, lai padarītu tehnoloģiju pieejamu visiem, vai arī riskēs tikt traucēts, kā tas ir noticis ar katru zināmo biznesu. “

Clem Chambers – vairāk nekā 1000 USD

Forbes kolonists / ADVFN Clem Chambers izpilddirektors ir diezgan optimistisks par Ethereum nākotni. Pēc viņa domām, tuvākajā nākotnē digitālais aktīvs, visticamāk, paliks virs USD 1000 atzīmes – prognoze, kas, iespējams, nevarēs piepildīties, it īpaši, ņemot vērā faktu, ka 2019. gads jau tuvojas beigām, un ETH cena joprojām ir iestrēdzis ap USD – 225 USD cenu diapazonu.

Naidžels Grīns: potenciāli virs 2500 USD

Grīns ir deVere Group izpilddirektors, kā arī pats kriptogrāfijas analītiķis. Pagājušajā gadā viņš runāja ar MarketWatch par kriptogrāfijas tirgus nākotni un sacīja intervētajam, ka, viņaprāt, Ēterim ir potenciāls līdz 2019. gada sākumam pakāpties līdz aptuveni USD 2500. Tomēr viņš to atzina intensīvās intensitātes dēļ. nestabilitāte, ko izjūt šis tirgus sektors kopumā, nebūtu pārsteidzoši redzēt, ka viņa prognozes krīt uz sejas.

Nigela optimisms attiecībā uz Ethereum izriet no vairākiem dažādiem faktoriem, piemēram:

 • Arvien vairāk digitālo platformu operatoru izmanto ETH ekosistēmu, lai atvieglotu tirdzniecību un apmaiņu.
 • Arvien vairāk cilvēku sāk izmantot uz ETH balstītus viedos līgumus
 • Ethereum izmantošana, kas ļauj decentralizēt mākoņdatošanu.

Bobijs Ulerijs – 11 000 USD līdz 2020. gadam

Labi cienītais kriptogrāfijas analītiķis Bobs Ulerijs uzskata, ka nākamo pāris gadu laikā Ethereum ar vieglumu pārņems vismaz 25% pasaules kriptogrāfijas tirgus. Tā rezultātā viena marķiera cena varētu viegli palielināties līdz aptuveni 11 000 USD (līdz 2020. gada beigām). Vēl ir atlicis diezgan daudz laika, lai šī prognoze darbotos pareizi, tāpēc būs interesanti redzēt, kā viss notiek ar galveno digitālo valūtu.

Kails Asmans – nav optimistisks

Kails Asmans ir uzņēmuma BX3 Capital dibinātājs. Pēc viņa domām, ETH cena nākamajos sešos līdz divpadsmit mēnešos vai nu paliks nemainīga, vai arī turpinās slīdēt. E-pastā Bitcoinexchangeguide Asmans norādīja:

“Ēteris nav īsti parādījis, ka tas var būt neatkarīgs no BTC cenas, un šobrīd abi ir savstarpēji saistīti. ETH cenu noteica ICO uz Ethereum blokķēdes, kuras acīmredzami vairs nepastāv. Es vienkārši nedomāju, ka tirgū ir ļoti liels pieprasījums. Jauno pircēju ienākšanai tirgū ir jābūt katalizatoram, un mums tas vēl nav redzēts. Es domāju, ka, redzot, kā kāds liels uzņēmums šeit, ASV, izdos digitālo marķieri vai likumprojektu, mēs redzēsim dažus tirgus virzienus. “

Maruāns Garkons – 1000 USD

Amulet Marouane rīkotājdirektors Garcons uzskata, ka Ethereum ir potenciāls sasniegt 1000 ASV dolāru cenu, tomēr šī prognoze lielā mērā balstās uz veiksmīgu Ētera daudz piesātinātā Casper ietvara ieviešanu.

Aleksis Ohanians – 1500 USD

Reddit līdzdibinātājs uzskata, ka, lai gan Ether līdz šī gada beigām var atgūt līdz 1500 ASV dolāru atzīmei, tās iekšējam ietvaram nav trūkumu.

Tims Ennekings – pakāpeniska vērtības samazināšanās

Tims Ennekings – digitālā kapitāla pārvaldības vadītājs – uzskata, ka pašlaik nav acīmredzamu iemeslu, kas drīzumā varētu virzīt Ethereum cenu augšupejošā virzienā. Tomēr tas nenozīmē, ka Enneking neredz spožu nākotni citiem digitālajiem aktīviem, piemēram, Bitcoin.

Bens Samocha – spēcīga īstermiņa perspektīva

Bens ir izpilddirektors & CryptoJungle.co.il dibinātājs. Pēc viņa aplēsēm, Ethereum priekšā ir daži aizraujoši laiki – vismaz attiecībā uz valūtas cenu. Viņš nesen pastāstīja Bitcoinexchangeguide:

“Pēc Ethereal TLV apmeklēšanas un uz skatuves noklausījos Vitāliku Buterinu un Džo Lubinu, es uzzināju, ka viņiem ir daudz kustības 2020. gada 1. pusgadā kā pārejai uz Ethereum 2.0. sasniedz pēdējos posmus. Runājot par tehnoloģiskajiem un finansiālajiem stimuliem, es baidos par ETH ilgtermiņa nākotni. Tomēr tirgus, visticamāk, nespēs to cenu noteikt, FOMO un “mēmā nauda”, visticamāk, atgriezīsies, un cena atgriezīsies augšup. ”

Turklāt viņš arī norādīja, ka, tā kā Ethereum ekosistēmai šobrīd ir vislielākais aktīvo izstrādātāju skaits (kā arī daudz institucionālo ieguldījumu), ir diezgan droši pieņemt, ka masu vidū būs liela interese kļūt par ieinteresētajām pusēm vietnē Ethereum 2.0. Tajā pašā elpas vilcienā viņš uzsver arī faktu, ka ETH tagad ir samazinājies par gandrīz 90% no USD ATH, un līdz ar to būtu pārsteidzoši, ja aizkulisēs nenotiktu nopietnas uzkrāšanas aktivitātes.

(Informācijas atklāšana: Bens šobrīd strādā pie kriptogrāfijas PR & mārketinga aģentūru, kā arī vada savu privāto neatkarīgo izdevniecību, tāpēc viņa uzskati ir jāuzskata tikai par viņu un viņu pašu.)

Tagad apskatīsim vēsturisko Ethereum cenu grafiku un kartēsim, kur ETH cena līdz šim ir bijusi daudzu gadu karjera.

Kas ir Ethereum un kur cena iet nākotnē? ethereum-eth-usd-cenu vērtības

Tagad, kad mēs esam samitrinājuši jūsu apetīti un piegādājuši visas cienījamākās ethereum cenu prognozes, kuras mēs varētu atrast, ir pienācis laiks to vienu dienu atkal atgriezt laukumā un precīzi atkārtot, kas ir Ethereum, kā darbojas ETH, un dalīties ar dažām atziņām par vēsturisko ētera monētas cenas grafiks.

Pirms mēs nonākam kādā no sarežģījumiem, kas saistīti ar Ethereum, vislabāk ir saprast kriptovalūtas top-10 galvenos pamatus. Visvienkāršākajā nozīmē Ethereum var uzskatīt par izplatītu pasaules datoru, kas ir atvērta pirmkoda, decentralizēts un aprīkots ar publisku blokķēdi. Ne tikai tas, bet arī tas ir piepildīts ar vairākām ļoti specializētām funkcijām, kas saistītas ar Turing-complete viedo līgumu funkcionalitāti (koncepcija, kuru mēs detalizēti aplūkojam nedaudz vēlāk rakstā).

Ethereum projekts būtībā ir krievu datorzinātnieka Vitālika Buterina ideja, kas izstrādāta sava jaunā blokķēdes sistēmas plāns jau 2019. gadā. Ethereum kā platforma ir izstrādāta, lai izmantotu savas vietējās blokķēdes spēku, lai saglabātu un izpildītu. datorprogrammas plašā mezglu klāstā, kuras var izplatīt visā pasaulē. Šo iespēju rezultātā Ethereum saistītais marķieru piedāvājums (ETH) ir kļuvis par vienu no pasaulē vispazīstamākajiem kriptogrāfijas aktīviem – kā to uzsver fakts, ka ETH pašlaik ir otrais lielākais tirgus ierobežojums no jebkuras kriptovalūtas, kas pieejama tirgū šodien.

Kas padara Ethereum atšķirīgu no Bitcoin?

Bieži vien cilvēki mēdz salīdzināt Bitcoin un Ethereum cenu, ņemot vērā to virsmas līdzību un to, ka kopš tirgus kriptogrāfijas viņi ir bijuši monētu pirmais un otrais numurs kopš “kriptogrāfijas kļuva lieta”.

Tomēr, tuvāk aplūkojot abus digitālos aktīvus, mums tiek parādīts, ka abas valūtas, izņemot blokķēdes tehnoloģijas izmantošanu, ir diezgan atšķirīgas. Iesācējiem viņu izmantošana blokķēdē ir diezgan atšķirīga, jo Bitcoin izmanto tehnoloģiju, lai izsekotu digitālo aktīvu īpašumtiesības; tā kā Ethereum ekosistēma ir vairāk noraizējusies par tehnoloģijas izmantošanu programmēšanas kodu darbināšanai, kas saistīti ar dažādiem dApps.

Vēl viena būtiska atšķirība starp abiem ir tā, ka, kamēr Ethereum izmanto viedos līgumus, Bitcoin to nedara. Viedus līgumus var uzskatīt par datorprotokoliem, kas var digitāli atvieglot, pārbaudīt un izpildīt iepriekš nolemtus parastās vienošanās nosacījumus (t.i. uzticamu darījumu izpildi), neizmantojot trešās puses moderatoru..

Citas galvenās atšķirības ir:

Ņemot vērā ētera relatīvo jaunumu, tiek lēsts, ka līdz 2021. gadam kalnrūpniecības entuziasti visā pasaulē būtu iegādājušies tikai pusi no ETH kopējās piegādes. Tajā pašā izelpā jau ir iegūti vairāk nekā 55% no Bitcoin piedāvājuma (21M žetoni).

Vēl viens nošķirošais faktors, kas padara abus projektus unikālus, ir dažādu kalnrūpniecības algoritmu izmantošana. Piemēram, kamēr Bitcoin izmanto centralizētas ASIC, Ethereum izmanto algoritmu ar nosaukumu Ethash, kas ļauj decentralizētai kalnrūpniecībai notikt samērā viegli un bez problēmām..

Īss ieskats Ethereum’s Origins

Ethereum vēsturei ir bijusi liela ietekme uz kriptogrāfisko sfēru, kādu mēs to pazīstam šodien. Projekta oriģinālais paskaidrojums baltā grāmata 2013. gada otrajā pusē dalījās Vitāliks Buterins. Šajā rakstā viņš izklāstīja izplatīta pasaules datora izveidi, kas spētu izmantot blokķēdes tehnoloģijas patieso potenciālu. Ne tikai to, bet viņš arī plaši aprakstīja savas iecerētās sistēmas spēju atvieglot tādu decentralizētu lietojumprogrammu (dapps) izveidi kā:

 • Digitālie aktīvi ķēdē (ERC-20 žetoni)
 • DEX – aka decentralizēta apmaiņa
 • Ķēdes identitātes un reputācijas sistēmas
 • DAO
 • Gudri līgumi

Viedos līgumus jo īpaši daudzi cilvēki uzskata par Ethereum galveno USP. Kā minēts iepriekš, tās būtībā ir pašnodarbinātas programmas, kas atvieglo vērtības nodošanu projekta vietējā tīklā – dati par kuriem nemainīgi tiek glabāti blokķēdē. Līgumi tiek izpildīti tikai tad, ja ir izpildīti noteikti īpašie nosacījumi bez jebkādas trešās puses iejaukšanās vai cenzūras.

Vēl viena Ethereum galvenā iezīme ir “Ethereum Virtual Machine” (EVM) – kas būtībā ir Turinga pilnīga programmatūra, kas ir izstrādāta, lai darbotos ETH tīklā un atvieglotu dažādu digitālo lietojumprogrammu darbību (neatkarīgi no to sākotnējās programmēšanas valodas). . Tā rezultātā Ethereum ekosistēma piedāvā lietotāju bāzei potenciālu radīt ārkārtīgi plašu decentralizētu lietojumu klāstu..

Tagad, kad daži no tehniskajiem aspektiem nav iekļauti, mēs varam runāt par Ethereum agrīnās attīstības fāzi. Tiek ziņots, ka darbs pie projekta sākās 2014. gada pirmajos mēnešos, laikā, kad Vitaliks sapulcināja nelielu iecerētu tehnoloģiju uzņēmēju komandu (ieskaitot tādus lielus vārdus kā Anthony Di Iorio, Charles Hoskinson un Mihai Alisie). Projekta sākotnējā izstrāde sākās uzņēmumā ar nosaukumu Switzerland GmbH un vēlāk ar Šveices bezpeļņas organizācijas, kuras nosaukums bija Ethereum Foundation. Šajā laikā arī Džo Lubins (kurš tajā laikā bija saistīts ar GmbH) sāka Buterinam palīdzēt dažādos veidos, un tāpēc visi viņu uzskata par vienu no galvenajiem Ethereum projekta līdzdibinātājiem.

Apmēram 2014. gada 2. – 3. Ceturksnī Ethereum veica veiksmīgu pūļa pārdošanu, kas tikai divu mēnešu laikā spēja iegūt milzīgu summu 14 miljonu ASV dolāru apmērā. Ne tikai tas, ka pāris mēnešus vēlāk Ether žetoni (ar projektu saistītā digitālā valūta) tika izplatīti starp investoriem, izstrādes komandu un Ethereum fondu. Līdz 2015. gada jūlijam Ethereum pirmais galvenais tīkls (saukts par Frontier) tika izlaists sabiedrībai parastajam patēriņam. Apmēram tuvāko astoņu mēnešu laikā tika ieviests pirmais sistēmas atjauninājums (saukts par Homestead), un globālā kriptogrāfijas kopiena to plaši uzskatīja par stabilāku nekā tā priekšgājējs. Jauninājums koncentrējās uz vairākām lietām, piemēram, gāzes cenām, drošību un darījumu apstrādi. Tomēr tajā laikā vairāki cilvēki joprojām apgalvoja, ka Ethereum ir pakļauts daudziem drošības zaudējumiem, neskatoties uz tā milzīgo darbības un ekonomisko potenciālu.

DAO epizode

Līdz 2015. gada beigām Ethereum projekts bija spējis savākt pietiekami daudz galvenās vilces, kas palīdzēja izveidot DAO – decentralizētu autonomu organizāciju, kas bija paredzēta kā ieguldītāju vērsts riska kapitāla fonds. Tas spēja piesaistīt milzīgus 150 miljonus ASV dolāru, izmantojot daudzu dažādu cilvēku iemaksas visā pasaulē (tiek lēsts, ka līdzekļu vākšanā bija iesaistīti vairāk nekā desmit tūkstoši cilvēku). Pateicoties DAO jaunajam pašnodarbināto viedo līgumu pielietojumam, daudzi tehnoloģiju eksperti uzskatīja, ka tas varētu kalpot kā ideāls decentralizēts ieguldījumu instruments.

Tomēr 2016. gada jūnijā DAO tika bēdīgi apdraudēts, kad trešo pušu hakeri varēja atrast nelielu nepilnību tā kodā – kā rezultātā viņi varēja nozagt aptuveni 50 miljonus ASV dolāru no piesaistītajiem līdzekļiem un pārvietot tos atsevišķā DAO (toreiz pazīstams kā Dark DAO). Kad ziņas par to nonāca sabiedrībā, citi lietotāji ar pietiekamu tehnisko varēšanu arī sāka izmantot iepriekš minēto ievainojamību un sāka atlikušos līdzekļus novirzīt trešajā DAO.

Šo notikumu rezultāts bija tāds, ka kriptogrāfijas kopiena kļuva ļoti polarizēta, ar vienu spektra galu spiežot uz Ethereum blokķēdes cieto dakšiņu, lai hakeriem varētu liegt piekļuvi nozagtajiem līdzekļiem, bet otra puse atsaucās uz nemainīgumu un tā pamatprincipu “kods kā likums” (lai novērstu jebkādas izmaiņas ekosistēmā). Galu galā Buterins ieguva čivināt, lai paziņotu, ka dakša ir kļuvusi nenovēršama, un tādējādi pasaule liecināja par Ethereum Classic dzimšanu.

Pēdējo pāris gadu laikā liels skaits firmu, devu, kalnraču turpināja izmantot dakšu Ethereum ķēdi, kas šobrīd ir 2. lielākā valūta (pēc kopējās kapitalizācijas) tirgū..

Visbeidzot, ievērojot iepriekš minēto DAO uzlaušanu, Ethereum bloku ķēdei tika veikti daži svarīgi jauninājumi, no kuriem vissvarīgākais bija “Metropolis – Bizantija” ieviešana, kas būtībā mēģināja likt pamatu projektiem, lai galu galā pārietu uz Proof-of-Stake ietvaros.

Tātad, kā platforma patiešām darbojas?

Kā minēts iepriekšējā sadaļā, Ethereum virtuālā mašīna (EVM) ir viena no Ethereum platformas galvenajām darbības sastāvdaļām. Visprecīzākajā nozīmē tā ir Turinga pilnīga programmatūra, kas ir paredzēta digitālo skriptu izpildei izplatītajā datoru tīklā, lai tā varētu atvieglot viedo līgumu, DAO utt. Izpildi. Turklāt tajā ir arī pieminēts, ka Ethereum ir paredzēts, lai palīdzētu izveidot dApps, spēles, izplatītos reģistrus un daudzas citas lietojumprogrammas.

Priekšrocības un trūkumi

Ethereum kā patstāvīga digitālā platforma lietotājiem nodrošina plašu priekšrocību klāstu. Tātad šajā sadaļā mēs aplūkosim arī dažas no projekta galvenajām priekšrocībām, salīdzinot ar citām līdzīgām sistēmām.

Nemainīgums: runājot par tikpat sarežģītu platformu kā Ethereum, trešo pušu entītijas nevar veikt nekādas izmaiņas sistēmas dzimtajā blokķēdē. Ne tikai tas, ka platforma ir pilnībā izturīga pret cenzūru, jo tā izmanto PoW konsensa algoritmu.

Konfidencialitāte un drošība. Pateicoties tam, ka tiek izmantots vienprātīgs algoritms, kas apliecina darbu, kā arī citas uzlabotas kriptogrāfijas metodes, Ethereum ekosistēmai nav galvenā kļūmes punkta – tādējādi platforma kļūst ļoti droša un izturīga pret ārēju ielaušanos un uzlaušanas mēģinājumi.

Bez dīkstāves: Neviena vienība vai tīkla dalībnieks nevar izslēgt visus dApps, viedos līgumus, kas darbojas Ethereum blokķēdes augšpusē..

Ņemot vērā tā priekšrocības, tagad aplūkosim dažus šīs platformas trūkumus.

Neaizsargāta: kā jau minēts iepriekš, Ethereum ir Turinga pilnīga platforma, kā rezultātā tā ir uzņēmīga pret atsevišķām nišas viedajām, ar līgumiem saistītajām ievainojamībām, kuras var izmantot cilvēki, kuriem ir pietiekamas zināšanas par šādiem jautājumiem. Šajā sakarā pat bēdīgi slavenais DAO uzbrukums, kas tika sīki aprakstīts iepriekš, izraisīja Ethereum gudra līguma drošība.

Ilgtermiņa stabilitāte / mērogojamība: Vēl viena problēma, kas gadu gaitā ir kļuvusi aktuālāka, ir Ethereum mērogojamības potenciāls. Piemēram, daudzi eksperti ir komentējuši, ka, cenšoties paplašināt platformu, izstrādātājiem būs jāpiekāpjas noteiktiem projekta aspektiem, piemēram, drošībai un decentralizācijai. Lai gan dažādas izstrādātāju komandas visā pasaulē pašlaik izstrādā noteiktus ar Ethereum saistītus mērogojamības risinājumus, jautājumi, kas saistīti ar zemas caurlaidspējas jaudu un augstām gāzes izmaksām, joprojām ir tik spēcīgi kā jebkad agrāk.

Kā darbojas Ethereum darījumi?

Ethereum dizains ir diezgan vienkāršs, piemēram, ka monetāro darījumu atvieglošanai platforma izmanto uz kontu balstītu modeli (atšķirībā no UTXO modelis, ko izmanto Bitcoin). No tehniskā viedokļa mēs varam redzēt, ka Ethereum globālais stāvoklis ir sadalīts vairākās 20 baitu adresēs, kur katrs tx tiek uzskatīts par stāvokļa pāreju.

Katrā Ethereum adresē ir šādi četri lauki:

 • Nonce
 • Ētera līdzsvars
 • Līguma kods
 • Uzglabāšana

Turklāt ar Ethereum ir saistīti divu veidu konti – ārēji piederošie konti un līgumu konti. Kā norāda nosaukums, ārēji piederošos kontus pārvalda lietotāji, kuriem ir ar tiem saistītās privātās atslēgas. Tajos nav koda, un tos var izmantot, lai izveidotu un parakstītu darījumus. Tāpat līgumu konti būtībā ir gudri līgumi, kurus pārvalda, izmantojot kodus un citus privātuma rīkus.

Citi pamatjēdzieni, kurus ir vērts izpētīt

(i) Ethereum Mining: Līdzīgi kā tiek iegādātas citas digitālās valūtas (piemēram, Bitcoin), arī Ethereum Mining izmanto noteiktas pamata procedūras, kas ir kopīgas daudziem tās digitālajiem laikabiedriem. Tomēr ir jānorāda dažas atšķirības. Piemēram, salīdzinot ar Bitcoin ieguvi, ETH blokķēde ne tikai saglabā sava vietējā darījumu saraksta kopiju, bet arī datus, kas saistīti ar tīkla jaunāko darbības stāvokli.

Vēl viena galvenā atšķirība, kuru vērts šeit norādīt, ir Ethereum Patricia Trees izmantošana, nevis tradicionāli izmantotā Merkle Tree infrastruktūra (kas tiek izmantota blokķēdes valsts regulēšanai). Tiem mūsu lasītājiem, kuri, iespējams, nezina, kas ir Patrīcijas koki, tie būtībā ir efektīvāks veids, kā uzglabāt un pielāgot katra bloka stāvokli noteiktā kriptogrāfijas ekosistēmā.

Paturot prātā papildu datus, kas saistīti ar ETH ieguvi:

 • 12 sekunžu bloķēšanas laiks
 • Ethash ieguves algoritms (izmanto DAG)
 • Bloķēt 3 ETH balvu

(ii) PoW konsensa protokols. Kā jau minēts iepriekš, Ethereum izmanto Nakamoto Consensus Proof-of-Work (PoW) modeļa mainīto versiju. Šis protokols ir ārkārtīgi drošs lietošanai un sastāv no vairākiem decentralizētiem mezgliem, kas ir izkliedēti visā pasaulē. Turklāt kalnrūpniecības darbībās, kas tiek veiktas šī modeļa robežās, tiek izmantots algoritms, ko sauc Etišs (DAG). Ar to sakot, daudzi no mūsu lasītājiem, iespējams, zina, ka šī iestatīšana drīz tiks mainīta, kad gaidāmais Casper jauninājums sāk darboties. Atjaunināšanas rezultātā Ethereum platforma pāriet no PoW iestatīšanas uz konsoles modeli ar likmes pierādījumu..

(iii) Viedie līgumi & Dapps: Viens no Ethereum vispievilcīgākajiem aspektiem ir fakts, ka tas saviem lietotājiem nodrošina iespēju izstrādāt un izvietot jaunas decentralizētas lietojumprogrammas ļoti racionalizētā un bez problēmām. Ne tikai tas, bet tas arī ļauj izstrādātājiem izveidot savus ERC-20 marķierus, izmantojot iepriekšminēto EVM.

Viedo līgumu izstrādes ziņā tie galvenokārt tiek izstrādāti, izmantojot programmēšanas valodu ar nosaukumu “Solidity”. Tomēr tajā ir pieminēts, ka dažādi izstrādātāji, kas cieši sadarbojas ar Ethereum projektu, tagad vēlas izmantot Beta programmēšanas valodu, kas pazīstama kā Viper (lai vienkāršotu daudzas sarežģītības, kas šobrīd ir saistītas ar viedo līgumu izveidi).

(iv) Mērogojamība: Izmantojot tādas jaunas metodes kā apstrāde ārpus ķēdes, drupināšana, dažādas personas visā pasaulē cenšas mazināt daudzas mērogojamības problēmas, kas pašlaik ir saistītas ar Ethereum. Ja šīs problēmas tiks veiksmīgi risinātas, izstrādātāji varēs radīt jaunus veidus, kā gūt peļņu no saviem radījumiem – tādējādi paverot pilnīgi jaunu lietotņu izstrādes paradigmu cilvēkiem visā pasaulē..

Ethereum cenu grafiks: vērts atzīmēt ETH žetonu vēsturi

ethereum-price-chart-history

CoinMarketCap: Ethereum cenas vēsturiskais skats, mērot ETH / USD maiņas kursa vērtībā

2013. gads – sēj sēklas

Pirmajā pusgadā jauns Krievijas un Kanādas koledžas students, vārdā Vitāliks Buterins, iepazīstina ar Ethereum jēdzienu dažiem atsevišķiem indivīdiem, kuri, pēc viņa domām, spēs saprast sava redzējuma milzīgo apjomu. Dažus mēnešus vēlāk viņš iepazīstina pasaules tehnoloģiju sabiedrību ar detalizētu dokumentu, kas satur pamatnostādnes vairākiem nišas jēdzieniem (DAO, viedie līgumi), kas tagad ir daļa no kopējās kriptogrāfiskās valodas visā pasaulē..

Līdz 2013. gada beigām Buterins sāk diskusijas ar vairākiem ievērojamiem izstrādātājiem (piemēram, Entoniju Di Iorio, Čārlzu Hoskinsonu) par pilnībā funkcionējošas blokķēdes platformas izveidi, kas palīdzēs atdzīvināt viņa redzējumu..

2014. gads (janvāris) – Ethereum oficiāli debitē

2014. gada pirmajā ceturksnī Ethereum pamatā esošā koncepcija pasaulei tiek oficiāli prezentēta Ziemeļamerikas Bitcoin konferencē, kas notika Maiami. Tieši šeit Vitaliks paziņo kriptogrāfijas entuziastiem, ka viņš apvienos spēkus ar Dr. Gavinu Vudu un Džefriju Vilkē, lai palīdzētu viņam ar attīstību saistītās aktivitātēs..

2014 (aprīlis) – izlaista EVM specifikācija

Dažas dienas pēc aprīļa Vitalik turpina darbu un publicē daudzas specifikācijas, kas saistītas ar Ethereum virtuālo mašīnu (EVM). Ne tikai to, bet viņš arī sniedz pasaulei pirmo EVM funkcionālo ieviešanas kodu septiņās dažādās programmēšanas valodās.

2014. gads (jūlijs) – sāk darboties ētera marķiera pārdošana

Jūlija laikā pasaule liecina par pirmās ETH žetonu pārdošanas uzsākšanu – kur kopumā sabiedrībai tiek piekrauts 60 102 216 ēteris. Līdz pārdošanas beigām (kas noslēdzās augustā) Ethereum fonds veiksmīgi savāc milzīgus 14 miljonus ASV dolāru.

2014. gads (septembris) – ETH vērtība turpina pieaugt

Līdz 4. ceturkšņa sākumam (2014. gads) ETH vērtība sāk diezgan strauji pieaugt, tādējādi radot milzīgu investoru interešu vilni visā pasaulē. Ne tikai tas, ka līdz septembrim projekta iepriekšpārdotie investori ir saņēmuši kopumā 60 miljonus žetonu (kā daļu no iepriekš noteiktās izplatīšanas shēmas).

2014. gads (novembris) – Etheruem dev kopiena pulcējas DEVCON-0

DEVCON-0 konferences ietvaros Berlīnē pulcējas vairāki Ethereum entuziasti / izstrādātāji no visas pasaules. Sanāksmē viņi apspriež plašu ar projektu saistītu tēmu klāstu, kā arī iepazīstina ar savām idejām, kā padarīt platformu uzticamāku, drošāku un pielāgojamāku.

2015. gads (marts – aprīlis) – attīstība turpinās, kā paredzēts

Pēc salīdzinoši neveiksmīgā gada sākuma aprīļa mēnesī pasaule tiek uzskatīta par DEVgrant programmu, kas piedāvā izstrādātājiem no visas pasaules piešķirt līdzekļus vairākiem ar Ethereum saistītiem projektiem.

2015. gads (jūlijs-augusts) – paziņots par Frontier palaišanu

Jūlija pēdējā nedēļā tiek ieviests viens no Ethereum galvenajiem atjauninājumiem (saukts par “Frontier”), tādējādi padarot to par vienu no pirmajiem nozīmīgākajiem projekta sasniegumiem. Izstrāde arī veicina pasaules kripto kopienas lielāku interesi par projektu.

Apmēram šajā laikā DEVCON-1 tiek rīkots Londonā kā piecu dienu pasākums. Pasākums ir diezgan grezns, salīdzinot ar tā iepriekšējo atkārtojumu, un tajā ir prezentācijas no vairāk nekā 400 neatkarīgiem izstrādātājiem. Ne tikai tas, ka konferencē piedalās arī dažādu lielu uzņēmumu, tostarp UBS, IBM un Microsoft, pārstāvji. Pateicoties DEVCON-1 panākumiem, vārds blockchain sāk kļūt par daļu no galvenajiem tehnoloģiju lingo visā pasaulē (it īpaši kriptogrāfijas aprindās).

2016. gads (marts) – tiek publicēts vēl viens nozīmīgs atjauninājums

Marta pirmajā pusē Ethereum galvenā izstrādātāju komanda nolemj turpināt un ieviest savu jaunāko protokola atjauninājumu (sauktu par Homestead) platformas vietējā blokķēdes ekosistēmā.

2016 (maijs) – Plašsaziņas līdzekļu uzmanība turpina ieplūst

2016. gada vidū vairāki plašsaziņas līdzekļi sāk pievērst uzmanību Ethereum nākotnes monetārajam potenciālam, it īpaši tāpēc, ka DAO, izmantojot mēnesi ilgo pūļa pārdošanas pasākumu, spēj savākt milzīgu summu USD 150 miljonu apmērā..

2016. gads (jūnijs-jūlijs) – notiek bēdīgi slavenais DAO uzlaušana

Jūnija mēnesī hakeru grupa izmanto nepilnību, kas saistīta ar Ether DAO, tādējādi gandrīz visu nakti dodoties ceļā ar vairāk nekā 50 miljonu ASV dolāru vērtu ETH. Šis incidents, vēlāk pa līniju, kalpo arī kā galvenais katalizators, lai Ethereum ekosistēma būtu grūti sadalīta divās dažādās ķēdēs – proti, ETC un ETH. Ja ar to nepietiek, šīs epizodes rezultātā daudzi galvenie spēlētāji, kas saistīti ar Ethereum Classic, distancējās no projekta.

2017. gads (februāris) – pieņemšana turpina pieaugt; Cenas skar visu laiku augstāko līmeni

Februārī tiek paziņots par Uzņēmējdarbības Ethereum alianses (EEA) izveidi. EEZ galvenie locekļi ir vairākas tādas nozīmīgas organizācijas kā Microsoft, Accenture, Ernst & Jauns.

2017. gads (maijs) – galvenie milži turpina pievienoties EEZ

Tikai četru mēnešu laikā pēc darbības uzsākšanas EEA turpina piesaistīt vairāk ievērojamu dalībnieku. Ne tikai tas, ka pat ētera cena turpina pieaugt, un galvenā digitālā īpašuma vērtība mēnesi noslēdza virs 200 ASV dolāru atzīmes.

2017. gads (jūlijs-septembris) – sākas ICO laikmets

Daudzi cilvēki joprojām apgalvo, ka Ethereum bija viens no galvenajiem buļļu skrējiena katalizatoriem, kas notika 2017. gadā. To vislabāk izceļ fakts, ka 2017. gada sākumā valūta tika tirgota par niecīgu cenu, kas bija aptuveni 8,23 USD, savukārt , līdz gada beigām viens ETH marķieris bija kļuvis 742 USD vērtībā. Vēl viena parādība, kas pasauli satricināja 2017. gada otrajā pusē, bija sākotnējo monētu piedāvājumu (jeb ICO) pieaugums – līdzekļu vākšanas ceļš, kas ļāva jaunajiem uzņēmumiem vākt naudu saviem projektiem, nepaļaujoties uz izveidotām finanšu iestādēm, piemēram, bankām.

Tomēr, kā mēs visi tagad zinām, daudzu šo ICO projektu kvalitāte maigi izsakoties bija neskaidra – tik ļoti, ka tirgus galu galā bija nokļuvis burbulī, kura rezultātā daudzi cilvēki zaudēja grūti nopelnīto naudu.

2017. gads (decembris) – Ethereum šķērso 740 dolāru atzīmi

Līdz 2017. gada beigām Ethereum finansiālais kāpums šķiet gandrīz neapturams – ar galveno kriptosoinu vairāk nekā 70% pieaugumu tikai 20 dienu laikā.

2018. gads (janvāris) – sasniegta visu laiku augstākā (ATH) vērtība

Janvāra trešajā nedēļā Ethereum palielina savu ATH 1432 USD – varoņdarbu, ko kopš tā laika digitālā valūta nav spējusi atkārtot. Tomēr neilgi pēc šī posma ETH sāk izjust milzīgu svārstīgumu un diezgan strauji sāk samazināties vērtība.

2018 (marts) – turpinās vērtības samazināšanās

Tikai dažu mēnešu laikā pēc finanšu virsotnes sasniegšanas Ethereum samazinās līdz relatīvi zemam apmēram 400 ASV dolāru līmenim. Un, lai gan top-10 altcoin vērtība nākamā mēneša laikā atkal nedaudz palielināsies, valūta nekad vairs netuvojas 300 USD robežas šķērsošanai.

2018. gads (aprīlis-maijs) – palielinās žetonu ierobežojums

Neskatoties uz Ethereum vērtības starp Q2-Q4 diezgan ievērojamu kritumu, projekts turpina pieaugt popularitātē visā pasaulē. Ne tikai tas, ka aprīļa laikā Buterin ievieš Ethereum uzlabošanas priekšlikumu (EIP) lai palielinātu valūtas kopējo piegādes ierobežojumu līdz 120 miljonu reģionam.

2018. gads (novembris-decembris) – piedzīvoti jauni kritumi

Līdz decembra beigām Ethereum samazinās līdz 100 ASV dolāru atzīmei, kas nav noticis ar galveno digitālo aktīvu vairāk nekā pusotra gada laikā. Ap šo laiku daudzi analītiķi prognozē, ka nākamo pāris gadu laikā Ēteris nonāks vienciparu diapazonā.

2019. gads (februāris) – tīkla jaunināšana

2019. gada februāra pirmajā pusē ETH ekosistēmā notiek cietā dakša “Metropolis Part 2: Constantinople”. Turklāt platforma arī liecina par citu tīkla jaunināšanu (Sanktpēterburga), kas notiek ar bloka numuru 7 280 000 2019. gada 28. februārī.

2019. gads (jūnijs) – uzlaboti marķieru standarti

Līdz 2019. gada vidum Ethereum projekts līdzās ERC-20 marķieriem pabeidz atbalstu arī vairākiem citiem marķieru standartiem, tostarp ERC-721 un ERC-11

2019 (jūlijs-augusts) – marķiera piegādes vāciņa mod

Jūlija pirmajā nedēļā Ētera kopējais piegādes ierobežojums ir 106,7 miljoni. Šajā sakarā ir sagaidāms, ka, kad un kad Casper FFG un CBC sāk darboties, valūtas pašreizējais inflācijas līmenis samazināsies līdz aptuveni 0,5% līdz 2%. Visbeidzot, tajā ir minēts, ka pašlaik nav stingra ierobežojuma kopējam ETH piedāvājumam. Tas nav gadījums ar Bitcoin, kam ir ciets vāciņš ar 21 miljonu monētu.

Tātad, kas ir priekšā Ethereum (ETH)? Krūtis vai Boom

ethereum-cena-prognoze-prognozes

Kad tas viss ir pateikts un izdarīts, digitālā aktīva, piemēram, Ethereum, nākotnes vērtības novērtēšana ir daudz sarežģītāka, mēģinot novērtēt tīras izdevumu / vērtības monētas, piemēram, Bitcoin, cenu. Tas ir tāpēc, ka Ethereum patiesā vērtība ir tā vispārējā tehnoloģiskajā potenciālā, nevis aktīvā, kas ir ārkārtas SOV.

Kā jau minēts iepriekš, ēteris kalpo kā ideāls pamats daudzām mazāk zināmām monētām, kā arī citām nerealizētām decentralizētām lietojumprogrammām – galvenokārt viedo līgumu iespēju dēļ. Šajā sakarā daži no ETH galvenajiem pārdošanas punktiem ietver:

 • Galveno digitālo līdzekli var izmantot ikdienas tēriņiem, kā arī attīstības vajadzībām.
 • Ēteris izmanto sistēmu, kas ilgtermiņā ir daudz mērogojamāka un vienveidīgāka.
 • Daudzi no ETH eksponētajiem pamatiem, šķiet, ir spēcīgāki, salīdzinot ar citiem galvenajiem aktīviem, piemēram, Bitcoin, XRP utt..

Noteikti pārbaudiet Bitcoin cenu prognožu sarakstu, lai uzzinātu, kā viņi salīdzina ar visām iepriekšminētajām ETH / USD Ethereum cenu prognozēm.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me