XII nodaļa: Kā izmantot tirdzniecības rīkus (kalkulators un tirdzniecības dati)

1. Kalkulators

Ja jums joprojām nav zināms, kā lietot kalkulatoru, un nezināt, kā ņemt peļņu vai apturēt zaudējumus par saprātīgu cenu, jums jālieto kalkulators, lai palīdzētu veikt aprēķinus..

P&L aprēķins:

Jums jāizvēlas Tips: garš vai īss. Ievadiet sviras līmeni sviras pozīcijā. Ierakstos Atvērta cena, Aizvērt cenu un summu ievadiet atvērto cenu, slēgšanas cenu un summu. Lai sāktu aprēķināšanu, noklikšķiniet uz Aprēķināt. Pēc tam jūs varat aprēķināt nepieciešamo rezerves daudzumu, aptuveni P.&L un P&L attiecība.

Piemērs: Jūs esat gatavs atvērt garus BTCUSD nedēļas līgumus, kas ir vienādi ar 1 BTC. Sviras efekts ir 4x. Atvērtā cena ir 7 164 USD / BTC. Katra līguma nominālvērtība ir 100 USD / līgums. Atklājamo līgumu skaits ir 7164 * 1/100 = 71 līgumi (noapaļoti uz augšu līdz tuvākajam skaitlim).

Marža = nominālvērtība * līgumu / atvērto cenu / aizņemto līdzekļu skaits = 71 * 100 / 7,164 USD / 4 = 0,2477 BTC. Kad vēlaties iziet no 8000 USD, jūsu P&L = (nominālvērtība * līgumu skaits / atvērta cena – nominālvērtība * līgumu skaits / slēgšanas cena) = (71 * 100 / 7,164 USD – 71 * 100/8 000 USD) = 0,1035

P&L attiecība = P&L / starpība = 0,1035 / 0,2477 = 41,80%

Taker maksa = (nominālvērtība * līgumu skaits) / atvērtā cena * Taker honorāra likme

Maksas likmes mainās atkarībā no jūsu līmeņa.

Aizvērt cenas aprēķinu:

Jums jāizvēlas Tips: garš vai īss. Ievadiet sviras līmeni sviras pozīcijā. Ievadiet atvērto cenu, summu un aprēķināto P&L atvērtajā cenā, apjomā un Est. PL ieraksti. Lai sāktu aprēķināšanu, noklikšķiniet uz Aprēķināt. Tad jūs varat noskaidrot vēlamo tuvāko cenu.

Jūs varat pārslēgties uz Rādīt P&L attiecība un jūs varat iestatīt P&L attiecība, lai noskaidrotu vēlamo tuvāko cenu.

Piemērs: Jūs esat gatavs atvērt garus BTCUSD nedēļas līgumus, kas ir vienādi ar 1 BTC. Sviras efekts ir 4x. Atvērtā cena ir 7 164 USD / BTC. Katra līguma nominālvērtība ir 100 USD / līgums. Atklājamo līgumu skaits ir 7164 * 1/100 = 71 līgumi (noapaļoti uz augšu līdz tuvākajam skaitlim).

Ja paredzamais pieaugums ir 0,5 BTC, slēgšanas cena tiek aprēķināta šādi:

P&L = (nominālvērtība * līgumu skaits / atvērta cena – nominālvērtība * līgumu skaits / slēgšanas cena)

0,5 = (71 * 100 / 7,164 USD – 71 * 100 / slēgšanas cena)

Aizvērt cenu = 14 458,33 USD

Est. likvidācijas cenas aprēķins:

Jums jāizvēlas Margin Mode: krusts vai fiksēts un Type: garš vai īss. Ievadiet sviras līmeni sviras pozīcijā. Ierakstos Atvērtā cena, summa un pievienotā starpība ievadiet atvērto cenu, summu un pievienoto rezervi. Lai sāktu aprēķināšanu, noklikšķiniet uz Aprēķināt. Pēc tam jūs varat noskaidrot vēlamo aptuveno likvidācijas cenu.

Piemērs: Jūs esat gatavs atvērt garus BTCUSD nedēļas līgumus, kas ir vienādi ar 1 BTC. Sviras efekts ir 4x. Atvērtā cena ir 7 164 USD / BTC. Katra līguma nominālvērtība ir 100 USD / līgums. Atklājamo līgumu skaits ir 7164 * 1/100 = 71 līgumi (noapaļoti uz augšu līdz tuvākajam skaitlim). Maržai pievienojat 0,2 BTC.

Likvidācijas cena = (uzturēšanas starpības koeficients + 1 – komisijas likme) / (1 / vidējā atvērtā cena / aizņemtais līdzeklis +1 / vidējā atklātā cena + pievienotā starpība / nominālvērtība / līgumu skaits)

Est. likvidācijas cena = (0,5% + 1) / (1/7 164 USD / 4 + 1/7 164 USD + 0,2 / 100/71) = 4 961 USD

2. Tirdzniecības dati

Tirdzniecības dati sastāv no līguma rādītāju kopuma. Lai pārbaudītu informāciju, varat noklikšķināt uz Tirdzniecības dati.

Jūs varat izvēlēties kriptonauda, ​​kuru vēlaties pārbaudīt.

BTC garā / īsā attiecība

Šis rādītājs parāda lietotāju attiecību ar neto garajām un īsajām pozīcijām noteiktā laika periodā. Dati ietver lietotāju datus par nedēļas, divu nedēļu un ceturkšņu nākotnes līgumiem, kā arī par pastāvīgo mijmaiņas darījumu (Long / Short aprēķina, pamatojoties uz lietotāju neto BTC pozīcijām).

Pamats

Šis rādītājs parāda starpību starp nākotnes vai mijmaiņas cenu un spot indeksa cenu. Noteiktā laikā bāze = nākotnes līgumi vai mijmaiņas cena – spot indeksa cena.

Atvērtie procenti un tirdzniecības apjoms

Atvērtie procenti: Kopējā garo un īso nākotnes līgumu un pastāvīgo mijmaiņas darījumu summa ar konkrētu bāzes aktīvu noteiktā laikā.

Tirdzniecības apjoms: kopējais nākotnes līgumu un pastāvīgo mijmaiņas darījumu apjoms ar noteiktu bāzes aktīvu noteiktā laika periodā.

Taker pirkt un pārdot

Aktīvās pirkšanas apjoms: aktīvo pirkšanas orderu tirdzniecības apjoms noteiktā periodā (pircēja pirkšanas rīkojumi), kas ir kapitāla ieplūdes summa.

Aktīvās pārdošanas apjoms: aktīvo pārdošanas rīkojumu tirdzniecības apjoms noteiktā periodā (pieņemiet pārdošanas rīkojumus), kas ir kapitāla aizplūdes summa.

Labākā tirgotāja noskaņojuma indekss

Šis rādītājs atspoguļo top 100 tirgotāju neto garo un īso pozīciju attiecību. Aktīvam kontam ir tiesības uz vienu balsi, neatkarīgi no tā pozīcijas lieluma (tikai konti, kuriem ir pozīcijas, tiek uzskatīti par aktīviem).

Labākā tirgotāja vidējā izmantotā peļņa

Šis rādītājs atspoguļo to, kā top 100 tirgotāji izmanto savus līdzekļus maržinālajos kontos. Atšķirībā no augstākā līmeņa tirgotāju noskaņojuma indeksa (TTSI), šis rādītājs nesniedz atgriezenisko saiti, pamatojoties uz balsošanu. Tā vietā to aprēķina, pamatojoties uz vidējo sākotnējās starpības procentuālo daudzumu, ko izmantoja šie lielākie tirgotāji.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me