V nodaļa: Kā veikt pasūtījumu

Ja jūs domājat, ka kriptonauda samazināsies, varat gūt peļņu no aktīva (atvērt īsu pozīciju). Ja jūs sagaidāt otrādi, jūs varat iet ilgi (atvērt garu pozīciju), lai gūtu peļņu.

Piemēram, (sk. Iepriekš), ja domājat, ka BTCUSDT Quarterly 0327 līguma cena kritīsies, varat veikt pasūtījumu, ievadot cenu un vēlamo līgumu skaitu. Jūs varat atvērt īso pozīciju (noklikšķinot uz Open Short, varat aizpildīt cenu zem jaunākās tirgus cenas, lai paātrinātu izpildi; ja izvēlaties Open Long, to varat izdarīt, ievadot cenu virs jaunākās tirgus cenas). Ja tā cena turpina kristies, jūs varat gūt peļņu. Tālāk mēs iepazīstināsim ar vienu visizplatītāko pasūtījumu veidu, ierobežoto pasūtījumu un tā principu.

1. Ierobežot pasūtījumu

Limit orderis ir pasūtījums, kas ierobežo pircēja maksimālo pirkšanas cenu un pārdevēja minimālo pārdošanas cenu. Pēc pasūtījuma veikšanas mūsu sistēma to ievietos grāmatā un saskaņos ar pieejamajiem pasūtījumiem – par jūsu norādīto cenu vai labāku.

Piemērs: Ja BTC Quarterly tirgus cena ir USD 10094,8 un jūs vēlaties to iegādāties par zemāku USDT 10090 cenu, jums jāiesniedz ierobežojuma pasūtījums USD 10000. Ja tā tirgus cena ir zemāka vai vienāda ar USDT 10090, jūsu pasūtījums tiks automātiski izpildīts. Ja cits lietotājs veic ierobežotu pieprasījuma pasūtījumu USDT 10094.8 un jūs veicat ierobežotu solījumu rīkojumu USDT10100, pasūtījums tiks izpildīts par cenu 10094.8, pamatojoties uz principu “pirkt zemu”, jo USDT10094.8 ir vēlams labāk nekā USDT10100 pircēji.

  • Ievadiet cenu

1) Noklikšķiniet uz pasūtījumu grāmatas

Veicot limita pasūtījumu, pasūtījumu grāmatā varat pārbaudīt pēdējo tirgoto cenu. Cenas, kas norādītas virs pēdējās tirgotās cenas sarkanā krāsā, ir uzdotās cenas. Ritinot uz augšu, pieprasījuma cenas palielinās. Cenas, kas norādītas zem pēdējās tirgotās cenas zaļā krāsā, ir solītās cenas. Ritinot uz leju, cenas samazinās.

Piemērs: Ja vēlaties atvērt īsu pozīciju, pasūtījumu grāmatā varat izvēlēties vēlamo cenu. Noklikšķiniet uz cenas, un tā tiks automātiski parādīta cenas ierakstā.

Pēc noklikšķināšanas uz cenas summa tiks ievadīta arī ierakstā Summa. Summa tiks uzkrāta virzienā no tirgus cenas līdz jūsu noteiktajai cenai un nepārsniegs maksimālo līgumu skaitu, ko varat atvērt vai slēgt.

2) Noklikšķiniet uz BBO

Tā vietā, lai izvēlētos cenu savā pusē, varat izvēlēties arī darījuma partnera cenu (noklikšķiniet uz BBO), lai iestatītu pasūtījuma cenu.

Izvēloties darījuma partnera cenu, ja atverat garu / slēgtu īsu, pasūtījuma cena būs labākā pieprasītā cena; ja atverat īsu / slēgtu ilgi, pasūtījuma cena būs labākā solītā cena.

Darījumu partneru cenu izvēle var palīdzēt paātrināt jūsu pasūtījuma izpildi.

3) Ievadiet cenu manuāli

Tā vietā, lai noklikšķinātu uz pasūtījumu grāmatas vai darījuma partnera cenas, ierakstā Cena varat ievadīt vēlamo cenu, lai veiktu ierobežotu pasūtījumu..

3. Ievadiet summu

Jūs varat izvēlēties manuāli ievadīt summu vai atlasīt procentus. Ja izvēlaties 20%, varat veikt pasūtījumu atvērt vai saīsināt 20% no maksimālā atvērto līgumu skaita.

Pēc cenas un summas ievadīšanas varat noklikšķināt uz Open Long vai Open Short, lai veiktu pasūtījumu.

4 Maksimālā pieejamā līgumu skaita aprēķins

Sistēma aprēķina maksimālo līgumu skaitu, ko varat atvērt / noslēgt, pamatojoties uz pieejamo rezervi, RPL, maržas režīmu, izvēlēto aizņemto līdzekli un noslēgto līgumu skaitu.

1. piemērs:

Ja BTCUSD nākotnes tirdzniecībā ar monētu maržu izvēlaties fiksētas rezerves režīmu un vēlaties atvērt garus BTCUSD nedēļas līgumus, maksimālais atvērto garo līgumu skaits (A) = pieejamā starpība * garā kredītplecs * tirgus cena / nominālvērtība (noapaļota uz augšu) līdz tuvākajam skaitlim) , Reizinātāju aprēķina, pamatojoties uz saskarnes lapā izvēlēto sviru. Nominālvērtība ir USD100 / līgums.

Tomēr faktiskais garo līgumu skaits, kurus varat atvērt, attiecas arī uz kopējo garo līgumu pozīciju un gaidošo pasūtījumu skaitu (B), bet maksimālo pieejamo līgumu skaitu, kas nepieciešams maksimālajam pieejamam līmenim (C), aprēķina, pamatojoties uz aizņemto līdzekļu īpatsvaru. Maksimālais līgumu skaits, ko varat atvērt = min (A, C-B)

Ja pieejamā starpība ir 1 BTC, garā aizņemšanās ir 50x un tirgus cena ir 8000 USD / BTC, maksimālais atvērto līgumu skaits (A) = 1 * 50 * 8000/100 = 4000 līgumu

Ja maksimālais pieejamais 4. līmeņa līgumu skaits ar 50x sviru (C) = 42 000 un neapstiprinātu pasūtījumu skaits gariem BTCUSD nedēļas līgumiem (B) = 40 000, maksimālais atvērto līgumu skaits = min (A, CB ) = min (4000, 42 000 – 40 000) = 2000 līgumi

2. piemērs:

Ja BTCUSD nākotnes tirdzniecībā ar monētu maržu izvēlaties starpnozaru režīmu un vēlaties atvērt garus BTCUSD nedēļas līgumus, maksimālais atvērto garo līgumu skaits (A) = pieejamā starpība * garā kredītplecs * tirgus cena / nominālvērtība (noapaļota uz augšu) līdz tuvākajam skaitlim) , Reizinātāju aprēķina, pamatojoties uz saskarnes lapā izvēlēto sviru. Nominālvērtība ir USD100 / līgums.

Tomēr, ja faktiskais garo līgumu skaits, kurus varat atvērt, attiecas arī uz visu līgumu kopējo pozīciju un gaidāmo pasūtījumu skaitu (B), maksimālo pieejamo līgumu skaitu, kas nepieciešams pēc maksimālā pieejamā līmeņa (C), aprēķina, pamatojoties uz sviras. Faktiskais maksimālais līgumu skaits, ko varat atvērt = min (A, CB)

Ja pieejamā starpība ir 1 BTC, garā aizņemšanās ir 50x un tirgus cena ir 8000 USD / BTC, maksimālais atvērto līgumu skaits (A) = 1 * 50 * 8000/100 = 4000

Ja maksimālais pieejamais 4. līmeņa līgumu skaits ar 50x pārsvaru (C) = 42 000, neapstiprināto pasūtījumu skaits gariem BTCUSD nedēļas līgumiem = 2000 un neizpildīto pasūtījumu skaits īsiem BTCUSD divreiz nedēļā = 15 000, maksimālais līgumu skaits līgumi, kurus varat atvērt = min (A, CB) = min (4000, 42 000 – 2 000 – 15 000) = 4 000

3. piemērs:

Ja USDTC maržas BTCUSDT nākotnes darījumos izvēlaties fiksētās rezerves režīmu un vēlaties atvērt garus BTCUSDT nedēļas līgumus. Maksimālais atvērto garo līgumu skaits (A) = pieejamā starpība * garā aizņemtā viela / tirgus cena / nominālvērtība (noapaļota uz augšu līdz tuvākajam skaitlim). Reizinātājs tiek aprēķināts, pamatojoties uz saskarnes lapā izvēlēto sviru. Nominālvērtība ir 0,0001 BTC / līgums.

Tomēr faktiskais garo līgumu skaits, kurus varat atvērt, attiecas arī uz kopējo garo līgumu pozīciju un gaidošo pasūtījumu skaitu (B), maksimālo pieejamo līgumu skaitu, kas nepieciešams pēc maksimālā pieejamā līmeņa (C), aprēķina, pamatojoties uz aizņemto līdzekļu apjomu.

Maksimālais līgumu skaits, ko varat atvērt = min (A, C-B)

Ja pieejamā starpība ir 10 000 USD, garā aizņemšanās ir 100 reizes un tirgus cena ir 8 000 USD / BTC, maksimālais atvērto līgumu skaits (A) = 10000 * 100/8 000 / 0,0001 = 1 250 000

Ja maksimālais pieejamais 1. līmeņa līgumu skaits ar 100x sviru (C) = 50 000 un neapstiprinātu pasūtījumu skaits gariem BTCUSD nedēļas līgumiem = 10 000, maksimālais atvērto līgumu skaits = min (A, CB) = min (1 250 000, 50 000 – 10 000) = 40 000

4. piemērs:

Ja USDTC maržas BTCUSDT nākotnes darījumos izvēlaties starpnozaru režīmu un vēlaties atvērt garus BTCUSDT nedēļas līgumus. Maksimālais atvērto garo līgumu skaits (A) = pieejamā starpība * garā aizņemtā viela / tirgus cena / nominālvērtība (noapaļota uz augšu līdz tuvākajam skaitlim). Reizinātāju aprēķina, pamatojoties uz saskarnes lapā izvēlēto sviru. Nominālvērtība ir 0,0001 BTC / līgums.

Tomēr faktiskais garo līgumu skaits, kurus varat atvērt, attiecas arī uz visu līgumu kopējo pozīciju un gaidāmo pasūtījumu skaitu (B), kā arī maksimālo pieejamo līgumu (C) prasīto līgumu maksimālo skaitu aprēķina, pamatojoties uz aizņemto līdzekļu apjomu . Maksimālais līgumu skaits, ko varat atvērt = min (A, C-B)

Ja pieejamā starpība ir 1 000 USD, garā aizņemšanās ir 10 reizes un tirgus cena ir 8 000 USDT / BTC, maksimālais atvērto līgumu skaits (A) = 1 000 * 10/8 000 / 0,0001 = 12 500 līgumi.

Ja maksimālais pieejamais 19. līmeņa līgumu skaits ar 10x kredītplecu (C) = 4.550.000, neapstiprināto pasūtījumu skaits gariem BTCUSDT nedēļas līgumiem = 20.000 un neizpildīto pasūtījumu skaits īsiem BTCUSDT divreiz nedēļā = 150.000, maksimālais līgumu skaits līgumi, kurus varat atvērt = min (A, CB) = min (12500, 4 550 000 – 20 000 – 150 000) = 12 500

5 Cenu ierobežojuma noteikumi

Ja ievadītā atvērtā cena pārsniedz sistēmā prasīto robežvērtību, jūs nevarat veikt pasūtījumu.

Cenu ierobežošanas mērķis ir liegt lielajiem tirgotājiem veikt lielapjoma pasūtījumus, lai manipulētu ar tirgu. Tas ir izšķirošs riska kontroles pasākums, lai aizsargātu visu ieguldītāju intereses.

Aprēķinot robežcenu, tiek ņemta vērā tūlītējā indeksa cena un prēmija (prēmija = līguma cena – spot cena).

Noteikumi attiecas gan uz atvērtiem, gan uz slēgtiem pasūtījumiem. Ja atverat ilgi vai īsā laikā, kad pasūtījuma cena pārsniedz maksimālo cenu, limita pasūtījumu nevar veikt; ja atverat īsi vai aizverat ilgi, kad pasūtījuma cena ir zemāka par minimālo cenu, limita pasūtījumu nevar veikt.

Jūs varat apmeklēt tirdzniecības lapu, lai pārbaudītu maksimālās un minimālās cenas un veiktu pasūtījumus starp intervāliem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me