Pārvietošanās dažādos OKEx kontos

Kādreiz esat domājis, cik daudz kontu veidu ir OKEx?

Atbilde ir 9 – Finansēšanas konts, Spot konts, Margin konts, Futures konts, Perpetual Swap konts, Opciju konts, Fiat konts, Krājkonts un Kalnrūpniecības konts.

Tas varētu šķist biedējoši, ja jums jāpārvalda 9 dažādi konti, nemaz nerunājot par to, ka jums ir nepieciešams panākt visu laiku mainīgo tirgu visu diennakti. Bet konti ir īpaši izstrādāti, lai apmierinātu jūsu dažādās tirdzniecības vajadzības, lai jūs vienmēr varētu maksimāli izmantot tos. Apskatīsim kontus un to funkcijas.

Dažādi konti & viņu funkcijas

Mēs piedāvājam dažādus kontus, lai lietotāji varētu ērti pārvaldīt savus aktīvus un kontrolēt riskus, katra konta aktīvi ir neatkarīgi un savstarpēji pārvedami. Piemēram, ja lietotājiem jāveic spot vai atvasināto finanšu instrumentu tirdzniecība, viņiem iepriekš jāpārskaita līdzekļi uz attiecīgajiem spot vai atvasināto finanšu instrumentu kontiem, izmantojot līdzekļu pārskaitījuma portu..

1. Finansēšanas konts

Uzskatiet šo par savu galveno kontu OKEx, jo finansēšanas konts pārvalda depozītus, izmaksas un jūsu līdzekļu atlikumu. Visi lidojuma pilieni un bonusi, ko jūs laimējat no mūsu akcijām, tiek nosūtīti arī uz jūsu finansēšanas kontu (pārliecinieties, ka apmeklējat mūsu vietni, lai tos savāktu!). Jūs varat iemaksājiet līdzekļus savā Apmaksas kontā, vai izņemt līdzekļus no sava Finansēšanas konta personīgajā makā vai kontiem citās platformās.

2. Spot konts

Spot kontu izmanto spot tirdzniecībai. Šeit varat pārbaudīt savu spot tirdzniecības bilanci un izmantot tos visu pāru tirdzniecībai spot tirgū. Lai veiktu tirdzniecību, jums vispirms jāpārskaita līdzekļi uz jūsu Spot kontu no sava finansēšanas konta.

3. Maržas konts

Maržas konts, kas īpaši paredzēts maržas tirdzniecībai. Katrs maržas tirdzniecības pāris ir saistīts ar vienu Maržas kontu, un jums jāpārvalda riski katram tirdzniecības pārim atsevišķi. Lai veiktu tirdzniecības pāra maržinālo tirdzniecību, jums jāpārskaita līdzekļi tajā pašā valūtā, kas ir pamata valūta, vai jākotē pāra valūta uz atbilstošo Maržas kontu. Tiešs naudas pārskaitījums ir pieejams starp tirdzniecības pāru maržinālajiem kontiem ar to pašu pamatā esošo valūtu (piemēram, jūs varat pārskaitīt ETH no sava ETH / USDT maržas konta uz savu ETH / BTC maržas kontu)..

4. Nākotnes konts

Nākotnes kontu izmanto nākotnes līgumu tirdzniecībai. Katram nākotnes līgumam ir viens atbilstošs Nākotnes konts, un ienesīgums un risks katrā kontā tiek aprēķināts atsevišķi. Tā kā mums ir divu veidu nākotnes līgumi – USDT un monētu marža, pārskaitījums starp kontiem notiek atšķirīgi. Tikai bāzes valūtas, piemēram, BTC un ETH, var pārskaitīt uz nākotnes nākotnes līgumu nākotnes kontu kontiem uz nākotnes kontiem, un tikai USDT var pārskaitīt uz USDT nākotnes līgumu nākotnes kontu nākotnes kontiem..

5. Perpetual Swap konts

Perpetual Swap konts tiek izmantots nepārtrauktā mijmaiņas darījumu tirdzniecībā. Līdzīgi kā Maržas kontā, katram pastāvīgā mijmaiņas līgumam ir atsevišķs pastāvīgā mijmaiņas darījuma konts, un ienesīgums un risks katrā kontā tiek aprēķināti atsevišķi. Tikai pamata valūtas, piemēram, BTC un ETH, var pārskaitīt kā uzkrājumus uz mūžīgo mijmaiņas līgumu ar monētām marķētu mūžīgo mijmaiņas kontu kontiem, un tikai USDT var pārskaitīt kā uzkrājumus uz mūžīgo mijmaiņas kontiem uz USDT maržināto pastāvīgo mijmaiņas līgumu..

6. Opciju konts

Opciju konts tiek izmantots opciju tirdzniecībai. Tā kā mēs jau esam uzsākuši BTC opciju tirdzniecību, tagad jūs varat noguldīt BTC savā Opciju kontā, lai veiktu tirdzniecību.

7. Spot konts

Spot kontu izmanto spot tirdzniecībai. Jūs var apmainīt fiat valūtu kriptonaudā atbilstoši sistēmas maiņas kursam. Konvertētais šifrējums tiks saglabāts jūsu Fiat kontā.

8. Krājkonts

Krājkonts ir vieta, kur jūs glabājat savus ietaupījumus. Uzkrājumi ir pievienotās vērtības produkts, kas lietotājiem ļauj dalīties ar OKEx ienākumiem no aizdevumiem uz starpību. Loģika ir vienkārša. Kad jūs ievietojat rezerves monētas Krājkontā, mēs aizdosim fondu kā maržas aizdevumu mūsu maržinālo tirgotājiem. Un tad daļa no tirgotāju iekasētajiem starpības procentiem tiks sadalīta kā procenti jūsu uzkrājumiem. Tur ir nav obligātu depozīta prasību vai bloķēšanas ierobežojumu. Izmantojot ietaupījumus, varat labi izmantot rezerves monētas.

9. Kalnrūpniecības konts

Kalnrūpniecības konts tiek izmantots saglabājot savu ieguves daudzumu no OKEx Pool. Žetonu izvietošanai varat izmantot līdzekļus savā ieguves kontā, un jūsu kriptogrāfijas ieguves ienesīgums, kas ģenerēts OKEx Pool, tiks ieskaitīts arī attiecīgās kriptovalūtas ieguves kontā..

Galvenais konts & apakškontiem

Iespējams, pamanīsit, ka pastāv divu veidu konti, uz kuriem mēs neattiecamies – galvenie konti un to apakškonti. Galvenais konts var pieteikties uz vairākiem apakškontiem, un katram apakškontam ir neatkarīgs konta numurs un parole. Apakškonti tiek pārvaldīti, izmantojot galveno kontu, izmantojot sadalītās atļaujas. Daļu no jūsu līdzekļiem var pārskaitīt uz apakškontiem, lai jūs varētu veikt spot, margin, nākotnes un opciju tirdzniecību atsevišķi, neizmantojot līdzekļus no galvenā konta. Tomēr jūs nevar izņemt līdzekļus no jūsu apakškontiem. Vispirms jums ir jāpārskaita līdzekļi no saviem apakškontiem uz galveno kontu un pēc tam no tā jāizņem līdzekļi.

Apakškontu darījumu maksas līmenis un KYC verifikācijas līmenis ir tāds pats kā galvenā konta. Bet pasūtījumu pieprasījumu skaits no galvenā konta un katra apakškonta tiek aprēķināts atsevišķi. Tādā veidā jūs varat elastīgāk tirgoties, un to ir vieglāk pārvaldīt.

Joprojām apjukusi?

Dažreiz mēs arī to darām. Neuztraucieties, mēs vienmēr esam jūsu rīcībā. Nekautrējieties sazināties ar mums jebkurā laikā pa e-pastu [e-pasts aizsargāts] vai tērzējiet ar mums pa telegrammu https://t.me/OKExOfficial_English!

Sekojiet OKEx vietnē:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Vietne: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me