OKEx tehniskais iknedēļas ziņojums: 2020. gada 24. marts

Key Takeaways

 • Fed paziņojums par “QE Infinity” turpināja degt kriptogrāfijas buļļiem otrdien Āzijā, jo tirgi uzskata, ka globālie atvieglojuma pasākumi varētu vēl vairāk devalvēt fiat valūtas.
 • Dati rāda, ka BTC ilgtermiņa noskaņojums šķiet pozitīvāks, savukārt īstermiņa tirgotāji izskatās mazāk cerīgi.
 • Tehniskā informācija liecina, ka vidējā termiņa perspektīvā altcoin telpas nepastāvība palielināsies.

Tirgus pārskats

Kripto valūtu tirgū vērojamais bullish noskaņojums ir turpinājies, jo ASV Federālo rezervju sistēma pārsteidz paziņojums pirkt neierobežotu valsts kases obligāciju, hipotēku nodrošinātu vērtspapīru daudzumu, lai aizņemšanās izmaksas būtu ārkārtīgi zemas. Šķiet, ka tirgi uzskata, ka globālo centrālo banku saskaņota rīcība varētu vēl vairāk paātrināt fiat valūtu devalvāciju kopumā. Šī vide varētu dot priekšroku bitkoinam un citām kriptovalūtām vidējā / ilgākā termiņā. Īpaši laikā, kad marta vidū bitcoin šķiet zemākais USD 4400 līdz 4800 USD zonā. BTC ilgtermiņa vērtspapīri atspoguļo ilgāka termiņa nākotnes līgumu cenas. OKEx divu ceturkšņu nākotnes līgumu pamatā ir skaidras naudas cenas pārsniegšana, savukārt zemāka termiņa nākotnes nākotnes līgumi. Tas varētu norādīt uz īstermiņa tirgotāju (mazāk bullish) un ilgtermiņa investoru (vairāk bullish) noskaņojuma atšķirībām..

1. attēls: OKEx BTC bāzes divu nedēļu nākotnes līgumi (Avots: OKEx) 2. attēls: OKEx BTC pamats divceturkšņa nākotnes līgumiem (Avots: OKEx)

Tikmēr šķiet, ka altcoin telpā notiek pagrieziens. Kopējais BTC tirgus ierobežojums ir izveidojis trīsstūra modeli, kas liek domāt, ka drīz varētu notikt izlaušanās. Ja pozitīvais noskaņojums kopējā kriptogrāfijas tirgū būtu neskarts, tas varētu palielināt pozitīva izlaušanās gadījumu, un galvenie altkīni varētu gūt labumu no tā.

3. attēls: Kopējais kriptogrāfijas tirgus ierobežojums Ex-BTC (Avots: Tradingview)

Cenu analīze

BTCSDT – pirms došanās augšup, atkārtoti pārbaudiet zemākos 6000 līmeņus?

 • BTCUSDT pēc izpārdošanas mēneša vidū ir veicis dažus 6 stundas augstākus pazeminājumus un, šķiet, tagad ir izveidojis trīsstūra modeli, kas liecina, ka varētu būt izlaušanās.
 • Liekas, ka pēdējās 18 stundās impulss ir nedaudz palēninājies, RSI ir palēninājies, MACD ātrā līnija un lēnā līnija ir tuvojušās viena otrai, norādot, ka rallija impulss palēninājies. Šī situācija pastiprināja cenu atkārtotas pārbaudes gadījumu no 6100 līdz 6200.
 • Ja atbalsts apakšējā trīsstūrī paliek spēkā, tas var palielināt varbūtību, ka pašreizējais rallijs turpināsies līdz 7500 apgabalam.
 • Tomēr pašreizējie līmeņi no 6400 līdz 6500 bija daži spēcīgi atbalsti jau 2019. gada novembrī un decembrī, un tagad tas, šķiet, ir pretestība. Būs interesanti uzzināt, vai to var pārvērst nākamajā atbalsta līmenī.

4. attēls: BTCUSDT 6 stundu diagramma (Avots: OKEx)

ETHUSDT – joprojām trūkst aiz muguras?

 • Mēs esam redzējuši īstermiņa iespējas ETHUSDT tā kā pāris veidoja arī trīsstūra modeli; tomēr ikdienas MACD sākotnēji izstrādāja bullish crossover, kas var liecināt par augšupejošo impulsu.
 • Lai gan RSI un UO šajā brīdī, iespējams, nesniedz daudz informācijas, tomēr, ja RSI tuvākajās dienās spēj sasniegt augstāku līmeni, tas varētu stiprināt ETH īstermiņa bullish gadījumu.
 • Ja tiek novērots jauns mītiņš, 20. marta maksimums pie 152. gada varētu būt pirmā pretestība; šeit atrodas arī 20-MA.

5. attēls: ETHUSDT ikdienas diagramma (Avots: OKEx; Tradingview)

BSVUSDT – Rallijam pietrūkst tvaika?

 • BSVUSDT ir pārspējis BTC un citus lielākos altkoīnus, jo pāris jau ir tirgojies virs 20-MA ikdienas diagrammā (šeit nav parādīts) un 6 stundu diagrammā (zemāk).
 • Tomēr šķiet, ka rallijam ir pietrūcis tvaika. RSI ir izraisījusi trīskāršu impulsu novirzi; tas tika uzskatīts par spēcīgu signālu, ka tendencei trūkst tvaika, kamēr UO, šķiet, rada līdzīgu signālu.
 • Turklāt šķiet, ka top MACD lācīgs krosovers.
 • Pirmais skatāmais līmenis varētu būt apgabals no 150 līdz 153, kas ir šīs nedēļas sākuma atbalsta līmenis. Ja tas tiks iekļauts, cena varētu atkārtoti pārbaudīt atbalstu pie 130.

6. attēls: BSVUSDT 6 stundu diagramma (Avots: OKEx; Tradingview)

HBARUSDT – tirdzniecība uz sāniem pirms izlaušanās?

 • HBARUSDT pēc plašāka kriptogrāfijas tirgus izpārdošanas martā lielākoties ir tirgojusies uz sāniem, un cenu svārstīgums ir paredzēts palielināt, jo pāris ir izveidojis 6 stundu dilstoša trijstūra modeli.
 • Lai gan izlaušanās laiku varētu būt grūti noteikt, tomēr 0,029 šķiet pienācīgs atbalsts pārim, un 6 stundu 100 MA apgabals joprojām ir ievērojama pretestība.
 • Tirgotāji varētu izmantot šo līmeni īstermiņā, kamēr šie līmeņi paliek spēkā.

7. attēls: HBARUSDT 6 stundu diagramma (Avots: OKEx; Tradingview)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me