OKEx tehniskais iknedēļas ziņojums: 2020. gada 10. februāris

Peļņas gūšana pārbauda neseno BTC ralliju

Pieaugošais noskaņojums bitcoinā ir izplatījies plašākā kriptovalūtu tirgū, jo kopš nedēļas nogales bitcoin cenas ir stāvējušas virs psiholoģiskā 10000 līmeņa. Kaut arī nesenās cenu darbības, iespējams, ir iepriecinājušas daudzus kriptogrāfijas vērotājus, peļņas gūšanas aktivitātes var īstermiņā vēršus nostādīt samērā neaizsargātā stāvoklī. Tomēr ilgtermiņa augšupejošā tendence lielākoties paliek nemainīga.

Sentix veiktā aptauja rāda, ka pozitīvs noskaņojums no institucionālajiem un individuālajiem investoriem ir sācis mīkstināties, kaut arī bitcoin cenas ir pārsniegušas 10000 līmeni. Sentix rīkotājdirektors Patriks Husijs sacīja, ka kritums var liecināt par “vēlmi uzņemties peļņu investoru vidū. Tam vajadzētu palēnināt notiekošo cenu atgūšanos. ” Viņš arī piebilda, ka bitkoina cena nākamajās 2–3 nedēļās nedaudz uzelpos, un investoriem būs laiks izstrādāt jaunu perspektīvu.

Tajā pašā laikā CME Futures diagramma arī liecina, ka pašreizējam bitkoina rallijam var būt nepieciešams veikt pārtraukumu. CME Futures pirmdien izraisīja ātru avāriju un aizpildīja stundu starpību starp 9875 līdz 10200. Mēs uzskatām, ka cenai, iespējams, būs jākonsolidējas augšējos 9000 rokturos, pirms notiek cita attīstība..

1. attēls: Sentix Bitcoins stratēģiskā aizspriedumi – iestādes pret indivīdiem (Avots: Sentix) 2. attēls: CME Bitcoin nākotnes 1 stundas diagramma (Avots: Tradingview)

BTC agras Āzijas pirmdienas tirdzniecības laikā ir mainījis īpašnieku 11000 līmeņos, savukārt galvenie altkoīnu nosaukumi, piemēram, ETH un XRP pēc nedēļas nogales rallija ir nedaudz iegremdējušies sarkanajā krāsā. Mēs esam redzējuši jauktu maisu citur, ar ALGO pieauga par aptuveni 10%, un BSV sesijas laikā tirgojās par 6% zemāk.

Kas tev pietrūka?

 • Ethereum un DeFi palika uzmanības centrā, kad kopējā vērtība tika fiksēta DeFi palika USD 1 miljards, tas ir saskaņā ar DeFi Pulse. Viņu dati arī parāda, ka kopējais ETH ieslēgts DeFi, kas uzturēts aptuveni ETH 3,2 milj. Cena ETH ir pieaudzis par aptuveni 75% YoY, un bloķētās vērtības pieaugums ir sasniedzis 46% YTD.
 • Paliekot kopā ETH, aptauja liecina, ka kriptogrāfijas kopiena ir gaidījusi, ka tiks uzsākta CFTC regulēta apmaiņa ETH-balstīti marķēti nākotnes līgumi šogad. Meklējot no The Block’s 2020 Outlook šovi ka 68% viņu respondentu uzskata, ka ETH nākotne 2020. gadā notiks regulētā apmaiņā.
 • Iespējams, ASV ir iesildījusies, lai izpētītu iespējas ar CBDC. Laikā a runa Stenfordas biznesa augstskolā Fed’s Lael Brainard teica, ka Fed “veic pētījumus un eksperimentus, kas saistīti ar izplatīto virsgrāmatu tehnoloģijām un to iespējamo izmantojumu digitālajām valūtām, ieskaitot CBDC potenciālu.”
 • Pārredzamības trūkums varētu būt viens no iemesliem, kāpēc daži finanšu giganti aizgāja no Svaru asociācijas. Mastercard izpilddirektors Ajay Banga stāstīja FT apgalvoja, ka bez pārredzamības jautājuma uzņēmums bija noraizējies arī par Svaru biznesa modeli, jo asociācija “nav skaidri norādījusi, kā tā nopelnīs naudu”.

Cenu analīze

BTCUSDT

 • BTCUSDTRallijam, iespējams, būs jāpārtrauc pašreizējā līmeņa pārtraukums, pirms atkārtoti pārbaudīt oktobra maksimumu 10500.
 • Lai gan augšupejošais kanāls joprojām nav salauzts, impulsa rādītāji ir uzplaiksnījuši pārpirktus signālus. RSI ir skāris augšējos 70 apgabalus, bet galīgais oscilators pārsniedza 60, kas norāda, ka buļļi izskatās noguruši. Turklāt ātrā līnija ir pazeminājusies zem signāla līnijas stohastiskā oscilatora pārpirktajā zonā. Tas pastiprināja īstermiņa cenas korekcijas gadījumu.
 • CME CoT rāda, ka ar piesaistītiem kontiem ir palielinājušās to īsās pozīcijas, un vispārējās atvērtās procentu likmes kritums liecina arī par to, ka drīz varētu notikt cenu korekcija.
 • Kā jau minējām iepriekš, CME varētu aizpildīt nepilnības BTC cenas līdz 9875, kas arī ir tuvu 10 dienu slīdošajam vidējam rādītājam netālu no 9600 apgabala, un tas varētu būt pirmais atskaites punkts. Zem tā 250-MA un zemāks kanāla atbalsts pie 9450 izskatās kā pienācīgs atbalsts.
 • Ideāls gadījums būtu pāris, kas vispirms atkārtoti pārbauda zemāko balstu 9000 līdz 9500, pirms turpina savu ralliju 10500 virzienā.

3. attēls: BTCUSDT ikdienas diagramma (Avots: OKEx; Tradingview) 4. attēls: CME Bitcoin Futures saistība ar tirgotājiem (Avots: CME Group)

ETHUSDT

 • Līdzīgs impulss ir novērots arī ETHUSDT, ar ikdienas stohastisko oscilatoru pārpirktajā zonā radīja lācīgu krosoveru, un citi rādītāji arī liecināja par pārpirktu cenu.
 • Tomēr ir vērts atzīmēt, ka ikdienas zelta krusts, šķiet, tiek veidots, un 20 dienu slīdošais vidējais rādītājs tuvojas virs 250 dienu slīdošā vidējā, kas tiek uzskatīts par bullish signālu.
 • Ņemot vērā īstermiņa peļņas gūšanas lielo potenciālu, mēs uzskatām, ka cena varētu atkārtoti pārbaudīt zemāko atbalstu pie 250-MA netālu no 203 apgabala pirms rallija turpināšanās. Ja tas tiktu apdraudēts, februāra sākuma kritums pie 184. punkta būtu pirmais skatāmais līmenis, kam seko 179. līmenis.
 • Spēcīgu ralliju varēja novērot, ja pāris pārtrūkst virs augusta 239. punkta.

5. attēls: ETHUSDT ikdienas diagramma (Avots: OKEx; Tradingview)

XRPUSDT

 • Mēs vēlamies sekot mūsu rīcībai XRPUSDT analīze, ka mēs izgatavots mūsu janvāra pārskatā. OKEx Techincals uzsvēra pašreizējo pāra trīsstūra veidošanos, un tas varētu būt laiks XRP Pagriezties. Pāris ir sācis veikt pagriezienu pēc tam, kad cena sasniedza trijstūra augšējo pretestību.
 • Mēs saglabājam savu viedokli par XRPUSDT, uzskatot, ka pāris varētu atkārtoti pārbaudīt zemāko balstu 0,248 līdz 0,252 tuvumā, pirms tiek izveidots izlaušanās.
 • Šķiet, ka OKEx XRP Long / Short Ratio arī atbalsta šo argumentu. Neskatoties uz neseno atkāpšanos, Ratio joprojām ir stingri virs 2, kas ir ievērojami augstāks nekā 1.66 līdz 1.8 janvāra sākumā. Lasījums varētu norādīt, ka iespējamā īso pozīciju peļņa ir bijusi sniega pika.

6. attēls: XRPUSDT ikdienas diagramma (Avots: OKEx; Tradingview) 7. attēls: XRPUSDT ikdienas diagramma (Avots: OKEx)

NEKĀDI

 • NEO ir bijis viens no altcoin virzītājiem pirmdienas sesijā. Tas tirgojās par aptuveni 2% augstāk USDT. Tomēr rallijs šķiet noguris, un labojums varētu būt nenovēršams.
 • Ar nesenajām cenu darbībām pāris ir izveidojis augšupejoša trijstūra modeli, taču mēs uzskatām, ka izlaušanās vēl ir priekšā.
 • RSI ir izraisījusi lāču atšķirības. Kamēr cena ir augusi, tā nav spējusi radīt dažus augstākus augstākos līmeņus.
 • Pirmais skatāmais līmenis būtu 20 dienu slīdošais vidējais rādītājs tuvu 11,8. Ja tas ir redzams, tas pastiprinās trijstūra apakšējā atbalsta pārbaudi pie 9.8, pirms tiek izveidots izlaušanās.

8. attēls: NEOUSDT ikdienas diagramma (Avots: OKEx; Tradingview)

———-

———-

Sekojiet OKEx vietnē:

Vietne: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me