OKEx Technical Weekly: godīgi ir nediena, nediena ir taisnīga (5. maijs)

 • Tirgi bija sadalīti, ņemot vērā BTC cenas pēc pagājušās nedēļas mītiņa, kas vadošo kriptogrāfiju noveda līdz 9400 līmeņiem.
 • Palielinās sarunas apkārt XRP cenas tirgū kā trešais lielākais kripto turpina stabilizēties 0,22 tuvumā.
 • Mazāki altkoīni fokusā ar nosaukumiem, piemēram, DGB, ALGO, un TETA pārspēja savus lielākos vienaudžus.

Tirgus pārskats

Kriptogrāfijas valūtu tirgi otrdien Āzijā bija galvenokārt zaļā krāsā bitcoin pēc pagājušās nedēļas rallija ir mainījis rokas diapazonā no 8600 līdz 8900. Tirgus turpina koncentrēties uz gaidāmo bitcoin atlīdzības samazināšanas pusi, kas ir aptuveni vienas nedēļas attālumā no šī brīža.

Tomēr šķiet, ka tirgus dalībniekiem ir aizvien atšķirīgāks viedoklis par vadošā kriptogrāfijas cenu pirms / pēc pusēm pēc pagājušās nedēļas rallija.

Slavens kriptogrāfijas analītiķis Niks Čongs uzskata to bitcoin nedēļas laikā cenas varētu sasniegt jaunu gada augstāko līmeni. Čons uzsvēra, ka tādi faktori kā BTCIknedēļas tehniskie rādītāji ir kļuvuši pozitīvi, atsaistīšana no akcijām un jaunais jaukšanas koeficienta augstākais līmenis var palielināt buļļu vērtību.

No otras puses jauns aptauja no Sentix to parāda BTC investori varēja būt pārāk pārliecināti par šo mītiņu. Patrick Hussy, Sentix rīkotājdirektors, sacīja: „Investorus nedrīkst apžilbināt pašreizējais labais noskaņojums." Viņš to piebilda "Šis pārāk lielās pašpārliecinātības signāls atkal tika apstiprināts jaunākajā investoru aptaujā. Gaiss turpmākiem cenu kāpumiem tādējādi kļūst plānāks. ”

1. attēls: Bitcoin Hourhash has rate

Avots: Glassnode

2. attēls: Sentix Bitcoin noskaņojuma indekss

Avots: Sentix

Lai gan dalībniekiem, iespējams, bija atšķirīgi uzskati, mūsu iepriekšējie pētījumi jau ir norādījuši, ka maijs varētu būt viens no auglīgākajiem mēnešiem BTC ieguldītājiem. Mūsu iepriekšējā publikācija <Bitcoin sezonalitāte> uzsvēra, ka bitkoīnam ir vislabākie mēneša vidējie rādītāji aprīlī, maijā, oktobrī un novembrī kopš 2010. gada jūlija.

Uz pusi samazinoties, šis maijs varētu būt viens no aizraujošākajiem mēnešiem, ko vērot visiem kriptogrāfijas tirgus dalībniekiem. Lai iegūtu vairāk diskusiju par bitcoin samazināšanu uz pusi, OKEx finanšu tirgus direktore Lennix Lai rīkos OKEx sarunas vebinārs ar ekspertiem un analītiķiem 7. maijā reģistrējieties šeit.

Altcoin telpā mēs esam redzējuši, ka daži mazu vāciņu vārdi pārspēja viņu lielākos vienaudžus ar DGB un HBAR abi pieauga par vairāk nekā 8%, savukārt XRP ieguva apmēram 2%, un ETH pārsvarā bija plakana. Tirgi ir redzējuši vairāk sarunu apkārt XRP cenas pēc trešās lielākās kriptogrāfijas pēc tirgus ierobežojuma iepriekš pieskārās 0,22 rokturiem. Tomēr noskaņojums apkārt XRP šķiet vairāk lāču pusē.

Cenu analīze

BTCUSDT – īstermiņa neizlemtam, vidējam termiņam vēl ir kur iet?
 • BTCUSDT pēc pagājušās nedēļas rallija bija diapazona tirdzniecībā. 3 stundu diagramma parāda, ka pāris ir izveidojis trīsstūra modeli, liecina, ka īstermiņa tirgotāji, iespējams, izmantoja gaidīšanas un skatīšanās pieeju.
 • Momentum rādītāji 3 stundu diagrammā bija jaukti maisiņi, RSI palēninoties, un šķiet, ka stohastikā notiek lācīgs krosovers. Tomēr MACD varētu radīt pozitīvu pagriezienu no šejienes.
 • Mēs uzskatām, ka 8400 un apkārtne netālu no 9200 ir atslēgas, kuras skatīties īstermiņā. Atgriešanās līdz 8400 varētu izraisīt lāču pārņemšanu, savukārt, pārsniedzot 9200, varētu noteikt 2019. gada jūnija tendences atkārtotu pārbaudi.
 • Ilgtermiņa ieguldītājiem šīs nedēļas attīstība varētu būt izšķiroša. Lai gan iknedēļas MACD ir kļuvis pozitīvs, un šķiet, ka impulss paliek neskarts, BTCUSDT vietnē OKEx nekad nav ražotas vairāk kā septiņas pozitīvas nedēļas sveces. Būs interesanti uzzināt, vai pāris var izgatavot astoņas secīgas pozitīvas nedēļas sveces (pēdējā nedēļa slēgta pie 8814.1).
 • Mēs arī uzskatām, ka 9400 apgabals ir kritisks, lai to skatītos nedēļas diagrammā, tas ir tāpēc, ka tas ir tuvu ilgtermiņa tendences pretestības līmenim.

3. attēls: BTCUSDT 3 stundu diagramma 4. attēls: BTCUSDT nedēļas diagramma

Avots: OKEx; Tradingview avots: OKEx; Tirdzniecības skats

ETHUSDT – rallijs izskatās noguris?

 • ETHUSDT ir bijis mītiņā kopš marta vidus. Tomēr rallijam varētu pietrūkt tvaika.
 • Mēs esam redzējuši, ka ikdienas MACD ir pazeminājies, ar iespēju ražot lācīgu krosoveru. Arī RSI ir virzījies zem tendences līnijas. Tās varētu liecināt par tempa palēnināšanos.
 • 61,8% Fibonači retracements 211 tuvumā varētu būt galvenais pāra punkts. Ja atbalsts šādā līmenī apstiprināsies, buļļi joprojām varēja kontrolēt. No otras puses, 100 dienu slīdošais vidējais rādītājs 189 tuvumā varētu būt zemākais vērojamais līmenis.

5. attēls: ETHUSDT ikdienas diagramma

Avots: OKEx; Tirdzniecības skats

XRPUSDT – joprojām ir labs tik ilgi, kamēr ir formā?

 • XRPUSDT varētu saskarties ar vēl vienu kritisku brīdi, kad pāris ir tuvojies 3 stundu dilstošā trijstūra modeļa augšējam pretestības līmenim.
 • Lai gan šāds modelis varētu būt lāča pazīme, tomēr mēs esam redzējuši, ka impulss ir nedaudz palielinājies, 3 stundu MACD izrādoties pozitīvai, un RSI sākotnēji ir sadalījusies virs tendences līnijas.
 • Tomēr iepriekšējās sveces garā augšējā ēna var liecināt, ka buļļi ir bijuši samērā vājā stāvoklī.
 • Kaut arī pāris, iespējams, spēs pāriet virs trīsstūra tendences līnijas, apgabals, kas atrodas netālu no iepriekšējā augstākā līmeņa, 0.2266, joprojām varētu būt ievērojams pretestības līmenis. No otras puses, 0,2 varētu būt kritiskā līnija buļļiem aizsardzībā.

6. attēls: XRPUSDT 3 stundu diagramma

Avots: OKEx; Tirdzniecības skats

XTZUSDT – laiks pagriezties?

 • XTZ ir bijis viens no labākajiem izpildītājiem altcoin telpā otrdienas Āzijas sesijā. Pret USDT tas tirgojās par 6% augstāk.
 • Tomēr nevarēja izslēgt lācīgu pagriezienu no šejienes, jo vairākas pazīmes ir parādījušas, ka nesenajam rallijam var būt nepieciešams veikt pārtraukumu.
 • Šķiet, ka tiek veidots MACD lācīgs krosovers, kas norāda, ka pozitīvais impulss ir palēninājies. Papildus tam RSI jau bija lāču atšķirībās ar zemākiem augstumiem, kad cena pārsvarā bija nemainīga.
 • Ja no šejienes uzņemsies negatīvais impulss, tas varētu viegli pārtraukt pašreizējo augšupejošo kanālu.
 • 2,55 laukums varētu būt pirmais skatāmais līmenis. Ja tas tiek redzēts, tas var izraisīt turpmākas negatīvas kustības.

7. attēls: XTZUSDT ikdienas diagramma

Avots: OKEx; Tirdzniecības skats

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me