OKEx Technical Weekly: 2019. gada 9. decembris

Plašāks kriptovalūtu tirgus pirmdien lielākoties bija pozitīvajā zonā, jo noskaņojums ir parādījis uzlabošanās pazīmes salīdzinājumā ar iepriekšējo nedēļu. Āzijas agrīnās tirdzniecības laikā bitcoin cenas svārstījās 7500 apgabalā. Lai gan šķiet, ka lielākā daļa iepriekšējo pārdošanas spiedienu ir mazinājusies, mēs šobrīd neesam redzējuši būtisku bitcoīna atlabšanu. Tomēr konsolidācija varētu arī sniegt uzkrāšanās iespēju ilgtermiņa HODLeriem.

Altcoin telpā XTZ un ALGO turpināja vadīt guvumus, tirgojās par 8% augstāk attiecībā pret USDT. Neskaitot to, lielākā daļa altkonu ir guvuši tikai nelielu pieaugumu, savukārt LTC, TRX un XMR bija nedaudz iegremdēti sarkanajā krāsā. Paredzams, ka ETH joprojām būs uzmanības centrā, jo otrais lielākais kripto ir veiksmīgi izpildījis jaunāko cieto dakšiņu. Stambulā ir seši unikāli uzlabojumi, lai uzlabotu Ethereum tīklu, tostarp samazinot daļu no gāzes izmaksām, un ļauj ETH un ZEC sadarboties savā starpā.

Citur kriptogrāfijas makro virsrakstos turpina dominēt Eiropa. Tas notika pēc ziņojuma, kurā teikts, ka Francija gatavojas pārbaudīt savu centrālās bankas digitālo valūtu. Nesenie Deutsche Bank pētījumi liecina, ka digitālā valūta kādu dienu varētu aizstāt skaidru naudu, jo pieaug pieprasījums pēc anonimitātes un decentralizētāka maksāšanas līdzekļa. Tomēr ES amatpersonas uzsvēra, ka privātas digitālās valūtas, piemēram, Facebook Svari, nevajadzētu atļaut blokā, kamēr nav novērstas bažas par risku.

Kas tev pietrūka

 • Paredzams, ka bijušais Telegram bijušais galvenais konsultants investīciju jomā atklās vairāk informācijas par firmas 2018. gada marķiera pirmspārdošanas projektu. SEC ir lūgusi Anglijas un Velsas Augstākajai tiesai pārsūtīt dokumentus, kas saistīti ar Telegram USD 1.7 miljardu žetonu iepriekšpārdošanu 2018. gadā. Paredzams, ka dokumenti atklās pārdošanas laikā izmantoto līdzekļu vākšanas taktiku..
 • BTC ķēdes impulss ir sācis radīt vēršu krustojumu, tas ir saskaņā ar slaveno On-Chain Analysis Willy Woo. Viņš pretenzijas ka ieguldītāju impulss, visticamāk, jau ir sasniegts, un daļa no gudrās naudas varētu būt priekšgalā gaidāmajam BTC uz pusi samazināšanas pasākumam.
 • Kripto ieguldītājiem Korejā drīz varētu būt jāmaksā nodokļi par gūto kriptogrāfiju. Korean Times atskaites ka Ekonomikas un finanšu ministrija strādā pie nodokļu struktūras kapitāla pieaugumam kriptogrāfijā, un paredzams, ka pasākums nākamajā gadā kļūs par likumu.
 • ASV Valsts kases sekretārs Stīvens Mnučins sacīja, ka viņam ir viss kārtībā ar Facebook Svariem, ja vien tie pilnībā atbilst visiem noteikumiem. Uzklausīšanas laikā Namu Finanšu pakalpojumu komitejā, Mnuchin teica, “Man ir labi, ja Facebook vēlas izveidot digitālu valūtu, taču tiem pilnībā jāatbilst finanšu noslēpuma un naudas atmazgāšanas novēršanas noteikumiem, un to nekādā gadījumā nevar izmantot teroristu finansēšanai.”

Cenu analīze

BTCUSDT

 • Sākotnēji BTCUSDT ir izveidojis ikdienas izlaušanos no oktobra lejupejošās tendences, un varētu būt izveidots augšupejoša trijstūra modelis. Ja tas tiks apstiprināts, to varētu uzskatīt par īstermiņa bullish signālu.
 • Lai gan nesenās cenu darbības var nešķist tik satraukti, RSI liecina, ka augšupejošais impulss ir pakāpeniski veidojies.
 • Mūsu dati rāda, ka mūsu BTC nākotnes darījumos ir iepludināts ievērojams aktīvo pirkumu apjoms, kā arī zems BTC Long / Short Ratio, kas varētu norādīt, ka īstermiņa neobjektivitāte joprojām ir nedaudz pozitīvāka.
 • No vidēja termiņa viedokļa nesenā tendence, ko mēs redzējām BTCUSDT, izskatās nedaudz salīdzināma ar jūnija-jūlija tendenci, kas iezīmēta 1. attēlā.
 • Ilgākā perspektīvā ir apstiprinājies 50–100 nedēļas bullish crossover (4.a attēls), kas ir pirmais šāds crossover kopš 2016. gada maija (4.b attēls), kas bija megabikla skrējiena sākums līdz 2017. gada decembra beigām..

1. attēls: BTCUSDT ikdienas diagramma (Avots: OKEx; Tradingview) 2. attēls: OKEx BTC Long / Short Ratio (Avots: OKEx) 3. attēls: OKEx BTC nākotnes pircēju pirkšana un pārdošana (Avots: OKEx) 4.a attēls: BTCUSDT nedēļas diagramma (Avots: OKEx; Tradingview) 4.b attēls: BTC ilgtermiņa nedēļas diagramma (Avots: Tradingview)

ETHUSDT

 • Iespējams, ka ETHUSDT būs atkārtoti jāpārbauda neseno trīsstūrveida modeļa apakšējā gala atbalsts, pirms vēlreiz mēģināt veikt bullish breakout.
 • Neskatoties uz to, ka gan RSI, gan UO ir spējuši radīt dažus augstākus pazeminājumus, stohastiskais oscilators ir redzējis lācīgu šķērsojumu, atbalstot īstermiņa korekcijas gadījumu.
 • Tā kā Stambulas cietā dakša ir veiksmīgi darbojusies, šķiet, ka tirgos trūkst īstermiņa faktoru, kas varētu palielināt ETH cenas. Tomēr jaunināšana noteikti būtu ETH pozitīvais pamats.

5. attēls: ETHUSDT 4 stundu diagramma (Avots: OKEx; Tradingview)

XRPUSDT

 • XRP buļļiem var rasties vairāk problēmu, jo XRPUSDT ir pienācis kritisks brīdis. Raksta tapšanas laikā pāris tirgojās par 1% augstāk, mainot īpašnieku 0.2288 apgabalā.
 • Pāris ir izveidojis ikdienas mini dubultdibenu un sasniedzis kakla līniju tuvu 0,232 līmeņiem. Mītiņš no šejienes ļaus pārim strauji tuvoties 0,25 apgabalam.
 • Tomēr impulsa rādītāji šeit ir parādījuši jauktu signālu, un RSI ir izveidojis augšupejošu tendenci, savukārt UO vēl ir redzējis izlaušanos.
 • Ja pāris nespēj nostiprināt kakla izgriezumu, varbūtība atkārtoti pārbaudīt zemākos atbalsta līmeņus ir lielāka.

6. attēls: XRPUSDT ikdienas diagramma (Avots: OKEx; Tradingview)

BCHUSDT

 • BCH drīz var sākt jaunu tendenci, jo Bollinger Bands spiediens liek domāt, ka ikdienas izlaušanās šķiet veidojas.
 • Lai gan šajā brīdī varētu būt grūti noteikt izlaušanās virzienu, negatīvie aspekti šeit šķiet salīdzinoši ierobežoti, jo tendenču līnija pie 192–193 šķiet labs atbalsts.
 • Visticamāk, nākamie pretestības līmeņi ir 226 un 240 apgabali.

7. attēls: BCHUSDT ikdienas diagramma (Avots: OKEx; Tradingview)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me