OKEx redz 7 jaunus DeFi sarakstus, vairāk akciju un lielāko OKB ierakstīšanas veidu

OKEx iknedēļas atjauninājums sniedz pārskatu par katru nedēļu organizētajām akcijām, konkursiem, sludinājumiem un diskusijām

Šonedēļ OKEx mēs pabeidzām OKB Buy-Back devīto kārtu & Lai atbalstītu mūsu DeFi ekosistēmu, ierakstiet vairāk tādu marķieru un atvasinājumu kā SUSHI, YFV, CVP, UMA, KLAY, TRADE un KSM uzskaitījumu.. 

Mēs arī uzsāka OKEx atlīdzības programmu kriptogrāfijas iesācējiem, lai uzzinātu, kā tirgoties ar OKEx, vienlaikus nopelnot BTC un USDT. Notiek arī jaunas reklāmas aktivitātes, tostarp OKExAlts YouTube Video dāvana un jaunas monētu saraksta svinības. Visbeidzot, mēs arī modernizējām mūsu daudzpakāpju uzturēšanas rezerves koeficienta grafiku – tas nozīmē, ka tagad jūs varat tirgoties ar lielāku kredītplecu!

Devītā OKB atpirkšana & Apdegums 

Turpinot centienus veicināt OKB ekosistēmas ilgtspēju un nodrošināt ilgtermiņa vērtību OKBelievers, mēs pabeidzām devīto OKB atpirkšanas kārtu & Deg no 1. jūnija līdz 31. augustam. 

Šī kārta bija visu laiku lielākā, izmantojot 30% no darījumu maksas no tūlītējā tirgus, lai atpirktu un sadedzinātu kopumā 3 816 358,49 OKB, kas atbilst 21 000 000 USD.

Akcijas

OKExAlts YouTube Video Giveaway

Skatīties mūsu trešais #OKExAlts video kā mēs jūs iepazīstinām ar diviem visizplatītākajiem altkoīnu veidiem – uz kalnrūpniecības bāzes monētām un stablecoiniem. Jūs varat arī abonēt mūsu YouTube kanāls, patīk videoklips un ievērojiet apraksta lodziņā esošos noteikumus, lai ievadītu mūsu ierobežotā laika USDT 100 dāvanu. Akcija ilgs līdz septembra 23:59 pēc UTC laika. 

OKEx balvas iesācējiem

OKEx atlīdzības programma ļauj ikvienam OKEx iesācējam iegūt 80 USD vērtībā BTC un USDT, vienkārši pērkot, iemaksājot un tirgojot kriptogrāfiju. Reģistrējieties un uzziniet, kā tagad iegūt šīs atlīdzības.

UMA saraksts x Twitter bonusa veicināšana 

Pievienojieties UMA bonusa pasākums mūsu čivināt dalīties ar 2000 UMA balvu fondu, veicot šīs vienkāršās darbības: retvītot, komentējot un atzīmējot divus draugus. Mēs izvēlēsimies vienu laimīgo uzvarētāju 100 UMA bonusā un 30 lietotājus 30 UMA bonusā. 

Nopelniet līdz 200% GPL no UMA (tikai jauniem OKEx lietotājiem)

UMA akcijas laikā dalībniekiem ir jāievieto tīklā vismaz 10 UMA marķieri. Top 100 jaunie lietotāji, kuri nogulda vai tirgo UMA vietnē OKEx, baudīs līdz 200% GPL. Reģistrējieties 9. septembrī pirms pulksten 18:00 pēc UTC laika, lai izmantotu šīs akcijas priekšrocības. 

Nopelniet līdz 200% KLAY (tikai jauniem OKEx lietotājiem)

KLAY akcijas laikā lietotāji, kuriem OKEx ir žetons, var izbaudīt līdz pat 200% gada procentu likmi. Kopumā tiks sadalīti 100 000 KLAY, un akcija ilgs līdz 10. septembra pulksten 2:00 pēc UTC.

Jauni sludinājumi šonedēļ

Šonedēļ OKEx kopā ar maržinālo tirdzniecību uzskaitīja septiņus jaunus DeFi marķierus – SUSHI, YFV, CVP, UMA, KLAY, TRADE un KSM. & ietaupījumus un mūžīgos mijmaiņas darījumus ar vairāk DeFi žetoniem.

SushiSwap (SUSHI)

SushiSwap ir nākamais solis uz priekšu Uniswap protokola dizainā. Izmantojot unikālo Uniswap galveno dizainu, SushiSwap ir pievienojis uz sabiedrību vērstas funkcijas, kas palīdz uzlabot protokola sistēmu un sniedz papildu priekšrocības iesaistītajiem dalībniekiem..

YFValue (YFV)

YFV ir YFValue protokola pārvaldības marķieris. Tās mērķis ir padarīt ražas lauksaimniecības finanšu patieso vērtību pieejamu visiem lietotājiem, izmantojot tās unikālās iezīmes, piemēram, balsošanu par piegādes inflācijas līmeni un nodošanas sistēmu ar automātisku dedzināšanu, kas pilnībā notiek ķēdē..

PowerPool (CVP)

PowerPool ir protokols, kas piedāvā ērtu risinājumu pārvaldības žetonu apvienošanai. Tas ļauj žetonu īpašniekiem aizdot, apvienot un aizņemties pārvaldības žetonus, gūt no tiem ienākumus un uzkrāt pārvaldības spēku protokolos, kuru pamatā ir Ethereum. Tās mērķis ir paplašināt pārvaldības marķieru lietderību gala lietotājiem un nodrošināt jaunu koordinācijas līmeni lēmumu pieņemšanā Defi ekosistēmā.

UMA (UMA)

UMA ir DeFi līgumu platforma, kas izveidota, lai nodrošinātu vispārēju piekļuvi tirgum un apgūtu finanšu jauninājumus, kurus ir ļāvuši padarīt bez atļaujas publiski izmantojami blokķēdes, piemēram, Ethereum. Tas nosaka atvērtā koda protokolu, kas ļauj jebkuriem diviem darījumu partneriem izveidot savus finanšu līgumus. UMA līgumi tiek nodrošināti tikai ar ekonomiskiem stimuliem, padarot tos pašpārliecinošus un universāli pieejamus.

Kleitna (KLAY)

Klaytn ir uzņēmuma līmeņa, uz pakalpojumiem vērsta platforma, kas nodrošina lietotājam draudzīgu blokķēdes pieredzi. Tas ļauj uzņēmumiem un uzņēmējiem šodien piesaistīt vērtību, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, apvienojot gan publisko, gan privāto blokķēžu labākās īpašības, izmantojot efektīvu hibrīddizainu.

UniTrade (TIRDZNIECĪBA) 

UniTrade ir pilnībā decentralizēta tirdzniecības platforma DeFi telpā, kas izveidota virs Uniswap likviditātes rezervēm, un tai nav nepieciešama KYC, kontu un tai nav tirdzniecības ierobežojumu. Jūs varat sākt tirdzniecību ar TRADE vietnē OKEx.

Kusama (KSM)

Kusama ir tīkls, kas izveidots pārmaiņu aģentiem, lai pārņemtu kontroli, rosinātu jauninājumus un izjauktu status quo. Izstrādātājiem Kusama ir pierādījums augsnei izpildlaika jauninājumiem, ķēdes pārvaldībai un izpletņlēcējiem. 

SUSHI: Maržas tirdzniecība & Uzkrājumi un mūžīgā mijmaiņa 

SUSHI maržas tirdzniecība, uzkrājumu funkcija, kā arī ar monētām un USDT maržināto pastāvīgo mijmaiņas līgumu sāka darboties, sākot no 3. septembra plkst. 9:30 pēc UTC. Vairāk par mijmaiņas pāriem un maksas līmeņa prasībām varat uzzināt šeit. 

YFI / YFII / DOT: Maržinālā tirdzniecība, uzkrājumi, pastāvīgie mijmaiņas darījumi & Nākotnes

Bez YFI darbības uzsākšanas & YFII maržas tirdzniecība un uzkrājumi, tagad jūs varat tirgot YFIUSDT mijmaiņas un YFIIUSDT mijmaiņas darījumus, kā arī DOTUSD mijmaiņas, DOTUSDT mijmaiņas un YFIUSD mijmaiņas darījumus ar līdz pat 75x pārsvaru.

CRV & UMA: Maržinālā tirdzniecība & Uzkrājumi un mūžīgā mijmaiņa 

CRV un UMA maržas tirdzniecība, uzkrājumi, kā arī ar monētām un USDT maržinātie mūžīgie mijmaiņas līgumi sākās 4. septembrī plkst. 7:00 pēc UTC. Vairāk par mijmaiņas pāriem un maksas līmeņa prasībām varat uzzināt šeit. 

Produktu jauninājumi

Nākotnes līgumu un pastāvīgā mijmaiņas darījuma līmeņu uzturēšanas starpības grafika korekcija

Pēc mūsu nesen veiktās nākotnes līgumu un pastāvīgās mijmaiņas darījumu pakāpeniskās apkopes starpības grafika korekcijas lietotāji var baudīt tirdzniecību ar OKEx ar augstākiem pozīciju ierobežojumiem un lielāku kredītplecu – līdz pat 125x. Uzziniet vairāk šeit.

Daudzpakāpju tehniskās apkopes starpības grafika korekcija

OKEx 4. septembrī ir koriģējis daudzpakāpju uzturēšanas starpības grafiku no pulksten 7:00 līdz 7:30 pēc UTC. Tagad ar 10x sviru var tirgot šādas monētas: BTC, ETH, EOS, LTC, OKB, ETC, BCH, XRP, TRX, BSV, DASH, NEO, QTUM, ADA, ATOM, IOST, IOTA, ONT, ZEC un XMR. Turklāt lietotāji ar 5x sviru var tirgot: LINK, DOT, XLM un ALGO.

Pēc regulēšanas varat skatīt sīkāku informāciju par svirām.

Mūžīgā mijmaiņas apturēšana

Lai optimizētu mūsu servisu un uzlabotu lietotāju tirdzniecības pieredzi, mēs 3. septembrī no pulksten 12:00 līdz 12:00 pēc UTC modernizējām savu pastāvīgo mijmaiņas sistēmu.

OKEx pasākumos

Iepriekšējais notikums: OKExDeFi apaļā galda galds – Aave

Šajā apaļā galda sanāksmē mēs aicinājām Aani izpilddirektoru un dibinātāju Stani Kulečovu dalīties ieskatos par kriptogrāfijas un DeFi kreditēšanas jauninājumiem. 

Pilnu kopsavilkumu skatieties šeit lai uzzinātu par Aave sistēmu un Lielbritānijas elektroniskās naudas licenci, gaidāmo Aave v2, kā Kulechovs redz centralizētos spēlētājus DeFI telpā, un viņa viedokli par DeFi kopumā.

OKExDeFi apaļais galds: Aragona

OKEx DeFi apaļā galda 7 mūsu izpilddirektors Džejs Hao runāja ar Aragonas dibinātāju un izpilddirektoru Luisu Kuendu un apsprieda decentralizētas autonomas pārvaldības nākotni..

Abonējiet mūsu oficiālais YouTube kanāls pilnajai epizodei un citiem videoklipiem no mūsu OKExDeFi apaļā galda sērijas.

Gaidāmais notikums: OKExDeFi AMA sērija – universāla piekļuve tirgum (UMA)

8. septembrī mēs uzaicināsim Hartu Lamburu, Universal Market Access līdzdibinātāju oficiālais telegrammas kanāls. Piesakieties no pulksten 12:00 līdz 13:00 pēc UTC tiešraides diskusijai par UMA, decentralizētu finanšu līgumu platformu. 

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me