Kriptogrāfijas stieņa stratēģija

Pārskats

Globālie tirgi joprojām bija nestabili, lai gan aktīvu tirgos bija vērojamas sākotnējās atveseļošanās pazīmes pēc marta pārdošanas. Laikā, kad divciparu pieaugums vai zaudējumi, šķiet, ir jauns normāls, līdzsvarojošais risks un atlīdzība ieguldījumos, šķiet, ir kritiskāka nekā jebkad agrāk. Fiksēto ienākumu un kapitāla vērtspapīru ieguldītāji jau sen ir pieņēmuši stieņa stratēģiju, lai diversificētu savus riskus un potenciāli spētu sasniegt augstāku atdevi ieguldījumu portfelī. Vai stieņa stratēģija varētu darboties ar kriptogrāfijas aktīviem? Kā strukturēt kriptogrāfu stieni?

Kāda ir stieņa stratēģija?

Svaru stratēģija ir ārkārtīgi augsta riska ieguldījumu un bez riska ieguldījumu maisījums vienā un tajā pašā portfelī, vienlaikus izvairoties no visa, kas atrodas pa vidu. Šīs pieejas pamatojums ir maksimizēt iespējamo atdevi, vienlaikus ierobežojot lejupvērstos riskus. Tā kā atgriešanās plūsma parasti ir negatīvā korelācijā, tas nozīmē, ka viens darbojas labi, kad otrs cīnās. Stratēģi var pielāgot svērumu katrā pusē, mainoties tirgus apstākļiem.

Obligāciju portfelī stieņa stratēģija varētu nozīmēt īstermiņa obligāciju turēšanu, kuras uzskatīja par bezriska, bet maksā mazāk, un tajā pašā laikā dažas ilgtermiņa obligācijas, kas var nodrošināt augstāku ienesīgumu, bet kurām ir lielāks procentu likmju risks.

Akciju telpā stratēģi varētu ievietot aizsardzības akcijas vienā stieņa galā un augsta riska spekulatīvus krājumus, kas, iespējams, piedāvā lielāku atdevi otrā galā.

Zinātnieks un statistiķis Nasims Nikolass Talebs, kurš slavēja stieņa stratēģiju, vienreiz teica, "Ja jūs zināt, ka esat neaizsargāts pret prognozēšanas kļūdām, un pieņemat, ka lielākā daļa riska pasākumu ir kļūdaini, tad jūsu stratēģija ir būt tikpat konservatīvam un hiperagresīvam, cik vien iespējams, nevis būt viegli agresīvam vai konservatīvam.."

Riska spektra paplašināšana kriptogrāfijas telpā

Kaut arī kriptonauda kopumā tiek uzskatīta par riskantāku aktīvu, salīdzinot ar citām aktīvu klasēm, piemēram, akcijām un obligācijām, tomēr riska spektrs kriptogrāfiskajā telpā ir kļuvis plašāks.

Kripto tirgotāji un investori tagad var izbaudīt lielāku elastību, pielāgojot savu sviru un stratēģijas atbilstoši viņu riska tolerances līmenim, pateicoties straujajai tirgus attīstībai. produktu telpa. No vienas puses, tirgotāji var palielināt savu sviras efektu, portfelim pievienojot atvasinātos instrumentus (lielāks spektra risks). No otras puses, pievienojot miets, investori var nopelnīt pasīvus ienākumus ar kriptovalūtām (mazāks spektra risks).

Ar šo produktu ieviešanu un to ērtu piekļuvi kriptogrāfijas apmaiņa tāpat kā OKEx, tas pavēra jaunas iespējas ļaut tirgus dalībniekiem pieņemt tādas stratēģijas kā stieņa stratēģija un padarīt to pieejamu kriptogrāfijas pasaulei.

Barbell kriptogrāfijas lietojumprogrammas

Varētu būt vairākas dimensijas, kad mēs runājam par stieņa stratēģijas izmantošanu kriptogrāfijas portfelī. Investoriem par pirkšanu un turēšanu stieņa stratēģija varētu būt aptuveni šāda:

  • 70% – stabils monētu ietaupījums. t.i.., USDT ietaupot OKEx ir 0,6815% APY.
  • 30% – XTZ + SAITE

Viens no atlases cēloņiem XTZ un SAITE ir tas, ka viņi ir nodrošinājuši pienācīgu ar risku koriģētu peļņu. Dati Messari sastādītais to parāda XTZ ir 90 dienu Sharpe attiecība 1,80, savukārt SAITEPulksten 1.33. Šie ir vieni no augstākajiem rādītājiem starp vadošajiem altkoīniem.

Protams, bija vēl daži žetoni un monētas, kurām ir vēl augstāks Šarpes koeficients (tas nozīmē, ka risks ir lielāks un potenciāli augstāks ienesīgums). Tomēr citi faktori, piemēram, likviditāte, tirgus lielums un pieejamība, visticamāk, ierobežos izvēli. OKEx paskaidroja, kas ir Sharpe attiecība un kā tas varētu ietekmēt jūsu šifrēšanas portfeli, lasiet vairāk šeit.

Otrā stieņa pusē, ņemot vērā faktu, ka stablecoins nav bezriska, piemēram, DAICenas varētu būt ļoti svārstīgas, ko izraisīja ienākšana ETH. USDT un USDC varētu pakļaut arī citiem sistēmiskiem riskiem. Tomēr, salīdzinot ar lielākajiem altkoīniem, pat bitkoīnu, piemērotāka izvēle šķiet stablecoīnu ievietošana vienā stieņa galā..

Pērciet un turiet investorus, kuri var apstrādāt riskantākus aktīvus, lielāku svārstīgumu un vēlas, lai ieguldījumu laiks būtu īsāks, viņu stienis varētu būt šāds:

  • 70% – MKR
  • 15% – MCO
  • 15% – BSV

Izmantojiet šo kombināciju kā piemēru, laika posmā no 13. marta līdz 13. aprīlim tieši pēc marta pārdošanas, radās šāds portfelis aptuveni 38% atdeve pārspēja BTC 29% tajā pašā periodā. Atkal ieguldītāji var pielāgot savus sadalījumus katrā stieņa pusē ar aktīvu, kas atbilst viņu ieguldījumu mērķiem.

Stienis stratēģija kriptogrāfijas ietaupījumos

Nopelnīt pasīvos ienākumus ar kriptogrāfiju ir guvis vairāk populārsinvestoru vidū. Tajā pašā laikā likmju, uzkrājumu un termiņnoguldījumu produkti ir bijuši daudzpusīgāki nekā jebkad agrāk, palielinoties atbalstīto žetonu un monētu skaitam..

Kaut arī noguldītājiem var izvēlēties vairāk uzkrājumu / akciju produktu, šo produktu ienesīgums varētu svārstīties no 0,04% līdz pat 11%, kas liek domāt par pareizas EARN portfeļa stratēģijas izveidošanu. Arī stieņa stratēģija varētu būt noderīga šajā telpā.

Fiksētā ienākuma telpā obligācijām ar augstāku ienesīgumu parasti ir lielāks kredītrisks. Valūtu pasaulē ar augstāku ienesīgumu FX investori tiks pakļauti lielākai svārstībai. Kriptovalūtā jēdziens ir līdzīgs. Kriptos, kas nodrošina augstāku ietaupījumu līmeni, parasti ir vidēja / maza vāciņa altkīni, kas parasti ir augstāki svārstības.

Piemēram, TU ķēde (TU) likmi uz OKEx bija 4,58%, kamēr DAISpēles likme bija tikai 1%. 30 dienu termiņnoguldījumu noguldītāja stieņa stratēģija varētu būt šāda:

  • 20% – MCO (7,68% APY)
  • 80% – EOS (3,13% APY)

Investori var arī izpētīt dažādu ieguldījumu / uzkrājumu / termiņnoguldījumu produktu kombināciju, lai maksimāli palielinātu atdevi, vienlaikus līdzsvarojot cenu svārstību riskus..

Secinājums

Stieņu stratēģija var nebūt parastā stratēģija. Tomēr arī pēc COVID tirgi nav tradicionāli. Pandēmijas izraisītie ekonomiskie zaudējumi ir potenciāli lieli, tomēr tie joprojām nav pilnībā īstenoti. Tajā pašā laikā globālie politikas veidotāji ir izstrādājuši plašas stimulu paketes, cenšoties mazināt tirgus. Investoru cerības ir bijušas īslaicīgas starp kritumu depresijā un V formas ekonomikas atveseļošanos, radījušas viļņošanos, kas ietekmē visas aktīvu klases visos tirgos, un kriptonauda nav izņēmums. Netradicionāla stratēģija, piemēram, stieņa stratēģija, varētu būt viena no atbildēm uz šādiem tirgus apstākļiem. Investori tiek mudināti pielāgot stieņa tradicionālo versiju un padarīt to piemērotu savām vajadzībām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me