Kā lietot Stop Order

1. Kas ir Stop – rīkojums?

Stop orderis ir sava veida algoritma tirdzniecības stratēģija, ar kuras palīdzību lietotāji var iepriekš noteikt sprūda cenu un rīkojuma cenu, un rīkojums tiks automātiski veikts ar iepriekš iestatīto rīkojuma cenu, tiklīdz tirgus cena sasniegs iepriekš noteikto trigera cenu. Izmantojot šo stratēģiju, Lietotāji var veikt impulsveida tirdzniecību vai iziet no tirdzniecības, apturot zaudējumus. Saskaņā ar iepriekš noteikto virzienu un summu stop orderus var iedalīt nosacītajos un OCO rīkojumos. OCO pasūtījums iepriekš iesaldēs viena virziena (SL vai TP) robežu vai pozīciju, un, kad viens tiks aktivizēts, otrs būs nederīgs.

2. Termiņa skaidrojums

1. Aktivizētāja cena: iepriekš noteikts nosacījums, kas aktivizēs pasūtījumu. Stop orderis tiks aktivizēts, kad tirgus cena sasniegs trigera cenu.

2. Pasūtījuma cena: cena, par kuru tiks veikts pasūtījums, ja tiks aktivizēts pasūtījums. Lietotāji var arī izvēlēties izvietot par tirgus cenu, lai pasūtījumu varētu veikt par labāko pašreizējo cenu un aizpildīt uzreiz, extreme ekstremālos tirgos to nevar aizpildīt uzreiz) pēc aktivizēšanas.

3. TP sprūda cena & SL sprūda cena (OCO): pārdodot, TP sprūda cena ir augstāka par pēdējo cenu, savukārt SL sprūda cena ir zemāka par pēdējo cenu; Pērkot, TP trigera cena ir zemāka par pēdējo cenu, savukārt SL trigera cena ir augstāka nekā pēdējā cena.

3.Kā es varu ņemt peļņu & pārtraukt zaudējumu?

1. Gadījuma izpēte

1. gadījums: Aizveriet garo pozīciju ar nosacītu rīkojumu) :

Lietotājam A ir ilgs BTC līgums ar vidējo atvērto cenu 9 000 USD, un viņš cer slēgt garo pozīciju, lai apturētu zaudējumus, kad tirgus cena nokrītas līdz 8 000 USD. Tad lietotājs A var veikt nosacītu pasūtījumu pēc šādiem parametriem:

【Aktivizētāja cena 8 8 000 USD

【Pasūtījuma cena 7 7 950 USD (Pārdodot cenu, ieteicams veikt cenu, kas ir zemāka par sprūda cenu, lai pasūtījums tiktu nekavējoties aizpildīts; Tirgus cena ir arī laba izvēle).

Ja cena nokritīsies līdz 8000 ASV dolāriem, tiks aktivizēti stop-loss zaudējumi un garā pozīcija tiks slēgta pie 7950 USD. (Ja pasūtījuma cena tiek noteikta ar tirgus cenu, pozīcija nekavējoties tiks slēgta par tirgus cenu).

Ja lietotājs A vēlas slēgt garo pozīciju, lai bloķētu savus ieguvumus, pozīcija būtu jāaizver par iepriekš noteiktu cenu, kas pārsniedz 9000 USD.

2. gadījums: Noslēdziet īsu pozīciju ar nosacītu rīkojumu)

Lietotājam B ir īss BTC līgums ar vidējo atvērto cenu 9 000 USD, un viņš cer slēgt īsu pozīciju, lai apturētu zaudējumus, kad tirgus cena paaugstinās līdz 10 000 USD. Tad lietotājs B var veikt nosacītu pasūtījumu pēc šādiem parametriem:

【Aktivizētāja cena 10 10 000 USD

【Pasūtījuma cena 10 10 050 USD (Iegādājoties cenu, ir ieteicama augstāka cena par sprūda cenu, lai pasūtījums tiktu nekavējoties aizpildīts; Arī tirgus cena ir laba izvēle.)

Ja cena pieaugs līdz 10 000 USD, tiks aktivizēti stop-loss zaudējumi un īsā pozīcija tiks slēgta 10 050 USD vērtībā (ja pasūtījuma cena tiks noteikta ar tirgus cenu, pozīcija tiks nekavējoties slēgta par tirgus cenu).

Ja lietotājs B vēlas slēgt īso pozīciju, lai bloķētu savus ieguvumus, pozīcija ir jāaizver par iepriekš noteiktu cenu, kas ir zemāka par 9000 USD.

3. gadījums (aizvērt garo pozīciju ar OCO pasūtījumu)

Lietotājam C ir ilgs BTC līgums ar vidējo atvērto cenu 9 000 USD. Viņš sagaida peļņu, kad tirgus cena pieaugs līdz 10 000 USD, un pārtrauks zaudējumus, kad tirgus cena samazināsies līdz 8 000 USD. Tad lietotājs C var veikt OCO pasūtījumu pēc šādiem parametriem:

Trigger TP sprūda cena 10 10 000 USD

【TP pasūtījuma cena】 Atlasiet tirgus cenu (vai ievadiet cenas, piemēram, 9 950))

SL sprūda cena 8 8 000 USD

SL trigera cena】 Atlasiet tirgus cenu (vai ievadiet cenas, piemēram, 7 950)

T / P tiks aktivizēts, ja cena pieaugs līdz 10 000 ASV dolāriem un lietotājs varēs uzreiz eksistēt tirdzniecībā par tirgus cenu (ja iepriekš iestatītā pasūtījuma cena ir 9 950, tad aizveriet pie 9 950), tikmēr S / L iestatījumi būs nederīgi.

4. gadījums (aizvērt ar OCO rīkojumu)

Lietotājam D ir īss BTC līgums ar vidējo cenu 9 000 USD. Viņš sagaida peļņu, kad tirgus cena nokrītas līdz 8000 USD, un pārtrauks zaudējumus, kad tirgus cena pieaugs līdz 10 000 USD. Tad lietotājs D var veikt OCO pasūtījumu pēc šādiem parametriem:

Trigger TP sprūda cena 8 8 000 USD

【TP pasūtījuma cena】 Atlasiet tirgus cenu (vai ievadiet cenas, piemēram, 8050)

SL sprūda cena 10 10 000 USD

SL pasūtījuma cena】 Atlasiet tirgus cenu (vai ievadiet cenas, piemēram, 10 050)

T / P tiks aktivizēts, ja cena nokritīsies līdz 8 000 ASV dolāriem, un lietotājs var nekavējoties eksistēt tirdzniecībā par tirgus cenu (ja iepriekš noteiktā pasūtījuma cena ir 8050, tad aizveriet pie 8050), tikmēr S / L iestatījumi nebūs derīgi; S / L tiks aktivizēts, ja cena pieaugs līdz 10 000 ASV dolāriem un lietotājs varēs uzreiz eksistēt tirdzniecībā par tirgus cenu (ja iepriekš iestatītā pasūtījuma cena ir 10 050, tad aizveriet 10 050), tikmēr T / P iestatījumi būs nederīgi.

5. gadījums: Atvērt garo pozīciju ar nosacītu kārtību) :

Pašreizējā BTC līguma tirgus cena ir 11 500 USD, un lietotājs E uzskata, ka tirgus kļūs lecīgs, ja BTC līguma cena virzīs 12 000 USD līmeni. Tad lietotājs E var veikt nosacītu pasūtījumu pēc šādiem parametriem:

【Aktivizētāja cena 12 12 000 USD

【Pasūtījuma cena】 Atlasiet tirgus cenu (vai ievadiet cenas, piemēram, USD 12 050)

Ja cena pieaugs līdz 12 000 USD, tiks aktivizēts ilgs pasūtījums un tas tiks veikts par tirgus cenu (vai 12 050 USD).

OCO pasūtījumus var veikt arī garās pozīcijas atvēršanai divpusēji. Bullish darbība tiks aktivizēta par augstāku cenu, savukārt apgrieztā kārtība tiks aktivizēta par zemāku cenu.

6. gadījums: Atveriet īsu pozīciju ar nosacītu rīkojumu) :

Pašreizējā BTC līguma tirgus cena ir 6500 USD, un lietotājs F uzskata, ka tirgus kļūs lācīgs, ja BTC līguma cena pārspēs 6000 USD līmeni. Tad lietotājs F var veikt nosacītu pasūtījumu pēc šādiem parametriem:

【Aktivizētāja cena 6 6000 USD

【Pasūtījuma cena】 Atlasiet tirgus cenu (vai ievadiet cenas, piemēram, 5 950 USD)

Ja cena samazināsies līdz 6000 USD, tiks aktivizēts īss pasūtījums un tas tiks veikts par tirgus cenu (vai 5950 USD).

OCO pasūtījumus var veikt arī īsās pozīcijas atvēršanai divpusēji. Lāču darbība tiks aktivizēta par zemāku cenu, savukārt apgrieztā kārtība – par augstāku cenu.

Stop-order iestatījumi un aktivizēšanas kārtulas

Piezīme:

3. Ja pasūtījums tiks aizpildīts, jūsu esošā pozīcija tiks slēgta vai tiks atvērta jauna pozīcija. Ja pasūtījumu neizdodas aizpildīt, jūsu pozīcija un rezerve joprojām pastāvēs.

4. Kad pasūtījums tiek aktivizēts kā izpildes nosacījums, ja iepriekš noteiktā pasūtījuma cena pārsniedz cenu ierobežojumu, sistēma aktivizācijas brīdī veiks pasūtījumu ar augstāko vai zemāko tirgus cenu.

5. Vienreizējas vienošanās – tirgus pasūtījuma apjomam dažādiem līgumiem būs atšķirīgi ierobežojumi (ierobežojumi tiks koriģēti atbilstoši tirgus izmaiņām)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me