Bitcoin analīze | 7 – Izprotiet tirgus tendences un laika ciklus šajā epizodē

Ir cenu kāpuma un krituma tendence, lasot cenu valodu;

Ir signāls pirkt un pārdot, kā arī atvadīties no darījuma izjūtas.

Sveiki! Šajā epizodē mēs runāsim par tirgus tendencēm un laika cikliem.

Vai esat kādreiz saskāries ar šo dilemmu: laika cikls norāda uz augšupejošu tendenci, bet otrs norāda uz pretējo. Kam man uzticēties?

Šis ir 1 stundas grafiks EOS ceturkšņa līgumam no OKEx nākotnes līgumu tirgus. Pīķi un sile ir izcili, veidojot augšupejošu tendenci.

Kā ar dienas grafiku? Pīķi un sile pakāpeniski samazinās, veidojot lejupejošu tendenci.

Tātad, vai man vajadzētu iet ilgi vai īsi? Tendenču cikls ir pieejams, lai palīdzētu jums pieņemt lēmumus par tirdzniecību.

Cenu kustību, kas notiek dažu stundu laikā, bieži dēvē par īstermiņa tendenci, tā ir galvenā īstermiņa tirdzniecības cikla atsauce. Cenu kustība, kas notiek no dažām stundām līdz dažām dienām, tiek dēvēta par vidēja termiņa tendenci, kas ir galvenais cikls atsaucei uz vidēja termiņa tirdzniecību; Tendences, kas ilgst vairākas nedēļas, tiek dēvētas par ilgtermiņa tendencēm.

Viļņainu ilgtermiņa tendenci faktiski veido vairākas vidēja termiņa tendences, savukārt vidēja termiņa tendences sastāv no vairākām īstermiņa tendencēm.

Apskatīsim šo diagrammu, kas parāda, kā tendence laika gaitā attīstās. Pieņemsim, ka šī ir vienas stundas svečturu diagramma, pēc tam pārslēdzoties uz garāka cikla dienas diagrammu.

Jūs ievērosiet, ka īstermiņa augšupejošā tendence ir daļa no vidēja termiņa lejupejošās tendences.

Mainot ciklu uz lielāku nedēļas vai gada tendenču līniju, mēs varam pamanīt, ka īstermiņa un vidēja termiņa tendences ir daļa no ilgtermiņa tendences.

Tirgotājiem patīk spekulēt, vai tirgus ir lācīgs vai bullish, un viņi bieži atsaucas uz ilgtermiņa mēnešu vai gadu tendencēm.

Tas parāda BTC 3 dienu cikla svečturu diagrammu. Katrs svečturis ir 3 dienas. Ievērojiet no diagrammas, ka BTC bullish skrējiens faktiski sākās no 2015. gada vidus līdz 2017. gada beigām, liels bullish skrējiens, kas ilga 2 gadus.

Papildus tendenču klasifikācijai pēc laika īsajos, vidējos un ilgajos termiņos, Dova teorija to klasificē arī primārajā, starpposma un terciārajā tendencē..

Primārā tendence attiecas uz buļļu tirgu, kurā redzamas skaidras virsotnes vai sile, kas aptver plašāku laika periodu. Galvenās tendences veidošanās prasa ilgāku laiku un prasa lielāku kapitāla apjomu, tāpēc ilgāku ciklu tendences ir ticamākas, piemēram, ikdienas un nedēļas tendences, ir maz ticams, ka ar to tik ilgi manipulē.

Starpposma tendence virzās pret primāro tendenci, un novirze parasti tiek koriģēta automātiski.

Tas ir salīdzinājumā ar primāro tendenci – ja primārā tendence ir bullish, starpposma tendence būtu sile augšupejošās tendences laikā.

Ja primārā tendence ir lācīga, starpposma tendence ir atsitiens lejupslīdes laikā. Korekcija būs 1/3 līdz 2/3 no galvenās tendences.

Īstermiņa tendences ir nelielas tendences, kas koriģē sekundārās tendences kustību, atspoguļojot ikdienas cenu svārstības tirgū. Ar to ir visvieglāk manipulēt, tāpēc parastajiem tirgotājiem ieteicams izvairīties no tirdzniecības ar īstermiņa tendencēm.

Tendences ir savstarpēji saistītas. Kad tendence kļūst pretēja, mazākas tendences bieži ir elastīgākas.

Tendencei ir iekļaujoša struktūra, un tie nebūs mūžīgi. Tendencēm visiem ir savi cikli. Kā noteikt, vai tendence beigsies?

Ja korekcijas punkts ir zemāks par pēdējo augšupejošā trenda augšupejošo punktu, tas norāda, ka augšupejošais trends ir beidzies;

Kad atsitiena punkts ir augstāks par pirmo lejupejošo punktu lejupejošajā tendencē, tas norāda, ka lejupslīde ir beigusies.

Šis ir BTC / USDT tirdzniecības 4 stundu grafiks OKEx spot tirgū. Punkti A, B un C pamazām pieaug, veidojot augšupejošu tendenci. Kad cena koriģē punktu D (zemāka par punktu C), mēs varam teikt, ka augšupejošā tendence ir beigusies.

Šis ir BTC / USDT tirdzniecības 6 stundu grafiks OKEx spot tirgū. Punkti A, B un C pamazām samazinās, veidojot lejupejošu tendenci. Kad cena atgriežas līdz punktam D (augstāka par punktu C), tas norāda, ka lejupslīde ir beigusies.

Ilgtermiņa investori aplūko primāro tendenci; tie var noturēt mēnešus vai gadus, tāpēc viņi tirgo saskaņā ar dienas, nedēļas vai mēneša svečturu diagrammām.

Īstermiņa investori izmanto starpposma un īstermiņa tendences, lai maksimāli palielinātu savu peļņu īsā laika periodā.

Kripto darbojas visu diennakti un mainās katru sekundi. Tā ir ļoti strauji attīstīta nozare.

Tātad, atgriežoties pie mūsu pirmā jautājuma: ja laika cikls norāda uz augšupejošu tendenci, bet otrs norāda uz pretējo, kā tirgoties? Vienkārši sekojiet savam stilam: sekojiet tendencei, kas atbilst jūsu tirdzniecībai.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me