Bitcoin analīze | 4 lācīšu svečturu raksti

Ir cenu kāpuma un krituma tendence, lasot cenu valodu;

Ir signāls pirkt un pārdot, kā arī atvadīties no darījuma izjūtas.

Šodien mēs uzzināsim par Bearish svečtura modeļiem.

Vakara zvaigznes parādīšanās norāda, ka vēršu tendence ir beigusies un tuvojas korekcijas. Sāksim ar Vakara zvaigzni.

Kas ir Vakara zvaigzne? Kā parādīts sarkanajā līnijā.

Vakara zvaigzne ir lācīgs svečtura raksts, kas sastāv no trim svecēm: liela balta svečtura, maza ķermeņa sveces un sarkanas sveces. Vakara zvaigzne demonstrē unikālu īpašību: pēdējās sveces noslēguma cenai jābūt vismaz 50% zemākai par pirmās sveces cenu.

Mēs pat varam noteikt tirgus lāču līmeni, aplūkojot pēdējās sveces slēgšanas cenu. Kā redzams diagrammā, sarkanās sveces noslēguma cena tikko pārsniedza 50% līmeni. Tas norāda, ka lāču tendence ir salīdzinoši vāja. Ja sarkanās sveces slēgšanas cena ir tuvu vai vienāda ar baltās sveces atvēršanas cenu, tas nozīmē, ka lāču tendence ir salīdzinoši spēcīga; sarkanās sveces slēgšanas cena ir ievērojami zemāka nekā baltās sveces atvēršanas cena, tas nozīmē, ka lāču tendence ir ļoti spēcīgs.

Ikdienas tirdzniecības tirgos vakara zvaigzne var nebūt tik acīmredzama, kā to var atpazīt no mācību grāmatām. Šeit ir daži piemēri, kurus mēs atradām agrāk:

Pirmajā attēlā redzams, ka vidusdaļu veido divi mazi svečturi. Pārvietosim tos atpakaļ uz reālās tirdzniecības grafiku. Pēc spēcīga cenu pieauguma vakara zvaigzne ir redzama augstā līmenī, tad mēs uzreiz redzam cenu korekcijas modeli.

Otrais skaitlis ir ņemts no OKEx – 2 stundu BTC / USD diagrammas. Tas var nebūt ideāls piemērs, jo vidējā svece nav ievērojami maza. Tomēr mēs joprojām varam redzēt vakara zvaigžņu modeli, un cena samazinās tūlīt pēc modeļa izveidošanās.

Trešajā attēlā divas maza ķermeņa sveces veidoja vidusdaļu. Mēs varam arī redzēt, ka sarkanās sveces slēgšanas cena ir ievērojami zemāka nekā baltās sveces atvēršanas cena. Pēc nepārtrauktām svārstībām cena samazinās. Dažreiz vakara zvaigzne var parādīties vairākas reizes īsā laikā. Šajā BTC / USDT lāču tendencē mēs redzam divas vakara zvaigznes, kad cena atkal palielinās un krīt uzreiz pēc.

Otrais, par kuru mēs uzzināsim, ir Bearish Engulfing.

Lācīgs apņemtais raksts sastāv no baltas svečtura, kam seko liela sarkana svečturis, kas “apņem” mazāko balto sveci..

Bet kā mēs varam noteikt lāču līmeni, ja redzam šādu modeli?

Pirmajā attēlā sarkanā svece tik tikko apņem balto sveci, tas nozīmē, ka lāču tendence ir vāja. Otrajā attēlā sarkanās sveces slēgšanas cena ir ievērojami zemāka nekā baltās sveces atvēršanas cena, sarkanās sveces garums ir gandrīz divas reizes lielāks nekā baltā svece, kas nozīmē, ka lāču tendence ir spēcīga. Trešajā attēlā sarkanā svece vienlaikus apņem vairākas baltas sveces, norādot, ka lāču tendence ir ārkārtīgi spēcīga.

Apskatīsim dažus piemērus reālajā dzīvē.

Kā parādīts diagrammā.

Pirmais attēls ir LTC / USDT dienas diagramma no OKEx. Pēc cenu pieauguma mēs varam redzēt lielu sarkanu sveci, kas apņem daudzas baltas sveces, un seko spēcīga lāču tendence..

Otrais skaitlis ir ETH / USDT 2 stundu diagramma no OKEx. Pēc tam, kad ETH cenu pieaugums atkal sasniegs jaunu augstāko līmeni, ir redzams lācīgs pārņemšanas modelis, un lāču tendence turpinās.

Trešais attēls ir EOS / USDT 6 stundu diagramma no OKEx. Pēc nepārtraukta cenu pieauguma veidojas lācīgs apņemšanas modelis, un parādās spēcīga lāču tendence.

Pēdējais, par kuru mēs uzzināsim, ir Torņa virsotne.

Torņa augšdaļu veido normāla vai liela balta svece kreisajā pusē, vairākas mazas sveces, parasti vairāk nekā 5, vidū un normālas vai lielas sarkanas sveces labajā pusē. Kā redzat, tas diagrammā izskatās tieši kā torņa virsotne.

Torņa virsotne bieži veidojas pēc tam, kad pēdējās sarkanās sveces slēgšanas cena ir par 50% zemāka par pirmās baltās sveces korpusu. Torņa virsotne ir apgriezts modelis, tas norāda uz lāču tendences maiņu. Tas atspoguļo pakāpenisku pircēju izsīkumu, pirms pārdevēji ar varu atgūst kontroli.

Mēs varam arī noteikt tirgus lāču līmeni, aplūkojot pēdējās sarkanās sveces slēgšanas cenu. Kā parādīts attēlā, ja sarkanās sveces slēgšanas cena knapi pārsniedz 50% līmeni, lāču tendence būs salīdzinoši vāja. Bet, ja noslēguma cena ir tuvu baltās sveces atvēršanas cenai, lāču tendence būs spēcīgāka. Un, ja noslēguma cena ir ievērojami zemāka nekā baltās sveces atvēršanas cena, lāču tendence būs ļoti spēcīga.

Apskatīsim dažus piemērus reālajā dzīvē.

Šis skaitlis ir ņemts no BTC / USDT 6 stundu diagrammas OKEx. Mēs varam redzēt garas ēnas, kas piestiprinātas pie mazajiem svečturiem. Bet šī parādība neietekmē torņa virsotnes struktūru, BTC tirgus pēc tam redz spēcīgu lāču modeli, cena nokrītas līdz jaunam zemam līmenim.

Otrais attēls parāda spot ACC / USDT 12 stundu grafiku OKEx. Torņa augšdaļas vidējo daļu neveido neparasti mazas sveces, un mēs varam redzēt lielāku svārstību līmeni. Pēc tam, kad modelis ir izveidojies, ACC cena strauji krīt.

Apskatīsim šodien apgūto:

Pirmā ir vakara zvaigzne, kas nozīmē, ka tumsa ir pār mums. Otrais ir lāču pārņemšana, kas norāda uz nākošo lāča skrējienu. Pēdējā ir torņa virsotne, kas atspoguļo pircēju pakāpenisko izsīkumu.

Šeit ir mūsu sadaļas beigas, mēs parādīsim dažādu Candlestick Line kombināciju pozīcijas nozīmi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me