Bitcoin analīze | 2 sveču līnija un tās struktūra

Ir cenu kāpuma un krituma tendence, lasot cenu valodu;

Ir signāls pirkt un pārdot, kā arī atvadīties no darījuma izjūtas.

Pēdējā epizodē mēs esam iepazīstinājuši ar Candlestick Line un tā struktūru. Bet kāpēc mums ir jāsaprot Svečtura līnija?

Šajā video mēs runāsim par tā attīstību un nozīmi.

Vispirms apskatīsim, kā Candlestick Line attīstījās secīgās cenu izmaiņās.

Šī horizontālā līnija parāda sākuma cenu, un noslēguma cena ir vienāda. To sauc par “4 cenu Doji”. Tas bieži notiek tirgus atvēršanas brīdī vai periodā ar minimālu tirdzniecības apjomu vai kad cena paaugstinās un pēc tam beidzot atgriežas tur, kur tā sākās.

Cena mainās, kad tirgus aktivizējas, tiek izveidota neliela svece ar īsu vienību. Zaļā daļa norāda, ka cena pieaug, un to sauc par sveci uz augšu; kur sarkanā daļa norāda, ka cena pazeminās, to sauc par sveci uz leju.

Kad tirgus kļūs aktīvāks, Down svece un Up svece būs garākas.

Un, kad darījumu periods kļūst ārkārtīgi aktīvs, Down svece un Up svece būs vēl garākas.

Tātad, kā veidojas ēna?

Atgriezīsimies laikā, kad tirgus tikko atvērās.

Cena samazinās pakāpeniski.

Un, kad cena nokrītas līdz noteiktai cenai, tirgū pamazām parādās aktīvi pērkošo investoru grupa, soli pa solim virzot cenu uz augšu un veidojot zemāku ēnu līniju. Un, kā parādīts attēlā, vienība kļūst īsāka ar zemāku ēnu līniju, to parasti sauc par "āmura līnija".

Kad sveces vienība kļūst par plānu līniju, mēs to saucam par krustu.

Kad pirktspēja kļūst arvien spēcīgāka, cena pamazām pieaug, veidojot divas bullish Up sveces.

Kad cena paaugstinās līdz noteiktam augstumam, tirgū parādās aktīvi pārdodošu investoru grupa. Cena lēnām tiek nomākta, veidojot Haureju, kā parādīts attēlā.

Labajā pusē esošais sveču elements ir mazs, ar Haureju to parasti sauc par “reversa āmura līniju”.

Kad pārdošanas apjoms pakāpeniski palielinās, cena turpina kristies līdz līmenim, ka galīgā noslēguma cena bija tāda pati kā sākuma cena. Kā parādīts attēlā, kreisajā pusē esošo K līniju, kas izskatās kā krusts, sauc par “krusta zvaigžņu līniju”, un labo attēlu sauc par “Kapakmens Doji”, jo tā atgādina kapakmeni. To var saukt arī par “apgriezto T-līniju”.

Mēs esam iemācījušies daudz svečturu pēc tam, kad esam izgājuši cauri to variācijām. Cik daudz K līniju ir?

Un kā būtu jāklasificē šie svečturi?

Kā parādīts, mēs kārtojam visu veidu svečturus. ️

Kopā ir 42 veidi, reizinot rindas un kolonnas. Vispirms mēs izskaidrosim sveces vienības garuma nozīmi.

Pirmajā rindā ir redzamas zaļas Up sveces ar īsu elementu, kas nozīmē, ka bullish spēks ir vājš.

Otrajā rindā ir redzamas zaļas Up sveces ar garāku vienību, kas nozīmē, ka bullish spēks ir spēcīgs.

Trešajā rindā redzama zaļa Up svece ar ļoti garu vienību, kas nozīmē, ka bullish spēkam ir absolūta priekšrocība.

Ceturtajā rindā ķermeņi ir plānu līniju formā. Tos kopīgi sauc par “Doji līnijām”, kas nozīmē, ka pirkšanas un pārdošanas spēks ir sīva un vienmērīgi saskaņota.

Piektajā rindā ir redzamas sarkanās Down sveces ar īsu vienību, kas nozīmē, ka lāča spēks ir vājš.

Sestajā rindā ir redzamas sarkanās Down sveces ar garāku vienību, kas nozīmē spēcīgāku lāču spēku.

Septītajā rindā ir redzama sarkanā Down svece ar ļoti garu vienību, kas nozīmē, ka lāču stiprumam ir absolūta priekšrocība. Tālāk mēs atklāsim augšējo un apakšējo ēnu līniju garuma nozīmi.

Pirmajā kolonnā uz K līnijas nav augšējās un apakšējās ēnas līnijas. Mēs to parasti saucam par “pliku galvu”, kas nozīmē, ka situācija ir vienpusēja. Pozitīvā līnija norāda uz bullish izturību un negatīvā līnija norāda uz spēcīgiem buļļiem.

Otrā kolonna, tikai apakšējā ēnas līnija, izskatās, ka svecei nav garu matu, tāpēc to bieži sauc par “pliku”. Tas nozīmē, ka ir atbalsts no pirkšanas puses. Jo garāka apakšējā ēnas līnija, jo stiprāks ir atbalsts.

Trešajā kolonnā K rindā ir tikai Hachure, ko parasti sauc par “basām kājām”. Tas nozīmē, ka ir pretestība, jo garāka ir augšējā ēnas līnija, jo spēcīgāka ir pretestība.

Ceturtajā kolonnā augšējo un apakšējo ēnu līniju garumi ir gandrīz vienādi, kas nozīmē, ka gan balsts, gan pretestība ir vienādi.

Piektajā kolonnā apakšējā ēnas līnija ir garāka par augšējo ēnas līniju, kas nozīmē, ka apakšējais balsts ir lielāks par augšējo pretestību.

Sestajā kolonnā augšējā ēnas līnija ir garāka par apakšējo ēnas līniju, kas nozīmē, ka augšējā pretestība ir lielāka par apakšējo balstu.

K rindu izkārtojums bez masīviem veido cenu diagrammu, kuru mēs bieži redzam. Ekrānuzņēmums ir no BTC / USDT cenu diagrammas OKEx valūtas tirdzniecības zonā.

Šeit ir mūsu sadaļas beigas, mēs dalīsimies par diagrammas regulārā režīma ievērošanu un nākotnes cenu pieauguma un krituma prognozēšanu nākamajā videoklipā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me