Techninė savaitraštis – tai buvo geriausias laikas, tai buvo blogiausias laikas (gegužės 26 d.)

Pagrindiniai išsinešimai

 • BTC kainos pasiekė dviejų savaičių žemiausią lygį. Tačiau sveikimas gali būti trumpalaikis.
 • Pokalbiai aplink ETH toliau didėjo, nes Ethereum paros sunaudotos dienos dujos pasiekė aukščiausią lygį.
 • ETC ir TETA artėjant naujovinimui.

Rinkos apžvalga

Platesnė kriptovaliutų rinka iš pradžių stabilizavosi po daugybės BTC-vedė atsitraukimus. Pagrindinės kriptografijos kainos sklandė šalia USD 8800 lygių ankstyvoje antradienio Azijos sesijoje pasiekus dviejų savaičių žemiausią lygį. Stabilumas atsirado BTC nepavyko užsidaryti aukščiau psichologinio USD 10000 lygių šį mėnesį kelis kartus.

Ilgalaikiai investuotojai iš tradicinio finansų pasaulio atrodo vis labiau suinteresuotas investuoti į kriptografiją kaip alternatyvą, nepaisant šiek tiek silpnų trumpalaikių kainų veiksmų po BTC perpus. „Sentix Bitcoin“ strateginis šališkumas šią savaitę pasiekė aukščiausią lygį, o tai rodo, kad investuotojai buvo dar labiau pakilę BTC per šešių mėnesių laikotarpį.

Manfredas Hubneris, „Sentix“ generalinis direktorius, sakė, „Dabartinė ekonomikos krizė, kurią sukėlė Koronos pandemija, kelia sumaištį ekonomikoje ir visuomenėje. Amžius nuo "žlugimas" atrodo, kad išaušo. Panašu, kad tai atspindi investuotojų lūkesčiai dėl valiutų ir valiutų alternatyvų “.

1 paveikslas: „Sentix Bitcoin“ strateginis šališkumas

Šaltinis: „Sentix“

2 paveikslas: „Ethereum“ kasdien naudojamos dujos

Šaltinis: „Etherscan“

Kita vertus, mes tai pastebėjome ETH sulaukė vis didesnio socialinio dėmesio, nes antrojo pagal dydį šifravimo kainos, nepaisant atsitraukimo, iš esmės išliko virš 200 lygių. Buvo tokių pokalbiai apie ETH gali būti neįvertinta, nes „Ethereum“ kasdien naudojamos dujos šią savaitę pasiekė aukščiausią lygį.

Dujos yra mokestis, reikalingas norint atlikti operacijas „Ethereum“ tinkle. Kai kurie mano, kad kai kasdien naudojamos dujos yra visų laikų didžiausios, tai reiškia, kad tinklas buvo naudojamas daugiau nei bet kada, ir tai gali būti pagrindinė priežastis paskatinti ETH kainos.

Nors nėra tiesioginių įrodymų, rodančių ryšį tarp sunaudotų dujų / dujų kainos ETH kainą, tačiau mūsų tyrimas parodė, kad išvestinių finansinių priemonių prekiautojai buvo palankūs ETH prekiauja daugiau nei BTC neseniai skaitykite daugiau, kodėl taip yra čia.

Kitur matėme, kad kai kurie mažo dangtelio altokinai yra aplenkę likusius HBAR išaugo 20%, ir TETA šoktelėjo dar 12% prieš „Mainnet 2.0“ atnaujinimą. Tuo tarpu, ALGO įgijo daugiau nei 9%, ETC pakilo mažiau nei 1%.

Kainų analizė

BTCUSDT – „Rebound“ gali būti trumpalaikis, reikia išbandyti mažesnę atramą?

 • Paskutiniame „Technical Weekly“ leidime pabrėžėme, kad 20–200 MA „Auksinis kryžius“ nebuvo pirkimo signalas, ir tai patvirtina trūkumas, o 11 mėnesių smukimo tendencija liko galioti.
 • Tačiau po 8700 lygių sumažėjimo dabartinė būklė gali padėti palaikyti trumpalaikį atkilimą iki maždaug 9200–9300 lygių. Tam galėjo pritarti MOM, kuri šiek tiek atsigavo ir pasiekė ankstesnių žemumų lygį.
 • Net jei įvyktų trumpalaikis atšokimas, manome, kad prieš pradedant naują ilgalaikę tendenciją, vis tiek reikia rasti mažesnę kainą. Taip yra todėl, kad RSI ir „Stochastic“ dar neturi atsigavimo ženklų.
 • Mes išlaikome savo ilgalaikį pakilimą BTC, tuo tarpu neišvengiami trumpalaikiai kainų svyravimai. Žemesnė atrama šioje vietoje gali būti nuo 8000 iki 8200.

3 paveikslas: BTCUSDT dienos diagrama

Šaltinis: OKEx; Prekybos vaizdas

ETHUSDT – numatomas išsiveržimas?

 • ETHUSDT suformavo trikampio modelį po to, kai nepavyko sulaužyti pagrindinių 220 lygių, nors pora daugiausia prekiavo virš 200 lygių.
 • Nors yra tikslinga tikėtis kainos išsiveržimo, išsiskyrimo kryptį gali būti sunku nustatyti.
 • Dalis to yra ta, kad impulsų rodikliai parodė nevienodą signalą. RSI ir OBV vis dar palaiko savo tendencijas. Tačiau greita „Stochastic“ linija jau žengė žemiau lėtosios linijos.
 • Manome, kad pora galėtų rasti deramą paramą šalia 61,8% „Fibonacci“ retracemento, kuris yra beveik 182 m. Be to, 200 yra dar vienas pagrindinis lygis, į kurį žiūri daugelis prekybininkų.

4 paveikslas: ETHUSDT dienos diagrama

Šaltinis: OKEx; Prekybos vaizdas

ETCUSDT – tolesnė konsolidacija prieš „Phoenix“ šakę?

 • ETCUSDT patenka į trikampio modelį prieš Phoenix kietąją šakę, kuri yra tikimasi įvykti apie birželio 3 d.
 • Tačiau mes tikimės, kad prieš gaminant išsiskyrimą porai gali prireikti tolesnio konsolidavimo, nes „Stochastic“ rodo, kad kaina beveik pasiekia perviršio lygį, o galutinis osciliatorius sukūrė žemesnę.
 • Kai šališkumas yra šiek tiek neigiamas, manome, kad kaina gali išbandyti apatinę trikampio pusę šalia 6.
 • Tačiau „Phoenix“ kietosios šakės entuziazmas taip pat gali padidinti trumpalaikius kainų svyravimus.

5 paveikslas: ETCUSDT dienos diagrama

Šaltinis: OKEx; Prekybos vaizdas

THETAUSDT – perkeltas prieš naujovinimą

 • Padengėme THETAUSDT savo ankstesniuose leidiniuose ir pabrėžėme pernelyg didelį rinkos entuziazmą dėl „Mainnet 2.0“ atnaujinimo, kuris rašymo metu turėtų būti atliktas mažiau nei per 30 valandų..
 • Kaip matome, tiek RSI, tiek „Stochastic“ buvo giliai perkeltoje srityje. Su išsiplėtusiomis „Bollinger“ juostomis manome, kad po naujovinimo kaina bus sudėtinga tęsti augimo tendencijas.
 • Jei prekybininkai jau turi pozicijas, jie gali apsvarstyti galimybę uždirbti savo pelną prieš naujinimą.

6 paveikslas: THETAUSDT – dienos diagrama

Šaltinis: OKEx; Prekybos vaizdas

Autorius: Cyrus Ip

Tyrimų analitikas, OKEx

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „OKEx“, apsilankykite:

FB:

Vidutinis: https://medium.com/@OKEx

„OKEx“ pareigūnas & „OKB English Group“: https://t.me/OKExOfficial_English

„OKEx“ oficiali Rusijos grupė: https://t.me/okexofficial_ru

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me