Kaip naudotis sustabdymo tvarka

1. Kas yra „Stop-Order“?

Stop orderis yra tam tikra algoritmo prekybos strategija, pagal kurią vartotojai gali iš anksto apibrėžti paleidimo kainą ir pavedimo kainą, o pavedimas bus pateiktas automatiškai su iš anksto nustatyta pavedimo kaina, kai rinkos kaina pasieks iš anksto nustatytą paleidimo kainą. Naudodamiesi šia strategija, Vartotojai gali vykdyti impulsinę prekybą arba pasitraukti iš prekybos sustabdydami nuostolius. Pagal iš anksto nustatytą kryptį ir sumą sustabdymo pavedimus galima suskirstyti į sąlyginius ir OCO pavedimus. OCO užsakymas iš anksto užšaldys vienos krypties (SL arba TP) maržą ar poziciją, o kai suveiks viena, kita bus neteisinga.

2. Terminas paaiškinimas

1. Suaktyvinimo kaina: iš anksto nustatyta sąlyga, kuri suaktyvins užsakymą. Stop orderis bus suaktyvintas, kai rinkos kaina pasieks trigerio kainą.

2. Užsakymo kaina: kaina, kuria bus pateiktas užsakymas, jei suaktyvinamas užsakymas. Vartotojai taip pat gali pasirinkti pateikti už rinkos kainą, kad užsakymą būtų galima pateikti už geriausią dabartinę kainą ir užpildyti nedelsiant (ekstremaliose rinkose gali būti neužpildyta iškart), kai jie suveikia.

3. TP paleidimo kaina & SL paleidimo kaina (OCO): parduodant TP paleidimo kaina yra didesnė už paskutinę kainą, o SL paleidimo kaina yra mažesnė nei paskutinė kaina; Perkant, TP trigerio kaina yra mažesnė nei paskutinė, o SL trigerio kaina yra didesnė už paskutinę.

3.Kaip galėčiau paimti pelną & sustabdyti praradimą?

1. Atvejo analizė

1 atvejis: Uždarykite ilgąją poziciją sąlygine tvarka))

A vartotojas turi ilgą BTC sutartį, kurios vidutinė atvira kaina yra 9 000 USD, ir tikisi uždaryti ilgąją poziciją, kad sustabdytų nuostolius, kai rinkos kaina nukris iki 8 000 USD. Tada vartotojas A gali pateikti sąlyginį užsakymą pagal šiuos parametrus:

【Trigerio kaina 8 8 000 USD

【Užsakymo kaina 7 7 950 USD (Išparduodant, rekomenduojama mažesnė už paleidimo kainą, kad užsakymas būtų nedelsiant užpildytas; Rinkos kaina taip pat yra geras pasirinkimas).

Jei kaina nukris iki 8 000 USD, bus sustabdyti nuostoliai, o ilgoji pozicija bus uždaryta 7 950 USD. (Jei pavedimo kaina bus nustatyta pagal rinkos kainą, pozicija bus nedelsiant uždaryta rinkos kaina).

Jei vartotojas A nori uždaryti ilgąją poziciją, kad užfiksuotų savo pelną, pozicija turėtų būti uždaryta už iš anksto nustatytą kainą, didesnę nei 9 000 USD.

2 atvejis: Uždarykite trumpąją poziciją sąlygine tvarka order

B vartotojas turi trumpą BTC sutartį, kurios vidutinė atvira kaina yra 9 000 USD, ir tikisi uždaryti trumpąją poziciją, kad sustabdytų nuostolius, kai rinkos kaina pakils iki 10 000 USD. Tada vartotojas B gali pateikti sąlyginį užsakymą pagal šiuos parametrus:

【Trigerio kaina 10 10 000 USD

【Užsakymo kaina 10 10 050 USD (Perkant kainą, rekomenduojama didesnę nei paleidimo kainą, kad užsakymas būtų nedelsiant užpildytas; Rinkos kaina taip pat yra geras pasirinkimas.)

Jei kaina išaugs iki 10 000 USD, bus suaktyvinti nuostoliai, o trumpoji pozicija bus uždaryta 10 050 USD (jei pavedimo kaina bus nustatyta pagal rinkos kainą, pozicija bus nedelsiant uždaryta rinkos kaina).

Jei vartotojas B nori uždaryti trumpąją poziciją, kad užfiksuotų savo pelną, pozicija turėtų būti uždaryta už iš anksto nustatytą kainą, mažesnę nei 9 000 USD.

3 atvejis (uždarykite ilgąją poziciją su OCO užsakymu)

C vartotojas turi ilgą BTC sutartį, kurios vidutinė atvira kaina yra 9 000 USD. Jis tikisi gauti pelną, kai rinkos kaina padidės iki 10 000 USD, ir sustabdyti nuostolius, kai rinkos kaina sumažės iki 8 000 USD. Tada vartotojas C gali pateikti OCO užsakymą pagal šiuos parametrus:

Trigger TP paleidimo kaina 10 10 000 USD

【TP užsakymo kaina】 Pasirinkite rinkos kainą (arba įveskite tokias kainas kaip 9 950)

SL trigerio kaina 8 8 000 USD

SL trigerio kaina】 Pasirinkite rinkos kainą (arba įveskite tokias kainas kaip 7 950)

T / P bus suaktyvinta, jei kaina išaugs iki 10 000 USD, o vartotojas gali iškart prekiauti rinkos kaina (jei iš anksto nustatyta užsakymo kaina yra 9 950, tada uždarykite ties 9 950), tuo tarpu S / L nustatymai bus neteisingi.

4 atvejis (uždaryti naudojant OCO įsakymą)

D vartotojas turi trumpą BTC sutartį, kurios vidutinė kaina yra 9 000 USD. Jis tikisi gauti pelną, kai rinkos kaina nukris iki 8 000 USD, ir sustabdyti nuostolius, kai rinkos kaina padidės iki 10 000 USD. Tada vartotojas D gali pateikti OCO užsakymą pagal šiuos parametrus:

Trigger TP paleidimo kaina 8 8 000 USD

【TP užsakymo kaina】 Pasirinkite rinkos kainą (arba įveskite tokias kainas kaip 8050)

SL trigerio kaina】 10 000 USD

SL užsakymo kaina】 Pasirinkite rinkos kainą (arba įveskite tokias kainas kaip 10 050)

T / P bus suaktyvinta, jei kaina nukris iki 8 000 USD, o vartotojas galės iškart prekiauti rinkos kaina (jei iš anksto nustatyta užsakymo kaina yra 8 050, tada uždarykite 8050), tuo tarpu S / L nustatymai bus neteisingi; S / L bus suaktyvinta, jei kaina padidės iki 10 000 USD, o vartotojas gali iškart prekiauti rinkos kaina (jei nustatyta užsakymo kaina yra 10 050, tada uždarykite 10 050), tuo tarpu T / P nustatymai bus neteisingi.

5 atvejis: atidarykite ilgąją poziciją su sąlygine tvarka) :

Dabartinė BTC sutarties rinkos kaina yra 11 500 USD, o vartotojas E mano, kad rinka pakils, jei BTC sutarties kaina peržengs 12 000 USD lygį. Tada vartotojas E gali pateikti sąlyginį užsakymą pagal šiuos parametrus:

【Trigerio kaina 12 12 000 USD

【Užsakymo kaina】 Pasirinkite rinkos kainą (arba įveskite tokias kainas kaip 12 050 USD)

Jei kaina padidės iki 12 000 USD, bus suaktyvintas ilgas pavedimas ir pateiktas rinkos kaina (arba 12 050 USD).

OCO užsakymus taip pat galima pateikti atidarant ilgąją poziciją dvišaliu būdu. „Uparty“ veiksmas bus vykdomas už didesnę kainą, o atvirkštinis – už mažesnę kainą.

6 atvejis (Atidarykite trumpąją poziciją sąlygine tvarka order :

Dabartinė BTC sutarties rinkos kaina yra 6500 USD, o vartotojas F mano, kad rinka pasikeis, jei BTC sutarties kaina peržengs 6 000 USD lygį. Tada vartotojas F gali pateikti sąlyginį užsakymą pagal šiuos parametrus:

【Trigerio kaina】 6 000 USD

【Užsakymo kaina】 Pasirinkite rinkos kainą (arba įveskite tokias kainas kaip 5 950 USD)

Jei kaina nukris iki 6000 USD, bus suaktyvintas trumpas pavedimas ir pateiktas rinkos kaina (arba 5 950 USD).

OCO užsakymus taip pat galima pateikti dėl trumpalaikės pozicijos atidarymo dvišaliu būdu. Lokinis veiksmas bus vykdomas už mažesnę kainą, o atvirkštinis – už didesnę kainą.

„Stop-order“ nustatymai ir suaktyvinimo taisyklės

Pastaba:

3. Jei užsakymas bus užpildytas, jūsų esama pozicija bus uždaryta arba bus atidaryta nauja pozicija. Jei užsakymo neįmanoma įvykdyti, jūsų pozicija ir marža vis tiek išliks.

4. Kai pavedimas suaktyvinamas, kai įvykdoma suaktyvinimo sąlyga, jei iš anksto nustatyta pavedimo kaina viršija kainos limitą, sistema pateiks pavedimą su didžiausia arba žemiausia rinkos kaina aktyvavimo metu..

5. Vieno langelio – rinkos pavedimo skirtingoms sutartims pavedimo sumai bus taikomi skirtingi apribojimai (apribojimai bus koreguojami atsižvelgiant į rinkos pokyčius).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me