IV. USDT pristatymo sutartys: užsakymų valdymas

1. Kaip tvarkyti savo atvirus užsakymus?

Visus atvirus užsakymus galite rasti "Užsakymai" puslapyje, ir jūs visada galite juos atšaukti, kol jie nebus užpildyti.

"Marža" įtraukiama tik marža, reikalinga neužpildytai sutarčiai (-ėms). Nors "Rinkliava" įskaičiuotas tik mokestis už užpildytą (-as) sutartį (-es).

2. Kaip atidaryti užsakymą?

a) Pasirinkite žetono tipą , galiojimo laikas ir užsakymo tipas:

prieigos rakto tipas: BTC, EOS, ETH, LTC, BCH, ETC, XRP, BSV, TRX

galiojimo laikas: kas savaitę, kas dvi savaites, kas ketvirtį ar kas ketvirtį

pavedimo tipas: limito orderis, stop-limit orderis, išplėstinis limitinis orderis, takų orderis, ledkalnio užsakymas, vidutinis svertinis kainos orderis

b) Įveskite kainą (USD) ir kiekį (sutartys). Sistema apskaičiuos galimą atidaryti sutarčių skaičių ir maržos santykį atidarius

c) Norėdami pateikti užsakymą, pasirinkite vykdymo tipą (Open Long, Open Short, Close Long, Close Short).

d) Jei rinkos anomalijos įvyksta prieš atsiskaitymą ir pristatymą arba jų metu, dėl ko labai svyruoja ateities sandorių indeksas arba nenormali grąžinimo norma, mes galime iš anksto atsiskaityti arba atidėti atsiskaitymą, atsižvelgdami į situaciją. Tokioje situacijoje paskelbsime išsamų pranešimą.

Kryžminės maržos režimu, naudojant 10 kartų didesnį svertą, pavedimą galima atidaryti tik tada, kai maržos santykis yra didesnis arba lygus 90%; 20x sverto atveju pavedimą galima atidaryti tik tada, kai maržos santykis yra didesnis arba lygus 80%. Fiksuoto įkaito režimu pavedimą galima atidaryti tik tada, kai turima marža yra didesnė nei reikalaujama.

3. Prekybos tipas

Atidaryti ilgai: Pirkite norėdami atidaryti poziciją, pelnytumėte, jei kaina pakiltų.

Uždaryti ilgai: Parduokite, kad uždarytumėte poziciją. Priešingos pozicijos paėmimas iš ilgosios padėties, kuri nebėra pageidautina.

Atidaryti trumpai: Parduokite, kad atidarytumėte poziciją, jei pelnas sumažėtų, jūs gautumėte pelną.

Uždaryti trumpai: Pirkite, kad uždarytumėte poziciją. Priešingos padėties paėmimas iš trumpos padėties, kuri nebenorima.

4. Užsakymo tipas

Ribinė tvarka

Ribotas užsakymas yra užsakymas, kuris riboja maksimalią pirkėjo pirkimo kainą ir minimalią pardavėjo pardavimo kainą. Pateikus jūsų užsakymą, mūsų sistema jį paskelbs užsakymų knygoje ir suderins su turimais užsakymais už jūsų nurodytą kainą ar geresnę kainą.

Maržos reikalingos norint atidaryti poziciją, o uždaromų pozicijų skaičius sumažėja pateikus artimus užsakymus.

1 atvejis: Jei dabartinė BTC savaitės ateities sandorių rinkos kaina (paskutinė sandorio kaina) yra 13 000 USD, o jūs norite pirkti 12 900 USD. Kai kaina nukris iki 12 900 USD arba žemiau, iš anksto nustatytas užsakymas bus suaktyvintas ir užpildytas automatiškai.

Priešingai, jei norite pirkti už 13 100 USD, pagal pirkimo už pirkėjui palankesnę kainą taisyklę jūsų užsakymas bus nedelsiant suplanuotas ir užpildytas 13 000 USD, užuot laukęs, kol rinkos kaina pakils iki USD 13 , 100.

mceclip0.png

Stop-Limit

Stop-limit yra nurodymų rinkinys, kaip sudaryti sandorį pagal iš anksto nustatytus parametrus. Kai naujausia rinkos kaina pasiekia trigerinę kainą, sistema automatiškai pateiks užsakymą pagal iš anksto nustatytą kainą ir sumą. Jei iš anksto nustatyta užsakymo kaina suaktyvina kainų ribojimo taisykles, sistema pateiks užsakymą pagal maksimalią arba minimalią kainos ribą.

Kai sutarčių, kurias galima atidaryti ar uždaryti, skaičius tampa 0, vartotojas negali paskelbti jokių sustabdymo ribos užsakymų.

1 atvejis(stop-loss for short short): vartotojas atidaro BTC trumpąją poziciją, kurios vidutinė įėjimo kaina yra 9000 USD. Jei vartotojas nori įvykdyti „stop-loss“, kai rinkos kaina pakyla iki USD 10 000, ir uždaryti poziciją USD101010:

mceclip1.png

2 atvejis (stop-loss for close long): Vartotojas turi BTC ilgąją poziciją, kurios vidutinė įėjimo kaina yra USD9 000. Jei vartotojas nori įvykdyti „stop-loss“, kai rinkos kaina nukrenta iki 8 000 USD, ir uždaryti poziciją 7 990 USD:

mceclip2.png

3 atvejis: Kai BTC rinkos kaina sulaužoma virš USD 250 USD ir vartotojas mano, kad ji toliau kils, jis gali atidaryti ilgą poziciją, viršijančią rinkos kainą, esant USD USD 19, 251:

mceclip3.png

4 atvejis: Kai BTC rinkos kaina nukrenta žemiau 19 250 USD, o vartotojas mano, kad ji ir toliau kris, jis gali atidaryti trumpą poziciją žemiau rinkos kainos, esant USD 19 249:

mceclip4.png

Takas tvarka

„Trail“ užsakymai leidžia vartotojams siųsti iš anksto nustatytą pavedimą į rinką, kai įvyksta reikšmingas rinkos svyravimas. Kai paskutinė rinkos kaina pasiekia didžiausią (arba mažiausią) rinkos kainą (1 ± vartotojo nustatyta atgalinio skambučio norma) po pateikimo nurodymo, tai sukelia pavedimą vykdyti rinkoje.

1 atvejis: Dabartinė BTC kaina yra 19 000 USD. Vartotojas mano, kad BTC rinka sumažės, tačiau atsigaivins dėl tam tikros kainos. Kai vartotojas nori įvykdyti pirkimo pavedimą rinkos kaina, kai atšokimo norma viršija iš anksto nustatytą „atgalinio skambučio normą“.

Vartotojas gali pateikti takų užsakymą taip:

mceclip5.png

Kai BTC rinkos kaina nukrenta nuo 19 000 USD ir pasiekia žemiausią tašką 17 800 USD, rinkos kaina (17 800 USD) < paleidimo kaina (18 000 USD), užsakymo reikalavimas įvykdytas. Vėliau, kai kaina bus pasiekta iki 17 978 USD, o tai reiškia, kad atgalinio skambinimo norma yra (17 978 – 17 800) / 17 800 = 1%, atitinkanti atgalinio skambučio normos sąlygą, tai paskatins šį takų užsakymą pateikti užsakymą rinkos kaina ir pirkti pagal iki tako užsakymo sumos.

Kai bus suaktyvinta kaina, bus pateiktas pirkimo takų užsakymas >= mažiausia kaina ir atšokimo norma >= atgalinio skambučio rodiklis.

Kai bus suaktyvinta kaina, bus pateiktas pardavimo takelio užsakymas <= didžiausia kaina ir atšokimo norma >= atgalinio skambučio rodiklis.

Aisbergo ordinas

Aisbergo užsakymas yra algoritminis užsakymų tipas, leidžiantis vartotojams išvengti didelių užsakymų pateikimo ir išvengti slydimo. Aisbergo užsakymas automatiškai suskirsto didelį vartotojo užsakymą į kelis mažesnius užsakymus. Šie užsakymai bus pateikti į rinką pagal naujausią geriausią pirkimo ir pardavimo kainą bei vartotojo nustatytus parametrus. Kai vienas iš mažesnių užsakymų bus visiškai užpildytas arba naujausia rinkos kaina smarkiai nukryps nuo dabartinio užsakymo kainos, naujas užsakymas bus pateiktas automatiškai.

1 atvejis: Vartotojas norėtų nusipirkti BTC už 19 000 JAV dolerių ir nenori didinti išlaidų, todėl jis / ji pateikia ledkalnio užsakymą:

mceclip6.png

Sistema automatiškai pateiks ledkalnio užsakymą. Kiekvieno užsakymo suma bus 80–100% vieno užsakymo vidurkio. Užsakymo kaina bus naujausia pirkimo kaina x (1 kainos skirtumas). Kai užsakymas bus visiškai užpildytas, bus pateiktas naujas užsakymas. Kai paskutinė rinkos kaina viršija 2 x (pavedimų dispersija), ankstesnis užsakymas bus atšauktas ir bus pateiktas naujas.

Kai prekiaujama suma yra lygi visai užsakymo sumai, ledkalnio sandoris buvo užpildytas. Kai paskutinė rinkos kaina viršys didžiausią 20 000 JAV dolerių pirkimo kainą, ledkalnio užsakymas būtų laikinai sustabdytas. Kai kaina nukris iki 20 000 JAV dolerių, ledkalnio užsakymas būtų atnaujintas.

Vidutinė svertinė kaina (TWAP)

Laiko svertinė kaina (TWAP) yra vidutinė priemonės kaina per nurodytą laiką. TWAP yra strategija, kuri bandys įvykdyti užsakymą, kuris prekiauja užsakymo kiekio griežinėliais reguliariais laiko intervalais, kaip nurodo vartotojai. TWAP tikslas yra sumažinti rinkos poveikį krepšelių užsakymams.

TWAP parametrai:

Kainų skirtumas (%): Pirkimo užsakymas = geriausias pasiūlymas x (1 + kainų skirtumai%). Pardavimo užsakymas = geriausias paklausimas x (1 – kainų skirtumai%)

Valymo koeficientas (%): Supjaustyto užsakymo dydis procentais nuo užsakymo. Visų supjaustytų užsakymų suma lygi visam užsakymo kiekiui.

Visas kiekis: Bendras užsakymo dydis, nurodant pagrindinį vienetą arba sutarčių skaičių

Pagal užsakymo limitą: Maksimalus supjaustyto užsakymo dydis pagal pagrindinį vienetą arba sutarčių skaičių

Kainos apribojimas: Maks. / Min kaina už kiekvieną supjaustytą užsakymą

Laiko intervalas: Laikas sekundėmis tarp užsakymo pateikimo

1 atvejis: Vartotojas norėtų sudaryti 1000 sutarčių ir pateikti TWAP užsakymą.

mceclip7.png

Darant prielaidą, kad užsakymų knyga yra tokia:

mceclip8.png

Darant prielaidą, kad vartotojas nustato kainų skirtumą 1%, nustatyta didžiausia pirkimo ribinė kaina yra 10 029,99 USD x (1 + 1,00%) = 10 310,29 USD. Tada sistema apskaičiuos dabartinius suvestinius pardavimo kiekius, paskelbtus tokia tvarka, kuria kaina yra mažesnė nei nurodyta 10 310,29 USD (dar vadinama 570 + 1 + 200 + 1 + 1 + 1 + 1 = 775). Vėliau sistema atsižvelgs į vartotojo nustatytą valymo koeficientą, kad nustatytų supjaustyto užsakymo dydį, šiuo atveju, kuris yra 38,75 BTC (775×5%).

Supjaustyto limito pirkimo pavedimas bus paskelbtas 10 310,29 USD už 38,75 BTC.

Visi neužpildyti užsakymų kiekiai nebus paskelbti kaip laukiantys užsakymai, tačiau bus atšaukti. Užsakymas bus išsiųstas pagal vartotojo nustatytus laiko intervalus su atnaujinta kaina ir kiekiais.

Jei supjaustyta užsakymo kaina pasiekia vartotojo nustatytą maks. / Min kainos ribą, užsakymas bus siunčiamas už maks. / Min kainą, kaip apibrėžta. Minėtas užsakymas bus automatiškai atšauktas, jei rinkoje nebus suderintos kainos.

Jei supjaustyto užsakymo kiekis pasiekia vartotojo nustatytą maksimalų / min užsakymo kiekį, užsakymas bus išsiųstas atitinkamai pagal vartotojo nustatytą kiekį.

Išplėstinė ribinė tvarka

Išplėstinis limito užsakymas siūlo 3 papildomas įprasto limito užsakymo parinktis, įskaitant „Tik paskelbti“, „Užpildyti arba nužudyti“ ir „Iškart arba atšaukti“. Įprasta limito tvarka buvo nustatyta kaip „gerai iki atšaukta“.

  1. Tik paskelbti: tai niekada nereikalauja likvidumo ir užtikrina, kad vartotojas bus rinkos formuotojas. Jei dėl jūsų užsakymo atitiks ankstesnį užsakymą, jūsų tik limito užsakymas bus atšauktas.
  2. Užpildyti arba nužudyti: tai užtikrina, kad pirkimo / pardavimo pavedimas būtų tinkamai įvykdytas arba atšauktas visiškai be dalinio užpildymo.
  3. Nedelsiant arba Atšaukti: reikalaujama, kad visas pavedimas ar jo dalis būtų įvykdyti nedelsiant, o visos neužpildytos užsakymo dalys būtų atšauktos.

Pavyzdžiui, jei vartotojas nori įsigyti BTC, o užsakymų knyga rodoma kaip žemiau pateiktas ekrano kopija:

mceclip9.png

  1. Jei vartotojas nori sumokėti gamintojo mokestį, jis gali pasirinkti parinktį „Tik paskelbti“, esantį „Išplėstiniame limito užsakyme“. Jei jie nustatė pirkimo kainą 10 029,00 USD, pavedimas nereikalautų likvidumo, nes jie yra rinkos formuotojai. Jei pirkimo kaina yra 10 030,00 USD, užsakymas bus įvykdytas naudojant „Buy“ (1). Jei vartotojas yra rinkos dalyvis, užsakymas bus atšauktas;
  2. Jei vartotojas pasirinko parinktį „Užpildyti arba nužudyti“, pirkimo kainą nustatykite kaip USD 10 050,00, o užsakymo suma yra 800 BTC, nes bendra suma užsakymų knygoje yra tik 775 BTC (570 + 1 + 200 + 1 + 1 + 1 + 1), užsakymo suma neįvykdyta (800-775 = 25 BTC) ir bus visiškai atšaukta. Bet jei vartotojas užsisakė tik 700 BTC, užsakymas bus atitinkamai įvykdytas;
  3. Jei vartotojas pasirinko parinktį „Nedelsiant arba atšaukti“, pirkimo kainą nustatykite kaip USD 10 050,00, o užsakymo suma yra 800 BTC, nes bendra suma užsakymų knygoje yra tik 775 BTC (570 + 1 + 200 + 1 + 1 + 1 + 1), 25 BTC (800-775) nepavyko užpildyti, tik 775 BTC užsakymas bus įvykdytas, kol likęs 25 BTC užsakymas bus atšauktas kaip neužpildytas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me