ETH gali susidurti su kylančiu nepastovumu, kaip tai sužaisti?

Apžvalga Kriptovaliutų rinkos veikė neryžtingai netrukus po trečiojo bitkoino perpus. Tačiau pradiniai požymiai rodo, kad didelis nuotaikos pokytis gali būti pradėtas vykdyti ETH turgus. Tai gali būti simbolis, rodantis tą majorą ETH investuotojai galėjo pradėti ruoštis kitam dideliam antros pagal dydį kriptovaliutos žingsniui. Tai įdomu, nes rinkose vis dažniau kalbama apie seniai mokėtinus asmenis ETH 2.0 atnaujinimas, kuris gali būti kitas didelis šių metų įvykis po to, kai bitkoinas sumažės perpus. Kaip šis atnaujinimas galėtų paveikti ETH kainos ir visa rinka? Kokia prekybos priemonė yra ideali ankstyvam šio renginio sukūrimui?  Ethereum 2.0: Kitas didelis dalykas kriptografijoje po to, kai bitkoinas sumažėja perpus? BTCTrečiasis perpus sumažėjimas sėkmingai įvyko šią savaitę, o šuolis perpus pagaliau baigėsi. Perpus nesunku pastebėti laukimo jausmą rinkoje; BTC prekiavo šonu, o pagrindiniai altcoinai buvo beveik tokie patys. Nors investuotojai vis dar ieško kito dėmesio rinkoje, ETH gali nusipelnyti daugiau dėmesio, nes antroji pagal dydį kriptovaliuta yra pasirengusi žymiai atnaujinti, nepaisant to, kad daug kartų vėlavo. Ethereum Atnaujinus 2.0 protokolą, originalus darbo įrodymo mechanizmas bus pakeistas į statymo įrodymą, o tai galėtų paskatinti ETH turėtojams sukaupti daugiau ETH. Taip yra todėl, kad jei vienas turi daugiau akcijų tinkle, tuo daugiau jėgų jis turi patvirtinti operacijas. Nors 2.0 versijos atnaujinimo projektas patyrė daugybę vėlavimai, galime nebūti toli nuo oficialaus paleidimo, nors laikas taip ir liko nežinomas. Vitalikas Buterinas, grupės įkūrėjas Ethereum, „Coindesk“ sakė, kad „testnet Ethereum 2.0 jau buvo gyvas, o pirmieji diegimo etapai jau prasidėjo “. Nors kažkokia rinka ataskaitos sakant, startas gali būti liepos mėn. Tačiau Buterinas išaiškinta kad startas numatytas 2020 m. pabaigoje, nenurodant konkrečios datos. Sąlygos gali skatinti nepastovumą Ankstyvos kalnakasių ir banginių nuorodos gali parodyti, kad: ETH kainos ateityje. 1 paveiksle parodyta, kad kalnakasiai pradėjo kauptis ETH vėl neseniai, kuris įvyko po gegužės 10 dienos išpardavimo.

1 paveikslas: ETH kaina (žalia) ir kalnakasių balansas (ruda)

Ethereum (ETH) [10.13.07, 2020 m. Gegužės 14 d.] Šaltinis: Santimentas Kalnakasių likučių sumažinimas dažnai laikomas ankstyvu kainos, kuri galėjo būti pasiekta per trumpiausią laiką, rodikliu. Ir atvirkščiai, kai kalnakasių balansas pradėjo didėti ar didėti, artimiausiu metu kainos galėjo būti mažiausios. Verta paminėti, kad ši kaupimo tendencija, net ir patvirtinta, gali būti vidutinės / ilgalaikės tendencijos, o to kaupimo laiką, atspindintį kainą, gali būti sunku nustatyti. Štai kodėl mums reikia daugiau įrodymų, patvirtinančių mūsų prielaidą, ir ETH Ne biržoje esančių aukščiausių turėtojų suma gali suteikti kitą raktą.

2 paveikslas: ETH kaina (žalia) ir suma ne biržoje esančiuose geriausiuose turėtojams (ruda)

Ethereum (ETH) [10.14.39, 2020 m. Gegužės 14 d.] Šaltinis: „Santiment“ Atrodo, kad banginiai laikėsi savo ETH gegužės 8 d. išpardavimas nemažino jų pasitikėjimo savimi, ir tai gali būti dar vienas ženklas, kad banginiai tikėjosi nepastovumo. ETH kainos netrukus gali didėti, galbūt su šališkumu aukštyn. Be to, socialinės apimties lygiai gali suteikti mums išsamų vaizdą apie tai, kaip karšta ETH arba ETH 2.0 šifravimo bendruomenėje. 3 paveiksle pavaizduota socialinė termino „ETH“Arba„ETH 2.0“„ Telegram “ir„ Reddit “. ETH nuo gegužės pradžios yra pakilusi.

3 paveikslas: „ETH“ arba „ETH2.0“ socialinis tūris telegramoje (mėlyna) ir „Reddit“ (raudona)

eth arba eth2.0 telegrama eth arba eth2.0 Reddit  Šaltinis: „Santiment“. Nors skaitmeninio turto, turinčio didesnę socialinę apimtį, poveikis kainoms liko labai diskutuotinas, tačiau vienas dalykas, kurį galime patvirtinti, yra, ETH arba ETH 2.0 sukėlė daugiau triukšmo tarp kriptografinių bendruomenių, o tai dažnai sukelia tam tikro turto kainos svyravimus. Tai gali būti dalykas, kurį prekybininkai ir investuotojai nori atidžiai stebėti.  Palyginkite ETH ateities sandorius, palyginti su pasirinkimo galimybėmis Kaip prekybininkai ir investuotojai gali užfiksuoti ir išnaudoti galimus ETH kainos, tai yra milijono dolerių klausimas. Tačiau tinkamo instrumento pasirinkimas prekybai gali būti svarbesnis, nei mano daugelis prekybininkų ir investuotojų. Naudodamiesi tinkama priemone, rinkos dalyviai gali maksimaliai padidinti galimą profilį ir sumažinti savo riziką. Šiame ETH Mes žinome, kad galų gale bus atnaujinta 2.0 versija; tai tik laiko klausimas, nepriklausomai nuo to, ar tai liepos, ar metų pabaiga. Štai kodėl tokie instrumentai patinka ateities tai turi nėra laiko irimo ir fiksuotos prekybos išlaidos galėtų būti geresnis ginklo pasirinkimas.

  • Nėra laiko irimo – Vienas iš pagrindinių elementų, kalbant apie kainų pasirinkimo sandorius, yra laiko vertė, o pasirinkimo sandorio vertė laikui bėgant mažėja. Jei investuotojas norėjo sulaukti artėjančio pagrindinės priemonės kainos nepastovumo, nežinodamas to konkretaus įvykio laiko, kaip šis ETH 2.0 atnaujinimo atvejis, ateities sandoriai turi pranašumų prieš pasirinkimo galimybes, nes ateities sandoriai neturi laiko skilimo.
  • Fiksuotos prekybos išlaidos – Ateities sandorių su pagrindine kriptografija, kaip pagrindine priemone, maržos kaina paprastai yra fiksuota, o tai reiškia, kad prekybininkai žinos, kiek jiems reikia pradinės maržos, kai jie pirmą kartą sudarys prekybą. Pavyzdžiui, pradinė marža ETUSDAS ateities sandoriai „OKEx“ gali būti vos 2%, o išlaikymo maržos koeficientas – 1%. Priešingai, pasirinkimo sandorių premija gali svyruoti, kai kuriais atvejais, jei pagrindinis turtas tampa nepastovesnis, opcionų pirkėjams gali tekti mokėti didesnę pasirinkimo sandorių premiją.
  • Paprastesnė kainodara – Pasirinkimo sutarties kainos nustatymas kartais gali būti sudėtingas, be to, buvo daugiau kintamųjų, kuriuos prekybininkams ir investuotojams gali būti nelengva kontroliuoti ir suprasti. Be anksčiau minėto laiko skilimo faktoriaus, numanomas nepastovumas gali būti dar viena problema, kurios opcionų prekybininkai negali ignoruoti, tačiau tuo pačiu sunku ją kontroliuoti. IV yra laikomas rinkos prognozės dėl galimo pagrindinės kainos pokyčio matuokliu. Tai buvo pagrindinis elementas kalbant apie pasirinkimo sandorių kainodarą. Tačiau IV taip pat yra sunkiausiai suprantama ir prognozuojama dalis. Ateities sandoriuose tokio veiksnio nėra.

Ilgas tenoras ar amžinas? Kodėl ne abu? Ateities sandorius nustatėme kaip idealią priemonę spėlioti potencialą ETH kainų nepastovumas didėja. Vis dėlto tinkamo tenoro pasirinkimas gali būti kitas klausimas. Šiuo metu rinkose yra daugybė įvairių ETH ateities sandoriai su skirtingais tenorais, kuriuos investuotojai gali pasirinkti, pradedant nuo savaitės, kas du savaites, kas ketvirtį, kas ketvirtį iki amžino. Taigi, kurį pasirinkti? Jei investuotojai tiki, kad ETH kainų svyravimas ateityje gali padidėti, ir jie norėjo iš anksto imtis veiksmų dėl galimų įvykių sąlygotų kainų veiksmų, ateities sandorių su ilgesniu terminu, pavyzdžiui, „OKEx“ ETUSDAS dviejų ketvirčių ateities sandoriai galėtų būti vienas iš pasirinkimų. Be to, jie gali norėti apsvarstyti a išplito prekybos strategija. Skleista prekybos strategija apima vienos ateities sutarties pirkimą ir kitos ateities sutarties pardavimą. Ši strategija gali padėti investuotojams pasipelnyti iš nenumatytų pokyčių, be to, ji gali būti mažiau rizikinga nei tiesioginiai ateities sandoriai. Šiuo atveju perkant ETUSDAS amžiną apsikeitimą ir pardavimą kas ketvirtį ETUSDAS ateities sandoriai galėtų būti dar vienas sprendimas.

4 paveikslas: ETH ateities sandoriai & Apsikeičia apibendrintomis dienos apimtimis ir atviromis palūkanomis

skew_okex_eth_futures__swaps__aggregated_daily_volumes_and_open_interest  Šaltinis: „Skew“ Išvada Rinkos dalyviai, atrodo, vis dar ieško kito dėmesio po to, kai bitkoinas sumažės perpus, o ETH 2.0 atnaujinimas gali lengvai tapti kitu židinio tašku kriptografinėje erdvėje. Tačiau turint nežinomą laiką ir daugybę vėlavimo istorijų, investuotojams ir prekybininkams gali būti sunku pasinaudoti tokiu įvykiu. Štai kodėl išvestinės finansinės priemonės, tokios kaip ateities sandoriai ir apsikeitimo sandoriai, gali padėti investuotojams pasinaudoti šiomis galimybėmis ir sumažinti jų riziką, naudojant tinkamą strategiją. Investuotojai turėtų kurti savo strategijas pagal savo rizikos pobūdį. Autorius: „Cyrus Ip“ tyrimų analitikas, OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me