Kas yra CFD prekyba?

Prekyba CFD tampa vis populiaresnė tarp prekybininkų ir yra plačiai siūloma prekybos rūšis tarp visų geriausių internetinių brokerių. Taigi, kas tiksliai yra CFD prekyba?

Kas yra CFD?

CFD reiškia sutartis dėl skirtumo. Tai tam tikra išvestinių finansinių priemonių rūšis, kurią siūlo brokeriai, kai jūs prekiaujate turto kainos skirtumu, kai atidarote sandorį ir kai uždarote sandorį, nors iš tikrųjų neperkate pagrindinio turto..

Viena iš didžiausių tokio tipo investicijų yra lankstumas, kurį jis suteikia. Naudodamiesi tradicine prekyba, esate susieti su turto pirkimu, kad jis judėtų viena kryptimi aukštyn. Nors prekiaujant CFD, jūsų pasirinkimas yra daug atviresnis. Galite spėlioti apie judėjimą aukštyn arba žemyn, kai įsigyjate sutartį. Čia mes nuodugniau apžvelgsime CFD prekybą ir įrankius, kuriuos turite disponuodami prekyboje.

CFD prekyba yra ilgas ar trumpas

Šis ilgas ar trumpas gebėjimas yra pagrindinis CFD prekybos privalumas, kurio tradicine prasme negalima naudoti nenaudojant pasirinkimo sandorių ar galbūt investuojant į sudėtingą ETF ar kitokio tipo fondą..

Ilgalaikis CFD reiškia, kad jūs manote, kad turtas, į kurį investuojate, pabrangs. Todėl turėtumėte pateikti to turto „pirkimo“ užsakymą.

Kita vertus, CFD trūkumas reiškia, kad jūs manote, kad turtas, į kurį investuojate, sumažės. Tokiu atveju jūs pateikiate to turto „pardavimo“ užsakymą.

Abiem atvejais pelnas iš prekybos CFD bus apskaičiuojamas tik uždarius poziciją. Tuo uždarymo momentu uždirbsite pelną ar nuostolį dėl kainos skirtumo.

Pavyzdys

Matote, kad „Tesla“ kaina šiuo metu yra 440 USD už akciją, ir jūs tikite, kad vertė padidės. Šiuo atveju norėdami gauti pelno, jūs „nusipirktumėte“ „Tesla“. Jei uždarymo kaina pakilo, tada jūs gausite pelno. Jei jis sumažėjo, jūs patiriate nuostolių.

Panašiai, jei matote, kad euras, kurio vertė šiuo metu yra 1,17 USD, palyginti su USD, ir manote, kad tai sumažės, atidarysite poziciją „parduoti“ su savo CFD. Jei kaina „Euro“ sumažės žemiau 1,17 USD, jūs uždirbsite pelną. Jei kaina vis dėlto pakils, jūs patirsite nuostolių.

Kaip matote, ilgai einant lažybos yra tai, kad pasirinkto turto kaina kils, o trumpai prognozuojama, kad turto kaina kris. Iš šio pavyzdžio taip pat galite pastebėti, kad dažniausiai yra daugybė turtų iš geriausių CFD brokerių, kuriais galite prekiauti. Paprastai tai apima daug Forex porų, akcijų, žaliavų, obligacijų ir net kriptovaliutų.

Sverto naudojimas prekyboje CFD

Be lankstumo, kuriuo galite mėgautis prekiaujant CFD, taip pat galite pasinaudoti prekyba svertu. Visa CFD prekyba vykdoma svertu. Tai reiškia, kad iš anksto turite sumokėti tik nedidelę sutarties kainą.

Svertas padidina jūsų prekybos galią tuo, kad galite atidaryti dideles pozicijas su mažesniu kapitalo kiekiu. Pvz., Jei jūsų brokeris leidžia sverto 30: 1 (didžiausia suma, leidžiama pagal CySEC taisykles Europoje, galite atidaryti 30 000 USD sandorį, kurio grynųjų pinigų likutis yra 1 000 USD..

Sverto pagalba prekyba gali būti naudinga suteikiant jums iš esmės daugiau perkamosios galios kaip CFD prekybininkui, tačiau taip pat turėtumėte nepamiršti, kad, nors potencialus atlygis yra padidintas, taip pat yra ir rizika. Nuostoliai gali greičiau padidėti dėl didesnio naudojamo sverto, todėl visada turėtumėte įsitikinti, kad turite pakankamai lėšų ir naudoti patikimą rizikos valdymo strategiją.

Kas yra marža ir apsidraudimas?

Prekyba svertu CFD taip pat gali būti vadinama marža. Marža yra dviejų skirtingų formų. Pirma, tai yra pinigų suma, kurią turite iš pradžių įnešti, kad atidarytumėte sverto sandorį. Priklausomai nuo sverto koeficiento, tai gali būti nuo 2% iki 50% prekybos dydžio. Tada gali tekti įnešti papildomą maržą, jei prekyba vyksta prieš jus. Tokiu atveju galite gauti tarpininko skambutį. Prašome įnešti daugiau lėšų, jei norite išlaikyti poziciją atvirą.

CFD prekyba taip pat gali būti puikus būdas apsidrausti nuo visų kitų jūsų portfelio akcijų. Prekybininkai dažnai naudoja CFD tokiu būdu, nes greitai ir lengvai trūksta konkretaus turto. Pvz., Jei savo akcijų portfelyje turite „Apple“ akcijų, tačiau bijote, kad jos gali pradėti prarasti pinigus, galite tai atsverti atidarydami CFD, kuris šortuoja „Apple“.

Prekybos CFD procesas

Aiškiai supratę foną, būsite pasirengę prekiauti CFD. Čia yra keli dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti, ir veiksmai, kuriuos reikia atlikti, kai atliekate savo prekybą.

Vienas iš pirmųjų dalykų, kurį paprastai pastebėsite, yra tai, kad dažnai būna pirkimo ir pardavimo kaina. Pardavimo kaina visada bus šiek tiek mažesnė už dabartinę rinkos kainą, o pirkimo kaina – šiek tiek didesnė. Šis kainų skirtumas yra brokerio skirtumas, nedidelis pelnas, kurį jie gauna iš jūsų prekybos, kuris paprastai laikomas kuo konkurencingesniu.

Kitas pastebimas dalykas yra tai, kad CFD prekyba vyksta dalimis. Prieš atidarydami savo poziciją, turėsite žinoti turto dalį. Tai gali skirtis priklausomai nuo turto, nors akcijų CFD prekyba paprastai yra 1 akcija vienoje partijoje.

Kalbant apie tai, kiek laiko turite laikyti atvirą prekybą, tai taip pat visiškai priklauso nuo jūsų, prekiaujant CFD, nors turėtumėte dar kartą pasikonsultuoti su brokeriu dėl visų vienos nakties mokesčių, kurie yra taikomi, jei poziciją palaikote atvirą per naktį..

Kur prekiauti CFD

Yra daug vietų, kur galima prekiauti CFD internetu. Šiuo metu rekomenduojame:

Etoro – Daugialypis reguliuojamas brokeris, kuriuo pasitiki milijonai vartotojų. Jei norite sužinoti daugiau, perskaitykite mūsų „Etoro“ apžvalgą.

Įspėjimas: Atminkite, kad visa prekyba yra susijusi su rizika. 67% mažmeninių investuotojų sąskaitų praranda pinigus, kai prekiauja CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte apsvarstyti, ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti pinigus. Šis turinys skirtas tik švietimo tikslams ir nėra patarimas investuoti.

„AvaTrade“ – Jie teikia CFD prekybą kriptovaliuta, akcijomis, indeksais, žaliavomis, obligacijomis ir ETF. Perskaitykite mūsų „AvaTrade“ apžvalgą.

XM – Jie siūlo daugiau nei 1200 aktyvų prekybai, įskaitant daugiau nei 1100 turto, kuriais galima prekiauti kaip CFD. Perskaitykite mūsų XM apžvalgą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me