Priimkite „Bitcoin“ mokėjimus: naudokite 14 populiariausių prekybininkų vartų

priimti mokėjimus bitkoinais

Mes jau aprašėme, kur išleisti bitkoinus, bet dabar apžvelkime, kaip prekybininkams veikia mokėjimai už bitkoiną, ir sužinokime geriausius būdus, kaip gauti kriptovaliutų mokėjimus įmonėms ir el. Prekybai..

Kaip priimti kriptografinius mokėjimus prekybininkams

Per pastaruosius ketverius ar penkerius metus pasaulinė šifravimo bendruomenė pastebėjo didžiulį verslininkų, dirbančių šioje nuolat augančioje finansų srityje, skaičiaus augimą. Šiame straipsnyje mes sieksime pateikti išsamų vadovą, kaip nepriklausomi verslo operatoriai ir prekybininkai gali pradėti priimti Bitcoin (BTC) savo prekėms labai supaprastintu / nesudėtingu būdu. Kai kurios pagrindinės temos, kurios bus nagrinėjamos šiame vadove, yra:

  • Kuri piniginė yra ideali palengvinti pagrindinius verslo sandorius.
  • Kaip apdoroti su BTC susijusius TX asmeniškai ir skaitmeniniu būdu
  • Kurias fizines platformas prekybininkai gali naudoti pardavimo vietų sąveikai apdoroti
  • Kurios paslaugos (fizinės ar skaitmeninės) gali būti naudojamos konvertuojant Bitcoin į kitas skaitmenines ar „fiat“ valiutas
  • Kaip prekybininkai gali sumažinti su rinkos nepastovumu susijusius nuostolius
  • 14 populiariausių „Bitcoin“ mokėjimų vartų, kuriuos galite naudoti įmonėms ir įmonėms

Kodėl prekybininkai turėtų rinktis BTC?

kaip priimti mokėjimus bitkoinais

Prieš pradedant suprasti, kaip prekybininkai gali priimti BTC mokėjimus, mūsų skaitytojams gali būti naudinga suprasti pagrindinius pranašumus, susijusius su pavyzdine kriptovaliuta. Pirmiausia galime pastebėti, kad ryškiausias Bitcoin naudojimo privalumas yra tas, kad visi valiutos vietiniai sandoriai yra visiškai negrįžtami. Norėdami išsamiau išdėstyti šį punktą, galime pastebėti, kad dauguma tradicinių „fiat“ mokėjimo procesorių naudojasi bankais ar kitomis tarpinėmis platformomis, kad palengvintų jų operacijas. Dėl to prekybininkams dažnai tenka spręsti nuostolių, patirtų dėl grąžinimų ir kitų panašių sukčių, galimybę. Nors prekybininkai, paveikti tokių problemų, gali gana lengvai pateikti prašymą grąžinti pinigus, visas procesas gali būti gana sunkus ir daug laiko reikalaujantis.

Kalbant apie „Bitcoin“ (BTC), nėra galimybės susigrąžinti pinigus, nes turtas naudojasi decentralizuotu tinklu, kuris nepalieka vietos blogiems veikėjams, prašantiems grąžinti pinigus (ginčijamų atvejų atžvilgiu). Maža to, dėl unikalios BTC veiklos sistemos centralizuoto valdymo agentūra (pvz., Bankas, „Paypal“, skolinančioji įstaiga ir kt.) Niekada negali įšaldyti visų su valiuta susijusių sąskaitų..

Kiti pagrindiniai Bitcoin privalumai:

Maži TX mokesčiai: Nors kredito kortelių operatoriai ir mokėjimo paslaugų teikėjai paprastai taiko savo klientams didelius mokesčio tarifus, maždaug 3 +% (kartu su konversijos mokesčiais), BTC operacijos gali būti apdorojamos maždaug už 1 USD, neatsižvelgiant į mokėjimo dydį..

Parengta ateityje technologija: Su kiekviena diena vis daugiau žmonių pradeda suvokti finansinį potencialą, kurį kriptovaliutos (pvz., BTC) tikrai turi. Šiuo atžvilgiu daugelis ekspertų mano, kad prekybininkai, kurie pradeda taikyti alternatyvias pinigų technologijas, tokias kaip „Bitcoin“, galės suvilioti daugiau klientų, ypač laikui bėgant, o pasaulio finansų sektoriui pereinant prie visiškai skaitmeninio veikimo būdo..

Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis BTC piniginę mokėjimams priimti

Bitcoin piniginė mokėjimams priimti

Kad prekybininkas galėtų pradėti mokėti „Bitcoin“ (BTC) mokėjimus, jis turi įsigyti kriptovaliutos piniginę. Šiuo atžvilgiu reikia pažymėti, kad vienas iš saugiausių piniginės sprendimų yra „Bitcoin Core“, nes jis yra visiškai savarankiškas ir nereikalauja, kad jo savininkas būtų priklausomas nuo trečiųjų šalių serverių, tačiau jame paminėta kad piniginė gali pradėti veikti ilgai (kartais nuo savaičių iki mėnesių), nes vartotojai turi atsisiųsti visą „Bitcoin“ blokų grandinės istoriją.

Šiuo atžvilgiu vartotojams gali būti lengviau pasinaudoti piniginės pasirinkimu, kuris yra žymiai lengvesnis, atsižvelgiant į bendrą išteklių sunaudojimą, pvz., „Blockchain Wallet“ – saugojimo sprendimas, kuris yra ypač pritaikytas procesoriams ir kurį galima nustatyti minučių klausimas. Be to, piniginė priklauso nuo tam tikrų trečiųjų šalių subjektų, todėl yra labiau linkusi į išorinius įsilaužimus, taip pat trečiųjų šalių įsilaužimus, kad „Bitcoin Core“.

Vienas iš pagrindinių „Blockchain“ piniginės privalumų yra tas, kad kai tik gaunamas BTC tx, jis tampa prieinamas vartotojui išleisti. Tai visiškai prieštarauja „Bitcoin Core“ ir kitoms minkštoms piniginėms, kurioms reikia daugybės patvirtinimų, kol atitinkamas kripto turtas taps tinkamas naudoti. Pavyzdžiui, norint patvirtinti operaciją, „Bitcoin Core“ reikia mažiausiai vieno patvirtinimo – procesas gali užtrukti nuo 10 iki 60 minučių, atsižvelgiant į bendrą tinklo perkrovą. Be to, minkštoms piniginėms (tokioms kaip „Coinbase“) reikalingi trys patvirtinimai, kurie kartais gali priversti klientus laukti visą dieną. Tai ne tik priverstų mažmeninius klientus saugotis šios technologijos, bet ir padarytų Bitcoin gana nenaudingą kasdienėms operacijoms.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra tai, kad prekybininkas, prieš atiduodamas įsigytas prekes, išanalizuoja iš kliento gautą BTC mokėjimą, kad įsitikintų, jog buvo panaudotas reikalaujamas operacijos mokestis. Taip yra todėl, kad jei nėra taikomas pakankamai didelis TX mokestis, mokėjimas kartais gali užtrukti kelias dienas. Maža to, jei mokesčio suma yra lygi nuliui, yra tikimybė, kad mokėjimas gali ir nepavykti.

Lengviausias būdas gauti „Bitcoin Online“

Lengviausias būdas gauti „Bitcoin“ mokėjimus internetu

Norėdami, kad prekybininkai priimtų BTC, jie turi patekti į savo pinigines ir pereiti į siuntimo / gavimo skyrių. Pvz., Jei prekybininkas nori priimti mokėjimą, jis turi eiti į skirtuką „gauti“ ir nukopijuoti nurodytą adresą, kad jį būtų galima pateikti gavėjui. Nepaprastai svarbu, kad prekybininkas įsitikintų, kad adresas yra kruopščiai nukopijuotas, nes net dėl ​​nedidelės klaidos (t. Y. Vieno neteisingo raidės ar skaičiaus) mokėjimas gali būti išsiųstas į visiškai kitą piniginę, o pinigai bus prarasti visam laikui..

Kiti dalykai, kuriuos verta pabrėžti:

Geriausia, jei internetiniai prekybininkai savo BTC piniginės adresus klientams turėtų siųsti el. Paštu, teksto žinute ar MP. Be to, jie taip pat gali atsispausdinti savo adresus savo oficialiose sąskaitose faktūrose ir paprasčiausiai naudoti tą patį dokumentą visoms būsimoms finansinėms operacijoms..

Be to, kad prekybininkai priima savo BTC mokėjimus rankiniu būdu, jie taip pat gali suskaitmeninti savo mokėjimus naudodami papildinius, skirtus tokioms platformoms kaip „WordPress“ ir „OpenCart“..

Kaip gauti BTC iš fizinės vietos?

Kaip gauti BTC iš fizinės vietos?

Kad mažmeninės prekybos parduotuvių operatoriai gautų BTC mokėjimą, įprastas piniginės adreso kopijavimo ir perdavimo klientui procesas gali būti gana sunkus ir neefektyvus. Taigi norint supaprastinti procesą, prekybininkams gali būti daug lengviau naudoti QR kodą (susietą su jo gimtąja kriptografine pinigine) gaunamam mokėjimui apdoroti. Pagrindine prasme QR kodas yra juodo kvadrato blokas, kuriame yra visi reikalingi duomenys, susieti su įvairiais skaitmeninės ir fizinės atminties objektais. Maža to, naudojant tokį kodą, visiškai pašalinamos bet kokios galimybės klientams išsiųsti savo pinigus neteisingu adresu.

Kad prekybininkas labai supaprastintų BTC mokėjimų procesą, jis / ji gali savo kasoje paprasčiausiai parodyti QR kodą, susietą su pinigine. Tai gali leisti klientams tiesiog prisijungti prie savo mobiliosios piniginės sprendimų ir nuskaityti rodomą kodą. Procesas tiesiogine prasme užtrunka vos kelias sekundes ir gali leisti skaitmeninius mokėjimus persiųsti beveik akimirksniu. Be to, kai kurie mažmenininkai netgi naudoja planšetinį kompiuterį, skirtą tik BTC mokėjimams priimti. Planšetiniame kompiuteryje galima naudoti tokią programą kaip „Blockchain Merchant“, kuri automatiškai sugeneruoja pasirinktinį QR kodą klientui nuskaityti ir išsiųsti per reikalingas lėšas..

Galiausiai, jei mažmenininkas visiškai nori pašalinti bet kokias vagystės galimybes, jis gali pateikti savo klientams QR kodą, susietą su neprisijungus naudojama pinigine (kurio nėra net parduotuvėje, kurioje apdorojamas teksas).

Valiutos kurso nustatymas

kaip priimti kripto mokėjimo normas

Kitas svarbus dalykas priimant BTC mokėjimus yra teisingo valiutos kurso naudojimas, nes atrodo, kad Bitcoin kaina įvairiose kriptovaliutų prekybos platformose skiriasi. Taigi norėdami palengvinti dienos mokėjimus, prekybininkai, norėdami palengvinti kainodarą, turėtų naudoti vieną keitimo kursą ir naudoti jo kursą. Šiuo atžvilgiu geriausia, kad prekybininkas laikytųsi nusistovėjusios biržos, kuri labiausiai tinka konkrečiam šalies fiatui. Pavyzdžiui, „Bitfinex“, „Coinbase“, „Kraken“ galima naudoti už USD.

Išsamesnėje informacijoje galime pastebėti, kad norėdami prekybininkams apskaičiuoti tikslią sumą, kurią jie turi sumokėti pagal BTC, jie gali tiesiog padalinti produkto pardavimo kainą su BTC verte tuo momentu..

Prekybininkai taip pat gali atlikti rankinius skaičiavimus, kad nustatytų, kiek Bitcoin (BTC) gavėjui reikia išsiųsti už jo konkretų užsakymą.

Šiandien yra daugybė „Bitcoin“ pagrindu sukurtų el. Prekybos papildinių, kurie gali būti naudojami konversijos procesui automatizuoti vienu mygtuko paspaudimu. Svarbu tai padaryti kaip laiko atžvilgiu svarbų sandorį dėl egzistuojančio nepastovumo.

Paslaugos, leidžiančios prekybininkams konvertuoti savo BTC į „Fiat“

Leiskite prekybininkams konvertuoti savo BTC į „Fiat“

Kaip dauguma mūsų skaitytojų tikriausiai gerai žino, viena didžiausių problemų priimant BTC yra rinkos nepastovumo elementas – ty Bitcoin kaina gali iš esmės pasikeisti nuo to laiko, kai ją gauna pardavėjas, ir tada, kai ji parduodamas už fiat. Šiuo atžvilgiu verta paminėti, kad šiuo metu yra keletas paslaugų, kurios apsaugo prekybininkus nuo rinkos nuostolių (nes jos leidžia beveik iškart atlikti „Bitcoin“ ir „fiat“ konversijas).

Vienas ryškiausių tokios paslaugos pavyzdžių yra „Bitpay“, platforma, leidžianti vartotojams akimirksniu pasikeisti savo BTC į „fiat“ – konvertuotos lėšos per kelias minutes pervedamos į prekybininkų susietą banko sąskaitą. Be to, „BitPay“ taip pat suteikia savo vartotojams garantiją, kad iš jų bus imamas tik bendras 1% mokesčio mokestis – suma, kuri yra žymiai mažesnė už tą, kurią dauguma „Bitcoin“ bankomatų ima, kad vartotojai konvertuotų BTC į „fiat“.

Kiti verta atkreipti dėmesį į kitus „BitPay“ aspektus:

Platformoje yra pilnavertė BTC mokėjimo sistema, reikalaujanti prekybininkų tiesiog atsisiųsti „BitPay“ programą į savo „PoS“ įrenginį. Programa ne tik sukuria piniginę mažmenininkui, bet ir kaip vieno langelio principas, kad vartotojas galėtų visiškai be vargo priimti BTC.

Vienintelis įsivaizduojamas „BitPay“ naudojimo trūkumas yra tai, kad tai yra centralizuota platforma ir yra susieta su įvairiomis bankų institucijomis. Dėl to pirkliai galėjo be jokios priežasties blokuoti pinigų įplaukas banke.

Kitas paprastas būdas priimti mokėjimus bitkoinais yra naudojant plačiai naudojamą „Blockchain Wallet“ (saugyklos sprendimą, kuris nereikalauja, kad vartotojai atliktų tam tikrus asmens tapatybės patikrinimus, ir yra visiškai decentralizuotas). Panašiai, bizo savininkai taip pat gali pasirinkti įdiegti BTC bankomatą tiesiai į savo parduotuvę, o tai ne tik padės atlikti vientisas kriptografines-fiat konversijas, bet ir pritraukti daugiau įmonių prie šios pelningos finansinės priemonės.

Galiausiai prekybininkas taip pat gali išsiųsti savo BTC į biržą ir konvertuoti ją į savo pasirinktą valiutą. Šis procesas yra gana paprastas, tačiau gali užtrukti daug laiko ir brangiai kainuoti (dėl didesnių TX mokesčių). Maža to, dėl laiko pertraukos tarp BTC perkėlimo į kriptografinę biržą ir jos atsiėmimo, pavyzdinė kriptovaliuta gali prarasti dalį savo vidinės piniginės vertės.

Prekybininkai gali pasirinkti HODL prekybininkai, priimantys mokėjimus bitkoinais

Šiais laikais daugelis prekybininkų nusprendžia atsisakyti konvertuoti savo „Bitcoin“ (BTC) į „fiat“, kad išlaikytų savo kriptografinį turtą. Taip yra todėl, kad daugelis verslo savininkų pradėjo suvokti tikrąjį „Bitcoin“ finansinį potencialą ir jo laukiamą būsimą vertę. Panašiai kai kurie mažmenininkai nori turėti BTC, kad vėliau galėtų juos išleisti asmeniniam naudojimui. Tai sakant, jei prekybininkas nusprendžia laikytis savo BTC ilgalaikėje perspektyvoje, jis / ji turi įsitikinti, kad jų valdos saugomos aparatinėje piniginėje, kurią galima išlaikyti neprisijungus. Daugelis gali nuspręsti tai padaryti atsižvelgiant į visoje bendruomenėje vyraujančias bitkoino kainų prognozes, tačiau tai padės įsitikinti, kad viskas atitinka jūsų balansą ir gali padengti jūsų kasdienes išlaidas..

Maža to, prekybininkai visada turėtų saugoti savo privačių raktų kopiją arba savo „Bitcoin“ (BTC) piniginės sėklą, kad ateityje kilus kokiai nors problemai, jų lėšas būtų galima susigrąžinti vienu mygtuko paspaudimu. Tačiau šie pradiniai raktai niekada neturėtų būti laikomi kompiuterio įrenginyje, nes įsilaužėliams yra palyginti lengva pasiekti asmens kompiuterį, nešiojamąjį kompiuterį ar planšetinį kompiuterį..

Populiariausi „Bitcoin“ mokėjimų vartai

geriausi Bitcoin mokejimo vartai

Kripto mokėjimo šliuzai yra mokėjimo tinklai, kurių neapriboja jokios sienos. Taigi jie leidžia greitai ir lengvai pervesti pinigus skaitmeninių valiutų pavidalu, o tai yra labai naudinga prekybininkams ir kitiems, norintiems greitai atlikti operacijas visame pasaulyje..

Todėl tie mokėjimo šliuzai, kurie leidžia naudoti „Bitcoin“, vadinami „Bitcoin“ mokėjimo šliuzais. Jie taip pat dažnai priima daugybę altkoinų, tokių kaip Ethereum, XRP, Bitcoin Cash, Litecoin ir kt. Kitas dalykas, kurį leidžia mokėjimo šliuzai, yra BTC konvertavimas į kitas kriptovaliutas ar net tradicines valiutas, tokias kaip USD ar EUR.

Tai funkcija, kuri per pastaruosius metus buvo daug naudojama, nes kripto rinka pateko į vadinamąją kripto žiemą – laikotarpį, kai kainos nuolat krito. Tiems, kurie vienaip ar kitaip uždirbo kriptovaliutas, reikėjo galimybės greitai išsigryninti, kol sumažėjo jų mokėjimai dėl sumažėjusios kainos.

Laimei, mokėjimo šliuzai leidžia nedelsiant konvertuoti, o paklausos padidėjimas paskatino sukurti daugybę platformų, kurios nuo tada pradėjo veikti kaip mokėjimo šliuzai. Juose yra daugybė įrankių, skirtų įvairiems tikslams, įskaitant automatinį monetų perdavimą, rinkos stebėjimą ir kt.

Kodėl prekybininkai nusprendžia priimti „Bitcoin“?

Nepaisant žemų kainų, kriptografijos vartotojų skaičius ir toliau auga. Daugybė pasaulio šalių jau pripažino šį augimą ir jos šiuo metu kuria su kriptovaliuta susijusius reglamentus, kurie apsaugotų investuotojus ir sumažintų sukčių, vagysčių ir kitų panašių nusikaltimų galimybę..

Skiriant visą dėmesį kriptoms, yra daugybė privalumų, kuriais prekybininkai gali mėgautis, jei nusprendžia pradėti dirbti su jais. Pavyzdžiui, kriptografijos operacijos leidžia vartotojams visiškai kontroliuoti, todėl prekybininkams ir klientams saugiau naudoti kriptografiją. Toliau, priėmus kriptografijas kaip mokėjimo parinktį, prekybininkai gali išplėsti savo pasiekiamumą ir įtraukti daugiau klientų. Mokėjimo būdai yra diskretiški, o visa mokėjimo informacija yra saugoma „blockchain“.

Saugumas yra daug didesnis, nes nėra sukčiavimo pavojaus, o prekybininkai ir klientai gali laikyti savo asmeninius duomenis konfidencialiais. Be to, sandorių mokesčiai yra daug mažesni, palyginti su tradiciniais mokėjimo būdais.

Be to, kriptovaliutų plėtra reiškia, kad jos gali būti labai naudingos tarptautinėms kelionėms. Tai taip pat reiškia, kad tarpvalstybiniai mokėjimai yra momentiniai ir kad jiems nereikia trečiųjų šalių ir kad mokėjimai nevėluoja. Yra ir kitų privalumų, tačiau užuot juos išvardinę, aptarsime keletą geriausių kriptografinių mokėjimų vartų, kurie priima „Bitcoin“ ir kuriuos galima naudoti norint mėgautis visomis anksčiau paminėtomis privilegijomis.

1) Monetų bazė

„Coinbase“ yra didžiausia ir populiariausia šifravimo birža JAV, taip pat viena didžiausių visame pasaulyje. Paprasčiausiai atsisiųsdami prekybininko programą, verslo savininkai gali pradėti priimti „Bitcoin“ ir saujelę kitų monetų. Be to, vienas didžiausių pranašumų yra tas, kad galima akimirksniu konvertuoti Bitcoiną į fiat ir atvirkščiai.

„Coinbase“ taip pat turi daugybę kitų funkcijų, tokių kaip didelis greitis ir jokių sandorio mokesčių, kai reikia priimti monetas; integracija su daugeliu paslaugų („Shopify“, „OpenCart“, „WooCommerce“ ir kt.), ji prideda mokėjimo mygtuką prie prekybininko svetainės ir yra integruota su API.

2) monetų bankas

„CoinsBank“ taip pat yra labai populiari paslauga, kurią galima lengvai sinchronizuoti su debeto kortele. Jis taip pat siūlo mobiliąją programą, kuri yra prieinama „iOS“ ir „Android“ įrenginiams. Be to, tai leidžia akimirksniu atsiimti ir pervesti pinigus, o dėl dviejų veiksnių autentifikavimo užtikrinamas didesnis saugumas. Jis veikia su daugeliu pagrindinių valiutų, tokių kaip USD, GBP, EUR arba Rusijos rublis. Tiek paslauga, tiek palaikymo sistema yra prieinamos visada. Birža taip pat daro viską, kad būtų užtikrinta minimali rizika ir maksimalus pelnas.

3) „BitPay“

„BitPay“ yra dar viena JAV teikiama paslauga ir viena iš seniausių „Bitcoin“ mokėjimo šliuzų pasaulyje. Jis gyvuoja nuo 2011 m., Ir jį lengva naudoti. Viskas, ką vartotojai turi padaryti, yra atsisiųsti biržos programą, ir jie bus pasirengę pradėti mokėti kriptografiniu būdu. Ji taip pat siūlo savo „Bitcoin“ debeto kortelę, kad būtų lengviau atlikti operacijas ir konvertuoti kriptografiją į fiat.

Jame taip pat yra atvirojo kodo įskiepių, skirtų el. Prekybos platformoms, ir tai leidžia netgi aukoti „Bitcoin“. Tačiau reikia pažymėti, kad visas mokėjimo operacijas galima atlikti su „Bitcoin“. „BitPay“ taip pat naudoja „PoS“ mechanizmą, jis priimamas visame pasaulyje ir leidžia banko indėlius maždaug 38 skirtingose ​​šalyse, o palaiko 40 skirtingų kalbų..

Jo sąsaja yra paprasta ir patogi vartotojui, o didesniam saugumui taip pat naudojama dviejų veiksnių autentifikacija. Perdavimo greitį taip pat galima nustatyti rankiniu būdu, atsižvelgiant į vartotojų poreikius. Galiausiai, jis yra suderinamas su visomis „Bitcoin Cash“ (BCH) piniginėmis.

4) „CoinGate“

Toliau mes turime „CoinGate“, leidžiantį naudoti „Bitcoin“ ir altcoins, tuo tarpu priimant mokėjimus keliomis valiutomis, įskaitant patį BTC, taip pat EUR ir USD. Jis taip pat naudoja POS programas skirtingoms platformoms, įskaitant „iOS“, „Android“ ir interneto naršykles. Jis taip pat yra su elektroninės prekybos platformų papildiniais ir palaiko daugybę skaitmeninių valiutų.

5) „Blockchain“

„Blockchain“ taip pat yra viena iš seniausių „Bitcoin“ mokėjimo šliuzų, panašiai kaip „BitPay“. Tai puikūs mokėjimo vartai asmeniniam naudojimui, taip pat ir verslui. Tačiau jis palaiko tik tris kriptovaliutas, tarp kurių yra „Bitcoin“, „Ethereum“ ir „Bitcoin Cash“. Tai taip pat yra gerai žinoma (nemokama) šifravimo piniginė, tačiau ji viršija tai, nes ji yra informacijos, pokyčių ir statistikos saugykla..

Be to, jame pateikiamos „Bitcoin“ mokėjimo API, nors diegimo procesas yra sudėtingesnis nei ankstesnių įrašų. Tai reikalauja šiek tiek techninės patirties, tačiau ją lengva naudoti kaip „Android“ skirtą programą mobiliesiems.

6) „BTCPay“ serveris

„BTCPay Server“ yra atviro kodo, savarankiškai priglobta nemokama „Bitcoin“ mokėjimo sąsaja, kuri taip pat palaiko kelis altcoinus. Tai leidžia prekybininkams ir nuolatiniams vartotojams priimti mokėjimus į savo pinigines tiesiogiai be jokių papildomų mokesčių ar operacijos išlaidų. Daugelis tai vertina kaip didžiausią paslaugos pranašumą.

Jis taip pat pasižymi dideliu greičiu dėl žaibo tinklo ir suteikia didesnį saugumą ir privatumą. „BTCPay“ mygtuko dėka lengva išsiųsti mokėjimus.

7) Blokonomika

Blokonomika yra dar vienas labai populiarus ir naudingas šifravimo tinklų šliuzas, kuriam neleidžiama naudotis, ir jis nereikalauja autentifikavimo iš trečiųjų šalių. Tam taip pat nereikia papildomos API integracijos, kad būtų galima dirbti. Mokėjimus atlikti lengva, o potencialiems klientams tereikia nuskaityti QR kodą. Tai daro jį ypač saugų ir padidina anonimiškumą visiems dalyviams. Jis taip pat palaiko kelias kriptovaliutas, kurių dauguma yra iš Bitcoin ekosistemos, taip pat kai kurias iš labiausiai žinomų ir naudojamų piniginių, tokių kaip „Ledger Nano S“, „Trezor“ ir panašiai..

8) „SpicePay“

„SpicePay“ taip pat yra puikus pasirinkimas, nes jis leidžia greitai ir lengvai priimti ir pasikeisti monetas, be to, suteikia saugią piniginę joms laikyti. Jis turi daugybę funkcijų, tokių kaip padidintas saugumas ir patogumas, palaikymas daugybei valiutų, tokių kaip USD, GBP, EUR ir CAD. Tai taip pat leidžia atsiimti SEPA ar „PayPal“, taip pat yra el. Prekybos ir mažmeninės prekybos papildinių. Galiausiai, tai leidžia vartotojams sutaupyti maždaug 2% nuo kiekvienos operacijos, o „BitGo“ funkcija leidžia naudoti savo programą ir darbalaukyje, ir mobiliosiose sistemose..

9) „CoinPayments“

Toliau yra „CoinPayments“, kuri specialiai sukurta internetiniams prekybininkams. Jis palaiko daugiau nei 1200 skirtingų kriptovaliutų, įskaitant BTC, XRP, BCH ir LTC. Be to, prekybininkams už sandorį tenka 0,5 proc.

Jis siūlo visų populiariausių ten esančių žiniatinklio elementų papildinius, o mokėjimai tampa greitesni palaikant momentinius „GAP600“ patvirtinimus. Jis taip pat apdovanoja vartotojus per monetas ir žetonų oro lašus, taip pat gali automatiškai suartinti monetas.

10) SpectroCoin

„SpectroCoin“ yra dar viena nemokama piniginė, leidžianti vartotojams akimirksniu pasikeisti savo lėšomis. Jis veikia su daugiau nei 30 kriptų, o jo pasiėmimo ir indėlių limitai yra gana dideli. Jame taip pat yra el. Prekybos papildinių, „Bitcoin“ debeto kortelė ir „SpectroCoin“ API, leidžianti pirkti ar parduoti daugybę monetų..

11) GoUrl.io

Tai yra visiškai nemokama „Bitcoin“ piniginė, kuri taip pat yra atviro kodo. Dėl elektroninės prekybos papildinių ir API sąsajos ji taip pat yra viena iš patikimiausių piniginių visame pasaulyje. Tai leidžia vartotojams parduoti daug daugiau nei monetas, tačiau mainais į kriptovaliutas, įskaitant vaizdo įrašus, muziką, vaizdus, ​​URL ir net tekstą..

Tam nereikia banko sąskaitos autentifikavimo ar asmens tapatybės dokumento, kuris padidina vartotojų privatumą. Vartotojai gali lengvai parduoti bet kurį produktą ir mainais gauti Bitcoin ar kitą kriptovaliutą. Ji taip pat siūlo Partnerių programą, kuri taip pat leidžia dalyviams uždirbti daugiau.

12) „Shopify Gateway“

„Shopify“ yra puikus el. Prekybos mokėjimų tinklas, turintis didžiulę vartotojų bazę. Jos sandorių mokesčiai yra labai maži, o visi sandoriai yra saugūs ir greiti. Mokėjimus galima gauti bet kuriuo metu ar bet kurioje vietoje, o jo POS programos leidžia vartotojams naudoti piniginę keliuose įrenginiuose. Tai taip pat nereikalauja PCI atitikties.

13) „ALFAcoins“

Artėjant sąrašo pabaigai, mes turime ALFAcoins, kuris taip pat yra vienas iš patikimiausių Bitcoin mokėjimo vartų. Jis taip pat palaiko kai kurias naujausias monetas. Jis taip pat turi unikalią savybę, tai yra „BitSend“ išmokėjimo sistema. Sistema leidžia lengvai ir greitai atlikti mokėjimus, o tai puikiai tinka mokant atlyginimus ar premijas kriptografiniu būdu. Platforma veikia su daugeliu geriausių monetų, įskaitant „Bitcoin“, „Bitcoin Cash“, XRP, „Ethereum“, „Litecoin“ ir „DASH“..

Ji taip pat turi lojalumo programas, finansines paslaugas ir skaitmeninius žaidimus, kurie visi leidžia vartotojams uždirbti papildomų lėšų. Mokėjimus lengva atlikti, o lėšos pervedamos gana greitai. Be to, paslauga galima naudotis visame pasaulyje, net tokiose šalyse kaip Šiaurės Korėja ar Iranas.

14) „BitcoinPay“

Galiausiai yra „Bitcoin pay“, kuris yra vienas iš paprasčiausių ir greičiausiai populiariausių būdų priimti kriptografinius mokėjimus į piniginę ar banko sąskaitą. Jame nėra jokių mokesčių ir juo lengva naudotis. Jos klientų aptarnavimas taip pat yra prieinamas visada, o paslauga galima naudotis ir „iOS“ bei „Android“. Vartotojai gali prašyti mokėjimų el. Paštu ir juos atlikti nedelsdami.

Be to, jis palaiko el. Prekybos papildinius iš daugiau nei 196 pasaulio šalių ir veikia su kitomis platformomis, tokiomis kaip „Magento“, „PrestaShop“, „OpenCart“, „WooCommerce“ ir kt..

Išvada

Apibendrinant šį kūrinį, turėtų būti visiškai aišku, kad labiausiai decentralizuotas būdas priimti BTC mokėjimus yra tai, kad prekybininkai naudojasi pinigine, kuriai nereikia jokių patvirtinimų. Be to, prekybininkai turėtų užtikrinti, kad jų internetinėje mokėjimo sistemoje nebūtų nuotėkio / gedimo taškų ir kad būtų įdiegti visi reikalingi saugos protokolai..

Jei prekybininkas naudojasi „Bitpay“ ar kita panašia paslauga, jis turėtų įsitikinti, kad jis nedalyvauja jokioje neteisėtoje veikloje, nes rizikuoja prarasti visus mokėjimus..

Tikimės, kad šis vadovas buvo jums naudingas ir gali tam tikru būdu padėti jums sukurti verslą, kuris galėtų visiškai priimti „Bitcoin“ mokėjimus (tiek skaitmenine, tiek fizine forma).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me