Bitcoin IRA: populārākie kripto individuālo pensiju kontu uzņēmumi

Divdaļīga Bitcoin IRA rokasgrāmata par to, kā darbojas Bitcoin pensiju konti, un 9 labāko kriptovalūtā orientēto individuālo pensiju kontu uzņēmumu pakalpojumu sniedzēju pārskats 2019. gadā.

Bitcoin IRA: Kā pievienot Bitcoin pensijas kontam

Bitcoin tagad var pievienot savam pensijas kontam Amerikā. Jā, kriptogrāfiskās IRA ir oficiāli šeit.

Šodien mēs izskaidrojam visu, kas jums jāzina par to, kā darbojas Bitcoin IRA, plusus un mīnusus, pievienojot Bitcoin savam pensijas kontam, un uzticamākos Bitcoin IRA turētājus tirgū..

Kas ir Bitcoin IRA?

Vispirms ļauj precizēt, Bitcoin IRA ir pašnoteikts individuālais pensijas konts (IRA), kas tur ieguldījumus Bitcoin. Tradicionālā IRA tur dārgmetālus, akcijas vai obligācijas.

Iekšējo ieņēmumu dienesta (IRS) noteikumi īpaši neļauj turēt kriptonauda IRA. Tomēr Iekšējo ieņēmumu kodeksā nav norādīts, kurus aktīvus pašu vadītie IRA var turēt kā ieguldījumus: tas tikai norāda, kurus aktīvus jūs nevarat turēt. Bitcoin nav izslēgts aktīvs, tāpēc ir pilnīgi likumīgi turēt Bitcoin savā IRA.

IRS nav izslēgusi nevienu kriptovalūtu turēšanu IRA. Tas nozīmē, ka IRA var būt bitcoin, bet jums var būt arī Litecoin, Ethereum, Ripple vai jebkuras citas kriptovalūtas, kurās vēlaties ieguldīt.

Kā pievienot Bitcoin savai IRA

Lielāko daļu individuālo pensijas kontu (IRA) Amerikā ieguldītāju vārdā pārvalda glabātāji vai pilnvarnieki. Piemēram, banka vai brokeris-dīleris ieguldījumu mehānismā tur akcijas, obligācijas, kopfondus un noguldījumu sertifikātus.

Tomēr daži amerikāņi izvēlas pašnodarbinātas IRA. Izmantojot pašvirzītu IRA, jūs varat pievienot dažādus ieguldījumu aktīvus. Pašu vadītajā IRA varat turēt nekustamo īpašumu, parādzīmes, nodokļu aizturēšanas sertifikātus, zeltu, vērtspapīrus ar privātu izvietošanu un pat bitcoin.

Periodā nav tādas lietas kā Bitcoin IRA, tāpat kā nav tādas kā zelta IRA vai krājumu IRA vai jebkura cita veida aktīvu klasei raksturīgas IRA. Visi šie ir mārketinga termini, kuriem praktiski nav nozīmes. Saskaņā ar likumu pastāv tikai IRA.

Lūk, pamata process, kā bitcoin pievienot savai IRA:

1. darbība) Atveriet pašnovērtētu IRA, izmantojot IRA glabātāju

2. solis) Atrodiet Bitcoin IRA koordinatoru vai iegādājieties bitēnu pats biržā

3. solis) Finansējiet savu pašvirzīto IRA, izmantojot pāreju vai pārskaitījumu

4. solis) Turiet Bitcoin savā IRA līdz 59,5 gadu vecumam (vai samaksājiet sodu, lai savlaicīgi izņemtu savu Bitcoin)

Jūsu pašvirzītajai IRA ir tādas pašas normatīvās prasības kā parastajai IRA. Jūs nevarat piekļūt savai naudai līdz 59,5 gadu vecumam, pretējā gadījumā jums draud sods par priekšlaicīgu izņemšanu.

Turklāt, izmantojot pašnodarbinātu IRA, jūs esat atbildīgs par saviem lēmumiem par ieguldījumiem.

Daudziem cilvēkiem bitcoin pievienošana IRA dod viņiem ļoti nepieciešamo diversifikāciju. Daži uzskata, ka bitcoin piešķir savam portfelim ļoti vēlamo “alfa”. Bitcoin nav saistīts, piemēram, ar vienas konkrētas valsts ekonomiskiem panākumiem, kā arī nav saistīts ar nekustamā īpašuma cenām, zeltu vai citiem aktīviem. Tas pārvietojas savos veidos savu iemeslu dēļ, un tāpēc daži investori labprāt pievieno bitcoin savam portfelim.

Skaidrības labad IRS precizēja, ka nodokļu vajadzībām kriptonauda tika uzskatīta par īpašumu paziņojums izdots 2014. gadā. Sākot ar šo paziņojumu, Bitcoin entuziasti ieguva zaļo gaismu, lai droši darbotos, zinot, ka IRS savu izvēlēto aktīvu uzskatīja par personisku īpašumu – līdzīgu akciju akcijām – kas galu galā ļauj kriptonauda iekļaut IRA.

Īpašā procedūra bitcoin IRA atvēršanai atšķiras starp pakalpojumu sniedzējiem. Viens no lielākajiem uzņēmumiem ir sadarbojies ar BitGo kā savu digitālo maku un, piemēram, kriptogrāfijas pensijas aktīvu drošības nodrošinātāju. Uzņēmums klientu Bitcoins glabāšanai izmanto BitGo institucionālo aizbildnības pakalpojumu. Ja vēlaties piekļūt savam bitcoin, jums būs jāpabeidz valsts izdota identifikācija un balss verifikācija.

Plusi un mīnusi par Bitcoin pievienošanu savai IRA

Ir priekšrocības un trūkumi, pievienojot Bitcoin savam IRA. Priekšrocības un trūkumi ietver:

Plusi

 • Dažādošana: Bitcoin pārvietojas neatkarīgi no atsevišķiem tirgiem, ekonomikām un valūtām. Tas var pievienot ļoti nepieciešamo diversifikāciju jūsu portfelim. Tas pat varētu izolēt jūsu kontu no milzīgiem zaudējumiem lejupslīdes laikā.
 • Ierobežojiet inflācijas ietekmi: Bitcoin ir fiksēts kopējais piedāvājums, kas nozīmē, ka tas nav pakļauts mākslīgai inflācijai. Katru gadu tiek izdrukāti miljardi ASV dolāru, tāpēc laika gaitā 1 USD vērtība pakāpeniski samazinās.
 • Izgriezt bankas: Izmantojot Bitcoin IRA, jūs varat izvairīties no paļaušanās uz bankām, lai pārvaldītu jūsu naudu (lai gan jums joprojām ir jāpaļaujas uz pašnodarbinātu IRA glabātāju).
 • Izvairieties no kapitāla pieauguma nodokļa un baudiet izaugsmi bez nodokļiem: Bitcoin turēšana IRA izolē jūsu bitcoīnu no nodokļiem. Jūs nemaksāsit 15 līdz 20% kapitāla pieauguma nodokli par jebkuru peļņu, ko gūstat no Bitcoin turēšanas.
 • Vienkārša Bitcoin iegāde: Pērkot Bitcoin savā IRA, izmantojot Bitcoin IRA pakalpojumu sniedzēju, jums nav jāiziet tradicionālā apmaiņas saskarne. Tā vietā jūs iesniedzat rīkojumu glabātājam, un glabātājs pērk bitcoin jūsu vārdā. Tas ir vienkāršs process, kas neprasa reģistrēties apmaiņai, pabeigt papildu KYC verifikāciju vai pārvaldīt savu maku..
 • Iebūvēts glabāšanas risinājums: Izmantojot Bitcoin IRA, IRA glabātājs tur jūsu bitcoin. Tie ir aizbildnības risinājums. Jums nav jāuzticas apmaiņai, lai turētu naudu, kā arī jums nav jāuztraucas par savu maku vai privāto atslēgu pārvaldību.
 • Nav minimālo ieguldījumu limitu: Dažām Bitcoin IRA firmām ir minimāli ieguldījumu ierobežojumi, bet citiem nav.

Cons

 • Sākotnējās iestatīšanas maksas: Pašu vadītie IRA nāk ar savu maksu. 50 000 ASV dolāru pašnovirzīta IRA konta izveide tirdzniecībai var maksāt pat 6000 ASV dolāru, piemēram, par sākotnējo iestatīšanu. Maksas atšķiras starp pakalpojumu sniedzējiem. Bitcoin IRA pakalpojumi tomēr ir īpaši dārgi, jo telpā ir maz pakalpojumu sniedzēju.
 • Aizbildnības un uzturēšanas maksa: Jums nav jāmaksā tikai, lai izveidotu pašnodarbināto IRA; ir arī atkārtotas aizbildnības un uzturēšanas maksas, ko iekasē pašnodarbinātie IRA nodrošinātāji.
 • Darījuma maksa: Papildus visām iepriekšminētajām maksām jums joprojām jāmaksā dārgas komisijas par katru darījumu. Lielākā daļa Bitcoin IRA pakalpojumu sniedzēju par katru pirkumu iekasē maksu aptuveni 3,5% apmērā par katru darījumu un par katru pārdošanu – 1%. Apmaiņas noteikumos jūs maksājat 3,5% maksu par patērētāju un 1% maksu par ražotāju, kas ir 10x līdz 30x vairāk nekā jūs maksājat parastajā biržā. Daži Bitcoin IRA pakalpojumu sniedzēji iekasē pirkšanas maksu 5% apmērā, bet citi – 150 USD par pārdošanu.
 • Priekšlaicīgas izņemšanas maksa un nodokļi: Ja jūs nolemjat slēgt pašnodarbināto IRA un izņemt naudu līdz 59,5 gadu vecumam, jums būs jāmaksā papildu maksa. Iespējams, būs jāmaksā arī kapitāla pieauguma nodoklis. Izvairīšanās no kapitāla pieauguma nodokļa bija galvenais iemesls, kāpēc jūs vispirms izveidojāt Bitcoin IRA.
 • Minimālie ieguldījumu limiti: Dažiem Bitcoin IRA nodrošinātājiem ir minimālais ieguldījumu ierobežojums no 10 000 līdz 30 000 ASV dolāriem.
 • Jūs joprojām paļaujaties uz finanšu pakalpojumu sniedzējiem vai starpniekiem: Amerikas Savienotajās Valstīs nav reālu veidu, kā atvērt pašnovērtētu pensijas kontu bez starpnieka vai finanšu pakalpojumu sniedzēja. Pašvadītajai IRA jums joprojām ir nepieciešams glabātājs. Dažiem cilvēkiem Bitcoin patīk, jo tas nodrošina “patiesu brīvību” no pašreizējās finanšu sistēmas. Izmantojot Bitcoin IRA, jūs joprojām kaut kādā veidā esat saistīts ar finanšu sistēmu.
 • Jūs nevarat pilnībā kontrolēt savas privātās atslēgas: Viena no labākajām bitcoin daļām ir tā, ka tad, kad jūs kontrolējat savas privātās atslēgas, jūs kontrolējat savu naudu. Ar Bitcoin IRA tas ne vienmēr notiek. Atslēgu pārvaldības politika dažādos uzņēmumos ir atšķirīga, taču parasti vismaz viena atslēga ir jūsu IRA glabātājam.
 • Kopumā visas nodevas var ātri noliegt IRA nodokļu priekšrocības. Šodien jums būs jāmaksā 15 līdz 20% kapitāla pieauguma nodoklis par bitcoin, un jūs varat izvairīties no šī nodokļa, izmantojot Bitcoin IRA. Tomēr, samaksājot visas iepriekš uzskaitītās maksas, ilgtermiņā jūs, iespējams, netiksiet priekšā. Daži pakalpojumu sniedzēji iekasē, piemēram, no 10% līdz 25% sākotnējās iestatīšanas maksu, kas uzreiz var noliegt visus sākotnējos nodokļu ietaupījumus.

Kopumā bitcoin IRA maksas šobrīd ir ārkārtīgi augstas. Bitcoin ir moderns, un šajā telpā ir maz pakalpojumu sniedzēju.

Tomēr nākotnē tas var mainīties. Kosmosā ienāk tādi institucionāli spēlētāji kā Fidelity, un ir iespējama maksu samazināšanās.

Tiklīdz nozares giganti, piemēram, Vanguard vai Fidelity, iesaistīsies Bitcoin IRA telpā, būs daudz pieejamāk turēt Bitcoin savā IRA.

Vai Bitcoin IRA likumīgs?

IRS īpaši neapstiprina Bitcoin vai citu kriptovalūtu turēšanu jūsu IRA. Faktiski IRS īpaši neapstiprina nekādus ieguldījumus kā IRA ieguldījumus.

Tā vietā IRS ir izslēgto aktīvu saraksts, kurus nevar turēt jūsu IRA.

2014. gada spriedumā IRS precizēja bitkoina nodokļu statusu. Kopš tā laika IRS ir izturējusies pret bitcoīnu kā personisku valūtu, kas nav valūta, kas nozīmē, ka tā ir līdzīga akcijām. Katru reizi, kad pārdodat, jūs maksājat kapitāla pieauguma nodokļus.

Kāda ir atšķirība starp Bitcoin IRA nodrošinātāju, glabātāju un glabāšanas risinājumu?

Meklējot bitcoin IRA informāciju tiešsaistē, lietas var ātri sajaukt. Cilvēki sāk runāt par IRA ‘veicinātājiem’, pašvirzītiem IRA aizbildņiem, makiem un citām aģentūrām.

Parasti, lai iegūtu Bitcoin IRA, ir nepieciešams sadarboties ar trim dažādām aģentūrām:

Bitcoin IRA pakalpojumi: Bitcoin IRA pakalpojumi tiek uzskatīti par “finanšu vadiem”. Šīs ir aģentūras, ar kurām jūs nodarbojaties, kad vēlaties savam IRA pievienot bitcoin. Lielāko daļu Bitcoin IRA pakalpojumu SEC neregulē, piemēram, tradicionālās bankas vai IRA glabātāji.

Pašu vadītie IRA glabātāji: Pašu vadītie IRA turētāji tur aktīvus jūsu individuālajā pensijas kontā. Atšķirībā no tradicionālās IRA, pašvirzīta IRA ļauj turēt tādus aktīvus kā nekustamais īpašums, zelts un kriptonauda. Pašu vadītie IRA turētāji ir bankas, krājaizdevu sabiedrības un citas struktūras.

Apcietinājuma vai seifa nodrošinātāji: Lielākā daļa bitcoin IRA pakalpojumu ir sadarbojušies ar konkrētu seifa vai apcietinājuma risinājumu. Šī ir aģentūra, kas faktiski uzglabā jūsu bitcoīnu.

Kurš tur manas privātās atslēgas ar Bitcoin IRA?

Viena no labākajām bitcoin daļām ir tā, ka jūs pilnībā kontrolējat savu naudu. Kamēr jums ir jūsu privātās atslēgas, neviens cits nevar pieskarties jūsu naudai neatkarīgi no tā, kas notiek.

Tā tas nav Bitcoin IRA gadījumā. Uzņēmumiem ir atšķirīgas privāto atslēgu pārvaldības procedūras, taču jūs nevarēsiet pilnībā kontrolēt savas privātās atslēgas, izmantojot Bitcoin IRA.

Piemēram, viens lielākais Bitcoin IRA nodrošinātājs, izveidojot Bitcoin IRA, izveido trīs unikālas privātās atslēgas:

Viena atslēga tiek glabāta pie seifa nodrošinātāja (piemēram, BitGo)

Vēl viena atslēga tiek piešķirta IRA glabātājam

Trešā atslēga tiek piešķirta starta uzņēmumam (keytern.al), kas sniedz atkopšanas pakalpojumus, ja jūsu atslēga tiek pazaudēta vai sabojāta

Visas šīs atslēgas tiek uzglabātas ārpus interneta saldētavās.

Cik maksā IRA pakalpojumu sniedzēji?

IRA pakalpojumu sniedzēji viņu ērtībām iekasē milzīgas – pat smieklīgas – maksas. Vienu no lielākajiem kosmosa spēlētājiem sauc par Bitcoin IRA. Viņi sākotnēji iekasē no 10% līdz 15% maksu.

Papildus tam pašnodarbinātais IRA glabātājs var iekasēt savas iestatīšanas maksas. Visi IRA glabātāji arī iekasē kārtējās uzturēšanas maksas – parasti aptuveni 1% gadā no jūsu aktīvu kopējās vērtības.

Citi uzņēmumi iekasē maksu pat par 25%. Šīs maksas ir biežākas, ieguldot alternatīvās kriptovalūtās.

Vai es varu izveidot Bitcoin IRA bez Bitcoin IRA pakalpojumu sniedzēja?

Jā! Jūs noteikti varat izveidot pašvirzītu Bitcoin IRA, neizmantojot Bitcoin IRA pakalpojumu sniedzēju. Šie uzņēmumi paātrina un vienkāršo procesu, taču jūs noteikti varat izveidot Bitcoin IRA bez viņu palīdzības.

Lai sāktu, vienkārši runājiet ar juristu. Jums var būt nepieciešams izveidot LLC, lai nopirktu kriptonauda, ​​pēc tam izvēlieties IRA glabātāju. Apmeklējiet apmaiņu, atrodiet drošu maku un esat gatavs.

Mūsdienās arvien vairāk advokātu biroju īpaši reklamē kriptonauda IRA pakalpojumus. Maksa bieži ir daudz lētāka nekā bitcoīna IRA pakalpojumu sniedzēji.

Bieži uzdotie jautājumi par Bitcoin IRA

Kur glabājas Mans Bitcoin? Izmantojot pašu vadītu Bitcoin IRA, glabātājs parasti kontrolē jūsu bitcoīnu. Turētājs ir atbildīgs par jūsu bitcoin glabāšanu. Tāpēc jūs maksājat uzturēšanas un iestatīšanas maksu.

Kas ir IRA glabātājs? IRA aizbildnis ir iestāde, kas atbild par jūsu pašu vadīto IRA. Turētājbanka ir licencēta un to regulē IRS. Lielākā daļa turētājbanku ir bankas, krājaizdevu sabiedrības vai trasti, lai gan daži pakalpojumu sniedzēji tiek uzskatīti par “nebanku turētājiem”..

Vai IRS uzskata kriptovalūtu par pensionēšanās aktīvu?? IRS nav īpaši uzskaitījis, kādus vienumus var iekļaut jūsu pašu vadītajā IRA, taču tajos ir uzskaitīti, kurus vienumus nevar iekļaut jūsu IRA. Kriptovalūta vispār nav minēta IRS pensiju uzkrājumu noteikumos, taču kriptonauda joprojām ir tehniski atļauta jūsu kontā.

Vai mans Bitcoin IRA ir 100% drošs? Jūsu Bitcoin IRA drošība ir atkarīga no jūsu aizbildņa uzticamības. Daži aizbildņi ir apdrošināti FDIC, kas nozīmē, ka jūsu konta vērtība ir aizsargāta līdz noteiktam ierobežojumam (teiksim, 500 000 ASV dolāru). Jūs varat vēl vairāk aizsargāt savu kontu, izmantojot divfaktoru autentifikāciju (2FA) un drošu paroli.

Kas par citām kriptovalūtas IRA? Paškontrolētajā IRA jūs varat turēt bitkoinu un jebkuru citu kriptovalūtu. Patiesībā jūs varat turēt praktiski jebko sevis vadītajā IRA – ja vien tas nav IRS īpašajā izslēgšanas sarakstā. Šodien galvenie bitcoin IRA nodrošinātāji piedāvā arī Ethereum IRA, Ripple IRA, Litecoin IRA un IRA citām galvenajām kriptovalūtām.

Kā es varu atrast Bitcoin IRA glabātāju? Visā Amerikas Savienotajās Valstīs ir tūkstošiem pašpārvaldes IRA aizbildņu. Jūs varat atrast noteiktus Bitcoin IRA glabātājus vietnē IRS apstiprināti nebanku pilnvarnieki un glabātāji. Šajā sarakstā sazinieties ar dažādiem glabātājiem, lai uzzinātu par viņu pakalpojumiem, maksām, vērtspapīriem, procedūrām un daudz ko citu. Jāapzinās, ka daži kriptonauda IRA uzņēmumi strādā tikai ar īpašiem glabātājiem. Ja vēlaties strādāt ar konkrētu koordinatoru, jums, iespējams, būs jāsadarbojas ar viņu konkrēto aizbildni.

Bitcoin pensijas konta pārskats

Atkarībā no jūsu pensionēšanās mērķiem, Bitcoin IRA var būt pareizais risinājums jums. Kad telpā ienāk vairāk uz kriptovalūtu orientētu pakalpojumu sniedzēju, kļūs vieglāk un lētāk atvērt bitcoin IRA.

Tā kā kriptogrāfijas kases ir eksplodējušas ar izaugsmi, arī kriptovalūtas ieguldījumu iespējas.

Tā kā ir tik daudz dažādu kripto IRA pakalpojumu sniedzēju, no kuriem izvēlēties, var būt grūti zināt, kurš no tiem piedāvās labākos pakalpojumus. Tālāk, kā daļa no šīs Bitcoin individuālās pensijas konta rokasgrāmatas, aplūkosim 9 labākos kriptovalūtas IRA uzņēmumus un salīdzināsim, kā viņi strādā un ko viņi piedāvā kā glabātāju.

Labākās Bitcoin IRA un Kripto IRA kompānijas

Šodien mēs uzskaitām labākos bitcoin IRA un kriptogrāfijas IRA uzņēmumus pēc iespējas faktiskākā un objektīvākā veidā.

Plašs finanšu

Minimālais ieguldījums: 0 USD

Plašs finanšu piedāvā divus pamatproduktus, tostarp pašnovērtētus Bitcoin IRA un Solo 401 (k) s ar Checkbook Control. No Broad Financial informācijas paneļa investori var nopirkt praktiski jebkuru alternatīvu aktīvu, kas atļauts ieguldījumu kontā, ieskaitot bitcoin un citas kriptovalūtas. Nav nepieciešama minimālā ieguldījumu summa.

Atšķirībā no dažiem citiem šeit uzskaitītiem uzņēmumiem, Broad Financial neizmanto trešo personu glabātāju: viņi ir turētājbanka.

Vēl viena jauka lieta par Broad Financial ir tā, ka uzņēmums neiekasē uz aktīviem balstītas nodevas. Daži citi uzņēmumi šeit iekasē maksu 1% apmērā no jūsu kopējās aktīvu vērtības, kas nozīmē, ka jūsu ietaupījumi laika gaitā lēnām pazūd. Izmantojot Broad Financial, jūs tā vietā maksājat vienotas likmes nodevas, padarot to par pievilcīgu iespēju visiem ieguldītāju līmeņiem.

Broad Financial piedāvā gan tradicionālās IRA, gan Roth IRA. Turklāt jums jāizvēlas kriptonauda, ​​kuru vēlaties izmantot. Un jūs izmantojat izvēlēto digitālo maku.

Mēs arī novērtējam caurspīdīgo maksas struktūru. Kamēr citi šeit uzskaitītie Bitcoin IRA uzņēmumi atsakās iepriekš atklāt savas maksas, Broad Financial savas maksas publiski parāda savā vietnē. Piemēram, par konta izveidi būs jāmaksā fiksēta likme 1295 USD apmērā, nevis 15–25%, ko iekasē citi Bitcoin IRA uzņēmumi.

Kopumā Broad Financial ir viens no uzticamākajiem pakalpojumu sniedzējiem nozarē, kurā ir daudz slaidu konkurentu.

BlockMint

Minimālais ieguldījums: 10 000 USD

BlockMint ir viena no lielākajām iespējām starp bitcoin IRA uzņēmumiem. Uzņēmums bieži parādās labāko Bitcoin IRA pakalpojumu sarakstu augšgalā. BlockMint atbalsta Lear Capital, kas jau 20 gadus ir viens no lielākajiem nosaukumiem dārgmetālu IRA telpā. Galvenais panākums ir tas, ka jums jāiegulda vismaz 10 000 USD, lai gan citām bitcoin IRA opcijām šajā sarakstā ir augstākas minimālās ieguldījumu prasības.

Lielākajai daļai BlockMint klientu ir laba lieta, ko teikt par uzņēmumu. Viņi apgalvo, ka uzņēmumam ir laba klientu apkalpošana un ērti lietojams apmaiņas interfeiss. Eksperti ir pacietīgi un labi pārzina klientus neatkarīgi no tā, vai jūs pirmo reizi iegādājaties kriptogrāfiju, vai arī esat pieredzējis eksperts.

Apmaiņā pret šo augsto klientu apkalpošanas līmeni BlockMint klienti maksā krietnas maksas. Pērkot, piemēram, kriptonauda, ​​jums būs jāmaksā 15% maksa, lai gan ir pieejamas nelielas atlaides, pamatojoties uz apjomu.

Jums arī jāsasniedz minimālā ieguldījumu summa 10 000 USD par katru monētu veidu. Jūs nevarat nopirkt 7 000 USD BTC un 3 000 USD ETH, lai sasniegtu, piemēram, minimālo ieguldījumu summu 10 000 USD; jums jāpērk vismaz 10 000 ASV dolāru no katra monētas veida.

Jūs maksāsit arī maksu BlockMint glabātājam, kas ir New Direction IRA Services. Uzņēmums iekasē 200 ASV dolārus gadā kā ikgadēju uzglabāšanas maksu, kā arī administrēšanas maksu no 450 līdz 725 ASV dolāriem gadā, pamatojoties uz jūsu konta atlikumu un turēto kriptovalūtu skaitu..

Bitcoin IRA

Minimālais ieguldījums: 5000 USD

Bitcoin IRA bija viens no pirmajiem bitcoin IRA uzņēmumiem nozarē. Izveidots 2016. gadā, Bitcoin IRA ir Šermans Oukss, Kalifornijā bāzēts finanšu pakalpojumu sniedzējs, kas specializējas Bitcoin IRA izveidošanā klientiem. Iestatīšanas laikā jūs maksājat maksu no 10% līdz 15%, pēc tam uzņēmuma IRA glabātājam – pastāvīgās maksas 1% apmērā. Apmaiņā pret šīm maksām jūs saņemat visu bez maksas pakalpojumu no cilvēkiem, kuri ir eksperti, lai izveidotu Bitcoin IRA.

Tehniski Bitcoin IRA tieši nesniedz nekādus faktiskos bitcoin IRA pakalpojumus: uzņēmums darbojas tikai kā klientu apkalpošanas centrs. Viņi kopā ar investoriem savieno biržas, kriptogrāfijas makus un IRA glabātājus.

Bitcoin IRA sākotnēji izmantoja Kingdom Trust kā savu IRA glabātāju. Tomēr 2019. gadā Bitcoin IRA sadarbojās ar BitGo Trust, lai uzglabātu klientiem kriptogrāfijas krājumus. Bitcoin IRA pensijas konts BitGo Trust ir apdrošināts par 100 miljoniem ASV dolāru. Turklāt klienti var dažādot savu līdzdalību 12 dažādos digitālajos aktīvos, maksājot par 30% zemākas maka maksas.

Bitcoin IRA guva labumu no pirmā virzītāja priekšrocības kriptogrāfijas telpā. Uzņēmums sāka piedāvāt kriptogrāfijas pensijas kontus 2016. gadā, ātri izaugot līdz klientu lokam, kurā ir vairāk nekā 5000 hibrīdo kriptogrāfisko IRA. Kopš 2016. gada Bitcoin IRA digitālo aktīvu darījumos ir apstrādājis vairāk nekā 300 miljonus ASV dolāru. Kopumā uzņēmums apgalvo, ka ir lielākais bitcoin IRA uzņēmums kosmosā, un mēs neredzam iemeslu apšaubīt šo apgalvojumu.

Pirmais digitālais IRA

Minimālais ieguldījums: 20 000 USD

First Digital IRA ļauj jums ieguldīt BTC, ETH vai XRP caur savu IRA. Minimālais ieguldījums ir 20 000 USD. First Digital IRA sadarbojas ar Kingdom Trust Co, lai būtu digitālo IRA klientu glabātājs.

Citi reklamētie First Digital IRA ieguvumi ir “beznodokļu izaugsme”, “drošība” un “diversifikācija”. First Digital IRA arī apgalvo, ka rūpējas par visu bitcoin IRA iestatīšanas procesu no sākuma līdz beigām. Tas ietver sevis virzīta IRA konta izveidošanu pie aizbildņa, bitcoīna iegādi un bitcoin uzglabāšanu makā..

Tāpat kā citi šeit uzskaitītie ēnainākie Bitcoin IRA nodrošinātāji, First Digital IRA atsakās iepriekš atklāt savas maksas. Jums ir jāpieprasa ceļvedis, lai redzētu, cik tas maksā. Parasti tas nozīmē, ka maksa ir augstākā līmenī, pat par starpnieka darbību maksā pat 10% līdz 25%. Tas ir ievērojams jūsu sākotnējā ieguldījuma gabals, kas iznīcināts tikai ar nevajadzīgām avansa maksām.

Monēta IRA

Minimālais ieguldījums: 30 000 USD

Tāpat kā Bitcoin IRA, arī Coin IRA ir koordinējošs uzņēmums, kas nozīmē, ka viņi faktiski nenodrošina seifa, apmaiņas vai brīvības atņemšanas pakalpojumus: viņi vienkārši savieno investorus ar šiem pakalpojumiem, darbojoties kā starpnieks, vienlaikus uzlabojot lietotāju pieredzi..

Ja jūs esat jauns kriptonauda un neuztraucaties maksāt prēmiju par ērtībām un klientu apkalpošanu, tad monētu IRA ir viena no iespējām. Uzņēmums sola dot klientiem brīvību no bankām, vienlaikus palīdzot viņiem nodrošināt savu naudu atliktā nodokļa kontā. Klientu naudas līdzekļi ir apdrošināti “hacker-proof” saldētavā.

Tāpat kā citi šeit uzskaitītie bitcoin IRA nodrošinātāji, arī Coin IRA ir esoša dārgmetālu IRA uzņēmuma meitasuzņēmums. Konkrēti, Coin IRA ir Goldco meitasuzņēmums, kas atrodas Woodland Hills, Kalifornijā.

BitIRA

Minimālais ieguldījums: 20 000 USD

BitIRA ir salīdzinoši jauns kripto IRA nodrošinātājs, kuru uzsāka Birch Gold Group. Uzņēmums atšķiras no konkurences, nodrošinot aktīvus pret zādzībām, krāpšanu, uzlaušanu un pat kļūdām. Tas ieguldītājiem piešķir papildu drošības slāni – it īpaši ieguldītājiem, kuri vēlas ieguldīt kriptogrāfijā, bet ir noraizējušies par riskiem.

BitIRA glabā klientu līdzekļus saldētavā apsargātā glabātuvē, līdzīgi kā vairums citu šeit esošo glabāšanas risinājumu. BitIRA arī apgalvo, ka rūpējas par visu procesu jūsu vietā, ļaujot klientiem izbaudīt augstu izaugsmi bez nodokļiem ar minimālu maksu vai risku.

Tas viss izklausās labi, taču, aplūkojot tuvāk, atklājas dažas problēmas ar BitIRA. Uzņēmuma vietne ir piepildīta ar neērtiem Peter Thiel, Bill Gates un Eric Schmidt atsauksmēm un galvām, liekot, ka viņi visi atbalsta šo uzņēmumu. Patiesībā šiem trim nav nekāda sakara ar BitIRA. BitIRA ir arī tikai trešās puses starpnieks: uzņēmums veic jūsu ieguldījuma samazinājumu apmaiņā pret savienošanu ar maku un glabātāju.

Viens no lielākajiem jautājumiem, kas mums ir ar BitIRA, ir tas, ka uzņēmums atsakās iepriekš atklāt savas maksas. Atbildot uz jautājumu par brīvības atņemšanas nodevām, uzņēmums vienkārši atbild: “Maksa par katru kontu būs atšķirīga”. Mēs pieņemam, ka BitIRA iekasē maksu no 10% līdz 25% tikai par starpnieka darbību starp jums un IRA aizbildni.

Cēls Bitcoin

Minimālais ieguldījums: 20 000 USD

Noble Bitcoin ir dārgmetālu IRA firma Noble Gold Investments. Uzņēmuma mērķis ir palīdzēt ikvienam dažādot savu IRA vai 401 (k) ar bitcoin un digitālajām valūtām. Šodien jūs varat iegādāties BTC, ETH, LTC un XRP tieši, izmantojot Noble Bitcoin, baudot Bitcoin IRA priekšrocības.

Citi solītie ieguvumi ar Noble Bitcoin ietver efektīvu IRA pārejas procesu, pieeju klientam un 25 gadu pieredzi dārgmetālu IRA apstrādē klientiem.

Noble Bitcoin un tā mātes uzņēmums Noble Gold Investments atrodas Pasadenā, Kalifornijā. Uzņēmums jau iepriekš piedāvā ierobežotu informāciju par saviem produktiem, pakalpojumiem vai maksu struktūru, lai gan klienti var pieprasīt bezmaksas ceļvedi, lai uzzinātu vairāk.

Regal Aktīvi Bitcoin IRA

Minimālais ieguldījums: 5000 USD

Regal Aktīvi ļauj klientiem, izmantojot IRA, ieguldīt BTC, LTC, XMR, XRP un ETH. Ir pieejamas divas ievada paketes iespējas, tostarp tirgotāju pakete (nepieciešami ieguldījumi 5000 ASV dolāru apmērā) un bruņinieka pakete (nepieciešami 10 000 ASV dolāru ieguldījumi). Tiem, kas vēlas ieguldīt vairāk naudas, ir arī $ 50 000 Knightshop portfelis, 100 000 USD Dynasty portfelis un 250 000 USD kronēšanas portfelis.

Regal Assets apgalvo, ka tā eksperti ir pieejami tērzēšanai 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Tomēr kopumā trūkst pārredzamības par to, kā darbojas Regal Assets, ieskaitot tā maksu struktūru un citu informāciju, kuru vēlaties uzzināt pirms naudas nosūtīšanas uzņēmumam.

Bitvest IRA

Minimālais ieguldījums: 0 USD

Bitvest IRA šodien ir viens no ēnotākajiem bitcoin IRA uzņēmumiem. Uzņēmuma vietne izskatās tā, ka tā tika veidota 1990. gados. Uzņēmums arī dod absurdus solījumus, apgalvojot, ka jūs varat iegādāties Bitcoin par savu IRA “bez komisijas maksas”. Bitvest IRA vietne ir piepildīta arī ar tādu investoru kā Džons Makafee, Džeimss Altučers un Maiks Novogratzs nejaušām atsauksmēm un galvām, neskatoties uz to, ka viņiem nav nekāda sakara ar šo uzņēmumu.

Jebkurā gadījumā, ja esat gatavs riskēt ar ēnainu uzņēmumu, Bitvest IRA ir viena no iespējām. Uzņēmums apgalvo, ka ir izveidojis stratēģisku partnerību ar Madison Trust Company, kuru viņi raksturo kā “valdības apstiprinātu un regulētu, fraktētu uzticības uzņēmumu” un “līderi IRS apstiprinātu pašpārvaldītu pensionēšanās pakalpojumu piedāvāšanā”.

Madison Trust Company ir Ņūdžersijas pašpārvaldes IRA nodrošinātājs, savukārt Bitvest IRA (pazīstams arī kā Bitvestmint LLC) atrodas Boka Raton, Florida.

13 lietas, kas jāmeklē Bitcoin IRA uzņēmumā

Bitcoin IRA uzņēmumi ir salīdzinoši jauni, un var būt grūti nošķirt labus Bitcoin IRA uzņēmumus no sliktiem.

Par laimi, mēs esam šeit, lai palīdzētu. Šeit ir 10 lietas, kuras mēs meklējam, analizējot mūsdienu Bitcoin IRA uzņēmumus.

Sākotnējās iestatīšanas maksas: Daži IRA aizbildņi sākotnējās iestatīšanas maksu iekasē pat no 15% līdz 25%. Ja jūs šodien iegādājaties 100 000 USD bitcoin, tas nozīmē, ka jūs maksājat maksu no 15 000 līdz 25 000 ASV dolāru. Dažreiz labāk maksāt kapitāla pieauguma nodokļus!

Uzturēšanas maksa: Daudzi IRA aizbildņi iekasē gada uzturēšanas maksu. Dažiem uzņēmumiem šīs maksas ir vienotas likmes, teiksim, 100 USD gadā. Citi iekasē maksu, pamatojoties uz 1% līdz 3% no jūsu aktīvu vērtības, kas var ātri samazināt jūsu ietaupījumus un visus ieguvumus.

Citas maksas: Papildus sākotnējām iestatīšanas un uzturēšanas maksām daži IRA uzņēmumi iekasē vēl vairāk maksu. Daži uzņēmumi, piemēram, iekasē administrācijas maksu, vēl vairāk samazinot jūsu ietaupījumus. Daži no iepriekš uzskaitītajiem uzņēmumiem, piemēram, iekasē administratīvās maksas 1% apmērā no jūsu aktīvu vērtības, tas nozīmē, ka jūsu pensijas konta vērtība katru gadu samazināsies par 1%, ja viss pārējais paliks nemainīgs. Šīs nevajadzīgās maksas samazina jūsu ienākumus un samazina izaugsmi.

Atbalstītāji un brīvības atņemšanas uzņēmumi: Daži Bitcoin IRA uzņēmumi faktiski neko nedara, izņemot to, ka darbojas kā starpnieks. Piemēram, Bitcoin IRA nenodrošina seifa pakalpojumus, kā arī uzņēmums nedarbojas kā IRA glabātājs: Bitcoin IRA ir tikai starpnieks, kurš iekasē 10% līdz 15% maksu par tāda ieguldītāja kā jūs piesaisti maka un glabātāja pakalpojumiem. Daži investori ir gatavi maksāt prēmiju par labu klientu apkalpošanu, bet citi to nedara.

Vairākas kriptogrāfijas iegādes iespējas: Daži Bitcoin IRA nodrošinātāji ļauj jums iegādāties Bitcoin tikai jūsu IRA. Tomēr arvien lielāks skaits ļauj tagad iegādāties ETH, XRP un citas galvenās kriptovalūtas. Daži pat ļauj nopirkt vairāk nekā 12 kriptonauda savam pensijas kontam.

Drošības vēsture: Vai Bitcoin IRA uzņēmumam ir spēcīga drošības vēsture? Vai viņi izmanto vismodernākās drošības procedūras kontu aizsardzībai? Vai viņi ir sadarbojušies ar cienījamām trešo pušu bankām un krātuves nodrošinātājiem?

Pieteikšanās aizsardzība, izņemšanas aizsardzība, 2FA utt.: Vai IRA uzņēmums aizsargā jūsu kontu pret nesankcionētiem pieteikšanās mēģinājumiem? Vai 2FA aizsargā jūsu kontu pret nevēlamiem ielaušanās gadījumiem? Pieteikšanās aizsardzība palīdz ieguldījumiem kriptogrāfijā palikt jūsu kontā.

Apdrošināšana: Daudzi Bitcoin IRA nodrošinātāji tagad apdrošina savus līdzekļus pret zaudējumiem, zādzībām un uzlaušanu. Apdrošināšana ir laba divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, tas parāda, ka apdrošināšanas sabiedrība bija pietiekami pārsteigta par uzņēmuma drošības procedūrām, lai nodrošinātu polisi. Otrkārt, tas nozīmē, ka tādi klienti kā jūs tiek pasargāti no zaudējumiem.

Konta iestatīšanas process: Cik ātri jūs varat izveidot kontu pie Bitcoin IRA nodrošinātāja? Vai uzņēmumam ir vajadzīgas dienas vai nedēļas, lai atbildētu uz jūsu pieprasījumu? Vai arī viņi strādā ar jums visu diennakti, lai ātri izveidotu kontu?

Piekļuve kriptogrāfijas īpašumiem un privāto atslēgu pārvaldībai: Kurš tur jūsu privātās atslēgas ar jūsu bitcoin IRA? Daži Bitcoin IRA nodrošinātāji vairākām pusēm nodrošina piekļuvi jūsu privātajām atslēgām, lai nodrošinātu papildu drošību. Citi uzticas jums pārvaldīt privāto atslēgu.

Caurspīdīgums: Bitcoin IRA telpa ir salīdzinoši jauna, un tas nozīmē, ka tur ir daudz ēnu uzņēmumu, kas vēlas ņemt naudu, iekasējot pārmērīgas maksas. Lielākā daļa labu Bitcoin IRA uzņēmumu jau iepriekš atklāj savas maksas un noteikumus. Daži uzņēmumi tomēr atsakās atklāt jebkādu informāciju par to, kā tiek glabātas kriptonauda, ​​kas ir viņu aizbildnības partneris vai cik klienti iekasē maksu. Šī ir informācija, kas jums jāzina, pirms sūtāt tūkstošiem dolāru Bitcoin IRA nodrošinātājam.

Izstāšanās maksa: Daži IRA aizbildņi tur jūsu naudu ķīlnieku statusā, iekasējot pārmērīgas maksas, ja kādreiz vēlaties slēgt savu kontu. Pārliecinieties, ka saprotat jebkādas izmaksas par izņemšanu, ja plānojat pārcelt savu IRA, izņemt savu bitcoin vai slēgt kontu.

Klientu vērtējumi: Lielākā daļa Bitcoin IRA uzņēmumu ir jauni, tāpēc tiešsaistē ir grūti atrast uzticamas klientu atsauksmes. Mēs pārbaudījām visu iepriekš uzskaitīto uzņēmumu pārskatus, lai gan visus pārskatus ņēmām ar sāls graudu.

Pēdējais vārds

Bitcoin IRA telpa ir salīdzinoši jauna, un nozare ir piepildīta ar ēnainiem pakalpojumu sniedzējiem. Lai gan pirmās divas mūsu saraksta iespējas (Broad Financial un BlockMint), šķiet, nodrošina labu servisu par saprātīgu cenu, lielākā daļa citu mūsu sarakstā iekļauto uzņēmumu bez lieka iemesla prasa pārmērīgas maksas.

Par laimi, ir arī citas iespējas:

Sazinieties ar advokātu un pats izveidojiet bitcoin IRA. Advokāts var palīdzēt jums izveidot LLC, izveidot pašnodarbinātu IRA un maksimāli palielināt nodokļu atlikto Bitcoin ietaupījumu.

Pagaidiet, kamēr telpā ienāks vairāk cienījamu pakalpojumu sniedzēju, piemēram, Vanguard un Fidelity (tiek baumots, ka tuvākajā nākotnē viņi sāks veikt Bitcoin ieguldījumu kontus).

Neatkarīgi no tā, vai esat investors, tirgotājs vai strādājat, lai nopelnītu bitcoin, BTC IRA izpēte ir gudra izvēle. Mēs turpināsim atjaunināt mūsu Bitcoin IRA lietotāju pārskatu rokasgrāmatu, kā arī izpētīsim visus galvenos kriptovalūtu individuālo pensiju kontu uzņēmumus, lai sniegtu jums labākos katra pieejamā sadalījuma un ieguvumus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me