Bitcoin cenu prognozes + BTC cenu vēstures laika grafika ceļvedis

Bitcoin cenu prognozes buļļu tirgus

Contents

Šodienas Live Bitcoin cena: reālā laika BTC / USD tirgus vērtības

Kur ir Bitcoin cena? Vairāk nekā 50 industrijas virzītāji un kratītāji izsver ar BTC prognozēm

Jautājiet ikvienam kriptogrāfijas pasaulē, kāda ir viņu cenu prognoze bitkoīnam, un viņiem, protams, ir prognoze?

Kaut arī 2018. gadā Bitcoin cena paklupa no 2017. gada decembra visu laiku augstākā līmeņa USD 19 893 BTC / USD līdz 3131 USD, tā beidzot atrada dzirksti no 15 mēnešu kriptovaltes lāču tirgus 2019. gada aprīlī.

Pēc tam, kad CoinMarketCap (jūnijs) saskaņā ar CoinMarketCap (jūnijs) palielinājās par vairāk nekā 5000 USD + gada augstāko līmeni – 13 387 USD, pirmais kriptonauda pēc tirgus ierobežojumiem ir spējis pārvarēt likteņa un drūmās vētras līmeni, līdz šim turoties virs USD 8 000 – 12 000 USD . Bet ziņkārīgie prāti vēlas uzzināt, kas notiks tālāk par $ BTC?

MTC ir pateicīgs par desmitiem uzticamu kriptogrāfijas analītiķu, ievērojamu ekspertu un ievērojamu personību, kuri mums sniedza savas futūristiskās Bitcoin cenas atziņas. Izpētīt visu BTC cenu prognožu kolekciju kļūst interesanti, kad interesējošie skatītāji sāk nākt uz arvien pieaugošo kriptogrāfijas nozari.

Galu galā formālas prognozes sniegšana neko nemaksā, tāpēc sekojošais ir vienkārši jautrs, lai izklaidētu labāko sarakstu. Bez papildu domām, lemsim tieši lietas centrā un izsijāsimies ar kriptogrāfijas kopienas pļāpāšanu.

Šis Bitcoin cenu prognozes pārskats ir apkopots četrās dažādās sadaļās:

 1. Vairāk nekā 50 ASV dolāru BTC cenu prognozes no kriptogrāfijas ietekmētājiem, tirgotājiem, analītiķiem un cietējiem
 2. bitcoin cenu vēsture 2009. – 2019. gadā, katru gadu (skatiet, kur ir bijis BTC, lai uzzinātu, kurp tas notiek)
 3. kas ietekmē bitcoīna cenu; tirgus nepastāvība, piedāvājuma / pieprasījuma trūkums, vērtība pret spekulācijām)
 4. top 50 bitkoīnu cenu katalizatori, kas varētu izraisīt nākamo BTC / USD vēršu tirgu, kas darbosies 2019. un 2020. gadā

Top 50 Bitcoin cenu prognozes: 2019., 2020.-2024.gada prognožu saraksts

Pēc populārākā top BTC prognožu saraksta noteikti izpētiet bitcoin cenu vēstures laika skala notikumu pārskats un jāpārskata programmas kurētais kontrolsaraksts top 50 bitcoin cenu katalizatori visiem kriptogrāfijas entuziastiem būtu jāpievērš uzmanība 2019. gadā. Ir vērts pievērsties arī 2020. gada Bitcoin samazināšanai uz pusi, lai saprastu, kāpēc daudzi uzticīgi bitkoīnu līderi var saprast šādas pareģošanas prognozes. Šis nozīmīgo ietekmētāju katalogs tiks pastāvīgi atjaunināts, kad prognozes tiks publiskotas.

Komentāros informējiet Master The Crypto, kā jūsu kristāla bumba sakrīt ar šiem zināmajiem bitcoineriem; Pārbaudiet visu, sākot no kriptogrāfijas slavenībām līdz BTC / USD ekspertiem, publiskās tirdzniecības analītiķiem un pat nozares iekšējiem, 2019. gada pravietisko Babe-Ruth, piemēram, kriptogrāfisko zvanu no mēness.

Nākamais 2019. gada resurss ir plašs ekspertu atzinumu / aktuālu ziņojumu apkopojums par to, kas, viņuprāt, īstermiņā un ilgtermiņā ir paredzēts Bitcoin. Atbildes diapazonos ir diezgan dažādas, un daži prognozē, ka BTC 2020. gadā ar vieglumu pārsniegs 20 000 ASV dolāru etalonu, un citi sabiedriskie darbinieki uzskata, ka kārotā kriptogrāfijas monēta var redzēt cenu punktu no 100 000 līdz 1 miljonam USD nākamo 10 gadu laikā.

Ņemot to vērā, ir jāsaprot, ka, lai arī šo ekspertu atzinumi ir balstīti uz daudziem kvantitatīviem datu punktiem, lūdzu, apzinieties bitkoina tirgus raksturīgo svārstīgumu un ziniet, ka šīs BTC / USD prognozes nevajadzētu uzskatīt par finanšu ieguldījumu konsultācijas.

Veikt patiesu ieskatu Bitcoin cenas hronoloģiskajā laika vēsturē, lai redzētu, kur ir bijis zināms, kur un kāpēc visi šie kriptovalūtu ietekmētāji nākotnē prognozē tik augstas BTC / USD vērtības.

1. Entonijs ‘Pomp’ Pompliano (Bitcoin Permabull)

Morgan Creek Capital līdzdibinātājs ir viens no visvairāk cienījamajiem vārdiem, kad runa ir par kripto saistītu padomu (kā to pierāda viņa 250 000 un vairāk sekošana čivināt). Pēc viņa domām, visa finanšu informācija, kas saistīta ar Bitcoin, pašlaik norāda uz to, ka valūta, visticamāk, līdz 2022. gada beigām palielināsies līdz aptuveni 50 000 ASV dolāru cenai.

Daži no faktoriem, pēc Pomp domām, šķiet, ka šobrīd ļoti ietekmē BTC cenu, ir šādi:

 • Parabolisks Bitcoin vērtības pieaugums, kas prasa laiku, lai stabilizētos.
 • Lāču tirgus apstākļi, kas, šķiet, atkal un atkal iezogas.

Visbeidzot, tajā ir arī pieminēts, ka arī Marks Jusko, Pompas partneris noziedzībā Morgan Creek, arī uzskata, ka līdz 2020. gada beigām Bitcoin varētu viegli pārsniegt 75 000 ASV dolāru atzīmi.

2. Džons Makafē (Kripto krustnešnieks)

Cilvēks, mīts, leģenda. Ko jūs varat teikt par Džonu Makafeju, kas vēl nav pateikts? McAfee ir digitālās drošības pionieris, kas radikāli mainīja to, kā cilvēki aizsargāja savus datorus un klēpjdatorus vēl 90. gadu beigās un 2000. gadu sākumā. Kopš tā laika viņš ir ienācis blokķēdes / kriptogrāfijas pasaulē un ir izteicis daudzas ārējas prognozes par Bitcoin cenu.

Iesācējiem viņš uzskata, ka BTC līdz 2020. gada beigām ir sasniedzis 1 miljona ASV dolāru atzīmi – prognoze, kas sākumā izklausās diezgan dumjš, bet, ņemot vērā McAfee iepriekšējo pretenziju relatīvo precizitāti, tiek dota vismaz dzirde vīrietis ārā. Šajā sakarā jāuzsver, ka Džons vēl 2016. un 2017. gadā nepārprotami paziņoja, ka lielas lietas ir paredzētas Bitcoin un ka galvenā kriptogrāfija drīz būs 5000 USD vērta. Viņš nezināja, ka līdz 2017. gada beigām Bitcoin sasniegs visu laiku augstāko vērtību USD 20 000 (aptuveni).

3. Jefferey LIU Xun (XanPool izpilddirektors)

Jefferey Xun, XanPool izpilddirektors – tūlītēja P2P fiat vārteja, kurai nav nepieciešama aizbildnība – uzskata, ka īstermiņā BTC, visticamāk, samazināsies noteiktu faktoru dēļ, piemēram, finansējuma likmju samazināšanās, contango utt. Viņš arī ir viedoklis, ka tuvākajā nākotnē, visticamāk, samazināsies arī vairāki citi altcoin piedāvājumi – šī tendence ir bijusi diezgan redzama pēdējo 12 mēnešu laikā. Runājot par altcoin tirgus nākotni kopumā, Xun piebilst

“Altcoins zaudēs tirgus ierobežojumus dažiem jaunākiem aktīviem / digitālajiem piedāvājumiem, kas ienāk tirgū. Padomājiet par tādiem projektiem kā Pokla, Eth 2.0 uc … būtībā uzņēmumi, kas 2017. gadā rīkoja ICO un pēc tam vēl nav palaiduši savu produktu. Kad šie produkti beidzot nonāks tirgū, tie iegūs dominējošo stāvokli pret daudziem esošajiem altiem un, iespējams, pat ar Bitcoin. ”

4. Maks Keisers

Viens no agrākajiem visu Bitcoin atbalstītājiem, Makss Kisers runāja par galveno digitālo valūtu, jo tā tirgus vērtība bija niecīgā cenu līmenī, aptuveni 3 USD. Turklāt viņš ir arī programmas “Keizer Report” vadītājs – uz finansēm vērsta sarunu šovs, kas atkal un atkal uzsvēra kriptogrāfijas tehnoloģiju priekšrocības, kā arī atklāja centrālo banku neobjektīvo inflācijas politiku visā pasaulē..

Runājot par Bitcoin monetārā potenciāla tēmu, Kaiser nesen tweeted, ka digitālā valūta ir gatava pārspēt savu iepriekšējo ATH un drīz pakāpties līdz aptuveni USD 28 000.

5. Trace Meyer

Investors veterāns ‘Trace Meyer’, kurš nopelnījis sev bagātību, strādājot dažādos tradicionālos tirgus sektoros, jau ilgu laiku ir bijis galvenais Bitcoin aizstāvis. Mejeris savu pirmo BTC emuāru izlaida 2011. gadā – laikā, kad digitālais aktīvs tika tirgots par aptuveni 0,25 USD par marķieri. Turklāt pagājušā gada beigās pārliecinošais uzņēmējs / dedzīgs vārda brīvības aizstāvis izlaida tvītu kurā viņš apgalvoja, ka, izmantojot savus unikāli izstrādātos prognozēšanas algoritmus, viņš bija diezgan pārliecināts, ka Bitcoin cena tuvākajā nākotnē sasniegs 115 000 USD.

6. Toms Lī

Fundstrat globālo dibinātāju Tomu Lī daudzi no pasaules finanšu kopienas uzskata par daudzgadīgu kriptogrāfijas buļļu. Tas ir tāpēc, ka Lī bieži ir izteicis drosmīgus apgalvojumus par dažādu kriptovalūtu nākotni – daudzas no šīm prognozēm nokrīt uz viņu sejas. Ņemot to vērā, nav tā, it kā Lī ieteikumi par ieguldījumiem pagātnē nebūtu bijuši daudzreiz nozīmīgi.

Nesen runājot par BTC nākotnes novērtēšanas tēmu, Fundstrat izpilddirektors apgalvoja, ka, pateicoties galvenās digitālās valūtas pieaugošajām ieguves izmaksām, viena marķiera cena varētu diezgan viegli palielināties līdz apmēram $ 25 000 teritorijai.

7. Bobijs Lī

BTC Foundation valdes loceklis un BalletCrypto dibinātājs / izpilddirektors – Bobijs Lī – ir viens no nedaudzajiem ekspertiem, kurš precīzi paredzējis, ka Bitcoin kādreiz 2019. gada sākumā būs ap 3k dolāru atzīmi. Šajā sakarā Lī tagad uzskata, ka kriptonka vadmotīvs piedzīvos vēršu skrējienu 2020. gadā, kas palīdzēs diezgan ātri virzīt tā cenu augšupejošā virzienā. Ne tikai to, bet viņš arī apgalvo, ka līdz 2021. gada beigām BTC sasniegs maksimumu 333 000 USD, pirms atkal sabruks un nokritīsies līdz aptuveni 40 000 USD atzīmei.

8. Endijs Hofmans

Hofmans ir kriptogrāfijas konsultants, kā arī Coingoldcentral izpilddirektors. Laika posmā no 2011. līdz 2017. gadam viņš strādāja par galvenā, cienījamā dārgmetālu tirgotāja Milesa Franklina mārketinga direktoru. Izstrādājot savu viedokli par Bitcoin nākotni, viņš teica MasterTheCrypto:

“Tiek lēsts, ka pasaules obligāciju tirgus vērtība pašlaik ir nedaudz virs 100 triljoniem dolāru, no kuriem 15% ir negatīvi ienesīgi – lai gan kopējā apgrozībā esošā fiat valūta ir 90 triljoni USD, kopējā akciju tirgus kapitalizācija 80 triljoni USD un visa zelta tirgus ierobežojums kādreiz ieguvis 9 triljonus dolāru. Bitcoin ir daudz augstāks vērtības aktīvs nekā zelts, tāpēc es domāju, ka tas kādu dienu būs vairāk vērts nekā zelts. Kā arī tas laika gaitā varētu uzurpēt dažas mantoto aktīvu funkcijas, padarot to ievērojami vairāk vērtu. Tādējādi mans “konservatīvais” aprēķins ir tāds, ka piecu gadu laikā tā vērtība būs vismaz 5 triljoni USD jeb vairāk nekā 250 000 USD / BTC. ”

9. Rasels Okungs

Redzot NFL zvaigznes Rasela Okunga vārdu kopā ar pieredzējušiem kriptogrāfijas spēlētājiem, piemēram, Trace Meyer un Bobby Lee, sākotnēji var šķist diezgan smieklīgi, tomēr Losandželosas lādētāju kreisais risinājums ir bijis viens no visbalsīgākajiem Bitcoin atbalstītājiem pēdējā gada laikā vai tātad. Iesācējiem viņš iesniedza oficiālu pieprasījumu NFL, lai ļautu spēlētājiem saņemt savus maksājumus kriptogrāfijā (ja viņi to vēlējās). Ne tikai to, bet arī viņš ir spējis pārliecināt citus izveidotus sporta lielos parūkus, piemēram, Bufalo Bills’s Quarterback Matt Barkley pievienoties kriptogrāfijas kravas vilcienam.

Šī mēneša sākumā Okung Losandželosā rīkoja Bitcoin (BTC) konferenci, lai izplatītu izpratni par kriptovalūtām kopumā. Pasākumā piedalījās kāds no šifrēšanas veidiem, tostarp:

 • Bitcoin izstrādātājs Džimijs Dziesma
 • Entonijs Pompliano
 • Kriptogrāfijas investors un podkasters Pīters Makormaks.

10. Deivids Dreiks

Dreiks, kurš ir LDJ Capital dibinātājs, uzskata, ka, turpinot pieaugt izpratnei par kriptogrāfiju, nebūtu pārsteidzoši redzēt, ka Bitcoin kļūst arvien dārgāks. Šajā sakarā viņš uzskata, ka līdz gada beigām BTC pieaugs līdz aptuveni 30 000 ASV dolāru cenai. Ne tikai tas, ka viņa optimisms, šķiet, caur Bitcoin nonāk daudzos citos altkoīnos, kuriem, pēc viņa domām, būs arvien lielāka loma globālās ekonomikas sektora ikdienas dzīvē..

11. Džets Sings

Indijas un Amerikas biznesa uzņēmējs Džīts Singhs, iespējams, ir vislabāk pazīstams kā Art Technology Group līdzdibinātājs – uzņēmums, kas 90. gadu sākumā bija pirmais programmatūras un citu digitālo tehnoloģiju nesēju izmantošanā e-komercijas tirgū. Projekts bija ārkārtīgi veiksmīgs, un Singhs un viņa partneris Džozefs Čungs bija pasaules finanšu posma priekšā un centrā.

Pēc Singha aplēsēm, visticamāk, īstermiņā Bitcoin cietīs no nepastāvības perioda, kas liks galvenajam digitālajam aktīvam diezgan ilgu laiku peldēt ap 10k atzīmi. Pēc šī perioda viņš uzskata, ka aktīvs palielināsies, pārsniedzot USD 50 000 slieksni. Visbeidzot, tajā ir arī pieminēts, ka pēdējo sešu gadu laikā Singh ir strādājis tikai kā kriptonauda portfeļa pārvaldnieks.

12. Tims Drapers

Tima tiek dibināta vairākos izveidotos uzņēmumos, piemēram, Draper Associates un DFJ, par vīrusu mārketinga krusttēvu – galvenokārt tāpēc, ka viņš izmanto tādus tiešsaistes medijus kā Skype, Hotmail utt. Pēdējo 2-3 gadu laikā viņš ir bijis skaļš visu kripto aizstāvis un uzskata, ka Bitcoin cena, visticamāk, līdz 2022. gada beigām sasniegs mamuta cenu punktu 250 000 USD.

13. Vinnijs Linghems

Linghems, kurš ir BTC fonda valdes loceklis, kā arī Civic līdzdibinātājs, uzskata, ka Bitcoin vērtība ir paredzēta, lai turpinātu pieaugt un galu galā iziet vairākus “uzplaukuma un krīzes” ciklus. Šajā sakarā viņš tika citēts:

“Pašlaik Bitcoin cena ir 2,5% iespējamība būt 100 000 USD vērtībā vai 25% iespējamība sasniegt 1 miljonu USD.”.

Kaut arī Linghams ir ļoti optimistisks attiecībā uz Bitcoin cenu, viņam nav laika grafika, kad galvenais kriptogrāfijas aktīvs sāks kāpumu un sasniegs paredzēto finanšu augstumu. Iesācējiem, tā kā BTC ir gan ierobežota, gan vērtīga prece, tā vērtība noteikti palielināsies. Tomēr Linghams atzīst, ka, lai alt valūtas vērtība paceltos, tai ir jāpārvietojas no tikai digitālas preces uz vērtību krātuvi, kā arī par likumīgu darījumu mediju.

14. Kamerons Vinkļevoss

Kamerons un viņa brālis Tailers Vinklevoss ir atbildīgi par Gemini izveidi – vienu no pasaules uzticamākajām kriptovalūtas apmaiņas platformām. Šajā ziņā Cameran jau pašā sākumā ir bijis vērīgs pret BTC (kā arī virkni citu digitālo līdzekļu). Turklāt brāļi ir bijuši vieni no pirmajiem šīs strauji augošās aktīvu klases galvenajiem aizstāvjiem.

Runājot par Bitcoin nākotnes tirgus potenciālu, Kamerons atkal un atkal ir paziņojis, ka aktīva ilgtermiņa SOV īpašību dēļ tas var strauji iegūt vērtību un tuvāko pāris desmitgažu laikā pat sasniegt cenu 320 USD par marķieri..

15. Kenets Rogofs

Bijušais SVF (Starptautiskā Valūtas fonda) priekšnieks nav daudz ticīgs kriptogrāfijas spēkam. Būtībā viņš uzskata, ka, pateicoties Bitcoin izmantošanai nodokļu nemaksāšanas un naudas atmazgāšanas nolūkos, kriptogrāfijas nozarei kopumā būs jāsaskaras ar arvien lielāku siltuma daudzumu no regulatīvajām aģentūrām visā pasaulē – kaut kas galu galā novedīs pie nāves pilnībā no aktīvu klases. Šajā jautājumā tika citēts Rogoff teiktais:

“Es domāju, ka Bitcoin būs vērts nelielu daļu no tā, kāds tas ir tagad, ja mēs ejam ārā pēc 10 gadiem … Es redzētu, ka 100 ASV dolāri ir daudz ticamāki nekā 100 000 ASV dolāri pēc desmit gadiem.”

16. Bils Geitss

Miljardieris, kurš regulāri piedalījies pasaules turīgāko personu sarakstā, ir bijis kriptogrāfs, jo Bitcoin 2011. gadā izvirzījās priekšplānā. Piemēram, pirms dažiem gadiem Geitss ierakstīja, norādot, ka aktīvu klase ir tīra “lielāka muļķa teorijas” investīciju veids. Un, lai arī viņš nekad nav devis oficiālu Bitcoin cenu prognozi, viņš ir pilnīgi pārliecināts, ka nākamajos gados aktīvs kļūs nevērtīgs.

17. Džo Deiviss

Deiviss ir labi cienīts ekonomists, kurš uzskata, ka ir lielas izredzes, ka dažu nākamo gadu laikā Bitcoin cena varētu samazināties līdz nullei. Turklāt viņš arī norāda, ka, tā kā BTC cena ir balstīta tikai uz spekulācijām, uz to attiecas nenormālas cenu svārstības.

Visbeidzot, Deiviss, kurš šobrīd darbojas kā Vanguard ieguldījumu stratēģijas grupas vadītājs, uzskata, ka cilvēkiem nauda jāievieto tikai tradicionālos ieguldījumu mehānismos, par kuriem ir zināms, ka viņu īpašniekiem tiek sniegta galīga atdeve. Deiviss arī saka, ka Bitcoin ir vājš vērtības krājums, pateicoties tā nepastāvībai, un iesaka cilvēkiem ieguldīt tikai pārbaudītos aktīvos.

18. Džons Pfefers

Pfeffer Capital partneris atkal un atkal demonstrēja savu atbalstu Bitcoin, jo viņš uzskata, ka digitālā valūta ir viens no pirmajiem dzīvotspējīgajiem aktīviem, kam piemīt spēks pilnībā aizstāt zeltu.

Turklāt viņš jau iepriekš ir minējis, ka, ja BTC kļūs par galveno vērtību krātuvi, nebūtu pārsteigums redzēt, ka viena marķiera pieauguma vērtība pārsniedz 700 000 dolāru atzīmi. Lai pamatotu savus apgalvojumus, viņš nesen izlaida dažus statistikas datus: Pfefers paziņoja, ka, ja BTC kaut kādā veidā spēja aizstāt visus pasaules privātie zelta dārgmetālus (lēš, ka to vērtība ir 1,6 triljoni USD), apgrozībā esošo Bitcoin (attiecīgajā brīdī) ) būtu vērts 90 000 USD gabalā – cenu punkts, no kura galvenā digitālās valūtas vērtība turpinātu pieaugt.

19. Aleksejs Ermakovs

Ermakovs ir Aximetria, mobilā maka un nākamās paaudzes finanšu pakalpojuma izpilddirektors tradicionālajiem un kriptogrāfiskajiem aktīviem. Pēc viņa aplēsēm, Bitcoin kļūs par vienu no galvenajiem labklājības saglabāšanas līdzekļiem, kad mēs virzāmies nākotnē – it īpaši, kad cilvēki visā pasaulē pāriet uz digitālu finanšu vadīšanas veidu. Turklāt viņš arī uzskata, ka laika gaitā kriptonauda (īpaši Bitcoin) turpinās gūt impulsu un uzplaukt vienkārša fakta dēļ, ka BTC ir viens no nedaudzajiem finanšu instrumentiem, kuru bez ierobežojumiem var viegli pārskaitīt pāri starptautiskām robežām.

Pēc Ermakova aplēsēm nebūtu pārsteidzoši redzēt, ka nākamajos gados Bitcoin sasniedz cenu punktu 70 000 USD.

20. Leonīds Matvejevs

Saskaņā ar Waves tendenču analīzes vadītāja Matveeva teikto, kriptovalūtu tirgu jebkurā brīdī ietekmē daudzi faktori – viens no galvenajiem ir kriptovalūtu reālā izmantošana. Tomēr, ņemot vērā šī tirgus plūdus pēdējos gados, viņš uzskata, ka nākamo 10 gadu laikā vairāk nekā 95% no visām pašreizējām kriptovalūtām tiks zaudētas uz visiem laikiem. Matveevs pastāstīja MasterTheCrypto:

“Līdz šim dažas valūtas var konkurēt ar Bitcoin. Ticību jaunajai vērtības nodošanas tehnoloģijai apstiprina salīdzinoši plašā Bitcoin izmantošana visā pasaulē. Vairāki faktori kalpo kā Bitcoin popularitātes pieauguma virzītājspēks. ”

Šie faktori ietver:

 • Infrastruktūras ietvara izstrāde, kas lietotājiem ļauj apmainīt Bitcoin pret fiat naudu.
 • Pieaugošās finanšu tirgus dalībnieku vajadzības risku diversifikācijā. Piemēram, jauna veida aktīvi, piemēram, Bitcoin, nekorelē ar tradicionālajiem vērtspapīriem, kas padara ieguldījumus drošākus.
 • Globālā nodokļu informācijas apmaiņa liek cilvēkiem, kuri vēlas savus ietaupījumus slēpt, meklēt citus aizbēgšanas veidus.

21. Kreigs Russo

Kreigs ir dibinātājs PEER, kas ir Bostonā bāzēts starteris aiz populārā kriptogrāfijas / spēļu plašsaziņas līdzekļa SludgeFeed. Šajā novērtējumā Bitcoin cena nākamajos gados turpinās pārspēt citas alternatīvās aktīvu klases. Tuvākajā laikā (1-2 gadi) viņš saka, ka nebūtu pārsteigts, redzot BTC tirdzniecību 20-30 000 USD diapazonā, ņemot vērā iepriekšējos visu laiku rekordus. Ne tikai to, bet viņš arī uzskata, ka ar institucionālo dolāru un likvīdāku nākotnes produktu pieplūdumu kriptonauda vadošā valūtā sāks samazināties tās svārstīgums – tādējādi ļaujot Bitcoin cenai liecināt par plašāku mainīgu uzvedību šajos līmeņos.

Ņemot to vērā, Russo pilnīgi skaidri norāda, ka viņš nav no tiem cilvēkiem, kuri uzskata, ka globālā ekonomikas lejupslīde Bitcoin būs vērojama. Šajā sakarā Russo pastāstīja MasterTheCrypto:

“Dienas beigās Bitcoin pastāvēja tikai riska makroekonomiskā vidē, un es vienkārši neticu, ka investori turpinās turēties pie BTC, ja redzēsim avāriju akciju tirgos.”

22. Maikls Potrejs

Maikls Poutre ir cienījams nozares līderis, kurš šobrīd darbojas kā Terraform Capital vadošais partneris – ieguldījumu fonds, kas koncentrējas uz blokķēdes uzņēmumu attīstību. Skaidrojot savas domas par Bitcoin nākotni, viņš teica BEG, ka fakts, ka galvenais digitālais aktīvs ir stabilizējies ap 10 000 ASV dolāru atzīmi, ir pietiekami pierādījums tam, ka šeit ir palikt – punkts, par kuru, iespējams, varēja apgalvot tikai pirms dažiem gadiem . Turklāt Poutre uzsver faktu, ka valdības visā pasaulē sāk izmantot digitālo valūtu priekšrocības, kā rezultātā daudzi lēnām uzskata Bitcoin par “digitālo zeltu” (kā arī par labu riska ierobežošanas iespēju slikta pašsajūta). Daudzos gadījumos Bitcoin ir izrādījusies efektīvāka riska ierobežošana nekā zelts. Viņš arī pastāstīja MasterTheCrypto:

“Lai gan 17 miljoni (vai arī tā) no 21 miljona Bitcoins ir iegūti, ir faktori, kas jāapsver, kuri var un kam vajadzētu ietekmēt cenu kustību. Pašreizējā Bitcoin cena atspoguļo visu zināmo izrakto monētu tirgus ierobežojumus, tomēr kādā brīdī mēs sāksim noteikt Bitcoin cenu, pamatojoties uz ‘pieejamo pludiņu’ – un tas varētu izraisīt dāsnu cenas pieaugumu. Terraform uzskata, ka nākamo 6 mēnešu laikā Bitcoin cena dubultosies no pašreizējām cenām, un mums ir noteikts 24 mēnešu cenu mērķis – USD 50 000 par BTC. ”

23. Nikolass Pelekanoss

Pelecanos ir viens no NEM Ventures primārajiem padomdevējiem un jau no paša sākuma ir bijis daļa no globālās kriptogrāfiskās ekosistēmas. Pēc viņa domām, Bitcoin vidējā termiņā un ilgtermiņā piedzīvos vairākus taustāmus cenu pieaugumus noteiktu faktoru dēļ, piemēram:

 • Neto pasaules parāda apjoms sasniedza rekordaugstu līmeni.
 • Tehniskie rādītāji, piemēram, obligāciju ienesīgums, kas norāda uz ienākošo finanšu krīzi.

Pēc Pelekanosa domām, tikai iepriekš minētie faktori vien rada biedējošu priekšstatu par to, kāda var būt nākotne. Tādējādi viņš uzskata, ka lielākā daļa centrālo banku un valdību visā pasaulē jau var redzēt ienākošo krīzi un apzinās, ka atšķirībā no 2008. gada viņi nespēj glābt banku sistēmu. Viņš arī pastāstīja MasterTheCrypto:

“Banku krīzes gadījumā likumu pieņemšanas likumi ļauj bankām iesaldēt daļu no uzkrājumiem no lietotāju kontiem un pēc tam kreditēt savus lietotājus ar bankas krājumiem (kas finanšu krīzes laikā samazinās lielāko daļu no tā vērtības). . Kad cilvēki uzzina, ka viņu uzkrājumi bankā nav droši, es redzu lielu kapitāla ieplūdi Bitcoin. Ja Bitcoin var piesaistīt tikai 5% no globālajiem mājsaimniecību uzkrājumiem, mēs sagaidīsim 7x pieaugumu no šodienas cenas vai 58 000 USD BTC. Es varu iedomāties, ka negatīvām procentu likmēm būtu līdzīga ietekme. ”

24. Serēna Viljamsa

Vispasaules sieviešu tenisa ikona dažus mēnešus atpakaļ izlaida čivināt, norādot, ka viņa ir ieguldījusi daļu sava mūža ienākumu Bitcoin. Ne tikai tas, ka, izmantojot šī gada sākumā publicēto Instagram ierakstu, sporta ikona saviem sekotājiem arī atklāja, ka 2014. gadā viņa slepeni uzsāka ieguldījumu sabiedrību ar nosaukumu “Serena Ventures” – ar kuras starpniecību viņa veica ieguldījumus Coinbase. Un, kaut arī Serēna nav norādījusi precīzu skaitli par to, cik tālu nākotnē varētu pieaugt Bitcoin vērtība, viņas atbalsts pats par sevi kriptokoīna flagmanim parāda, ka valūta ir paredzēta lielām lietām nākotnē.

25. Eštons Kačers

Aktieris un vienreizējs modelis “Ashton Kutcher” gandrīz desmit gadus atpakaļ uzsāka savu pašu riska kapitāla firmu – “A-Grade Investments”. Kā daļu no savas profesionālās darbības Kutchers 2013. gadā BitPay ievietoja neatklātu naudas summu. Ne tikai tas, ka nākamajā gadā viņš piedalījās 12 miljonu ASV dolāru finansēšanas kārtā BitGo – blokķēdes kiberdrošības uzņēmumam..

Pēc Kutchera domām, kriptogrāfija ir iespēja, kas cilvēkiem ļauj justies droši par savu bagātību, un jo īpaši Bitcoin ir aktīvs, kas var pilnībā atjaunot pasaules ekonomikas sistēmas darbību.

26. Murads Mahmudovs

‘Record’ – podkāsta, kurā ir daži no lielākajiem vārdiem no kriptogrāfijas pasaules, vadītājs – Murads uzskata, ka nākamo 12-16 mēnešu laikā Bitcoin palielināsies līdz visu laiku augstākajam līmenim. Turklāt tajā ir pieminēts, ka vienas no viņa nesenajām sarunām ar Tone Vays laikā viņš norādīja, ka Bitcoin bija gatavs drīz pārsniegt 20 000 ASV dolāru atzīmi, paziņojumu, ar kuru Vays piekrita, sakot:

“Ir 40% iespēja, ka tas notiks nākamajā gadā.”

27. Džims Blasko

Blasko ir Bitcoin Talk Radio dibinātājs un jau gandrīz desmit gadus ir bijis vērīgs pret Bitcoin monetārajām izredzēm. Saskaņā ar šiem aprēķiniem digitālā aktīva nākotnes finansiālā vērtība līdz 2020. gada beigām vai 2021. gada sākumam var būt no 100 000 līdz 200 000 ASV dolāru. Izstrādājot savu nostāju nedaudz tālāk, Blasko norāda, ka Bitcoin ieguves atlīdzības samazināšanas dēļ uz pusi (no 12,5 Bitcoins par bloku, kas iegūts līdz 6,25 Bitcoins), nebūtu satriecoši redzēt, ka arvien vairāk FOMO pakāpeniski iekļūst tirgū – tādējādi digitālās valūtas cena paceļas jaunā augstumā.

28. Robins Sings

Koinly.io dibinātājs uzskata, ka Bitcoin sasniedzamība ir augusi līdz ar tā cenu, tāpēc nav pamata domāt, ka tas ilgtermiņā palēnināsies. To sakot, viņš teica MasterTheCrypto, ka aktīva īstermiņa cena ir lielā mērā atkarīga no tā, vai projekti, piemēram, Svari, padara to sabiedrībā – un tiek uzņemti ar entuziasmu, kas atbilst visiem satraukumiem, kas pašlaik ap šo gaidāmo stabilo monētu piedāvājumu.

Turklāt Singh arī norāda, ka lielu uzņēmumu interesei arī turpmāk būs liela nozīme Bitcoin cenu pieaugumā 2019. gadā, bet pārliecinošā Bakkt uzsākšana tikai pirms dažām dienām parādīja, ka nevajadzētu ticēt visai šai vietai raksturīgajai ažiotāžai – it īpaši tāpēc, ka Kopš tās izlaišanas BTC ir samazinājies par vairāk nekā 2 000 USD.

“Mana cenu prognoze 2020. gadam, pamatojoties uz pašreizējiem tirgus apstākļiem, būtu aptuveni 8 000 USD. Bet tad atkal BTC ir nepastāvīgs, un, ja Svari tiks atbrīvoti, cena ļoti labi varētu sasniegt 15-20 000 USD. “

29. Džo DiPaskvale

Pēc DiPasquale domām, BTC cena nākamajos 5 gados varētu svārstīties no 10 000 līdz 100 000 USD. Tas ir tāpēc, ka viņš uzskata, ka laika gaitā ļoti mainās dažādi pamati, kas saistīti ar galveno valūtu.

30. Matiass Dorta

ICO Informer dibinātājs Dorta uzskata, ka līdz nākamā gada beigām Bitcoin cena svārstīsies ap $ 30 000 + reģionu. Tas ir tāpēc, ka viņš paredz, ka vairākas valstis pirms nākamās desmitgades beigām pieņem kripto aktīvu kā rezerves valūtu. Turklāt viņš intervijā paziņoja, ka, virzoties nākotnē, ar Bitcoin saistītais “digitālā zelta” stāstījums turpinās iegūt arvien lielāku vilces spēku.

31. Bobijs Ulerijs

Ullery, kriptogrāfijas firmas Waysay CTO, ir liels galveno digitālo aktīvu, piemēram, Bitcoin un Ethereum, atbalstītājs. Saskaņā ar viņa aprēķiniem iepriekšminētajām valūtām līdz 2020. gadam būs 4,5 triljonu ASV dolāru tirgus ierobežojums. Ne tikai tas, bet Ullery arī uzskata, ka līdz 2020. gadam (laikā, kad apgrozībā būs aptuveni 18 375 000 BTC), viena Bitcoin cena pieaugs. līdz 61 900 USD.

32. Freds Šebesta

Freds Šebesta, iespējams, ir vislabāk pazīstams ar to, ka ir Finder līdzdibinātājs un izpilddirektors – plašsaziņas līdzeklis, kam ir pienācīga klātbūtne kriptogrāfijas finanšu pasaulē. Viņš uzskata, ka Bitcoin cenai ir potenciāls eksplodēt līdz 2020. gada beigām, tomēr pagaidām valūta, visticamāk, turpinās svārstīties ap USD 10 000.

33. Frāns Strajnārs

Frans, iespējams, ir vislabāk pazīstams ar to, ka ir kriptogrāfijas / blokķēdes firmas Techemy Ltd. dibinātājs un izpilddirektors. Runājot par BTC, viņam ir diezgan optimistiskas izredzes un viņš uzskata, ka līdz 2020. gada sākumam kriptonauda vadošā spēs pārspēt 200 000 USD atzīme. Viņa aplēses ir balstītas uz faktu, ka BTC pieņemšanas līmenis (kas pēdējos pāris gados ir diezgan strauji pieaudzis) ir tieši proporcionāls tā cenai.

34. Sems doktors

Fundstrat Quant Strategist Sam Doctor ir Bitcoin bullis, kurš uzskata, ka plaša kriptogrāfijas ieguve var izraisīt BTC / USD pāra cenas samazināšanos, vienlaikus palielinot galvenās digitālās valūtas rentabilitātes izmaksu pieauguma koeficientu. Turklāt saskaņā ar neseno ārsta tvītu viņš domā, ka Bitcoin gadu noslēgs par cenu aptuveni USD 36 000.

35. Džeks Dorsija

Džeks Dorsijs, Twitter līdzdibinātājs, ir liels Bitcoin atbalstītājs – galvenokārt tāpēc, ka viņam pašam pieder milzīgs gabals no galvenās kriptovalūtas. Turklāt viņam ir arī daļa no Lightning Labs – uzņēmuma, kas atbildīgs par BTC Lightning Network izveidi / darbību. Pēc paša Dorsijas vārdiem, viņš ir “ārkārtīgi vērīgs” pret BTC ilgtermiņa perspektīvām, sakot, ka kriptogrāfijas aktīvs kādu dienu kļūs par vienoto pasaules valūtu. Tomēr viņš nav nereāls savā pieejā un uzskata, ka šādas globālas pārmaiņas realizēšanai būs nepieciešami vismaz 10 gadi, jo mums joprojām nav nepieciešamo tehnoloģisko iespēju, kas nepieciešamas Bitcoin izvietošanai kā ikdienas darījumu valūtai.

36. Rodžers Ver

Viens no pazīstamākajiem kriptogrāfijas evaņģēlistiem pasaulē Ver ir mudinājis cilvēkus iegādāties Bitcoin kopš 2011. gada sākuma – laika, kad digitālā valūta tika pārdota par niecīgiem 10 ASV dolāriem. Lai paskaidrotu, cik Ver ir kaislīgs par kriptogrāfiju, viņš jau labu laiku ir veicis drosmīgas likmes par BTC. Piemēram, 2011. gadā viņš derēja par 10 000 USD par to, ka nākamajos divos gados bitkoins 100 reizes pārspēs zeltu, sudrabu, ASV akciju tirgu un ASV dolāru. Ver prognozes bija izslēgtas tikai ar 60 dienu starpību.

Pieminēšanas vērts ir arī fakts, ka Ver uzskata, ka Bitcoin Cash (BCH) ir īstais Bitcoin, jo tas joprojām ievēro sākotnējās digitālās monētas sākotnējo redzējumu. Šajā sakarā viņš uzskata, ka BCH cenas ziņā galu galā pārsniegs BTC un tuvāko gadu laikā palielināsies līdz apmēram $ 250 000 reģionam.

37. Ronijs Moass: 28 000 USD

Cienījamais analītiķis Ronijs Moass pagājušajā gadā paziņoja, ka Bitcoin finanšu nākotne uzlabosies 2019. gadā – digitālajai valūtai gadu noslēdzot par cenu, kas pārsniedz 28 000 USD. Pagājušā gada beigās viņš arī norādīja, ka vairākas iestādes kopā ar daudzām pasaules finanšu elitēm mēģināja nobiedēt gadījuma investorus, lielā laikā manipulējot ar tirgu.

38. Brendons Kvitems

Neatkarīgais kriptogrāfijas autors / analītiķis Brendons Kvittems uzskata, ka līdz nākamā gada beigām Bitcoin vērtība būs aptuveni 75 000 ASV dolāru – kas ir aptuveni apmēram 10 reizes lielāka par cenu, kāda šodien ir galvenajam digitālajam marķierim.

39. Wences Casares: 1 miljons dolāru

Bitcoin bullis Wences Casares ir arī viens no tiem, kas uzskata, ka Bitcoin tuvāko 10 gadu laikā ir sasniedzis 1 miljona dolāru atzīmi. Tomēr viņš izteica savu drosmīgo prasību laikā, kad BTC strauji pieauga un bija tuvu visu laiku augstajai vērtībai – 20 000 dolāru. Tiem no mūsu lasītājiem, kuri, iespējams, nezina, kas ir Kasaress, viņš ir argentīniešu uzņēmējs, kurš nodibināja Bitcoin maka startēšanu Xapo.

Saskaņā ar vienu no viņa nesenajām intervijām viņš nopirka savu pirmo Bitcoin jau 2011. gadā, lai apietu svārstīguma problēmas, ar kurām saskārās Argentīnas peso. Viņš arī pieminēja, ka daudzi investori drīz spers par to, ka agrāk neiegādājās Bitcoin – t.i., ap to laiku, kad valūta tirgojās no USD 10 000 līdz USD 20 000.

40. Chamath Palihapitiya

Riska kapitālists / bijušais Facebook darbinieks Chamath Palihapitiya, šķiet, piekrīt Casares un domā, ka Bitcoin vērtība būs 1 miljons USD (nākamo 20 nepāra gadu laikā (un nākamajos 36–48 mēnešos tā palielināsies līdz aptuveni 100 000 USD atzīmei). viņam ir sulīga vēsture par gudru uzņēmējdarbību – kā to uzsver viņa lēmums kļūt par Golden State Warriors – NBA franšīzes, kas tagad finālā iekļuvusi finālā 5 gadus pēc kārtas, daļēju īpašnieku. Uzņēmuma Sociālais kapitāls šobrīd kontrolē klientu līdzekļus vairāk nekā USD 1,2 miljardu vērtībā. Un, lai arī nav skaidrs, cik daudz BTC Palihapitiya šobrīd pieder, tiek lēsts, ka šodien viņam pieder jebkur no 400 000 līdz 1 miljonam bitcoin. viņš ir tik vērīgs pret bitcoin? Palihapitiya saka, ka bitcoīns ir “fantastisks dzīvžogs un vērtības krājums pret autokrātiskiem režīmiem un banku iestādēm”.

41. Kejs Van-Pētersens

Cienījamais finanšu analītiķis Kajs Van-Petersens pēdējās desmitgades laikā ir bijis saistīts ar vairākām lielām institūcijām, piemēram, “Saxo Bank”. Tomēr viņš tagad specializējas kriptogrāfijas analīzē un ir pierakstījis, ka līdz 2028. gadam Bitcoin vērtība būs aptuveni 100 000 ASV dolāru. Papildus tam viņš arī uzskata, ka kriptogrāfija galu galā veidos 10% no visa ikdienas valūtas tirdzniecības apjoma nākotne – galu galā konkurējot ar daudzām jau izveidotām fiat valūtām. Visbeidzot, tajā ir arī pieminēts, ka saskaņā ar pētījumu, ko publicēja Unblock.net, Van-Petersena dati, šķiet, ir matemātiski pamatoti.

42. Maiks Novogratzs

Bijušais Goldman Sachs izpilddirektors un investīciju firmas Galaxy Digital ‘Mike Novogratz’ dibinātājs jau 2018. gada decembrī prognozēja, ka 2019. gada laikā Bitcoin vērtība pakāpeniski pieaugs un gadu noslēgs ar augstu noti. Ne tikai to, bet viņš arī paredzēja, ka līdz 2020. gada sākumam vairākas izveidotas finanšu iestādes būtu iekļuvušas šajā telpā – tādējādi ļaujot dažādu kriptovalūtu cenai planēt.

43. Spensers Bogarts

Blockchain Capital partneris Spensers Bogarts ir labi ievērots skaitlis daudzos kriptogrāfisko aprindās, pateicoties viņa pārdomātajām cenu prognozēm, kā arī matemātiski pamatotai analīzei. To vislabāk izceļ fakts, ka viņu regulāri aicina uzstāties daudzās ar blokķēdi / kriptogrāfiju saistītās konferencēs visā pasaulē.

Runājot par savu BTC cenu perspektīvu, Bogarts runāja ar Blumbergu šī gada sākumā un paziņoja, ka līdz 2019. gada beigām Bitcoin cena stabilizēsies – pēc tam tas atkal sāks savu augšupejošo finanšu kāpumu. Turklāt viņš arī uzskata, ka Bitcoin tīkla efektivitātes / lietderības dēļ digitālā valūta iegūs arvien lielāku saķeri globālajā finanšu arēnā.

44. Llew Classen

Bitcoin Foundation izpilddirektors Llew Clasen iepriekš teica, ka līdz 2018. gada beigām Bitcoin cena sasniegs vismaz 40 000 USD – prognoze, kas atpalika ar diezgan milzīgu starpību. Kopš tā laika Klasens ir bijis diezgan kluss un atturējies sniegt citas prognozes.

45. Sonijs Sings

Bitpay CCO Sonny Singh nesen teica, ka viņš redz, ka Pateicības diena 2019 palielina Bitcoin cenu līdz aptuveni USD 20 000. Lai pamatotu savas prasības, Singh ir citēts vairāki faktori, piemēram:

 • Vairāku šifrēšanas ETF palaišana šajā telpā.
 • Apmēram pēdējā gada laikā pieaugošais naudas pieplūdums dažādiem ar kriptogrāfiju saistītiem jaunizveidotajiem uzņēmumiem.

46. ​​Tai Lopezs

Kaut arī Lopess, salīdzinot ar lielāko daļu viņa laikabiedru, ieguva kriptogrāfiju diezgan vēlu, respektējamais investors nesen paziņoja, ka, ja miljonāru globālajai diasporai būtu jāpiešķir tikai 1 procents no viņu īpašumiem bitcoīnā, paaugstināsies galvenā kriptogrāfiskā aktīva cena līdz 60 000 USD tikai 6-12 mēnešu laikā. Tāpat dažos citos savos videoklipos viņš ir reģistrējies, paziņojot, ka līdz 2024. gadam Bitcoin varētu kļūt 1 miljona dolāru vērtībā.

47. Džo Dongs

Džao Dongs, iespējams, ir vislabāk pazīstams ar to, ka ir viens no lielākajiem bezrecepšu (OTC) bitkoīnu tirgotājiem Ķīnā. Iepriekš viņš ir drosmīgi apgalvojis, ka USD 50 000 cenu noteikšana nemaz nebija grūta un ka nākamo trīs gadu laikā galvenā aktīva cena pieaugs no 100% līdz 200%.

48. Artūrs Hejs

Artūrs Hejs ir plaši pazīstams nozares pārstāvis – galvenokārt tāpēc, ka viņš tagad ir BitMEX izpilddirektors. Un, lai arī varētu rasties kārdinājums uzskatīt, ka Heisam ir ārkārtīgi vērīgs izskats uz kriptogrāfijas tirgu, nesenā intervijā viņš apgalvoja, ka Bitcoin visā rekordzemajā 2019. gadā piedzīvos rekordzemu zemāko līmeni.

49. Džastins Suns

Džastins Suns ir kļuvis par galveno spēlētāju globālajā kriptogrāfijas ekosistēmā – TRON izpilddirektors pat iecēla milzīgu naudas summu, lai vakariņotu nesen ar leģendāro investīciju savantu Vorenu Bufetu. Runājot par viņa prognozēm par Bitcoin, Sauns intervijā šī gada sākumā paziņoja, ka digitālā valūta visu 2019. gadu tirgosies no 3000 līdz 5000 ASV dolāriem.

50. NAS

Nasirs bin Olu Dara Džonsa – labāk pazīstama ar skatuves vārdu NAS – ir viena no tām riska kapitālistēm, kuras vārds hiphopa asociāciju dēļ mēdz lidot zem radara. Tomēr jau 2014. gadā NAS uzsāka uzņēmumu QueensBridge Venture Partners (QBVP), ar kura starpniecību viņš ieguldīja lielus līdzekļus Bitfury. Ne tikai tas, ka, veicot VC, reperis ir ieguldījis arī daudzos citos uzņēmumos, tostarp:

 • Monētu bāze
 • Robinhood
 • Bloķēt Cypher

Lai gan viņš nesen ir atturējies sniegt nekādas nozīmīgas cenu prognozes saistībā ar BTC, viņš ir pārliecināts, ka kriptonauda vadošā loma nākamo 5–10 gadu laikā pārtaps par savu neatkarīgu sektoru..

51. Snoop Dogg

Visu iecienītākais reperis Snoop Dogg, kurš iepriekš ir izmantojis dažādus aizstājvārdus, piemēram, Snoop Lion, D.O.G.G utt., Ir liels ticīgais Bitcoin. Iepriekš viņš ir ieguldījis daudz dažādu kriptogrāfijas pasākumu, tostarp altcoin apmaiņas / tirdzniecības platformu Robinhood, kā arī citas slavenības, piemēram, Džaredu Leto un Eštonu Kačeru..

52. Deivids Mondruss

Mondruss, kurš ir izpilddirektors Trive – platforma, kas paredzēta “viltus ziņu” atsijāšanai no interneta -, šķiet, piekrīt Džonam Makafee un domā, ka tuvāko desmit gadu laikā bitkoins varētu ļoti labi sasniegt 1 miljona dolāra vērtību. Viņš uzskata, ka arvien pieaugošā pieprasījuma pēc BTC dēļ digitālā aktīva cena turpinās strauji pieaugt.

53. Ēriks Vade no kriptogrāfijas galvaspilsētas

Ēriks Veids, ilglaicīgs kriptogrāfijas atbalstītājs, kurš agrāk raktuvē bija bitcoin, un tagad kriptonauda tirgus biļetenu rīko Crypto Capital, savas 2020. gada BTC cenas prognozes vērtība ir 50 000 USD vienkāršas formulas dēļ. Tās nav fundamentālo izmaiņu, bet liels adopcijas un tehnoloģiju attīstības pieaugums. Viņš uzskata, ka bitkoina samazināšana uz pusi būs aizdedzes svece un, ja BTC šķērsos 20 000 USD, tā pati 2017. gada vēršu panika FOMO iesitīs un šaus līdz pat 50 000 USD daudz ātrāk, nekā jūs domājat.

Bitcoin cenu prognozēšanas atjauninājumi 2019. un 2020. gadam

Šis pieaugošais Bitcoin cenu prognožu saraksts 2019. gadā 2020. gadam un pēc tam turpinās attīstīties, jo uz vairākiem jautājumiem saņems atbildi no top analītiķiem un ieskatīgiem kopienas līdzstrādniekiem. Lai arī izklaidēt šīs drosmīgās futūristiskās Bitcoin vērtības prognozes var būt viss, ir jāņem vērā, ka visi ieguldījumi BTC.

Master The Crypto ir ļoti pateicīgs katram no šiem indivīdiem, kuri tikai ar mums dalījās savās atziņās.

Tā kā Bitcoin cena turpina iegūt zināmu personu un nozares iekšējo personu prognozes, mēs atjaunināsim sarakstu un, cerams, mums būs simtiem kurētu $ BTC līdz USD valūtas kursa vērtības prognozes, lai ar jums dalītos, lai redzētu, kam un kad cilvēkiem ir taisnība ( jautri par to). Mēs ceram, ka jums patika šis Bitcoin cenu prognozēšanas pārskats par top BTC vērtības prognozēm 2019. gadam.

Tagad pārslēgsim pārnesumus un padomāsim par visām tikko pārskatītajām Bitcoin prognozēm. Jāņem vērā teiciens – ja vēlaties uzzināt, kur kaut kas notiek, ziniet, no kā tas radās. Lai pilnībā izprastu redzamās prognozes par nākotnes bitcoin cenu, aplūkosim Bitcoin cenu vēsturi un salīdzināsim, no kurienes tā nākusi pēdējās desmitgades laikā, un kur tā notiek 2020. gadā un pēc tam..

Jauni 2019. gada Bitcoin cenu laika atjauninājumi

Bitcoin cenu vēsture

Zemāk ir saraksts ar bitcoin vērtības ASV dolāros cenu darbības vēstures pirmajām novatoriskajām dienām. Šeit ir jaunākie atjauninājumi no 2019. gada janvāra līdz novembrim:

 1. 2019. gada 26. oktobris – 2019. gada novembris: Bitcoin cena USD atguva gandrīz 10 000 USD, svārstoties zemos 9 000 USD
 2. 2019. gada 22. septembris – 25. oktobris: BTC cena samazinājās zem 7,5000 USD pēc tam, kad šajā posmā tā bija virs 10 000 USD
 3. 2019. gada 6. augusts: paspēj uz nedēļu pakāpties vairāk nekā 12 000 ASV dolāru apmērā, kad ir nokrities zem 9500 USD
 4. 2019. gada 10. jūlijs: BTC / USD to līdz šim pēdējo reizi 2019. gadā atkal pārsniedza USD 13 000
 5. 2019. gada 26. jūnijs: Visu laiku augstākais Bitcoin līmenis 2019. gadam pārsniedz USD 13 100 +, pirms 1. jūlijā tas atkal samazinās līdz USD 9800
 6. 2019. gada 22. jūnijs: Bitcoin cena gandrīz pārsniedz USD 11 000 pēc tam, kad 9. jūnijā tā bija tikai $ 7700.
 7. 2019. gada 14. maijs: BTC / USD maiņas kursa vērtība pārsniedz 8000 USD, pirmo reizi kopš 2018. gada 28. jūlija
 8. 2019. gada 23. aprīlis: Pēc mēnešiem ilgiem lācīgiem apstākļiem Bitcoin beidzot varēja atstāt aiz sevis sākotnējos zaudējumus no maija un palielināja līdz piecu mēnešu augstākajam līmenim 5600 USD.
 9. 2019. gada 31. marts: Visu martu Bitcoin spēja lēnām iegūt finansiālu impulsu – kriptogrāfijas aktīvam mēnesi noslēdzot ar pozitīvu rezervi aptuveni 4100 USD.
 10. 2019. gada 28. februāris: Bitcoin cena februāra pirmajā nedēļā bija zem 3500 dolāru atzīmes. Tomēr drīz pēc tam valūtas vērtība sāka pieaugt un sasniedza cenu punktu 3867 USD.
 11. 2019. gada 31. janvāris: Tajā laikā CBOE kopā ar VanEck un SolidX atsauca savu priekšlikumu, kura mērķis bija izveidot Bitcoin ETF, lai pēc pāris nedēļām iesniegtu atkārtoti.
 12. 2019. gada 1. janvāris: Gads Bitcoin sākās aptuvens, un galvenā digitālā valūta dažas nedēļas ilgi bija zem USD 4k atzīmes. Pat kopējais kriptogrāfijas tirgus kapitalizācija noslīdēja līdz aptuveni 66 miljardu dolāru atzīmei.
 13. 2018. gada 3. decembris: Pirmo reizi daudzu mēnešu laikā Bitcoin ieguve kļuva par nerentablu darbību. Ne tikai tas, ka tikai otro reizi savā īsajā pastāvēšanas laikā BTC kalnrūpniecības grūtības koeficients samazinājās par milzīgiem 15% – tādējādi radot iespēju strauji samazināties valūtas kopējai vērtībai.
 14. 2018. gada 15. novembris: Bitcoin Cash iziet cietā dakša, tādējādi veicinot Bitcoin ABC un Bitcoin SV izveidi – pēdējo projektu vada bēdīgi slavenais austrāliešu datorzinātnieks Dr Craig S Wright, kurš apgalvo, ka ir pseidonīms Bitcoin izgudrotājs, “Satoshi Nakamoto ”. Turklāt dakšas dēļ Bitcoin cena nokritās līdz 4275 USD.
 15. 2018. gada 31. oktobris: Diena atzīmēja Bitcoin Whitepaper 10. dzimšanas dienu, izraisot tirgus pieaugumu par 5%.
 16. 2018. gada 15. oktobris: Institucionālais glabātājs Fidelity paziņoja par savas digitālās valūtas tirdzniecības platformas palaišanu, kā rezultātā Bitcoin cena strauji pieauga.
 17. 2018. gada 18. septembris: Kriptogrāfijas valūtas maiņa. Zaifa ūdenskritumu hakeri izkrāpj par summu, kas pārsniedz 60 miljonus ASV dolāru. Bitcoin cena turpina svārstīties ap $ 6k atzīmi.

Bitcoin (BTC) cenu vēsture: Jāatzīmē notikumu saraksts

Bitcoin cenu vēsture

Lai uzzinātu, kurp iet bitcoin, var būt svarīgi domāt, kur BTC / USD cena ir bijusi pirms šodienas.

Bitcoin cena 2018. gadā

(i) Goldman Sachs pilieni plāno uzsākt kriptogrāfijas tirdzniecības galdu (2018. gada septembris)

Pēc satraukuma nosūtīšanas tirgū satraukumam, Goldman Sachs izlaida paziņojumu presei, kurā apgalvoja, ka uzņēmums drīzumā pamet visus plānus sākt Bitcoin bāzes tirdzniecības galdu. Šis paziņojums nāca laikā, kad tirgus kopumā cīnījās, un Bitcoin cena bija brīvajā kritienā.

(ii) Bitcoin ETF kavē ASV SEC (2018. gada augusts)

7. augustā ASV Vērtspapīru un biržu komisija nāca klajā ar paziņojumu, kurā pārvaldes iestāde pilnīgi skaidri norādīja, ka tā atliks lēmumu pieņemšanu par vairākiem tai iesniegtajiem Bitcoin ETF priekšlikumiem.

(iii) Starpvalstu kontinentālās biržas (ICE) oficiālā izlaišana Bakkt ir oficiāla (2018. gada augusts)

ICE pārstāvis – Ņujorkas fondu biržas mātes uzņēmums – 3. augustā izlaida paziņojumu, kurā norādīja, ka finanšu juggernaut uzsāks kriptovalūtas startēšanu, kas pazīstams kā Bakkt, un kuru atbalstīs vairākas izveidotas starptautiskas firmas, tostarp Microsoft, Starbucks utt.

(iv) SEC otro reizi noraida The Winklevoss Twins ETF priekšlikumu (2018. gada jūlijs)

Otro reizi dažu mēnešu laikā ASV SEC noraidīja ETF priekšlikumu, ko iesniedza kriptogrāfijas tirdzniecības platformas ‘Gemini’ īpašnieki Tailers un Kamerons Vinklēvoss..

(v) Blackrock padomi kriptogrāfijas izpētē (2018. gada jūlijs)

2018. gada jūlija otrajā pusē Blackrock izpilddirektors – viens no pasaules lielākajiem bagātības pārvaldniekiem – paziņoja par savu vēlmi izpētīt ar kriptogrāfiju un / vai ar Bitcoin saistītu fondu iespējas.

(vi) Kriptogrāfijas reklāmu vispārējs aizliegums, ko mainījis Facebook (2018. gada jūnijs)

23. datumā Facebook paziņoja, ka atcels aizliegumu visam ar kriptogrāfiju saistītam saturam, par kuru tika paziņots 2018. gada pirmajā ceturksnī. Tajā laikā tika konstatēts, ka Bitcoin cena peld ap 6 600 USD reģionu.

(vi) Bithumb Falls upuris hakeru skandālā – 2018. gada jūnijs

Mēneša pirmās nedēļas Bitcoin darbībā bija diezgan smagas, un valūta svārstījās ap 5800 dolāru teritoriju – pateicoties Dienvidkorejas kriptogrāfijas biržai ‘Bithumb’, kuru ļaundari uzlauzuši vairāk nekā 31 miljona dolāru apmērā.

vii) četras kriptogrāfijas apmaiņas, ko ASV CFTC nogādāja tiesā (2018. gada jūnijs)

Amerikas Savienoto Valstu preču un nākotnes līgumu komisija 11. jūnijā iesniedza vairākus pavēstes pret Bitstamp, Kraken, ItBit un Coinbase. Tiesas dokumentā CFTC pārstāvis norādīja, ka iepriekš minētās tirdzniecības platformas ir ļāvušās dažādām tirgus manipulācijas taktikām.

(viii) DOJ izlaiž pārbaudītāju par apgalvojumiem par plaši izplatītu BTC cenu manipulāciju (2018. gada maijs)

ASV Tieslietu departamenta iestādes uzsāka plašu kriminālprocesu, lai novērtētu, vai dažas finanšu vienības apzināti manipulēja ar Bitcoin cenu, lai gūtu personīgu labumu. Mēneša 24. datumā viena Bitcoin cena bija 7 609 USD

(viii) UpBit galvenā mītne, ko vietējās nodokļu aģentūras izlozē (2018. gada maijs)

2018. gada 11. maijā S.Korean nodokļu amatpersonas veica reidu UpBit birojā pēc tam, kad saņēma ziņu, ka kriptogrāfijas birža manipulē ar tās grāmatām. Šo ziņu rezultātā tikai dažu dienu laikā Bitcoin cena strauji samazinājās par 5,5% (no aptuveni USD 8 711 līdz USD 8 372)

(ix) Goldman Sachs paziņo par saviem plāniem izpētīt kriptogrāfijas tirdzniecības risinājumus (2018. gada maijs)

New York Times 2018. gada 3. maijā publicētajā ziņojumā teikts, ka finanšu gigants Goldman Sachs pētīs iespējas sākt savu Bitcoin tirdzniecības platformu. Ar šo paziņojumu Bitcoin cena pacēlās virs 8800 dolāru sliekšņa.

(x) Twitter aizliedz kriptovalūtas reklāmas savā platformā – (2018. gada marts)

Pēc tam, kad Facebook un Google nolēma aizliegt visas ar kriptogrāfiju saistītās reklāmas attiecīgajās platformās, Twitter pārāk ātri sekoja šim piemēram un rīkojās tāpat.

xi) Google aizliedz kriptovalūtas reklāmas (2018. gada marts)

Marta pirmajā nedēļā Google noteica lielu aizliegumu visām reklāmām, kas saistītas ar kriptogrāfijas aktīviem, kā arī sākotnējiem monētu piedāvājumiem. Google savā plašākajā “slikto reklāmu” politikā arī nodrošināja pilnu kriptogrāfijas terminu klāstu.

(xii) SEC izdod jaunas darbības pamatnostādnes kriptogrāfijas biržām (2018. gada marts)

Kā FB, Google turpināja aizliegt visas ar kriptogrāfiju saistītās darbības attiecīgajās platformās, ASV SEC izdeva jaunas vadlīnijas, kurās visām kriptogrāfijas apmaiņas platformām tika lūgts reģistrēties pārvaldes iestādē, lai turpinātu regulāras ikdienas darbības. 7. martā viena Bitcoin cena bija USD 8 344.

(xiii) Facebook īsteno šokējošu kriptogrāfijas reklāmu aizliegumu (2018. gada janvāris)

2018. gada janvāra pēdējā darba dienā sociālo mediju juggernaut paziņoja par nodomu no savas platformas aizliegt visas reklāmas, kas saistītas ar kriptovalūtu un sākotnējiem monētu piedāvājumiem..

xiv) Coincheck tiek uzlauzts (2018. gada janvāris)

Viena no Japānas lielākajām kriptogrāfijas biržām Coincheck kļuva par upuri hakeru grupai, kas varēja aiziet prom ar XRP 123 miljonu dolāru vērtībā un 500 miljoniem NEM žetonu. Bitcoin cena bija aptuveni 8800 USD.

(xv) PayPal līdzdibinātājs Pīters Tīls iegādājas BTC lielu daļu (2018. gada janvāris)

Daudzi mediji 3. janvārī ziņoja, ka riska kapitālists Pīters Tīls ir nopircis miljoniem dolāru vērtu Bitcoin. Tajā laikā Bitcoin cena bija 13 870 USD.

Bitcoin cena 2017. gadā

(xvi) Bitcoin svari līdz visu laiku augstajai vērtībai (2017. gada decembris): 19 893 ASV dolāri

18. decembris iezīmēja dienu, kad Bitcoin sasniedza savu finanšu virsotni – slieksni, kas kopš tā laika nav pārkāpts.

(xvii) CBOE paziņo par Bitcoin nākotnes līgumu uzsākšanu (2017. gada decembris)

2017. gada decembra otrajā nedēļā CBOE sāka Bitcoin līgumus balstītus nākotnes līgumus. Tā rezultātā galvenā aktīva cena strauji pieauga. Ne tikai tas, ka ap šo laiku strauji pieauga pat digitālās valūtas tirgus kopējais tirgus ierobežojums kopumā.

xviii) Atsevišķa liecinieka priekšlikuma (SegWit2x) palaišana atcelta (2017. gada novembris)

Bitcoin galvenā izstrādātāju komanda 2017. gada 8. novembrī paziņoja, ka plānus ieviest protokolu SegWit2X ievieš atpakaļ. BTC cena dienā bija 7844 USD

(xix) CME ievieš tirgū Bitcoin nākotnes līgumus (2017. gada oktobris)

Čikāgas preču birža izlaida apkārtrakstu, kurā masu uzmanība tika pievērsta tam, ka finanšu iestāde gatavojas uzsākt Bitcoin Futures līgumu līdz 2017. gada beigām. Šī bija pirmā reize, kad izveidota finanšu vienība nāca klajā un parādīja šāds nepārprotams atbalsts BTC – galvenokārt tāpēc, ka līdz tam laikam BTC galvenokārt tika uzskatīts par ēnainu ieguldījumu instrumentu. Turklāt, ņemot vērā iepriekš minēto paziņojumu, Bitcoin cena sāka pieaugt un palielinājās līdz toreizējam pieskāriena ATH 6 601 USD.

xx) Bitcoin pirmo reizi izspiež 5 USD slieksni (2017. gada oktobris)

13. oktobrī Bitcoin pirmo reizi jaunajā vēsturē aizsteidzās garām $ 5k atzīmei. Šo varoņdarbu daudzi uzskatīja par diezgan brīnumainu, it īpaši tāpēc, ka kriptogrāfijas aktīvs gadu bija sācis ap 966 dolāru atzīmi.

(xxi) Ķīna izslēdz visas šifrēšanas biržas (2017. gada septembris)

Izvērtējot situāciju diezgan detalizēti, Ķīnas nodokļu amatpersonas secināja, ka tās aizliedz visas kriptogrāfijas tirdzniecības iespējas, kas darbojas valsts robežās. Šis paziņojums nekavējoties izraisīja ieguldītājus visā pasaulē panikā un pārdod savus BTC turējumus – tādējādi gandrīz visas nakts laikā strauji samazinājās galvenās digitālās valūtas vērtība.

(xxii) JP Morgan Chase izpilddirektors Džeimijs Dimons sauc Bitcoin par krāpšanu (2017. gada septembris)

Tajā laikā JP Morgan izpilddirektors Džeimijs Dimons intervijā paziņoja, ka viņš domā par Bitcoin kā par “krāpniecisku shēmu”, kas daudziem investoriem galu galā radīs milzīgu finansiālu stresu. Tomēr šķiet, ka tirgus kopumā ignorēja Dimona vārdus, jo Bitcoin turpināja palikt spēcīgs ap 3800 dolāru reģionu.

(xxiii) Ķīnas valdība izsludina ICO aizliegumu (2017. gada septembris)

Septembra pirmajā nedēļā (precīzi 3. dienā) Ķīnas valdība ieviesa jumta aizliegumu visām ar ICO saistītajām darbībām.

(xxiv) Bitcoin iziet cieto dakšu, izveidots Bitcoin Cash $ BCH (2017. gada augusts): 3 384 USD

Kopš 2017. gada sākuma daudzi no globālās kriptogrāfijas kopienas diezgan stingri pieprasīja BTC cieto dakšiņu – galvenokārt ar Bitcoin saistīto mērogojamības problēmu dēļ. Sadalījuma rezultātā pasaule liecināja par Bitcoin Cash (BCH) dzimšanu.

(xxv) Japāna atzīst Bitcoin kā likumīgu darījumu vidēju (2017. gada aprīlis)

Aprīļa pirmajā dienā Japānas valdība atzina Bitcoin par likumīgu maksājuma veidu. Ziņas par paziņojumu izraisīja Bitcoin cenas pieaugumu līdz relatīvi augstam līmenim – 1215,69 USD

(xxvi) SEC noraida Winklevosses pieprasījumu pēc Bitcoin ETF (2017. gada marts)

ASV SEC noraidīja Bitcoin ETF priekšlikumu, ko tai iesniedza brāļi Vinklēvosi. Šā atteikuma iemesls bija stabilitātes trūkums kriptogrāfijas tirgū.

(xxvii) Pēc gandrīz trīsdesmit sešiem mēnešiem Bitcoin pārspēj $ 1K slieksni (2017. gada janvāris)

Pēc tam, kad visu 2016. gadu piedzīvoja pienācīgu ralliju, Bitcoin cena pēc ilga ilga laika beidzot pārsniedza 1000 ASV dolāru atzīmi.

Bitcoin cena 2016. gadā

(xxviii) Bitfinex tiek uzlauzts, zaudē gandrīz 72 miljonu dolāru vērts kriptogrāfiju (2016. gada augusts)

Augustā galvenā kriptovalūtas birža ‘Bitfinex’ paziņoja, ka tā ir kļuvusi par kibernozieguma upuri, kā rezultātā hakeri iziet pa ceļam ar nedaudz vairāk nekā 120 000 BTC. Pateicoties šim milzīgajam drošības termiņa izbeigšanās procesam, Bitcoin cena gandrīz vienā naktī pazeminājās par milzīgiem 20%. Papildus tam visam daudzos ziņu ziņojumos tika apgalvots, ka dažiem Bitfinex ierēdņiem bija iepriekšējas zināšanas, ka šī kapātība notiks.

(xxix) Bitcoin piedzīvo otro pusi samazinošo notikumu (2016. gada jūnijs)

9. jūnijā Bitcoin bloka atlīdzības koeficients atkal tika samazināts uz pusi – tādējādi samazinot ieguves atdevi no 25 Bitcoin par bloku līdz 12,5.

(xxx) Steam paziņo par atbalstu Bitcoin (2016. gada aprīlis)

Spēļu platforma ‘Steam’ aprīļa pirmajā pusē nāca klajā ar paziņojumu, kurā paziņoja par savu lēmumu pieņemt BTC kā plaša spektra videospēļu nosaukumu un cita digitālā satura pirkšanas līdzekli. Šis solis bija diezgan īslaicīgs, jo tikai dažus mēnešus vēlāk Valve – mātes uzņēmums Steam – atcēla lēmumu atļaut BTC maksājumus.

Bitcoin cena 2015. gadā

(xxxi) Dr Kreigs Raits apgalvo, ka viņš ir Satoshi Nakamoto (2015. gada decembris)

Wired 8. decembrī publicēja padziļinātu rakstu, apgalvojot, ka Austrālijas datorzinātnieks Dr Craig Wright bija cilvēks, kurš bija atbildīgs par Bitcoin izveidi. Gabala autors Gverns Branvens atsaucās uz virkni e-pastu, izdzēsa emuāra ierakstus, lai atbalstītu viņa (kā arī Wright) augstās prasības. Ap šo datumu arī Bitcoin simbols tika oficiāli pieņemts Unicode.

(xxxii) Winklevoss pieder Gemini Exchange (2015. gada oktobris)

Kamerons un Tailers Vinklevosi izvirzījās priekšplānā, kad paziņoja par savas kriptovalūtas tirdzniecības platformas Gemini palaišanu. Sākotnēji birža bija viena no pirmajām, kas visu savu darbību pamatoja Amerikas Savienotajās Valstīs, un to pilnībā regulēja vietējās varas iestādes. Pašreizējā situācijā Gemini darbojas 26 štatos visā ASV, un visi noguldītie aktīvi ir apdrošināti FDIC.

(xxxiii) CTFC paziņo, ka Bitcoin ir prece (2015. gada septembris)

Neskatoties uz to, ka Bitcoin finanšu stāvokļa dēļ ir daudz neskaidrību, 2015. gada 18. septembrī Amerikas Savienoto Valstu Preču nākotnes preču tirdzniecības komisijas (CFTC) pārstāvis paziņoja, ka regulatīvā iestāde turpmāk klasificēs “Bitcoin” un citas virtuālās valūtas kā likumīgas finanšu preces. ”

(xxxiv) Ņujorka ievieš obligātu BitLicense apmaiņai (2015. gada jūnijs)

3. jūnija NY Finanšu pakalpojumu departaments ieviesa savu regulatīvo shēmu, kas pazīstama kā “BitLicense”. Izmantojot šo rīku, kriptogrāfijas pakalpojumu sniedzējiem būtu atļauts tirgot digitālos aktīvus, piemēram, BTC, ETH uc, pilnīgi bez problēmām un bez problēmām. Bitcoin cena bija 232,05 USD.

Tomēr, lai iegūtu iepriekšminēto licenci, apmaiņai bija jāmaksā pieteikuma maksa 5000 USD apmērā, kā arī jāiesniedz FBI noteikti biometriskie dati.

(xxxv) Coinbase pastāv (2015. gada janvāris)

Coinbase, kas pašlaik ir viena no lielākajām kriptogrāfijas biržām pasaulē, sāka darboties 2015. gada 26. janvārī. Uzņēmumu atbalstīja vairākas riska kapitāla firmas, un tas varēja sākt darbību 25 valstīs pēc tās dibināšanas.

(xxxvi) Bitstamp zaudē vairāk nekā 18 000 klientu BTC ietaupījumus (2015. gada janvāris)

Izmantojot virkni sociālās inženierijas stratēģiju, hakeri varēja nozagt vairāk nekā 5,2 miljonus dolāru vērtu BItcoin no Bitstamp kases. Ne tikai tas, ka drošības termiņš piespieda kādreiz galveno kriptogrāfiskās tirdzniecības ceļu slēgt uz astoņām dienām.

Bitcoin cena 2014. gadā

(xxxvii) Microsoft paziņo par lēmumu pieņemt Bitcoin (2014. gada decembris)

Skaitļošanas gigants Microsoft jau 2014. gada decembrī paziņoja, ka sāks pieņemt Bitcoin maksājumus no saviem ASV klientiem apmaiņā pret dažādām digitālajām lietotnēm, spēlēm un citu saturu (izmantojot Windows un XBOX.)

(xxxviii) ASV gubernatora izsoles vairāk nekā 30 000 Bitcoin apmērā (2014. gada jūnijs)

Vēl 2013. gadā ASV pārvaldes iestādes varēja konfiscēt kopumā 30 000 BTC žetonus personām, kuras bija iesaistījušās ļaunās, ar zīda ceļu saistītās aktivitātēs. Šī skaista kriptogrāfijas summa pēc tam 27. jūnijā tika izsolīta visaugstāk solījušajam – kurš nejauši izrādījās miljardieris / riska kapitālists Tims Draperis.

(xxxviii) Ķīnas Tautas banka izslēdz daudzus kriptogrāfijas bankas kontus (2014. gada aprīlis): 501,7 USD

Pēc termiņa, ko Ķīnas valdība noteica visām valsts vietējām kriptogrāfijas biržām, varas iestādes sāka vērsties pret visām tirdzniecības platformām, kas darbojas kopā ar vietējām banku iestādēm.

(xxxix) IRS paziņo, ka BTC tiks piemēroti vienoti nodokļu likumi (2014. gada marts): 453,05 USD

ASV centrālā nodokļu iestāde – Iekšējo ieņēmumu dienests – 26. martā paziņoja, ka Bitcoin tiks aplikts ar nodokļiem gandrīz tāpat kā ar nekustamo īpašumu visā valstī..

(XL) Kripto apmaiņas Mt. Goks tiek uzlauzts, spiests izslēgt (2014. gada februāris): 662 ASV dolāri

7. februārī Mt Gox tika pakļauts masveida DDoS uzbrukumam, kā rezultātā uzņēmums zaudēja milzīgu summu 744 000 BTC, kas piederēja tās klientiem. Pēc šī incidenta birža bija spiesta pārtraukt darbu 24. februārī – pēc tam daudziem uzņēmuma vadītājiem bija jāsāk tiesvedība.

Bitcoin cena 2013. gadā

(XLI) Ķīna aizliedz vietējām finanšu iestādēm izmantot Bitcoin (2013. gada decembris)

Sakarā ar pieaugošo Bitcoin popularitāti Ķīnā, PBOC – Ķīnas Tautas banka – spēra vienpusēju soli, lai aizliegtu Bitcoin kā apmaiņas līdzekli valsts robežās.

(XLII) BTC sasniedz Mt Gox relatīvo augstāko līmeni – 1242 USD (2013. gada novembris)

Tā kā Ķīnas investoru interese par BTC strauji pieauga līdz 2013. gadam, Bitcoin cena 29. novembrī pieauga līdz augstam līmenim.

(XLIII) Ķīna legalizē kriptogrāfisko tirdzniecību (2013. gada novembris)

PBOC 18. novembrī izlaida paziņojumu, kas oficiāli ļāva valsts pilsoņiem “piedalīties bitkoīnu tirgū”. Apmēram tajā pašā laikā Ross Ulbrihts – persona, kas atrodas aiz Zīda ceļa – tika notiesāts un notiesāts uz cietumu – tādējādi izraisot plašu troksni visā pasaulē. Kā daļu no represijām ASV amatpersonas varēja sagrābt vairāk nekā 170 000 BTC.

(XLIV) Valsts drošības departaments izdod orderi pret Mt. Gox (2013. gada maijs)

Iekšzemes drošības departamentā strādājošās amatpersonas no Wells Fargo Bank konta, kas bija saistīts ar toreizējo Mt. izpilddirektoru, arestēja vairāk nekā 3 miljonus dolāru. GOX ‘Marks Karpeles’. Izmeklēšanas ietvaros valsts amatpersonas atzina Karpeles par vainīgu nelikumīgā naudas pārskaitīšanā pret banku pakalpojumu sniegšanas noteikumiem.

(XLV) Kipras revolūcija izraisa BTC cenas pieaugumu (2013. gada marts): 131,07 USD

Pēc tam, kad ES 2013. gadā izsniedza 10 miljonu ASV dolāru lielu paketi Kiprai (pēc valsts ekonomiskajām cīņām), Bitcoin cena pirmo reizi tās īsajā vēsturē sāka pieaugt – viena žetona vērtība svārstījās no 80 līdz vairāk nekā USD dolāru atzīmi tikai dažu dienu laikā.

Bitcoin cena 2012. gadā

(XLVI) Bitcoin piedzīvo savu atklāšanas bloku samazināšanas pasākumu – 2012. gada novembris

Tā rezultātā, kad Bitcoin piedzīvoja pirmo pusi samazinošo notikumu, ieguves atlīdzība, kas saistīta ar galveno kriptokoīnu, samazinājās no 50 Bitcoin par bloku līdz 25 Bitcoin par bloku. Papildus tam satura pārvaldības risinājums – WordPress – arī paziņoja par lēmumu sākt pieņemt BTC dažādiem iekšējiem / ārējiem naudas darījumiem. Saskaņā ar uzņēmuma paziņojumu presei, kas tika izdots tālajā 2012. gadā, pārstāvis rakstīja: “Mūsu mērķis ir dot cilvēkiem iespēju, nevis tos bloķēt”.

(XLVII) Linode Hack uzskata, ka uzņēmums zaudē vairāk nekā 46 000 Bitcoin (2012. gada marts)

Pirmajā 2012. gada marta dienā hakeris pārkāpa Linode drošības segumu un varēja iziet no uzņēmuma kases ar vairāk nekā 228 000 USD vērtībā digitāliem aktīviem. Daži no ievērojamākajiem cilvēkiem, kurus skāra šis incidents, bija:

 • Bitcoin vadošais izstrādātājs – Gavins Andresens
 • Bitcoinica
 • Mareks ‘Slush’ Palatinus.

Bitcoin cena 2011. gadā

(XLVIII) Mt. Goks pirmo reizi uzlauzts (2011. gada jūnijs)

Pirms kļūt par upuri savam tagad bēdīgi slavenajam 2013. gada hakeru skandālam, Mt. Pāris gadus agrāk tika pārkāpti arī Gox drošības protokoli. Saskaņā ar dažiem ziņojumiem incidentā kādreiz galvenā tirdzniecības platforma zaudēja kopumā 4019 Bitcoin.

(XLIX) Gawker publicē padziļinātu ziņojumu par zīda ceļu (2011. gada jūnijs)

Gawker reportieris ‘Adrian Chen’ tālajā 2011. gada jūnijā publicēja gabalu, kurā viņš skaidri izklāstīja, cik daudz kriptogrāfijas entuziastu izmanto dziļo tīmekļa tirdzniecības portālu ar nosaukumu Silk Road, lai atvieglotu narkotiku darījumus. Papildus tam pāris mēnešus iepriekš sāka darboties trīs kriptogrāfijas biržas (tostarp Britcoin, Bitcoin Protocol, BitMarket) – tādējādi ļaujot to lietotājiem veiksmīgi tirgoties ar BTC apmaiņā pret vairākiem dažādiem fiat aktīviem. Ne tikai tas, ka aptuveni tajā pašā laikā BTC vērtība pirmo reizi pārsniedza ASV dolāra vērtību.

Bitcoin cena 2010. gadā

(L) Mt. Gox atver durvis sabiedrībai (2010. gada jūlijs)

18. jūlijā Jed McCaleb, Mt Gox vadošais izstrādātājs, oficiāli izlaida savu ideju kopēju publiskai lietošanai. Makkalebs iepriekš bija pazīstams kā tehnoloģija, ko sauc par vienaudžiem (peer to peer, P2P), kas lietotājiem ļauj koplietot datus pilnīgi lokalizēti. Arī 6-8 mēnešu laikā Makkalebs beidzot pārdeva savu bērnu Markam Karpelesam (2011. gada 6. martā), kurš pēc tam pagriezās uz Mt. Gox ir viena no tā laika lielākajām kripto entītijām.

(LI) Bitcoin for Pizza: Laslo maksā par savu maltīti, izmantojot 10 000 BTC

Laszlo, BTC entuziasts no Amerikas Savienotajām Valstīm, bēdīgi slaveni samaksāja par 2 Papa John picām, izmantojot Bitcoin (precīzāk, 10 000 BTC). Toreiz picu vērtība bija aptuveni 25 dolāri.

Tāpat tikai 5 mēnešus iepriekš uzņēmums ar nosaukumu “Jaunais brīvības standarts” bija veiksmīgi iegādājies 5050 Bitcoin no personas, ko sauc par Sirius, tikai par 5 dolāriem.

Bitcoin cena 2009. gadā

(LII) Pirmais oficiālais BTC TX, ko veic Satoshi Nakamoto (2009. gada janvāris)

Pirmais Bitcoin darījums pasaulē notika 19. janvārī starp Satoshi Nakamoto un viņa tehnisko līdzstrādnieku Hal Finney. TX redzēja, ka kopējā summa 10 BTC tika apmainīta starp abām personām.

(LIII) Izveidots ģenēzes bloks (2009. gada 3. janvāris: 0 USD)

2009. gada 3. janvārī pasaule beidzot liecināja par Bitcoin piedzimšanu – jo Satoshi Nakamoto ieguva pirmās valūtas pirmo bloku (tagad tas ir labi pazīstams kā Genesis bloks).

Tur jums ir bitcoiners. Nākotnes prognozes un vēsturiskā Bitcoin cenu grafiks, kas izklāstīts tieši jums priekšā. Tagad ir pienācis laiks pēdējiem diviem robiem uz jostas un tas ir, lai apspriestu ekonomiskos faktorus, kas ietekmē bitcoīna cenu (piedāvājums / pieprasījums), un 50 lielākos Bitcoin katalizatorus, lai BTC / USD cena atkal kļūtu vērojama. Sākot ar kalnrūpniecības samazināšanu uz pusi, institucionālajām interesēm un decentralizēto finansu / globālo banku darbību, šeit ir daži galvenie komponenti, lai nākamajos mēnešos un gados saglabātu impulsu.

Izpratne par ekonomiskiem faktoriem, kas izraisa Bitcoin cenu svārstības

Tirgotāji un ekonomisti visā pasaulē dažādos prasmju līmeņos ir centušies prognozēt Bitcoin cenu gadu gaitā, kopš šīs nozares sākuma. Pat ar daudzām dažādām analīzes metodēm Bitcoin joprojām ir bijis pretrunīgi vērtēts un ļoti riskants ieguldījums, un pārējās kriptogrāfijas valūtas parasti izmanto to pašu modeli.

Ar Bitcoin cenu svārstībām dažādos periodos rodas daudz dažādu faktoru, un daži no šiem faktoriem šajā brīdī paliek nezināmi. Izprotot fundamentālos mainīgos, kas nosaka, kur nokrīt Bitcoin cena, investoriem nākotnē ir pārsvars.

Bitcoin nepastāvība

Viens no visizplatītākajiem vārdiem, kas rodas attiecībā uz Bitcoin, ir svārstīgums. Nepastāvība vismaz ekonomikas nozarē parāda vērtspapīru izmaiņu intensitāti noteiktā laika posmā. Tā kā finanšu aktīvs ir nepastāvīgāks, cena var mainīties ātrāk un nozīmīgāk.

2018. gada 15. novembrī Bitcoin sasniedza 6300 USD, un desmit dienu laikā cena nokritās līdz 3700 USD, kas ir kritums par 40%. Šāda veida kritums tradicionālajam aktīvam būtu vēsturisks, taču tas ir kļuvis salīdzinoši tipisks Bitcoin. Lai gan ir raksturīgi piesaistīt aktīva nepastāvību riskam, kas ar to saistīts, savienojums nav tieši nepareizs. Tomēr, tā kā tā koncentrējas tikai uz svārstīguma negatīvo ietekmi, tā nav pilnīga perspektīva.

Pārņemot īpašumtiesības uz lielu svārstīgu vērtspapīru daudzumu, ieguldītājs tiek pakļauts iespējamām ar to saistītajām cenu svārstībām, kas ietekmē viņu finanšu portfeli. Laika gaitā turēšanās pie tā var radīt dažas nepatīkamas tendences, un ir jāsaprot tieksme uz risku. No otras puses, ļoti nestabila nodrošinājuma nodrošināšana varētu dot milzīgas priekšrocības, ja tirgotājam ir zināšanas sekot notikumiem, kas radīja pārmaiņas. Cenu pieaugums notiek ātri, kas nozīmē, ka tirgotāji, slēdzot pozīcijas, var iegūt lielu peļņu, ja viņi ir izdarījuši pareizas prognozes.

Visā Bitcoin dzīves laikā Bitcoin nepārtraukti ir bijis ļoti svārstīgs, kas galvenokārt ir tāpēc, ka vērtība ir atkarīga no spekulācijām par drošības nākotnes potenciālu. Bitcoin svārstībām ir daudz jēgas, izprotot notikumus, kas iepriekš ir ietekmējuši aktīvu.

Īsa notikumu vēsture, kas ietekmējusi Bitcoin

Bitcoin-Return-by-Month-medium-def

Bitcoin cenu vēstures laika skalas pārskatīšana ir tikai daļa no stāsta. Bitcoin ir dzimis kā risinājums un atbilde uz finanšu krīzi, kas sākās 2009. gadā. Tomēr ļoti maz cilvēku uzskatīja, ka tas galu galā sasniegs līdz šim augstumu. Sākumā tikai daži izredzētie pat zināja par tā esamību, un Bitcoin vērtība bija tikai 0,0001 USD. Pēdējās desmitgades laikā Bitcoin pat ir sasniedzis 20 000 ASV dolāru, kas nozīmē, ka pēdējās desmitgades laikā tas ir bijis vislabākais no visiem aktīviem.

Bitcoin sāka pievērst daudz uzmanības līdz 2013. gadam, sakrītot ar drāmu, kas apņēma Kipras banku. Novembrī ķīniešu investori nolēma veikt lielu Bitcoin iegādi, kā rezultātā cena pieauga par vairāk nekā 1000%. Diemžēl šis impulss nebija ilgs.

Dažu mēnešu laikā, 2014. gada februārī, Mt. Gokss saskārās ar masveida DDoS uzbrukumu. Tā kā aptuveni 70% no darījumiem, kas saistīti ar Bitcoin, tajā laikā veica uzņēmums, šis uzbrukums ievērojami samazināja cenu. Gan Bitcoin, gan altkoīni cieta smagi, saskaroties ar kritumu par aptuveni 40% un sākoties garam lāču tirgum.

Pēc tam līdz 2016. gada beigām Bitcoin sāka pastāvīgi pieaugt cenai, kas galu galā turpinājās arī 2017. gadā. Kriptovalūtu tirgu pārpludināja miljardi dolāru, bet 2017. gada lielais izstādes korporators bija sākotnējo monētu piedāvājumu pieplūdums. Likās, ka blokķēdes jaunizveidotajiem sabiedrībai bija vienalga par kvalifikāciju vai jebkādu peļņas pierādījumu, jo visi gribēja būt daļa no trakuma.

Diemžēl satraukums neizturēja. Mērogojamības problēmas ar Bitcoin radās, kas nozīmē, ka darījumu maksa un gaidīšanas laiks pieauga līdz ar cenu. Kaut arī Bitcoin galu galā sasniedza nedaudz mazāk par 20 000 USD, avārijas dēļ tirgus strauji kritās, nokrītot līdz zemākajam USD 4 000. Bitcoin tika smagi skarts, bet pārējais tirgus – vēl augstāk. Dažu mēnešu laikā lielākā daļa ICO nonāca ūdenī.

Šo notikumu zināšana un izpratne Bitcoin cenu vēsturē ir galvenā, jo tie galu galā lielā mērā ietekmē Bitcoin cenu. Tomēr vislielākā ietekme ir otrajā plānā esošajiem ekonomiskajiem spēkiem.

Zem Bitcoin tirgus virsmas

Bitcoin cena lielā mērā ietver nepastāvību un lielākos ziņu notikumus kā daļu no stāstījuma, taču tie ir netieša ietekme. Lielāko daļu laika faktiskie mehānismi, kas slēpj Bitcoin vērtību, netiek apspriesti, taču tos ir svarīgi saprast. Galu galā tas viss ir atkarīgs no piedāvājuma un pieprasījuma.

Šis ekonomikas pamatprincips nosaka, ka vērtību, kas saistīta ar jebkuru preci vai pakalpojumu, rada divi faktori – cik daudz eksistē (piedāvājums) un cik daudz cilvēki vēlas / vajag (pieprasījums). Cena pieaug, kad pieprasījums ir lielāks par piedāvājumu, un tā pazeminās, kad piedāvājums ir lielāks par pieprasījumu. Kad princips tiek piemērots precēm un pakalpojumiem, tam ir jēga. Tomēr to ir mazliet grūtāk saprast ar Bitcoin.

Piedāvājums un pieprasījums ar Bitcoin

Vairumā gadījumu, kas saistīti ar piedāvājumu un pieprasījumu, par precēm un pakalpojumiem tiek apmaksāta valūta. Tomēr, ja valūta ir vienīgā prece, kas iesaistīta pārskaitījumā, kas ir saistīts ar Bitcoin, viss ir nedaudz atšķirīgs. Piedāvājums un pieprasījums joprojām ir spēkā, taču saruna ir par divām dažādām valūtām, t.i., par Bitcoin un ASV dolāriem.

Kamēr BTC pārdevējs par USD atrodas vienā tirgus pusē, otrā pusē ir iesaistītas personas, kuras cenšas izmantot USD, lai iegādātos BTC. Šī brīža cena ir dolāra summa, par kuru pircēji un pārdevēji norēķinās par otra piedāvājumiem. Galu galā šī vienošanās nozīmē, ka pārdošanas pasūtījumu apjoms kopā ar pirkšanas pasūtījumiem ir vienādojums. Piedāvājuma pieaugums ir saistīts ar lielāku pārdošanas apjomu, lai gan cena samazinās līdz ar pastāvīgu pieprasījumu.

Vienkārši sadalot, Bitcoin nākotnes cenu var paredzēt ar faktoriem, kas ietekmē piedāvājumu un pieprasījumu. Lai gan nav iespējams perfekti saprast šo apstākli, tirgotāji var darīt daudz, lai vismaz labāk to saprastu. Ir iespējams iegūt pilnīgas zināšanas par piegādi, taču tas ir jautājums, kas tiks apskatīts vēlāk šajā diskusijā.

Pēc pieprasījuma galvenie veicinošie punkti ir:

 • BTC cena
 • Papildu un aizstājošo preču cena
 • Patērētāja ienākumi un pirktspēja
 • Subjektīvās patērētāju cerības
 • Piegādes elastība
 • Patērētāja vajadzības un vēlmes

Pieaugot preces vai pakalpojuma cenai, pieprasījums samazinās, padarot korelāciju starp daudzumu un cenu apgrieztu. Kad pieprasījums pēc aktīviem ir pozitīvāks, aktīvi tiek saukti par Giffen precēm. Lai gan varētu šķist, ka Bitcoin ir viens no šiem retajiem apstākļiem, tā kā pieprasījums pēc Bitcoin var palielināties, kad cena sāk virzīties uz augšu, trūkst nozīmīgas informācijas.

Pieejamais Bitcoin piedāvājums un kopējais piedāvājums ir divas dažādas lietas, un abas no tām ir faktori, kas ietekmē Bitcoin cenu.

Trūkums – Bitcoin’s Limited Supply

Ikvienam ir pieejamas zināšanas par kopējo Bitcoin piedāvājumu, un ikviens var pāriet uz blokķēdi, lai redzētu, cik daudz BTC ir apgrozībā tieši šajā laika brīdī. Sabiedrībai ir arī zināms, ka kopējais Bitcoin piedāvājums būs 21 miljons BTC, kas ir ieprogrammēts aktīva protokolā. Iespējams, ka šis skaitlis nekad nemainīsies, jo tas būtībā iznīcinātu galveno Bitcoin piedāvājumu.

Bitcoin tika izstrādāts tā, lai tam būtu kaut kas tāds, kāds nav nevienai nacionālajai valūtai – nepārvarams trūkums. Valdībām visā pasaulē ir iespēja jebkurā laikā palielināt savu fiat valūtas piedāvājumu, taču tāda pati jauda nav pieejama nevienam, kas lieto Bitcoin. Bitcoin protokols ir iepriekš noteicis monētu skaitu, kas kādreiz tiks kalts. Lai gan monētu pievienošana piegādei, izmantojot ieguvi, ir iespējama, tā nekad nepārsniegs sākotnēji noteikto monētu skaitu.

Monētu skaits, kas nonāks Bitcoin tirgū, ir paredzams un pārredzams, kas nozīmē, ka piegāde nav elastīga. Tieši šī iemesla dēļ Bitcoin cena ir nestabila, jo pieprasījums neietekmē piedāvājumu. Parasti preces un pakalpojumi ekonomikā nedarbojas šādā veidā, taču tirgū ir pieejama Bitcoin piedāvājuma versija, kas padara tā apstākļus unikālus.

Pieejamais piedāvājums un Bitcoin cena

Pēdējais Bitcoin ekonomiskās mīklas gabals ir pieejamais krājums. Pieejamais piedāvājums parasti ir atsauce uz BTC apjomu, ko indivīdi ir gatavi pārdot par jebkuru cenu. Pieejamais krājums nav tas pats, kas cirkulējošais, jo pēdējais ir jau iegūtais BTC daudzums, taču tos nevar iegādāties.

Galu galā tas attiecas uz vienkāršu matemātiku: Pieejamais krājums = Cirkulējošais krājums – BTC, kas tiek turēti vai tiek zaudēti.

Pieņemsim, ka apgrozībā esošajā krājumā ir 18 miljoni BTC. Pieņemot, ka laika gaitā zaudēti divi miljoni BTC ar aizmirstu paroli, cietajiem diskiem un citiem jautājumiem, BTC būtu palicis 16 miljoni. Īpašnieki, kuriem pieder 15,999 miljoni šīs BTC, visticamāk, nepārdos zem 10 000 USD. Pieejamākais piedāvājums par katru cenu zem 10 000 USD nepārsniegs 1000 BTC. Ja pircēji būtu gatavi iegādāties 2000 BTC bez cenas faktora, kas varētu notikt?

Pirmkārt, pieejamais 1000 BTC tiktu pārdots kaut kur zem 10 000 USD. Tomēr labprātīgo pārdevēju skaits samazināsies, un cena, kuru pircēji būtu gatavi segt, vienmērīgi pieaugs, atspoguļojot pieprasījumu. Pircēji galu galā spiež cenu virs 10 000 USD, kad vairāk pārdevēju (piegādes) kļūst gatavi šķirties no aktīva.

Ja kādā brīdī pārdošanas apjoms ir lielāks nekā pirkšanas apjoms, cena samazināsies. Ja taisnība ir pretēja, tad cena sāks pieaugt. Laika gaitā svārstīgums var samazināties, taču izmaiņas starp pirkšanas un pārdošanas apjomiem turpināsies bezgalīgi.

Atšķirības starp spekulācijām un patieso vērtību

Cilvēki ir atbildīgi par aktīva patiesās vērtības piešķiršanu, pamatojoties uz ražošanas izmaksām, funkcijām un trūkumu. Izmantojot fiat valūtu, vērtība ir balstīta uz to izmantošanu un sociālo līgumu kā galveno valūtu viņu ekonomikā. Tomēr Bitcoin nav saistīts ne ar vienu valdību vai citām institūcijām, un tā vietā tā ir interneta valūta. Kā Bitcoin ir iespējams iegūt patiesu iekšējo vērtību kā valūtu?

Pirms pievērsties šīm bažām, sadalīsim jebkuras valūtas trīs pamatfunkcijas –

 • Apmaiņas līdzekļi.
 • Vērtības krājums.
 • Mērvienība.

Kriptovalūtu patiesās vērtības noteikšana ir nedaudz atšķirīga, jo šajā scenārijā nelabvēlīgie dalībnieki piešķir Bitcoin nulles vērtību. Vērtība ir saistīta ar faktu, ka virtuālā valūta nav saistīta ar pamatlīdzekli, vietējo ekonomiku vai valdību.

Tomēr tas nenozīmē, ka Bitcoin nepieder tās pašas trīs funkcijas.

Kā apmaiņas līdzeklis: Uzņēmumi visā pasaulē pieņem maksājumus Bitcoin un kriptonauda, ​​taču šī pieņemšana joprojām ir maz. Bitcoin masveida ieviešana ir atkarīga no to risinājumiem mērogojamības jautājumos, ar kuriem tā saskaras gadiem ilgi, un kuru labo, veicot vairākus jauninājumus un jauninājumus.

Kā vērtības krājums: Kaut arī Bitcoin neparedzamais un nepastāvīgais pašreizējais raksturs ir sarežģīts arguments par labu tam, ka tas ir vērtības krājums, tas ne vienmēr ietekmēs nākotni. Faktiski tas varētu būt labākais vērtības krājums, kāds jebkad bijis, jo decentralizētais raksturs ļauj ikvienam piekļūt Bitcoin. Īpaši bagātības nodošanā digitālā valūta joprojām ir pievilcīga.

Kā mērvienība: Vienīgais veids, kā to izmantot kā mērvienību, ir stabilitāte. Diemžēl Bitcoin pašlaik nav šīs kvalitātes.

Cik stipra valūta pieaug, pastāvīgi lietojot. Kļūstot par spēcīgu vērtību krātuvi, palielinās to cilvēku skaits, kuri vēlas tam uzticēties. Par laimi, uzlabojoties tehnoloģijai un tirgum pievienojot jaunus investorus, Bitcoin patiesā vērtība laika gaitā palielināsies, taču varbūtība, ka tas faktiski notiks, var būt ikviena minējums.

Balstoties uz katras jaunās valūtas vēsturi gadu gaitā, vispirms valūtu izmantoja tie, kuriem bija vislielākais ieguvums, kad pārējā vietējā ekonomika pārņēma šo nozīmi. Ja tirgotājs tic Bitcoin iespējai tikt pieņemtam masveidā, dažu iegāde, lai to noņemtu no pieejamā krājuma, var būt pareizais solis ceļā uz iesaistīšanos tā progresā.

Top 50 Bitcoin cenu prognozēšanas katalizatori horizonta zonā

bitcoin-price-prediction-list

Notiek Bitcoin samazināšanās uz pusi, bet sarunā iesaistās daudzi citi kriptogrāfijas katalizatori.

Kaut arī Bitcoin kopā ar visu kriptovalūtu tirgu pēc dažu pēdējo mēnešu patīkamas atdzimšanas piedzīvo apstāšanās fāzi, tirgū joprojām ir gaidāmas labas ziņas.

Baltic Honeybadger konferences laikā ieguldījumu vadītājs kriptogrāfijas riska ieguldījumu fonda – Adaptive Capital – laikā Murads Mahmudovs paņēma laiku, lai sniegtu ieskatu par katalizatoriem, kuri Bitcoin ir gaidāmi.

Tātad, cik daudz “katalizatoru” priekšā ir kriptonauda? Iespaidīga summa, kas ir pilnīgi skaidra – precīzāk nekā 50 – un katra no tām var sniegt nopietnu vēju Bitcoin metaforiskajās burās, kad runa ir par svarīgiem segmentiem, piemēram, izaugsmi, pieņemšanu, pielietošanu un, vēl svarīgāk, ieguldītājiem. Katrs no tiem varētu palīdzēt palielināt tā cenas pieaugumu 2019. gada beigās, kā arī 2020. gadā un pēc tam.

Šīs konferences laikā Mahmudovs apgalvoja, ka, lai gan nākotnē ir diezgan iespaidīgi vēji, kas pūš par labu Bitcoin, mūsdienās ir daži lieli faktori, kas tam palīdz. Daži no tiem ietver dziļu un pasliktinošu uzticības līmeni attiecībām starp cilvēkiem un tādām politiskām un biznesa struktūrām kā valdība, plašsaziņas līdzekļi un uzņēmumi.

Šīs trauslās attiecības starp cilvēkiem un ‘mainstream’ politisko un biznesa pasauli tiek līdztekus augošajai Bitcoin, tā tīkla jaudai, ietekmei un efektivitātei. Papildus šai izaugsmei ir lielāka sabiedrības vēlme uzlabot savu lasītprasmi un personīgo BTC lietošanu.

“Ja inflācija, valsts uzraudzība, ģeopolitiskā spriedze, komercbankas un negatīvās procentu likmes liek ciest fiat valūtas turētājiem, visticamāk, pieaugs stimuls iegādāties bitcoin un turēt to,” uzsvēra Mahmudovs..

Tātad ar vairāk nekā 50 dažādiem spēkiem, kas saplūst ar Bitcoin, lai projicētu to tālāk uz priekšu no digitālās pasaules prātos un (bieži) miljonu kabatās, šeit ir visaptverošs saraksts, kas tie ir tieši. Šis bitcoin cenu paātrinātāju saraksts sniegs jums mājienu, kāpēc iepriekš minētās 52 prognozes ir tik straujas, lai bitcoin atgrieztos visu laiku augstākajā BTC valūtas kursa vērtībā.

Bitcoin cenu prognozēšanas hopija saraksts: BTC / USD cerība + optimisms

Pirmkārt: mainoties uzticībai, pieaugot Bitcoin prestižam

Saskaņā ar pēdējām aptaujām un kā jau iepriekš minēts, uzticības līmenis starp starptautiskiem uzņēmumiem, banku iestādēm, valdības struktūrām, pat galvenajiem plašsaziņas līdzekļiem un žurnālistiem ir sasniedzis dziļu zemu līmeni salīdzinājumā ar vairāk nekā dažām desmitgadēm.

Otrkārt: arī starppersonu uzticība ir bīstami mazinājusies

Tas, protams, ir atkarīgs no tā, kur tieši jūs izskatāties un uzdodat šos jautājumus. Bet ir vērts ņemt vērā, ka pat visvairāk “brīvajās” vietās pasaulē (Ziemeļeiropā un Skandināvijā) tikai 60 procenti cilvēku uzskata, ka viņu līdzcilvēkiem var uzticēties. Pārbaudiet avotu labi šeit.

Treškārt: samazinās arī starptautiskā uzticība

Šajā gadsimtā nopietni tiek pārbaudīta Vestfālenes sistēma – starptautisko attiecību sistēma, ko mēs parasti zinām rietumu pasaulē. Ar pašreizējo klimatu starp valstīm, kas līdzinās kaut kam no Pulp Fiction vai Hateful Eight. (Jā, man patīk Kventins Tarantīno).

Ceturtkārt: mēs dzīvojam mazāk un esam vairāk parādā

Saskaņā ar jaunākajām aptaujām dzīves kvalitāte, ko cilvēki bauda 2019. gadā, faktiski virzās uz aizmuguri. Ja kas, tad dzīves kvalitāte ir sliktāka nekā 2008. gadā. Tikmēr pasaules parāda līmenis sasniedz rekordaugstu līmeni; 2008. gada globālās finanšu krīzes laikā pieaugot par vairāk nekā 50% no to līmeņa.

Piektkārt: parāds ir daudz sliktāks, nekā mums saka

Skaitļi, kas mums pašlaik ir par globālo parādu (satraucoši), attiecas tikai uz tiem, kas ir finanšu, valdības un citu institūciju grāmatās. Ja mēs ņemtu vērā šāda veida izdevumus, kas tiek izslēgti no grāmatām, piemēram, nacionalizētās nozares, valdības izdevumi sociālajai drošībai, pensijām, veselības aprūpei – tas kļūst daudz sliktāks.

Seši: ASV dolārs un vairāku triljonu parāds

Visā pasaulē pašreizējā ekonomikas ainava ir briesmīgās situācijās, un tas ir kaut kas, kam nemaz nepalīdz zemā interese, zemā inflācija. Tā rezultātā USD parāds ir ar negatīvu ienesīgumu, pārsniedzot 15 triljonus.

Septiņi – sadalītais ekonomistu koris

Pretēji izplatītajam uzskatam: ekonomika kā joma ir līdzīga fizikai – ja jūs tas nebaida, tad neesat to sapratis. Ir daudz ekonomisko domu skolu, un jaunākā ir Mūsdienu monetārā teorija, kas ir izvirzījusi jaunus jautājumus par to, kā nākotnē rīkoties monetārās politikas jomā.

Astoņi – vēl lielākas plaisas

Lai gan sociālā mobilitāte ir tā, ar ko lepojas angliski runājošā pasaule, mēs šobrīd dzīvojam laiku, kurā bagātība. Oriģinalitāte nekad nav bijusi augstāka. Faktiski tas ir sasniedzis simt gadu augstumu rietumu pasaulē, bet vairākos gadu desmitos sasniedzis arī citus pasaules reģionus. Šis jautājums ir diezgan kodolīgs, parādoties jaunām monetārās politikas ekonomiskām perspektīvām.

Deviņi – galējību laikmets

Daudz kas līdzīgs titulētajai tā paša nosaukuma Hobsbawm grāmatai, kurā tika pētīti pagājušā gadsimta 30. gadi – šī pieaugošā nevienlīdzība, sociālā un politiskā nesaskaņa un nesaskaņotība kopš tā laika visā pasaulē ir izraisījusi populistu līderu un demagogu parādīšanos gan kreisajā, gan labajā pusē. politisko spektru. Tas veicina mūsu agrāko starptautisko satraukumu arī starp suverēnām valstīm.

Desmit – ar galējībām Nāc vairāk galējību

Līdz ar populāriem demagogiem un politiskajiem “Spēcīgajiem vīriešiem” rodas arvien bīstamākas izredzes, ka viņi iegremdē rokas ekonomikā, monetārajā politikā un pat aktīvu iegādē. Tas, pārfrāzējot Ļeņinu, var starptautiskās ekonomikas “sajaukt kārtis un sabojāt spēli”.

It īpaši, ja viņi nolemj izjaukt nodokļus un pat konfiscēt aktīvus. Tas padara decentralizētas kriptovalūtas pievilināšanu vēl spēcīgāku.

Vienpadsmit – banku apetīte pēc zelta ir visu laiku augstākā līmenī

Mēs no centrālajām bankām redzam ne tikai pastiprinātu apetīti pēc zelta, bet, ja ņemam vērā, ka dārgmetālu, piemēram, zelta un sudraba, cena kopš ekonomiskās nestabilitātes ir palielinājusies – vispārējās finanses izskatās matainas.

Divpadsmit – dolāra prestižs samazinās

Lai gan tā aizņem lauvas tiesu pasaules valūtā – ASV dolāra prestižs samazinās straujāk – tik daudz, ka mēs dzirdam arvien skaļākus aicinājumus pēc alternatīvas – kas, pēc virtuālās valūtas un stabilizoliem, ir iekļāvuši. piemēram, aizejošais Marks Kernijs no Anglijas Bankas.

Trīspadsmit – Banku noslēpuma laikmets ir beidzies

Lai gan pasaules reģioni, piemēram, Bahamu salas un Šveice, galvenokārt tika uzskatīti par jūsu naudas patvērumiem, tas kļūst par pagātni – jo šīs pašas valstis vēl ciešāk un biežāk sadarbojas ar nodokļu iestādēm, lai atsijātu iespējamo nodokļu nemaksāšanu. cita veida pārkāpumi.

Četrpadsmit – masveida novērošana parādās arvien vairāk

Diemžēl Orvels ir izrādījies pareizs, kad viņš uzlika pildspalvu uz papīra un izveidoja ‘1984’. Masveida novērošana ir strauji palielinājusies ne tikai autoritārākajos pasaules reģionos – jo tādas pilsētas kā Londona ir iecienījušas sejas atpazīšanu.

Piecpadsmit – bez skaidras naudas, tikai karte / bez kartes

Bez skaidras naudas veikšana ir labi, ja vien tā ir izvēle tiem, kas izvēlas to izmantot. Bet tādās valstīs kā Zviedrija papīra naudas samazināšanās faktiski ir novedusi pie tā, ka vairāk cilvēku tiek izslēgti no sistēmas, jo tā vienmēr kļūst digitālāka.

Sešpadsmit – sankcijas un nauda kā ierocis

Ar Trampa administrāciju mēs redzam, kā izveidojas un pat tiek slēgti starptautiskie norēķinu tīkli, jo spēlē starptautiskās sankcijas pret tādiem kā Irāna un Krievija. Tas rada vēl lielāku slodzi finanšu sistēmai, vienlaikus liekot šīm pašām autoritārajām valstīm meklēt alternatīvas finanšu metodes, lai izvairītos no sankcijām.

Septiņpadsmit – Bitcoin pieaugošā ietekme kā kontrapunkts

Kaut arī Mahmudovs to vairs nepateicis, Bitcoin ir stabili audzējis reputāciju kā finansiālu drošības patvērumu cilvēku naudai un ieguldījumiem. Iemesls ir tas, ka tā vēl nav pilnībā kļuvusi “droša” lietotājiem, un paies zināms laiks, līdz šīs vēlmes var īstenot, taču tā ir dzīvotspējīga patvērums.

Astoņpadsmit – ‘Lāpa ir pagājusi’

Šī jaunā cilvēku paaudze ir daudz pratīgāka un ziņkārīgāka par jaunām lietām, salīdzinot ar tām paaudzēm, kas nākušas viņu priekšā. Tā kā tehnoloģiski mazāk prasmīgais atpaliek, šī jaunā paaudze pamatīgi izjauks “pieņemtās” normas.

Deviņpadsmit – internets strauji aug

Jaunu interneta iemītnieku skaits strauji pieaug, un tam palīdz arī fakts, ka cilvēki no jaunās pasaules arvien vairāk pieslēdzas internetam.

Divdesmit – viedtālruņu parādīšanās

Lietu internets ir vērts arī to ņemt vērā – it īpaši daudz vairāk cilvēku, ne tikai ar viedtālruņiem, bet arī tos rūpīgi izmantojot videoklipu skatīšanai, meklēšanai internetā un pat finansiālu lēmumu pieņemšanai, izmantojot šīs revolucionārās ierīces..

Divdesmit viens – pasaule ir tiešsaistē vairāk nekā jebkad agrāk

Būšana internetā no interesantas iespējas ir kļuvusi par tiešu nepieciešamību neatkarīgi no tā, pie kā strādājat. Rezultātā daudz vairāk ir vajadzīga nauda, ​​lai tā būtu tikpat pieejama un plūstoša kā citas šo ļoti digitalizēto cilvēku dzīves daļas..

Divdesmit divi – Bitcoin un kriptogrāfijas finansēšanas pieaugums

Kriptovalūtas un it īpaši Bitcoin ir nepārtraukti guvušas pievilcību ne tikai kā finanšu instruments lietotājiem, bet arī kā ieguldījumu līdzeklis un (dažiem) jēgpilna portfeļa štāpeļšķiedrām. Ar zaļo gaismu, kas dota Baktam un tā nākotnes līgumiem par Bitcoin, Bitcoin un kriptogrāfija ienāk ierastajā investīciju pasaulē.

Divdesmit trīs – Bitcoin nepārtraukti uzlabojas attiecībā uz mērogu un efektu

Kaut arī Bitcoin ir pazīstams ar savu nepiekāpību mainīties lietotājiem un pieaugošo lietotāju bāzi. Kriptogrāfijas valūtas ir nepārtraukti strādājušas pie 1. un 2. slāņa risinājumiem, lai risinātu hroniskas problēmas, piemēram, darījumu izmaksas, sadalīšanu un mērogojamību. Tā nepieciešamība Bitcoin nav sveša, jo arī galvenā attīstības grupa ir strādājusi pie šiem jautājumiem – neskatoties uz BTC ekonomisko sniegumu.

Divdesmit četri – BTC Core joprojām paver ceļu konsekventi

Lielie bloki? Iekšējā implozija? Neatkarīgi no plosīta plosta, kas izmests bitkoinā, 1. dienas pamatprincipi tiek pastāvīgi uzlaboti un uzturēti neatkarīgi no tā, cik labi vai ātri aug Bitcoin vērtība..

Divdesmit pieci – Bitcoin’s Layer-2 tehnoloģijas

Risinot vairākas vājās vietas, kas rodas un palīdz novērst masveida Bitcoin ieviešanu. Tās galvenā izstrādes komanda ir cītīgi strādājusi, lai piedāvātu dažus 2. slāņa risinājumus, tostarp Lightning, kas palielina darījumu ātrumu, kā arī Merkle koki, lai samazinātu pieprasījumu pēc atmiņas un apstrādes ātrumu informācijas apstrādei.

Kad būs runa par uzlabojumiem, būs vēl divdesmit seši

Kā jau iepriekš minēts, kamēr Bitcoin ir ieviesis izmaiņas savā sistēmā jau ar zibens tīkla ieviešanu apstrādes ātrumam un Merkles kokiem. Bitcoin ir vairāki dažādi uzlabojumi un funkcijas, kas ietver: (Zemūdens mijmaiņas darījumi, Atomu mijmaiņas darījumi, Divreiz finansēti kanāli, Sfinksa, Neutrino, Eltoo utt.).

Divdesmit septiņi – tiek izveidota infrastruktūra Bitcoin

Zibens tīkls ir kaut kas tāds, kas nonāk pie daudz vairāk Bitcoin elementiem – it īpaši tāpēc, ka izstrādātāji cenšas to izmantot rūpīgāk, kā arī tiek pievienoti citi produkti un pakalpojumi.

Divdesmit astoņi – Bitcoin jaudīgais jaukšanas ātrums

Kaut arī tādi kā Bitcoin SV un ABC ir ļaunprātīgi cīnījušies par hash likmi un apstrādes jaudu, Bitcoin hash likme ir sasniegusi nepieredzēti augstu.

Divdesmit deviņi – hash rate (atkal)

Bitcoin hash rate traucējumi ir kaut kas, kas gadu gaitā ātri uzlabojas. Kas ir lieliska ziņa tās kalnraču baseinam.

Trīsdesmit – Bitcoin glabāšanas risinājumi

Ar šo pieaugošo popularitāti gan jaunpienācēju, gan profesionālu investoru vidū – vajadzība pēc profesionālākiem papildu pakalpojumiem Bitcoin ieguldījumiem. Īpaši droši glabāšanas risinājumi un īpaši glabāšanas risinājumi.

Trīsdesmit viens – Bitcoin lietošanas gadījumi pieaug

Daudz vairāk nekā tikai tiek izmantots kā virtuāls naudas veids, Bitcoin ir papildinājis savu arvien pieaugošo izmantošanas gadījumu sarakstu, zibens tīklu izmantojot kā maksājumu un pat spēļu risinājumu, piemēram, Satoshi Games..

Trīsdesmit divi – Bitcoin kā zināms izaicinātājs

Kaut arī Bitcoin nonāca sabiedrības uzmanībā kā strauji augošs investīciju tirgus pirms burbuļu pieauguma un pieauguma. Šie paši cilvēki kopā ar vēl miljoniem cilvēku lēnām saprot, ka Bitcoin ir vairāk nekā tikai investīciju ceļš un ka tam ir elementi, kas ir pārāki par cita veida naudas produktiem.

Trīsdesmit trīs – Bitcoin kopumā pieaug

Tā kā Bitcoin galvenā izstrādes komanda un kopiena ir iekļāvusi jaunus un novatoriskus risinājumus savai valūtai un blokķēdei, tā ir infrastruktūra, kas ievērojami pieaug un vēl maz liecina par apstāšanos.

Trīsdesmit četri – memērija

Bitcoin Memes ir vairāk nekā tikai jaunums – tie ir daļa no ļoti spēcīgas mārketinga kampaņas, un, pieņemsim to atzīt, tie ir ļoti efektīvi. Digitālais mārketings 101 mums māca, ka, ja jūs varat izveidot kaut ko tādu, kas iekļaujas vīrusu parādībā, tad jūs būsiet ieguvis sasniedzamību, kas pārsniedz tikai tūkstošus.

Trīsdesmit pieci – parādās Bitcoin literatūra

Kopā ar šo vīrusu mārketingu Bitcoin literatūra un informācija par kriptovalūtām un blokķēdēm kopumā kļūst arvien plašāka. Tam palīdz intelektuāļi, piemēram, Andreas Antonopoulos, kā arī Dons un Alekss Tapskoti, kas šajā nolūkā izdod grāmatas.

Trīsdesmit seši – Bitcoin izglītība

Līdz ar šo literatūras, memu un plašāku ieguldījumu parādīšanos Bitcoin ir redzējis sakāmvārdu izglītību tiem, kas patiesi vēlas zināt to un pamatā esošo tehnoloģiju. Mēs pat redzam pieaugošu kursu popularitāti ne tikai no lielākajiem nozares pārstāvjiem, bet arī no atzītām akadēmiskām institūcijām, piemēram, Oksfordas universitāte, Hārvarda un citi.

Trīsdesmit septiņi – Sole-Bitcoin uzņēmējdarbības pieaugums

Bitcoin ir ne tikai nozare, kas ieskauj monētas ieguvi, tā ir ļāvusi parādīties arī sabiedrotajiem un uz piegādēm balstītiem uzņēmumiem un uzņēmējdarbībai. Tas ietver virkni cieto seifu un saldētavu piegādātāju, brīvības atņemšanas risinājumus un pat nākotnes līgumu tirgotājus, kā mēs drīz redzēsim tirgū ar Bakkt.

Trīsdesmit astoņi – arvien vairāk tradicionālo finanšu

Pieaugot Bitcoin un citu kriptovalūtu popularitātei, mēs redzam pastāvīgu tradicionālo un institucionālo finanšu plūsmu un investoru ienākšanu. Jo īpaši tāpēc, ka profesionāli uzņēmumi, piemēram, Starpkontinentālā birža, sāk sniegt profesionālus pakalpojumus šiem investoriem.

Trīsdesmit deviņi – krājuma un plūsmas attiecība

Redzot, it kā Bitcoin kļūtu arvien grūtāk iegūt, daļēji tāpēc, ka pieaug kalnraču nepieciešamība pēc jaukšanas jaudas, bet arī tās iebūvētās trūkuma sistēmas dēļ, tas radīs daudz lielāku tirgus novērtējumu. Piegādei samazinoties, daļēji pateicoties samazinājumiem un fiksētam piedāvājumam, lietotāji palīdzēs apmierināt pieprasījumu, ļaujot palielināt tā novērtējumu.

Četrdesmit – Bitcoin iespiešanās

Mēs ietaupām jums ieteikumus, lai vienkārši iedziļinātos faktā, ka, lai gan politisko burbuļu, piemēram, Vestminsteras un DC, iekļūšana Bitcoins joprojām ir salīdzinoši maza, salīdzinot ar citām nozarēm. Fakts, ka uz blokķēdes balstītiem risinājumiem, piemēram, Facebook Libra, ir izdevies to izdarīt, jau liecina par to, kas Bitcoin jau ir paveikts.

Četrdesmit viens – Bitcoin joprojām ir kritums pasaules finanšu tirgū

Apsverot, cik liels ir akciju tirgus vai atvasināto instrumentu tirgus un nekustamais īpašums – nemaz nerunājot par gandrīz 8 triljonu dolāru dārgmetālu tirgu, – USD BTC joprojām ir neliels tirgus ierobežojums. Nemaz nerunājot par to, ka zelts ir desmitiem gadsimtu vecs, savukārt #Bitcoin ir tikai desmit gadus vecs un to skaitās. “Programmējamās naudas” nākotnei bitcoin globālajā naudas bāzē ir daudz iespēju augt.

Četrdesmit divi – Šarpes attiecība

Nē, nevis TV šovs, bet gan Bitcoin Sharpe Ratio. Labākam kontekstam: Sharpe koeficients attiecas uz Bitcoin ieguldītāju sniegumu un atdeves līmeni salīdzinājumā ar aktīviem, kuriem ir samazināta vai nulles riska likme. Attiecībā uz Bitcoin tai ir augstāka ar risku pielāgota atdeve, salīdzinot ar cita veida aktīvu klasēm, bet labākajos gadījumos ieguldītājiem ir diezgan brīnišķīga ieguldījumu atdeve.

Četrdesmit trīs – nekorelācija

Bitcoin ir ikonoklastisks digitāls aktīvs, tas ir dots, bet fakts, ka tas vienkārši nav saistīts ar cita veida aktīvu klasi, nozīmē, ka tas dažreiz var būt pretrunīgs citiem aktīviem un to veiktspējai.

Četrdesmit četri – naudas pārskaitījumu slepkava

Kad runa ir par starptautiskiem produktiem, piemēram, MoneyGram un Western Union, izmantojot tādu kriptovalūtu kā Bitcoin, tas pilnībā papildina jebkuru vajadzību trešai pusei rosināt maksājumu vai pārskaitījumu starptautiskā līmenī. Pārskaitījumu risinājumi patiesībā ir neticami vērtīga nozare, un fakts, ka kriptovalūtas nodrošina novatorisku un rentablu risinājumu, miljoniem lietotāju ir nenovērtējams.

Četrdesmit pieci – iznīcināšana kā ICO un Altcoins radīšana

Kaut arī 2016./2017. Gadā mēs esam redzējuši (ļoti) burtisko ICO un altkoīnu ‘Tulpju māniju’, ainava kļūst daudz lietotājdraudzīgāka jauniem un pieredzējušiem kriptovalūtas lietotājiem. Kas ir ļoti apsveicami visiem lietotājiem, ņemot vērā faktu, ka tas atvieglo kriptogrāfiskās telpas pārvietošanos un nodrošina lielāku iespēju iegūt lietotāju uzticību.

Četrdesmit seši – svārstīgums samazinās

Viens no neto pozitīvajiem aspektiem Bitcoin pasaulē tagad ir tāds, ka mēs noteikti neredzam tādu tirgus nepastāvību, kādu mēs darījām 2017. un 2018. gadā. Kriptogrāfijas valūtas tirgū ir lielāka stabilitātes izjūta, un tas ir apsveicamas izmaiņas Bitcoin, it īpaši, ja uzskata, ka pret to izturas tāpat kā pret parasto valūtu.

Četrdesmit septiņi – metrikas ķēde

Viens milzīgs plus, ko mēs redzam no blokķēdes un it īpaši attiecībā uz Bitcoin, ir tas, ka lielākie investori stingri turas pie BTC akcijām. Tam ir papildu pluss, ka tas neveicina tirgus svārstības lielo pozīciju izpārdošanas vai pirkšanas dēļ.

Četrdesmit astoņi – pieaug mazo nominālvērtību turētāji

Kamēr pastāvīgi attīstās ārpusbiržas un ārpusbiržas investori, mēs joprojām redzam nelielu nominālvērtību īpašnieku taisnīgu daļu. Saskaņā ar to pašu ķēdes metriku, uz kuru mēs atsaucāmies, mēs redzam to lietotāju skaita pieaugumu, kuru BTC ir mazs. Tie svārstās no 1, .1 (vai 2 šajā rakstnieka gadījumā) vai pat.01BTC, kas tiek turēti digitālajā vai cietajā makā.

Četrdesmit deviņi – Bitcoin cenu pieaugums

Pagājušajā mēnesī mēs redzējām Bitcoin cenu pieaugumu, lai redzētu vienu no visu laiku augstākajiem punktiem, pirms nedaudz atkāpās. Lai gan impulss tur nenotika, mēs joprojām redzam zināmu optimistisku valūtas pieaugumu.

Piecdesmit – Bitcoin turpina pieaugt

Saskaņā ar nesen veikto Log Log analīzi, kas demonstrē logaritmisko cenu noteikšanu, kā arī laika mērogu, tiek parādīts, ka, lai arī mēs redzam Bitcoin cenu kustības palēnināšanos, mēs redzēsim lēnāku, uzticamāku, bet nepārtrauktu pieaugumu BTC cenu, un ar daudz mazāku svārstīgumu nekā iepriekš.

Piecdesmit viens – mazāk pilienu

Saskaņā ar šo ticamāko augšupeju, saskaņā ar analītiku, mēneša cenu pazemināšanās biežums un intensitāte ir acīmredzami samazinājusies. Kas ir vēl labākas ziņas, vai tas, visticamāk, turpināsies arī nākotnē.

Piecdesmit divi – sevis pastiprināšana

Bitcoin pamatā esošais dizains nozīmē, ka tam ir atribūti, kas ļauj nepārtraukti pašbaroties, kas ļauj tam nepārtraukti kļūt stiprākam, kas tikai ilgtermiņā atbalstīs ieguldītāju uzticības līmeni kriptonauda. Kas arī gatavojas asiņot citām kriptovalūtām.

Tur jums ir Bitcoin ticīgie. Sākot ar Genesis-Satoshi Nakamoto dienām līdz populārāko kriptogrāfijas ekspertu cenu prognozēm, sākot no 100 000 līdz 1 000 000 miljonu ASV dolāru USD maiņas kursa par vienu bitkoina (BTC) monētu. Tirgus ir karsts, lai veiktu lielu kustību vai sabrukumu, taču, ņemot vērā tikko izlasītā kopumu, sākot no bullish BTC cenu prognozēm, līdz vienmērīgai Bitcoin cenas paaugstināšanai pirmajos desmit gados un, ja tikai daži no 50 bitkoina tirgus ierobežojuma vērtības katalizatori sāk klikšķināt uzreiz, tas var pārvērst tirgu zaļā krāsā un atkal iet mēness.

Apskatot augstākās Bitcoin cenu prognozes un vēsturiskos BTC cenu noteikšanas laika notikumus, vajadzētu palīdzēt sarunai redzēt, kur bitcoin ir aizgājis, lai uzzinātu, kur tas, iespējams, iet nākotnē. Ja jums ir Bitcoin cenu analīze vai prognoze, lūdzu, iesniedziet to pa e-pastu vietnē [email protected], lai to pievienotu sarakstam.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me