KeepKey Wallet Review – spēcīgs un daudzpusīgs kriptovalūtas aparatūras maks

Aparatūras maki, piemēram, KeepKey maks, šobrīd piedāvā visdrošāko kriptovalūtu glabāšanas veidu. Kad tika ieviests pirmais aparatūras seifs, gandrīz visi tos uzskatīja par papildu ieguvumu. Tā vairs nav. Aparatūras maki ir būtiski, ja vēlaties ieguldīt kriptovalūtās.

Šajā rakstā es vēlos iepazīstināt jūs ar visiem labākajiem kriptogrāfijas valūtas maciņiem – KeepKey maku un, cerams, palīdzēt saprast visu nepieciešamo, lai pieņemtu apzinātu lēmumu. Gadījumā, ja jūs to vēl neesat redzējis, es esmu uzrakstījis arī Trezor pārskatu, kas jums arī jāiziet, lai pareizi izprastu visas jūsu iespējas.

Kas man patīk un nepatīk saistībā ar KeepKey

Kas man patīk

 • Mēs sagaidām noteiktu kvalitātes standartu mūsu tehniskajā aparatūrā. KeepKey patiešām ir veidots kā moderna tehnoloģiju aparatūra. Lielākā daļa citu aparatūras maku izskatās un jūtas kā gadu desmit veca tehnoloģija.
 • Tā atvērtā koda programmaparatūra nodrošina to, ka kopiena nekavējoties atrod visas iespējamās ievainojamības vietas un tiek nekavējoties aizlāpīta.
 • Pateicoties izcilajai uzbūvei un noformējumam, tā piedāvā vislabāko lietotāju pieredzi.

Tas, kas man nepatīk

 • Man vislielākais strīdu punkts ir starpplatformu atbalsta trūkums.
 • Arī nespēja atgūt savu maku trešās puses seifā ir milzīgs mīnuss. Ja nepieciešams atgūt seifu, es nevēlos gaidīt jaunas ierīces piegādi. Es gribu to nekavējoties atgūt.

Turklāt, ja jūs esat pilnīgi jauns kriptovalūtas vai it īpaši aparatūras maku pasaulē, noteikti pārbaudiet raksts par kriptovalūtas makiem. Tas palīdzēs jums uzzināt, kāds ir aparatūras maks un kādas iespējas jūs varat izvēlēties.

Funkciju kopsavilkums

KeepKey seifa interfeissKeepKey klienta saskarne

Cena

KeepKey ir pieejams par 129 ASV dolāriem. Tas, iespējams, nav lētākais seifs, it īpaši, ja salīdzina ar Keepkey alternatīvām. Tas joprojām ir lētāks nekā tā tiešais konkurents Trezor Model One.

Lietošanas ērtums

Darba sākšana ar KeepKey maku ir vienkārša. Bet jums joprojām būs jāiegulda laiks, lai pareizi izprastu visas tā drošības funkcijas.

Drošības funkcijas

Kamēr jūs izmantojat visas seifa drošības funkcijas, ierīce ir gandrīz neieņemama glabātuve.

Altcoin atbalsts

KeepKey seifs atbalsta milzīgu kriptovalūtu klāstu, pat tās, kuras nekad neesat dzirdējis. Tomēr tā atbalsts altkoīniem nav tik plašs kā Trezor.

Uzņēmums aiz KeepKey

KeepKey nedaudz aizkavējās aparatūras maku tirgū. Seifs tirgū nonāca 2015. gada beigās, kad Trezor un Ledger jau bija definējuši aparatūras maku nozīmi. Tomēr KeepKey maks atšķīrās, piedāvājot prēmiju iespēju kriptonauda investoriem.

Neskatoties uz novēloto KeepKey ienākšanu tirgū, tas drīz vien sev radīja vietu kriptosfērā. 2017. gada augustā Šveices kriptovalūtas maiņa, ShapeShift AG iegādājās aparatūras maku ražotāju. Tas radīja pirmais API integrētais aparatūras maks ar vietējām kriptovalūtas apmaiņas funkcijām.

A

Pirmais skatījums: KeepKey Review

Tas būtībā ir tas, ko atradīsit, atverot jauno KeepKey maku. Avots: BitcoinWalletGuy

Tas būtībā ir tas, ko atradīsit, atverot jauno KeepKey maku. Avots: BitcoinWalletGuy

KeepKey ir USB bāzes kriptovalūtas aparatūras maks. Tas bija pieejams pēc tam, kad Trezor un Ledger jau bija pieejami, taču tas piedāvāja premium opciju droša aparatūras seifa ziņā.

Tiešākā atšķirība starp KeepKey ir tās gludais dizains. Lielākā daļa KeepKey alternatīvu piedāvā minimālistisku utilitāru dizainu. Tomēr KeepKey jūtas un izskatās kā augstākās klases produkts. Tam ir liels skārienekrāns, kuru izmantosit darījumu apstiprināšanai.

Turklāt ir arī KeepKey maks ar brīvības atņemšanu nesaistīta birža, kas ļauj mums kriptovalūtu investoriem apmainīt dažādas kriptonauda, ​​neatklājot mūsu privātās atslēgas vai mūsu līdzekļi dažādiem ārējiem draudiem.

Kaut arī KeepKey, iespējams, neatbalsta tik plašu altkoīnu klāstu kā Trezor, tas tomēr atbalsta milzīgu skaitu kriptovalūtu un altkoīnu. Ja vien jūs neinteresē visvairāk neskaidrie mikro vāciņu altkoīni, jums vajadzētu būt pilnīgi apmierinātam ar to, cik daudz altkoīnu var uzglabāt KeepKey makā..

KeepKey apskats: Unboxing

Lodziņā KeepKey atradīsit aparatūras maku, USB kabeli, karti sava slepenā atkopšanas teikuma pierakstīšanai un ātru rokasgrāmatu par to, kā sākt darbu ar jauno maku. Jums vajadzētu apskatīt videoklipu, lai iegūtu priekšstatu par to, ko jūs varat sagaidīt, atverot paketi.

Dizains

KeepKey patiesi ir skaista ierīce. Avots: KeepKey

KeepKey patiesi ir skaista ierīce. Avots: KeepKey

KeepKey maks ir liela ierīce. Atšķirībā no konkurentiem tas patiešām izceļas. Jūs varat ērti nēsāt Trezor un Ledger kabatā, taču tas pats nebūs iespējams ar KeepKey. Bet man arī jāatzīmē, ka KeepKey nebija paredzēts šādai lietošanai.

Ja jūs vienmēr vēlaties, lai uz jums būtu aparatūras seifs, jums vajadzētu iet vai nu ar Ledger Nano, vai ar Trezor One. No otras puses, KeepKey, tika izstrādāts nevis pārnesamībai, bet gan lietotāju pieredzei un drošībai. Tā kā jūs varat tirgoties tieši no ierīces, jūs, iespējams, vēlēsities izmantot ierīci, lai uzglabātu lielu daudzumu kriptogrāfijas valūtu.

Ja paskatās tikai no estētikas viedokļa, nav šaubu, ka tā ir krāšņa aparatūra.

Vispārīgās iezīmes un specifikācijas

Aparatūras seifs KeepKey ļauj saglabāt privātās atslēgas bezsaistes un drošā vidē. Tas pasargās jūs gan no virtuālas, gan no fiziskas zādzības. Varat to pat izmantot datorā, kas ir inficēts ar ļaunprātīgu programmatūru, neriskējot zaudēt piekļuvi savām privātajām atslēgām vai digitālajiem īpašumiem..

Kā tas darbojas?

KeepKey seifs būtībā ir Trezor osta, tas nozīmē, ka tas būtībā dara visu, ko Trezor dara drošības ziņā. Kā jūs jau zināt, tas saglabā mūsu privātās atslēgas aiz ugunsmūra, kas ļauj mums bez jebkāda riska savienot ierīci ar datoru, kas ir tiešsaistē..

KeepKey ir PIN koda pārbaudes sistēma, kas darbojas kā aizsargs pret neautorizētiem darījumiem. Turklāt virtuālā tastatūra ir arī nejaušināta, kas padara praktiski neiespējamu taustiņu programmatūras izmantošanu PIN koda nozagšanai.

Sākotnēji uzstādot ierīci, ir nepieciešams ģenerēt sākotnējo kodu, kas tiek izmantots visas ierīces dublēšanai. Sākotnējais sēklas kods ir 12 vārdi, bet ierīce atbalsta arī 18 un 24 sēklas garumus.

Specifikācijas

Displejs

Krāsains skārienekrāns

Ekrāns

256 x 64 3,21 ”OLED

Procesors

ARM® Cortex ™ – M3

Lietotāju draudzīgs
Monētas un žetoni

Drošības funkcijas

PIN

Izmantojot KeepKey ierīci

Parole

Daļēji, izmantojot KeepKey ierīci un datoru

Ierīces atkopšana

Izmantojot KeepKey ierīci

Papildu funkcijas

Paroļu pārvaldnieks
U2F autentifikācija
Šifrēšana, izmantojot GPG
SSH
Par ierīces šifrēšanu
Micro SD karšu atbalsts

Premium atbalsts
Iebūvēts lietotāja interfeiss
BIP32 atbalsts

Drošības funkcijas un konfidencialitāte

Aparatūras seifs KeepKey ir izveidots tikai ar nolūku nodrošināt absolūtu drošību un aizsardzību gan pret fiziskām, gan kibernoziegumiem. Jūs varētu apmeklēt internetu un meklēt gadījumus, kad seifs nespēj aizsargāties pret hakeriem, un jūs neatradīsit nevienu gadījumu, kad seifs neizdevās.

Apskatīsim dažus KeepKey maka piedāvātos drošības un konfidencialitātes līdzekļus:

PIN kods

Ievērojiet, kā skaitļi tiek randomizēti? Pat mazajām lietām ir nozīme, ja runa ir par drošību. Avots: CoinBuzz

PIN kods ir svarīga seifa iezīme. Pēc sēklu koda iestatīšanas jums jāiestata PIN kods. Šis PIN kods tiek daļēji ģenerēts datorā un ierīcē divpakāpju procesā.

Jūs izmantosiet šo PIN kodu gandrīz visām jūsu mijiedarbībām ar maku. Katram atsevišķam darījumam būs jāievada PIN kods, lai pārbaudītu katru darījumu. Ja esat aizmirsis PIN kodu, jums būs jāatjauno ierīce un izmantojiet atkopšanas sēklas, lai atgūtu privātās atslēgas.

Turklāt KeepKey ierobežo nepareizu PIN ievadīšanas reižu skaitu. Starp katru nepareizu mēģinājumu ierīce ievieš atdzišanas periodu, lai novērstu dažādu kombināciju mēģinājumus iespiest ierīcē.

Parole

Paroles frāzes pievienošana ir pievienojumprogrammas funkcija, kuru varat iespējot, lai nodrošinātu lielāku drošību. Tas tiek darīts tāpēc, ka tas atkopšanas sēklas kodam pievieno vēl vienu drošības slāni. Jūs pat varat pievienot vairākas ieejas frāzes, lai cilvēkiem būtu vēl grūtāk piekļūt jūsu privātajām atslēgām.

Tāpēc maz ticams, ka kādam tomēr izdodas iegūt jūsu atkopšanas sēklas kodu, viņam arī jāzina parole, lai izgūtu jūsu privātās atslēgas.

Atkopšanas teikums

EA KeepKey seifs, kurā parādīts 12 vārdu atkopšanas teikums. Avots: BraveNewCoin

Pirmā lieta, ko darīsit, palaižot ierīci, ir iestatīts atkopšanas teikums. Tas ļauj mums pilnībā dublēt ierīci. Tātad, ja pazaudējat ierīci vai to salaužat, ierīces saturu varat vienkārši atgūt citā KeepKey makā. Tas nodrošina, ka jūs nekad netiksiet kļūdaini izslēgts no glabātavas.

Pēc noklusējuma atkopšanas teikums ir divpadsmit vārdu garš. Tomēr, ja izvēlaties, varat palielināt koda garumu līdz maksimāli 24 vārdiem. Turklāt atkopšanas kods tiek ģenerēts, izmantojot gan ierīci, gan datoru, kuram tā ir pievienota.

Gadījumā, ja jums būs jāatgūst seifs, jums būs jāizmanto KeepKey Chrome paplašinājumu lietotne. Tā būtu tā pati lietotne, kuru izmantojāt, lai izveidotu maku, tas nozīmē, ka jums ir jāpārzina klienta saskarne.

2-faktoru autentifikācija

Divkāršā faktora autentifikācijas pusē KeepKey trūkst galvenās funkcijas, kuras jūs atradīsit gan Trezor, gan Ledger seifos. Kaut arī KeepKey ir 2FA autentifikācija PIN koda veidā, tai nav universālās 2-faktoru autentifikācijas (U2F), kur pēc PIN koda ievadīšanas jums fiziski jāpārbauda katrs transakcija..

Uz virsmas šķiet, ka KeepKey trūkst galvenā drošības elementa, taču tam ir iemesls. Trezor un Ledger maki ir patiešām mazas ierīces. Jūs pat varat tos ievietot atslēgu piekariņā un visu laiku turēt pie sevis. Tāpēc ir jēga, ka jums ir fiziski jāapstiprina katrs darījums, izmantojot fizisko pogu makā.

Savukārt KeepKey ne tuvu nav tik mazs vai pārnēsājams. Seifs nebija paredzēts pārnēsāšanai atslēgu piekariņā. Tas darbojas vairāk kā droša bankas glabātuve. Jums nevajadzētu tajā uzglabāt nelielu daudzumu kriptovalūtu un ņemt to sev līdzi kā tradicionālu maku. Tāpēc KeepKey neietver funkciju U2F.

Modificējama programmaparatūras un programmaparatūras pārbaude

KeepKey ir vienīgais aparatūras maks, kas darbojas ar atvērtā koda programmaparatūru. Tas nozīmē, ka jūs varat pielabot programmaparatūru un veikt modifikācijas pēc saviem ieskatiem. Iemesls tam ir tāds, ka tas nodrošina, ka ir vairāk acu, kas pārbauda programmaparatūru, un tas palīdz izveidot stabilāku drošības sistēmu.

Tomēr tas arī paver iespēju saņemt maku, kurā ir modificēta programmaparatūra, kas īpaši modificēta, lai, piemēram, nozagtu privātās atslēgas. Tomēr, ja ierīcē ir pielāgota programmaparatūra, ierīce pastāvīgi brīdina lietotāju par pielāgoto programmaparatūru. Šajā gadījumā jums nekavējoties jāsazinās ar klientu atbalsta dienestu..

Izturīgs pret viltojumiem iepakojums

Ierīce ir uzbūvēta tā, lai to nevarētu atkal atvērt un aizzīmogot. Ja kādam tomēr izdodas fiziski atvērt ierīci un salikt to atpakaļ, jūs skaidri pamanīsit, ka ierīce tika atvērta un salīmēta kopā.

Privātums

Viena no galvenajām kriptovalūtām raksturīgajām īpašībām ir spēja veikt anonīmus darījumus. Kaut arī kriptonauda nav pilnīgi anonīma, tā tomēr piedāvā lielu konfidencialitātes pakāpi. Šī ir viena no galvenajām iezīmēm, kuras rezultātā ir pieņemta kriptonauda.

Tāpēc jebkuram produktam vai pakalpojumam, kas darbojas kriptosfērā, ir jāievēro visstingrākie klientu privātuma standarti. Tāpēc uzņēmums neizseko nevienu savu ierīci. Patiesībā viņiem pat nav iespēju izsekot un apkopot informāciju par savām ierīcēm un lietotājiem.

Starpplatformu savietojamība

Saderība ir svarīgs aparatūras maka aspekts. Jūsu izvēlētajam aparatūras maks jābūt saderīgam ar jau izmantotajām operētājsistēmām un programmatūru. Vēl svarīgāk ir tas, ka tam jāatbalsta visas kriptovalūtas, kuras esat vai plānojat iegādāties.

Apskatīsim, kā KeepKey maksā par starpplatformu saderību:

KeepKey atbalstītās monētas

Šādas kriptovalūtas var saglabāt KeepKey makā.

 • checkBitcoin
 • pārbaudītBitcoin Cash
 • checkLitecoin
 • checkDash
 • checkEthereum
 • checkAragon
 • checkAugur
 • checkStorj
 • checkBasen uzmanības marķieris
 • pārbaudietCivic Districtox
 • checkFunFair
 • checkGolem
 • checkGnosis
 • checkOmiseGo
 • pārbaudītSALT
 • checkBancor
 • checkICONOMI
 • checkiExec
 • checkStatus

Tas atbalsta arī visus ERC-20 marķierus. Lai iegūtu pilnu KeepKey atbalstīto monētu sarakstu, varat apmeklējiet oficiālo vietni KeepKey.

Operētājsistēmas

KeepKey ir izstrādāts un pārbaudīts tā, lai tas lieliski darbotos ar visām trim galvenajām operētājsistēmām. Neatkarīgi no tā, vai esat Mac lietotājs, Linux vai Windows lietotājs, jums nevajadzētu būt grūtībām palaist ierīci izvēlētajā operētājsistēmas izvēlē.

Pārlūkprogrammas

Ciktāl tas attiecas uz pārlūkiem, jums nebūs reālas izvēles. KeepKey galvenokārt ir paredzēts darbam pārlūkā Chrome. Uzņēmums uzstāj, ka KeepKey lietotāji izmanto tikai pārlūku Chrome. Papildus tam, lietotne Chrome darbojas nevainojami visās operētājsistēmās.

Trešās puses maki

Diemžēl KeepKey ļoti trūkst trešo personu maka atbalsta. Kopš šī raksta rakstīšanas KeepKey ir saderīgs tikai ar Electrum maku, un tas prasa mazliet pielabināt ierīci. Piemēram, jums būs jālejupielādē un jāinstalē jaunākais Python klients.

Viss process šķiet lieks, ņemot vērā, ka lielākā daļa citu aparatūras maku ir viegli savietojami ar vairākiem dažādiem trešo pušu maciņiem. Ja jūs interesē uzzināt, kā integrēt Electrum ar savu KeepKey ierīci, apsveriet iespēju apmeklēt vietni KeepKey atbalsta galds.

Trešās puses maka atkopšana

Neveiksmīgā gadījumā, kad jums ir nepieciešams atgūt savu maku, jums vajadzēs glabāt KeepKey maku. Atšķirībā no Trezor, kas ļauj mums atgūt maku arī bez Trezor ierīces, KeepKey nepiedāvā šādu iespēju. Tātad, ja pazaudējat vai salauzāt savu maku, jums būs jāpērk cits KeepKey maks, pirms varat atgūt iepriekšējo maku..

KeepKey alternatīvas un cenu salīdzinājums

Tagad mēs esam apsprieduši, kas ir KeepKey un ko tieši tas piedāvā, turpināsim virzīties uz to, cik tas maksā. Ir svarīgi aplūkot KeepKey alternatīvas kopā ar KeepKey. Cenas ir relatīvas tādā ziņā, ka izmaksas, ņemot vērā to, ko mēs iegūstam, un kādas ir mūsu alternatīvas cenu diapazonā un ap to.

Zemāk jūs atradīsit dažādu aparatūras maku cenas, kā arī to, kur jūs tos varētu iegādāties:

KeepKey 129 USD
Trezor One 89 € Trezor One
Trezor modelis T. 149 eiro Trezor modelis T.
Virsgrāmata Nano S 79 eiro Virsgrāmata Nano S

Kā redzat iepriekš, KeepKey cena ir diezgan pieticīga. Jā, tas var būt dārgāks nekā Trezor One un Ledger Nano S, taču tie nav tā tiešie konkurenti. Trezor Model T ir tieša alternatīva KeepKey.

Abām šīm ierīcēm ir pilns skārienekrāns, un tajās ir ievērojama apstrādes jauda, ​​kas tos padara par īpaša mērķa mini datoriem. KeepKey joprojām ir ievērojami lētāks nekā Trezor Model T. Patiesībā tas ir daudz tuvāk vienkāršākam Trezor seifam nekā tā tiešajam konkurentam Trezor Model T.

Tomēr mēs nevaram ignorēt faktu, ka Trezor Model T piedāvā daudz vairāk iespēju attiecībā uz savietojamību ar kriptovalūtām, trešo pušu makiem, trešo pušu pakalpojumiem utt. Ja vēlaties tieši salīdzināt abus maciņus, iesaku jums ejiet pāri Trezor maku pārskatam.

Kā uzstādīt savu jauno KeepKey maku

Tiklīdz ierīce ir pievienota datoram, jūs tiksiet novirzīts uz viņu “Sāc” lappuse.

1) Pirmā lieta, kas jums būs jādara, ir klienta lietotnes lejupielāde, izmantojot cilni Chrome paplašinājums.

Lejupielādējiet savā Chrome oficiālo KeepKey klientu

2) Pēc KeepKey seifa klienta instalēšanas, visticamāk, būs jāatjaunina maka programmaparatūra.

3) Pēc seifa programmaparatūras atjaunināšanas ierīce veiks visus inicializācijas procesa posmus.

4) Pirmkārt, jums būs jāiestata jaunais PIN kods, izmantojot ierīces kodēto numuru.

Izvēlieties savu PIN kodu

5) Pēc PIN koda iestatīšanas ierīce ģenerēs atkopšanas sēklas. Šī ir vienīgā reize, kad ierīce parādīs atkopšanas sēklas. Pārliecinieties, ka to rūpīgi reģistrējat, izmantojot ierīces komplektācijā iekļauto sēklu karti.

KeepKey atkopšanas sods

6) Pēc atkopšanas teikuma ierakstīšanas jūsu KeepKey maks būs gatavs saņemt pirmo darījumu.

Pārskatīšana un atsauksmes

Zemāk jūs atradīsit visaugstāko pozitīvo un kritisko pārskatu par KeepKey Amazon.

KeepKey Amazon apskats KeepKey Amazon apskats

Lai gan jums vajadzētu izlasīt pēc iespējas vairāk atsauksmes un klientu atsauksmes, es tomēr domāju, ka man jāiekļauj vismaz populārākās pozitīvās un kritiskās atsauksmes Amazon.

Kā redzams no atsauksmēm, pozitīvajā komentārā ir runāts par ierīces cenu, lietotāja pieredzi, dizainu un uzbūvi. Kritiskajā pārskatā ir norādīti daži punkti, kurus mēs aplūkojām rakstā. Piemēram, seifā trūkst dažu pamatīpašību un savstarpējas savietojamības, kurām jau tagad vajadzēja pievērsties.

Daži svarīgi jautājumi pirms KeepKey saņemšanas

Jautājums: Ko darīt, ja es vēlos lietot seifa lietotni, kas man patīk, nevis KeepKey seifa klienta vietā?

Atbilde: Diemžēl KeepKey šajā brīdī ir saderīgs tikai ar Electrum maku. Ja vēlamā izvēle ir Electrum maks, tad jums veicas. Pretējā gadījumā jums būs jāpierod pie jauna maka klienta.

Jautājums: Cik svarīgi ir atgūt seifu trešās puses seifa klientā?

Atbilde: Godīgi sakot, tam nav lielas nozīmes tādā nozīmē, ka jūsu kriptonauda būs drošībā. Tomēr no emocionālās puses es saprotu nepieciešamību nekavējoties atgūt maku. Iedomājieties, kā sēžat un gaidāt, kamēr tiks piegādāts jaunais seifs, lai jūs varētu atgūt seifu jaunā ierīcē.

Jautājums: Cik svarīga varētu būt vietējās apmaiņas funkcijas integrēšana aparatūras makā?

Atbilde: Tas ir atkarīgs no jūsu izmantošanas apjoma. Ja jūs esat investors vai tirgotājs, kas pastāvīgi meklē labāku peļņu, pārslēdzoties starp dažādiem altkoīniem, tas noteikti ir svarīgi. Patiesībā tas pat varētu būt jūsu izšķirošais faktors. Tomēr, ja jūs vienkārši turaties pie savām kriptovalūtām, lai iegūtu ilgtermiņa ieguvumus, tam nevajadzētu būt daudz nozīmes.

Manas pēdējās domas

Ja jūs lasāt manu pārskatu par Trezor, jums jāzina, ka esmu ļoti tendenciozs pret Trezor maku. Bet es vēlētos arī pieminēt, ka es visu iespējamo cenšos būt objektīvs šo pārskatu dēļ, un es daru visu iespējamo, lai skaidri norādītu, kur mani aizspriedumi ietekmē manu viedokli.

Paturot to prātā, es ar pārliecību varu teikt, ka neskatoties uz dažiem KeepKey trūkumiem, tas joprojām piedāvā daudzas lietas, ko citi maki to nedara. Piemēram, ja vēlaties tirgoties starp dažādām kriptovalūtām, tad KeepKey ir ideāla izvēle jums. Tas ļauj izvairīties no riska turēt savus līdzekļus biržā, vienlaikus saglabājot iespēju piekļūt tirgiem tieši no aparatūras seifa drošības..

Tomēr mēs nevaram ignorēt arī KeepKey trūkumus. Es domāju, ka ir pilnīgi smieklīgi, ka KeepKey joprojām nav saderīgs ar trešo pušu makiem un pakalpojumiem. Tāpat kā visas izvēles gadījumā, pastāv arī alternatīvās izmaksas. Cerams, ka šī pārskatīšana būs pietiekami informējusi jūs, lai pieņemtu pārdomātu lēmumu, pamatojoties uz jūsu personīgo situāciju un vajadzībām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me