Kā izveidot Bitcoin papīra maku

Mēs jau esam diezgan detalizēti runājuši par Bitcoin papīra makiem. Tāpēc līdz šim brīdim jums vajadzētu zināt, kas ir bitcoin papīra maki un kā tie darbojas. Bet, ja jūs domājat, kā patiesībā izveidot šos papīra makus, tad nemeklējiet tālāk. Šajā rakstā mēs iepazīsimies ar sīkām detaļām par to, kā iestatīt Bitcoin maku un tā papīra alternatīvu.

Kā izveidot Bitcoin papīra maku

Tā kā šis raksts ir apmācība par Bitcoin maku izveidi, būtu pareizi visu procesu iziet soli pa solim un skaidri izskaidrot katru soli. Tiksimies pie tā.

1. Bitcoin papīra maka ģenerators

Ir vairāki dažādi Bitcoin papīra maka ģeneratori, no kuriem varat izvēlēties. Šajā apmācībā mēs izmantosim populāru papīra maka ģeneratoru, BitAddress.

izveidot Bitcoin maku

Bitaddress mājas lapa

Maka ģeneratoriem ir arī citas iespējas, un jūs varat izpētīt dažus no tiem, taču šai apmācībai vienkāršības labad vajadzētu pieturēties pie viena ģeneratora..

2. Ģenerējiet Bitcoin adresi

Lai ģenerētu privāto atslēgu un publiskās adreses, jums ir jādara tikai vienkārši pārvietojiet peli apkārt, līdz procentuālais skaitlis ģeneratora augšdaļā kļūst par 100%.

ģenerēt bitcoin adresi

Bitcoin adreses ģenerēšana

Ievērojiet atšķirību starp abiem attēliem. Procentuālie skaitļi ģeneratora augšdaļā ir kļuvuši no 1% līdz 99%. Kad tas sasniegs 100%, jums būs sava bitcoin adrese.

Bitcoin papīra maksJaunizveidots Bitcoin papīra maks

3. Jaunizveidots papīra maks

Tagad jūs varat arī izdrukājiet bitcoin maku tā, kā tas ir, vai arī jūs varat izvēlēties pavadīt laiku un mazliet pielāgot to lai to padarītu vēl labāku. Pēc tam vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Papīra maks”, kas atrodas blakus cilnei “Viens maks”.

Kad esat nonācis papīra seifa cilnē, jūsu rīcībā būs vairākas izvēles iespējas. Jūs varat izvēlēties slēpt mākslas darbu, bet vēl svarīgāk jums tas ir jādara izvēlieties to adrešu skaitu, kuru vēlaties ģenerēt, cik adreses vēlaties izdrukāt vienā lappusē.

izdrukājiet papīra maku

Papīra seifs, kas gatavs drukāšanai

4. Ģenerējiet un izdrukājiet savu papīra maku

Kad esat pielāgojis papīra maku, turpiniet un nospiediet ikonu “Ģenerēt”. Kad esat izveidojis papīra seifu, atliek tikai izdrukāt papīra maku.

5. Finansējiet savu papīra maku

Pēc tam, kad būsit izdrukājis savu papīra maku, jūs to acīmredzot izdarīsit jāfinansē seifs, pretējā gadījumā seifa vērtība ir ne vairāk kā papīrs, uz kura tas ir iespiests. Jūs varat nosūtīt naudu uz papīra seifu, izmantojot publisko adresi, kas uzdrukāta seifā. Tas darbojas tāpat kā jebkurš cits bitcoin darījums.

6. Pārbaudiet Bitcoin Paper Wallet atlikumu

Kad esat finansējis savu papīra maku, pēdējā lieta, kas jums jādara, ir pārbaudīt savu Bitcoin papīra maka atlikumu. Vienmēr ir svarīgi apstiprināt katru darījumu kā piesardzību, ja nekas cits.

Lai pārbaudītu līdzsvaru, jūs varat vienkārši pāriet uz blockchain.info vai blockexplorer. Darījuma apstiprināšana, izmantojot šos pakalpojumus, ir tikpat vienkārša kā bitcoin adreses ievadīšana.

Plusi un mīnusi no papīra makiem

Plusi:

 • Papīra maks ir bezsaistē.
 • Uzrādītājs kontrolē privātās atslēgas
 • Īpaši lēti pagatavojams.
 • Ērti uzglabāt.

Mīnusi:

 • Papīrs nav visuzticamākais veids, kā uzglabāt digitālo naudu.
 • Ja nozaudēts vai nozagts, bitkoinus nav iespējams iegūt.
 • Uzņēmīgs pret bojājumiem.

Altcoin papīra maki

Kā jūs, iespējams, esat iemācījušies no apmācības, Bitcoin papīra maka izveide ir nekas cits kā grūts. Bet kā ar altcoin papīra makiem? Nu labi, lielākajai daļai populāro altkoīnu ir savi papīra maka ģeneratori. Tātad, ja vēlaties eterija papīra maku vai litecoin papīra seifu, jūs varat viegli atrast adrešu ģeneratoru tiešsaistē.

Tomēr, ja jūs interesē dažas mazāk lietotās kriptogrāfijas valūtas, iespējams, jums būs jāiemācās manuāli izveidot papīra maku. Manuāli papīra maka izveide būtībā ir eksportējot privātās atslēgas un izdrukājot to uz papīra.

Lasīt: Labākie Altcoin maki: 11 maki, lai droši uzglabātu savus Altcoins

Manuāli izveidot papīra maku

Apskatīsim, kā mēs varētu manuāli izveidot ēterija papīra maku:

 1. Pirmkārt, jums būs jākopē sava maka adrese.
 2. Otrkārt, jūs vēlaties savu privāto atslēgu.
 3. Kad jums ir privātā atslēga un publiskās adreses, varat to izdrukāt tādu, kāda tā ir, vai vispirms ģenerēt QR kodus, kas ir ieteicams lietošanas ērtumam..
 4. Kad esat izdrukājis QR kodus, būtībā esat izveidojis papīra maku.

Visbeidzot, jūs vēlaties izdzēsiet sava datora datus no datora. Tā kā jūs gatavojaties dzēst seifu, vispirms pārliecinieties, vai jūsu makā nav līdzekļu.

Papīra seifa tiešsaistes pēdas dzēšana

Lai izdzēstu maka informāciju, atveriet failu pārlūku:

 1. C: \
 2. C: \ Lietotāji \
 3. C: \ Lietotāji \ [Lietotājvārds] \
 4. C: \ Lietotāji \ [Lietotājvārds] \ AppData \
 5. C: \ Users \ [Lietotājvārds] \ AppData \ Roaming \ [Wallet App Name] \

Kad seifs ir atrodams datora direktorijā, turpiniet un izdzēsiet failu wallet.dat.

Fiziska alternatīva papīra makiem

Pirms raksta beigām ir svarīgi apspriest citus veidus, kā fiziski uzglabāt bitcoīnus. Lai gan papīra maki var būt ārkārtīgi noderīgi, tie nav ideālākais veids, kā uzglabāt lielu daudzumu bitcoin. Vienīgais veids, kā jums kādreiz vajadzētu uzglabāt lielu daudzumu bitcoin, ir aparatūras seifa izmantošana.

Aparatūras maki

Aparatūras seifs piedāvā drošāko metodi, ko varat izmantot savu bitkoinu glabāšanai. Šiem seifiem ir vairākas iebūvētas drošības funkcijas, kas tos praktiski padara neieņemamus. Ja jūs glabājat savus bitkīnus aparatūras makā un izmantojat visus tā drošības līdzekļus, jūs nekad nevarat zaudēt savus bitkoīnus.

Piemēram, ja tiek nozagts jūsu aparatūras maks, noziedznieki bez jūsu atļaujas nevarēs piekļūt jūsu bitkoiniem. Bet vēl svarīgāk, jūs varat vienkārši iegūt bitcoīnus bez fiziskas piekļuves jūsu makam. Līdzīgi, ja jūsu aparatūras maks tiek sabojāts, jūs varat vienkārši ielādēt savus bitcoīnus citā aparatūras makā.

Labākie aparatūras maki

[go_pricing id = ”hdwwallet”]

1. Virsgrāmata Nano

Ledger Nano tiek uzskatīts par vienu no drošākajiem kriptovalūtu aparatūras seifiem. Izņemot bitkoīnus, tas atbalsta arī ēteri un dažas citas kriptovalūtas.

aparatūras maks

2. Trezors

Trezor ir aparatūras seifs un darbojas arī kā bezsaistes darījumu parakstīšanas ierīce. Tas piedāvā plašu drošības funkciju klāstu, kas padara to par vienu no labākajiem aparatūras maciņiem.

aparatūras maks

3. KeepKey

KeepKey nedaudz atšķiras no pārējiem aparatūras makiem. Tas darbojas arī kā nejaušu tapu ģenerators, kas nepieciešams, lai piekļūtu aparatūras seifam. KeepKey nodrošina, ka pat tad, ja jūsu seifs tiek nozagts, tā saturs paliks drošībā, līdz varēsit tos ielādēt citā ierīcē

aparatūras maks

Secinājums

Mēs ceram, ka, izlasot šo rakstu, jums jāzina dažas papīra maciņu izmantošanas priekšrocības un trūkumi. Bet vēl svarīgāk ir tas, ka jūs varētu izveidot papīra makus ikreiz, kad jums ir nepieciešams bitcoin papīra maks.

Mēs arī paņēmām brīvību atgādināt jums par drošības nozīmi un to, kā aparatūras maki piedāvā visdrošāko datu nesēju jūsu bitkoinu glabāšanai. Ja jūs atradāt šo rakstu kā informatīvu un izklaidējošu, kāpēc neapsvērt iespēju pārbaudīt dažus citus kā informatīvus rakstus par Bitcoin lietošanu un digitālās naudas pieaugumu.

Lasīt: Šeit ir 9 labākie Bitcoin maki, kurus mēs zinām un kuriem uzticamies

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me