Kas ir Bitcoin IRA?

Mēs izpētīsim, kas ir Bitcoin IRA, kādas priekšrocības tas sniedz investoriem un kur reģistrēties.

Kas ir Bitcoin?

Bitcoin (BTC) ir viens no aizraujošākajiem jauninājumiem, kas ienācis finanšu nozarē pēdējo 100 gadu laikā. Pirmā pasaulē virtuālā valūta, kas nepieder nevienai personai, valdībai vai struktūrai. Bitcoin kontrolē cilvēki, izmantojot tā ieguves tīklu, kas pazīstams kā darba pierādījums.

Darba pierādījums ļauj ikvienam pasaulē izmantot savu datora jaudu, lai aizsargātu Bitcoin tīklu un tiktu apbalvots ar maksājumiem Bitcoin. Kopš darbības uzsākšanas 2009. gadā Bitcoin ir kļuvis par vispārpieņemtu vārdu finanšu nozarē.

Kas iegulda Bitcoin?

Kaut arī 2020. gadā Fortune 500 uzņēmumi, piemēram, Microstrategy, iegādājās Bitcoin sava uzņēmuma kases rezervēm, ziņas 2021. gadā bija vēl lielākas. 2021. gada februārī Tesla paziņoja, ka iegulda vairāk nekā 10% no savas valsts kases, veidojot vairāk nekā 1,5 miljardus dolāru Bitcoin.

Papildus lielajām globālajām korporācijām daži no pasaules lielākajiem individuālajiem ieguldītājiem ir parādījuši, ka arī viņi izvēlas Bitcoin kā daļu no sava portfeļa. Pols Tjūdors Džonss 2020. gadā paziņoja, ka, viņaprāt, digitālie aktīvi ir neticami novērtēti par zemu, un salīdzināja tos ar Zeltu. Alternatīvie aktīvi un alternatīvās investīcijas, visticamāk, joprojām būs nozīmīgs stāsts visā 2020. gadā.

Kā jūs varat iegādāties Bitcoin?

Bitcoin ir pieejams daudzās biržās visā pasaulē, tostarp Binance, Krakena, Paybis, iTrustCapital un citi. Galvenā atšķirība no digitālajiem aktīviem salīdzinājumā ar akcijām un obligācijām ir tā, ka tirgi tirgojas visu diennakti un nekad neaizveras. Tas nozīmē, ka investori var pirkt vai pārdot jebkurā laikā, nekad neraizējoties par dienas laiku. Šīs tūlītējās likviditātes dēļ Bitcoin un citas digitālās valūtas ir kļuvušas par iecienītākajiem investoriem un tirgotājiem.

Bitcoin ievietošana IRA / 401k.

Kaut arī ASV investoriem vēsturiski ir bijusi piekļuve tikai akcijām un obligācijām savos pensijas kontos, ir izveidojusies jauna nozare ar nosaukumu Bitcoin IRA vai Crypto IRA. Tās ir pašvirzītas IRA platformas, kas ļauj klientiem ieguldīt līdzekļus Bitcoin, Ethereum un citos digitālajos aktīvos, vienlaikus saglabājot nodokļu atvieglojumus un savu pensiju kontu elastību. Šīs platformas ļauj izmantot gan tradicionālos IRA kontus, gan Roth IRA kontus, kas īpaši paredzēti ilgtermiņa ieguldījumiem.

Kā novērtēt Bitcoin IRA / Crypto IRA uzņēmumu.

Apsverot iespēju ieguldīt daļu sava pensijas konta Bitcoin IRA, ir svarīgi novērtēt piecus šādus faktorus.

Maksas

Crypto IRA nozari ir nomocījušas firmas, kas pieprasa neticami augstas maksas pasūtītu pārdošanas aģentu un daudzu manuālu dokumentu dēļ. Kaut arī Crypto IRA var veikt ieguldījumus bez nodokļiem, joprojām ir svarīgi apsvērt maksu. Par laimi, nākamās paaudzes tehnoloģiju uzņēmumiem tas patīk iTrustCapital ir ieradušies, kas piedāvā neticami zemas maksas.

24/7 tirdzniecība

Kā jau minēts iepriekš, Bitcoin un digitālos aktīvus var tirgot 24 stundas diennaktī 7 reāllaikā. Ir svarīgi ne tikai nodrošināt, lai jūsu izvēlētajā Crypto IRA uzņēmumā būtu tirdzniecība visu diennakti, bet arī to darījumi ātri norēķinātos. Uzņēmumiem, piemēram, Bitcoin IRA, ir tirdzniecības laiki, kas noslēdzas apmēram 2-4 darba dienās, savukārt iTrustCapital nokārto darījumus dažu minūšu laikā.

Institucionālā uzglabāšana, drošība un apdrošināšana

Vissvarīgākais, kas jāpatur prātā, ieguldot Bitcoin un citos digitālajos aktīvos, ir drošība un apdrošināšana, ko piedāvā uzņēmumi. Kaut arī Bitcoin glabāšana kādreiz bija neticami grūta, ir daudz plaša mēroga institucionālo glabātāju, kas paredzēti aktīvu drošībai. Uzņēmumi, piemēram, Curv, piedāvā militāras klases glabāšanu un pat 50 miljonu dolāru apdrošināšanas polisi, lai atbalstītu viņu krātuvi.

Komanda

Ikreiz, kad kaut ko ieguldāt, ir svarīgi rūpīgi pārbaudīt uzņēmuma vadību. Tie ir cilvēki, kuri, visticamāk, izveidoja sistēmas, uzrauga drošību un nodrošina, ka jūsu aktīvus nevar tirgot tikai visu diennakti, bet arī tie tiek pienācīgi nodrošināti. Kā labs īkšķis, ja uzņēmuma tīmekļa vietnē nevarat atrast uzņēmuma komandu, tas ir milzīgs sarkans karogs.

Kas ir labākie Bitcoin IRA / Crypto IRA uzņēmumi?

  1. iTrustCapital – Viņi piedāvā ne tikai viszemākās maksas nozarē, bet tiem ir spēcīga militārā līmeņa krātuve un labākā 24/7 tirdzniecības platforma. Turklāt viņu komandai ir gadu desmitiem ilga pieredze finanšu pakalpojumu un tehnoloģiju nozarēs.
  2. BitIRA – ir viena no labākajām izvēlēm, ja meklējat drošu vietu, kur turēt savu Bitcoin IRA. Tas ir saistīts ar faktu, ka uzņēmums nodrošina arī drošus saldētavas pakalpojumus, lai jūsu ieguldījums būtu pilnīgi drošs līdz pensijai.
  3. Bitcoin IRA piedāvā vienu no lietotājam draudzīgākajiem pakalpojumiem un visaptverošiem risinājumiem, ja vēlaties atvērt ļoti drošu Bitcoin IRA vai citu virkni citu galveno kriptovalūtu. Jūs atradīsit ļoti pārredzamu pašnodarbinātu IRA nodrošinātāju ar atbalstu BitGO Trust pilnīgi drošai digitālo aktīvu tirdzniecībai ķēdē, kas ir apdrošināts līdz 100 miljoniem ASV dolāru, lai iegūtu pilnīgu mieru..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me