Kā nopirkt Bitcoin Singapūrā

Ja jūs mēģināt iegādāties Bitcoin Singapūrā, jums var būt vairāki jautājumi un jautājumi, kas jāņem vērā pirms pirkuma veikšanas. Tas sākas ar labāko vietu, kur nopirkt Bitcoin Singapūrā. Līdztekus tam jūs vēlaties iegūt zemu cenu attiecībā uz visiem Bitcoin un kriptogrāfijas noteikumiem Singapūrā, kā arī par jūsu ieguldījuma nodokļu sekām tur.

Šīs ir visas jomas, kuras mēs aplūkosim tieši šeit, dodot jūsu top 5 vietas, kur nopirkt Bitcoin Singapūrā.

Kas jāņem vērā, pirms pērkat Bitcoin Singapūrā

Jau no paša sākuma jūs vēlaties, lai jūs būtu sagatavots ar vislabāko iespējamo informāciju par Bitcoin Singapūrā, lai nodrošinātu sevi vislabākajā iespējamajā pozīcijā. Šeit ir daži no galvenajiem apsvērumiem, kas jāņem vērā pirms šī pirkuma veikšanas:

Vietējie noteikumi: Tas attiecas uz divām frontēm. Pirmkārt, jūs vēlaties pārliecināties, vai visi vietējie Singapūras noteikumi ļauj tirgot Bitcoin un, ja ir kādi ierobežojumi, jums tas jāzina. Jūs arī vēlaties pārliecināties, ka izvēlētais brokeris atbilst visiem vietējiem noteikumiem Bitcoin brokeriem Singapūrā.

Brokeru tirdzniecības maksas: Tās var būt dažādās formās, tāpēc ir svarīgi palūkoties ārpus sākumlapas, lai pārliecinātos, ka saņemat vislabāko iespējamo vērtību. Tā kā daudzi brokeri piedāvā tirdzniecību bez komisijas maksas un bez maksas, šeit jūs patiešām varat ietaupīt.

Tirdzniecības platforma: It īpaši, ja esat jauns Bitcoin tirgotājs, jūs gūsiet labumu no tirdzniecības platformas, kuru ir viegli izmantot. Ja esat progresīvāks, iespējams, vēlēsities iesaistīties citā tirdzniecības līmenī vai izpētes funkcijās. Piedāvātās tirdzniecības platformas pēc tam kļūst par būtisku jūsu pieredzes daļu.

Labākās Bitcoin pirkšanas vietas (BTC) & Kriptogrāfija Singapūrā

Paybis

Paybis ir ārkārtīgi uzticams sākumpunkts Bitcoin un citu kriptovalūtu pirkšanai Singapūrā. Viņi darbojas kopš 2014. gada un daudziem tirgotājiem palīdzēja sākt kriptogrāfisko tirdzniecību ar ērtību, ka pirkšanai nepieciešama tikai jūsu kredītkarte vai debetkarte.

Pērkot caur Paybis, jums būs nepieciešams trešās puses maks, jo tie vienkārši atvieglo jūsu darījumu, bet viss reģistrēšanās process var būt pabeigts mazāk nekā 15 minūtēs, pēc uzņēmuma domām. Tas ietver ļoti pārredzamu, tomēr ērtu KYC pārbaužu klāstu, lai atbilstu noteikumiem un nodrošinātu jums drošu tirdzniecības pieredzi.

Viņi ir patiesi globāls uzņēmums, kas piedāvā pakalpojumus ne tikai Singapūrā, bet arī vairāk nekā 100 citās valstīs visā pasaulē. Maksa, ar kuru šeit sastapsieties, ir izdevīga un konkurētspējīga ar citiem nozares pārstāvjiem atkarībā no izmantotā maksājuma veida. Zemākās maksas tiek noteiktas, ja izmantojat SEPA depozītu 1,5% apmērā no darījuma. Par jūsu kredītkarti vai debetkarti maksa sākas no 6,99%.

Paybis jūs atradīsit arī plašu izglītības saturu par visiem kriptovalūtas tirdzniecības aspektiem, kas var būt ļoti noderīgi, ja esat iesācējs šajā nozarē.

Paybis piedāvā arī: Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCH) un Zvaigžņu lūmeni (XLM), Tether (USDT), Binance (BNB), Neo (NEO), Trons (TRX).

Lai uzzinātu vairāk, varat apskatīt mūsu Paybis pārskatu vai doties tieši uz Paybis lai pierakstītos.

Kriptomat

Kriptomat ir aizraujošs kriptovalūtas maiņas un seifa pakalpojums, kas darbojas kopš 2018. gada un atrodas Igaunijā, kas ir populāra vieta dažiem uzticamākajiem nozares projektiem. Uzņēmums ir pieaudzis un tagad sniedz tirdzniecības un kriptogrāfijas uzglabāšanas pakalpojumus vairāk nekā 80 pasaules valstīs, tostarp Singapūrā.

Būdams Eiropā, jūs varat paļauties uz Kriptomat, lai nodrošinātu ļoti pārredzamu pakalpojumu, kas atbilst visiem vietējiem un starptautiskajiem noteikumiem. Viņi arī izmanto saldētavas pat 98% no saimniecībām, lai nodrošinātu jūsu līdzekļu drošību.

Šeit, Kriptomat, jūs varat ļoti viegli iegādāties, izmantojot savu kredītkarti vai debetkarti ar maksām, kas līdz ar citiem pakalpojumiem joprojām ir ļoti konkurētspējīgas. Darījumam ar karti tiks pievienota maksa 3,65%, savukārt ir arī vairākas e-maka metodes, kuras varat izmantot iegādei par nedaudz augstākām likmēm.

Kopumā Kriptomat nodrošina ļoti drošu, pieejamu un daudzpusīgu pakalpojumu, kas ļauj pirkt, pārdot vai uzglabāt kriptogrāfijas valūtas turējumus neatkarīgi no tā, vai esat tirgots Singapūrā vai no daudzām citām pasaules valstīm..

Vietnē Kriptomat jūs atradīsit arī: Tirdzniecībai pieejamas vairāk nekā 30 citas kriptovalūtas.

Jūtieties brīvi apskatīt mūsu Kriptomat Review vairāk vai dodieties uz Kriptomat tieši, lai sāktu.

Binance

Binance ir viens no populārākajiem vārdiem pasaulē, kad runa ir par kriptovalūtas apmaiņu. Viņi ir ārkārtīgi labi uzticami un regulēti Maltā saskaņā ar Maltas virtuālo finanšu aktīvu likumu, kas nodrošina tirgotājiem papildu aizsardzību, izņemot viņu izcilo reputāciju..

Tagad jūs varat tieši un uzreiz iegādāties Bitcoin un daudzas citas Binance piedāvātās kriptovalūtas, izmantojot savu kredītkarti vai debetkarti, kopā ar vairākām citām ērtām metodēm, piemēram, tiešu bankas pārskaitījumu. Šīs maksas ir nedaudz augstākas nekā valūtas maiņas izmantošana, taču joprojām ir ļoti konkurētspējīgas – starp 1–3,5% atkarībā no metodes. Tirgot ar biržu, jūs piedzīvosiet vienu no zemākajām fiksētajām maksām nozarē, sākot no 0,1%.

Ja vēlaties sākt tirdzniecību šeit, pārbaudes process ir ļoti ātrs un ērts. Jūs varat pilnībā pārbaudīt tikai dažu minūšu laikā, elektroniski augšupielādējot pāris pamatdokumentus. Binance piedāvā arī vienu no visplašākajiem kriptogrāfijas piedāvājumu diapazoniem, kas pieejami šajā nozarē. Jūs atradīsit vairāk nekā 100 populārākās kriptovalūtas, kas visas ir pieejamas šeit, kā arī daudzus altkoīnus un viņu pašu dzimtās Binance monētas (BNB).

Tie nodrošina arī viegli lietojamu tirdzniecības platformu, kas pieejama ar vairākiem dažādiem tirdzniecības uzskatiem, kurus varat pielāgot savam pieredzes līmenim.

Vietnē Binance jūs atradīsit arī: Simtiem citu tirgojamo kriptovalūtu ir visas galvenās monētas un milzīgs altkoīnu klāsts.

Apskatiet mūsu Binance pārskatu vai dodieties uz Binance apmaiņa ar reģistrēšanos. Izmantojiet atlaižu kodu: EE59L0QP pieprasīt a 10% naudas atmaksa par tirdzniecības maksām.

Krakena

Krakena ir viena no visilgāk esošajām kriptogrāfijas biržām nozarē. Viņi darbojas vairāk nekā desmit gadus un līdz ar to ir izpelnījušies plašu cieņu šajā nozarē tirgotāju vidū. Viņi piedāvā tirdzniecību visā pasaulē ar Bitcoin un daudzām citām kriptovalūtām, tostarp Singapūrā.

Viņu zemās maksas palīdz padarīt Kraken par ļoti pievilcīgu izvēli tirgotājiem. Ja vēlaties uzreiz iegādāties kriptogrāfiju ar kredītkarti vai debetkarti, par darījumu piesaistīsit maksu 3,75% + 0,25 EUR, lai gan jūs varat tirgoties, izmantojot apmaiņas maksu, kas sākas no 0% veidotāja un 0,10% noņēmēja.

Divas no ļoti populārajām un unikālajām tirdzniecības funkcijām, kuras atradīsit Kraken, ir spēja tirgot kriptogrāfijas nākotnes līgumus un iespēja iesaistīties kriptogrāfiskās rezerves tirdzniecībā ar plašu sviru līdz 50: 1. Tas ir lieliski piemērots progresīvākiem tirgotājiem, un to var izdarīt, izmantojot arī novatoriskās Kraken tirdzniecības platformas.

Pateicoties tirdzniecības platformām, kas piemērotas dažādiem tirdzniecības pieredzes līmeņiem, jūs atradīsit, ka Kraken jums ir piemērots neatkarīgi no tā, kurā līmenī jūs tirgojat. Šeit tiek rūpēti visi, sākot no pilnīgi iesācējiem līdz pieredzējušiem veterāniem.

Krakenā jūs atradīsit arī: Plašs vairāk nekā 40 citu kriptogrāfiju klāsts, ieskaitot Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP) un citus.

Lai iegūtu vairāk informācijas, jūs vienmēr varat pārbaudīt mūsu pilnu Kraken pārskatu vai doties tieši uz Krakena vietni, lai uzzinātu vairāk.

Bittrex

Bittrex ir vēl viena birža, kas pašlaik ļauj iegādāties un tirgot dažādas kriptovalūtas, tostarp Bitcoin. Šajā nozarē viņi ir pazīstami ar to, ka ir vieni no nedaudzajiem biržas birojiem, kas nepieprasa saraksta maksu par dažādiem projektiem un kuriem ir reputācija pēc godīguma..

Ir svarīgi atzīmēt no kopējās uzticības perspektīvas, Bittrex ir vairāki punkti par labu. Tās ir viena no pazīstamākajām apmaiņām nozarē ar ļoti cienījamas komandas atbalstu, kurai ir vairāk nekā 40 gadus ilga nozares un IT pieredze nozarē. Viņi arī nekad nav pieredzējuši būtiskus pārkāpumus un ievērojuši visstingrākās KYC un AML procedūras, vienlaikus nodrošinot reģistrācijas ērtību. Būtībā ASV atrodas arī tas, ka viņi darbojas ļoti pārredzami.

No lietotāja un tirdzniecības viedokļa viņi kā standartu izmanto 2-faktoru autentifikāciju, uzlabotu “elastīgu, daudzpakāpju maka stratēģiju”, kas nodrošina drošību gan karstajos, gan aukstajos maciņos dažādos punktos. Gan IP, gan seifa iekļaušana baltajā sarakstā, lai nodrošinātu darījumu drošību, savukārt kā galīgā unikālā drošības funkcija apmaiņa nodrošina atkopšanas pakalpojumu jebkuram kriptogrāfijas depozītam, kura vērtība pārsniedz 5000 USD. Tas attiecas uz jums, ja uz monētu nosūtāt nepareiza veida monētu

Pašlaik viņi pieņem rezidentus no Singapūras.

Izlasiet mūsu Bittrex pārskatu vai apmeklējiet Bittrex.

Singapūras Bitcoin regula

Šeit galvenais jautājums, kuru jūs vispirms varat uzdot, ir saistīts ar Bitcoin likumību Singapūrā un ir Bitcoin likumīgs Singapūrā?

Singapūrā Bitcoin ir pilnīgi likumīgs, tāpat kā daudzu citu kriptovalūtu tirdzniecība, kā arī kriptogrāfijas biržu un pakalpojumu darbība. Faktiski Singapūra un viņu tirgus regulators MAS vairāk nekā daudzās citās vietās izmanto atklātu pieeju kriptonauda.

Pēdējā gada laikā Bitcoin un citu kriptovalūtu regulēšana un pieeja Singapūrā ir attīstījusies, ieviešot Maksājumu pakalpojumu likumu. Tas būtībā nodrošina darbības sistēmu, kurā uzņēmumi, kas darbojas un nodrošina Bitcoin un kriptogrāfijas pakalpojumus, tiek regulēti un licencēti saskaņā ar MAS.

Šis akts kalpo arī dažādu KYC un AML procesu izstrādei un izmantošanai. Kopumā var teikt, ka Singapūra izmanto ļoti līdzsvarotu un draudzīgu pieeju Bitcoin un kriptogrāfijai kopumā, vienlaikus nodrošinot drošu un drošu tirdzniecības vidi, kurā jūs varat piedalīties.

Singapūras kriptogrāfijas nodokļi

Kad runa ir par kriptogrāfijas nodokli un Bitcoin nodokli Singapūrā, jums netiek uzlikti nodokļi par jūsu kriptogrāfijas pieaugumu Singapūrā. Tas ir saistīts ar faktu, ka Singapūrā nav kapitāla pieauguma nodokļa.

Ar to teikts, ja jūs maksājat vai saņemat Bitcoin vai citas kriptovalūtas kā maksājumu, jums būs jāmaksā preču un pakalpojumu nodoklis, Singapūras PVN versija, kas pašlaik ir 7%, un ienākuma nodoklis, kuram pašlaik ir visaugstākā iekava no 22%.

Mēs neesam nodokļu konsultanti. Nodokļu noteikumi vienmēr attīstās. Ir svarīgi, lai jūs pats veiktu pienācīgu rūpību un runātu ar kvalificētu nodokļu konsultantu jautājumos, kas saistīti ar nodokļiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me