Kā nopirkt Bitcoin (BTC)

Saskaņā ar tā anonīmā radītāja Satoshi Nakamoto teikto Bitcoin ir “elektriska vienādranga naudas sistēma”. Bitcoin izveides mērķis bija izveidot “sistēmu elektroniskiem darījumiem, nepaļaujoties uz uzticēšanos”. Bitcoin paveica šo uzdevumu, apvienojot atjautību, apņēmību un tehnoloģisko meistarību.

Ir grūti iedomāties pasauli bez Bitcoin. Mūsdienās pasaulē pirmā un veiksmīgākā kriptovalūta ir mājsaimniecības nosaukums. Šim revolucionārajam izgudrojumam ir veltīti neskaitāmi daudz TV raidījumu, dziesmu, veltījumu, mākslas darbu un grāmatu. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet mūsu ceļvedi Ieguldījumi Bitcoin.

Mēs uzskaitām top 5 brokerus, kas piedāvā iespēju iegādāties Bitcoin (BTC) ar kredītkarti vai debetkarti.

Binance

Binance ir viena no lielākajām un pazīstamākajām kriptovalūtu biržām pasaulē. BTC (BTC) iegādes priekšrocības šeit ir tādas, ka jūs gūstat labumu no zemākām apmaiņas maksām nekā konkurējošās biržas, un paaugstinātā likviditāte ļauj ātri pirkt un pārdot, lai izmantotu tirgus mainīgo ziņu priekšrocības..

Izlasiet mūsu Binance pārskatu vai apmeklējiet Binance.

Izmantojiet atlaižu kodu: EE59L0QP par 10% naudas atmaksu no visām tirdzniecības maksām.

Paybis

Paybis darbojas ļoti uzticama Bitcoin un kriptonauda iegādes platforma, kur jūs varat iegādāties Bitcoin (BTC) un virkni citu kriptogrāfiju, izmantojot tikai kredītkarti vai debetkarti. Viņi darbojas kopš 2014. gada un ir palīdzējuši simtiem tūkstošu cilvēku veikt Bitcoin pirkumus.

Ja jūs vienkārši vēlaties iegādāties Bitcoin (BTC) un turēt, tas ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā nopirkt Bitcoin (BTC) ar kredītkarti vai debetkarti.

Izlasiet mūsu Paybis pārskatu vai apmeklējiet Paybis.

Kriptomat

Kriptomat ir kriptovalūtas maiņas un seifa pakalpojums, kas atrodas ES, un tas darbojas kopš 2018. gada. To galvenā mītne atrodas Igaunijā, kas ir uzticams Eiropas līdzīgs uzņēmums. Viņus ir dibinājis tehnoloģiju pārzinošais Srdjans Mahmutovičs, un viņi tagad darbojas vairāk nekā 80 pasaules valstīs un apkalpo lietotājus visā pasaulē. Kriptomat ir lieliska iespēja eiropiešiem & Āzijas investori, kuri ilgtermiņā vienkārši vēlas pirkt un pārdot Ethereum (ETH). Nav ASV klientu.

Izlasiet mūsu Kriptomat pārskatu vai apmeklējiet Kriptomat.

Krakena

Krakena ir viens no seniem nosaukumiem, kad runa ir par kriptovalūtu biržām, kas darbojas šajā nozarē.

Kopš pazemīgiem pirmsākumiem viņi tagad ir kļuvuši par vienu no atpazīstamākajiem nosaukumiem telpā, kas piedāvā plašu aktīvu izvēli tirdzniecībai, ieskaitot Bitcoin (BTC).

Tirdzniecības izmaksas ir konkurētspējīgas ar citām biržām, un tās turpina attīstīties, piedāvājot gan nākotnes, gan maržas tirdzniecību.

Izlasiet mūsu Kraken pārskatu vai apmeklējiet Krakena.

Medene – Tikai kanādieši

Medene atvieglo Bitcoin (BTC) iegādi Kanāda bez satraukuma un ātri pērciet vai pārdodiet aktīvu, izmantojot to ērti lietojamo platformu. Viņi darbojas kopš 2017. gada, un viņiem ir vairākas ļoti uzticamas partnerattiecības, kas viņus izveido ar stabilu kriptonauda reputāciju. Viņi arī ir reģistrēti FINTRAC kā naudas pakalpojumu bizness, tāpēc no šī viedokļa ļoti uzticami. Nav ASV klientu.

Apmeklējums Medene vai apmeklējiet mūsu ceļvedi Kā nopirkt Bitcoin Kanādā.

Wirex – Tikai Lielbritānijā

Wirex ir Lielbritānijā bāzēta kriptogrāfijas seifa lietotne, kurā ir iekļautas arī novatoriskas Visa un Mastercard maksājumu kartes, kuras varat izmantot ikdienas ikdienas pirkumiem un darījumiem ar kriptogrāfijas un fiat valūtām..

Uzņēmums darbojas kopš 2014. gada un tagad ir kļuvis par globālu darbību, kas piedāvā pakalpojumus vairāk nekā 130 valstīs visā pasaulē un ar maksājumu pieejamību vairāk nekā 54 miljonos vietu visā pasaulē. Viņi arī nesen kļuva par pirmo kriptogrāfijai draudzīgo Mastercard galveno dalībnieku pasaulē.

Izlasiet mūsu Wirex pārskatu vai apmeklējiet Wirex.

iTrustCapital – Tikai ASV: IRA produkts

iTrustCapital – Lai gan ASV investoriem vēsturiski ir bijusi piekļuve tikai akcijām un obligācijām savos pensijas kontos, ir izveidojusies jauna nozare ar nosaukumu Bitcoin IRA vai Crypto IRA. Tās ir pašvirzītas IRA platformas, kas ļauj klientiem ieguldīt līdzekļus Bitcoin, Ethereum un citos digitālajos aktīvos, vienlaikus saglabājot nodokļu atvieglojumus un savu pensiju kontu elastību. Šīs platformas ļauj izmantot gan tradicionālos IRA kontus, gan Roth IRA kontus, kas īpaši paredzēti ilgtermiņa ieguldījumiem.

Apmeklējums iTrustCapital vai uzziniet, kas ir Bitcoin IRA?

Kā nopirkt Bitcoin (BTC) Kā nopirkt Bitcoin (BTC) Kā nopirkt Bitcoin (BTC)
★★★★★ ★★★★★ Binance pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kraken pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kriptomat pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Vislabāk

Pieredzējuši lietotāji

Vislabāk

ASV tirgotāji

Vislabāk

Eiropas tirgotāji

Konta minimums

Nav

Konta minimums

1,00 USD

Konta minimums

35 €

Akcijas

10% naudas atmaksa

Atlaides kods: EE59L0QP

Akcijas

Nav

Akcijas

Nav

Kas ir Bitcoin (BTC)?

Bitcoin ir decentralizēts tīkls, kas ļauj nodot vērtību starp pusēm. Tas tiek darīts, izmantojot drošu tīklu, kas sastāv no “kalnračiem”, kuri uzņem mezglus (datorus, kuros glabājas BTC virsgrāmatas kopijas)..

Dalībai Bitcoin tīklā kā digitālajam aktīvam vienkārši nepieciešama piekļuve interneta savienojumam. Pats aktīvs var tikt izmantots vai nu kā maksāšanas līdzeklis, vai kā vērtības krājums.

Kā tas darbojas?

Bitcoin darbojas, izmantojot “Proof-of-work” protokolu. Šī strukturēšana redz kalnračus Bitcoin tīklā par atlīdzību par Bitcoin, kas tiek izlaista ik pēc 10 minūtēm. Šajā 10 minūšu laikā kalnrači pārbauda darījumus, kas veikti starp tīkla dalībniekiem. Pēc tam šie darījumi tiek ierakstīti datu blokā. Bloki tiek pastāvīgi ierakstīti secīgā secībā, savienoti līdzīgi ķēdei. Šī procesa raksturs noveda pie tā, ka tehnoloģija tika dēvēta par “blockchain”.

Pateicoties tīkla popularitātei un izaugsmei, skaitļošanas prasību dēļ Bitcoin ieguve vidusmēra cilvēkam lielā mērā ir kļuvusi nerentabla. Kaut arī kalnrūpniecība bija iespējama klēpjdatorā, Bitcoin dzīves cikla sākumā, šodien kalnrači parasti ir lieli uzņēmumi, kas apkalpo masīvus tērpus ar tūkstošiem specializētu mašīnu.

Prognozētās attīstības?

Izaugsme ap Bitcoin ir strīdīgs temats. Tiek plaši uzskatīts, ka ilgtermiņā Bitcoin nepastāvēs tādā veidā, kāds tas ir šodien; Bitcoin vai nu ‘bums’, vai ‘krūtis’.

Liela daļa gaidāmā pieauguma ir saistīta ar ideju, ka Bitcoin aizstās zeltu kā vērtības “krātuvi”. Izmantojot pašreizējās Bitcoin tīkla iespējas, tā ir reāla iespēja. Ja to uzskata par vērtības krājumu, mazāka prioritāte tiks piešķirta darījumu ātrumam un izmaksām, samazinot pašreizējo tīkla ierobežojumu ietekmi.

Papildus tam, ka kļūstot par vērtības krātuvi, otrā slāņa risinājumi, piemēram, Lightning Network, ir potenciāls pārveidot Bitcoin par likumīgu kandidātu mikro darījumiem un ikdienas tēriņiem. Zibens tīkla attīstība pēdējos divos gados ir veikusi lēcienus un robežas, un dažādi uzņēmumi ir nodevušies tā nobriešanai..

Labākā scenārija gadījumā tiktu ieviests pilnībā attīstīts zibens tīkls, kas nodrošinātu ātrumu, drošību un izmaksu ietaupījumus. Šajā scenārijā ne tikai būtu iespējami mikro darījumi, bet Bitcoin raksturīgās iezīmes ļautu tam darboties arī kā vērtības krātuvei.

Ideoloģijas pamatā?

Kaut arī daudzām kriptovalūtām ir augstie mērķi, maz ir balstīta uz spēcīgu ideoloģiju; Bitcoin ir viens no šiem nedaudzajiem.

Tā kā Satoshi Nakamoto ir anonīms, viņa nodomi zināmā mērā paliek nezināmi. Skaidrs ir tas, ka Bitcoin mērķis bija nodrošināt līdzekļus iekļaujošam, drošam, stabilam, vērtības nodošanas veidam. Vissvarīgākais ir tas, ka tas nebūtu saistīts ar valdības manipulācijām.

Šie atribūti, kas iebūvēti Bitcoin, lielākoties tiek uzskatīti par pagātnes piemēriem par krāpšanu, manipulācijām un pašapkalpošanās lēmumiem, ko nepārtraukti pieņēmuši tradicionālās banku sistēmas dalībnieki.

Ja tas izdosies, Bitcoin sniegtu iespēju reizi mūžā nospiest pogu ‘reset’ pasaules bagātības veikalos. Tas dotu iespēju bankai bez piekļuves piekļūt mūsdienīgiem pakalpojumiem. Tas nestu demokrātiju finansēšanai.

Pieņemšana un strīdi?

No līdz šim izveidotajām kriptovalūtām visas ir bālas, salīdzinot ar Bitcoin attiecībā uz pieņemšanu. Kaut arī liela daļa no tā ir pirmā ieguvēja priekšrocības, Bitcoin ir izdevies nostiprināties kā nozares līderis, vienkārši pateicoties raksturīgajām iezīmēm (decentralizācija, pretinflācija utt.)

Lai gan vispārējā pieņemšana vēl nav notikusi, pēdējos gados šīs pazīmes ir arvien vairāk redzamas. Aktīvs, kas kādreiz bija īpaša tehnoloģija, tagad ir vispārpieņemts vārds, ar arvien vairāk pirkšanas un tērēšanas veidu.

Institucionālā līmenī pēdējos gados Bitcoin ir piedzīvojis virkni panākumu un neveiksmju. Kaut arī ir novērota neveiksme, kas saistīta ar Bitcoin ETF izstrādi, panākumi ir bijuši daudzi, no kuriem tikai daži piemēri.

Bitcoin nākotnes līgumi: CME, Bakkt,

Bitcoin fonds: 3iQ

Brīvības atņemšanas dienesti: Dvīņi

Visā Bitcoin dzīves ciklā izstrādātāju vidū ir bijuši dažādi ķīviņi (SegWit uc) un strīdi, kas nomoka Bitcoin. Divi visbiežāk atkārtotie strīdi par digitālo aktīvu ir,

Nelikumīga darbība – uztvere, ka noziedznieki izmanto BTC ar aktīvu, kas atbalsta melnā tirgus darbību

Enerģijas patēriņš – tīkla pieaugums un paļaušanās uz darba pierādīšanu ir palielinājusi enerģijas patēriņu, izmantojot datorus, kas baro tīklu.

Regulu?

Sakarā ar decentralizēto raksturu un bez centrālās varas, lielākajā daļā pasaules Bitcoin netiek uzskatīts par drošību.

Lai gan BTC var neuzskatīt par vērtspapīru, visā pasaulē ir klasifikācijas neatbilstības. Vai tā ir valūta? Vai tā ir prece? Vai tas ir kolekcionējams? Utt.

Attiecībā uz Ziemeļameriku Bitcoin tiek plaši uzskatīts par valūtu un tiek uzskatīts par tādu. SEC priekšsēdētājs Jay Clayton ir reģistrējies paziņojot šo.

“Kriptogrāfijas valūtas: tie ir suverēnu valūtu aizstājēji, aizstāj dolāru, eiro, jenu ar Bitcoin … Šāda veida valūta nav vērtspapīrs.”

Kas to panāca?

Bitcoin varētu būt visinteresantākais izcelsmes stāsts par visiem. Tas ir saistīts ar noslēpumu drūzmu ap tās dibinātāju – Satoshi Nakamoto.

Noslēpums ap Satoshi ir tas, ka neviens nezina, kas viņš / viņi ir. Turklāt, tā kā Satoshi identitāte nav zināma, šī persona šodien var pat nebūt dzīva.

Ir zināms, ka ar Satoshi saistītajos maciņos ir gandrīz 1 miljons BTC, un lielākā daļa kopš to izveides paliek neskarta.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me