Poloniex Exchange apskats: pilnīgs ceļvedis

Vai domājat, kā izmantot Poloniex apmaiņu, lai sāktu nopietni tirgoties ar naudu un aizdot Bitcoin, Ethereum un citus digitālos aktīvus? Vai jūs domājat, vai Poloniex ir drošs? Izlasiet šo pilnīgo Poloniex apmaiņas pārskatu, lai uzzinātu visu, kas jums jāzina pirms sākšanas.

Poloniex ir viena no lielākajām, aizņemtākajām un visaptverošākajām kriptovalūtas apmaiņas platformām. Tajā mēnesī ir 50 miljoni unikālu apmeklētāju, tiek piedāvāti 100 digitālie aktīvi un lielāka likviditāte nekā lielākajai daļai konkurentu. Tā ir lielākā apmeklētāju apmaiņa un otrā pēc apjoma. Pašreizējais 24 stundu apjoms ir 70 000 Bitcoin; aptuveni USD 1 miljards USD (saskaņā ar Coinmarketcap.com).

Nopietnus tirgotājus Poloniex piesaista par altkoīnu klāstu, unikālajām maržas tirdzniecības / kreditēšanas iespējām, zemām nodevām un detalizētām diagrammām. Tas nenodrošina iespējas noteikt valūtu (USD, EUR utt.).

Tirdzniecības lapa Poloniex biržā

Ironiski, bet intensīvākā apmaiņa ir arī dziļi noslēpumaina. Tā apgalvo, ka tā atrodas Delavērā, taču šī adrese ir tikai aģents. Arī par investoriem vai vadību neviens neko daudz nezina. Izpilddirektors Tristans D’agosta ir aktīvs un cienījams. Pēdējos mēnešos Poloniex ir veltījis sevi tam, lai panāktu atbilstību noteikumiem.

Neskatoties kapāt 2014. gadā, uzņēmums ir atguvies; tomēr sliktais klientu serviss pēdējos mēnešos ir kaitējis tās reputācijai. Tomēr lietotāji apmeklē Poloniex desmitiem miljonu, lai iegūtu tirdzniecības pieredzi kā neviens cits. Padziļināta saskarne, dziļu pasūtījumu grāmata un moderns monētu katalogs ir vissvarīgākais.

Esmu apmeklējis desmitiem atsauksmju vietņu, izlasījis katru Reddit pavedienu un pats izmantojis šo vietni, lai izveidotu šo godīgo pārskatu. Tajā jūs uzzināsiet visu, kas jums jāzina par šo ASV apmaiņu.

Plusi:

 • Maržas tirdzniecība / kreditēšana
 • Liels monētu katalogs
 • Ļoti zemas maksas
 • Dziļuma informācijas panelis & Detalizētas diagrammas

Mīnusi:

 • Iepriekšējais Hack
 • Nav Fiat
 • īkšķi uz leju Pārredzamības trūkums
 • thumbs down Slikts klientu atbalsts

Poloniex Exchange funkcijas

Drošība

Poloniex ir drošībā, taču agrāk tie ir uzlauzti. Pēdējā laikā nav bijuši lieli jautājumi. Uzņēmums arvien vairāk ievēro noteikumus, taču maz ir zināms, kas atrodas aizkulisēs.

Pārredzamība

Izpilddirektors ir pazīstams un cienīts, taču maz ir zināms par to, kurš ir aizkulisēs. Sabiedrība pat nav pārliecināta, kur atrodas uzņēmums.

Lietošanas ērtums

Poloniex nedara fiat. Jums jau ir jābūt kriptogrāfijai. Informācijas panelis ir sarežģīts, un izņemšana un tirdzniecība ir jāpārbauda. Nav iesācējiem draudzīga platforma.

Tirdzniecība & Monētas

Poloniex piedāvā informācijas paneli, likvīdus tirgus un augstākās klases rezerves iespējas. Nopietniem tirgotājiem viņu altkīnu klāsts un tirdzniecības iespējas ir galvenā izloze.

Poloniex apmaiņas priekšrocībasViena no Poloniex priekšrocībām ir tā, ka jūs varat iestatīt stop-limit.

Atbalsts

Poloniex atbalsts šobrīd ir pārslogots. Bet pat pirms tā atbalsts bija bēdīgi slikts. Šausmu stāstu ir daudz. Ir zināms, ka izņemšana un noguldījumi iestrēgst.

Kopumā

Nav šaubu, ka Poloniex ir lieliska platforma tirdzniecībai un naudas pelnīšanai. Bet tam ir daži nopietni trūkumi. Profesionāliem tirgotājiem ir vērts sagādāt galvassāpes.

Par Poloniex

Poloniex ir tikai ASV veidota kriptogrāfijas birža, kas rēķina sevi kā “visaktīvāko digitālo aktīvu apmaiņu pasaulē”. Tas ir iecienīts profesionālu tirgotāju vidū, jo ļauj tirgoties ar starpību * – tas ir retums tirgū. Tā dibināta 2014. gadā, un kopš tā laika sabiedrībā tā nepārtraukti guvusi tvaiku. Tas piesaista 50 miljonus apmeklētāju mēnesī, un šis skaitlis nepalēninās.

Lai arī cik populārs tas būtu, uzņēmums ir noslēpums. Izpilddirektors varētu būt tikai figūra, neviens nezina, kur tas patiesībā atrodas, un nekas daudz nav zināms par investoru grupu. Šie faktori konservatīvos jaunpienācējus bieži aizbaida.

Tas piedāvā detalizētas diagrammas tirgus analīzei, intuitīvu saskarni, daudz retu altkoīnu un unikālas tirdzniecības / kreditēšanas iespējas. Tomēr tas nepiedāvā nevienu fiat valūtu. Tās drošība nav tik stingra kā citiem tirgū esošajiem, un nesen tās atbalsts ir nopietni apšaubāms.

Kopumā Poloniex tiek uzskatīts par lielisku platformu nopietniem tirgotājiem un sliktu iespēju iesācējiem.

* Jauns termins: Maržas tirdzniecība / kreditēšana – Tirdzniecība ar starpību ir tad, kad jūs aizņematies kriptogrāfiju no aizdevēja, lai iegādātos vairāk kriptogrāfijas, nekā jūs pats spētu. Visi ieņēmumi vispirms tiek piešķirti aizdevējam, līdz aizdevums tiek atmaksāts. Un otrādi, aizdevumu nodrošinājums ir tad, kad jūs rīkojaties kā aizdevējs un no aizņēmēja saņemat garantētu peļņu no ieguldījumiem. Detalizētu skaidrojumu skat maržas tirdzniecības raksts vietnē Investopeida.skaidrā nauda.

Noklikšķinot uz cilnes Margin Trading, tiek izveidots maržas informācijas panelis. Vispirms jums jāatver maržas tirdzniecības konts.

Noklikšķinot uz cilnes Margin Trading, tiek izveidots maržas informācijas panelis. Vispirms jums jāatver maržas tirdzniecības konts.

Kā darbojas Poloniex?

Poloniex ir tradicionāla kripto apmaiņa. Tā kalpo kā saskaņošanas platforma, kas savieno digitālo aktīvu, piemēram, kriptovalūtu (Bitcoin, Ethereum utt.) Pircējus un pārdevējus. Pircējs tiek saskaņots ar pārdevēju, un apmaiņa prasa nelielu komisijas maksu par savām nepatikšanām (vai nu 15% -. 25%), atkarībā no tā, kāda veida pasūtījumu jūs veicat (vairāk par Poloniex maksām vēlāk).

Poloniex nepiedāvā nevienu valūtas iespēju (USD, GBP utt.). Jums jau ir jābūt kriptonauda. Jūs varat iegādāties no brokera, piemēram, Dvīņi. Kad esat ieguvis kriptogrāfiju, jūs to iemaksājat savā kontā, un līdzekļi ir pieejami tirdzniecībai vai kreditēšanai. Visi Poloniex konti ir jāpārbauda. Kad esat pārbaudīts, jums tehniski ir 3 konti: birža, maržas tirdzniecība, maržas aizdevums.

Kas ir maržas tirdzniecība?

Unikāla Poloniex piedāvātā iezīme ir tā maržas tirdzniecības / kreditēšanas iespējas. Poloniex tiek plaši uzskatīts par vislabāko maržas tirdzniecības pieredzi tirgū. Jums Poloniex ir 3 dažādi konti: birža, maržināla tirdzniecība un maržas aizdevums. Katrs no fondiem ir atsevišķs, taču tos var viegli pārskaitīt uz citu kontu.

Piemaksas tirdzniecības piemērsMaržas tirdzniecība ir unikāla iezīme, kuru vislabāk atstāt profesionāļiem. Kā redzat, spēlē daudz neskaidru terminu un progresīvas finanšu stratēģijas.

Maržas tirdzniecība ir unikāla iezīme, kuru vislabāk atstāt profesionāļiem. Kā redzat, spēlē daudz neskaidru terminu un progresīvas finanšu stratēģijas.

Maržas tirdzniecība būtībā ir tirdzniecība ar aizņemtiem līdzekļiem. Jūs tirgojat ar citu lietotāju naudu, izmantojot vienādranga aizdevumus. Nauda jūsu drošības kontā tiek izmantota tikai kā ķīla, lai vēlāk nokārtotu parādus. Ja jūs gūstat peļņu, līdzekļi tiek atmaksāti aizdevējam.

Tas ļauj noslēgt lielākus darījumus un potenciāli nopelnīt (vai zaudēt!) Vairāk naudas par darījumu. Piemēram, ja jūs domājat, ka valūtas cena pieaugs, tirdzniecība ar starpību ir laba ideja, ja jums nav līdzekļu. Ja jūsu kontā ir 1000 ASV dolāru un to visu izmantojat monētas iegādei, un cena pieaug par 100%, esat nopelnījis 1000 ASV dolāru. Bet, ja jūs tirgojat ar rezervi ar 2: 1 sviru (tas nozīmē, ka jūs aizņematies 2x vairāk nekā konta atlikums), tagad jūs varat iegādāties šīs monētas 2000 USD vērtībā.

Aizdevumu palielināšana

Aizdevuma aizdevums ir tad, kad jūs rīkojaties kā aizdevējs, nevis kā tirgotājs. Jūs aizdodat savus aktīvus un saņemat procentus no aizdevuma. Tas ir ļoti pievilcīgi konservatīviem kriptogrāfijas lietotājiem, jo ​​tas neprasa, lai jūs faktiski veiktu jebkādu tirdzniecību, un tas rada minimālu risku par nelielu atdevi. Jūs piedāvājat savus līdzekļus palielināt par noteiktu likmi, un maržas tirgotāji aizpilda jūsu piedāvājumu.

Tas, protams, ir vienkāršs pārskats. Pilnu aprakstu sk Poloniex ceļvedis maržas tirdzniecībai viņu vietnē.

Poloniex funkcijas

 • pārbaudītTips: Tradicionālā apmaiņa.
 • pārbaudītDibināts: 2014. gads.
 • pārbaudītSatiksme: 50 miljoni. Ranga 1. vieta.
 • pārbaudītGalvenā mītne: Delavēra? Sanfrancisko?
 • pārbaudītValūtas: ~ 100 aktīvi (Bitcoin, Ethereum, Ripple, Monero, Bitshares, USDT). Nav fiat.
 • pārbaudītDepozīts / izņemšana: Kripto.
 • pārbaudītMobilais Lietotne: nē.
 • pārbaudītPārbaude: Jā. Sākot ar 2018. gadu, visiem kontiem ir nepieciešama verifikācija.
 • pārbaudītMērinstrumentu panelis: Ārkārtīgi detalizēts. Nav draudzīgs iesācējiem.
 • pārbaudītMaržas tirdzniecība / kreditēšana: Jā.
 • pārbaudītAtbalsts: Slikti.
 • pārbaudītKopienas noskaņojums: Meh.

Vai Poloniex ir drošs?

Poloniex tika uzlauzts 2014. gadā un tiek ziņots, ka zaudēja aptuveni 12% no kopējiem Bitcoins (USD 50 000 USD 2014. gada likmēs). Tajā laikā visiem kontiem tika atskaitīti 12,3%, cenšoties novērst zaudējumus un apturēt cilvēkus no BTC. Izpilddirektors Tristans D’Agosta sacīja:

“Tā kā BTC nav pietiekami daudz, lai segtu ikviena atlikumu, visi atlikumi uz laiku tiks atskaitīti par 12,3%. Lūdzu, saprotiet, ka tā ir absolūta nepieciešamība – ja es neveicu šo korekciju, cilvēki, visticamāk, pēc iespējas ātrāk atsauktu visu savu BTC, lai pārliecinātos, ka viņus neatstāja atlikušajos 12,3%. ”

Zaudē savus bitkoīnus. Atskaita jūsu bitcoīnus maksāt.

Tomēr sabiedrības reakcija galvenokārt bija pozitīva. Poloniex atklāti un godīgi mēģināja atmaksāt visiem, un apgalvo, ka visa BTC ir atmaksāta. Kopš uzlaušanas viņi lēnām ir atjaunojuši savu tēlu.

Lielākā daļa klientu noguldījumu tiek turēti bezsaistē saldētavā. Viņi vada diennakts revīzijas programmas, lai uzraudzītu apmaiņu, lai noķertu aizdomīgas darbības. Kopš 2014. gada viņu drošības pieredze ir bijusi tīra, un kopiena tagad parasti apstiprina viņu drošības pasākumus. Tomēr fakts, ka nav daudz zināms par to, kas atbalsta uzņēmumu, ir būtisks trūkums.

Spriedums: Kopienas uzticēšanās ir laba, un drošības pasākumi ir labi. Viņi lielākoties ir atguvušies no 2014. gada uzlaušanas (viņi visiem atmaksāja). Vai Poloniex ir drošs? Jā.

BRĪDINĀJUMS: Nav svarīgi, cik droša ir maiņa. Ja jūs glabājat naudu biržā, jūsu privātās atslēgas nav jūsu kontrolē. Vienmēr glabājiet naudas līdzekļus, kas nav nepieciešami tirdzniecībai, makā, kurā jūs kontrolējat taustiņus. Ja Poloniex kādreiz tiek uzlauzts, jūsu nauda pazudīs.

Poloniex atjauno savu tēlu un parāda savu uzticību drošības priekšā un centrā.

Poloniex atjauno savu tēlu un parāda savu uzticību drošības priekšā un centrā.

Paskaidrota Poloniex maksa

Atšķirībā no vienotas maksas sāncenša Bittrex, Poloniex izmanto dinamisku ražotāja ņēmēja maksas grafiku. Pēc uzņēmuma domām, tas veicina izturību likviditāti (tas nozīmē, ka valūtas maiņa ir aizņemta, un ir viegli nomainīt valūtu citā aktīvā). Jūs maksājat vai nu 15%, ja esat veidotājs, vai 25%, ja esat ieguvējs, un jo vairāk apjoma tirgojat, jo zemākas ir jūsu maksas (lietotāji reti tirgojas pietiekami, lai iegūtu atlaidi). Apskatīsim tālāk šos noteikumus.

Poloniex apjoma līmeņu maksas grafiks. Ja jūs tirgojat vairāk nekā 8,3 miljonus ASV dolāru, jūs, iespējams, nelasāt šo ziņu.

Poloniex apjoma līmeņu maksas grafiks. Ja jūs tirgojat vairāk nekā 8,3 miljonus ASV dolāru, jūs, iespējams, nelasāt šo ziņu.

Kas ir Maker-Taker Bitcoin maksa?

Visi darījumi notiek starp divām pusēm – izgatavotāju un izņēmēju. Veidotāji ir lietotāji, kuri veic pasūtījumu grāmatā (lai pirktu vai pārdotu), un tie, kas pieņem pasūtījumus. Veidotājiem tiek piešķirta atlaide, jo viņu pasūtījums palielina likviditāti (tie padara tirgu aktīvāku), un piesaistītāji maksā vairāk, jo samazina šo likviditāti. Tomēr, tā kā likviditāte patērētājiem nozīmē lielāku konkurenci un zemākas likmes, tiek kompensēta augstākā maksa.

Teorētiski ražotāja pieņemšanas grafiks veicina likviditāti un labāku tirgu tirgotājiem.

Tirdzniecības maksa Poloniex Margin

15% no procentu likmēm, kas rodas no aizdevuma uz aizņēmumu, ņem par maksu. Aizdodot monētas, ir svarīgi to aprēķināt procentu likmē.

Izņemšana un iemaksa ir visa šifrēšana, tāpēc uz tām attiecas tikai minimālā blokķēdes maksa.

Poloniex Limits

Pirms 2017. gada beigām Poloniex lietotājiem ļāva iegūt nepārbaudītu pamata kontu. Tas ļāva jums izņemt līdz USD 2000 USD dienā. Pašlaik šī iespēja jaunajiem reģistrētājiem nav pieejama. Ja vēlaties tirgoties un izņemt valūtu, jums jāpārbauda savs konts. Tas ir saskaņā ar KYC un AML noteikumiem ASV.

Kad būsiet verificējis savu kontu, jūsu ierobežojums būs ekvivalents USD 25 000 USD dienā digitālajiem aktīviem.

Nepārbaudītie konti var izņemt 0 USD dienā :-(

Nepārbaudītie konti var izņemt 0 USD dienā &# 128577;

Poloniex Exchange apskats: kas mums patīk / nepatīk

Līdz šim mēs esam apskatījuši tikai vietnes iekšējo mehāniku, nevis tās reputāciju. Poloniex ir masveida birža, kurā tiek piedāvāti 100 aktīvi, un tā piedāvā padziļinātu tirdzniecības pieredzi. Ir iemesls, kāpēc katru mēnesi apmeklē 50 miljoni cilvēku. Ciktāl tas attiecas uz kriptogrāfijas tirdzniecību, tur nav daudz nepatika.

Patīk

 • Zema maksa
 • Jauna saistība ar drošību
 • Maržas tirdzniecība / kreditēšana
 • Detalizēta informācija par tirdzniecību
 • īkšķi uz augšu Augsta likviditāte
 • Liela lietotāja saskarne

Nepatīk

 • Slikts atbalsts
 • Izņemšanas un depozīta jautājumi
 • thumbs downPārbaudes gaidīšanas laiks
 • īkšķi uz lejuNē Fiat
 • īkšķi uz leju Nav lietotnes

Brīdinājums: Poloniex, tāpat kā visi pārējie, cieš no pārslodzes. Atbalsts tiek aprakts zem pieprasījumu aizsprosta, un tie ir pat sliktāki nekā parasti. Tīmeklis ir naidīgs pret apmaiņu. Piemēram:

Vairāk par to sadaļā Poloniex apmaiņas pārskata sadaļa.

Kā apmainīties ar Poloniex

Ja sākat tirgoties platformā, jums jāzina, kā apmainīt kriptogrāfiju Poloniex. Iestatīšana nav gandrīz tikpat vienkārša kā agrāk, un tiek ziņots, ka verifikācijas process ir murgs. Cerams, ka šie jautājumi drīz tiks atrisināti.

1. darbība. Iestatiet savu kontu un piesakieties

Iet uz Poloniex.com un augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz Izveidot kontu.

Konta izveide ir vienkārša; verificēšana nav. Vienkārši ievadiet informāciju pēc pieprasījuma un reģistrējieties.

Konta izveide ir vienkārša; verificēšana nav. Vienkārši ievadiet informāciju pēc pieprasījuma un reģistrējieties.

Kā dažas citas biržas, Poloniex ir slēgusi reģistrāciju

Kā dažas citas biržas, Poloniex ir slēgusi reģistrāciju

Piezīme: Ja esat robots, jums nav atļauts izmantot Poloniex. Atvainojiet.

Piezīme: Ja esat robots, jums nav atļauts izmantot Poloniex. Atvainojiet.

Pēc informācijas ievadīšanas jūs saņemsit apstiprinājuma e-pastu. Noklikšķiniet uz saites un sagatavojieties tirdzniecībai. It kā.

Kad jūsu e-pasts ir apstiprināts, esat gatavs pieteikties un pāriet uz nākamo soli.

Kad jūsu e-pasts ir apstiprināts, esat gatavs pieteikties un pāriet uz nākamo soli.

2. darbība. Saņemiet verifikāciju

Pārbaude ir nepieklājīga Poloniex. Jaunu reģistrētāju pārslodzes dēļ (un sliktā atbalsta kopš laika sākuma) Poloniex pārbaude var ilgt vairākas nedēļas.

Vispirms dodieties uz sadaļu Profils augšējā labajā stūrī.

Kad noklikšķināsiet uz tā, jums tiks lūgts verificēt savu kontu. Ievadiet pieprasīto informāciju un turpiniet.

Kad noklikšķināsiet uz tā, jums tiks lūgts verificēt savu kontu. Ievadiet pieprasīto informāciju un turpiniet.

No turienes izmantojiet savu tīmekļa kameru, lai uzņemtu fotoattēla ID.

No turienes izmantojiet savu tīmekļa kameru, lai uzņemtu fotoattēla ID.

Pēc verifikācijas jūs varēsiet deponēt valūtas, tirdzniecību, maržas tirdzniecību, maržas aizdošanu un izņemt digitālo aktīvu līdz USD 25 000 USD vērtībā dienā.

3. solis. Noguldiet kriptogrāfiju

Kad esat pārbaudījis, jūs varat deponēt kriptogrāfiju. Lai to izdarītu, apmaiņas lapas augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz Atlikumi.

Noklikšķiniet uz Noguldījumi & amp; Izņemšana un jūs tiksiet novirzīts uz lapu Atlikumi, Noguldījumi un Izņemšana.

Noklikšķiniet uz Depozīti & Izņemšana un jūs tiksiet novirzīts uz lapu Atlikumi, Noguldījumi un Izņemšana.

Izmantojiet meklēšanas funkciju, lai atrastu savu aktīvu, un noklikšķiniet uz pogas Depozīts.

Tā kā Poloniex ir tikai kriptogrāfisks, jums jau ir jābūt kriptogrāfijai kaut kur seifā, lai noguldītu.

Tā kā Poloniex izmanto tikai kriptogrāfiju, jums jau ir jābūt kriptogrāfijai kaut kur seifā, lai noguldītu.

Poloniex Exchange atsauksmes: scam vai Legit?

Brīdinājums: Atsauksmes, kuras gatavojaties lasīt, var nebūt piemērotas bērniem.

Pat pirms nesenā Bitcoin traku Poloniex nebija ļoti labvēlīgs visā sabiedrībā par savu atbalstu. Foruma lietotāji miskasti runā par Poloniex, it kā tā būtu konkurējoša politiskā kandidāte. Daži vienkārši sūdzas par laiku, kas nepieciešams, lai saņemtu verifikāciju. Citi saka, ka tā ir pilnīga krāpšanās, un viņi to nekad neizmantos.

Es noteikti nedomāju, ka Poloniex ir blēdība, taču, tā kā lietotāji pastāvīgi sūdzas par neiespējamiem verifikācijas standartiem, iesaldētiem izņemšanas gadījumiem un apmaiņas kavēšanos, ir grūti to patiešām man pamudināt.

Ko saka sliktie Poloniex pārskati

Nelietojot rupjības, lielākā daļa slikto atsauksmju ir vērstas uz:

 • pārbaudePārbaudes tiek veiktas uz visiem laikiem vai tiek noraidītas (dažiem lietotājiem nav tīmekļa kameru, kas uzņem pietiekami labus fotoattēlus. Daudzi apgalvo, ka standarts nav iespējams).
 • pārbaudeAtņemšana uz visiem laikiem
 • checkNoguldījumi netiek rādīti
 • checkSupport nereaģē vairākus mēnešus
 • checkFrozen konti

Šeit ir tikai dažas sliktas atsauksmes no visa tīmekļa:

Poloniex lūdz jūs izturēties pret viņiem, kamēr viņi atrisina viņu atbalsta jautājumus. Viņi brīdina jūs taisnīgi. Vismaz viņi mēģina.

Ko saka labās Poloniex atsauksmes

Šķiet, ka daudz negatīvās pieredzes ir tikai neveiksme. Daudzi lietotāji apgalvo, ka viņiem nav problēmu. Tam ir jēga – lietotāji, kuriem nav problēmu, iegūs tiesības uz tirdzniecību; tie, kuri to nedara, sūdzēsies par pavedienu.

Labas atsauksmes ir vērstas uz:

 • checkSolid atdod kreditēšanu
 • pārbaudePiekļuve altkoīniem
 • Pārbaudiet lielisku tirdzniecības saskarni
 • checkMargin tirdzniecība / kreditēšana
 • checkLow maksas

Viens ļoti cienīts YouTube pārskatu kanāls uzslavēja “Polo” tikai maržas tirdzniecībai. Tas vēl vairāk veicina to, ka Poloniex ir lieliski piemērots pieredzējušiem tirgotājiem. Iesācējiem, iespējams, nav vērts apgrūtināt cīņu par kontu.

Labākās Poloniex alternatīvas

Ja jūs biedē Poloniex trūkums, arvien stingrāki noteikumi un slikta klientu atbalsta pieredze, tīmeklī ir daudz alternatīvu, no kurām izvēlēties. Rakstīšanas laikā gandrīz visas Bitcoin biržas cieš no pārslodzes. Gaidīt kavēšanos.

1) Binance

Binance apmaiņas logotips

Honkongā izvietotā Binance ir viena no vadošajām apmaiņām tīmeklī. Ja kas, tas noteikti ir viens no unikālākajiem. Tas neprasa stingru pārbaudi, ko veic Poloniex vai Bittrex, un nodrošina piekļuvi digitālo aktīvu pārpilnībai. Tam ir arī pārsteidzoši dāvanas! Intuitīvais interfeiss ir pieejams pamata vai papildu skatā. Vēl viens būtisks pozitīvs ir viņu ļoti zemie maksājumi.

Un, protams, viņu lieliskās ikmēneša sacensības un bezmaksas dāvanas.

2) LocalBitcoins.com

LocalBitcoins.com logotips

Bitcoins “E-Bay”, LocalBitcoins, ir vadošā vienaudžu apmaiņa tirgū. Pircēji un pārdevēji vienojas par cenu, un platforma darbojas kā darījuma. Viss tiek darīts 100% anonīmi. Tā ir laba alternatīva tiem, kas novērtē savu privātumu un nevēlas tikt galā ar pārbaudes murgu, kas ir Poloniex. Krāpšanās ir nopietna problēma. Esiet piesardzīgs.

3) Bitfinex

Bitfinex apmaiņas logotips

Bitfinex ir vēl viena Honkongas birža. Tam ir vislielākais jebkuras Bitcoin apmaiņas apjoms pasaulē. Tas piedāvā maržinālo tirdzniecību ar svirām, kas augstākas nekā lielākajā daļā citu biržu. Papildus tam tas piedāvā arī interesantu žetonus spekulācijām. Vienīgais trūkums ir valūtu trūkums (BTC un tikai 7 citas).A

Salīdzinājums – Poloniex Vs. Bi ttrex

Poloniex apmaiņas logotips

pret.

Bittrex apmaiņas logotips

Poloniex un Bittrex ir divas no lielākajām, vislikvidākajām un valūtām bagātākajām biržām. Viņiem katram ir valūtu pāru diapazons tirdzniecībai un ļoti zemas maksas. Abas ir lieliskas vietas, kur nopelnīt naudu nopietniem tirgotājiem. Tomēr viņiem ir dažas galvenās atšķirības, un viens saņem skaidru mājienu pār otru.

Vispirms apskatīsim Bittrex pamatus.

Bittrex funkcijas

Bittrex sevi pieskaita kā “nākamās paaudzes digitālo valūtas maiņas sistēmu”. Tas nozīmē, ka tam ir dažas no labākajām tīmekļa funkcijām.

 • pārbaudītValūtas: 190+ digitālās valūtas. Nav fiat.
 • pārbaudītDepozīts: Kriptogrāfija (ja vien USD 10 000 nav lielāka).
 • pārbaudītIzstāšanās: Kripto
 • pārbaudītPārbaude: Jā.
 • pārbaudītDepozīta ātrums: Tūlītēja.
 • pārbaudītApp: Nē.
 • pārbaudītMaks: Jā.
 • pārbaudītKomisija: .25%
 • pārbaudītTirdzniecības pāri: Simtiem.

Par Bittrex

Bittrex dibināja bijušais Amazon inženieris, un tajā darbojas komanda ar 5 gadu desmitu pieredzi tīmekļa drošībā. To 2014. gadā dibināja Bils Šihara un citi pēc tam, kad viņiem apnika pastāvīgi drošības pārkāpumi kriptogrāfijas pasaulē. Dibinātāju komandai ir vairāk nekā 50 gadu apvienota pieredze, strādājot nozares gigantu, tostarp Microsoft, Amazon un BlackBerry.

Tas ļauj lietotājiem droši tirgoties, zinot, ka viņu platformā tiek izmantoti visi nozares vadošie drošības līdzekļi. Tajā ir simtiem tirdzniecības pāru, vienotas un zemas maksas, kā arī intuitīva un detalizēta tirdzniecības saskarne. Nemaz nerunājot par to, ka tas ir ļoti novērtējis klientu atbalstu un plašu sabiedrības uzticību (abas pašlaik ir saspringtas).

Pēdējo mēnešu laikā tās reputācija ir guvusi lielu panākumu, taču tā nekad nav bijusi uzlauzta, un atbalsts sociālajos tīklos turpina aktīvi darboties.

Salīdzinājums

 • pārbaudītMaksa: Mazgāt.
 • pārbaudītValūtas: Bittrex.
 • pārbaudītAtbalsts: Bittrex.
 • pārbaudītSaskarne: Poloniex.
 • pārbaudītTirdzniecības dzinējs: Bittrex.
 • pārbaudītLietotne: Ne viens, ne otrs.
 • pārbaudītPārbaude: Poloniex.
 • pārbaudītDepozīts / izņemšana: Bittrex.
 • pārbaudītMaržas tirdzniecība: Poloniex.
 • pārbaudītKopienas noskaņojums: Bittrex.

Uzvarētājs: Bittrex!

Spriedums: Gan Poloniex, gan Bittrex ir lieliskas vietas, kur pelnīt naudu, taču kopumā Bittrex nāk virsū. Vienīgais iemesls, kāpēc jums vajadzētu izvēlēties Poloniex, ir tas, ja vēlaties veikt tirdzniecības darījumus vai aizdot. Vai arī, ja jums ir paveicies, ka jums nav problēmu ar pārbaudi, un nepiekrītat Bittrex stingrajiem noteikumiem.

Poloniex FAQ

Veicot pētījumu, es pamanīju, ka lietotāji uzdod tos pašus jautājumus par Poloniex. Es šeit ievietoju visus jautājumus un atbildes, lai jums būtu vieglāk!

J: Vai Poloniex ir drošs?

A: Neskatoties uz 2014. gada uzlaušanu, Poloniex ir droša apmaiņa. Tā atbalsta problēmas var nozīmēt, ka jūsu konts tiek iesaldēts, taču jūsu valūta ir droša. Viņiem ir atjaunota apņemšanās ievērot drošību un regulējumu.

J: Vai mans konts ir jāverificē, pat ja man ir mantots konts?

A: Jā. Pagājušajā gadā Poloniex sāka pieprasīt visiem jaunajiem reģistrētājiem pārbaudīt viņu kontus. Tie, kuriem jau bija konti (pazīstami kā “mantotie konti”), tika iekļauti vectēvā. Tas tā vairs nav. Jums nekavējoties jāpārbauda savs konts, pretējā gadījumā funkcionalitāte tiks apturēta.

J: Vai Poloniex pieņem USD depozītus?

A: Nē.

J: Vai Poloniex ņem kredītkarti.

A: Nē.

J: Vai Poloniex ir lietotne?

A: Nē.

J: Kādas ir Poloniex lietošanas maksas?

A: Poloniex ir Maker Maker maksas grafiks. Veicot pasūtījumu, jūs maksājat 15%. Ja jūs aizpildāt pasūtījumu, jūs maksājat 25%.

J: Vai Poloniex ir noteikts minimālais depozīts?

A: Dažām monētām ir nepieciešams minimālais depozīts. Tas ir rakstīts depozīta lapā zem katras valūtas adreses. Lasīt minimālo noguldījumu skaidrojums Poloniex atbalsta sadaļā.

J: Cik ilgi notiek pārbaude?

A: Tavs minējums ir tikpat labs kā mans. Veiksmi un lai Dievs apžēlojas par jūsu dvēseli.

Poloniex ir viena no labākajām apmaiņām

Poloniex Exchange Review galīgais spriedums

Poloniex ir viena no labākajām biržām reālās tirdzniecības ziņā. Bet tā atbalsta un pārbaudes jautājumi ir galvenie streiki pret to. Tas piedāvā lieliskas tirdzniecības iespējas, detalizētas diagrammas un labu monētu klāstu. Tomēr faktiski spēja tirgoties un iegūt savu naudu ir murgs.

Sabiedrības noskaņojums ir vienisprātis, ka Poloniex ir laba platforma progresīviem tirgotājiem. Ja plānojat veikt nopietnu tirdzniecību, altkīni, zemās maksas un rezerves opcijas ir vērts vērts.

Bet, ja esat iesācējs, kāds, kurš neplāno daudz tirgoties, vai lietotājs, kurš neplāno izmantot savas rezerves opcijas, tad nav vērts apgrūtināt. Ikviens, kurš lieto Poloniex, jābrīdina, ka pastāv iespēja, ka jūsu konts tiks iesaldēts un kādreiz atbalstīs jūs ar nākamo gadu..

Spriedums: Poloniex piedāvā lielisku tirdzniecības pieredzi, taču tā atbalsta dēļ nav vērts riskēt, ja vien jūs neplānojat veikt nopietnu apjoma maržas tirdzniecību / kreditēšanu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me