LocalBitcoins apskats: viss, kas jums jāzina

Ja Tu gribi nekavējoties nopērciet Bitcoins un negaidiet nedēļas vai mēnešus verifikācijai, pārbaudiet mūsu pilnu LocalBitcoins pārskatu. LocalBitcoins ir lielisks veids, kā ātri iegūt kriptogrāfiju bez birokrātijas. Bet tas nav nekas cits kā citas kriptogrāfijas valūtas maiņas. Ja jūs neveicat atbilstošus piesardzības pasākumus, varat pazaudē visas savas monētas vai kļūt par upuri vienam no daudzajiem krāpniekiem slēpjas biržā.

Labā ziņa ir tā, ka ar pareizu vadību jūs varat gūt ātru, drošu un jautru pieredzi, kas kriptosfērā nesīs lielu peļņu. Šis LocalBitcoins pārskats iemācīs visu, kas jums jāzina par darba sākšanu un drošu tirdzniecību pasaules lielākajā vienādranga Bitcoin biržā.

Vietne LocalBitcoins.com ir pieejama visā pasaulē!

Vietne LocalBitcoins.com ir pieejama visā pasaulē!

ALocalBitcoins (LBC) ir soms vienaudžu Bitcoin apmaiņa atrodas ārpus Helsinkiem. Šobrīd tai ir tirgotāji gandrīz 16 000 pilsētās 248 valstīs. Iespēja izmantot gandrīz jebkuru maksājuma veidu zem saules (vai jums ir Walmart dāvanu karte? Jūs varat saņemt Bitcoin!), Tas padara to par lielisku veidu, kā bez grūtībām iegūt monētas. Pasaule to ievēro – tikai pēdējā gada laikā vietnes trafika ir dubultojusies!

Tomēr tas nav bez kļūmēm. Ja jūs pieļaujat dažas izplatītas LocalBitcoins kļūdas, jums būs jāmaksā cena. Neuztraucieties, tūkstošiem darījumu katru dienu notiek bez problēmām.

Plusi:

 • Ļoti privāts
 • Tūlītējie darījumi
 • Pieejams visā pasaulē
 • Plašs norēķinu metožu klāsts
 • thumbs-up Dažos gadījumos nav ierobežojumu

Mīnusi:

 • Augstākas cenas
 • Tikai Bitcoin
 • īkšķi uz leju Mazs regulējums
 • īkšķi uz leju Relatīvi augsts risks

Iespējas

Drošība

Neskatoties uz izkrāpšanu skaitu un samērā augsto risku, vietnē ir vairākas drošības funkcijas, kas lietotājiem palīdz veikt drošus darījumus.

Privātums

Pārbaude nav nepieciešama; tomēr dažiem lietotājiem būs nepieciešama verifikācija lielākiem darījumiem. LocalBitcoins.com ir viens no privātākajiem veidiem, kā iegādāties kriptogrāfiju.

Lietošanas ērtums

Vienkārša saskarne, visas iedomājamās norēķinu metodes, ātrie darījumi – kas nepatīk? Vienīgais negatīvais ir pieradums pie lietotāju pārskatīšanas metrikas un tirdzniecības partnera atrašana.

Atbalsts

Atbalsts parasti ir atsaucīgs, un vietnei ir sūdzību zona sūdzību iesniegšanai. Tomēr tas ir tikai e-pasts.

Kopumā

LocalBitcoins ir ātrs, ērts un privāts veids, kā pirkt / pārdot Bitcoin bez šķēršļiem ienākšanai; tomēr tas ir ārkārtīgi riskanti salīdzinājumā ar citām apmaiņām.

Par LocalBitcoins

LocalBitcoins ietver Bitcoin garu.

LocalBitcoins ietver Bitcoin garu.

LocalBitcoins ir pasaules mēroga somu Bitcoin starta uzņēmums, kas atrodas Helsinkos un piedāvā lietotājiem iespēju apmainīt vietējo valūtu pret Bitcoin. To bieži sauc par Bitcoins “Craiglist”.

Atšķirībā no tradicionālā brokera vai biržas tas ir peer-to-peer (P2P) tīkls. Lietotāji veido reklāmas, nosaka savas cenas un prasības un paši veic apmaiņu.

Jeremias Kangas dibināja 2012. gadā, un tā ir viena no vecākajām biržām uzņēmējdarbībā. Šī globālā birža saviem lietotājiem piedāvā plašu iespēju klāstu, tāpēc tā ir tik pievilcīga gan pieredzējušiem, gan ikdienas tirgotājiem. Tā kā jums ir darīšana tieši ar citiem cilvēkiem, process ir plāns un ātrs. Bieži vien jūs varat saņemt monētas uzreiz.

Tas piedāvā drošus (nedaudz), ātrus un ērtus veidus, kā iegādāties kriptogrāfiju tieši no citiem lietotājiem. Tas pat liek domāt, ka jūs, puiši, satiksieties personīgi. Tas viss tiek darīts, izmantojot vienkāršu saskarni ar racionalizētu modeli.

Tā kā jums ir darīšana tieši ar citiem, izkrāpšana ir izplatīts drauds. Par laimi, ir daudz rīku, kas palīdzēs jums pieņemt pareizus lēmumus.

Kā darbojas LocalBitcoins?

LocalBitcoins ir vispopulārākais (P2P) tīkls. Tas ir atšķirīgs modelis nekā brokeri (Coinbase) vai tradicionālās biržas (Bittrex).

P2P tīkls ir Bitcoin apmaiņas veids, kur lietotāji tieši savstarpēji nodarbojas. Tas ir patiesi decentralizēts process. Izmantojot brokerus vai biržas, kriptogrāfijas cenu nosaka tirgus likme un tā tiek pirkta vai pārdota par fiksētu cenu tieši caur platformu. Izmantojot LocalBitcoins, pārdevējs nosaka savu likmi un prasības, un pircēji atbild uz šīm reklāmām. Turpmāk jūs varat vai nu satikties personīgi, vai arī izmantot tiešsaistes norēķinu iespējas, lai savstarpēji pabeigtu apmaiņu.

Iemesls, kāpēc to sauc par Craigslist of Bitcoin, ir tāpēc, ka tas ir ļoti līdzīgs klasificētu reklāmu vietnei. Lietotāji izveido reklāmas ar lietotājvārdiem (bieži vien anonīmi), un pircēji atbild. LocalBitcoins nav iesaistīts tirdzniecības nosacījumos vai maksājumu apstrādē. Darījumu laikā tas darbojas tikai kā depozīts (atcerieties šo terminu. Jūsu drošība ir atkarīga no tā).

Pārdevēji var iestatīt savus maksājuma veidus, verifikācijas specifikācijas, cenu un ierobežojumus. Blakus katram lietotājvārdam ir apstiprināto darījumu skaits un atgriezeniskās saites rezultāts. Apskatiet šo ekrānuzņēmumu …

Maksājumi, cena un ierobežojumi ir skaidri redzami. Apstiprinātie darījumi un atsauksmes ir redzamas zem bultiņām. Lai ko arī CardsMoney dara apakšā, ir jādarbojas. 10 000 darījumu!

Maksājumi, cena un ierobežojumi ir skaidri redzami. Apstiprinātie darījumi un atsauksmes ir redzamas zem bultiņām. Lai ko arī CardsMoney dara apakšā, ir jādarbojas. 10 000 darījumu!

Kopumā pirkšana un pārdošana ir brīze. Pēc tam, kad lietotāji vienojas par noteikumiem, darījuma darījumam ir pārdevēja BTC. Kad esat veicis maksājumu, pārdevējs izkliedē monētas jūsu makā. Strīdu gadījumā atbalsts pieņem lēmumu.

Biežākās norēķinu iespējas ir:

 • checkCash
 • checkBank vads
 • checkWestern Union
 • checkVenmo
 • pārbaudietDāvanu kartes
 • checkPaypal

Tomēr ir dažas iespējas, kuras gandrīz nekad nevajadzētu izmantot. Mēs to aplūkosim arī vēlāk. Šis Reddit pavediens piedāvā dažus labus padomus.

LocalBitcoins funkcijas

 • pārbaudītTips: P2P apmaiņa.
 • pārbaudītDibināts: 2012. gads.
 • pārbaudītAtrašanās vieta: Helsinki, Somija.
 • pārbaudītLietotāji: 1 000 000.
 • pārbaudītValūtas: Bitcoin.
 • pārbaudītMaksājums: Neierobežots. Viss, sākot no bankas pārskaitījuma līdz dāvanu kartēm.
 • pārbaudītMobilā lietotne: Android.
 • pārbaudītPārbaude: Vietne LocalBitcoins.com to neprasa, taču dažiem lietotājiem var būt nepieciešama verifikācija.
 • pārbaudītAPI: Jā.
 • pārbaudītAtbalsts: Labi.
 • pārbaudītKopienas reputācija: Diezgan labi.

Vai LocalBitcoins ir drošs?

Pētījuma laikā es sastapos ar daudziem pavedieniem, vaicājot, vai LocalBitcoins bija krāpšanās. Ir taisnība, ka tirdzniecība tur ir riskantāka nekā brokera vai biržas izmantošana.

Tomēr ir daudz drošības pasākumu, kas palīdz lietotājiem droši tirgoties. Ja ievērojat noteikumus, izmantojat darījumu un esat gudrs par saviem darījumiem, jums nevajadzētu būt nekādām problēmām. Kā trāpīgi izteicās viens Reddit lietotājs:

“Katru dienu LBC ir tūkstošiem veiksmīgu darījumu ar citiem maksājuma veidiem, kur abas puses ir laimīgas. Daži ir riskantāki nekā citi. ”

Viņam ir taisnība. Lietotājam ir jāpieliek daudz drošības. Par laimi, LocalBitcoins jums palīdz. Kāpēc LocalBitcoins galvenokārt ir drošs.

 • pārbaudītLietotāju metrika: Veiksmīgi veikti darījumi, atgriezeniskā saite un publiski ieraksti ļauj labi izprast, kas ir tirgotājs. Krāpniekus ir samērā viegli pamanīt.
 • pārbaudītDarījuma darījums: Kad tiek pieprasīta tirdzniecība, kriptogrāfija tiek izņemta no pārdevēja konta un ievietota darījuma depozītā. Monētas tiek izlaistas tikai pēc tam, kad pārdevējs apstiprina, ka ir saņēmis līdzekļus. Tikai pircējs var atcelt darījumu, tāpēc jums nav risks, ka pārdevējs atcels tūlīt pēc naudas nosūtīšanas.
 • pārbaudīt2FA: Piesakoties tiek izmantota divu faktoru autentifikācija.
 • pārbaudītAtbalsts dziļumā: Atbalsta komanda atrisina konfliktus un ir vispārpieejama. Vietnē ir arī noderīgas rokasgrāmatas un bieži uzdotie jautājumi.

Spriedums: LBC parasti ir droša, ja ievērojat dažas drošības vadlīnijas.

Runājot par drošības vadlīnijām …

Kā nepārkrāpties vietnē LocalBitcoins

Jūs zināt slaveno teicienu “ieroči nenogalina cilvēkus; cilvēki ar ieročiem nogalina cilvēkus ”? Tas ir daudz kā LocalBitcoins. Vietne nekad tevi neapkrāpj – cilvēki, kuri izmanto vietni, var tevi krāpties. Izmantojot nedaudz veselā saprāta, dažus papildu pētījumus un dažus pamata drošības pasākumus, jūs varat izvairīties no lielākās vietnes izkrāpšanas. Lūk, kā nepieļaut krāpšanos vietnē LocalBitcoins:

Lai izvairītos no krāpšanās, vienmēr apmeklējiet vietni LocalBitcoins.com.

Lai izvairītos no krāpšanās, vienmēr apmeklējiet vietni LocalBitcoins.com.

 • Vienmēr izmantojiet LBC tiešsaistes darījumiem. Nekad nepārvietojiet lietas ārpus vietnes, ja vien netiekaties personīgi.
 • pārbaudiet Izvēlieties cienījamu pārdevēju. Augsts atgriezeniskās saites rādītājs (98% +) daudzos darījumos (vēlams virs 100) ir droša uzticama tirgotāja pazīme. Mēģiniet tirgoties tikai ar kontiem, kas ir vecāki par 1 gadu. Ja konts ir verificēts, vēl labāk.
 • checkUse forums meklēt viņu lietotājvārdu.
 • Nekad nelieciet pirkšanas sludinājumu. Tas piesaista krāpniekus. Meklējiet cilvēkus, kas aktīvi pārdod.
 • mēģiniet nekad neizmantot PayPal. Pēc monētu izlaišanas ir pārāk viegli mainīt maksājumu.
 • Nekad nesūtiet pārdevējam papildu informāciju vai nesniedziet maksājuma informāciju ārpus LBC ziņojumapmaiņas.

Brīdinājums par krāpšanu un krāpšanos ir lieliska vieta, kur iegūt informāciju par lietotājiem.

Brīdinājums par krāpšanu un krāpšanos ir lieliska vieta, kur iegūt informāciju par lietotājiem.

Kad esat savācis pietiekami daudz informācijas, varat veikt aprēķinātu risku. Lielākā daļa darījumu tiek veiksmīgi pabeigti bez starpgadījumiem.

Nepieņemiet Nigērijas prinča piedāvājumus ... pat ja viņš pārbauda savu identitāti.

Nepieņemiet Nigērijas prinča piedāvājumus … pat ja viņš pārbauda savu identitāti.

Vietējās Bitcoins maksas & Limiti

Ja LocalBitcoins ir jūsu pirmā saskare ar P2P tirdzniecības tīklu, tad maksas sistēma var būt nedaudz mulsinoša.

Pamati ir ļoti vienkārši:

 • pārbaude Bitcoins pirkšana ir BEZMAKSAS
 • Pārdevēji no visiem pabeigtajiem darījumiem iekasē 1% komisijas maksu

Papildus tam ir tīkla depozīta un sūtīšanas maksa, pamatojoties uz blokķēdi.

 • pārbaudītDepozīta maksa: .00066 BTC
 • pārbaudītIzstāšanās maksa: .00022 BTC

Tagad šeit ir mazliet sarežģītāk. Atšķirībā no brokeriem vai biržām, kas nosaka cenu, pamatojoties uz tirgu, LocalBitcoins pārdevēji nosaka savas cenas. Tāpēc LBC bieži redzēsiet daudz augstākas cenas nekā citur.

Kopumā, jo vairāk cienījams pārdevējs, jo augstāka cena. Jūs būtībā maksājat par lielāku drošību. Padomājiet par to kā starpību starp zīmola pirkšanu un vispārīgu pirkšanu: jūs maksājat papildu cenu par garantēto kvalitāti. Ir ļoti ieteicams NEVĒLĒTIES ar lētāko cenu, ja vien šis pārdevējs nav cienījams.

Apmeklējums Localbitcoins.com/fees par pilnu paskaidrojumu.

Ievērojiet, kā pārdevējs ar vairāk nekā 100 veiksmīgiem darījumiem iekasē daudz vairāk nekā pārdevējs, kuram ir mazāk.

Ievērojiet, kā pārdevējs ar vairāk nekā 100 veiksmīgiem darījumiem iekasē daudz vairāk nekā pārdevējs, kuram ir mazāk.

Vēl viens būtisks cenas faktors ir maksājuma metode. Lielākas ērtības ir vienādas ar augstāku cenu. Vai nav bartera jautri!

Limiti: Pārdevēja ziņā ir tas, cik ļoti viņi vēlas ar jums tirgoties. Daži pārdevēji vēlas pārdot tikai dažus simtus dolāru. Citi, parasti verificēti uzņēmumi, pārdos desmitiem tūkstošu dolāru.

LocalBitcoins pārbaude

LocalBitcoins nav verifikācijas prasību; tomēr, ja veicat lielu darījumu, pārdevējs to var pieprasīt. Tas viss notiek pēc pārdevēja ieskatiem.

Privātums un anonimitāte ir galvenie LBC izaicinājumi.

Kas mums patīk / nepatīk

LocalBitcoins ir viena no populārākajām biržām tīmeklī. Tā kā 1 miljons reģistrēto lietotāju un satiksme visā pasaulē pieaug rekordlielu ātrumu, ir skaidrs, ka viņi kaut ko dara pareizi. Tā ir labi pazīstama ar savu anonimitāti un plašajām norēķinu iespējām, taču man visvairāk patīk tā pieejamība. Reģistrējieties, atrodiet pārdevēju un iegūstiet dažus no tiem Bitcoins, par kuriem visi turpina runāt.

Tomēr joprojām ir daži trūkumi.

Patīk

 • Ļoti pieejams
 • Bez robežām
 • Tonnas maksājumu iespēju
 • Ļoti privāts
 • īkšķi uz augšu Viegli lietojams
 • thumbs-upForumi un noderīgas rokasgrāmatas
 • Ātri darījumi

Nepatīk

 • Augsta riska
 • Nepieciešams intensīvs fona pētījums
 • īkšķi uz leju Augstākas cenas
 • Īsums uz leju Ātrums parasti ir ātrs, taču viss ir atkarīgs no pārdevēja

Kā lietot LocalBitcoins

Pārbaudes trūkums nozīmē, ka esat tikai dažu klikšķu attālumā no pirmā Bitcoin iegādes.

Lai izveidotu un sāktu tirdzniecību, rīkojieties šādi:

1) Reģistrējieties

Iet uz LocalBitcoins.com un noklikšķiniet uz reģistrēšanās pogas.

Lai reģistrētos vietnē Localbitcoin, nav nepieciešama tālruņa vai e-pasta pārbaude

Pēc tam ievadiet nepieciešamo informāciju uz reģistrējiet savu LocalBitcoins kontu. Kad esat pabeidzis reģistrēšanās procesu, varat sākt darbu.

2) Meklējiet pārdevēju

Pārdevēja atrašana ir vienkārša. LBC meklēšanas funkcija ļauj filtrēt pārdevējus pēc cenas, valūtas, maksājuma veida un verifikācijas prasībām.

Attēla pieklājība no Blockonomi.com

3) Apstipriniet summu un informāciju

Kad esat izvēlējies pārdevēju, jūs tiksiet novirzīts uz darījumu lapu. Šeit jūs varat redzēt visu svarīgo informāciju un ievadīt summu, kuru vēlaties iegādāties.

Sīkāka informācija skaidri redzama augšējā kreisajā stūrī.

Sīkāka informācija skaidri redzama augšējā kreisajā stūrī.

Viss process ir ārkārtīgi vienkāršs. Lielākā daļa darījumu tiek pabeigti ārkārtīgi ātri, ja vien nav atbildību mīkstinošu apstākļu.

Tas tiešām ir viss. Uzziniet, kāpēc visi to tik ļoti mīl?

LocalBitcoins apskats

Sabiedrības noskaņojums LBC ir ļoti labvēlīgs. Man patiesībā šķita smieklīgi, kā lielāko daļu lietotāju, kuri ievietoja sūdzības par krāpšanos, citi lietotāji nekavējoties uzspridzināja. Lielākā daļa cilvēku tika krāpti, jo viņi neievēroja piesardzības pasākumus.

Patiesībā vairums atsauksmju bija ļoti pozitīvas un dziedāja to pašu dziesmu. Lietotājiem parasti patika, cik viegli to bija izmantot, anonimitāte un maksāšanas iespējas. Sūdzības bija saistītas ar izkrāpšanu.

Viens Reddit lietotājs apgalvoja, ka viņa brālis ir izkrāpts, bet pēc tam vēlāk rediģēja, sakot, ka viņš ir atmaksāts. Atbalsts pat parādījās pavedienā!

Paldies Maks!

Paldies Maks!

Ko saka labās atsauksmes:

 • pārbaudeNav problēmu
 • checkEasly to use
 • pārbaudītLiels atbalsts
 • checkFast darījumi
 • pārbaude Nav verifikācijas galvassāpes

Ko saka sliktās atsauksmes:

 • checkPayments, ko atcēlušas kredītkaršu kompānijas
 • checkScammers

Šeit ir saite uz Reddit pavedienu, kas runā par “krāpšanos”, kas galu galā tika atrisināta.

Top 3 LocalBitcoins alternatīvas

Ja jūs atbaida LocalBitcoin uzņēmējdarbības modelis vai citu valūtu trūkums, tīmeklī ir daudz apmaiņas iespēju, kas piedāvā labāku drošību. 3 labākās LocalBitcoins alternatīvas ir:

1) Monētu bāze

Coinbase ir lielākais tīmekļa starpnieks un sākuma punkts lielākajai daļai jauno Bitcoin lietotāju. Tas piedāvā nevainojamu pirkšanas pieredzi, īpaši lietotājam draudzīgu saskarni, stingru drošību un ērtas norēķinu iespējas. Kriptogrāfija ir pārdota vairāk nekā 20 miljardu dolāru vērtībā. Ja vēlaties iegādāties Bitcoin ar kredītkarti, ieteicams izmantot Coinbase. Jums gandrīz nekad nevajadzētu lietot CC vietnē LocalBitcoins. Tomēr jums būs jāmaksā augsta kredītkartes maksa.

Monētu bāzes apmaiņas mājas lapa

2) Bitsquare

Bitsquare logotips

Bitsquare ir patiesi decentralizēts japāņu P2P tīkls. To mitina mezglu virkne, kas to vada, nevis centrālajā serverī. Privātuma pakāpe ir ārkārtīgi augsta, pateicoties Tor slēptie pakalpojumi un šifrēšana. Darījuma sistēma ir ļoti efektīva un aizsargā gan pircēju, gan pārdevēju. Tomēr tas nav gandrīz tik šķidrs kā LBC. Tas lēnām mainās, uzņemot tvaiku.

3) Coinmama

Coinmama logotips

Coinmama ir cienījams Izraēlas brokeris ar ļoti reklamētu atbalstu. Tā ir spēcīga alternatīva LocalBitcoins, taču ir dažas ēnas puses. Kredītkaršu maksa ir 6%, un bez verifikācijas jūs varat iegādāties tikai līdz USD 150 BTC. Tā ir laba alternatīva, ja dodat priekšroku brokerim ar labāku drošību, bet nevēlaties tikt galā ar Coinbase birokrātiju.

LocalBitcoins Vs. Monētu bāze: kas ir labāks bitkoīnu pirkšanai?

LocalBitcoins.com logotips

pret.

Monētu bāzes apmaiņas logotips

No vienas puses, Coinbase – pulēta, droša un atbalsta lielākie investori. No otras puses, LocalBitcoins – neapstrādāti, anonīmi un tos vada brāļu pāris no Somijas. Viens pārstāv korporatīvo veidu, kā rīkoties, un otrs pilnībā aptver kriptonauda raksturu.

Tas nozīmē, ka, runājot par Coinbase pret LocalBitcoins, abi piedāvā lielisku veidu, kā iegādāties Bitcoins.

Coinbase neapšaubāmi ir vispopulārākais veids, kā iegādāties Bitcoin, Ethereum un Litecoin. Šis nozares līderis bieži tiek tieši salīdzināts ar savu iesācēju mazo brāli. Viņi tomēr apkalpo dažādus tirgus. Un mana pētījuma rezultāti varētu jūs pārsteigt.

Vispirms apskatīsim Coinbase pamatus.

Monētu bāze Vitals

 • pārbaudītValūtas: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, BitcoinCash.
 • čeks: Maksājums: kredītkarte, pārskaitījums, bankas konts.
 • checkVerification: Jā.
 • checkSpeed: tūlītēja kredītkartēm 1-5 dienas bankai vai vadam.
 • checkApp vai Maks ?: Abi. Coinbase seifs ir ļoti novērtēts tirgū, un viņiem ir lietotne iOS un Android. Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu skaidrojošu video par Bitcoin makiem.
 • checkGDAX: Coinbase ir unikāls kā brokeris, jo tas ir saistīts ar vadošo biržu. GDAX ir Bitcoin apmaiņa, kas ir saistīta ar Coinbase, kur jūs varat tirgoties ar citiem kriptovalūtas lietotājiem. Jūs varat viegli pārvietot naudu starp tām.
 • pārbaudītNovirzīšanas programma: Viņu nodošanas programma ir veikls bonuss. Jūs nopelnāt 10 USD BEZMAKSAS Bitcoin ikvienam jūsu norādītajam, kurš pērk 100 USD vai vairāk ar BTC.

Par Coinbase

Coinbase ir pasaulē lielākais Bitcoin brokeris un pasaulē visvairāk finansētais Bitcoin starta uzņēmums. Ar vairāk nekā 13 miljoniem lietotāju tas ir kopīgs “palaišanas punkts” jaunajiem lietotājiem. Tas piedāvā ātrus kredītkaršu maksājumus, drošus darījumus un nevainojamu pirkšanas pieredzi.

Kredītkartes maksa ir nedaudz augsta, taču tā ir tā vērts ērtības un drošības dēļ. Sabiedrībā ir daži, kas neapmierina saikni ar lielu naudu un stingrām verifikācijas prasībām, taču nav šaubu, ka tā ir lieliska vieta, kur iegādāties BTC, LTC un ETH.

Negatīvie ir valūtu trūkums un nopietnas pārbaudes problēmas. Nesen viņu atbalsts tika aprakts jaunu reģistrētāju plūdos.

Plusi:

 • Droši kredītkaršu maksājumi
 • Ātri darījumi
 • Stingra drošība
 • Apdrošināšana
 • Īkšķi uz augšuMobile App
 • thumbs up draudzīgs iesācējiem
 • thumbs-upVairāk valūtu nekā LBC

Mīnusi:

 • Stingra pārbaude
 • Ierobežotas norēķinu iespējas
 • īkšķi uz leju Ilgi gaidīšanas laiki

Pilnu Coinbase pārskatu lasiet šeit!

Spriedums: LocalBitcoins

Kaut arī man radās kārdinājums izvēlēties vairāk iedibinātu nosaukumu, LocalBitcoins ir tik vienkāršs, ka es tam nevarēju pretoties. Iestatīšana ir tik vienkārša, un vietne ir pietiekami droša, ievērojot pareizos piesardzības pasākumus. Fakts, ka jūs varat izmantot gandrīz jebkuru maksājuma iespēju, ir tas, kas man to patiešām darīja. Protams, tas ir atkarīgs no tā, pēc kā jūs esat.

Izmantojiet Coinbase, ja vēlaties droši iegādāties kredītkarti BTC, LTC vai ETH.

Izmantojiet LocalBitcoins galvenokārt visam citam.

Bieži uzdotie jautājumi par LocalBitcoins

Lietotājiem bija vairāk jautājumu par LocalBitcoins nekā jebkurai citai manis izpētītai platformai. Drošības riski vairumam lietotāju pirms darījuma veikšanas liek veikt daudz pētījumu. Tā ir laba lieta. Es jums apkopoju visbiežāk uzdotos jautājumus un atbildēju uz tiem.

J: Kā LocalBitcoins pasargā mani no krāpšanas?

A: Tiklīdz jūs veicat darījumu, Bitcoin summa tiek automātiski atskaitīta no pārdevēja maka un tiek turēta darījumā.. Tikai pircējs var atcelt darījumu. Tiklīdz pārdevējs saņems no jums samaksu, viņš izkliedēs monētas. Ja pārdevējs mēģina aizbēgt ar jūsu naudu, atbalsts var atbrīvot BTC jūsu kontā. Ja esat pārdevējs, NEKAD neatlaidiet BTC, kamēr neesat saņēmis maksājuma apstiprinājumu.

J: Kāpēc pirkšana ar PayPal vai kredītkarti ir tik dārga?

A: Jūs pamanīsit daudz augstākas cenas BTC ar kredītkarti vai PayPal. Tas ir tāpēc, ka pārdevējs paaugstina cenu, lai mazinātu krāpšanas risku. Kredītkartes un PayPal darījumi ir viegli atgriezeniski. Tas nozīmē, ka jūs varat nosūtīt naudu, saņemt savu BTC un pēc tam atcelt maksājumu. Tādējādi pārdevējs nonāktu strīdā pret jums, kas varētu ilgt mēnešus.

J: Kas notiek, ja pārdevējs man nedod manus Bitcoins?

A: Ja viņi neatbrīvo Bitcoin, jūs varat sākt strīdu ar atbalstu, un mēs rīkosimies ar šo jautājumu. Norunātais crytpo daudzums tiek automātiski ievietots darījuma depozītā un tiek turēts, līdz darījums ir veiksmīgi pabeigts.

J: Kas ir vietējā tirdzniecība?

A: LocalBitcoins.com mudina kriptogrāfijas lietotājus satikties. Vietējā tirdzniecība ir tad, kad jūs personīgi tiekaties, lai apmainītu kriptogrāfiju pret skaidru naudu, dāvanu kartēm utt. Klātienes sanāksmes, protams, rada risku, tāpēc vienmēr dariet to publiskā vietā. Lūk pavediens, kas pievēršas vietējās tirdzniecības drošībai.

J: Kā es varu ievietot Bitcoins savā LBC makā?

A: Ja vēlaties pārdot BTC, tie būs nepieciešami LBC makā. Vispirms izveidojiet kontu. Pēc tam nosūtiet BTC no cita Bitcoin maka uz savu LocalBitcoins maku. Šeit ir ekrānuzņēmums, kas palīdzēs.

Varat arī pārvaldīt vairākkārtējas adreses

J: Vai LocalBitcoins ir drošs?

A: Īsāk sakot, jā. Katru dienu bez starpgadījumiem tiek veikti tūkstošiem darījumu. Tomēr LocalBitcoins ir riskantāks nekā citas biržas. Ja tas jūs traucē, meklējiet alternatīvu.

J: Cik ilgi nepieciešams atbalsts, lai atbildētu?

A: Parasti tas aizņem 2-3 darba dienas. Neuztraucieties. Viņi nokļūs pie jums.

J: Vai es varu izmantot PayPal LocalBitcoins?

A: Jā, jūs varat iegādāties Bitcoins ar PayPal; tomēr tas nav ieteicams.

Mūsu LocalBitcoins pārskata galīgais spriedums

Tā kā es pats biju salīdzinoši jauns kriptosfērā, man patika, cik viegli bija LocalBitcoins. Tikai divi soļi šķir jūs no pirmā Bitcoin iegādes. Elastība izmantot visu, sākot no skaidras naudas līdz PayPal (lai arī nav ieteicama) līdz Walmart dāvanu kartēm, ir nepārspējama.

Pirkt ir viegli, saskarne ir vienkārša, iestatīšana ir smieklīgi vienkārša, un nav tik liela riska, kā jūs domājat. Jā, šeit ir vairāk risku pirkt nekā tradicionālajiem brokeriem, taču darījuma un lietotāju atsauksmes / uzticība palīdz izvairīties no šiem riskiem. Kopiena ir aktīva, un izkrāpšanu var viegli noteikt. Papildus tam atbalsts ir noderīgs un atrisina lielāko daļu problēmu.

Negatīvi attiecībā uz LocalBitcoins ir acīmredzami: tas ir tikai Bitcoin, cenas ir augstākas un tirdzniecībā ir risks. Bet, ievērojot pareizos piesardzības pasākumus, jūs varat izvairīties no problēmām.

Kriptopozitīvs saka: Tas ir riska vērts; vienkārši esi uzmanīgs.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me