Kraken Exchange apskats: ko meklēt

Kraken birža ir galvenā ASV kriptovalūtas platforma ar zemām nodevām, ienesīgiem fiat / crypto tirdzniecības pāriem un uzlabotām tirdzniecības iespējām. Neatkarīgi plašsaziņas līdzekļi to pastāvīgi ierindo kā vienu no labākajām kriptovalūtas apmaiņas platformām.

Bet veiktspējas un uzticamības jautājumi ir satricinājuši tā kādreiz stabilo lietotāju bāzi.

Vai to ir droši lietot? Vai ir verifikācijas problēmas? Vai apmaiņa pat darbojas pēc masveida kapitālā remonta? Noteikti izlasiet šo pārskatu, lai uzzinātu visu, kas jums jāzina par drošu tirdzniecību Kraken biržā.

Krakenas apmaiņa

Kraken ir nozīmīga ASV birža, kas tika atvērta atklātā jūrā jau 2011. gadā. Tā ir pazīstama ar stingro drošību, uzlabotajām tirdzniecības iespējām un zemajām tirdzniecības un izņemšanas nodevām. Tas klientiem Ziemeļamerikā, ES un Japānā piedāvā pakalpojumus USD, EUR, CAD, GBP un ​​JPY, kā arī virkni kriptovalūtu..

Tas rēķina sevi kā “lielākā Bitcoin apmaiņa eiro apjomā”Un šobrīd atrodas 8. vietā 24 stundu skaļumā Monētu tirgus vāciņš. Šī bagātīgā, detalizētā un drošā apmaiņa ir lieliska iespēja pieredzējušiem tirgotājiem, bet ne draudzīga iesācējiem. Tas ir īpaši pievilcīgs Eiropas tirgotājiem (par to vēlāk). Tas pat piedāvā noslēpumainu tumšā baseina tirdzniecības pakalpojumi.

Papildus tam, ka Kraken birža ir nozares pārredzamības pionieris, tā tiek pastāvīgi vērtēta kā viena no drošākajām biržām. Izmantojot visu kritiku, tā joprojām ir cienījama apmaiņa.

Tomēr to pastāvīgi nomocīja veiktspējas problēmas. Izpilddirektors Džesijs Pauels publiski atvainojās vietnes jautājumiem un solīja būtiskus jauninājumus.

Bet vai tas joprojām ir droši lietojams? Vai problēmas ir novērstas? Un kā jūs vispār izmantojat vietni?

Ir daudz jāzina par Kraken apmaiņu un ļoti maz ticamas informācijas. Tāpēc esmu izveidojis šo ceļvedi. Izlasiet to, lai uzzinātu visu, kas jums jāzina par tirdzniecību platformā.

Plusi:

 • Drošība
 • Tirdzniecības rīki
 • Zema maksa
 • Fiat valūta
 • thumbs upMargin tirdzniecība

Mīnusi:

 • Izrādes jautājumi
 • Ierobežotas monētas
 • īkšķi uz leju Nav draudzīgi iesācējiem
 • īkšķi uz lejuAugsta izņemšanas maksa ASV bankām

Kraken birža 11. janvārī pārveidoja savu tirdzniecības dzinēju un saskarni. Atjauninājums izraisīja visas vietnes slēgšanu uz vairāk nekā 36 stundām, kas pārtrauca tirdzniecību un izņemšanu. Internets saplūda; tomēr lietas ir atguvušās, un Krakena atgriežas. Žūrija joprojām nav pārliecināta, vai jautājumi ir pilnībā atrisināti. Vienprātība ir tāda, ka Krakens veica ļoti nepieciešamos atjauninājumus, taču ar šo procesu rīkojās slikti. Vairāk par to visā pārskatīšanas laikā.

Kraken atgriezās ar bezmaksas tirdzniecību

Iespējas

Drošība

Kraken birža izmanto virkni drošības elementu un ļoti aizsargā kontus. Tas veic regulāras rezerves revīzijas, tam uzticas Vācijas Fidor banka, kā arī tas ir draudzīgs Tokijas valdībai un Bloomberg.

Izrāde

2017. gada novembrī izpilddirektors Jesse Powell teica, ka “neaizstāvot platformas neseno stāvokli”. Tas bija bagijs, bieži nolaists un lēns. Nesen veiktais kapitālais remonts solīja problēmas novērst. Lietas izskatās daudzsološas, taču ir vajadzīgs laiks.

Iesācējs-Draudzība

Fiat iespējas ir lieliski piemērotas iesācējiem, bet tas arī viss. Pārbaude var kļūt smaga, un saskarne ir ārkārtīgi sarežģīta.

Maksas

Kraken biržā ir sarežģīta maksu sistēma, taču tā ir ļoti piemērota tirgotājiem. Tam ir arī zemākās izmaksas par izņemšanu visā pasaulē.

Atbalsts

Tie piedāvā visaptverošu atbalsta rokasgrāmata un Reddit sub par biļešu eskalāciju. Atbalsts var aizņemt dažas dienas, lai atbildētu uz biļetēm, taču parasti tas ir noderīgi.

Tirdzniecība

Kraken birža piedāvā tirdzniecības pārus USD, EUR, GBP, CAD un JPY, kā arī 16 kriptovalūtās. Uzlabotas maržas tirdzniecības iespējas ir īpaši ienesīgas profesionāļiem.

Kopumā

Kraken ir laba platforma fiat un dažu kriptovalūtu tirdzniecībai, taču žūrija joprojām nav atbildīga par veiktspējas jautājumiem. Monētu un atbalsta trūkums ir negatīvs. Tomēr tās tirdzniecības iespējas padara to par nopietnu tirgotāju neuztraucamu.

Par Kraken Exchange

Džesijs Pauels atklāja Krakenas apmaiņas ceļu atpakaļ 2011. gadā. Kopš tā laika tai ir vētraina dzīve. Šī Sanfrancisko bāzētā apmaiņa bija pionieru priekšā jaunās teritorijās Bitcoin drošībā un reālās pasaules integrācijā. Tā bija pirmā birža, kas izturēja kriptogrāfiski pārbaudāmu rezervju apliecinājumu, un pirmā, kurai bija tirdzniecības cena un apjoms parādīts vietnē Bloomberg!

Tās zemās maksas, augstā drošība un daudzveidīgā funkcionalitāte palīdzēja Kraken ātri kļūt par līderi eiro apjoma darījumos. Tas parasti tiek ierindots kopējā apjoma tirdzniecības augšgalā.

Neskatoties uz pēdējā laika kritiku par tā darbību, es atklāju, ka uzņēmuma reputācija ir diezgan stabila. To pārvalda Sanfrancisko Payward Inc.. un saņēma 6,5 miljoni ASV dolāru finansējums vairāk nekā 3 finansēšanas kārtās. Un kad Mt. Gox iegāja tvertnē, Kraken apmaiņa tika izvēlēta kā partneris, lai atvieglotu maksājumus lietotājiem, kurus skāris.

Ņemot to vērā, par apmaiņu ir daudz negatīvu. Tīmeklī ir arī daudz negatīvu noskaņojumu. Tas nav draudzīgs iesācējiem, un ar sniegumu saistītas problēmas ir daudz. Tam un tam, kā viņi nesen rīkojās ar savu sistēmu jaunināšanu, ir tīmeklis.

Kopumā Kraken birža tiek uzskatīta par labu platformu ar modernu funkcionalitāti un stabilu reputāciju.

“Kraken ir parauga iestāde, kurai pārējai Bitcoin pasaulei vajadzētu pievērst uzmanību … Viena no pirmajām apmaiņām, kas izturējusi neatkarīgu revīziju.” – TheBlogChain

Intuitivitāte, profesionalitāte, uzmanība - tās ir galvenās Krakenas vērtības

Kā darbojas Kraken Exchange?

Kraken ir digitāla aktīvu apmaiņa, kas atbalsta gan fiat valūtu, gan kriptovalūtu. Tā ir atbilstoša platforma, kas savieno pircējus un pārdevējus un ņem maksu par katru tirdzniecību.

Viena no Kraken biržas galvenajām priekšrocībām ir tā, ka jūs varat iemaksāt savā bankas kontā. Lai sāktu tirdzniecību, daudzās biržās jums jau ir jābūt kriptogrāfijai. Šīs ir lielas galvassāpes, no kurām jūs izvairāties. Vietnē ir viegli likvidēt fiat valūtas (īpaši eiro).

Padomājiet par Kraken biržu, piemēram, Ņujorkas fondu biržu: jūs ar biržas starpniecību tirgojat aktīvus ar citiem lietotājiem un samaksājat biržai par tās nepatikšanām. Jūs faktiski neiegādājaties neko no Kraken biržas tāpat kā Coinbase.

Kraken Features

 • pārbaudītIzpilddirektors: Džesijs Pauels.
 • pārbaudītDibināts: 2011.
 • pārbaudītGalvenā mītne: Sanfrancisko.
 • pārbaudītFiat valūtas: USD, EUR, GBP, CAD, JPY.
 • pārbaudītKriptovalūtas: Bitcoin, Ripple, Ether, Dogecoin, Dash, Monero un citi.
 • pārbaudītDepozīts / izņemšana: Banka (SWIFT, SEPA utt.) | Kripto
 • pārbaudītMaksas: Ļoti zems.
 • pārbaudītApp: Jā.
 • pārbaudītMaržas tirdzniecība: Jā.**
 • pārbaudītPārbaude: Jā.
 • pārbaudītDraudzīgs iesācējiem: Nē.
 • pārbaudītAtbalsts: meh.
 • pārbaudītKopienas noskaņojums: Parasti labi.

Maržas tirdzniecība ** – Maržas tirdzniecība būtībā ir tirdzniecība ar aizņemtiem līdzekļiem. Jūs tirgojat ar citu lietotāju naudu, izmantojot vienādranga aizdevumus. Nauda jūsu drošības kontā tiek izmantota tikai kā ķīla, lai vēlāk nokārtotu parādus. Ja jūs gūstat peļņu, līdzekļi tiek atmaksāti aizdevējam. Maržas tirdzniecība ļauj noslēgt lielākus darījumus un, iespējams, nopelnīt (vai zaudēt) vairāk naudas. Tas ir pretrunā ar aizdevumu starpību gadījumā, kad lietotājs aizdod savu kriptogrāfiju, lai iegūtu aizņēmēja ieguldījumu atdevi. Kraken tiek uzskatīts par lielisku maržas tirdzniecības / kreditēšanas platformu. Jāapzinās, ka tas ir ļoti svārstīgs un sarežģīts, tāpēc to vislabāk atstāt pieredzējušu tirgotāju ziņā. Pilnu skaidrojumu skat BitFinEx rokasgrāmata maržas tirdzniecībai.

Vai Kraken ir drošs? | Vai Krakena ir scam vai nav? | Vai Kraken ir apdrošināts?

Ņemot vērā visus šausmu stāstus par krāpšanās apmaiņu, ponzi shēmām un miljoniem dolāru uzlaušanu, es nebiju pārsteigts, redzot, ka tīmeklis ir pilns ar šiem jautājumiem. Lietotāji vēlējās uzzināt, vai Kraken apmaiņa ir tikai kārtējā krāpšanās, vai tā ir likumīga.

Nu, es iegrimu dziļi netīrumos un atradu daudzsološu informāciju.

Viņi apgalvo, ka viņu pašu drošība ir nevainojama, bet kurš gan to neteiktu? Viņi daudz nerunā savā tīmekļa vietnē, taču daudz staigā, kad runa ir par drošību. Lūk, ko es izraku:

 • pārbaudītAukstā noliktava: Krakena bija pirmā apmaiņa, kas izturēja kriptogrāfiski pārbaudāmu rezervju apliecinājumu. Tam ir pilnas rezerves bezsaistē 1. vietā esošajā saldētavā.
 • pārbaudītCaurspīdīgums: Kraken birža izlaiž tās izpilddirektoru, mātesuzņēmumu, štābu un atbalsta personālu. Lieliska zīme.
 • pārbaudītSociālā klātbūtne: Krakenam ir Reddit, aktīvs Twitter konts un daudz citu sabiedrības atbalsta. Tā vienmēr ir laba zīme.
 • pārbaudītFinansiālā stabilitāte: Krakens piesaistīja miljonus no ieguldītājiem, piemēram, Naudas partneru grupa. Viņus vada arī Payward Inc. Viņus atbalsta cienījami vārdi.
 • pārbaudītSpēcīga vietnes drošība: Viņi ne tikai izmanto standarta 2FA, bet arī konta izveides procesu apgrūtina papildu drošības labad.

Visas norādes norāda uz spēcīgu drošību. Uzņēmums nekad nav cietis no uzlaušanas.

Spriedums: Laba drošība.

Kādas ir Krakenas finansēšanas iespējas un kādas ir maksas?

Kraken biržā vispār ir zemas maksas. Bet daži no maksājumiem ir tik zemi, ka tas ir komiski. Lielākā daļa ASV klientu par Kraken neapzinās, ka tas faktiski ir labvēlīgāks ārvalstu lietotājiem nekā vietējiem lietotājiem. Neskatoties uz atrašanās vietu ASV, Kraken maksa par ārvalstu naudas izņemšanu ir ļoti zema, savukārt ASV maksa ir augsta. Noguldījumiem un naudas izņemšanai parasti ir zema maksa. Maksa ir šāda:

Fiat izņemšana

 • checkEUR SEPA izstāšanās – tikai EEZ valstīs (0,09 €)
 • checkUSD (iekšzemes) izņemšana – pieejama 48 ASV štatos + DC (5 USD)
 • checkUSD SWIFT (SMBC): pieejams lielākajā daļā valstu (60 USD)
 • checkEUR SWIFT (SMBC): pieejams lielākajā daļā valstu (€ 60)
 • checkJPY izņemšana no mājām – tikai Japānā (¥ 300)
 • checkCAD ELP izņemšana – tikai Kanādā (USD 10 USD vienota maksa)

Fiat depozīti

 • checkEUR SEPA depozīts (bezmaksas)
 • checkEUR depozīts (Fidor: € 5, SMBC: € 10)
 • čeks USD (iekšzemes) depozīts (5 USD)
 • pārbaude USD SWIFT depozīts ($ 10)
 • checkJPY iekšzemes depozīts (bezmaksas, depozīts minimums 5000 ¥)
 • checkCAD pārskaitījums (bezmaksas)

Kripto noguldījumi būtībā ir bez maksas; tomēr par kriptovalūtu izņemšanu ir jāmaksā. Pēc manas pieredzes, viņu izņemšanas maksa atbilst nozares normām un nav ārpus kontroles, piemēram, Binance. Šeit ir pilns maksas saraksts:

Piemērs: no 30.01.18. Jums izmaksās aptuveni 6 USD, lai izņemtu JEBKURU SUMMU Ethereum. Nav svarīgi, vai izņemat 60 USD vai 60 000 USD, jūs maksājat 6 USD. Padariet savu izmaksu skaitu.

Piemērs: no 30.01.18. Jums izmaksās aptuveni 6 USD, lai izņemtu JEBKURU SUMMU Ethereum. Nav svarīgi, vai izņemat 60 USD vai 60 000 USD, jūs maksājat 6 USD. Padariet savu izmaksu skaitu.

Kādas ir Kraken tirdzniecības maksas?

Kraken tirdzniecības maksas ir atkarīgas no tā, kuru valūtu pāri jūs tirgojat. Kopumā tie ir ļoti zemi. Uzņēmums izmanto Maker Maker maksas grafiku, kas nozīmē, ka jūs maksājat citu maksu atkarībā no tā, vai pērkat vai pārdodat.

Vienīgais jautājums ir tas, ka viņu maksas ir ārkārtīgi sarežģītas, balstītas uz apjomu un grūti uztveramas. Šeit ir dažas lietas, kas jums jāzina:

 • pārbaudeJa izmantojat “vienkāršo” pirkšanas mehānismu, jūs maksājat 26%.
 • Ja esat tirgus līderis, jūs maksājat. 16%.
 • pārbaude Ja palielināsiet apjomu virs USD 50 000 BTC, jūs varat maksāt tik zemu kā 0%.

Iespējams, ka jūs neveicat tik lielu apjomu kā 50 000 ASV dolāru, tāpēc sagaidiet, ka maksājat aptuveni 26% kā ņēmējs.

Kas ir Maker-Taker Maksa?

Katrā tirdzniecībā viena puse palielina tirgus likviditāti, bet otra – samazina. Veidotāji ir lietotāji, kuri izdara pasūtījumus grāmatai (lai pirktu vai pārdotu), un tie, kas pieņem pasūtījumus. Veidotājiem tiek piešķirta atlaide, jo viņu pasūtījums palielina likviditāti (tie padara tirgu aktīvāku), un pircēji maksā vairāk, jo samazina šo likviditāti.

Tātad tas nozīmē, ka, ja jūs izņemat monētas no tirgus, jums jāmaksā lielāka maksa. Personai, kas laiž monētu tirgū, tiek piešķirta atlaide apmaiņā pret tirgus likviditātes palielināšanu. Būtībā šīs maksas veicina darījumus.

Ir jēga? Šeit ir liels tirgus veidotāja skaidrotāju video.

Kā tirgot Bitcoin Krakenā Reģistrācija, pārbaude, tirdzniecība un citi

Kraken birža nav visvairāk iesācējiem draudzīgā vietne tirgū. Reģistrācija ir diezgan vienkārša, taču no turienes viss kļūst mazliet kauliņains. Kraken ir vairākas priekšrocības lietotājiem, kuri mēģina iegādāties nedaudz Bitcoin, proti, viegli SEPA depozīti / izņemšana un fiat valūtas. Kad jūs zināt, ko jūs darāt, tirdzniecība ir ienesīga un pat mazliet jautra!

Tiksim pie tā:

1) Reģistrējieties un apstipriniet savu e-pasta adresi

Vai esat gatavs kuģot atklātā jūrā? Uzkāpiet uz klāja.

Vienkārši ievadiet dažas detaļas un pēc tam esiet gatavs ievadīt vēl dažas slēptās.

Vienkārši ievadiet dažas detaļas un pēc tam esiet gatavs ievadīt vēl dažas slēptās.

Noklikšķiniet uz saites apstiprinājuma e-pastā, un jūsu kuģis dodas ceļā.

Noklikšķiniet uz saites apstiprinājuma e-pastā, un jūsu kuģis dodas ceļā.

2) Pārbaudiet savu kontu

Ja vēlaties tirgoties, jums ir jāverificē savs konts. Šeit lietas kļūst mazliet sarežģītas. Krakenas verifikācijas līmeņi ir nedaudz sarežģīti. Šeit ir īss pārskats:

 • pārbaudīt1 līmenis: Jūs varat deponēt vai izņemt tikai kriptogrāfijā; tomēr jūs varat tirgoties ar fiat. Prasība: vārds, dzimšanas datums, valsts un tālruņa numurs.
 • pārbaudīt2. līmenis: Jūs varat deponēt, izņemt un tirgot kriptogrāfiju, kā arī fiat (atkarībā no jūsu dzīvesvietas). Jums var būt tiesības veikt arī bankas pārskaitījumus. Jānorāda adrese.
 • pārbaudīt3. līmenis: Visam, kas ietilpst 2. līmenī, izņemot augstākus finansējuma ierobežojumus. Ja vēlaties noguldīt fiat ASV, Vācijā, Kanādā un Japānā, ir nepieciešams 3. līmenis. Prasības: derīgs valdības ID un jaunākais dzīvesvietas apliecinājums.
 • pārbaudīt4. līmenis: Tas ir tāpat kā 3. līmenis tikai labāk. To vislabāk rezervēt liela apjoma tirgotājiem un korporācijām. Jums jāiesniedz veidlapas un KYC dokumenti. Kontakts atbalstu lai iegūtu vairāk informācijas.

Šeit ir Krakenas līmeņu ekrānuzņēmums

Šeit ir Kraken apmaiņas līmeņu ekrānuzņēmums.

Cik ilgi notiek pārbaude?

1. un 2. līmenim vajadzētu aizņemt tikai dažas minūtes. 3. līmenim vajadzētu būt maksimāli dažām dienām. Atbalsts joprojām ir zem lielas slodzes, un veiktspēja ir pasliktinājusies. Pārbaude ir viņu pēdējā prioritāte.

3) Tirdzniecība!

Ja izmantojat Basic saskarni, pirkšana / pārdošana ir samērā vienkārša. Jaunā pirkšanas saskarne ir daudz labāka:

Augšējā kreisajā stūrī izvēlieties savu valūtu pāri. Pēc tam vienkārši izvēlieties summu, kuru vēlaties iegādāties, un viss ir iestatīts. Ja vēlaties tirgoties, izmantojot uzlabotas funkcijas, lietas sāk kļūt mazliet grūtākas.

Augšējā kreisajā stūrī izvēlieties savu valūtu pāri. Pēc tam vienkārši izvēlieties summu, kuru vēlaties iegādāties, un viss ir iestatīts. Ja vēlaties tirgoties, izmantojot uzlabotas funkcijas, lietas sāk kļūt mazliet grūtākas.

Šeit jūs varat piekļūt sarežģītākām tirdzniecības iespējām, piemēram, Stop Limit ievietošanai un sākt ienirt diagrammās un rīkos, lai veiktu precīzākus darījumus.

Šeit jūs varat piekļūt sarežģītākām tirdzniecības iespējām, piemēram, Stop Limit ievietošanai un sākt ienirt diagrammās un rīkos, lai veiktu precīzākus darījumus..

Šeit ir īss video, kurā parādīts, kā mainīt valūtu pārus un rīkus.

Veiksmi!

Top 3 alternatīvas Kraken, lai iegūtu vairāk monētu

Viens klauvējiens Krakenā (izņemot tā dvēseli nomācošo tirdzniecības dzinēju) ir monētu trūkums. Tam ir galvenās monētas, kuras visi zina un mīl (BTC, LTC, Dash. Monero), taču citādi ir ierobežotas iespējas. Ja jūs meklējat kaut ko ar vairāk iespējām, šeit ir 3 labākās alternatīvas Kraken apmaiņai pret jums:

1) Binance

Binance apmaiņas logotips

Tas ir binārs. Tās ir finanses. Tā ir Binance. Šī Āzijas kriptogrāfijas birža ir pasaules pirmā birža pēc apjoma, un tā durvis atvēra tikai 2017. gadā. Šķidrie tirgi, reti sastopamie altkoīni no visiem pasaules malām un zibens ātrās tirdzniecības dzinējs rada tirdzniecības pieredzi atšķirībā no citiem. Kur vēl var sagaidīt tirdzniecību ar Stratis UN iegūt iespēju laimēt Porsche, to darot? Binance ir tikai kriptogrāfisks (bez fiat), bet tas ļauj piekļūt gandrīz 200 tirdzniecības pāriem! Pārbaudiet pilnīgs Binance apmaiņas pārskats.

2) Poloniex

Poloniex apmaiņas logotips

Meklējat visas detalizētās Kraken apmaiņas diagrammas, rezerves opcijas un zemās maksas tikai ar piekļuvi 100 digitālajiem aktīviem? Poloniex ir izvēle jums. Ar vairāk nekā 50 miljoniem unikālu apmeklētāju mēnesī tā ir lielākā apmaiņa pasaulē apmeklētāju ziņā. Šeit jūs varat tirgoties, izmantojot intuitīvu saskarni un gūt lielu peļņu ar savām unikālajām tirdzniecības iespējām. Pārbaudiet pilns Poloniex Bitcoin apmaiņas pārskats.

3) Bittrex

Bittrex apmaiņas logotips

ASV konkurents Binance, Bittrex ir vairāk slīpēts un regulēts nekā Āzijas brālēns. Tas ir viens no likvīdākajiem tirgiem pasaulē, kurā katru dienu tiek tirgoti vairāk nekā 250 000 BTC vērti aktīvi. Stingru drošību, zemas maksas un modernu tirdzniecības dzinēju nodrošina stingri regulētas darbības stabilitāte. Labākā daļa? 190 + valūtas, kas ir gatavas tirdzniecībai tās detalizētajā saskarnē. Tātad ejiet pie tā! Vai vēlaties pilnībā pārskatīt Bittrex, ieskaitot maksas, verifikāciju, drošību un daudz ko citu? Izlasiet mūsu Bittrex apmaiņas pārskats.

Kraken pret Binance: kura ir labākā Bitcoin birža?

Kraken logotips

pret.

Binance apmaiņas logotips

Kraken un Binance ir divas lielākās, vislikvidākās un ātrākās biržas savvaļas rietumos. Bet kurš no tiem iznāks priekšā šajā izspēlē? Vienā pusē vecā naudas maiņas vieta, kas atrodas Silīcija ielejā, ar fiat valūtu. No otras puses, jaunais, tikai kriptogrāfiskais iesācējs, kas atrodas Āzijas ēnas stūros. Abas šīs Bitcoin apmaiņas labi kalpo savām nišām, bet kura ir labākā?

Esmu salīdzinājis maksas, verifikācijas galvassāpes, lietotāju pieredzi, tirdzniecību, valūtas iespējas un daudz ko citu. Šis ir mans secinājums:

Binance funkcijas

 • pārbaudītDibināts: 2017. gads.
 • pārbaudītIzpilddirektors: Čengpeng Džao.
 • pārbaudītValūtas: 188 Tirdzniecības pāri.
 • pārbaudītMaksājuma iespējas: Kripto.
 • pārbaudītPārbaude: 1. līmeņa verifikācija nav jāveic 2. līmeņa personu apliecinošs dokuments.
 • pārbaudītĀtrums: Tūlītējie depozīti | Ātrie darījumi
 • pārbaudītApp: Jā.
 • pārbaudītTirdzniecības rīki: Pamata un papildu skats.
 • pārbaudītGalvenā mītne: Linkedin saka Āzija. CEO Chengpen Zhao teica, ka komanda ir “izkaisīta” nacionālajā TV.
 • pārbaudītMaksa: .1% (0,05% ar BNB).

Plusi

 • Zema maksa
 • Augsta likviditāte
 • Reti monētas
 • Unikālas dāvanas
 • thumbs-upAugsts kopienas noskaņojums
 • īkšķi uz augšu

Cons

 • Tikai kriptogrāfija
 • Augsta izņemšanas maksa par dažām monētām

Head-to-Head

 • pārbaudītDrošība: Krakena
 • pārbaudītTirdzniecības ātrums: Binance.
 • pārbaudītMonētas: Binance.
 • pārbaudītFiat: Krakena.
 • pārbaudītUX: Krakena.
 • pārbaudītPapildu funkcijas: Binance.
 • pārbaudītMaksa: Kakla saite.
 • pārbaudītPārbaude: Binance.
 • pārbaudītIzņemšana: Krakena.

Neviena no biržām nav reglamentēta, taču Kraken saites ar caurspīdīgiem uzņēmumiem, kas atrodas Silīcija ielejā, dod tai priekšrocības. Kraken ir pārveidojis savu tirdzniecības dzinēju, tāpēc žūrija joprojām nepietiek ar savu tirdzniecības pieredzi. Tomēr Binance’s ir visprogresīvākais biznesā.

Binance ir daudz ātrāka nekā Kraken

Tas, kas man patiešām patīk Binance, ir spēja tirgoties bez verifikācijas. Tas piedāvā gandrīz 200 digitālos līdzekļus, salīdzinot ar aptuveni 20 Kraken apmaiņai.

Šis, manuprāt, ir mazgāšanās, jo ir negodīgi abus salīdzināt. Viņi abi apkalpo divus atsevišķus dažādus segmentus.

Krakena: Vislabāk lietotājiem, kuri vēlas fiat valūtas, labu UX un lētus izņemšanas gadījumus Eiropā.

Binance: Vislabāk lietotājiem, kuri vēlas lēti spekulēt ar retajiem altkoīniem un veikt daudzus darījumus ar kriptogrāfiju.

Spriedums: Mazgāt.

Kraken Exchange FAQ

Pat pirms masveida atjaunināšanas 2018. gada janvārī lietotājiem bija daudz jautājumu par Kraken. Pēc tā bija vēl vairāk. Šie bieži uzdotie jautājumi ir lietotāju visbiežāk uzdotie jautājumi. Nesāciet tirgoties, nelasot!

J: Vai Kraken nodrošina maku?

A: Jā, Kraken birža visiem klientiem piedāvā bezmaksas maku. Tomēr nekad nav ieteicams kriptogrāfiju glabāt kaut kur, kur jūs nekontrolējat taustiņus. Tas ir viens no vissvarīgākajiem Bitcoin drošības padomi jūs kādreiz uzzināsiet.

J: Kuras valūtas var tirgot Kraken?

A: Kraken piedāvā pienācīgu valūtu sarakstu tirdzniecībai. Fiat opcijas ir USD, EUR, CAD, GBP un ​​JPY. Viņi piedāvā tādas populāras monētas kā BTC, DOGE, XRP un ETH, kā arī daudzas citas. Pilnu pāru sarakstu skatiet sadaļā Kraken tirdzniecības pāri Cryptocharts.info.

J: Kādas ir Kraken depozīta maksas?

A: Lielākoties kriptogrāfijas iemaksa ir bez maksas (par dažām monētām tiek iekasēta mikro maksa). ASV depozīti ir USD 5 vai USD 10 atkarībā no jūsu iespējām. Eiro noguldījumi ir € 5.

J: Vai Krakena ir likumīga birža?

A: Jā, Kraken apjoma ziņā parasti ir top 10 biržās. Lielākajai daļai klientu nav problēmu. Viņus atbalsta riska kapitāla grupas un viņi atrodas ārpus Sanfrancisko. Tie nav krāpšanās.

J: Vai Kraken Exchange ir lietotne?

A: Jā, tas tā notiek. Android lietotnei pašlaik ir 4 zvaigžņu vērtējums ar vairāk nekā 1500 atsauksmēm. Acīmredzot iOS lietotne ir kauns – 1,5 zvaigžņu vērtējums ar aptuveni 200 atsauksmēm).

J: Vai Kraken Exchange ir droša?

A: Krakenai ir vairākas iespējas atbalstam, uzlaboti drošības pasākumi un saldētavas protokols, lai uzturētu rezerves. Viņi nav stingri regulēti un droši kā daži konkurenti, taču viņi nekad nav cietuši. Kraken ir drošībā.

J: Vai Kraken Exchange nepieciešama verifikācija?

A: Tehniski, nē. Ja vēlaties apskatīt tikai diagrammas, viss ir kārtībā. Bet, ja vēlaties tirgoties, jums tas jāapstiprina.

J: Kādas ir Kraken’s Margin Trading Fees?

A: Jūs vai nu maksājat.01% sākuma un pārejas maksu, vai.02% atkarībā no tā, kuru valūtu pāri tirgojat. Pilnu sarakstu skatiet atbalsta lapa par maržas tirdzniecības maksām.

Kraken atsauksmes Vai šī Bitcoin apmaiņa ir uzticama?

Neskatoties uz augsto sabiedrības noskaņojumu, Kraken tirdzniecības dzinējs un vietnes veiktspēja bija nebeidzamu atbalsta biļešu, čivināt un Reddit pavedienu priekšmets. Kopumā vietne cīnījās, lai tiktu galā ar kriptogrāfijas valūtas popularitātes pieaugumu. Lietotāji visur sūdzējās par kļūdainu veiktspēju un dīkstāvi.

CryptoWithFries uzvar lietotājvārdu konkursā.

CryptoWithFries uzvar lietotājvārdu konkursā.

Google SERP parāda visus, kas ienīst Kraken.

Google SERP parāda visus, kas ienīst Kraken.

Tirdzniecība ir sabojāta, noguldījumi atgriezti, naudas izņemšana trūkst, sistēmas nedarbojas, visur ir izplūduši izsmidzināšanas līdzekļi - Krakena nedraudzējās ar daudziem draugiem.

Bojāti darījumi, noguldījumi atgriezti, naudas izņemšana trūkst, sistēmas nedarbojas, visur ir izplūduši izsmidzināšanas līdzekļi – Krakenas birža nedeva daudz draugu.

Tas pamudināja izpilddirektoru Džesiju Pauelu publiski atvainoties. Drīz sekoja uzlabojumu solījumi. Kraken paziņoja par galvenajiem sistēmu atjauninājumiem 2017. gada decembra beigās.

Tas pamudināja izpilddirektoru Džesiju Pauelu publicika atvainoties. Drīz sekoja solījumi par uzlabojumiem. Krakena paziņoja par galvenajiem sistēmu atjauninājumiem 2017. gada decembra beigās.

Tomēr atjauninājums nebija veiksmīgs. Tā vietā, lai atrastos tikai dažas stundas, vietne bija gandrīz divas dienas. Baumas par Mt. Goks rībēja no netīrā tīkla dziļuma. Šīs bailes galvenokārt bija nepamatota panika. Krakens rupji nenovērtēja, cik ilgs laiks būs vajadzīgs, izraisot ažiotāžu Reddit.

Šķiet, ka Kraken ātrums ir liela problēma Vēl viens negatīvs faktors par Krakenas ātrumu

Tomēr Kraken birža triumfējoši atgriezās ar BEZMAKSAS tirdzniecību visiem saviem lojālajiem klientiem un sirsnīgu atvainošanos par visiem izraisītajām sirdslēkmēm. Coindesk detalizēti apraksta incidentu to kopsavilkums.

Sākot ar 2018. gada 31. janvāri, vietnes statusa lapā joprojām ir redzams “pazemināts pakalpojums”, neskatoties uz to, ka daudzi saka, ka vietnei klājas labi. Žūrija joprojām nezina, cik daudz šis jauninājums ir palīdzējis.

Ko pozitīvi saka Kraken

Sabiedrība mīl Kraken apmaiņu (kad tā darbojas). Tas netiek turēts tik augstu, kā daži no konkurentiem, bet kopumā tas patīk. Pozitīvas atsauksmes galvenokārt attiecas uz 3 lietām:

 • checkLow maksas
 • checkLow izņemšana no Eiropas
 • pārbaudiet Kopienas uzticību

Šeit ir daži piemēri:

Krakenas apmaiņas reitinga piemērs

Šeit ir saite uz Reddit pavediens kur lietotājs vēlas uzzināt, vai Kraken apmaiņa ir uzticama. Novērtējiet kopienas noskaņojumu sev.

Ko saka negatīvās Kraken atsauksmes

Negatīvas atsauksmes nebija grūti atrast. Kaut arī sabiedrībai Kraken parasti patīk, ir daudz sadedzināto.

Negatīvās atsauksmes koncentrējas gandrīz tikai uz sistēmas veiktspēju.

Morris_Dungpile rada spilgtu priekšstatu par Krakenas kodēšanas komandu.

Arī viņš nav vienīgais dusmīgais cilvēks tīmeklī.

Arī viņš nav vienīgais dusmīgais cilvēks tīmeklī.

Nelietojami atkritumi, dievs šausmīgi un F vārds - visi vienā fragmentā. Esmu pārsteigta, Kraken.

Nelietojami atkritumi, šausmīgi dievi un F vārds – visi vienā fragmentā. Esmu pārsteigta, Kraken.

Spriedums: Kraken birža acīmredzot ir ļoti laba apmaiņa, kad tā darbojas. Lieliska maksas struktūra, piekļuve fiat, ātra izņemšana un vēl daudz kas cits – kopā ar lielu sabiedrības uzticību. Bet to, vai viņu sistēma patiešām darbosies, vēl varēs redzēt.

Kriptopozitīvs | Patīk un nepatīk

Bitcoin apmaiņa, tāpat kā cilvēki, kas tās vada, ir ārkārtīgi sarežģītas. Dažreiz labi cilvēki dara sliktas lietas, un dažreiz lielai apmaiņai nav tiesību kalpot saviem klientiem. Krakena ir viena no šīm apmaiņām. Tas ir gan lieliski, gan šausmīgi, pārsteidzoši un briesmīgi. Patīk un nepatīk daudz, tāpēc ķeramies pie tā.

Patīk

Maksas

Izņemšana ir lēta, it īpaši Eiropai. Un viņu kriptogrāfijas izņemšana ir konkurētspējīgāka nekā lielākā daļa. Viņu veidotāja-ņēmēja apjoma maksas grafiks arī ir ļoti draudzīgs tirgotājiem. Es savā dienā esmu izmantojis daudz biržu, un man jāsaka, ka Kraken birža ir viena no labākajām pro tirgotājiem.

Fiat

Ir labi, ja ir piekļuve pasaulē izplatītākajām valūtām. Tas atvieglo dzīvi un piedāvā ienesīgas tirdzniecības iespējas.

Uzticēšanās

Kopienai ir mīlestības / naida attiecības ar Krakenu. Tāpat kā tam sportistam, kuram ir visi instrumenti, lai būtu lieliski, bet vienkārši nepieliek darbu. Kraken ir ļoti uzticīga, taču šķiet, ka viņi vienkārši nespēj savest kopā.

Likviditāte

Kraken platforma 24 stundu apjoma ziņā parasti ir viena no top 5 vai 6 biržām. Pašlaik tā atrodas 8. vietā.

Nepatīk

Hei, neviens nav ideāls (skat. Iepriekš).

Izrāde

Šķiet, ka Kraken vienkārši nespēj panākt savu apmaiņu, lai strādātu bez kļūdām, dīkstāvēm un atbalsta jautājumiem. Mēs redzēsim, vai viņi to iztīrīs.

Monētu izvēle

Ar aptuveni 20 valūtām / monētām, no kurām izvēlēties, Kraken iespējas ir ierobežotas, salīdzinot ar konkurentiem.

Nav draudzīgs iesācējiem

Krakena pārbaudes līmeņi un mulsinošā tirdzniecības saskarne nav draudzīgi iesācējiem.

Mūsu Kraken Review spriedums

Kraken ir likvīda birža, kas piedāvā lielisku tirdzniecības pieredzi, kad tā faktiski darbojas. Liela apjoma pasūtījumu grāmatas, fiat valūtas un vienmērīga UX darbojas kopā, lai padarītu tirdzniecību jautru un ienesīgu. Sākot no detalizētajiem tirdzniecības rīkiem līdz maržinālajai tirdzniecībai / kreditēšanai, tas lietotājiem piedāvā daudz veidu, kā nopelnīt labu naudu. Un ir viegli lēti iegūt naudu no vietnes (īpaši eiropiešiem). Jūs pat varat iesaistīties tumšā baseina tirdzniecībā.

Tas ir drošs, labi savienots un caurspīdīgs. 7 gadus ilgs bizness ir tā stabilitāte.

Tomēr tur ir daudz kas nepatīk. Šie pozitīvie nosacījumi ir spēkā tikai tad, ja vietne faktiski darbojas. Esiet gatavs dusmās dauzīt dūres vairāk nekā dažas reizes. Godspeed, mans draugs.

Spriedums: Kraken birža ir laba apmaiņa pieredzējušiem tirgotājiem, kuri var izmantot visu, ko tā piedāvā, taču tai ir ierobežotas monētu iespējas (tomēr tai ir fiat). Tas nav draudzīgs iesācējiem. Tas varētu pat nedarboties. Pirms darīšanas es ļautu laikam izlemt, vai tā ir uzlabojusies.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me