HitBTC apmaiņas apskats – godīgs pārskats par HitBTC

HitBTC ir globāla platforma, kas rēķina sevi kā “vismodernāko Bitcoin apmaiņu”. Tas ir labi pazīstams ar zemām nodevām, ātru tirdzniecības dzinēju un plašu valūtu pāru klāstu. Biržā ir ļoti likvīdi digitālo aktīvu, žetonu un fiat valūtas (USD, EUR utt.) Tirgi..

Šī apmaiņa Eiropā ir iecienīta profesionālu tirgotāju vidū. Tās plašie instrumenti, ārkārtīgi zemās maksas (.1%!), Padziļinātā saskarne un anonīmā tirdzniecība padara to par pievilcīgu apmaiņu pieredzējušiem tirgotājiem.

HitBTC apmaiņas mājas lapa

Saskarne, ilgāks gaidīšanas laiks un instrumentu klāsts var būt negatīvi jaunpienācējiem. Tomēr jebkura apmaiņa ar vismodernākajām tehnoloģijām piesaistīs tirgotājus.

Šajā pārskatā es apskatīšu visu, kas jums jāzina par šo Londonā notiekošo apmaiņu.

Plusi:
 • Īpaši zemas maksas
 • 150 Tirdzniecības instrumenti
 • Augsta likviditāte
 • Anonīma pamata tirdzniecība
Mīnusi:
 • Ilgs verifikācijas process tirdzniecībai ar augstu limitu
 • Lēns izņemšanas ātrums
 • īkšķi uz leju Nav draudzīgi iesācējiem
 • thumbs downNav kredītkaršu

Iespējas

Drošība

Divpakāpju autentifikācija, uzlabota šifrēšana un salīdzinoši tīrs ieraksts ir visi HitBTC plusi. Tomēr tīmeklī ir daudz negatīvu atsauksmju. Tomēr drošība ir spēcīga.

Privātums

HitBTC pamata konts ļauj anonīmi tirgoties ar kriptovalūtām, kaut arī pieticīgā līmenī.

Lietošanas ērtums

Anonīma tirdzniecība ir jauks pieskāriens, taču valūtas noguldījumi / izņemšana no apgrozības prasa laiku. Interfeiss ir detalizēts un mulsinošs. Demonstrēšanas režīms ir vienīgā ietaupošā žēlastība (daudz vairāk par to vēlāk).

Ir pieejama anonīma tirdzniecība vietnē HitBTC

Atbalsts

Neskatoties uz tīru un efektīvu biļešu sistēmu, par atbalstu ir vairāk negatīvu atsauksmju nekā par pozitīvām. Daži saka, ka melnais caurums; citi vienkārši saka, ka ilgi jāgaida.

HitBTC sola ātru reaģēšanu

Tirdzniecība

Grūti atrast labāku vietu tirdzniecībai. Pro tirgotājiem ir ātrs dzinējs, zemas komisijas maksas, 150 instrumenti un ļoti detalizēta saskarne. “Troll Box” ir patīkams pieskāriens.

Reputācija

HitBTC ir laba reputācija kā profesionālu tirgotāju vietai, taču negatīvas atsauksmes ir daudz. Lietotāji ir sūdzējušies par visu, sākot no atbalsta līdz izņemšanas laikam līdz atrašanās vietas pārredzamības trūkumam (vai viņi atrodas Londonā vai Honkongā ?!).

Kopumā

Kopumā HitBTC ir laba platforma profesionāliem tirgotājiem, kuri zina, ko viņi dara. Bet negatīvas atsauksmes par atbalstu, ilgs verifikācijas process un neskaidrs interfeiss nozīmē, ka tā nav labākā vieta, kur sākt. Viņus daudzas reizes apsūdzēja par “ēnainu”.

HitBTC’s izvirza lielas pretenzijas, bet, manuprāt, tās neatbalsta

HitBTC’s izvirza lielas pretenzijas, bet, manuprāt, tās neatbalsta

APar HitBTC

HitBTC ir kriptovalūtas maiņa (vieta, kur kriptogrāfijas lietotāji savstarpēji tirgojas), kas atrodas Londonā (vai arī tā viņi saka). Sākotnēji tas tika uzsākts ar sešu miljonu eiro ieguldījumu un bija patiess tirgotāju, izstrādātāju un investoru kopīgs darbs. Tas tika uzsākts ar mērķi izveidot uzlabotu tirdzniecības platformu profesionāliem tirgotājiem. Lielākā daļa piekristu, ka tā tiek piegādāta.

Pamata atbilstošais dzinējs (mehānisms, kas veic tirdzniecību) ir zibens ātrs, tas ir ļoti šķidrs *, un tas atbalsta daudz kriptovalūtu ar ļoti progresīvu informācijas paneli. Vēl viens iemesls, kāpēc pieredzējuši tirgotāji izvēlas HitBTC, ir tā tirdzniecības iespēju klāsts – anonīma tirdzniecība ir iespējama zemam līmenim, un liela apjoma tirdzniecība bez ierobežojumiem ir iespējama pēc pārbaudes. Arī tās maksas ir komiski zemas.

* Jauns termins: likviditāte – Jo vieglāk kaut ko pārvērst skaidrā naudā, jo tas ir likvīdāks. Piemēram, mājām ir ārkārtīgi zema likviditāte visu birokrātijas un cenu dēļ. HitBTC ir liels tirdzniecības apjoms, un tas ļauj salīdzinoši viegli pārvērst savu kriptogrāfiju skaidrā naudā.

Spriedums: HitBTC ir laba vieta liela apjoma profesionāliem tirgotājiem, taču atbalsta trūkums, detalizēts interfeiss un lieli pārbaudes šķēršļi padara to par aptuvenu vietu iesācējiem.

HitBTC domuzīme ir detalizēta un sarežģīta, taču tā ir zelta raktuve uzlabotai kriptogrāfijas informācijai. Nav draudzīgs iesācējiem

HitBTC domuzīme ir detalizēta un sarežģīta, taču tā ir zelta raktuve uzlabotai kriptogrāfijas informācijai. Nav draudzīgs iesācējiem

HitBTC funkcijas

HitBTC ir dažas no padziļinātākajām un tirgotājiem draudzīgākajām funkcijām tirgū.

 • pārbaudītValūtas: Tiek atbalstītas neskaitāmas kriptogrāfijas, tostarp BTC, LTC, DOGE, QCN un NXT. Konta finansējums ir pieejams arī USD vai EUR.
 • pārbaudītMaksājums: Kriptogrāfija, SEPA pārskaitījums, bankas pārskaitījums.
 • pārbaudītPārbaude: Ir iespējama pamata anonīma tirdzniecība. Augstākām robežām verifikācijas process ir ilgs.
 • pārbaudītĀtrums: Izņemšanas / depozīta laiks var būt garš, izmantojot fiat
 • pārbaudītMērinstrumentu panelis: Grafiks, tērzēšanas kaste, darbība, instrumenti, tirgus dziļums, tirdzniecības skats
 • pārbaudītApp: Nē.
 • pārbaudītInstrumenti: 150.

Kas ir digitālā valūtas maiņa?

Digitālā valūtas maiņa ir platforma, kas ļauj lietotājiem tirgot kriptovalūtas (piemēram, Bitcoin) citiem digitālajiem aktīviem, piemēram, fiat valūtām, citām kriptovalūtām vai pat citiem aktīviem, piemēram, žetoniem..

HitBTC sakrīt ar pircējiem un pārdevējiem un par savām nepatikšanām ņem nelielu samaksu.

Kāpēc HitBTC ir tik populārs tirgotāju vidū?

Es to jau esmu diezgan daudz apskatījis, taču, lai atkārtotu šo svarīgo aspektu, HitBTC ir populārs profesionālu tirgotāju vidū. Tā ir 5. lielākā apmaiņa pēc apjoma.

Bitcoin Cach pašlaik ir visvairāk tirgotā kriptovalūta HitBTC

Papildus savai tehnoloģijai, pieredzējuši veterāni vairāku iemeslu dēļ dod priekšroku HitBTC. Proti:

 • pārbaudītMonētas no A-Z: Papildus smagajiem sitējiem, piemēram, Bitcoin un Litecoin, HitBTC piedāvā monētu tirdzniecību no ADX līdz Zeva vairoga monētai. Ir krietni vairāk nekā 100 altkoīnu.
 • pārbaudītPapildu rīki: Sākot no viņu veiklā cenu logrīka līdz pat uzlabotajam API, HitBTC piedāvā pieredzi, kuru maz kurš var salīdzināt.
 • pārbaudītMērinstrumentu panelis: Mēs jau esam pārklājuši domuzīmi, taču tas atkārtojas. Tas ir ārkārtīgi detalizēts.
 • pārbaudītMonētu balsošana: Viens unikāls HitBTC piedāvājums ir viņu monētu balsošanas sistēma. Sabiedrība balso par to, kuru jauno monētu tā vēlas redzēt, un platformu piegādā. Pirmais uzvarētājs bija Dogecoin.
 • pārbaudītZema maksa: Par pasūtījumiem tiek iekasēta komisijas maksa par 1%. Tomēr, ja jūsu tiek izpildīts nekavējoties, jūs saņemat atlaidi. Izstāšanās maksa ir nedaudz invazīvāka, bet tomēr saprātīga. Maksa diagramma ir pieejams no atbalsta. Tomēr SEPA izņemšana tiek uzskatīta par strauju. Izņemt mazāk nekā 50 000 USD ir 30 eiro, tāpēc labāk lieciet to skaitīt.
 • pārbaudītAugsta likviditāte: HitBTC lielais tirdzniecības apjoms nozīmē augstu likviditāti. Ir diezgan viegli pārveidot savu digitālo aktīvu par fiat vai citiem aktīviem.
 • pārbaudītUzticama API: Progresīviem tirgotājiem API ir stabila un nodrošina labu pieredzi algoritmu tirdzniecībā.
 • pārbaudītTroļļu kaste: Tas parasti ir pilns ar nejēdzībām, taču šī tērzēšanas lodziņš uz domuzīmes rada labu prieku. Jūs pat varētu kaut ko iemācīties no dažiem labākiem tērzētājiem.

Vai HitBTC ir drošs?

Runājot par kopējo drošību, HitBTC ir laba reputācija. Neskatoties uz dažām kaitīgajām atsauksmēm ap tīmekļa ziņojumu, vietne nopietni uztver drošību. Viņu ieraksts ir nevainojams (bija neliels incidents 2015. gadā, taču netika ietekmēti lietotāju līdzekļi)

Viens brīdinājums ir tāds, ka tie ir nedaudz ēnaini attiecībā uz savu atrašanās vietu. Sabiedrība kopumā joprojām nav pārliecināta par savu patieso atrašanās vietu. Tomēr, lai sāktu tirgoties ar lielām summām, viņiem ir vajadzīga liela pārbaude. Parasti jūsu drošībai viņi izmanto vismodernāko kriptogrāfiju.

 • pārbaudītDivu faktoru autentifikācija: Vienīgais trūkums šeit ir tas, ka jums tas pats jāaktivizē. Lasiet, kā to aktivizēt, šeit: atbalsts.
 • pārbaudītJaunāko darbību diagramma: Iestatījumu lapas apakšdaļā nesen veikto darbību tabula ļauj uzzināt, vai kāds mēģina pieteikties.
 • pārbaudītIzņemšana: Papildu pārbaude ir iestrādāta izņemšanas procesā.

Aktīvās sesijas un nesenās aktivitātes ir skaidri redzamas. Arī 2FA iestatīšana ir diezgan vienkārša.

Aktīvās sesijas un nesenās aktivitātes ir skaidri redzamas. Arī 2FA iestatīšana ir diezgan vienkārša.

BRĪDINĀJUMS: Saistot 2FA ar ierīci, esiet ļoti piesardzīgs. Izmaiņas var veikt tikai, izmantojot lietotni vai paplašinājumu. UZrakstiet savu rezerves kopiju !!! Tas ir vienīgais veids, kā pierakstīties savā kontā, ja pazaudējat tālruni.

AŠeit ir saite uz Reddit pavedienu kas mēģināja uzzīmēt HitBTC kā scam vietni; tomēr šķiet, ka šī persona vienkārši izslēdza sevi no sava konta. Arī plakāta integritāte tika nopietni apšaubīta, pamatojoties uz viņa apgalvojumu un vēsturi. Jūtieties brīvi lasīt pats.

HitBTC maksas un ierobežojumi

HitBTC ir ārkārtīgi populārs tirgotāju vidū ar zemu komisijas maksu un izdevīgu atlaižu piedāvājumu. Būtībā, ja veicat pasūtījumu, kas palielina vietnes likviditāti, par šo darījumu saņemat atlaidi 1% apmērā. Samazinot likviditāti, tiek iekasēta komisijas maksa par 1%. Pilns maksas struktūras skaidrojums ir pieejams HitBTC vietnē.

HitBTC maksas salīdzinājumā ar citām biržām

Šeit ir ātrs HitBTC komisijas salīdzinājums ar citām populārām biržām:

 • pārbaudītBitfinex: .2%
 • pārbaudītBitstamp: .46%
 • pārbaudītBTC-E: .2%

ADepozīta maksa

Noguldījumi tiek pieņemti kriptovalūtās, SEPA un pārskaitījumos. Kartes netiek pieņemtas. Maksa ir šāda:

 • pārbaudītKriptogrāfija: Nav maksas (izņemot Bitcoin).
 • pārbaudītUSD: 1% neatkarīgi no summas (min: 6 USD / maks .: 45 USD).
 • checkEUR bankas konts: € 5 < 50 000 EUR / 1% > 50 000 eiro.
 • pārbaudītBitCoin: Augsto darījumu maksu un pieprasījuma dēļ HitBTC tagad iekasē maksu 0003 par BTC noguldīšanu.

Kriptogrāfijas depozīti pēc maksājuma ir bez maksas

Izstāšanās maksa

 • pārbaudītKriptogrāfija: Īss pārskats par izņemšanas maksām populārām valūtām ir pieejams vietnē. Daži populāri: BTC: 0,00085 | ETH: 0,00215 | LTC: 0,003.
 • pārbaudītFiat: Fiksēta 30 EUR maksa par izņemšanu < 50 000 EUR | 2% fiksēta maksa par pārskaitījumu

Limiti

HitBTC ierobežojumiem ir hierarhisks raksturs. Jo vairāk verifikācijas jūs piešķirat, jo augstākas ir jūsu robežas.

 • pārbaudītVispārīgi: Jūsu ierobežojums ir 5000 eiro dienā kriptogrāfijas. Fiat darījumi nav atļauti.
 • pārbaudītPārbaudīts: Kripto 25 000 eiro vērtībā dienā. Fiat 2000 USD vērtībā dienā / 10 000 USD mēnesī.
 • pārbaudīt

Kvalificēts: Ir iespējams sazināties ar atbalsta dienestu, un jūsu limiti tiek vēl vairāk palielināti. “Kvalificēts” konts var izņemt vairāk nekā EUR 25 000 vērtībā kriptogrāfiju un līdz USD 50 000 fiat mēnesī.

Piezīme: Finansējums var ilgt līdz 14 dienām, un izņemšana var aizņemt līdz 20 dienām. Dažreiz, atkarībā no rindas, tā var būt garāka. Tīmeklī atradu daudz šausmu stāstu.

HitBTC demonstrācijas režīms

Ja vēlaties izmēģināt tirdzniecību, varat izmantot demonstrācijas režīmu

Piezīme: Demonstrācijas režīms pašlaik nedarbojas, jo HitBTC mēģina uzlabot produktu. Drīz pārbaudiet atjauninājumus.

Viena lieliska HitBTC iezīme ir demonstrācijas režīms. Šī patiešām ir vienīgā iesācējiem draudzīgā funkcija, ko atradu. Tas ļauj veikt darījumus un iepazīties ar iestatījumiem un saskarni. Visi veiktie darījumi netiks ieskaitīti, tāpēc jūs neriskējat atvieglot savu maku.

Lai tai piekļūtu, vienkārši noklikšķiniet uz pogas Izmēģināt demonstrāciju.

Lai tai piekļūtu, vienkārši noklikšķiniet uz pogas Izmēģināt demonstrāciju.

Kad esat demonstrācijas režīmā, varat veikt korekcijas, pārbaudīt diagrammas un veikt darījumus, nesvīstot rezultātu.

Kas man patīk

HitBTC ir viena no lielākajām un visaptverošākajām platformām pēc BTC apjoma tirgū. Tā ir lieliska vieta, kur tirgot lielu valūtu apjomu par saprātīgiem kursiem. Tomēr tas nav bez trūkumiem, un tā reputācija tīmeklī ir vismazāk apšaubāma.

Patīk:
 • Zema komisija
 • 150 instrumenti
 • Uzlabota tehnoloģija ātrai tirdzniecībai
 • Demonstrācijas režīms
 • Bezmaksas kriptogrāfijas depozīti
 • īkšķi uz augšuVisaptverošs informācijas panelis
 • Tīras drošības ierakstu tīrīšana
 • thumbs upAnonīma tirdzniecība
 • īkšķi uz augšu Augsta likviditāte
Nepatīk:
 • Mazliet ēnā (kur viņi atrodas, slikts atbalsts utt.)
 • Slikts klientu atbalsts
 • īkšķi uz leju Nav draudzīgi iesācējiem
 • thumbs downNav kredītkaršu
 • īkšķi uz leju. Maksa par izņemšanu no mazām summām ir liela
 • īkšķi uz lejuGarš depozīts un izņemšanas laiks

Kā izmantot HitBTC un saņemt verifikāciju

Konta izveide ir brīze, un verifikācija nav nepieciešama nelielām summām. Tomēr, ja vēlaties palielināt limitus un piekļūt fiat valūtai, jums ir jāsper solis tālāk.

Lūk, kā izmantot HitBTC un saņemt verifikāciju.

Kā lietot HitBTC

1) Reģistrējieties

Vienkārši reģistrējiet savu e-pasta adresi, un jums tiks nosūtīta saite.

2) Pārbaudiet savu e-pasta adresi

Jums tiks nosūtīta saite, lai verificētu savu e-pastu. Noklikšķiniet uz tā.

Jums tiks nosūtīta saite, lai verificētu savu e-pastu. Noklikšķiniet uz tā.

3) Piesakieties vēlreiz

Atšķirībā no citām vietnēm, HitBTC jūs automātiski nepierakstās no saites. Man atkal bija jāpiesakās ar izvēlēto paroli.

4) Depozīts

Depozīts ir brīze. Domuzīmē noklikšķiniet uz Depozīts.

Depozīts ir brīze. Domuzīmē noklikšķiniet uz Depozīts.

Pēc tam izvēlieties valūtu, kuru vēlaties iemaksāt, un noklikšķiniet uz ikonas. Atcerieties, ka, lai noguldītu fiat valūtu, jums ir jāpārbauda.

Pēc tam izvēlieties valūtu, kuru vēlaties iemaksāt, un noklikšķiniet uz ikonas. Atcerieties, ka, lai noguldītu fiat valūtu, jums ir jāpārbauda.

Kā iegūt verifikāciju

Ja vēlaties piekļūt fiat un augstākiem ierobežojumiem, verifikācija ir nepieciešama. Tas nav viegli, bet tas ir tā vērts profesionāliem tirgotājiem. Vispirms pārejiet uz verifikācijas prasībām, lai tās būtu pilnībā redzamas.

1) Noklikšķiniet uz Iestatījumi

Zobrats Iestatījumi atrodas domuzīmes augšējā labajā stūrī.

Zobrats Iestatījumi atrodas domuzīmes augšējā labajā stūrī.

2) Noklikšķiniet uz cilnes Konta verifikācija

Lai pārbaudītu līdzekļus no HitBTC, ir jāpārbauda

3) Sastādiet e-pastu ar redzamajām prasībām

Tagad, kad prasības ir jūsu priekšā, sazinieties ar atbalsta dienestu vietnē [e-pasts aizsargāts] no e-pasta ziņojuma, kas saistīts ar jūsu kontu, ar šādu informāciju:

 • pārbaudePersoniskā informācija
 • checkAddress
 • čeku bankas informācija

Personas dokumenti var būt:

 • checkPassport
 • checkID karte
 • checkDriving License

Uzturēšanās apliecinošiem dokumentiem jābūt:

 • checkUtility Bill
 • checkBank paziņojumi
 • checkTax atgriež

Piezīme: Ekrānuzņēmumi un / vai elektroniski dokumenti netiek pieņemti. Šim dokumentam jābūt papīra formātā un tam jābūt sagatavotam uz bankas veidlapu oriģināliem.

Atbalsta pārstāvji apgalvo, ka verifikācijai var būt nepieciešamas 3–5 darbadienas, taču daudzās atsauksmēs tīmeklī norādīts citādi. Ja vietne ir pārslogota, tas var aizņemt kādu laiku.

Verifikācija var ilgt dažas dienas

Es domāju, ka plašais verifikācijas process, stabila reputācija, uzlaboti drošības pasākumi un pieaugošais tirdzniecības apjoms viss atbild uz jautājumu “vai HitBTC ir scam?” ar cietu NO.

Šeit ir saite uz verifikācijas lapu.

HitBTC atsauksmes

Neskatoties uz to, ka ir 5. lielākais tirgotājs pēc apjoma un viena no vismodernākajām tīmekļa platformām, atsauksmes nav bijušas laipnas pret HitBTC.

Bet par katru negatīvu atsauksmi bija pozitīvs no uzticama avota. Parasti kriptogrāfijas pūlis joprojām stāv pie HitBTC kā laba platforma, pat ja tai ir atbalsta problēmas un tā nav lietotājam draudzīga.

Ko saka sliktās atsauksmes: Sliktas atsauksmes parasti ir saistītas ar ilgu verifikācijas laiku un augstām maksu par fiat. Daži pat nonāca tik tālu, ka teica, ka ir zagļi un krāpnieki. Šie apgalvojumi tomēr nav pamatoti. Šķiet, ka ir taisnība, ka pārbaudēm un atsaukumiem dažkārt var būt vajadzīgs vecums. Viens no galvenajiem “negatīvajiem” ir tas, cik droša ir drošība. Daudzi apgalvoja, ka ir slēgti no kontiem aizdomīgu darbību vai pazaudētu akreditācijas datu dēļ. Tomēr neesat pārliecināts, vai īpaši stingra drošība patiešām ir negatīva.

Ko saka labās atsauksmes: No otras puses ir daudz atsauksmju, kurās lietotājiem ir 0 problēmu ar platformu. Noguldījumi parādās laikā, darījumi notiek kā nākas, un izņemšana bankas kontos nonāk netraucēti.

HitBTC alternatīvas

Ja vēlaties labāku klientu atbalstu, lielāku anonimitāti vai draudzīgumu iesācējiem, tīmeklī ir daudz alternatīvu HitBTC.

Binance

Binance apmaiņas logotips

Binance ir ķīniešu kriptogrāfijas birža, kas ir ieguvusi daudz vilces, kopš tā pirms dažiem gadiem atvēra savas durvis. Ar monētu iespēju klāstu, USD tirdzniecību un uzlabotu informācijas paneli pieredzējušiem tirgotājiem tā ir laba alternatīva tirgotājiem ASV vai Ķīnā. Neviena no tās 2 versijām – Basic un Advanced – nav lietotājam draudzīga, taču pieredzējušiem tirgotājiem ir vērts to izmēģināt. Kas to patiešām izceļ, ir tās veiklās sacensības. Vai vēlaties laimēt Porsche? To var izdarīt šeit!

Bitfinex

Bitfinex apmaiņas logotips

Pasaulē lielākā un vismodernākā kriptovalūtu tirdzniecības platforma ”- vai arī viņi saka. Neskatoties uz labi reklamēto uzlaušanu, uzņēmums nopietni uztver drošību. Tas ir ļoti novērtēts sabiedrībā. Tā pašreizējais mēneša apjoms ir satriecošs 114.8 MILJARDS! Šī lielā platforma piedāvā visu, kas ir HitBTC un ārpus tā. Maržas tirdzniecība, maržas finansēšana un pasūtījumu veidu kopums pievilina pieredzējušus tirgotājus. Tam ir pat jauka mobilā lietotne.

CEX.io

CEX.io apmaiņas logotips

Cex ir populāra tirdzniecības platforma, kas pazīstama ar augstu drošības līmeni un pārklājumu visā pasaulē. Ja jūs meklējat valūtas maiņu, kas pieņem kredītkartes, tā ir tā. Konkurētspējīgas komisijas, maržas tirdzniecība un pārredzama atbilstība ir visi iemesli, kāpēc izvēlēties šo platformu, nevis HitBTC. Lasiet mūsu Cex.io Exchange pārskatu.

HitBTC pret Bittrex | Salīdzinājums – vai HitBTC ir labākā Bitcoin birža?

HitBTC un Bittrex ir divas no lielākajām tirdzniecības platformām tirgū. Katram no tiem ir savas priekšrocības un trūkumi. Abiem ir stabila reputācija un tie ir vēlami valūtas tirgotājiem. Šis Bittrex pret HitBTC pārskats palīdzēs jums izlemt pats.

Par Bittrex

Bittrex ir nākamās paaudzes valūtas tirdzniecības platforma. Tā ir viena no ātrākajām un visaptverošākajām tirdzniecības platformām tirgū. Viņi atrodas Lasvegasā un ir nozīmīgs spēlētājs Amerikas tirgū. Šī tikai šifrētā birža ir viena no vislabāk novērtētajām tirgū, un tā pat var būt vēlama dažiem tirgotāju veidiem. Nozares vadošā drošība, pilnīga regulēšana un stabilitāte ir iemesli, kāpēc tirgotāji turpina atgriezties un uzticēties Bittrex.

Patīk:
 • 190 + valūtas opcijas
 • Viegla pārbaude
 • Zema maksa
 • Labs atbalsts
Nepatīk:
 • Nav fiat tirdzniecības
 • Nav fiat norēķinu iespēju

Spriedums

Bittrex varētu būt vēlams kā platforma kopumā, salīdzinot ar HitBTC, bet tikai dažiem tirgotājiem. Labs atbalsts un vēl labāka reputācija dod tai priekšrocības pār HitBTC. Tam ir daudz valūtas iespēju un ļoti zemas maksas, kas konkurē ar visiem tirgū esošajiem.

Bet tas ir tikai kriptogrāfija. FIAT TRADING NAV. Jūs nevarat strādāt ar USD, EUR vai kādu citu reālās pasaules valūtu. Tas padara to ne tikai iesācējiem draudzīgu un ārkārtīgi ierobežojošu. Ja jūs jau esat ieguvis kriptogrāfiju, apsveriet Bittrex, izmantojot HitBTC. Ja vēlaties fiat, HitBTC ir jūsu izvēle.

Bittrex: Lieliski piemērots tikai kriptogrāfijas tirgotājiem.

HitBTC: Lieliski piemērots fiat un kriptogrāfijai

HitBTC FAQ

Visu pētījumu laikā es pamanīju tos pašus jautājumus parādīties atkal un atkal. Uz viņiem šeit atbild.

J: Vai HitBTC ir drošs?

A: Jā, bez šaubām. Viņi ļoti nopietni izturas pret drošību un viņiem ir nevainojama pieredze. 2FA, saldētava un papildu izņemšanas pārbaude ir tikai aisberga virsotne.

J: Vai es varu izmantot kredītkarti vietnē HitBTC?

A: Nē, HitBTC nepieņem kartes.

J: Vai HitBTC pieņem PayPal?

A: Nē, tas nav.

J: Kā mani pārbaudīt vietnē HitBTC?

A: Jums jānosūta detalizēts e-pasts ar personisko informāciju, adresi un bankas konta informāciju. Lūdzu, skatiet iepriekšējo sadaļu par verifikāciju.

J: Kā es varu finansēt HitBTC kontu?

A: Ja vēlaties noguldīt, vienkārši noklikšķiniet uz depozīta ikonas blakus izvēlētajai valūtai un izmantojiet savu bankas kontu vai SEPA pārskaitījumu.

J: Cik ilgi ir zāļu izņemšanas laiki

A: HitBTC nav pietiekami novērtēts par tā izņemšanas laiku. Tās var ilgt līdz 3 nedēļām vai ilgāk!

Galīgais spriedums

Galu galā HitBTC joprojām ir vēlama platforma pieredzējušiem tirgotājiem. Lai arī atsauksmes tīmeklī mēdz būt negatīvas, uzlaboti rīki, ātrās tirdzniecības dzinējs un detalizēts informācijas panelis ir pozitīvi tā labā. Tas noteikti NAV iesācējiem draudzīgs, un atbalsts var sagādāt daudz galvassāpju. Bet par augstiem ierobežojumiem, dažādiem valūtas variantiem, detalizētu informāciju un ļoti zemām maksām ir vērts sāpēt.

Katrs HitBTC negatīvais ir saistīts ar atbalstu un ilgu gaidīšanas laiku. Manuprāt, ar to ir viegli dzīvot. Īpaši ņemot vērā drošību un elastību.

HitBTC ir laba platforma pieredzējušiem tirgotājiem, vienkārši esiet gatavs gaidīt, lai saņemtu savu naudu.

Lasīt: Labākās Bitcoin (un citas kriptovalūtas) biržas 2018 | Izmēģiniet šos 11 iesakām

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me