Bittrex apskats: viss, kas jums jāzina

Vai vēlaties sākt Bitcoin tirdzniecību Bittrex biržā? Mūsu pilnais Bittrex pārskats aptvers visu, kas jums jāzina par vismodernāko kriptovalūtas maiņu pasaulē.

Bittrex – nākamās paaudzes digitālā valūtas maiņa ir kriptogrāfiskās tirdzniecības platforma Sietlā. Tas sniedz uzņēmumiem un privātpersonām vienu no vismodernākajām kriptogrāfiskās tirdzniecības pieredzēm tirgū. Un ar 24 stundu tirdzniecības apjoms pārsniedz 250 000 BTC vērtu digitālo aktīvu, tas ir arī viens no šķidrākajiem.

Bittrex biržas mājas lapa

Šī ASV birža ir ātri kļuvusi par profesionālu tirgotāju platformu. Galvenokārt tāpēc, ka tā drošība, zemās maksas, zibens ātrā tirdzniecības izpilde un maka stabilitāte ir tirgus līderi. Tīrā drošības pieredze, augsta likviditāte un 190 + atbalstītās valūtas ir arī galvenās priekšrocības.

Bittrex regulāri atrodas nepārtraukti mainīgās kriptogrāfijas ainavas priekšgalā. Tas bija viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas pieteicās pretrunīgi vērtētajam Ņujorkas štata Bitlicense. Visi šie pozitīvie faktori viegli kompensē faktu, ka tas neļauj tirgoties ar fiat valūtu (USD, EUR utt.).

Pieredzējušiem tirgotājiem, kuri meklē stabilu, drošu un visaptverošu digitālās valūtas maiņu, Bittrex ir skaidrs līderis.

Bittrex Exchange plusi un mīnusi

Šeit ir Bittrex plusi un mīnusi, pamatojoties uz mūsu pārskatu.

Plusi:

 • Uzlabota drošība & Atbilstība
 • 190+ valūtas & 450 tirdzniecības pāri *
 • Izcils klientu atbalsts
 • Izcila kopienas reputācija
 • īkšķi uz augšu Zema maksa
 • Īkšķi uz augšu Lietošanas ērtumsA

Mīnusi:

 • Nav fiat opciju **
 • Nav draudzīgs iesācējiem

* Tirdzniecības pāri ir termins, kad jūs tirgojat vienu digitālo valūtu pret citu. Piemēram, tirgojot Bitcoin Litecoin.

** Lietotāji var iemaksāt fiat, izmantojot pārskaitījumu, ja summa pārsniedz USD 10 000 USD UN jūs pāriet vairāk verifikācijas šķēršļu.

Bittrex nodarbojas ar plašu galveno un alternatīvo digitālo valūtu klāstu

Bittrex nodarbojas ar plašu galveno un alternatīvo digitālo valūtu klāstu

Bittrex galveno sastāvdaļu pārskats

Drošība

Bittrex stingrās drošības funkcijas (2FA, SSL) ir nodibināti ar dibinātāju 50 gadu pieredzi. Tās stingrais regulējums, tīrā pieredze un centība atbalstīt ir nepārspējama.

Privātums

Pamata tirdzniecība ir pieejama ar minimālu informāciju, taču KYC un AML noteikumi tiek stingri ieviesti. Lai piekļūtu vairākām funkcijām, jums ir jāpārbauda informācija. Daži ir apsūdzējuši uzņēmumu par privātu datu koplietošanu.

Lietošanas ērtums

Informācijas panelis ir tiešs un viegli uztverams acīs. Kopumā vietnē ir viegli orientēties un tā ir intuitīva, taču es to neuzskatītu par “vieglu” vai draudzīgu iesācējiem. Fakts, ka pirms tirdzniecības ir jābūt kriptogrāfijai (un jūs no tiem nevarat nopirkt), ir vienīgais lielākais streiks šeit.

Atbalsts

Bittrex ir svaiga gaisa elpa kriptogrāfijas pasaulē. Viņu atbalsts ir ļoti aktīvi sociālajos tīklos un parasti ir ļoti atsaucīgi. Pārbaudiet atbalsta lapu šeit. Brīdinājums: rakstīšanas laikā Bittrex ir pārslogots un rodas problēmas.

Reputācija

Atšķirībā no konkurentiem, kuri regulāri maldina tīmekli, Bittrex tiek labi novērtēts un ļoti cienīts. Daži ir apgalvojuši “pump-and-dump” shēmas, bet, izņemot to, kopienas noskaņojums ir liels.

Kopumā

Bittrex nav draudzīgs iesācējiem un, protams, nav vispieejamākais, bet profesionāliem tirgotājiem tas ir izņēmums. Stingra drošība, ātra tirdzniecība, katra iedomājama valūta un zemas maksas ir viss, ko tirgotājs varētu vēlēties. Vienīgie galvenie trūkumi nav fiat un biežas pārbaudes problēmas.

Bittrex informācijas panelis

Informācijas panelis ir samērā vienkāršs un bezšuvju dizaina.

Par Bittrex

Bittrex dibināja Bils Šihara, bijušais Amazon inženieris. Satraukts par drošības pārkāpumiem un sarūgtināts par uzticamības un stabilitātes trūkumu, viņš 2014. gadā kopā ar līdzdibinātājiem sāka Bittrex. Dibinātāju komandai ir vairāk nekā 50 gadu apvienota pieredze, strādājot nozares gigantu, tostarp Microsoft, Amazon un BlackBerry.

Bittrex, kas atrodas ASV, lepojas ar to, ka ļauj lietotājiem droši tirgoties. Tas bija arī viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas veiksmīgi pieteicās Bitlicense saņemšanai no Ņujorkas štata. Lai arī stingra atbilstība (nodokļi, pārbaude utt.) Ir apgrūtinājums daudziem lietotājiem, profesionāli tirgotāji bauda stabilitāti un mieru.

Simtiem tirdzniecības pāru, algoritmiskās tirdzniecības iespējas, stingra drošība un neierobežota tirdzniecība par nelielu samaksu ir tas, kas piesaista lietotājus tirdzniecībai ar šo Sietlas uzņēmumu.

Kāda veida apmaiņa ir Bittrex?

Bittrex ir tradicionāla digitālā valūtas maiņa. Tas kalpo kā saskaņošanas platforma starp lietotājiem, lai apmainītos ar digitāliem aktīviem, piemēram, monētām vai žetoniem. Pircējs tiek saskaņots ar pārdevēju, un birža par savām nepatikšanām prasa nelielu komisijas maksu. Tas ir tiešs pretstats konkurentiem, piemēram, Coinbase, kas kalpo kā brokeris. Izmantojot brokeri, lietotāji pērk un pārdod savu kriptogrāfiju tieši pie brokera par noteiktu tirgus cenu, nevis tirgo savā starpā. Bittrex ir kā Ņujorkas fondu birža Volstrītā, tikai foršāka.

Bittrex funkcijas

ABittrex sevi pieskaita kā “nākamās paaudzes digitālo valūtas maiņas sistēmu”. Tas nozīmē, ka tam ir dažas no labākajām tīmekļa funkcijām.

 • pārbaudītValūtas: Vairāk nekā 190 digitālo valūtu. Nav fiat.
 • pārbaudītDepozīts: Kriptogrāfija (ja vien USD 10 000 nav lielāka).
 • pārbaudītIzstāšanās: Kriptogrāfija
 • pārbaudītPārbaude: Jā.
 • pārbaudītDepozīts Ātrums: tūlītējs.
 • pārbaudītApp: Nē.
 • pārbaudītMaks: Jā.
 • pārbaudītKomisija: .25%
 • pārbaudītTirdzniecības pāri: Simtiem.

Vai Bittrex ir drošs?

Bittrex ir viena no regulētākajām un atbilstošākajām biržām tirgū. Tas bija viens no ļoti nedaudzajiem uzņēmumiem, kurš pieteicās pretrunīgi vērtētajam Ņujorkas štata Bitlicense. Uzņēmumu dibināja inženieri un eksperti ar gadu desmitiem ilgu pieredzi šajā nozarē.

Uzņēmums darbībai izmanto standarta 2FA un pastāvīgi testē un uzlabo savas iespējas. Tā joprojām ir viena no nedaudzajām platformām, kas nekad nav uzlauzta. Tas arī rūpīgi pārbauda katru kontu, izmantojot trešās puses dokumentu pārbaudes uzņēmumu. Pat pamata konta informācija tiek pārbaudīta, salīdzinot ar publisko reģistru.

Tās reputācija sabiedrībā ir gandrīz nevainojama. Pēc Reddit, pārskatu un konkurentu izmazgāšanas es atradu daudz vairāk negatīvu atsauksmju par lielāko daļu citu apmaiņu, un maz, ja tādas bija par Bittrex.

Bittrex Review - tirdzniecība pārliecinoši

Bittrex apgalvo, ka ļauj lietotājiem droši tirgoties. Tas nodrošina.

Spriedums: Bittrex ir aptuveni tikpat drošs, cik jūs varat iegūt.

Bittrex nodevas

Salīdzinot ar citām platformām, Bittrex maksas ir ārkārtīgi vienkāršas. Viņi iekasē 25,25% komisijas maksu par katru apmaiņu. Tā kā depozīti un izņemšana visi ir kriptogrāfiski, minimālā pārskaitījuma maksa * attieksies uz katru atsaukumu. Tas atšķiras atkarībā no monētas. Pārskaitījuma maksu var redzēt, noklikšķinot uz izņemšanas zīmes (-) blakus monētai.

Atšķirībā no konkurentiem ar “veidotāja” un “ņēmēja” maksu, strauju izņemšanas maksu un% maksu par lieliem bankas pārskaitījumiem, Bittrex vienkāršotais modelis ir tikai viena vienota maksa par visu. Tas ir liels izloze profesionāliem tirgotājiem, jo ​​viņi var viegli aprēķināt, kāda būs galīgā saskaņa.

Protams, fakts, ka Bittrex darbojas tikai ar kriptogrāfiju, ir iemesls, kāpēc tas var būt tik vienkāršs.

* Katrā monētā ir iekļauta tīkla pārsūtīšanas maksa par šīs monētas pārvietošanu no vienas vietas uz otru. Pēc monētas rakstura šī maksa ir neizbēgama. Bittrex nepelna naudu par izņemšanu.

Bittrex Limits

Tā kā Bittrex ir tikai kripto, tam nav gandrīz tikpat stingri ierobežojumi attiecībā uz noguldījumiem, darījumiem un izņemšanu kā citām platformām; tomēr, kā norādīts viņu vietnē, uzņēmums ir ļoti veltīts normatīvo aktu ievērošanai. Tas ir viens no viņu galvenajiem pārdošanas punktiem.

Atbilstība notiek saskaņā ar AML (cīņā pret naudas atmazgāšanu) un KYC (pazīst savu klientu) noteikumiem.

Ir divu veidu konti:

 • pārbaudītPamata: Lai pārbaudītu pamata kontu, jums jāiesniedz savs vārds, adrese un dzimšanas datums. To pārbaudīs, salīdzinot ar publisko reģistru. Pamata kontos ir atļauts izņemt līdz pat 4BTC vērtībā digitālo valūtu dienā ar iespējotu 2FA.
 • pārbaudītUzlabota: Lai uzlabotu savu kontu, jums jāiesniedz personu apliecinoša dokumenta un selfiju skenēšana. Bittrex pakalpojumu sniedzējs Jumio pārbaudīs jūsu dokumentus. Uzlabotie konti var izņemt līdz 100BTC (būtībā visu naudu zināmajā Visumā). Par sarakstu ar valstīm un to atbalstītajiem dokumentiem, skatiet Jumio vietni.

Kas mums patīk un kas nepatīk par Bittrex

Bittrex tiek uzskatīts par vienu no labākajām kriptovalūtu apmaiņas platformām tīmeklī un noteikti ir viena no ātrākajām, visaptverošākajām tirgus vietām. Par to patiesībā vispār nav daudz nepatika.

Patīk:

 • Neskaitāmas valūtas
 • Ārprātīgi zemas maksas un vienas maksas shēma
 • Augsta stabilitāte un drošība
 • Augsts ierobežojums ar verifikāciju
 • thumbs-upLiels klientu atbalsts
 • thumbs upLiela reputācija

Nepatīk:

 • Nav fiat
 • Nav draudzīgs iesācējiem
 • īkšķi uz leju Smaga pārbaude

Kā lietot Bittrex soli pa solim

Šī mūsu Bittrex pārskata daļa iemācīs jums izveidot kontu Bittrex platformā, lai sāktu apmainīties ar kriptogrāfijas valūtu.

1. Apmeklējiet vietni Bittrex.com & Noklikšķiniet uz Pieteikties

Pieteikšanās ir augšējā labajā stūrī

Pieteikšanās ir augšējā labajā stūrī

2. Noklikšķiniet uz Reģistrēties

Bittrex pieteikšanās lodziņšLai sāktu darbu, jums būs nepieciešama tikai jūsu e-pasta adrese un parole

Lai sāktu darbu, jums būs nepieciešama tikai jūsu e-pasta adrese un parole

A3. Pārbaudiet savu e-pastu

Bittrex nosūtīs verifikācijas e-pastu uz jūsu norādīto adresi. Noklikšķiniet uz tā!

Labs darbs! Tagad jums ir Bittrex konts. Nākamais solis tiek pārbaudīts!

Bittrex konta meme

Kā pārbaudīt Bittrex

Bittrex pieprasa, lai visi lietotāji verifikācijai sniegtu vismaz dažus personas datus. Tas ir saistīts ar stingru KYC un AML atbilstības politiku. Visa informācija tiks pārbaudīta, salīdzinot ar publisko reģistru, un uzlaboto informāciju pārbaudīs Jumio ID verifikācijas pakalpojumi.

1. Ievadiet savu pamata personisko informāciju

Piesakoties, noklikšķiniet uz Iestatījumi, un cilnē pa kreisi redzēsiet Pamata pārbaude. Pēc pieprasījuma ievadiet savu vārdu, adresi un dzimšanas datumu.

Informācija par Bittrex kontuPamata kontos ir atļauts izņemt līdz pat 4BTC digitālo aktīvu dienā.

Pamata kontos ir atļauts izņemt līdz pat 4 BTC digitālo aktīvu dienā.

2. Kā iegūt uzlabotu verifikāciju vietnē Bittrex

Nopietniem tirgotājiem ir jāpalielina ierobežojumi līdz 100BTC dienā. Nekad nevar zināt, kad parādīsies izdevība. Pārbaudīšana ir sāpes, bet ir tā vērts.

Kreisajā pusē noklikšķiniet uz cilnes Uzlabotā pārbaude vai cilnē Pamata iestatījumi noklikšķiniet uz zaļās pogas Jaunināt uz uzlabotu..

Bittrex konta uzlabotā pārbaudeJa neatbilst publiskam ierakstam, jums jāpabeidz uzlabota verifikācija, lai varētu atsaukt.

Lai saņemtu verifikāciju, jums jāiesniedz derīgs dokuments (ASV klientiem, kas parasti ir pase vai autovadītāja apliecība), kā arī jauns selfijs. Lūdzu, pārliecinieties, ka:

 • Pārbaudiet pilnu jūsu sejas skatu, un nekas nav bloķēts
 • check NAV tas pats attēls no jūsu personu apliecinoša dokumenta
 • checkNAV NAV profesionāls profila attēls
 • pārbaudiet. Attēlu nemaz neapgriež

Pilnu atbalstīto dokumentu sarakstu pa valstīm skatiet Jumio personu apliecinošo dokumentu lapa.

Bittrex verifikācijas mēmaBittrex pārbaude var aizņemt laiku.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka gaidīšanas laiks kļuva arvien garāks pat pirms Bittrex pārtrauca pieņemt jaunus kontus. Cerams, ka pēc sistēmas jaunināšanas verifikācija atgriezīsies normālā stāvoklī.

Kā noguldīt Bittrex platformā

Kriptogrāfijas deponēšana vietnē Bittrex ir vienkārša un ļoti draudzīga iesācējiem.

1. Noklikšķiniet uz Maki

Kriptogrāfijas deponēšana vietnē BittrexInformācijas panelī augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz Maki.

Informācijas panelī augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz Maki.

2. Atrodiet savu valūtu

Kā atrast kriptonauda savā Bittrex kontāIzmantojiet norādīto meklēšanas joslu, lai atrastu valūtu, kuru vēlaties iemaksāt.

Izmantojiet norādīto meklēšanas joslu, lai atrastu valūtu, kuru vēlaties iemaksāt.

Interesanti, kā izvēlēties, kuru valūtu vislabāk noguldīt 2018. gadā? Pārbaudiet šo rakstu.

3. Nosūtiet naudu no sava maka uz depozīta adresi

Tiks parādīta depozīta kaste, kas ļauj ģenerēt depozīta adrese. Izmantojiet šo adresi, lai nosūtītu kriptogrāfiju no sava maka uz Bittrex. Jums seifā jau ir jābūt kriptogrāfijai, jo Bittrex neļauj jums iegādāties no tiem. Ja jūs tikko sākat darbu un jums ir nepieciešams maciņa ieteikums, vietnē usethebitcoin.com ir lielisks raksts par 9 labākie kriptogrāfijas maki. Tas palīdzēs jums iegūt labāko Bitcoin maku.

Tagad jūs varat sākt tirdzniecību!

Kā tirgot kriptogrāfiju vietnē Bittrex

APēc iemaksas veikšanas pamanīsit, ka jūsu depozīts tagad tiek gaidīts. Bittrex gaida parasti ļoti ātri. Kad tas ir gatavs lietošanai, varat sākt tirdzniecību.

1. Atrodiet savu šifrēšanas pāri

Kriptus tirgo pa pāriem. Piemēram, Bitcoin for Dash, Ark, Neo utt. Kad jūsu depozīts ir apstiprināts, atrodiet pāri, kuru vēlaties tirgot, izmantojot meklēšanas funkciju.

Kā atrast kriptogrāfisko pāri savā Bittrex kontā

2. Izvēlieties summu, kuru vēlaties tirgot

Pasūtījumu grāmata būs pilna ar piedāvājumiem un jautājumiem. Pilnu šo terminu skaidrojumu lasiet šajā rakstā izskaidrotas cenas, jautājumi un piedāvājumi. Būtībā cenas un cenas ir pirkšanas un pārdošanas ekvivalenti. Jūs izvēlaties vienību skaitu un cenu, un tirgus izlemj, vai tā ir vai nav piepildīta.

Tieši tā. Tas ir tik vienkārši. Pirms izpildīšanas noteikti apstipriniet visu, kas ir jūsu darījumā. Pētījuma laikā es izlasīju daudz šausmu stāstu par tirdzniecības kļūdām. Jūs nevēlaties beigties sliktāk par Trampa viedokli par NAFTA ….

Šis ir bijis sliktākais tirdzniecības darījums tirdzniecības darījumu vēsturē, iespējams, jebkad

Faktori mūsu Bittrex pārskatos

Kā sagaidīja uzņēmums, kuru dibinājusi “drošības ķēžu” komanda, Bittrex ir stabila reputācija visā sabiedrībā. Bittrex ir bagāts ar mainstream un altcoins, spēcīgu drošību un augstu likviditāti (tas nozīmē, ka digitālos aktīvus ir ļoti aktīvi un viegli mainīt uz skaidru naudu vai citiem aktīviem). Tās maksas ir saprātīgas un vienkāršas.

Vietnes atsauksmes ir atkarīgas no vieniem un tiem pašiem faktoriem: maksām, atbalsta, drošības un monētām.

Protams, ir arī negatīvie aspekti. Daudzās negatīvajās atsauksmēs tīmeklī galvenā uzmanība ir pievērsta viņu atbalsta jautājumiem un tam, kā monētas nav parādījušās deponējot; tomēr Bittrex nav slēpis, ka viņi ir cīnījušies, lai tiktu galā ar pieprasījumu. Atbalsts strādā, lai novērstu šīs problēmas.

Vienīgais reālais negatīvs, kas, manuprāt, ir pamatots, ir verifikācijas jautājums. Lietotāji visā tīmeklī ir neapmierināti ar verifikācijas nedarbošanos vai pārāk ilgu laiku.

Bittrex pārskats, kas jāveic piesardzīgiJebkura negatīva atsauksme ar šādu pareizrakstību jāveic ar sāls graudu.

Jebkura negatīva atsauksme ar šādu pareizrakstību jāveic ar sāls graudu.

Pozitīvu pārskatu faktori

 • Valūtas izvēle
 • Zema maksa
 • Drošība
 • Ātrums

Ātrums bija interesants faktors daudzās atsauksmēs. Atšķirībā no daudzām citām apmaiņām lietotāji reti ziņoja par aizkavēšanās problēmām. Vienā pārskatā, kuru ievietoja cienījams Reddit Bitcoin lietotājs, tas bija labi apkopots: “Gan Gemini, gan Bittrex nopelna šīs kategorijas labāko vietu (servera aizkavēšanās), reti, ja kādreiz rodas tehniskas problēmas.”

Negatīvie pārskata faktori

 • Ilgi depozīti un izņemšanas laiki (pārslogots atbalsts)
 • Pārbaudes jautājumi
 • Nav Fiat (tas, manuprāt, nav taisnīgi; tā ir tikai kriptogrāfijas apmaiņa!)

ABittrex alternatīvas

Ja fiat trūkums, verifikācijas process un nesenie atbalsta jautājumi izslēdz jūs no Bittrex, 2018. gadā ir daudz Bittrex alternatīvu. Manuprāt, top 3 ir:

1. Binance

Binance apmaiņas logotips

Ķīniešu sāncensis Bittrex ir vēl viena tikai kriptogrāfijas apmaiņa ar smieklīgi zemām nodevām (0,05-1,1%). Izņemot zemākas maksas un uztverto labāku atbalstu, lietotāji mīl Binance par savām jautrajām spēlēm un dāvanām. Vai vēlaties tirgot katru iedomājamo pāri UN laimēt Porsche? Šī ir vieta, kur to darīt.

2. Poloniex

Poloniex apmaiņas logotips

Poloniex un Bittrex bieži tiek grupēti kopā. Kopumā sabiedrība ir vienisprātis, ka Poloniex ir daudz īpašību bagātāks (ar maržas tirdzniecību) un Bittrex ir stabilāks un drošāks. Arī Bittrex klientu atbalsts ir pārāks. Poloniex ir sarežģītāks ražotāja ņēmēja maksas grafiks, taču to maksa bieži vien ir zemāka nekā Bittrex.

3. Localbitcoins.com

LocalBitcoins.com logotips

Localbitcoins bieži sauc par eBay of Bitcoins. Tas ir vienādranga tīkls (P2P), kas nozīmē, ka jūs sūtāt kriptovalūtas tieši viens otram. Apmaiņa ir tikai darījuma starp pircēju un pārdevēju. Tā ir lieliska alternatīva, ja Bittrex pārbaude un maksa sāk kaitināt. Viss ir 100% anonīms. Protams, drošība ir galvenā problēma.

Comparisson apskats: Bittrex pret Poloniex

Poloniex apmaiņas logotips

pret.

Bittrex apmaiņas logotips

Bittrex un konkurents Poloniex ir divas lielākās valūtas maiņas vietas. Abi sportu klāsts ir plašs valūtu pāru klāsts, ērtas depozīta un izņemšanas iespējas, kā arī zemas maksas. Kamēr Bittrex pieskaita sevi kā “nākamās paaudzes” biržu, Poloniex sevi dēvē par “visaktīvāko” biržu. Abi ir lieliskas iespējas tirgotājiem, taču viens sabiedrībā ir stingri apsteidzis otru.

Vispirms es iepazīstināšu jūs ar Poloniex pamatiem:

Poloniex funkcijas

 • pārbaudītAtrašanās vieta: Delavēra
 • pārbaudītTips: Tradicionālā apmaiņa
 • pārbaudītMobilā lietotne:
 • pārbaudītMaksājums: Kripto
 • pārbaudītValūtas: BTC, LTC un vēl desmitiem
 • pārbaudīt24 stundu apjoms: 49789 BTC
 • pārbaudītDrošība: LABI
 • pārbaudītKlientu atbalsts: Briesmīgi
 • pārbaudītPārbaude: Jā
 • pārbaudītMaksa: Ļoti zems
 • pārbaudītMaržas tirdzniecība: Jā
 • pārbaudītAizdevumu palielinājums:

Par Poloniex

Poloniex ir viena no lielākajām un aktīvākajām biržām. Atrodas ārpus Vilmingtonas, Delaveras, tā piedāvā vienu no visaptverošākajām tirdzniecības iespējām tīmeklī. Tās pilnībā iegremdējošā tirdzniecības pieredze ir nodrošināta ar modernām diagrammām un rīkiem, dziļu pasūtījumu grāmatu, kā arī maržas tirdzniecības un kreditēšanas iespējām. Tās drošība ir laba, taču tā nav viscienījamākā tīmeklī.

Tas nozīmē, ka tam ir iespējas doties klientu apkalpošanas nodaļā. Tīmeklis ir pārņemts ar dusmīgiem lietotājiem. Šis viens Reddit lietotājs uzrādīja pierādījumu tam, ka viņa biļete tika apstrādāta 90 dienas!

Patīk:

 • Maržas tirdzniecība & Kreditēšana
 • Augsta likviditāte
 • Zema maksa
 • Daudz valūtu
 • thumbs-upLaba saskarne un diagrammas

Nepatīk:

 • Labi Drošība
 • Slikts klientu atbalsts
 • thumbs down Shady izņemšanas process
 • thumbs down Zems kopienas apstiprinājums (neskatoties uz lielu lietotāju skaitu!)

Pārskatīšanas spriedums: Bittrex vs Poloniex

Tā kā šīs divas vietnes ir tik līdzīgas un populāras vienā un tajā pašā nišā, ir taisnīgi salīdzināt abas. Abi ir lieliski, lai nopelnītu naudas tirdzniecības kriptogrāfiju. Tomēr Bittrex drošība, stabilitāte un izcils atbalsts piešķir tai priekšrocības.

 • pārbaudiet Labāka drošība
 • pārbaudiet Labāks atbalsts
 • checkLabāka reputācija
 • pārbaudītVairāk monētu
 • checkRicher tirdzniecības iespējas
 • checkBetter Interface
 • checkMargin Trading & Kreditēšana

UZVARĒTĀJS: Bittrex!

Bittrex platformas FAQ

Starp forumiem, pārskatu vietnēm, emuāriem un pašu Bittrex atbalsta sadaļu es pamanīju visu līmeņu kriptogrāfijas lietotājus, kuri uzdod tos pašus jautājumus. Es tos ievietoju šeit, lai jūs varētu viegli izlasīt atbildes un sākt droši tirgoties.

J: Vai Bittrex ir drošs?

A: Jā. Bittrex atbalsta drošības psihopāti ar 5 gadu desmitu pieredzi. Ar vadību pie Microsoft un Amazon ekspertiem jūsu nauda ir pēc iespējas drošāka. Tomēr nekad nav ieteicams atstāt lielas naudas summas tiešsaistē.

J: Vai Bittrex ir scam?

A: Nē. Bittrex noteikti ir daži jautājumi, jo tas ir lēns. Bet tas notiek tikai tāpēc, ka tas šobrīd ir pārslogots. Jūs saņemsiet savu naudu, un tā ir droša.

J: Kāpēc Bittrex pārbauda tik daudz??

A: Bittrex ir pilnībā regulēts un atbilstošs ASV uzņēmums. Tam jāatbilst banku noteikumiem, ASV ekonomiskajām sankcijām un KYC noteikumiem. Visa atbilstība ir paredzēta jūsu drošībai un platformas stabilitātei (Bittrex ir daudz mazāks risks tikt izslēgts noteikumu dēļ).

J: Kādi ir mani izņemšanas un tirdzniecības limiti?

A: Bittrex pastāvīgi maina savas robežas. Pašlaik jūs varat izņemt līdz pat 4BTC ar pamata kontu un 100BTC ar uzlaboto kontu.

J: Kā es varu iegūt augstākas robežas?

A: Jums ir jāverificē savs konts. Nosūtiet Bittrex pašbildi un savu identifikācijas dokumentu.

J: Kā iespējot divfaktoru autentifikāciju?

A: Noklikšķiniet uz Iestatījumi -> Divu faktoru un izpildiet norādījumus. Pēc tam jums jāizmanto mobilā lietotne, lai pabeigtu 2FA iestatīšanas procesu.

J: Gaida Bittrex? Ko tas nozīmē?

A: Bittrex šobrīd ir pārslogots un ir apturējis jaunu reģistrāciju. Tas varētu nozīmēt, ka tiek gaidīti jūsu depozīti vai izmaksa. Lūdzu, dodiet viņiem vairāk laika.

Bittrex pārskata galīgais spriedums

Kā viena no lielākajām, visaptverošākajām un drošākajām tirdzniecības platformām, Bittrex ir lieliska apmaiņa profesionāliem tirgotājiem. Neatkarīgi no atbalsta jautājumiem un fiat tirdzniecības iespēju trūkuma, jūs patiešām neko citu nevarētu lūgt. Pilnīga atbilstība nodrošina stabilitāti, dziļa pasūtījumu grāmata nodrošina likviditāti, un valūtu diapazons nodrošina maksimālu elastību. Negatīvās puses nav mobilā lietotne, to pašreizējās aizmugures problēmas un ilgstoša pārbaude.

Ir iemesls, ka kopienas noskaņojums ir Bittrex pusē un tā tirdzniecības apjoms ir astronomisks: tā ir lieliska apmaiņa. Kad esat pārvarējis verifikācijas šķēršļus, jūs esat skaidrs.

Spriedums: Bittrex, iespējams, ir labākā apmaiņa tirgū, un mūsu Bittrex pārskats to pierāda. Kad būsiet pārvarējis verifikācijas problēmas, jums būs izdevīga un droša tirdzniecības pieredze.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me