Binance pārskats: viss, kas jums jāzina

Binance birža ir viena no tirgus labākajām kriptovalūtu apmaiņas platformām. Ja meklējat jautru un aizraujošu vietu, kur spekulēt ar retām un ar lielu potenciālu monētām, esat to atradis. Izlasiet mūsu pilnu Binance pārskatu un izdariet apzinātu izvēli. Bet kopš tā atvēršanas ir daudz kas mainījies, un tas slēpj dažus tumšus noslēpumus.

Mūsu atjauninātais Binance Bitcoin apmaiņas pārskats aptvers visu, kas jums jāzina. Netirgot pirms lasīšanas.

Binance apmaiņa

Binance ir pārņēmusi pasauli vētrā, lai kļūtu par vadošo biržu. Reti un ar lielu potenciālu altkoīni, unikālas Maserati dāvanas un izdevīgi pagraba maksājumi tikai 6 mēnešu laikā ir veicinājuši tā pieaugumu no 0 līdz tirgus līderim. Tas pat reģistrējās 240 000 jaunu lietotāju tikai vienas stundas laikā.  Bet tas, kas to patiešām padara unikālu, ir tā novatoriskais saskaņošanas dzinējs. Tā apgalvo, ka tā ir visprogresīvākā birža tirgū, kas spēj salīdzināt 1,4 miljoni darījumu sekundē.

Tas viss rada ļoti uzticamu, cienītu un vēlamu apmaiņu.

Bet tas nav ideāls. Ir daudz jāzina par Bitcoin tirdzniecību Binance (īpaši attiecībā uz maksām).

Sliktas informācijas daudzums apgrūtina viedokļa veidošanu.

Tāpēc es izveidoju šo ceļvedi.

Plusi:

 • Zema maksa
 • Augsta likviditāte
 • Reti monētas
 • Unikālas dāvanas
 • thumbs-upAugsts kopienas noskaņojums
 • thumbs upApp
 • īkšķi uz augšu Ļoti ātri

Mīnusi:

 • Tikai kriptogrāfija
 • Bez frakcionētas tirdzniecības (paskaidrojums vēlāk)
 • īkšķi uz leju Augsta izņemšanas maksa par dažām monētām

Iespējas

Drošība

Neskatoties uz to, ka tas ir noslēpumains par to, kā tas aizsargā līdzekļus, sabiedrības uzticība ir augsta. Papildus standarta 2FA ir dažas citas detaļas. Vietne pastāvīgi atgādina par drošības pasākumiem visa ceļojuma laikā.

Privātums

Binance nav nepieciešama verifikācija 1. līmeņa kontiem. Tas ļauj izņemt līdz pat 2BTC dienā. 2. līmenis ļauj izņemt 50 BTC dienā, un tam ir nepieciešams tikai personas identitāti apliecinošs dokuments ar fotogrāfiju.

Draudzīgs iesācējiem

Visas Binance funkcijas apgrūtina iesācējus, īpaši tirdzniecības saskarne. Pat pamatskatu ir grūti saprast. Tas ir arī tikai kriptogrāfisks, tāpēc, lai iegūtu monētas, jūs nevarat izmantot skaidru naudu. Jums jau ir jābūt.

Maksas

Neskatoties uz ļoti zemajām tirdzniecības maksām, dažu monētu izņemšanas maksa ir astronomiska. Ja vēlaties retas monētas, to izņemšana no vietnes maksās karaļa izpirkuma maksu.

Atbalsts

Binance ir patiesi starptautiska darbība. Tam ir cienījams daudzvalodu klientu atbalsts. Viņi aktīvi darbojas vietnē Reddit un parasti ir sasniedzami. Negatīvie ir tas, ka trūkst atbalsta zonas, un tajā ir raksti ar sliktu angļu valodu.

Izrāde

Binance tirdzniecības dzinējs nav pārspēts.

Reputācija

Atšķirībā no lielākās daļas citu apmaiņu, es atradu dažus ziņojumus, kas rakstīja Binance. Sabiedrība to mīl.

Kopumā

Zemas maksas, augstas veiktspējas un šķidras grāmatas, kas pilnas ar altkoīniem? Kas nepatīk? Binance ieži.

AIzlasiet šo rakstu, lai uzzinātu, kā droši uzglabāt savus Bitcoins.

Par Binance Exchange

Binance ir Āzijas digitālo aktīvu apmaiņa, kas apvieno tehnoloģijas un finanses. Tas atvieglo digitālo valūtu pāru apmaiņu ar pasaulē vismodernāko dzinēju (kas spēj apstrādājot 1,4 miljonus pasūtījumu sekundē) Sākotnēji to finansēja, izmantojot sākotnējo monētu piedāvājumu (ICO) **, tagad tas ir ieguvis atbalstu no riska kapitālistiem un ātri ir izvirzījies tirgus augšgalā.

Galvenās priekšrocības ir tā reto altkoīnu klāsts, likvīdo pasūtījumu grāmatas (BTC pat nav visvairāk tirgotais aktīvs no 1/26/18) un komiski zemas tirdzniecības maksas. Bet man patika arī tās iesaistīšanās sabiedrībā un dāvanas. Tā ir viena no retajām biržām, kas lietotājiem faktiski ļauj piedalīties jaunu tirdzniecības pāru pievienošanā, kas ir diezgan izplatīts notikums..

bitcoin apmaiņas apskats

Binance ir tikpat unikāla un jautra, cik šķidra un izdevīga.

Binance ir kripto buzzing pasaule. Tas atvēra savas durvis 2017. gada vidū un jau ir uzkāpa uz augšu. Pašlaik tā ir vadošā apmaiņa 24 stundu apjoma ziņā (2,2 miljardi dolāru no 2018. gada 26. janvāra).

Vēl viena unikāla iezīme, kas piesaista tirgotāju uzmanību, ir platformas vietējā monēta Binance Coin. Tā ir ne tikai lieliska investīciju iespēja (uzziniet, kāpēc vēlāk), bet arī ļauj samazināt tirdzniecības maksu uz pusi.

Tas nav piemērots iesācējiem, taču to kompensē neskaitāmos veidos.

** ICO – Sākotnējais monētu piedāvājums ir kopfinansēšanas līdzeklis, kas koncentrēts ap kriptonauda. Būtībā starta uzņēmums piedāvā “žetonus”, kurus pēc projekta uzsākšanas var izmantot valūtai, Bitcoin vai citām monētām. Lasīt pilns paskaidrojums Vikipēdijā.

Binance funkcijas:

 • pārbaudītDibināts: 2017. gads
 • pārbaudītIzpilddirektors: Čengpeng Džao
 • pārbaudītValūtas: 188 Tirdzniecības pāri
 • pārbaudītMaksājuma iespējas: Kriptogrāfija
 • pārbaudītPārbaude: 1. līmeņa verifikācija nav jāveic 2. līmeņa personu apliecinošs dokuments
 • pārbaudītĀtrums: Tūlītējie depozīti | Ātrie darījumi
 • pārbaudītApp: Jā
 • pārbaudītTirdzniecības rīki: Basic un Advanced View
 • pārbaudītGalvenā mītneALinkedin saka Āzija. 2018. gada janvāra baumas Pieprasiet Tokiju. CEO Chengpen Zhao teica, ka komanda ir “izkaisīta” nacionālajā TV.
 • pārbaudītMaksa: .1% (0,05% ar BNB)

Kā darbojas Bitcoin apmaiņa?

Veicot darījumu, jūs nepērkat un nepārdodat no platformas. Lai tirgotos ar Binance, jums jau ir jābūt kriptogrāfijai seifs, kuram uzticaties (vai bezsaistē a aparatūras maks. ĻOTI DROŠI).

Kas ir Binance?

Binance ir digitāla aktīvu apmaiņa, kas atbilst pircējiem un pārdevējiem. Kriptogrāfijas – kriptogrāfijas darījumi tiek veikti starp lietotājiem, un apmaiņa prasa maksu par nepatikšanām. Atšķirībā no daudzām biržām, jūs nevarat iegādāties kriptogrāfiju no Binance.

Ja jums jau ir kriptogrāfija, dodieties uz apmaiņu, iemaksājiet un izvēlieties savu tirdzniecības pāris**.

Binance nav Bitcoin brokeris (platforma, kas maina fiat valūtu pret BTC).

**Tirdzniecības pāri – Termiņš divu valūtu savienošanai pārī tirdzniecībai. Piemēram, BTC / ETH. Šajā gadījumā jūs piekrītat tirgot savu BTC par ETH vai otrādi.

tirdzniecības pāra kriptonauda

Populārākie BTC pāri atrodas augšējā labajā stūrī kopā ar meklēšanas funkciju. Tagad jūs varat pirkt vai pārdot ADA par BTC.

Vai Binance ir droša?

Es biju pārliecināts, ka Binance nedaudz neskaidra darbība un bāze Āzijā dažus lietotājus atbaidīs. Fakts, ka tas tirgū ir tik jauns, ir vēl viens faktors, kas smagi ietekmē cilvēku prātus. Lieki teikt, ka daudzi vērsās piesardzīgi.

binance apmaiņas apskats

Binance – paziņojums par drošības risku.

Binance pārskats: krāpšana vai laba kripto apmaiņa?

Binance apgalvo, ka ir veltīts jūsu drošībai. Tās bija vienīgā apmaiņa, kuru esmu izmantojis, kas man regulāri atgādināja par drošības procedūrām. Tomēr viņi nav pārāk atvērti par saviem drošības protokoliem. Viņu Par lapa apgalvo “daudzpakāpju & daudzkopu ”sistēmas arhitektūra – lai ko tas arī nozīmētu.

Tomēr, neskatoties uz bailēm, Binance ir iekarojusi sabiedrības sirdis. Papildus standarta 2FA procedūrām ir: labu zīmju skaits Binance:

 • AReddit.com/r/Binance – Binance sub ir diezgan pozitīvs. Lielākā daļa lietotāju ir draudzīgi pret apmaiņu un saka, ka tā ir droša. Šis pavediens Ja jauns lietotājs jautā par drošību, tas ir labs piemērs.
 • AChenpeng Zhao – Izpilddirektors ir labi pazīstams un cienīts, savas karjeras laikā strādājis pie daudziem blokķēdes projektiem.
 • AAugsts sabiedrības noskaņojums – Binance ir zvaigžņu reputācija.
 • ARiska kapitāla nodrošināšana – Pēc uzņēmuma ICO tas acīmredzot savāca vēl 10 miljonus dolāru finansējumā no Melnā cauruma galvaspilsēta. Tās finanšu bāze ir droša.

Spriedums: Drošības pārbaudes.

Kādas ir Binance maksas par darījumiem / naudas izņemšanu?

Binance iekasē dzīvokli .1% maksa visos darījumos.

Atšķirībā no konkurentiem, kuri peļņas gūšanai pieprasa maksu par izgatavotāju / ņēmēju vai palielina monētu cenas, Binance ir caurspīdīga, vienkārša un viegli saprotama.

Bet tur ir nozveja …

Binance ir daži ļoti augstas izmaksas par izņemšanu par altkoīniem. Bitcoin vai Ethereum izņemšana ir vairāk vai mazāk standarta, bet dažām citām monētām maksa var būt izspiešanas robeža. Kā pareizi norāda Reddit lietotājs “patvaļīgi”:

“Lietotāja krāpšana atklātā vietā. Tas ir smieklīgi. KRIPTOCURTIJAI BIJA NOLEMJIET PĀRTRAUKT ŠO TŪRNIEKU *********, BINANCE. ”

Viņi reaģē pārmērīgi, taču tas atspoguļo daudzu cilvēku noskaņojumu tīmeklī.

Izstāšanās maksa

Šeit ir norādītas maksas par populāru altkoīnu izvēli:

 • pārbaudītRipple: .15 XRP
 • pārbaudītDomuzīme: .002 DASH
 • pārbaudītIOTA: .5 IOTA
 • pārbaudītMonero: .04XMR

Augstākas maksas attur no liela skaita mazu darījumu skaita un veicina likviditāti. Loģika ir tāda, ka, ja lietotāji netiek aicināti atteikties, viņi, visticamāk, turpinās tirgoties.

Tomēr tas visus nepriecē.

binance apmaiņas lietotāju atsauksmes

Jūtieties brīvi izslēgt izņemšanas maksas pavediens Reddit lai redzētu lietotāju teikto 2018. gada janvārī.

Pro padoms:

Tirgojot retas monētas, maksa būs augsta. Tā tas vienkārši ir. Neviena apmaiņa neapmierinās visas jūsu vēlmes. Ja jūs interesē kāda monēta, veiciet dažus pētījumus, lai uzzinātu, kura apmaiņa par to piedāvā vislabāko maksu. Dodieties uz vietni Coinmarketcap.com un meklējiet savu valūtu. Noklikšķiniet uz Tirgi un redzēsiet visas biržas, kurās tiek piedāvāta jūsu monēta. No turienes Google, kas maina + izņem maksu. Salīdziniet un izvēlieties labāko piedāvājumu.

Kas ir BNB monēta?

Binance Coin (BNB) ir pašas Binance kriptonauda. To var iegādāties vai pārdot biržā. Sākotnēji Binance izveidoja 200 miljonus no tiem, un katru ceturksni plāno izmantot 20% peļņas, lai tos atpirktu. tos iznīcināt!

Binance atpirks savu žetonu un iznīcinās pusi no tiem, tādējādi ierobežojot piegādi un palielinot vērtību.

BNB var izmantot, lai apmaksātu tirdzniecības un izņemšanas maksu vietnē. Kad jūs izmantojat BNB, lai samaksātu tirdzniecības maksas, maksa ir .05%. Atlaide samazināsies katru gadu.

binance pārskats

Kā Binance tirdzniecības maksas salīdzina ar konkurentiem?

Salīdzinot ar konkurentiem, maksa joprojām nav tik slikta. Ņemot vērā to, ko jūs ietaupāt uz tirdzniecības maksām, tas, iespējams, izlīdzinās, ja neveicat pārāk daudz līdzekļu.

Ja jūs daudz tirgojat un neveicat daudz izņemšanu, tā ir ārkārtīgi lēta platforma.

Lūk, kā tas notiek konkurences apstākļos:

 • pārbaudītBitstamp: .25% tirdzniecības maksa | 5% maksa par kredītkarti
 • pārbaudītBittrex: .25% tirdzniecības maksa
 • pārbaudītLocalBitcoins: Nav “maksas” 1% komisijas maksa par pārdošanu | Augstākas monētu cenas
 • pārbaudītCEX.IO ” Makera maksa: .16% | Taker maksa –25%

Kādi ir Binance ierobežojumi verificētiem / nepārbaudītiem lietotājiem?

Vēl viena no manām iecienītākajām Binance priekšrocībām ir fakts, ka jūs varat noguldīt, tirgot un izņemt valūtu bez verifikācijas. Tomēr, ja vēlaties atvērt augstākas robežas, jums ir jāsaņem mazliet personiskāka kompānija.

Šeit ir Binance pašreizējie ierobežojumi dažādiem līmeņiem:

 • pārbaudīt1. līmenis: Var izņemt līdz 2 BTC dienā
 • pārbaudīt2. līmenis: Var izņemt līdz 50 BTC dienā. Nepieciešams valdības ID

Lai iegūtu lielākas summas, jūs varat pakāpties līdz 3. līmenim (elpu!). Lai to izdarītu, jums jāsazinās ar uzņēmumu.

Kādas ir Binance verifikācijas prasības 2. līmenim?

Ja vēlaties pārtraukt niecīgu 2BTC dienā izņemšanas limitu ķēdes, izlīdzinot, jūs saņemsiet 50BTC dienā, lai spēlētu. Atšķirībā no daudzām citām apmaiņām, Binance pārbaude nav tik grūta vai invazīva. Tikai valdības ID darīs.

Vispirms noklikšķiniet uz mazās galvas augšējā labajā stūrī un pēc tam iesniedziet dokumentus, noklikšķinot uz vienas no divām saitēm lapā.

binance līmenis2

Noklikšķiniet uz mazās galvas augšējā labajā stūrī un pēc tam iesniedziet savus dokumentus

Tagad vienkārši aizpildiet informāciju un augšupielādējiet dokumenta priekšpuses un aizmugures fotoattēlus.

Aizpildiet informāciju un augšupielādējiet fotoattēlus.

Salīdzinājumā ar citām, vairāk invazīvām apmaiņām (*** klepus **** Bitstamp *** klepu ***), tas ir salīdzinoši bez sāpēm. Jums vienkārši jāgaida atbalsts, lai jūs verificētu. Runājot par atbalstu …

Kā notiek Binance klientu atbalsts?

Klientu atbalsts ir tāds pats kā tiesneši sportā: viegls mērķis dusmu noņemšanai. Gandrīz katrā apmaiņā, kuru esmu izpētījis, bija briesmīgas klientu atbalsta atsauksmes, pat ja atbalsts patiesībā bija labs. Neapmierinātie klienti, visticamāk, sūdzas, nevis laimīgie slavē.

Bet Binance bija mazliet savādāka.

binance atsauksmes

Pozitīvas atsauksmes? Tas ir kaut kas jauns.

Atbalsts tiek piedāvāts vairākās valodās, tostarp angļu, franču un ķīniešu.

Viņi aktīvi darbojas sociālajos medijos, īpaši viņu Reddit un Twitter. Jūs varat arī iesniegt pieprasījumu viņu atbalsta lapā. Piezīme: Binance vairs nepiedāvā atbalstu, izmantojot telegrammu (2018. gada janvāris).

2018. gada janvāris: Atbalsta apgalvojumi, ka viņu uzkrājums kavē viņus. Parasti atbildes laiks ir 3 dienas. Atbalsts.Binance.com.

Ne visi tomēr ir laimīgi. Daudzi apgalvo, ka noguldījumi vai verifikācija prasa pārāk ilgu laiku vai ka atbalsts nav reaģējošs. Tomēr mans labākais minējums ir tāds, ka tie dažkārt ir vienkārši pārslogoti.

Nācās to kopīgot no savas Twitter lapas par video konkursu:

binance atsauksmes

Miris.

Kā tirgot Bitcoin uz Binance

Binance ir viena no labākajām biržām tirgū, taču tā nav no tām draudzīgākajām iesācējiem. Tradeview ir pieejams gan Basic, gan Advanced, taču pat Basic nav viegli uztvert. Tomēr tas nav tik grūti. Tā kā darījuma veikšanai nebija nepieciešama pārbaude, pirmo varat veikt gandrīz uzreiz.

1. solis: izveidojiet savu kontu

Iet uz Binance.com un augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz Reģistrēties.

binance reģistrācija

Ievadiet dažus galvenos datus.

binance apmaiņas reģistrācija

Noklikšķiniet uz saites verifikācijas e-pastā, kuru Binance jums nosūta.

2. solis: iespējojiet 2FA

Binance sniedz jums vairākus drošības brīdinājumus, kad izveidojat savu kontu. Vispirms jums tiks lūgts pārskatīt dažus drošības padomus.

binance apmaiņas apskats

Noklikšķiniet uz katra lodziņa pa labi, lai Binance uzzinātu, ka esat tos pārskatījis. Pēc tam Binance jums stingri ieteiks 2FA. Uzstādīt!

binance iespējot 2FA

Ja izvēlaties Google autentifikāciju, jums tiks lūgts lejupielādēt lietotni. Šeit ir ceļvedis kā iespējot 2FA Binance izmantojot Google autentifikatoru.

Ja izvēlaties īsziņu, jums tiks lūgts ievadīt tālruņa numuru un pēc tam ievadīt tam nosūtīto piekļuves kodu.

binance SMS verifikācija

3. solis: noguldīt līdzekļus

Kā jau teicu iepriekš, no Binance nevar iegādāties nevienu kriptogrāfiju. Jums ir jāiemaksā no maka.

Kā noguldīt kriptogrāfiju Binance

Depozīts ir vienkāršs. Augšējā labajā stūrī dodieties uz fondiem un nolaižamajā izvēlnē izvēlieties Depozīti. No turienes vienkārši izvēlieties vajadzīgo valūtu, nokopējiet adresi un nosūtiet šo valūtu no sava maka uz Binance.

4. solis: sāciet tirdzniecību!

Tagad jautrība sākas! Ir pienācis laiks paķert partneri un sākt darīt Do-Si-Do. Dodieties uz cilni Exchange augšējā kreisajā stūrī un izvēlieties vēlamo skatu. Pagaidām vienkārši palieciet pie pamata.

binance sākt tirdzniecību

Tagad jūs atrodaties tirdzniecības zonā. Lietas sāk kļūt dumjš. Apskatāmas 10 dažādas sadaļas. Un tas ir tikai Pamatskats. Sadaļā Binance atbalsts ir aprakstošs attēls:

finanšu biržas tirdzniecība

Tas nav krāsojums pēc skaitļiem; tas ir Basic View.

Sākumā tas varētu izskatīties biedējoši, taču šobrīd jums patiešām ir jāzina tikai tas, kuru pāri vēlaties tirgot un kā to iegādāties. Iepriekš 9. sadaļā ir norādīti tirdzniecības pāri, kā arī meklēšanas lodziņš. Jūs varat atrast savu pāri un pēc tam izmantot 7. sadaļu pirkšanai vai 8. sadaļu pārdošanai. Ievadiet vajadzīgo summu un voila.

binance-trading-pair

Binance atsauksmes Vai Binance Legit?

Pat pieaugot no starta līdz kriptogrāfijas apmaiņas superzvaigznei, daudzi cilvēki joprojām jautā, vai Binance ir likumīgs.

Tas ir.

Atsauksmes tīmeklī parasti ir pozitīvas. Klientu atbalsts labi paveic pieprasījumu, darījumi notiek viegli, noguldījumi ir ātri un tirdzniecības pieredze ir lieliska.

Pagaidām nav ziņots par būtiskām problēmām un arī nevienu uzlaušanu. Es atklāju, ka daudzi cilvēki ir noraizējušies par to, vai uzņēmums turpinās darboties, taču viņi ir pārspējuši cerības. Viņi turpina pieaugt, un pasaule to ievēro. Izpilddirektoram ir pat bijuši redzami vietnē Bloomberg.

“Pasaulē lielākā kriptovalūtas maiņa turpina palielināties.”

– Blumbergs

Pozitīvas Binance atsauksmes

 • Zema tirdzniecības maksa
 • Šķidrie tirgi
 • Ātri ātrumi
 • Lieliski tirdzniecības pāri
 • Labs klientu atbalsts

Negatīvās Binance atsauksmes

 • Izstāšanās maksa
 • Putekļi (netirgojami pārpalikumi)

Pozitīvu atsauksmju piemēri

pozitīvs pārskats

Nākamajā kadrā lietotājam ir uzticēšanās problēmas (TooMeInRealLife) ar Binance, taču atbalsts tiek ātri parādīts, lai tos novērstu.

binance pārskats

Ko saka negatīvās bilances atsauksmes

Negatīvās atsauksmes koncentrējās gandrīz tikai uz izņemšanas maksām un putekļiem. Putekļi ir monētas atlikušās daļas, kas uzkrājas jūsu kontā, jo tās nav izsekojamas. Binance vēl nepieļauj dalītu tirdzniecību, jūs varat tirgot tikai veselas monētas (1 IOTA, nevis 693 IOTA). Emisiju vēl vairāk papildina tirdzniecības maksa. Ja jūs pērkat 1 IOTA, Binance ņem 1% par maksu, atstājot jums ar 9 IOTA. Tas nozīmē, ka jūs nevarat tirgot tikko iegādāto IOTA! Risinājums ir Binance Token izmantošana tirdzniecības maksām.

Binance apgalvo, ka strādā pie tā risināšanas. Tas automātiski “slaucīs” jūsu putekļus un pārveidos tos par Binance Monētu

Apmeklējiet uzņēmuma vietni atjauninājumu un ieteikumu pavediens vietnē Reddit lai sajustu, cik ļoti sabiedrība ienīst putekļu un izņemšanas maksu.

Top 3 iesācējiem draudzīgas Binance alternatīvas Fiat valūtai

Ja jums ir klaiņojoša acs, tirgū ir daudz konkurentu, kas ļauj viegli piekļūt kriptogrāfijai ar fiat (un neizspiež jūs to izņemt).

1 # Monētu bāze

kriptovalūtas brokeris

Monētu bāze ir pasaulē lielākais Bitcoin brokeris. Tas pārdod Bitcoin, Ethereum un Litecoin apmaiņā pret fiat valūtu (USD, EUR). Ja jūs meklējat uzticamu, regulētu un drošu veidu, kā iegādāties Bitcoin ar kredītkarti, tā ir visērtākā metode. Varat arī izmantot viņu apmaiņu GDAX, lai veiktu darījumus ar citiem lietotājiem. Tā ir vispiemērotākā iesācējiem draudzīgā pieredze tīmeklī. Izlasiet mūsu pilns Coinbase pārskats lai uzzinātu, kā droši iegādāties savu pirmo Bitcoin.

2 #LocalBitcoins

LocalBitcoins.com logotips

LocalBitcoins ir vienādranga tīkls, kurā lietotāji tieši tirgo Bitcoin savā starpā. Tā kā jūs tirgojat tieši ar citu lietotāju, drošība ir zema un risks ir augsts. Tomēr pārsvarā pārskaitījumi notiek bez izdošanas. Ja jūs meklējat vienkāršu veidu, kā 100% anonīmi iegādāties Bitcoin ar USD (vai jebko citu), tas tā ir. Tomēr tas ir tikai Bitcoin. Nelietojiet tirdzniecību vietnē LocalBitcoins, vispirms neizlasot visu mūsu pārskatu.

3 # Krakena

krakena logotips

Ja trūkst valūtas kursa, iespējams, ir pienācis laiks atlaist Krakena. Kraken nav vispiemērotākā iesācējiem draudzīgā platforma, taču tā piedāvā bankas noguldījumus vairākās valūtās. Pēc tam jūs varat aizņemties, izmantojot savu novatorisko platformu, lai tirgotos ar daudzām atdzistām monētām un pat maržas tirdzniecību. Tas atbalsta USD, CAD, GBP, EUR un JPY.

Binance pret Bittrex

Binance pret Bittrex ir līdzīgi jeņķiem pret Red Sox vai kaķiem pret suņiem: debates nekad nebeidzas. Abas ir digitālo aktīvu apmaiņa ar uz priekšu orientētu līderību, kas ir nopelnījis savu dominējošo stāvokli. Sarkanajā stūrī Bittrex lepojas ar drošu tirdzniecību, izmantojot vienkāršu saskarni. Zilajā stūrī Binance maina spēli, piedāvājot nepārbaudītu dažu retāko monētu (un mēģinot iedot jums Porsche to darot).

binance apmaiņa Bittrex biržas mājas lapa

Šīs titula uzvarētājs nonāk pie tā, kas jums personīgi nepieciešams. Apskatīsim, kura ir labākā Bitcoin apmaiņa, Bittrex vai Binance.

Bittrex Vitals

 • Valūtas: 190+ digitālās valūtas, bez fiat
 • Depozīts: Kriptogrāfija (ja vien USD 10 000 nav lielāka)
 • Izstāšanās: Kripto
 • Pārbaude:
 • Depozīta ātrums: Tūlītēja
 • Lietotne:
 • Maks:
 • Komisija: .25%
 • Tirdzniecības pāri: Simtiem

Bittrex vs Binance

 • Maksa: Binance
 • Draudzīgums iesācējiem: Bittrex
 • Reputācija: Binance
 • Drošība: Bittrex
 • Atbalsts: Binance
 • Lietotne: Binance
 • Likviditāte: Binance
 • Izrāde: Kakla saite
 • Tirdzniecības pāri: Kakla saite

Bittrex ir viena no vismodernākajām tirdzniecības iespējām tīmeklī. Tas bija dibinājusi tiešsaistes drošības profesionāļu grupa kas ir veltījuši uzņēmumu drošas un ātras Bitcoin tirdzniecības pieredzes nodrošināšanai. Tas ir iecienīts nopietnu tirgotāju vidū ar stabilitāti, drošību un likviditāti. Tas ir galvenais Binance konkurents tikai kriptogrāfijas nozarē.

Tas ir ļoti regulēts, tas nozīmē, ka ir vairāk verifikācijas. Tomēr šī papildu pārbaude nodrošina lielāku stabilitāti un drošību.

Uzvarētājs – Binance

Binance nāk priekšā vairākās kategorijās. Bet, manuprāt, tas tiešām ir atkarīgs no tā, ko vēlaties. Lai iegūtu regulētāku un drošāku tirdzniecības pieredzi, Bittrex. Ja vēlaties piekļūt vairākam altkoīnam ar mazāku verifikāciju, izvēlieties Binance.

Binance FAQ

J: Kur atrodas Binance?

A: Es vēlos, lai es jums varētu konkrēti atbildēt, bet es nevaru. Viens no Reddit apakšgrupas moderatoriem teica “Šajā brīdī galvenā mītne tiek uzskatīta par Japānu (2017. gada decembris).” Labā ziņa ir tā, ka Japāna ir viens no progresīvākajiem kriptogrāfijas biržu tirgiem.

J: Vai Binance ir 100% droša?

A: Binance diezgan klusē par savu drošību. Tās protokoli nav labi zināmi, taču tiek uzskatīti par drošiem. Vēl nav bijuši jautājumi. Tā izpilddirektora un finanšu atbalstītāju pārredzamība ir pietiekama, lai cilvēki viņiem uzticētos.

J: Vai Binance pieņem USD noguldījumus?

A: Nē. Tas ir paredzēts tikai kriptogrāfijai.

J: Vai Binance panes tirdzniecības robotus?

A: Tas ir savvaļas rietumi, cilvēks. Protams, jūs varat izmantot tirdzniecības bot. Vienkārši nelietojiet to ļaunprātīgi, pretējā gadījumā jūs uz laiku tiksit aizliegts. Ja vēlaties nopelnīt daudz naudas, tirgojoties ar Bitcoin, pārbaudiet tos 12 rīki nopietniem kriptogrāfijas tirgotājiem.

J: Vai Binance atbalsta ASV klientus?

A: Jā, ASV klienti var izmantot Binance.

J: Vai Binance pieprasa pārbaudi?

A: 1. līmenim nē. 2. līmenim jums jāiesniedz personas identitāti apliecinošs dokuments ar fotogrāfiju.

J: Kas ir Binance Monēta (BNB)?

A: Binance ir vietējais marķieris ar nosaukumu BNB. To var izmantot, lai samaksātu par tirdzniecības maksu vietnē. Uzņēmums mākslīgi ierobežo tā piedāvājumu, tāpēc tā vērtība nepārtraukti pieaug.

J: Es izņemu naudu, bet tā nenāca. Ko man darīt?

A: Ja jums ir problēmas ar izņemšanu, pārbaudiet izņemšanas statusu savā vēsturē. Ja tas parāda, ka tas nav apstiprināts, vienkārši esiet pacietīgs. Ja tas ir apstiprināts un jūs to neesat saņēmis, jums galamērķī jārunā ar atbalstu.

Kas kriptopozitīvam patīk / nepatīk

Patīk

 • Ātri ātrumi – Atbilstošais motors darbojas zibenīgi. Ar vairāk nekā miljonu sekundē jums nekad nav tik ilgi jāgaida, lai kaut ko darītu.
 • Likviditāte – Binance soda naudas izņemšanas maksa palīdz uzturēt pasūtījumu grāmatas. Viņu grāmatas ir tik šķidras kā ledus tuksnesī.
 • Giveaways – Binance harkens atgriežas vecās skolas tiešsaistes kazino pasaulē. Viņiem regulāri notiek konkursi, kuros tiek pasniegtas dažas nopietni greznas balvas.
 • Zema tirdzniecības maksa – Ja jūs darāt lielu apjomu un neplānojat veikt mazas izmaksas, Binance ir nepārspējama. Tirdzniecības maksa par 1% ir izdevīga cena.
 • Pārbaude nav nepieciešama – 1. līmenim nav nepieciešama verifikācija, un tas ļauj izņemt līdz pat 2 BTC dienā!

Nepatīk

Hei, nekas nav ideāls …

 • Izstāšanās maksa – Dažiem altkoīniem ir neizskaidrojami augstas nodevas. Tas veicina likviditāti. Tomēr dažas no nodevām ir robežas izspiešana. Es teikšu, ka Binance aizsardzībā maksa ir vienāda neatkarīgi no tā, vai izņemat 50 000 vai 50 ASV dolārus, tāpēc jūs varat vienkārši veikt lielus naudas izņemšanas gadījumus retāk.
 • Nav Fiat – Binance nevar izmantot USD vai EUR.
 • Putekļi – Binance nepieļauj dalītu tirdzniecību, tas nozīmē, ka jūs uzkrājat netirgojamas monētu daļas. Viņi strādā pie risinājuma.

Mūsu Binance pārskata galīgais spriedums

Binance ir visaktīvākā apmaiņa pasaulē, un tā ir pārņēmusi pasauli vētraini. Viņi ir visas kriptogrāfiskās pasaules priekšgalā. Porsche dāvanas, novatoriski tirdzniecības dzinēji un inkubatoru laboratorijas, kur viņi atbalsta blokķēdes jaunizveidotus uzņēmumus – Binance to visu dara.

Viņi ne tikai atvieglo tirdzniecību, bet arī padara to jautru un lētu. Tas nav visdraudzīgākais iesācējiem, un viņi ir mazliet ēnaini par savu atrašanās vietu, taču drošība un stabilitāte ir izturējusi laika pārbaudi (vismaz īsu laiku). Sabiedrībai patīk zemas maksas, liels monētu klāsts un liels atbalsts. Viņi arī mīl detalizētu tirdzniecības saskarni.

Kamēr jūs neizņemat savas monētas pārāk bieži, jūs nesaskatīsit nekādas būtiskas problēmas.

Spriedums:

Binance ir zemas maksas platforma, kas ir lieliski piemērota visu iespējamo monētu tirdzniecībai. Bet tas nav piemērots iesācējiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me