Ieguldījumi Teladoc Health, Inc (NYSE: TDOC)

Teladoc Health, Inc. (NYSE: TDOC) ir telekomunikāciju un virtuālās veselības aprūpes uzņēmums, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Nodrošinot tādas platformas kā mobilās lietotnes un videokonferences personisku medicīnisko tikšanos vietā, Teladoc pārvērš veselības aprūpes sniegšanas veidu. Pakalpojumus sniedzot vairāk nekā 130 valstīs, uzņēmums turpina straujas izaugsmes ceļu un neuzrāda palēnināšanās pazīmes.

Kas ir Teladoc Health, Inc (TDOC)?

Teladoc ir viens no visilgāk strādājošajiem virtuālās veselības uzņēmumiem pasaulē. Kad operācija sākās 2002. gadā, uzņēmums sāka pacientu savienošanu ar ārstiem praktiski Teksasas štatā. Pēc dažiem agriem panākumiem uzņēmums dažus gadus vēlāk sāka darboties valstī. Attīstot attiecības ar lielām organizācijām un apdrošināšanas sabiedrībām, viņu lietotāju bāze strauji pieauga, kad darba devēji sāka piedāvāt Teladoc kā iespēju darbinieku veselības pabalstu ietvaros. Divas desmitgades vēlāk uzņēmums tagad nodarbina 4000 un piedāvā pilnu pakalpojumu komplektu, kas paredzēts visu veselības aprūpes aspektu integrēšanai. Šī “visa cilvēka” pieeja ļauj nodrošināt pilnu veselības aprūpes risinājumu individuālām vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai tā ir nodošana vai otrais atzinums, Teladoc piedāvā pakalpojumus gandrīz ikvienam, kam tas nepieciešams.

Veicot stratēģiskus pasākumus, uzņēmums ir sevi pierādījis kā vienīgo lielāko uzņēmumu telekomunikāciju nozarē klientu skaita ziņā. To nodrošināja galveno konkurentu Ameridoc un Consult A Doctor iegāde nozares pirmsākumos 2014. gadā. Veicot šos pasākumus, uzņēmumam Amerikas Savienotajās Valstīs bija salīdzinoši maz konkurences, kas ļāva strauji augt. Mūsdienās uzņēmumam uzticas tādas organizācijas kā Microsoft un Target, lai sniegtu veselības pakalpojumus saviem darbiniekiem. Kopumā Teladoc ir vairāk nekā 50 miljoni maksājumu klientu ASV.

Virtuālā aprūpe tiek uzskatīta par arvien nozīmīgāku veselības aprūpes nākotnes daļu. Piekļuve tādiem pakalpojumiem kā garīgās veselības speciālisti daudzās jomās ir ierobežota, un spēja nodrošināt piekļuvi iepriekš nepieejamiem pacientiem ir viena no lielākajām virtuālās aprūpes priekšrocībām. Virtuālās aprūpes ērtības un konfidencialitāti pacienti, it īpaši jaunākās paaudzes pārstāvji, bieži min kā vienu no galvenajiem virzītājspēkiem virtuālās aprūpes meklēšanā. Gados vecākiem pacientiem iespēja meklēt veselības aprūpi bez nepieciešamības atstāt savu māju ir ārkārtīgi pievilcīga. Tiek novērsti tādi šķēršļi kā laiks, mobilitāte un attālums, kā rezultātā vairāk cilvēku meklē ārstēšanu.

Kāpēc Teladoc Health, Inc (TDOC) Matērija?

Eksponenciāli pieaugot virtuālās aprūpes ieviešanai, Teladoc ir ļoti labi pozicionēts kā viens no pasaules līderiem šajā jomā. Tikai pēdējo 5 gadu laikā virtuālie apmeklējumi caur Teladoc ir pieauguši no 576 000 2015. gadā līdz vairāk nekā 10,6 miljoniem 2020. gadā. Palielinājusies arī to lietotāju daļa, kas atrodas ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, un tagad tie veido vairāk nekā 20% no Teladoc apmeklējumiem. Tas ir nozīmīgi, jo adopcija citās pasaules vietās nav bijusi tik ātra kā Amerikas Savienotajās Valstīs. Tā kā citās pasaules daļās tiek vairāk apzināta un pieņemta virtuālā aprūpe, Teladoc šajās vietās ieliktais pamats atmaksāsies nākamajos gados..

Vēl viens Teladoc popularitātes iemesls ir tā integrētā pieeja veselības aprūpei. Papildus virtuālajām vizītēm ārstu apmeklējumos uzņēmums piedāvā arī garīgās veselības aprūpi, hroniskas aprūpes vadību un speciālistu pakalpojumus. Izmantojot šo pieeju, uzņēmums nodrošina, ka jau no pirmās vizītes pacienti ārstēšanas laikā var turpināt izmantot Teladoc piedāvāto produktu piedāvājumu. Pateicoties savienojumiem ar veselības aprūpes sistēmu, Teladoc piedāvā arī „ieejas durvis” personīgai ārstēšanai tiem, kam nepieciešami šāda veida pakalpojumi. Šī integrācija ar tradicionālo veselības aprūpes nozari ir kritisks virzītājspēks, lai pacientus piesaistītu Teladoc platformai.

Pieaugot klientu vajadzībām, pieaug arī Teladoc stratēģija. Līdztekus organiskai izaugsmei, stratēģiskie soļi laika gaitā ir padarījuši uzņēmumu spēcīgāku. Kopā, 12 iegādes ir pabeidzis uzņēmums, un katrs no tiem aptver atšķirīgu adresējamo tirgus segmentu. Šīs iegādes ir bijušas viens no galvenajiem izaugsmes virzītājiem pēdējo gadu laikā. Daži no šiem jauno piedāvājumu piemēriem, kas ir iespējami, iegādājoties, ir InTouch Health, Labākie ārsti, un Tu esi veselīgākais 

Teladoc Health, Inc (TDOC) Perspektīvas

Neskatoties uz to, ka virtuālajā aprūpes telpā jau dominē Teladoc, ir daudz iespēju augt. Pašlaik 40% no Fortune 500 uzņēmumiem izmanto Teledoc veselības pakalpojumus. Ja tas ir kaut kas norādīts, tur joprojām ir liels tirgus, kas vēl nav sasniegts. Kad jaunie lietotāji pievienojas sistēmai un to lieto pirmo reizi, visticamāk, viņi turpinās izmantot sistēmu, tiklīdz būs redzamas ērtības un priekšrocības. Covid-19 pandēmija, visticamāk, ir paātrinājusi šo pārmaiņu, jo pievienojas jauni lietotāji, lai izvairītos no personīgiem medicīniskiem apstākļiem un izvēlētos virtuālo aprūpi.

Izmantojot esošo modeli, bizness ir ļoti pielāgojams un laika gaitā tas tikai uzlabosies. Kad platformai pievienojas vairāk pacientu, Teladoc ātri pievieno papildu pakalpojumus, lai apmierinātu jauno klientu vajadzības. Piemēram, Teladoc apvienošanās ar Livongo 2020. gadā uzņēmumam pavēra pilnīgi jaunu izaugsmes ceļu. Redzot tendenci, ka arvien vairāk pacientu ir nepieciešamas hronisku slimību ārstēšanas iespējas, Teladoc savā portfelī piesaistīja vienu no hroniskās aprūpes vadības līderiem, izmantojot aptuveni 18,5 miljardu dolāru darījums apvienoties ar Livongo. Izmantojot šo iegādi, Teladoc ekosistēmā tika ieviesta Livongo mākoņos balstītā diabēta pārvaldības tehnoloģija, kas palīdz pacientiem kontrolēt cukura līmeni asinīs..

Kur nopirkt Teladoc Health, Inc (TDOC)

Starpnieks, kuru mēs iesakām, ir Firstrade.

Firstrade ir vadošā tiešsaistes brokeru sabiedrība, kas piedāvā pilnu ieguldījumu produktu un rīku līniju, kas izveidota, lai palīdzētu tādiem investoriem kā jūs pārņemt kontroli pār savu finanšu nākotni. Kopš dibināšanas 1985. gadā Firstrade ir apņēmusies nodrošināt augstas vērtības un kvalitatīvus pakalpojumus.

Apvienojot patentētu tirdzniecības tehnoloģiju, ļoti intuitīvu lietotāja saskarni, izcilu klientu apkalpošanu un mobilās lietojumprogrammas, Firstrade piedāvā visaptverošu risinājumu visām jūsu ieguldījumu vajadzībām.  Firstrade ir FINRA / SIPC biedrs.

Ieguldījumi Teladoc Health, Inc (NYSE: TDOC) Ieguldījumi Teladoc Health, Inc (NYSE: TDOC) Ieguldījumi Teladoc Health, Inc (NYSE: TDOC)
★★★★★ ★★★★★ Firstrade pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ M1 finanšu pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Public.com apskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Maksas

Nulle komisija

Maksas

Nulle komisija

Maksas

Nulle komisija

Konta minimums

Nav

Konta minimums

100 USD

Konta minimums

Nav

Akcijas

Bezmaksas krājumi *

* Sīkāku informāciju skatiet vietnē.

Akcijas

Nav

Veicināšana

Nav

Kopsavilkums

Virtuālās aprūpes priekšrocības kļūst arvien acīmredzamākas. Kad vairāk pacientu pieņem šo jauno medicīniskās aprūpes metodi, Teladoc būs labā stāvoklī, lai turpinātu palielināt. Pēdējo gadu desmitu laikā uzņēmums ir guvis ievērojamus panākumus, apvienojot pakalpojumus ar Teladoc nosaukumu. Šī darba rezultātā gandrīz ikviens indivīds, kurš meklē medicīnisko palīdzību, iespējams, apsver iespēju domāt par Teladoc vai kādu no tā daudzajiem meitasuzņēmumiem. Tā kā uzņēmums turpina paplašināties jaunos tirgos, izaugsmes iespējas joprojām ir ļoti daudzsološas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me