Ieguldījumi Regeneron Pharmaceuticals (NASDAQ: REGN) krājumos

Regeneron Pharmaceuticals (NASDAQ: REGN) ir farmācijas uzņēmums, kura galvenā mītne atrodas Ņujorkā. Ar vairāk nekā trīs gadu desmitu pieredzi uzņēmums ir spējis izmantot savas pētniecības un attīstības iespējas, lai ātri tirgū nonāktu narkotikas, kas mainījušas neskaitāmu cilvēku dzīvi. Uzņēmuma izstrādātie jauninājumi ir racionalizējuši zāļu izstrādes grafiku, kā rezultātā tiek panākta rentabilitāte un samazinās zāļu nonākšanas tirgū izmaksas. Uzņēmums turpina aktīvi darboties pētniecības un attīstības jomā, uzmanot jaunākos zinātniskos jauninājumus un meklējot veidus, kā tos izmantot ilgtermiņa izaugsmei.. 

Kas ir Regeneron Pharmaceuticals (REGN)?

Regeneron farmaceitisko pētījumu, kas dibināts 1988. gadā, sākotnējā uzmanība tika pievērsta smadzeņu neironu reģenerācijai, lai ārstētu pacientus ar Hantingtona slimību, Alcheimera slimību un Parkinsona slimību. Četrus gadus pēc dibināšanas viņu pirmās zāles sāka klīniskos pētījumus. Kaut arī oriģinālās zāles neizturēja šos izmēģinājumus, kopš tā laika Regeneron ir paplašinājis savu pētījumu jomu vairākās citās jomās. Pēc divu gadu desmitu izmēģinājumiem un kļūdām, uzņēmuma pirmās zāles ARCALYST ienāca tirgū 2000. gadu sākumā. Uzņēmumā tagad strādā gandrīz 9000 cilvēku visā pasaulē, un šodien tirgū ir astoņas FDA apstiprinātas procedūras. Viņu portfelis aptver plašu zāļu klāstu, aptverot alerģiskas un iekaisīgas slimības, vēzi, sirds un asinsvadu un vielmaiņas slimības, neiromuskulāras slimības, infekcijas slimības un retas slimības.

Līdzdibinātājs Džordžs D. Janopuloss pēc izglītības ir zinātnieks un tika iekļauts kā galvenais pētnieks 6 no 8 apstiprinātajām zālēm, kuras Regeneron ir laidis tirgū. Neskatoties uz prezidenta un galvenā zinātniskā direktora lomām, Yancopoulos joprojām ir ļoti iesaistīts uzņēmuma pētniecības un attīstības pusē. Turpinot savu darbu, Yancopoulos kļuva par 11. visvairāk citēto zinātnieku 1990. gados, un daudzas no metodēm un paņēmieniem, ko mūsdienās izmanto farmācijas pētījumos, ir tieši viņa pētījumu rezultāts.

Kāpēc Regeneron Pharmaceuticals (REGN) Matērija?

Regeneron pētniecības un izstrādes dzīves cikls lielā mērā gūst labumu no uzņēmuma Velocisuite tehnoloģijas, kuru uzņēmums izstrādāja 2003. gadā. Izmantojot šo rīku komplektu, tiek nodrošināti novatoriski un precīzi rezultāti visos zāļu izmēģināšanas posmos. Šis tehnoloģiju komplekts sāka attīstīties 2003. gadā, un tajā ietilpst VeolciGene, VeolciMouse un VeolciHum. Kopā šis rīku komplekts ļauj ātri manipulēt un atkārtot laboratorijas peles ģenētisko materiālu. To darot, dažādus ģenētiskos traucējumus var pavairot masā, ļaujot pelēm ražot pilnīgi cilvēka antivielas. Šie faktori ir ļoti izdevīgi zāļu testēšanai, ļaujot iegūt ļoti precīzu rezultātu, kas atspoguļo terapeitisko līdzekļu iedarbību uz cilvēkiem. Peles, kuru ģenētiskais sastāvs ir līdzīgs cilvēkiem, attīstība ļāva uzņēmumam skūšanās mēnešus no zāļu izstrādes laika skalas.

Pavisam nesen uzņēmums saņēma ievērojamu uzmanību COVID-19 ārstēšanas attīstībai. Izmantojot Velocisuite un citas tehnoloģijas, Regeneron Veselības un cilvēkresursu departaments piešķīra 450 miljonus ASV dolāru, lai izstrādātu antivielu ārstēšanu pret vīrusu ASV valdības operācijas Warp Speed ​​ietvaros. Ārstēšanai, kas pazīstama kā REGN-COV2, FDA piešķīra ārkārtas lietošanas atļauju. Regeneron saņēma ievērojamu plašsaziņas līdzekļu uzmanību, kad tika ziņots, ka REGN-COV2 tika piešķirts prezidentam Donaldam Trampam, kad viņš ārstējās ar savu COVID-19 diagnozi. Ārstēšana ir ļoti līdzīga tai, ko uzņēmums izstrādāja Ebolas pandēmijas laikā. Līdzīgs zāļu kokteilis, kas piešķirts Ebolas slimniekiem, ir izraisījis gandrīz 90% izdzīvošanas līmeni, ja tas tiek lietots infekcijas pirmajās dienās.

Regeneron Pharmaceuticals (REGN) Perspektīvas

Uzņēmumam ir vairākas zāles dažādos FDA izmēģinājuma procesa posmos. Kopumā ir 31 Regeneron iekšēji ražots medikaments, kas pašlaik ir vai nu 1., 2. vai 3. klīnisko pētījumu stadijā. Šajos pētījumos piedalījās 8400 pacienti vairāk nekā 53 valstīs. Lai gan nav iespējams paredzēt, kuri tiks apstiprināti, uzņēmuma iekšējās pētniecības iespējas ir pārliecinoši sasniegušas tādu produktu radīšanu, kas to pārdod tirgū. Uzņēmums atjauno iespaidīgu 30% no gada ieņēmumiem atgriežas pētniecībā un attīstībā. Šī ieņēmumu daļa atbilst nozares gigantiem, piemēram, Pfizer, un liecina par nopietnu apņemšanos turpināt pastāvīgu izaugsmi, dažādojot produktu piedāvājumus. Ar šo tālredzību uzņēmums konsekventi ir priekšā līknei un spēj piesaistīt arvien vairāk produktu tirgū.

Regeneron pieeja zāļu izstrādei ir unikāla, un tai ir daudz priekšrocību. Varbūt vissvarīgākais viņu pieejai ir Regeneron ģenētikas centrs, kas tika atvērts 2013. gadā un jau ir secējis vairāk nekā 1 miljona cilvēku genomus. Šis darbs ir padarījis Regeneron par vienu no lielākajām ģenētisko datu bāzēm pasaulē. Veicot pētījumus un piekrītot brīvprātīgajiem, Regeneron vāc ģenētisko informāciju, anonimizē to un pēc tam izmanto viņu analītisko programmatūru, lai apskatītu ģenētiskās īpašības. Kad dati ir analizēti, uzņēmums var izmantot šīs ģenētiskās sekvences narkotiku izpētē. Izprotot ģenētiskās sekvencēšanas nozīmi zāļu testēšanas un izstrādes nākotnē, Regeneron ir sadarbojies arī ar lielākajiem zāļu ražotājiem, piemēram, Pfizer un AstraZeneca finansēt globālas pētniecības iniciatīvas, kuru mērķis ir paātrināt un uzlabot ģenētiskās sekvencēšanas tehnoloģiju. Šīs sadarbības mērķis ir radīt pētniecības efektivitāti, kas vairāk sekmē zāļu attīstību un atklāšanu, un galu galā uzlabo cilvēku veselību.

Kur nopirkt Regeneron Pharmaceuticals (REGN) Krājumi

Starpnieks, kuru mēs iesakām, ir Firstrade.

Firstrade ir vadošā tiešsaistes brokeru sabiedrība, kas piedāvā pilnu ieguldījumu produktu un rīku līniju, kas izveidota, lai palīdzētu tādiem investoriem kā jūs pārņemt kontroli pār savu finanšu nākotni. Kopš dibināšanas 1985. gadā Firstrade ir apņēmusies nodrošināt augstas vērtības un kvalitatīvus pakalpojumus.

Apvienojot patentētu tirdzniecības tehnoloģiju, ļoti intuitīvu lietotāja saskarni, izcilu klientu apkalpošanu un mobilās lietojumprogrammas, Firstrade piedāvā visaptverošu risinājumu visām jūsu ieguldījumu vajadzībām.  Firstrade ir FINRA / SIPC biedrs.

Ieguldījumi Regeneron Pharmaceuticals (NASDAQ: REGN) krājumos Ieguldījumi Regeneron Pharmaceuticals (NASDAQ: REGN) krājumos Ieguldījumi Regeneron Pharmaceuticals (NASDAQ: REGN) krājumos
★★★★★ ★★★★★ Firstrade pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ M1 finanšu pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Public.com apskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Maksas

Nulle komisija

Maksas

Nulle komisija

Maksas

Nulle komisija

Konta minimums

Nav

Konta minimums

100 USD

Konta minimums

Nav

Akcijas

Bezmaksas krājumi *

* Sīkāku informāciju skatiet vietnē.

Akcijas

Nav

Veicināšana

Nav

Kopsavilkums

Regeneron ir farmācijas uzņēmums, kas ir stingri apņēmies ieguldīt līdzekļus pētniecībā un attīstībā. Ar šo apņemšanos viņi ir izstrādājuši vairākas pieejas un metodes, kas ir unikālas šajā nozarē. Šie notikumi ļāva tirgū nonākt stabilam terapeitisko zāļu cauruļvadam. Turpinot pievērsties ģenētiskajai sekvencēšanai kā pieejai zāļu izstrādei, tehnoloģiju uzlabojumi laika gaitā tikai vēl vairāk nostiprinās viņu kā viena no inovatīvākajām farmācijas nozares kompānijām vietu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me