Ieguldījumi korporācijā Invitae (NYSE: NVTA)

Invitae Corporation (NASDAQ: NVTA) ir biotehnoloģijas uzņēmums, kas rada ģenētiskās testēšanas produktus ar veselības aprūpi saistītām vajadzībām. Paziņotā Invitae mērķis ir censties panākt ģenētisko testu ieviešanu ikdienas veselības aprūpē. Veicot pētījumus un attīstību, uzņēmums ir izveidojis produktu, kas ļauj veselības aprūpes sniedzējiem pieņemt labāk informētus lēmumus par pacientu aprūpi. To zemās izmaksas, ļoti kurētie un precīzie testi ir kļuvuši par vienu no uzticamākajiem un uzticamākajiem ģenētisko testu komplektiem tirgū šodien.

Kas ir Invitae Corporation (NVTA)?

Ielūgtie sāka kā uzņēmuma meitasuzņēmums Genomiskā veselība, 2000. gadā dibināts genomikas uzņēmums, kas koncentrējās uz vēža noteikšanas testu izstrādi. Invitae tika izveidots 2010. gadā, un pēc tam 2012. gadā tas nodalījās atsevišķā organizācijā. Kopš tā laika uzņēmums ir pieaudzis līdz 800 darbiniekiem un veltījis savus resursus pieejamu, precīzu un pieejamu ģenētisko testu komplektu izstrādei. Šos testus var pasūtīt vai nu ārsti, kas strādā ar pacientiem ar medicīniskām problēmām, vai arī veseli cilvēki, kuri var proaktīvi pārbaudīt iedzimtus apstākļus. Tā kā 1 no 6 veseliem pieaugušajiem ģenētikas dēļ pastāv nopietnu veselības traucējumu risks, skrīnings kļūst par arvien nozīmīgāku veselības aprūpes daļu. Uzņēmums veicina savlaicīgu atklāšanu un iejaukšanos, izmantojot savus produktus, lai veicinātu dzīvesveida izmaiņas un palielinātu uzraudzību, lai novērstu nopietnāku veselības stāvokļu parādīšanos vēlāk dzīvē.

Lai izmaksas būtu zemas, testi parasti tiek veidoti konkrētai klīniskai zonai. Piemēram, klīniskās zonas, piemēram, iedzimta vēža vai sirds slimību, skrīnings maksās 250 USD par testu. Tiem, kuriem var būt nepieciešams visaptverošāks skrīninga process, eksāmenu pārbaude, kas pārbauda visu genomu, ir pieejama par 1250 ASV dolāriem. Trīs galvenie Invitae produkti ir vēža skrīninga komplekts, kardio skrīninga komplekts un holistiskā ģenētiskās veselības skrīninga komplekts.

Kāpēc Invitae Corporation (NVTA) Matērija?

Uzaicinātais atšķiras no konkurentiem dažos svarīgos veidos. Uzņēmums savus testus ir iekļāvis daudzu pakalpojumu sniedzēju apdrošināšanas segumā, kā rezultātā patērētāju izmaksas ir daudz zemākas salīdzinājumā ar daudziem citiem testēšanas pakalpojumiem. Tiem, kuriem nepieciešami testi, lai izprastu iedzimtas slimības vai neizskaidrojamus simptomus, ārsti var tiešsaistē veikt pacientu pasūtījumus. Tā kā visā pasaulē tiek lēsts, ka 300 miljoniem cilvēku ir apdrošināšana, kas attiecas uz ģenētisko testēšanu no Invitae, ietaupījumi, izmantojot Invitae sistēmu, salīdzinot ar konkurentiem, ir viens no galvenajiem ieguvumiem potenciālajiem klientiem. Papildus cenām vēl viens ieguvums ir viņu izglītības portāls un ģenētisko konsultantu pieejamība. Personas, kurām ir veikta pārbaude, ir pieejamas bez papildu maksas, un tās var spert soli tālāk un par saviem rezultātiem runāt ar profesionāli no Invitae tīmekļa portāla..

Tā kā vairāk nekā miljons pacientu veselības aprūpes vajadzībām izvēlējās Invitae, uzņēmums ir apkopojis datus un izstrādājis sistēmu, lai identificētu adresējamos tirgus segmentus, pamatojoties uz personas vecumu. Uzņēmums ir sagrupējis pacientus četros adresējamos tirgos. Pirmais identificētais adresējamais tirgus ir 0–17 gadus veci bērni, kas redzētu, ka indivīdi izmanto ģenētisko testēšanu jaundzimušo testēšanai vai attīstības kavēšanās cēloņu noteikšanai. Nākamais adresējamā tirgus segments ir 18–40 gadus veci jaunieši, kuriem var būt noderīga ģenētiskā pārbaude tādām ārstēšanas metodēm kā palīg reprodukcija un perinatālā skrīnings. Trešais segments, 41-65 gadus vecs, var gūt labumu no diagnostikas testiem, kas identificē ģenētiskos riskus slimībām, un citiem diagnostikas testiem. Visbeidzot, 65 gadu vecais tirgus ir lielākais adresējamais tirgus, kas tiek lēsts par iespēju visā pasaulē sasniegt USD 63 miljardus. Šīs personas var gūt labumu no ģenētisko testu izmantošanas tādām lietām kā onkoloģijas terapijas atlase un dzimumšūnu testēšana.

Invitae Corporation (NVTA) Perspektīvas?

Gadu gaitā uzņēmuma jauninājumi ir ļāvuši nepārtraukti samazināties izmaksām. 2015. gadā viena parauga ražošana izmaksāja vidēji 1250 USD. Piecus gadus vēlāk izmaksas ir samazinātas līdz paraugam 274 USD. Invitae ilgtermiņa mērķis ir padarīt ģenētisko skrīningu par “aprūpes standartu” ar veselību saistītos jautājumos. Lai to izdarītu, uzņēmums kopumā veica 11 stratēģiskas iegādes Kopš darbības sākuma 600 miljoni ASV dolāru. Šīs iegādes kopā uzņēmumam ir devušas gadu desmitiem ilgu pieredzi, kas saistīta ar DNS sekvencēšanu un analīzi. Šo zināšanu iekļaušana Invitae portfelī ļauj konsekventi izstrādāt jaunas un novatoriskas idejas, samazinot pētījumu izmaksas un paātrinot jaunu produktu nokļūšanas līdz sabiedrībai termiņus..

Viens nozīmīgs pieminēšanas vērts darījums ir 2020. gada jūnija darījums par uzņēmuma ArcherDX iegādi, kas specializējas vēža testēšanā. Uzņēmumam pieder tehnoloģija, kas ne tikai var atklāt iedzimtus vēža riskus, bet arī ļauj vēža slimniekiem pārbaudīt visus iespējamos ģenētiskos jautājumus, kas varētu traucēt zāles vai citas ārstēšanas iespējas. Šāda veida izpratne ir ļoti noderīga farmācijas uzņēmumiem, kas veic klīniskos pētījumus. ArcherDX arī varēs gūt labumu Invitae, pārnesot viņu pašreizējās attiecības ar lielajiem farmaceitiskajiem nosaukumiem, piemēram, AstraZeneca un Bayer. Uzņēmums lēš, ka kopējais adresējamais tirgus, kas ir atvērts šīs iegādes rezultātā, ir aptuveni 45 miljardi USD.

Kur nopirkt Invitae Corporation (NVTA) Krājumi

Starpnieks, kuru mēs iesakām, ir Firstrade.

Firstrade ir vadošā tiešsaistes brokeru sabiedrība, kas piedāvā pilnu ieguldījumu produktu un rīku līniju, kas izveidota, lai palīdzētu tādiem investoriem kā jūs pārņemt kontroli pār savu finanšu nākotni. Kopš dibināšanas 1985. gadā Firstrade ir apņēmusies nodrošināt augstas vērtības un kvalitatīvus pakalpojumus.

Apvienojot patentētu tirdzniecības tehnoloģiju, ļoti intuitīvu lietotāja saskarni, izcilu klientu apkalpošanu un mobilās lietojumprogrammas, Firstrade piedāvā visaptverošu risinājumu visām jūsu ieguldījumu vajadzībām.  Firstrade ir FINRA / SIPC biedrs.

Ieguldījumi korporācijā Invitae (NYSE: NVTA) Ieguldījumi korporācijā Invitae (NYSE: NVTA) Ieguldījumi korporācijā Invitae (NYSE: NVTA)
★★★★★ ★★★★★ Firstrade pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ M1 finanšu pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Public.com apskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Maksas

Nulle komisija

Maksas

Nulle komisija

Maksas

Nulle komisija

Konta minimums

Nav

Konta minimums

100 USD

Konta minimums

Nav

Akcijas

Bezmaksas krājumi *

* Sīkāku informāciju skatiet vietnē.

Akcijas

Nav

Veicināšana

Nav

Kopsavilkums

Invitae darbojas ļoti graujošā nozarē, kas dažu gadu laikā varētu pārveidot domāšanas veidu par veselības aprūpi. Katru dienu tiek pētīti un pārbaudīti jauni sasniegumi, kas varētu samazināt tādu nopietnu slimību kā vēzis un sirds slimības risku. Ielūgto produktu produktus ļoti paļaujas gan veselības aprūpes speciālisti, kas strādā ar pacientiem, gan veselīgi cilvēki, kuri vēlas būt labāk informēti par viņu riska faktoriem. Tā kā mūsu iedzīvotāji turpina novecot, šo tehnoloģiju nepieciešamība kļūs tikai svarīgāka.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me