Ieguldījumi CRISPR Therapeutics (NASDAQ: CRSP)

CRISPR terapeitiskaiss (NASDAQ: CRSP) ir biotehnoloģijas uzņēmums, kas izstrādā terapiju, izmantojot jaunu un novatorisku metodiku. CRISPR Therapeutics ir nosaukta pēc ģenētiskās rediģēšanas tehnikas, kuru izstrādājis viens no tās līdzdibinātājiem. Neoficiāli pazīstama kā “ģenētiskās šķēres”, CRISPR tehnoloģija sniedz iespēju griezt, aizstāt un rediģēt gēnus zinātnisko pētījumu sabiedrībai. Izstrādājot šo tehniku, uzņēmums ir pavēris durvis pilnīgi jaunam veidam, kā izstrādāt dažādu slimību ārstēšanas iespējas. Šīs jaunās iespējas maina mūsu attieksmi pret slimībām, un potenciāls pilnībā novērst iedzimtas slimības tagad kļūst par reālu iespēju.

Kas ir CRISPR Therapeutics (CRSP)

Uzņēmums ir nosaukts pēc CRISPR, kas ir īss kopu grupām, regulāri izvietotām starp īsām palindromiskām atkārtošanām. CRISPR ir DNS sekvences veids, kas nosaka un iznīcina bakteriofāgu – vīrusu daļu, kas ir atbildīga par ķermeņa atveidošanu un inficēšanu. Uzņēmums ir nosaukts CRISPR vārdā, jo viens no tā līdzdibinātājiem Emmanuelle Charpentier bija pionieris, izstrādājot veidu, kā CRISPR izmantot zinātniskā vidē, lai rediģētu ģenētisko materiālu. Šarpentjē kopā ar kolēģi Dženiferu Doudnu spēja atšifrēt šo molekulāro uzvedību baktērijās un pielietot novērošanas laikā gūtās mācības ģenētiskās rediģēšanas rīka izstrādē. Izolējot šo baktērijās atrodamo mehānismu, abi zinātnieki varēja izveidot vienkāršu veidu, kā viegli veikt DNS iegriezumus, ļaujot pievienot vai aizstāt noteiktus ģenētiskā materiāla segmentus. Tas bija revolucionārs atklājums, kas ļāva pētniekiem visā pasaulē viegli izpētīt organismus un daudz dziļāk izprast DNS lomu slimībās. Par ieguldījumu Charpentier un Doudna ieguva Nobela prēmija ķīmijā 2020. gadam.

Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Šveicē, un tam ir arī pētniecības un attīstības iespējas Amerikas Savienotajās Valstīs. Dažus īsus gadus pēc tam, kad Charpentier sāka strādāt pie CRISPR 2011. gadā, viņa 2013. gadā bija uzņēmuma līdzdibinātāja. Uzņēmums jau agri saņēma ievērojamu interesi ar Bayer, vienu no lielākajām farmācijas kompānijām pasaulē, kas iegulda uzņēmumā. Kopš tā laika uzņēmums ir pieaudzis līdz vairāk nekā 300 darbiniekiem un IPO 2016. gadā. Uzņēmums, izmantojot CRISPR, ir izstrādājis vairākus ārstniecības līdzekļus, kas atrodas dažādos klīniskā izmēģinājuma procesa posmos..

Kāpēc CRISPR Therapeutics (CRSP) ir svarīga?

CRISPR gēnu rediģēšanas platforma ir revolucionāra metode ar potenciālu novērst vairākas nopietnas slimības. Pašlaik klīniskās pārbaudes tiek veiktas vairākām zālēm, kas sasniegušas progresu. Vistālāk ceļā uz normatīvo apstiprinājumu ir uzņēmuma no transfūzijām atkarīgā β-talasēmija (TDT) un sirpjveida šūnu slimības (SCD) ārstēšana, kas vērsta uz nopietnu asins slimību ar augstu mirstības līmeni. Šīs ārstēšanas mērķis ir atdarināt ģenētiskas variācijas dažiem indivīdiem, kuru rezultātā viņiem diagnosticēti ir pazemināti vai bez simptomiem. Izveidojot šo variāciju pacientiem, kuri cieš no SCD un β-talasēmijas, ir pierādīts, ka simptomi mazinās. Šī slimību grupa, kas sagrupēta zem hemoglobinopātiju jumta, parasti prasa visu mūžu ārstēšanu, ieskaitot asins pārliešanu un biežu hospitalizāciju. Gadā ar šīm slimībām piedzimst 360 000, lai gan ne visi gadījumi ir pietiekami smagi, lai attaisnotu mūža ārstēšanu. Šī CRISPR izstrādātā terapeitiskā līdzekļa mērķis ir samazināt mirstības līmeni un padarīt slimību vieglāk pārvaldāmu pacientiem. Kaut arī SCD un β-talasēmijas ārstēšana klīniskajos pētījumos ir visattālākā, uzņēmumā ir arī vairāki citi daudzsološi kandidāti.

CRISPR Therapeutics (CRSP) izredzes

Pašreizējais darbs pie SCD un β-talasēmijas ir tikai viens ļoti mazs, bet daudzsološs veids, kā CRISPR tehnoloģiju var pielietot medicīnā. Tikai ASV un Eiropā, kur tiek veikti klīniskie pētījumi, potenciālo pacientu skaits, kas gūtu labumu no šīs ārstēšanas pašreizējā stāvoklī, pārsniedz 30 000. Šie ir tikai vissmagākie gadījumi, un CRISPR Therapeutics lēš, ka pēc tam, kad ārstēšanas režīms kļūs vienkāršāks, arī tie, kuriem ir vieglāki gadījumi, meklēs ārstēšanu. Tas ļautu kopējam pacientu skaitam sasniegt vairāk nekā 160 000 tikai ASV un Eiropā. Ja tas tiks apstiprināts ar ES un Amerikas Savienoto Valstu noteikumiem, visticamāk, ka zāles tiks pieņemtas arī citās valstīs. Šīs slimības rādītāji iedzīvotāju vidū ir daudz augstāk tādās vietās kā Āfrika, un plašai izplatībai būtu liela ietekme uz populācijām visā pasaulē.

Lai gan šī statistika ir iespaidīga, SCD un β-talasēmija ir tikai viena no daudzajām slimībām, kuras CRISPR tehnoloģija spēj ārstēt. Dažādos citos attīstības procesa posmos ir uz CRISPR balstītas shēmas tādu slimību ārstēšanai kā vēzis, diabēts un cistiskā fibroze. No notiekošajiem izmēģinājumiem gandrīz puse ir sadarbība ar Bayer un citiem lieliem uzņēmumiem. Tas ļauj uzņēmumam samazināt risku sev, kā arī CRISPR Therapeutics piešķir daudz zināšanu un kompetences. Citas partnerattiecības ietver amerikāņu uzņēmumus Viacyte un Vertex Pharmaceuticals. Vienā brīdī bija spekulācijas ar to Vertex bija ieinteresēta apvienoties ar CRISPR, ziņas, kuru rezultātā akciju cena pieauga. Tā kā CRISPR veic talantīgu zinātnisko komandu un mūsdienīgus pētījumus, uzņēmums ir piesaistījis nozares uzmanību, un uzņēmuma ilgtermiņa potenciāls investoriem joprojām ir ļoti daudzsološs.

Kur nopirkt CRISPR Therapeutics (CRSP)?

Firstrade ir vadošā tiešsaistes brokeru sabiedrība, kas piedāvā pilnu ieguldījumu produktu un rīku līniju, kas izveidota, lai palīdzētu tādiem investoriem kā jūs pārņemt kontroli pār savu finanšu nākotni. Kopš dibināšanas 1985. gadā Firstrade ir apņēmusies nodrošināt augstas vērtības un kvalitatīvus pakalpojumus.

Apvienojot patentētu tirdzniecības tehnoloģiju, ļoti intuitīvu lietotāja saskarni, izcilu klientu apkalpošanu un mobilās lietojumprogrammas, Firstrade piedāvā visaptverošu risinājumu visām jūsu ieguldījumu vajadzībām.  Firstrade ir FINRA / SIPC biedrs.

Ieguldījumi CRISPR Therapeutics (NASDAQ: CRSP) Ieguldījumi CRISPR Therapeutics (NASDAQ: CRSP) Ieguldījumi CRISPR Therapeutics (NASDAQ: CRSP)
★★★★★ ★★★★★ Firstrade pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ M1 finanšu pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Public.com apskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Maksas

Nulle komisija

Maksas

Nulle komisija

Maksas

Nulle komisija

Konta minimums

Nav

Konta minimums

100 USD

Konta minimums

Nav

Akcijas

Bezmaksas krājumi *

* Sīkāku informāciju skatiet vietnē.

Akcijas

Nav

Veicināšana

Nav

Kopsavilkums

CRISPR tehnoloģija ir viens no aizraujošākajiem un daudzsološākajiem zinātniskajiem atklājumiem pēdējā laika atmiņā. Izveidojot veidu, kā precīzi izpētīt un mainīt DNS, spēja izārstēt iedzimtas slimības ir tuvāk realitātei. Ar talantīgu zinātnisko komandu uzņēmums ir ļoti tālu zāļu izstrādes procesā, un testēšanas un apstiprināšanas procesā ir vairāki daudzsološi terapijas līdzekļi. Kopā ar saikni ar lielākajiem farmācijas uzņēmumiem, CRISPR Therapeutics rīcībā ir visi instrumenti, lai kļūtu par galveno spēlētāju kosmosā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me