Investavimas į „Iovance Biotherapeutics“ (NASDAQ: IOVA)

„Iovance Biotherapeutics“ (NASDAQ: IOVA) yra biofarmacijos kompanija, kurianti vaistus nuo vėžio. Bendrovės tyrimai siekia ilgalaikio tikslo, kad T ląstelėmis pagrįstos imunoterapijos būtų gydymo galimybė pacientams, sergantiems navikais ir kitomis kraujo vėžio rūšimis. Jei klinikiniai tyrimai bus sėkmingi, šie vaistai galėtų padėti daugybei pacientų, pateikdami labai efektyvų ir perspektyvų gydymo variantą. Metodas vis dar yra šiek tiek nauja, tačiau ankstyvi bandymų rezultatai parodė efektyvumo rodiklius, kurie yra perspektyvūs.

Kas yra „Iovance Biotherapeutics“ (IOVA)?

„Iovance Bioptherapeutics“ yra ankstyvos stadijos biofarmos įmonė, sukūrusi keletą vėžio terapijos vaistų, kurie šiuo metu atliekami klinikinių tyrimų metu. Bendrovės būstinė yra San Franciske, taip pat turi papildomų tyrimų patalpų Niujorke ir Floridoje. „Iovance Biotherapeutics“ buvo įkurta 2007 metais pavadinimu „Genesis Biopharma“. Pirmaisiais metais įmonė patyrė susijungimus ir keletą kitų struktūrinių pokyčių. Galiausiai įmonė pakeitė pavadinimą į „Iovance Biotherapeutics“ 2017 m., O tais pačiais metais paskelbė ir IPOed. Šiuo metu įmonėje dirba šiek tiek daugiau nei 200 žmonių, kurių dauguma yra mokslininkai, turintys medicinos išsilavinimą. Bendrovei vadovauja generalinis direktorius ir prezidentas dr. Maria Fardis. Dr. Fardis turi didelę patirtį pirmaujančiose bioterapijos įmonėse ankstyvosiose stadijose, o jos darbo portfelyje yra „Acerta Pharma“ – klinikinės stadijos biofarmos įmonė, kurią galiausiai įsigijo „AstraZeneca“..

Kodėl Iovance Bioterapeutics (IOVA) Materija?

Šiuo metu „Iovance Biotherapeutics“ yra keletas vaistų, kurie atrodo perspektyvūs gydymo būdai. Tyrimas sutelktas į T ląstelėmis pagrįstas imunoterapijas, kurios ima pacientų pačius į navikus infiltruojančius limfocitus (TIL) ir tiesiogiai juos sušvirkščia į naviką. Nors organizmas anksti gamina TIL, bandydamas įveikti vėžį, natūralaus organizmo atsako efektyvumas paprastai yra minimalus, nes vėžinės ląstelės gali greitai prisitaikyti, kad išvengtų TILS aptikimo ir slopintų atsaką. Nors TILs buvo išsamiai ištirtas, bendrovė išplėtė tyrimus naudodama savo nuosavą procesą. Procesas apima TIL ląstelių išskyrimą iš paciento kūno, o po to ex vivo (už kūno ribų) TIL ląstelių augimas milijardais. Tiek naudojant paties paciento T ląsteles, tiek smarkiai padidinus ląstelių skaičių, labai sumažėja vėžio ląstelių slopinamasis gebėjimas. Po infuzijos T ląstelės pasiekia naviko audinį ir tiesiogiai puola naviką. Iovance TIL ląstelių gamybos procesas, apimantis įvairias patentuotas kompozicijas ir gydymo metodus, buvo suteiktas a iš viso 20 patentų.

„Iovance Biotherapeutics“ (IOVA) Perspektyvos

Šiuo metu iš viso vyksta keturi klinikiniai tyrimai, kurių kiekvienoje naudojama TIL grindžiama metodologija, kurią sukūrė „Iovance Biotherapeutics“, siekdama nustatyti jos veiksmingumą prieš keturis skirtingus vėžio tipus. Jei klinikiniai tyrimai galiausiai pasiseks, „Iovance“ perspektyvos yra daug žadančios. Manoma, kad vaistų nuo vėžio rinkos dydis pasieks Iki 2025 m. – 176 mlrd. USD.

Šiuo metu atliekami klinikiniai tyrimai skirti metastazavusiai melanomai, galvos ir kaklo karcinomai bei gimdos kaklelio vėžiui gydyti. Bendrovė taip pat tikisi, kad jei TIL technologija išlaikys bandymus, taikymas taip pat gali būti naudojamas kitų tipų navikams, įskaitant kiaušidžių, krūties, šlapimo pūslės, kolorektalinį. Be papildomų programų, įmonė taip pat žvelgia į ateitį ir investuoja į naujos kartos technologijas, kurios padarys procedūras veiksmingesnes, mažesnes sąnaudas, lengviau gaminamas ir reikalaus mažiau tiltų. Su šiais efektyvumais,

Jei klinikiniai tyrimai bus sėkmingi, „Iovance Biotherapeutics“ būtų pirmoji įmonė, gavusi patvirtinimą dėl T ląstelių terapijos, skirtos solidiniams navikams. Laukdama teigiamų rezultatų, įmonė padidino savo gamybos pajėgumus, pastatydama savo pirmąją gamyklą 2006 m Filadelfija 2019 m. Tikimasi, kad įrenginys bus baigtas 2021 m., Ir manoma, kad komercinė gamyba bus pradėta 2022 m.

Kaip minėta, generalinis direktorius ir prezidentas dr. Maria Fardis turi dešimtmečių patirtį ir daug žinių bei ryšių bioterapijos erdvėje. Su šiuo vadovavimu gali būti, kad įmonė sugeba užsitikrinti partnerį arba ją įsigyja didesnė įmonė, jei „Iovance Biotherapeutics“ produktai artėja prie rinkos pasiekimo. Manoma, kad kiekvienam naujam vaistui reikia Dolerių finansavimą prieš galiausiai pasiekiant vartotojus, ir tikėtina, kad „Iovance Bioterapeutics“ prireiks pagalbos kelyje, kad padidėtų. Per pastarąjį dešimtmetį tarp 2010 ir 2020 m. Biofarmacijos srityje susijungimams ir įsigijimams išleista 1,6 trln. USD. Vadinamieji „varžtiniai“ įsigijimai, kuriuose dalyvauja maža įmonė, atlikusi labai perspektyvių vaistų tyrimus, kurių klinikinius pritaikymus įsigyja didelė įmonė, suteikianti galimybę realizuoti komercines galimybes..

Kur nusipirkti Iovance Bioterapeutics (IOVA)

Tarpininkas, kurį mes rekomenduojame, yra Firstrade.

„Firstrade“ yra pirmaujanti internetinė brokerių įmonė, siūlanti visą investicinių produktų ir įrankių seriją, skirtą padėti tokiems investuotojams kaip jūs kontroliuoti savo finansinę ateitį. Nuo pat įkūrimo 1985 m. „Firstrade“ buvo įsipareigojusi teikti aukštos kokybės ir kokybiškas paslaugas.

„Firstrade“ sujungia patentuotą prekybos technologiją, labai intuityvią vartotojo sąsają, puikų klientų aptarnavimą ir mobilias programas..  Firstrade yra FINRA / SIPC narys.

Investavimas į „Iovance Biotherapeutics“ (NASDAQ: IOVA) Investavimas į „Iovance Biotherapeutics“ (NASDAQ: IOVA) Investavimas į „Iovance Biotherapeutics“ (NASDAQ: IOVA)
★★★★★ ★★★★★ Firstrade apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ M1 finansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Public.com“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Minimali sąskaita

Nė vienas

Minimali sąskaita

100 USD

Minimali sąskaita

Nė vienas

Akcijos

Laisvos atsargos *

* Išsamesnės informacijos ieškokite svetainėje.

Akcijos

Nė vienas

Skatinimas

Nė vienas

Santrauka

Nepaisant to, kad „Iovance Biotherapeutics“ yra jauna įmonė, jie jau yra toje vietoje, kur jų kūrimo procese yra keli labai perspektyvūs vaistai. Jei bus nustatyta, kad jų klinikiniai tyrimai bus sėkmingi ateinančiais metais, įmonė gali gerai parengti kelią į gyvenimą pakeičiančių vaistų pateikimą į rinką. Turėdama tvirtą lyderystę prie vairo, įmonė turės galimybę išlaikyti visas savo galimybes, nes jie ir toliau augs. Nesvarbu, ar kelias į priekį susijęs su įsigijimu, partneryste ar savarankišku tęsimu, „Iovance Biotherapeutics“ sukurta patentuota TIL metodika greičiausiai taps svarbia onkologijos ir vėžio tyrimų ateities dalimi..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me