Investavimas į „Invitae Corporation“ (NYSE: NVTA)

„Invitae Corporation“ (NASDAQ: NVTA) yra biotechnologijų įmonė, kurianti genetinių tyrimų produktus, susijusius su sveikatos priežiūra. Nurodytas „Invitae“ tikslas yra siekti, kad genetiniai tyrimai būtų įprasti kasdienėje sveikatos priežiūros srityje. Atlikdama tyrimus ir plėtrą, įmonė sukūrė produktą, leidžiantį sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams priimti geriau pagrįstus sprendimus dėl pacientų priežiūros. Jų nebrangūs, labai kuruojami ir tikslūs tyrimai tapo vienu iš patikimiausių ir patikimiausių genetinių tyrimų rinkinių šiandien.

Kas yra „Invitae Corporation“ (NVTA)?

„Invitae“ pradėjo kaip dukterinė įmonės Genominė sveikata, genomikos kompanija, įkurta 2000 m., daugiausia dėmesio skyrė vėžio nustatymo testų kūrimui. „Invitae“ buvo sukurta 2010 m., O paskui atskirta organizacija 2012 m. Nuo to laiko įmonė išaugo iki 800 darbuotojų ir skyrė savo išteklius kuriant prieinamus, tikslius ir prieinamus genetinių tyrimų rinkinius. Šiuos tyrimus gali užsakyti gydytojai, dirbantys su pacientais, turinčiais medicininių problemų, arba sveiki asmenys, kurie gali proaktyviai tikrinti paveldimas sąlygas. Kadangi 1 iš 6 sveikų suaugusiųjų dėl genetikos gresia rimtos sveikatos būklės, atranka tampa vis svarbesne sveikatos priežiūros dalimi. Bendrovė skatina ankstyvą aptikimą ir intervenciją savo produktais, kad paskatintų keisti gyvenimo būdą ir padidinti stebėjimą, kad vėliau gyvenime nepasireikštų rimtesnės sveikatos būklės..

Kad išlaidos būtų mažos, testai paprastai kuruojami tam tikrai klinikinei sričiai. Pavyzdžiui, klinikinės srities, tokios kaip paveldimas vėžys ar širdies ligos, patikrinimas kainuos 250 USD už tyrimą. Tiems, kuriems gali prireikti visapusiškesnio atrankos proceso, galima atlikti egzomų testus, kurie tiria visą genomą, už 1 250 USD. Trys pagrindiniai „Invitae“ produktai yra jų vėžio patikros rinkinys, jų širdies ir kitų vaistų rinkinys..

Kodėl „Invitae Corporation“ (NVTA) Materija?

„Invitae“ skiriasi nuo konkurentų keliais svarbiais būdais. Bendrovė savo testus įtraukė į daugelio paslaugų teikėjų draudimo dalį, todėl išlaidos vartotojams yra daug mažesnės, palyginti su daugeliu kitų testavimo paslaugų. Tiems, kuriems reikia tyrimų, kad suprastų paveldimas ligas ar nepaaiškinamus simptomus, gydytojai gali pateikti pacientų užsakymus internetu. Apskaičiuota, kad visame pasaulyje 300 milijonų asmenų turi draudimo apsaugą, apimančią genetinius tyrimus iš „Invitae“, todėl „Invitae“ sistemos sąnaudų taupymas, palyginti su konkurentais, yra vienas pagrindinių privalumų potencialiems klientams. Be kainodaros, dar viena nauda yra jų švietimo portalas ir galimybė naudotis genetikos konsultantais. Asmenys, kuriems buvo atliktas testavimas, yra prieinami nemokamai, jie gali žengti dar daugiau rezultatų ir pasikalbėti su „Invitae“ interneto portalo profesionalais apie savo rezultatus..

Kai daugiau nei 1 milijonas pacientų sveikatos priežiūros poreikiams pasirinko „Invitae“, įmonė sukaupė duomenis ir sukūrė sistemą, pagal kurią nustatomi adresuojami rinkos segmentai, atsižvelgiant į asmens amžių. Bendrovė sugrupavo pacientus į keturias adresuojamas rinkas. Pirmoji nustatyta adresuojama rinka yra 0–17 metų vaikai, kurie matys, kaip žmonės naudoja genetinius tyrimus naujagimių tyrimams atlikti arba vystymosi vėlavimo priežastims nustatyti. Kitas adresuojamos rinkos segmentas yra 18–40 metų amžiaus žmonės, kuriems gali būti naudinga atlikti genetinius tyrimus tokiems gydymo būdams kaip pagalbinis apvaisinimas ir perinatalinis patikrinimas. Trečiajam 41–65 metų segmentui gali būti naudinga atlikti diagnostinius tyrimus, kuriais nustatoma genetinė ligų rizika, ir atlikti kitus diagnostinius tyrimus. Galiausiai 65 metų ir vyresnė rinka yra didžiausia adresuojama rinka, kuri, kaip manoma, yra 63 milijardų dolerių galimybė visame pasaulyje. Šiems asmenims gali būti naudinga naudoti genetinius tyrimus tokiems dalykams kaip onkologinės terapijos parinkimas ir gemalo tyrimai.

„Invitae Corporation“ (NVTA) Perspektyvos?

Per daugelį metų bendrovės naujovės leido nuolatos mažėti kaštus. 2015 m. Vieno pavyzdžio gamyba kainavo vidutiniškai 1250 USD. Po penkerių metų kaina buvo sumažinta iki 274 USD mėginio. Ilgalaikis „Invitae“ tikslas yra padaryti genetinę atranką „sveikatos standartu“, susijusiu su sveikata. Norėdami tai padaryti, bendrovė iš viso įvykdė 11 strateginių įsigijimų Nuo pradžios 600 milijonų dolerių. Kartu šie įsigijimai atnešė įmonei dešimtmečių patirtį, susijusią su DNR sekos nustatymu ir analize. Šių žinių įtraukimas į „Invitae“ portfelį leidžia nuosekliai parengti naujas ir novatoriškas idėjas, sumažinti mokslinių tyrimų išlaidas ir paspartinti naujų produktų pasiekimo visuomenei terminus..

Vienas svarbiausių vertų paminėjimo aspektų yra 2020 m. Birželio mėn. Sandoris įsigyti „ArcherDX“, kuri specializuojasi vėžio tyrimų srityje. Bendrovei priklauso technologija, kuri ne tik gali nustatyti paveldimą riziką susirgti vėžiu, bet ir suteikia galimybę vėžiu sergantiems pacientams patikrinti bet kokias galimas genetines problemas, kurios trukdytų medicinai ar kitoms gydymo galimybėms. Toks supratimas yra labai naudingas farmacijos įmonėms, atliekančioms klinikinius tyrimus. „ArcherDX“ taip pat galės būti naudinga „Invitae“ perduodama esamus santykius su tokiais dideliais farmacijos pavadinimais kaip „AstraZeneca“ ir „Bayer“. Bendrovė skaičiuoja, kad bendra adresuojama rinka, kuri buvo atrakinta dėl šio įsigijimo, yra apie 45 mlrd. USD.

Kur nusipirkti „Invitae Corporation“ (NVTA) Atsargos

Tarpininkas, kurį mes rekomenduojame, yra Firstrade.

„Firstrade“ yra pirmaujanti internetinė brokerių įmonė, siūlanti visą investicinių produktų ir įrankių seriją, skirtą padėti tokiems investuotojams kaip jūs kontroliuoti savo finansinę ateitį. Nuo pat įkūrimo 1985 m. „Firstrade“ buvo įsipareigojusi teikti aukštos kokybės ir kokybiškas paslaugas.

„Firstrade“ sujungia patentuotą prekybos technologiją, labai intuityvią vartotojo sąsają, puikų klientų aptarnavimą ir mobilias programas..  Firstrade yra FINRA / SIPC narys.

Investavimas į „Invitae Corporation“ (NYSE: NVTA) Investavimas į „Invitae Corporation“ (NYSE: NVTA) Investavimas į „Invitae Corporation“ (NYSE: NVTA)
★★★★★ ★★★★★ Firstrade apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ M1 finansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Public.com“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Minimali sąskaita

Nė vienas

Minimali sąskaita

100 USD

Minimali sąskaita

Nė vienas

Akcijos

Laisvos atsargos *

* Išsamesnės informacijos ieškokite svetainėje.

Akcijos

Nė vienas

Skatinimas

Nė vienas

Santrauka

„Invitae“ veikia labai trikdančioje pramonėje, kuri per keletą metų gali pakeisti mūsų mąstymą apie sveikatos priežiūrą. Kiekvieną dieną yra tiriami ir išbandomi nauji pokyčiai, kurie gali sumažinti rimtų ligų, tokių kaip vėžys ir širdies ligos, riziką. „Invitae“ produktais labai remiasi tiek sveikatos priežiūros specialistai, dirbantys su pacientais, tiek sveiki asmenys, norintys būti geriau informuoti apie savo rizikos veiksnius. Mūsų gyventojams senstant, šių technologijų būtinybė taps tik svarbesnė.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me