Investavimas į Illumina (NASDAQ: ILMN) Atsargos

Illumina (NYSE: ILMN) yra genomikos įmonė, kurios būstinė yra San Diege. Įkurta 1998 m., Plėtodama genetinės sekos nustatymo technologiją ir įrangą, įmonė tapo pramonės lydere. Atlikdami šį darbą, „Illumina“ gaminiai tapo pramonės standartu daugelyje skirtingų sričių. „Illumina“ išsiskyrė kaip viena iš pirmaujančių novatoriškų bendrovių besiformuojančiame genomikos sektoriuje, kuri sulaukė didelio investuotojų susidomėjimo, kurie mato ilgalaikio augimo potencialą. „Illumina“ sukurtos naujovės leido mokslininkams padaryti reikšmingų laimėjimų tyrinėjant ligas ir atvėrė duris daugybei kitų klinikinių ir mokslinių tyrimų programų, kurių niekada nebūtų buvę įmanoma atlikti tik prieš kelerius metus.

Kas yra „Illumina“ (ILMN)?

Genomika, susijusi su genų ir su jais susijusių funkcijų tyrimais, buvo tiriama beveik keturis dešimtmečius. Tačiau naujausia naujovių banga tik ką atvėrė duris į visiškai naują taikymo sritį sveikatos ir medicinos srityse. Ryškiausios Illumina produkto naujovės buvo genominės sekos srityje. Genominę (arba genetinę) sekvenciją geriausiai galima apibūdinti kaip fotografuojant visos individo genetinę medžiagą. Vykdant šį procesą, galima nustatyti molekulinio lygio svyravimus, kurie gali padėti pacientams gydyti, ištirti genetinius ryšius ir kilmę bei nustatyti polinkį į specifines ligas. Bendrovės sukurta pažanga sumažino vieno genomo surinkimo kainą nuo beveik 3 milijardų JAV dolerių 2003 m. Iki 1000 USD 2014 m. Sumažinti šias išlaidas bus nepaprastai svarbu išplėsti genetinės sekos klinikinį pritaikymą. Savo darbu Illumina siekia pakeisti žmogaus sveikatos tyrimo ir gydymo būdą.

Naudojant „Illumina“ naujos kartos sekvenavimo (NGS) technologiją, DNR, RNR ir metilinimas gali būti sekvenuojami įvairiems tyrimams ir klinikiniams tikslams. NGS leidžia mokslininkams tirti genetinę medžiagą tokiu gilumu, kokio dar nebuvo pasiekta. Medicinos srities mokslininkai naudojo šiuos naujus metodus reprodukcinei sveikatai, vėžiui, mikrobiologijai, autoimuniniams sutrikimams, širdies ligoms, neurologiniams ir psichiniams sutrikimams tirti..

Kodėl „Illumina“ (ILMN) Materija?

Per pastaruosius kelis dešimtmečius per naujoves mokslinių tyrimų ir plėtros srityje Illumina sugebėjo išlaikyti tvirtovę šioje rinkoje. Pramonėje pirmaujanti NGS technologija „Illumina“ naudojama visoje jų įrangoje. „Illumina“ siūlo 6 tipų „sekvencerius“ (aparatus, kurie seka genetinę medžiagą), kad patenkintų didelės ir įvairios klientų bazės poreikius, pradedant pagrindinėmis medicinos laboratorijomis ir baigiant didžiausiais pasaulio tarptautiniais tyrimų centrais. Dėl šios diversifikacijos daugiau nei 90% kada nors pasaulyje sukurtų sekos duomenų panaudojo „Illumina“ technologiją.

Dėl tokio dominavimo rinkoje Ilumina per keletą metų sugebėjo užsitikrinti kelias partnerystes tolesniems pažangiausiems mokslinių tyrimų projektams. Pavyzdžiui, bendrovė įsteigė a viešojo ir privataus sektorių partnerystė su JAV vyriausybe per Ebolos protrūkį Vakarų Afrikoje. Naudojant „Illumina’s Sequencers“, beveik realiuoju laiku buvo gauti duomenys apie ligos plitimą ir mutaciją, suteikiant mokslininkams galimybę neatsilikti nuo vakcinų ir kitų gydymo būdų kūrimo. Neseniai „Illumina“ buvo pirmoji įmonė, turinti FDA patvirtintą NGS bandymo įrenginį COVID-19. „Illumina“ sukurta technologija leido traktuoti genetinę infekcijos kilmę, suteikiant mokslininkams daugiau informacijos apie greitą COVID judėjimą bendruomenėse. „Illumina“ įranga taip pat pirmoji 2020 m. Pradžioje nustatė visą COVID-19 genomą, leidžiančią mokslininkams įgyti svarbios informacijos apie ligą dar kūdikystėje.

Iliuminacija (ILMN) Perspektyvos

Be dabartinio produktų pasiūlymo, pagrindinis tolesnio augimo variklis yra „Grail“ įsigijimas 2020 m. Už 8 mlrd. USD. Grailio daugelio vėžio atrankos testas buvo vadinamas viena perspektyviausių naujų kovos su vėžiu priemonių. Vien atlikus kraujo tyrimus, „Graal“ technologija gali tai padaryti aptikti daugiau kaip 50 vėžio rūšių jų ankstyviausiose stadijose. Su rizikos kapitalo investicijomis iš tokių pavadinimų kaip Jeffas Bezosas ir Billas Gatesas, Grailis turi geras galimybes pasinaudoti sinergija su „Illumina“. „Grail“ jau veikia „Illumina NGS“ technologija, o šių dviejų kompanijų sujungimas dar labiau sustiprins šiuos santykius. Kraujo tyrimo technologija, žinoma kaip skysta biopsija, jau yra atlikta klinikinių tyrimų ir siekia artimiausiu metu patvirtinti FDA. Kai bus patvirtinta, vėžio patikra bus įprasta kasmetinių fizinių egzaminų dalis, o viskas, ko reikia, yra paprastas kraujo tyrimas. Apskaičiuota, kad iki 2035 m. Ankstyvo vėžio testų rinka bus 75 mlrd. USD. Šiuo įsigijimu „Illumina“ per ateinančius metus galės patenkinti didžiąją šios rinkos paklausą..

Gralis yra tik vienas iš genomikos galimybių pakeisti požiūrį į sveikatą ir mediciną pavyzdžių. Tęsiant tyrimus, bus aptikta vis daugiau Illumina technologijos pritaikymo galimybių. Kiti įdomūs potencialaus augimo būdai yra reprodukcinės medicinos srityje, šiuo metu kuriama prenatalinė patikra ir kitos plačios klinikinės priemonės..

Kur nusipirkti „Illumina“ (ILMN) Atsargos

Tarpininkas, kurį mes rekomenduojame, yra Firstrade.

„Firstrade“ yra pirmaujanti internetinė brokerių įmonė, siūlanti visą investicinių produktų ir įrankių seriją, skirtą padėti tokiems investuotojams kaip jūs kontroliuoti savo finansinę ateitį. Nuo pat įkūrimo 1985 m. „Firstrade“ buvo įsipareigojusi teikti aukštos kokybės ir kokybiškas paslaugas.

„Firstrade“ sujungia patentuotą prekybos technologiją, labai intuityvią vartotojo sąsają, puikų klientų aptarnavimą ir mobilias programas..  Firstrade yra FINRA / SIPC narys.

Investavimas į Illumina (NASDAQ: ILMN) Atsargos Investavimas į Illumina (NASDAQ: ILMN) Atsargos Investavimas į Illumina (NASDAQ: ILMN) Atsargos
★★★★★ ★★★★★ Firstrade apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ M1 finansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Public.com“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Minimali sąskaita

Nė vienas

Minimali sąskaita

100 USD

Minimali sąskaita

Nė vienas

Akcijos

Laisvos atsargos *

* Išsamesnės informacijos ieškokite svetainėje.

Akcijos

Nė vienas

Skatinimas

Nė vienas

Santrauka

„Illumina“ technologija visiškai pakeitė tai, kaip mokslo bendruomenė tiria žmogaus genetiką. Per kelis dešimtmečius trukusias naujoves bendrovė žengė žingsnius, padėjusius pagrindą nuostabiam mokslinių tyrimų vystymuisi. Tikėtina, kad dar nėra atrasta daugybė genominių tyrimų programų, o rinkos pasitikėjimas „Illumina“ įranga reiškia, kad įmonė turi geras pozicijas ir toliau augti ateityje.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me