Investavimas į CRISPR Therapeutics (NASDAQ: CRSP)

CRISPR terapiniss (NASDAQ: CRSP) yra biotechnologijų įmonė, kurianti terapiją naudodama naują ir novatorišką metodiką. „CRISPR Therapeutics“ pavadinta genetinio redagavimo technika, kurią sukūrė vienas iš jos įkūrėjų. Neoficialiai vadinama „genetinėmis žirklėmis“ CRISPR technologija suteikia galimybę mokslinių tyrimų bendruomenei iškirpti, pakeisti ir redaguoti genus. Plėtodama šią techniką, įmonė atvėrė duris į visiškai naują būdą, kaip sukurti įvairių ligų gydymo galimybes. Šios naujos galimybės keičia požiūrį į ligas, o galimybė visiškai pašalinti paveldimas ligas dabar tampa realia galimybe.

Kas yra CRISPR Therapeutics (CRSP)

Bendrovė pavadinta CRISPR vardu, sutrumpintai grupuotais reguliariais tarpais išdėstytais trumpais palindrominiais pakartojimais. CRISPR yra tam tikros rūšies DNR seka, aptinkanti ir sunaikinanti bakteriofagą – virusų dalį, atsakingą už kūno dauginimąsi ir užkrėtimą. Bendrovė pavadinta CRISPR vardu, nes viena iš jos įkūrėjų Emmanuelle Charpentier buvo pradininkė kuriant CRISPR naudojimo būdą mokslinėje aplinkoje, norint redaguoti genetinę medžiagą. Charpentier kartu su kolege Jennifer Doudna sugebėjo iššifruoti šį molekulinį elgesį bakterijose ir pritaikyti stebėjimo pamokas kuriant genetinio redagavimo įrankį. Izoliuodami šį bakterijose esantį mechanizmą, du mokslininkai sugebėjo sukurti paprastą būdą lengvai atlikti DNR pjūvius, leidžiantį pridėti ar pakeisti tam tikrus genetinės medžiagos segmentus. Tai buvo novatoriškas atradimas, leidęs viso pasaulio mokslininkams lengvai tirti organizmus ir giliau suprasti DNR vaidmenį ligose. Už indėlį Charpentier ir Doudna laimėjo Nobelio chemijos premija 2020 m.

Bendrovės būstinė yra Šveicarijoje, taip pat turi tyrimų ir plėtros įrenginius JAV. Praėjus keleriems metams po to, kai „Charpentier“ pradėjo dirbti su CRISPR 2011 m., 2013 m. Ji įkūrė bendrovę. Įmonė anksti sulaukė didelio susidomėjimo su viena didžiausių farmacijos kompanijų „Bayer“, investuojančių į įmonę. Nuo to laiko įmonė išaugo iki daugiau nei 300 darbuotojų, o 2016 m. – IPO. Įmonė, naudodama CRISPR, sukūrė keletą terapinių priemonių, kurios yra įvairiuose klinikinių tyrimų proceso etapuose..

Kodėl svarbu CRISPR Therapeutics (CRSP)?

CRISPR genų redagavimo platforma yra revoliucinis metodas, galintis išspręsti daugelį sunkių ligų. Šiuo metu atliekami keli naujoviški vaistai. Toliausiai link patvirtinimo yra bendrovės nuo transfuzijos priklausoma β-talasemija (TDT) ir pjautuvo pavidalo ląstelių liga (SCD), kuria gydoma sunki kraujo liga, turinti didelį mirtingumą. Šio gydymo tikslas yra imituoti tam tikrų asmenų genetinius pokyčius, dėl kurių jiems diagnozavus simptomai sumažėjo arba jų visai nebuvo. Sukūrus šią variaciją pacientams, kenčiantiems nuo SCD ir β-talasemijos, buvo įrodyta, kad simptomai sumažėja. Šiai ligų grupei, suskirstytai po hemoglobinopatijų skėčiu, paprastai reikia gydyti visą gyvenimą, įskaitant kraujo perpylimą ir dažną hospitalizavimą. Kasmet su šiomis ligomis gimsta 360 000, nors ne visi atvejai yra pakankamai sunkūs, kad būtų galima gydyti visą gyvenimą. Šios CRISPR sukurtos terapijos tikslas yra sumažinti mirtingumą ir padaryti ligą lengviau valdomą pacientams. Nors klinikinių tyrimų metu SCD ir β-talasemijos gydymas yra tolimiausias, bendrovė taip pat turi keletą kitų perspektyvių kandidatų.

CRISPR Therapeutics (CRSP) perspektyvos

Dabartinis SCD ir β-talasemijos darbas yra tik vienas labai mažas, bet perspektyvus būdas, kaip CRISPR technologiją galima pritaikyti medicinoje. Vien JAV ir Europoje, kur atliekami klinikiniai tyrimai, potencialių pacientų, kuriems šis gydymas būtų naudingas, skaičius yra didesnis nei 30 000. Tai tik sunkiausi atvejai, o CRISPR Therapeutics skaičiavimais, kai gydymo režimas bus supaprastintas, tie, kurie turi lengvesnius atvejus, taip pat kreipsis į gydymą. Tai reikštų, kad vien JAV ir Europoje bendras pacientų skaičius viršys 160 000. Jei tai patvirtins ES ir JAV reglamentai, tikėtina, kad vaistas bus priimtas ir kitose šalyse. Šios ligos dažnis gyventojų tarpe yra didelis aukštesnė tokiose vietose kaip Afrika, o išplitęs paplitimas turėtų didelį poveikį viso pasaulio populiacijoms.

Nors ši statistika yra įspūdinga, SCD ir β-talasemija yra tik viena iš daugelio ligų, kurias CRISPR technologija gali gydyti. Įvairiais kitais vystymosi proceso etapais yra CRISPR paremti režimai, skirti gydyti tokias ligas kaip vėžys, diabetas ir cistinė fibrozė. Beveik pusė iš vykstančių bandymų yra bendradarbiavimas su „Bayer“ ir kitomis didelėmis įmonėmis. Tai leidžia įmonei sumažinti riziką sau, taip pat skolina CRISPR Therapeutics daug žinių ir patirties. Tarp kitų partnerysčių yra Amerikos bendrovės „Viacyte“ ir „Vertex Pharmaceuticals“. Vienu metu buvo spekuliuojama „Vertex“ buvo suinteresuota susijungti su CRISPR, naujienos, kurios lėmė akcijų kainos šuolį. CRISPR atlikdama talentingą mokslinę komandą ir pažangiausius tyrimus, įmonė atkreipė pramonės dėmesį, o ilgalaikis įmonės potencialas išlieka labai perspektyvus investuotojams.

Kur nusipirkti CRISPR Therapeutics (CRSP)?

„Firstrade“ yra pirmaujanti internetinė brokerių įmonė, siūlanti visą investicinių produktų ir įrankių seriją, skirtą padėti tokiems investuotojams kaip jūs kontroliuoti savo finansinę ateitį. Nuo pat įkūrimo 1985 m. „Firstrade“ buvo įsipareigojusi teikti aukštos kokybės ir kokybiškas paslaugas.

„Firstrade“ sujungia patentuotą prekybos technologiją, labai intuityvią vartotojo sąsają, puikų klientų aptarnavimą ir mobilias programas..  Firstrade yra FINRA / SIPC narys.

Investavimas į CRISPR Therapeutics (NASDAQ: CRSP) Investavimas į CRISPR Therapeutics (NASDAQ: CRSP) Investavimas į CRISPR Therapeutics (NASDAQ: CRSP)
★★★★★ ★★★★★ Firstrade apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ M1 finansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Public.com“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Minimali sąskaita

Nė vienas

Minimali sąskaita

100 USD

Minimali sąskaita

Nė vienas

Akcijos

Laisvos atsargos *

* Išsamesnės informacijos ieškokite svetainėje.

Akcijos

Nė vienas

Skatinimas

Nė vienas

Santrauka

CRISPR technologija yra vienas įdomiausių ir perspektyviausių mokslinių atradimų pastarojoje atmintyje. Sukūrus būdą tiksliai tirti ir keisti DNR, galimybė išgydyti paveldimas ligas yra arčiau realybės. Turėdama talentingą mokslinę komandą, įmonė labai toli tęsia vaistų kūrimo procesą ir bandymų bei patvirtinimo procese turi keletą perspektyvių terapinių priemonių. Kartu su ryšiais su pagrindinėmis farmacijos kompanijomis, CRISPR Therapeutics turi visas priemones, kad taptų pagrindiniu kosmoso žaidėju.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me