Ieguldījumi Virgin Galactic Holdings (SPCE) akcijās

Jaunava Galaktika (NYSE: SPCE) ir publiski tirgots uzņēmums, kuru dibinājis pasaulē slavens uzņēmējs un sapņotājs Ričards Brensons. Darbojoties nozarē, kas vēl ir tikai sākuma stadijā, uzņēmumam ir izdevies nostiprināties konkurentu priekšā, veicot pētniecībā un attīstībā. Virgin Galactic ir labā pozīcijā, lai pilnībā izmantotu savu traucējošo potenciālu, un tai ir pamatots plāns, kā dažādot savu darbību dažādot dažādās kosmosa ceļojumu apakšnozarēs, ja rodas iespējas..

Kas ir Virgin Galactic Holdings (SPCE)?

Virgin Galactic ir komerciāls kosmosa lidojumu uzņēmums, kuru 2004. gadā dibināja Ričards Brensons. Bransona Virgin Group, kas pazīstama ar darbību dažādās nozarēs, veiksmīgi darbojas vairāk nekā 60 uzņēmumos tādās nozarēs kā mūzika, aviokompānijas, mobilo sakaru nodrošinātāji un viesnīcu ķēdes. Aptuveni Virgin Group kopējie gada ieņēmumi ir aptuveni 21 miljards USD. Virgin Galactic ir Brensona vīzija par kosmosa atvēršanu sabiedrībai, kļūstot par pirmo komerciālā kosmosa tūrisma uzņēmumu pasaulē. Uzņēmums ekspluatē pirmo pilnībā komercializēto kosmodromu Ņūmeksikā, no kura galu galā sāks lidojumus kosmosā. “Virgin Galactic” Ņujorkas fondu biržā ar biržu SPCE tika publiskota 2019. gada oktobrī.

Kāpēc Virgin Galactic Holdings (SPCE) Matērija?

Saskaņā ar aplēsēm ceļojumi kosmosā varētu būt 20 miljardu dolāru tirgus līdz 2030. gadam. Sektorā, kurā trūkst konkurences, Virgin Galactic ir labā pozīcijā, lai izveidotos par galveno spēlētāju. Virgin Galactic komerciālo kosmosa ceļojumu biļešu cena ir 250 000 USD. Tā kā katrs no kosmosa kuģiem uzņem līdz sešiem pasažieriem, pieprasījums pēc vietām pirmajā pieejamajā lidojumā jau pārsniedz cerības, un vairāk nekā 8000 personu, kas rezervē vietas no 2020. gada marta.

SPCE galvenā uzmanība tiks pievērsta subbitālajam tūrismam. Izmantojot gan tradicionālo lidmašīnu, gan kosmosa kuģu kombināciju, Virgin Galactic izmantos zemāku izmaksu pieeju cilvēku nokļūšanai kosmosā, kas to atšķir no konkurentiem. Kosmosa kuģis tiks piestiprināts lidmašīnai, kas paceļas no tradicionālā lidostas skrejceļa. Tiklīdz lidmašīna sasniegs pietiekamu augstumu, tā atdalīsies no kosmosa kuģa, kas pēc tam uz dažām minūtēm izlidos ar mikrogravitāciju, pirms dodas atpakaļ uz zemi. Gan kosmosa kuģis, gan lidmašīnas nolaidīsies atpakaļ kosmodromā Ņūmeksikā, un visu operācijas aspektu mērķis būs maksimāli palielināt to daļu skaitu, kuras var atkārtoti izmantot.

Divi galvenie konkurenti šajā telpā ir Blue Origin un SpaceX. Abi uzņēmumi ir privāti, un akcijas nav pieejamas nevienā biržā. Tādējādi investoriem, kurus interesē šī augošā nozare, paliek tikai viena izvēle. Kamēr SpaceX ir konkurents, viņi darbojas nedaudz citā telpā un ir vairāk orientēti uz orbitālo tūrismu, kas ietver cilvēku nogādāšanu kosmosā uz vairākām dienām vai pat nedēļu. Elona Muska dibinātais SpaceX jau ir veiksmīgi veicis lidojumus, no kuriem ievērojamākais ir divu kosmonautu palaišana kosmosā sadarbībā ar NASA 2020. gada augustā. No otras puses, Blue Origin darbojas līdzīgākā telpā kā Virgin Galactic, taču joprojām ir vairākus gadus atpalicis pētniecības un attīstības ziņā.

Virgin Galactic Holdings (SPCE) Perspektīvas

Ceļojumi kosmosā un izpēte vairs nav valdības atkarīga nozare. Privātā sektora ieguldījumi ir pavēruši iespēju ceļot uz kosmosu ne pārāk tālā nākotnē realitāte tiem, kam ir interese un nauda to darīt. Pabeidzot vairāk pētījumu un testu, darbības izmaksas nepārtraukti samazināsies. Savukārt biļešu izmaksas var samazināt, neietekmējot starpības. Šis samazinājums nozīmē, ka, visticamāk, ceļojumi kosmosā būs pieejami pat vairāk cilvēku, nekā tas šobrīd ir iespējams.

Kaut arī sub-orbitālais tūrisms ir pašreizējo darbību galvenā uzmanība, Virgin Galactic trīsfāzu pieeja ļauj daudzu izaugsmi sasniegt arī nākotnē. 1. un 2. fāze ietver kosmosa lidojumu komercializāciju un pēc tam paplašināšanu, kā apkopots iepriekš. Tomēr 3. fāzē ir plānots paplašināt uzņēmuma darbību jaunā apakšsektorā: ceļošana no punkta uz punktu. Šī 3. posma punkts-punkts pieeja centīsies izstrādāt tehnoloģijas civiliedzīvotāju lidošanai no zemes uz punktu daudz ātrāk nekā pašlaik iespējams. Tas tiks izdarīts, lidojot vai nu daudz augstāk atmosfērā nekā pašreizējās lidmašīnas, vai pat kosmosā. Šī tehnoloģija ir izpelnījusies daudzu ieinteresēto personu, tostarp NASA, kas 2020. gada maijā parakstīja līgumu ar Virgin Galactic, interesi. Kosmosa likuma nolīgums bija nozīmīgs Virgin Galactic solis uz priekšu un atkārtoti apstiprināja ieinteresēto personu grupu uzticību uzņēmumam. Virgin Galactic priekšsēdētājs Chamath Palihapitiya priekšsēdētājs ir paziņojis, ka viņš uzskata, ka šī tehnoloģija ir tuvāk, nekā lielākā daļa cilvēku saprot, lēšot, ka ceļošana no punkta uz punktu ar ātrumu, kas ir daudz lielāks nekā Concorde, varētu būt tikai 5-10 gadi.

Ja šis termiņš tiks izpildīts, Virgin Galactic varētu dramatiski sagraut gaisa ceļojumu nozari ne pārāk tālā nākotnē. Sākot no darījumu braucieniem līdz atvaļinājumu apmeklētājiem, Virgin Galactic spētu apmierināt daudz dažādu vajadzību ar dažādiem cenu punktiem. Kopā ar jau labi izveidoto subbitālās tūrisma plānu uzņēmumam ir vairākas atšķirīgas izaugsmes iespējas un priekšrocības, kas pirmām kārtām dod iespēju dominēt tirgū. Turklāt dibinātāja Ričarda Brensona plašais uzņēmumu tīkls varētu potenciāli sinerģēt ar dažām Virgin Galactic plānotajām aktivitātēm, vēl vairāk nostiprinot ļoti izdevīgo stāvokli, kurā atrodas uzņēmums..

Pērciet Virgin Galactic Holdings (SPCE) Krājumi

Starpnieks, kuru mēs iesakām, ir Firstrade.

Firstrade ir vadošā tiešsaistes brokeru sabiedrība, kas piedāvā pilnu ieguldījumu produktu un rīku līniju, kas izveidota, lai palīdzētu tādiem investoriem kā jūs pārņemt kontroli pār savu finanšu nākotni. Kopš dibināšanas 1985. gadā Firstrade ir apņēmusies nodrošināt augstas vērtības un kvalitatīvus pakalpojumus.

Apvienojot patentētu tirdzniecības tehnoloģiju, ļoti intuitīvu lietotāja saskarni, izcilu klientu apkalpošanu un mobilās lietojumprogrammas, Firstrade piedāvā visaptverošu risinājumu visām jūsu ieguldījumu vajadzībām.  Firstrade ir FINRA / SIPC biedrs.

Ieguldījumi Virgin Galactic Holdings (SPCE) akcijās Ieguldījumi Virgin Galactic Holdings (SPCE) akcijās Ieguldījumi Virgin Galactic Holdings (SPCE) akcijās
★★★★★ ★★★★★ Firstrade pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ M1 finanšu pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Public.com apskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Maksas

Nulle komisija

Maksas

Nulle komisija

Maksas

Nulle komisija

Konta minimums

Nav

Konta minimums

100 USD

Konta minimums

Nav

Akcijas

Bezmaksas krājumi *

* Sīkāku informāciju skatiet vietnē.

Akcijas

Nav

Veicināšana

Nav

Kopsavilkums

Interese un investīcijas kosmosa tūrisma nozarē ir sākušas parādīties tikai pēdējos gados. Tā kā galu galā sākas pirmais komerciālā kosmosa tūrisma ceļojums un rodas lielāka interese, Virgin Galactic paliks nozares līderis un būs daudzu pirmo reizi ceļotāju izvēle, pateicoties izveidotajai reputācijai. Ar ilggadēju pieredzi salīdzinājumā ar konkurentiem un vērienīgu plānu paplašināt un iegūt tirgus daļu, uzņēmums pārskatāmā nākotnē arī turpmāk būs dominējošais spēlētājs kosmosā..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me