ShapeShift Exchange: apgūstiet kriptogrāfijas lietotāju pārskatīšanas rokasgrāmatu

ShapeShift

ShapeShift ir populāra kriptogrāfijas tirdzniecības platforma, kas ļauj viegli apmainīt 50+ kriptonauda. Mūsu pārskatā uzziniet visu, kas jums jāzina par ShapeShift darbību šodien.

Iespējas

  • Tirdzniecība no kriptogrāfijas līdz kriptogrāfijai ar konkurētspējīgām tirdzniecības cenām
  • Ērta mijmaiņa, izmantojot ShapeShift.com vai savu vietējo maku
  • Apmainiet 50+ kriptovalūtas jebkurā kombinācijā

Depozīta metodes

  • Kripto

Plusi

  • Tirgot jebkuru atbalstīto kriptovalūtu pret jebkuru citu atbalstītu kriptovalūtu
  • Viegla tirdzniecības lietotāja saskarne gan iesācējiem, gan pieredzējušiem tirgotājiem
  • Ātri darījumu laiki

Cons

  • Tikai 50+ kriptonauda
  • Augstākas tirdzniecības maksas nekā Changelly (0,50% maksa, kas iebūvēta starpībā)

Ievads

ShapeShift 2013. gadā izveidoja Ēriks Voorheess, padarot to par agrāko galveno attīstīto kriptogrāfiskās mijmaiņas platformu. ShapeShift mērķis jau no paša sākuma ir bijis piedāvāt tiešas kriptogrāfijas-kriptogrāfijas apmaiņas. Šodien ShapeShift turpina sasniegt šo mērķi. ShapeShift joprojām neatbalsta nekādu fiat-to-crypto tirdzniecību 2019. gadā.

kas ir ShapeShift

Kā kriptogrāfijas valūtas maiņa ShapeShift piedāvā vienu no vienkāršākajām saskarnēm, ko redzēsiet. To ir viegli lietot ikvienam. Jūs izvēlaties kriptovalūtas, kuras vēlaties apmainīt, ievadiet summu, kuru vēlaties nomainīt, ielīmējiet jaunās kriptovalūtas saņemšanas adresi un pēc tam veiciet tirdzniecību. Jūs nosūtiet līdzekļus uz ShapeShift, un kriptogrāfijas birža atbrīvo līdzekļus jūsu seifā, tiklīdz tā tos saņem..

ShapeShift pārskats

Tā kā ShapeShift darījumi notiek uzreiz, jūsu kriptogrāfija nekad netiek turēta centralizētā biržā; tā vietā tā tiek piegādāta lietotājiem tieši, izmantojot ShapeShift depozīta adreses iestatījumu. Tas padara ShapeShift par ar brīvības atņemšanu nesaistītu mijmaiņas platformu. Jums nekad nav jāiemaksā nauda ShapeShift, kā arī jums nav jāuzticas ShapeShift, lai rūpētos par jūsu naudu.

ShapeShift ir pieejams jebkur pasaulē. Visiem lietotājiem ir noteikti darījumu ierobežojumi, lai gan jūs varat tos paaugstināt, pabeidzot KYC / AML verifikāciju.

ShapeShift ir vairāki konkurenti kripto mijmaiņas telpā. Čanelija ir tās lielākā konkurente. Salīdzinot ar Changelly, ShapeShift parasti piedāvā ātrāku pasūtījumu izpildes laiku. ShapeShift, tāpat kā Changelly, tehniski neiekasē tirdzniecības maksu, bet tas ir aptuveni 0,50% no lielākās daļas valūtas kursu, ko piedāvā platforma. Changelly nesen samazināja maksu līdz 0,25%, dodot šeit Changelly priekšrocības.

ShapeShift apmaiņas apskats

Tomēr ShapeShift nesen ieviesa arī savus FOX marķierus, kas daudz atšķiras no Bitcoins. Šie žetoni var samazināt jūsu tirdzniecības maksu līdz nullei. Jūs saņemat 10 USD bezmaksas tirdzniecības par katru 1 FOX žetonu, kas atrodas jūsu makā. Sākot ar 2019. gada decembri, ShapeShift dod jums 100 bezmaksas FOX žetonus tikai reģistrācijai.

Arī ShapeShift kādreiz bija milzīgas priekšrocības salīdzinājumā ar citām mijmaiņas platformām: tam nebija nepieciešama ne pieteikšanās, ne reģistrācija, ne iestatīšana. Diemžēl anonīmiem kriptogrāfijas tirgotājiem šī funkcija tika noņemta 2018. gadā, jo ShapeShift centās ievērot normatīvās prasības. Šodien pirms tirdzniecības ar ShapeShift jums jāreģistrē konts un jāpabeidz KYC / AML verifikācija.

Galvenās iezīmes

ShapeShift galvenās iezīmes ir:

Vairāk nekā 50 atbalstītās kriptovalūtas: ShapeShift atbalsta nedaudz vairāk kā 50 kriptovalūtas. ShapeShift pašlaik atbalstītās kriptovalūtas ir uzskaitītas zemāk esošajā sadaļā “Valūtas un pāri”..

Regulēts: ShapeShift ir reģistrēts bizness, kura aizmugurē ir caurspīdīga un labi pazīstama komanda. ShapeShift cenšas ievērot visas piemērojamās normatīvās prasības un izpildīt visas juridiskās saistības.

Nepieciešama KYC / AML verifikācija: Kopš 2018. gada ShapeShift pieprasīja lietotājiem pieteikties, reģistrēties un pārbaudīt viņu identitāti.

Ar brīvības atņemšanu nesaistīta birža: ShapeShift ir ar brīvības atņemšanu nesaistīta birža, kas nozīmē, ka jūs nevarat noguldīt naudu ShapeShift. ShapeShift nekad netur jūsu naudu. Veicot mijmaiņu, izmantojot ShapeShift, jūsu līdzekļi tiek atbrīvoti, tiklīdz ShapeShift saņem jūsu līdzekļus.

Ātrie darījumu laiki: Darījumu laiki ShapeShift ir ļoti atšķirīgi. Noteiktos laikos ShapeShift ir ātrākā kripto-kriptogrāfiskās apmaiņas platforma internetā, kas piedāvā darījumus mazāk nekā 10 minūtēs. Citreiz ShapeShift ir samērā lēns, un tirdzniecības apstrāde aizņem 30 līdz 50 minūtes.

Saprātīgas tirdzniecības maksas: ShapeShift piedāvā aptuveni 0,5% tirdzniecības maksu, ko tā iekasē, izmantojot valūtas kursa starpību, nevis tiešo tirdzniecības maksu. Šī ir saprātīga maksa, ņemot vērā to, ka platformā varat nomainīt jebkuru no 50 un vairāk atbalstītajiem kriptogrāfijas marķieriem, lai gan tas izskatījās mazāk saprātīgi, jo Changelly samazināja maksu līdz 0,25%.

FOX marķieris: ShapeShift nesen ieviesa savu vietējo lietderības marķieri ar nosaukumu FOX. FOX marķieris tiks izmantots dalības atlīdzībai ShapeShift platformā, tostarp bezmaksas tirdzniecībai.

Mainīgs likviditātes un monētu atbalsts: ShapeShift monētu atbalsts un likviditāte gandrīz katru dienu mainās lielākajai daļai atbalstīto monētu. Tālāk mēs esam uzskaitījuši atbalstītās monētas, lai gan likviditātes problēmu dēļ ShapeShift var neatbalstīt katru monētu katru dienu.

Programmatūras seifa atbalsts: ShapeShift tieši atbalsta Portis programmatūras maku.

Aparatūras maka atbalsts: ShapeShift atbalsta vairākus aparatūras makus, tostarp KeepKey, Trezor un Ledger makus.

Bezmaksas tirdzniecība ar FOX žetoniem: Ja jums ir FOX žetoni, varat bez maksas tirgoties ar ShapeShift. Katrs jūsu rīcībā esošais FOX marķieris dod jums 10 USD bezmaksas tirdzniecības. Jūsu apjoms tiek atjaunots 30 dienu slīdošā secībā. Jūs saņemsiet 100 FOX (vai 1000 USD bezmaksas tirdzniecības kredītu) tikai par reģistrēšanos ShapeShift. Būtībā tas nozīmē, ka neliela apjoma tirgotāji ShapeShift nekad nevarētu maksāt ievērojamas tirdzniecības maksas. Tikmēr liela apjoma ShapeShift tirgotāji var iegādāties FOX žetonus, lai samazinātu darījumu maksas slogu.

Jauna tirdzniecības platforma ar tieša maka atbalstu: Jūs joprojām varat mijiedarboties ar ShapeShift, izmantojot ‘ShapeShift Classic’. Sākot ar 2019. gadu, ShapeShift tomēr ieviesa jaunu tirdzniecības platformu, kas tieši savienojas ar jūsu programmatūras maku (Portis) vai aparatūras maku (KeepKey, Trezor vai Ledger). Tā ir jauna un uzlabota tirdzniecības saskarne, kas var šķist klasiskajiem ShapeShift tirgotājiem, bet to novērtē jaunie ShapeShift tirgotāji.

API atbalsts: ShapeShift piedāvā API, kas atvieglo ShapeShift integrēšanu esošajā iestatījumā.

Pērciet kriptogrāfiju ar USD: ShapeShift nesen pievienoja iespēju iegādāties kriptogrāfiju ar USD tieši no jūsu bankas konta, vienlaikus maksājot mazāk nekā 1% maksu, kas ir pārsteidzoši lēti. Šī opcija ir pieejama tikai ASV klientiem.

ShapeShift priekšrocības

ShapeShift valūtas un pāri

ShapeShift pašlaik atbalsta visas galvenās kriptovalūtas un vairākus mazāk zināmus marķierus.

Pašreizējās ShapeShift atbalstītās kriptovalūtas ietver: 1ST, AE, ANT, ATOM, BAT, BCH, BNB, BNT, BTC, CVC, DASH, DGB, DGD, DNT, DOGE, EDG, ELF, ETH, FOX, FUN, GNO, GNT , GTO, ICN, IOST, KCS, KNC, LINK, LTC, MANA, MCO, MKR, MLN, MTL, NMR, OMG, PAX, PAY, POLY, PPT, RCN, REP, RLC, SAI, SALT, SNGLS, SNT , SPANK, STORJ, SWT, TRST, TUSD, USDT, WINGS, ZIL un ZRX.

ShapeShift periodiski noņems vai pievienos noteiktus marķierus no iepriekš minētā saraksta. Veiciet dubultu pārbaudi, izmantojot ShapeShift, lai pārliecinātos, vai tiek atbalstīts marķieris, kuru vēlaties tirgot.

ShapeShift arī nesen pievienoja iespēju norēķināties, izmantojot USD no bankas konta. Pērkot kriptogrāfiju ar USD no bankas konta, jums būs jāmaksā mazāka par 1% maksa.

ShapeShift atbalstītās depozīta un izņemšanas metodes

ShapeShift tehniski nepieņem depozītus, jo tā ir ar brīvības atņemšanu nesaistīta apmaiņa: jūs nekad nenoguldāt žetonus ShapeShift un ShapeShift nekad netur jūsu līdzekļus savā kontā.

Tomēr, veicot mijmaiņu, uz ShapeShift nosūtīsit žetonus. ShapeShift atbalsta mijmaiņas darījumus, izmantojot visas iepriekš uzskaitītās kriptovalūtas, kas nozīmē, ka jūs varat “noguldīt” un “izņemt”, izmantojot jebkuru no iepriekš minētajām vairāk nekā 50 kriptovalūtām..

ShapeShift reģistrācija un pieteikšanās process

ShapeShift neprasa, lai lietotāji pieteiktos vai reģistrētos. Jūs varat veikt darījumus ShapeShift bez reģistrēšanās. Tirdzniecība var būt anonīma. Tomēr, ja vēlaties, varat reģistrēt kontu arī ShapeShift, tādā gadījumā reģistrēšanās process būs vienkāršs.

ShapeShift tirdzniecība

ShapeShift tirdzniecība ir vienkārša gan iesācējiem, gan pieredzējušiem tirgotājiem. Ir pieejams tikai viens vienkāršs darījums: mijmaiņas darījums no kriptogrāfijas uz kriptogrāfiju.

Ievadiet kriptovalūtas veidu, kuru vēlaties pārdot, un kriptovalūtas veidu, kuru vēlaties iegādāties. Ievadiet summu, kuru vēlaties pārdot, un ShapeShift aprēķinās valūtas kursu. Paturiet prātā, ka ShapeShift maksa aptuveni 0,5% apmērā tiks iekļauta šajā valūtas kursā. Ievadiet saņemšanas adresi (jūsu iegādāta kriptonauda tiks nosūtīta uz šo adresi). Apstipriniet informāciju un pēc tam nosūtiet marķierus uz ShapeShift parādīto adresi. ShapeShift atbrīvos jūsu žetonus un pabeigs mijmaiņu, tiklīdz tā saņems jūsu žetonus.

ShapeShift maksas

ShapeShift neiekasē nekādas īpašas maksas, izņemot kalnraču maksu. Tomēr ShapeShift nopelna naudu no katras monētas valūtas kursa starpības.

Parasti ShapeShift mērķis ir gūt ieņēmumus aptuveni 0,50% apmērā par katru darījumu (50 bāzes punkti). Viena jauka lieta ShapeShift ir tā, ka jūs saņemat tieši to, ko parāda valūtas kurss. Izmantojot Changelly un citas mijmaiņas platformas, valūtas kursi tiek aprēķināti reāllaikā, kas nozīmē, ka pirmajā apstiprinājuma lapā redzamais maiņas kurss var nebūt maiņas kurss, ko maksājat mijmaiņas laikā..

ShapeShift maksas

Papildus tirdzniecības maksām par katru kriptovalūtu būs jāmaksā kalnraču maksa vai tīkla maksa.

ShapeShift tagad atbalsta USD bankas pārskaitījumus un kriptogrāfijas iegādi, iekasējot maksu par pakalpojumu mazāk nekā 1%.

ShapeShift drošības jautājumi un dīkstāves

ShapeShift drošības reputācija ieguva lielu panākumu 2016. gadā, kad uzņēmums tika uzlauzts vairākas reizes, zaudējot dažus simtus tūkstošus dolāru katrā hakerī. Daudzi apgalvoja, ka šie uzlaušanas gadījumi bija darba vietās.

Tomēr šo pārkāpumu laikā netika zaudēti klientu līdzekļi, un visa nozagtā kriptonauda piederēja pašai ShapeShift. ShapeShift vēlāk to izmantoja kā pierādījumu tam, ka ar brīvības atņemšanu nesaistīta birža darbojas tā, kā tai vajadzētu darboties.

Kopš tā laika ShapeShift nav uzlauzts. Kopš 2018. gada ShapeShift ir mēģinājis uzlabot savu normatīvo statusu, pieprasot lietotājiem KYC / AML verifikāciju.

Lietošanas ērtums

ShapeShift ir viegli lietojams, un apmaiņa ir kļuvusi vēl vienkāršāka kopš tā jaunākā atjauninājuma. Mūsdienās sākotnējie ShapeShift lietotāji var turpināt izmantot ShapeShift Classic, savukārt jaunajiem lietotājiem jaunā ShapeShift versija ir jāatrod ļoti viegli lietojama. Jūs pat varat tieši savienot savu maku ar ShapeShift, lai iegūtu pēc iespējas vienkāršāku tirdzniecības procesu.

Uzticība un privātums

Šifrēšanas apmaiņas ceļvedis ShapeShift

ShapeShift bija anonīma kriptogrāfijas mijmaiņas platforma lielākajā daļā savas vēstures, sākot no 2013. gada. Sākot ar 2018. gadu, ShapeShift tomēr pakļāvās regulatīvajam spiedienam un sāka prasīt, lai lietotāji platformas izmantošanai pabeigtu KYC / AML verifikāciju. Tas ir slikti anonīmiem kriptogrāfijas tirgotājiem, bet tā ir laba lieta ikvienam, kurš vēlas lielāku uzticību un privātumu viņu kriptogrāfijas biržās. Šodien ShapeShift ir uzticamāka, pārredzamāka un regulētāka nekā jebkad agrāk.

Klientu apkalpošana

Tāpat kā lielākā daļa kriptogrāfijas biržu, arī ShapeShift piedāvā vidēju klientu apkalpošanu. Ir pieejams Zendesk palīdzības centrs šeit. Jūs varat iesniegt pieprasījumu, izmantojot šo centru, apskatīt apmācības vai pārbaudīt FAQ.

ShapeShift nepiedāvā tiešraides tērzēšanas atbalstu vai atbalstu pa tālruni. Viss klientu atbalsts tiek piegādāts, izmantojot e-pasta pieprasījumus.

Lietotāja rokasgrāmata ShapeShift: kā iestatīt un izmantot ShapeShift

ShapeShift ir vienkārši lietojams gan iesācējiem, gan pieredzējušiem tirgotājiem. Šeit ir īss ceļvedis, kā veikt pirmo tirdzniecību ShapeShift:

1. Pierakstieties

Lielāko daļu savas vēstures ShapeShift ļauj jums tirgot aktīvus bez pieteikšanās, reģistrācijas vai verifikācijas. Tomēr kopš 2018. gada ShapeShift pieprasīja lietotājiem reģistrēties pirms darījuma veikšanas.

ShapeShift lietotāja rokasgrāmata

Apmeklējiet vietni ShapeShift.com un pēc tam noklikšķiniet uz Reģistrēties. Varat arī pierakstīties, izmantojot savu Google kontu.

Kā iestatīt un izmantot ShapeShift

Ievadiet savu e-pasta adresi un izvēlieties paroli

2. Pārbaude

ShapeShift jūs ievietos tieši sava konta informācijas panelī, bez nepieciešamības pārbaudīt savu e-pasta adresi. Tiks parādīts četrpakāpju verifikācijas process, kas jums jāpabeidz.

formas maiņas apmaiņas drošības ceļvedis

Lai sāktu, pārbaudiet savu e-pasta adresi, noklikšķinot uz saites ShapeShift, kas jums nosūtīta.

ShapeShift reģistrēšanās konts

Pēc tam veiciet atlikušās darbības, ievadot savu vārdu, dzimšanas datumu, tālruņa numuru un adresi.

shapeshift-crypto-exchange-review-setup

Noklikšķiniet uz Tālāk, un ShapeShift lūgs jums pierādīt visu tikko ievadīto informāciju. Jums būs jāaugšupielādē fotoattēls ar dažāda veida valsts izdotu personu apliecinošu dokumentu, piemēram, autovadītāja apliecību, valsts ID karti vai pasi..

Pagaidiet ShapeShift, lai pārbaudītu jūsu konta informāciju. Pēc tam verifikācijas process ir pabeigts, un jūs varat sākt veikt mijmaiņas ShapeShift.

3. Divu faktoru autentifikācija

Tāpat kā visas labās apmaiņas, arī ShapeShift atbalsta divu faktoru autentifikāciju (2FA). ShapeShift nodrošina virkni rezerves kodu numuru, kurus varat izmantot, lai atgūtu piekļuvi savam kontam, ja pazaudējat otro autentifikācijas ierīci. Pārbaudiet, vai esat izdrukājis vai nokopējis kodus, pēc tam noklikšķiniet uz Gatavs.

Kriptogrāfijas drošība ShapeShift

ShapeShift atbalsta 2FA, izmantojot Google Authenticator. Lejupielādējiet Google autentifikatoru, pēc tam apstipriniet 2FA iestatīšanu, ievadot jauno verifikācijas kodu.

ShapeShift apmaiņas pārbaude

4. Veiciet mijmaiņu

Lai veiktu tirdzniecību, kreisajā pusē esošajā izvēlnē ShapeShift noklikšķiniet uz ‘Apmaiņa’. Jūs varat tirgoties tieši no ShapeShift.io sākumlapas.

Vispirms izvēlieties “Ātra” vai “Precīza” tirdzniecība.

Ātri pasūtījumi ļauj jums noguldīt jebkuru naudas summu uz depozīta adresi, kuru ShapeShift nodrošina bez laika ierobežojumiem, vienlaikus ļaujot jums izveidot atkārtoti izmantojamu depozīta adresi.

Precīzs pasūtījumi prasa iepriekš norādīt precīzu depozīta summu.

Ja jūs zināt precīzu summu, kuru šodien nomaināt, noklikšķiniet uz Precīza. Ja neesat pārliecināts, noklikšķiniet uz Ātri.

Izvēlieties kriptonauda, ​​noklikšķinot uz jebkuras kriptogrāfijas ikonas. Sadaļā ‘Depozīts’ atlasiet kriptovalūtu, kuru vēlaties nosūtīt uz ShapeShift. Sadaļā “Saņemt” atlasiet kriptonauda, ​​kuru vēlaties saņemt apmaiņā.

ShapeShift kriptogrāfisko monētu tirdzniecības iespējas

Pēc noklikšķināšanas uz katras ikonas jūs redzēsiet visu kriptovalūtu sarakstu, ko pašlaik atbalsta ShapeShift.

Noklikšķiniet uz Tālāk, lai ievadītu saņemšanas adresi. Šī ir publiskā maka adrese, uz kuru vēlaties nosūtīt saņemtos naudas līdzekļus.

Pārbaudiet valūtas kursu un apstipriniet informāciju. Ņemiet vērā, ka ShapeShift iekasē aptuveni 0,5% maiņas kursa maksu, lai gan likme dažādiem pāriem var nedaudz atšķirties.

Jūs varat saņemt atlaidi tirdzniecības maksām (vai pat bezmaksas darījumiem vispār), ja jūsu kontā ir FOX žetoni. Jūs saņemat bezmaksas USD 10 tirdzniecības apjomu par katru jūsu kontā esošo FOX žetonu.

Noklikšķiniet uz Tālāk. ShapeShift ģenerēs jums sūtīšanas adresi.

Vai arī, ja iepriekš esat pievienojis programmatūras vai aparatūras maku, šim seifam tiks parādīts darījumu ekrāns. Jebkurā gadījumā jūs nosūtīsit savu kriptovalūtu uz norādīto adresi.

Tiklīdz ShapeShift saņems jūsu kriptonauda, ​​tā atbrīvos jūsu žetonus uz jūsu norādīto saņemšanas adresi.

Alternatīvi, jūs varat piekļūt tradicionālākai tirdzniecības saskarnei, apmeklējot vietni ShapeShift.com (ShapeShift.io piedāvā klasisko ShapeShift saskarni).

5. Izstāšanās

No ShapeShift nav nepieciešama faktiska “izņemšana”; ShapeShift nekad netur jūsu naudu. Žetoni, ko ieguvāt mijmaiņas laikā, jau atrodas seifā, kuru norādījāt mijmaiņas laikā.

Tieši tā! Jūs esat veiksmīgi nomainījis ShapeShift.

Pēdējais vārds

ShapeShift ir visizplatītākais nosaukums kripto mijmaiņas telpā. Uzņēmums ShapeShift, kas tika dibināts 2013. gadā, turpina piedāvāt konkurētspējīgas likmes par kriptogrāfijas – kriptogrāfijas darījumiem. ShapeShift būtiski mainīja uzņēmējdarbības modeli 2018. gadā, kad sāka pieprasīt, lai lietotāji pirms tirdzniecības veikšanas pārbauda savu identitāti un piesakās. Tomēr tā ir zīme, ka ShapeShift iekļauj pašreizējo normatīvo vidi.

Šodien ShapeShift lietotāji var apmainīt 50 + kriptovalūtas, maksājot aptuveni 0,50% maksu (iebūvēta valūtas kursā)..

Lai uzzinātu vairāk par ShapeShift un kā tas darbojas, apmeklējiet biroju tiešsaistē vietnē ShapeShift.com. Alternatīvi, ShapeShift ir iebūvēts daudzos programmatūras maciņos, ļaujot uzreiz nomainīt monētas, neatstājot pašreizējo maku..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me