Poloniex Exchange: apgūstiet kriptogrāfijas lietotāju pārskatīšanas rokasgrāmatu

poloniex pārskats

Kā izmantot, tirgot un reģistrēties Poloniex Crypto Exchange

Poloniex ir viena no pasaulē pazīstamākajām un populārākajām kriptovalūtu biržām. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu visu, kas jums jāzina par Poloniex un kā to izmantot.

Iespējas

 • ASV izvietota kriptovalūtas maiņa ir pieejama visā pasaulē
 • Saprātīga tirdzniecības maksa no 0,15% līdz 0,25%
 • Pārbaude nav nepieciešama, ja izņemat mazāk nekā 2000 USD dienā

Depozīta metodes

 • Kripto
 • Fiat
 • Kredītkartes / debetkartes
 • Bankas pārskaitījumi

Plusi

 • Labi regulēts
 • Atbalsta Circle (Goldman Sachs atbalstīts uzņēmums)
 • 100+ kriptovalūtas

Cons

 • Kredīta / debeta noguldījumi nav pieejami visiem lietotājiem
 • Sūdzības par sliktu klientu apkalpošanu

Ievads

Poloniex ir ASV veidota kriptovalūtas birža, kuru 2014. gadā uzsāka Tristans D’Agosta. Birža ir oficiāli reģistrēta Delaveras štatā. 2018. gadā Poloniex iegādājās Circle, Goldman Sachs atbalstīta kriptogrāfijas platforma. Kopš iegādes Poloniex ir guvis arvien lielākus soļus, lai kļūtu par labāk regulētu biržu. Poloniex ir reģistrējies SEC un FINRA, piemēram, kā brokeris / dīleris, un plāno paplašināties Āzijas tirgū.

kas ir poloniksu apmaiņa

Lielākā daļa cilvēku zina, ka Poloniex ir augsts altkoīnu tirdzniecības apjoms. Birža ir viena no likvīdākajām lielākajām platformām, kas šodien pieejama. Visas galvenās kriptovalūtas ir labi pārstāvētas ar vairākiem tirdzniecības pāriem, taču jūs atradīsit arī daudz mazāku kriptovalūtu un mazāk zināmu altkoīnu ar pienācīgu tirdzniecības apjomu.

poloniex tirdzniecības birža

Poloniex ir paredzēts gan jauniem, gan pieredzējušiem kriptogrāfijas tirgotājiem. Interfeiss varētu būt nedaudz biedējošs kādam, kurš ir pilnīgi jauns kriptonauda. Tomēr ikvienam, kurš pamatīgi pārzina apmaiņas platformas, nebūs problēmu orientēties Poloniex.

Ir svarīgi atzīmēt, ka Poloniex nodarbojas tikai ar kriptonauda, ​​un platformā nav norādīti fiat valūtu pāri. Poloniex nesen sāka pieņemt fiat valūtas noguldījumus (izmantojot bankas pārskaitījumus un debetkartes / kredītkartes), lai gan pēc deponēšanas jūsu fiat valūta tiks apmainīta pret stablecoins (USDT vai USDC)..

Poloniex ir īpaši populārs dienas tirgotāju vai liela apjoma tirgotāju vidū, jo tam ir spēcīga likviditāte. Maržas tirdzniecība ir pieejama arī pateicoties Poloniex peer-to-peer maržas kreditēšanas platformai.

Sākot ar 2019. gadu Poloniex ir aptuveni 100 tirdzniecības pāri. Neskatoties uz to, ka Poloniex nepieņem valūtas noguldījumus vai naudas izņemšanu, valūtas maiņai ir vairāki USD Tether (USDT) pāri.

Poloniex nesen ir arī ieviesis mobilās lietotnes iOS un Android. Mobilās lietotnes ļauj tirgot kriptonauda, ​​atrodoties ceļā. No savas mobilās ierīces varat piekļūt visam Poloniex funkciju klāstam.

Viena no pamanāmākajām funkcijām, pirmo reizi piesakoties Poloniex, ir tās plašais datu analīzes rīku un diagrammu klāsts. Galvenā Poloniex saskarne izskatās tāda, kādu redzētu profesionāls akciju tirgotājs. Jums ir tūlītēja piekļuve vairākiem pasūtījumu veidiem (pirkšana, apturēšanas ierobežojums un pārdošana), vairākiem diagrammu skatiem un grafikiem, tirgus pasūtījumu grāmatai un jaunākajām ziņu plūsmām. Tas viss ir pieejams no vienas ērtas tirdzniecības saskarnes.

Daudzi pieredzējuši tirgotāji novērtēs arī pieejamos rādītājus desmitiem. Analizējiet tirgus, balstoties uz visu veidu rādītājiem – sākot no Bollingera lentēm līdz pat modernākiem rādītājiem, piemēram, Commodity Channel Index, EMA Cross un Fisher Transform, starp daudziem citiem. Poloniex kartēšanas rīkus nodrošina TradingView.

Lietu tehniskajā pusē Poloniex lielāko daļu tirdzniecības saskarnes koda izpilda klienta pusē. Viss Poloniex kods ir atvērts avots, un ikviens var brīvi pārbaudīt kodu, lai pārbaudītu, kā Poloniex darbojas. Poloniex arī padara API pieejamu izstrādātājiem, padarot Poloniex viegli integrēt ikdienas tirdzniecības iestatījumos.

Kopumā Poloniex ir populārs starp vidēju un progresīvu tirgotāju vidū. Birža atbalsta progresīvākas tirdzniecības stratēģijas un rīkus, un četros galvenajos tirgos (BTC, ETH, USDC un USDT) ir pieejami vairāk nekā 100 kriptovalūtu pāri..

Galvenās iezīmes

Galvenās Poloniex iezīmes ir:

Apdrošinātie: Poloniex ir apdrošināts kriptogrāfijas aktīviem, kas glabājas tās platformā.

60+ kriptovalūtas: Poloniex atbalsta 60+ kriptovalūtas un stablecoīnus un vairāk nekā 100 kriptovalūtu pārus.

Tagad atbalsta kartes un bankas kontus: Lielākajā daļā savas vēstures Poloniex neatbalstīja tradicionālās valūtas depozīta iespējas, piemēram, kartes un bankas kontus. Kopš Circle iegādes Poloniex ir bijis labāks atbalsts kartēm un bankas kontiem.

Kredītplecs: Poloniex atbalsta maržinālo tirdzniecību plašā pāru diapazonā, ļaujot piesaistīt tirdzniecību, lai iegūtu lielāku peļņu.

Ātrās API: Poloniex ļauj palaist viedus algoritmus un robotu tirdzniecības stratēģijas, dodot tirgotājiem pilnīgu piekļuvi API, tādējādi atvieglojot Poloniex integrēšanu esošajā tirdzniecības iestatījumā.

Mobilās lietotnes iOS un Android ierīcēm: Poloniex nesen izlaida mobilās lietotnes iOS un Android.

poloniksu priekšrocības

Decentralizēta birža (DEX): Poloniex nesen uzsāka decentralizētu apmaiņu ar nosaukumu Poloni DEX. Birža ļauj tirgot TRON (TRX) bez tirdzniecības maksām. Apjoms ir mazāks nekā pilna Poloniex birža, taču jūs varat apmainīt desmitiem TRX pāru decentralizētā, bez maksas tirdzniecības vidē. Poloniex 2019. gada novembrī iegādājās biržu ar nosaukumu TRXMarket un pārdeva to Poloni DEX.

poloniex apmaiņas funkcijas

Tirdzniecība bez verifikācijas: Lietotāji var tirgoties, augšupielādējot ID vai nepabeidzot KYC / AML verifikāciju. Pirmā līmeņa pārbaude ļauj tirgoties ar Poloniex, lai gan dienā var izņemt ne vairāk kā 2000 USD.

Klienta puses tirdzniecība: Poloniex tirdzniecības saskarnes kods tiek izpildīts klienta pusē.

Atvērtais avots: Viss Poloniex tirdzniecības kods ir atvērtā koda un pieejams tirgotājiem, lai tos pārbaudītu.

Pieejams visā pasaulē: Poloniex ir pieejams jebkur pasaulē, izņemot valstis, par kurām ir noteiktas sankcijas.

Vairākas kartēšanas iespējas: Poloniex ir pieejami plaši kartēšanas rīki, un šīs diagrammas ir viegli pielāgot, kā vēlaties. Skatiet diagrammas dažādos laika intervālos, piemēram, 6, 24 vai 48 stundas.

Paziņojumi par cenu izmaiņām: Mobilajā ierīcē iestatiet paziņojumus par brīdinājumu, lai saņemtu brīdinājumus par cenu izmaiņām.

Papildu rādītāji: Poloniex kartēšanas rīki atbalsta plašu rādītāju klāstu, ieskaitot visu, sākot no Aroon un Arnaud Legoux Moving Average rādītājiem līdz Williams% R un Zig Zag rādītājiem. Tirgotājiem, kuri meklē modernākus kartēšanas rīkus, Poloniex var būt vislabākā izvēle. Visus tehniskos rādītājus un diagrammas nodrošina TradingView.

kā darbojas polonikss

Kredīta un debeta noguldījumi: Daži verificēti lietotāji var noguldīt naudu platformā, izmantojot kredītkartes vai debetkartes.

Bankas pārskaitījumi: Poloniex atbalsta bezmaksas bankas pārskaitījumu noguldījumus un izņemšanu, ļaujot jums iemaksāt platformā fiat valūtu. Jūsu valūtas maiņa tiks pārskaitīta uz vienu no diviem Poloniex atbalstītajiem stabilajiem tēraudiem (USDC vai USDT).

Dažas funkcijas, kas Amerikas Savienotajās Valstīs nav pieejamas: Poloniex ievēro ASV noteikumus, un tas nozīmē, ka ASV tirgotājiem Poloniex ir īpaši stingras prasības. Noteikti kriptogrāfijas aktīvi nav pieejami amerikāņu tirgotājiem, piemēram (DCR, BCN un ARDR, cita starpā), un Amerikas tirgotājiem pirms tirdzniecības var būt nepieciešams pabeigt papildu pārbaudi..

Poloniex valūtas un pāri

Poloniex atbalsta 60+ kriptovalūtas un 100+ kriptovalūtu tirdzniecības pārus. Pāri ir sadalīti četros tirgos, tostarp BTC, USDC, ETH un USDT. Visas galvenās kriptovalūtas ir norādītas platformā, tostarp BTC, ETH, XRP, LTC, XMR, BCHABC, BCHSV, ETC, ZEC, DGB, EOS un citas. Jūs atradīsit arī mazāk zināmas kriptovalūtas, piemēram, Primecoin (XPM), Livepeer (LPT), MaidSafeCoin (MAID) un Numeraire (NMR).

Poloniex atbalstītās depozīta un izņemšanas metodes

Lielāko savas vēstures daļu Poloniex atbalstīja tikai kriptovalūtas noguldījumus un izņemšanu. Tomēr 2019. gadā Poloniex sāka pieņemt depozītus un naudas izņemšanu, izmantojot bankas pārskaitījumus un kartes. Pateicoties Poloniex iegādei Circle, jūs varat noguldīt un izņemt naudu platformā vairākos veidos nekā jebkad agrāk. Ja jūs iemaksājat Fiat valūtu Poloniex, tā tiks pārskaitīta USDC vai USDT stablecoin. Poloniex tehniski neglabā jūsu fiat valūtu kā fiat valūtu.

Poloniex reģistrācijas un pieteikšanās process

Poloniex ir vienkāršs reģistrācijas un pieteikšanās process, kas ir līdzīgs jebkurai regulētai apmaiņai. Jūs varat reģistrēt kontu un sākt tirdzniecību šodien, vienkārši ievadot savu e-pasta adresi un valsti. Atkarībā no jūsu valsts jūs, iespējams, varēsit sākt tirdzniecību ar Poloniex uzreiz. Vai arī Poloniex var pieprasīt jums veikt papildu verifikāciju.

Poloniex ir tikpat vienkāršs pārbaudes process. Pirmā līmeņa pārbaudē jums vienkārši jāapstiprina sava e-pasta adrese un dzīvesvietas valsts. Pirmajā līmenī daudzu valstu iedzīvotāji var tirgoties ar Poloniex, bet dienā izņemt tikai 2000 USD. Otrā līmeņa verifikācijai ir nepieciešama jūsu fiziskā adrese, pasta adrese, dzimšanas datums, pase un tālruņa numurs, tostarp augšupielādējot personas apliecību vai pases fotoattēlus. Pēc apstiprināšanas otrajam līmenim jūsu depozīta un izņemšanas limiti tiek palielināti līdz 25 000 USD.

Poloniex Trading

Tirdzniecības platforma Poloniex ir līdzīga jebkuras kriptovalūtas biržas tirdzniecības platformai. Galvenajā tirdzniecības lapā ir diagramma un pasūtījumu grāmata. Lapas apakšdaļā redzēsit vairākus pasūtījumu veidus, tostarp pirkšanas, ierobežošanas un pārdošanas pasūtījumu lodziņus. Ievadiet summu, kuru vēlaties tirgot, un pēc tam veiciet darījumu. Tieši tā.

Poloniex nodevas

Poloniex iekasē līdzīgas tirdzniecības maksas par lielāko daļu regulēto biržu. Lielākā daļa tirgotāju (mazāk nekā 600 BTC tirdzniecības apjoma mēnesī) maksās veidotāja maksu 0,15% un ņēmēja maksu 0,25%. Visaugstākajā tirdzniecības līmenī (vairāk nekā 120 000 BTC tirdzniecības apjoma mēnesī) jums būs jāmaksā 0% maksu par patērētāju un 0,05% no veidotāja maksas. Tirdzniecības apjoms ir balstīts uz 30 dienu vidējo rādītāju.

Poloniex nodevas

Poloniex laiku pa laikam samazinās tirdzniecības maksu. Piemēram, no 2019. gada Poloniex līdz gada beigām neiekasē tirdzniecības maksu.

poloniksu tirdzniecības maksas

Poloniex neiekasē depozīta vai izņemšanas maksu par bankas vadiem. Tomēr, ja jūsu bankas pārskaitījums tiek noraidīts un tas ir jāatgriež (piemēram, trūkstošu vai nepareizi uzrakstītu atsauces numuru vai pārsniegta depozīta limita dēļ), Poloniex iekasēs maksu 50 USD apmērā.

polonikss izmaksas

Poloniex neiekasē nekādas maksas par kriptovalūtas noguldījumiem vai izņemšanu. Tomēr, maksājot kriptonauda, ​​jūs maksāsiet tīkla maksu (t.i., kalnrača maksa, kas nepieciešama visiem bitcoin darījumiem).

Poloniex drošības jautājumi un dīkstāves

Poloniex bija viens nozīmīgs uzlaušana 2014. gadā, kas bija pirmais tā pastāvēšanas gads. Uzlaušanas laikā Poloniex zaudēja 12,3% no visiem bitkoiniem. Pēc uzlaušanas Poloniex ietekmētajiem lietotājiem piešķīra pilnīgu atmaksu.

Tāpat kā lielākā daļa šifrēšanas biržu, arī Poloniex atbalsta divu faktoru autentifikāciju konta papildu drošībai.

Lietošanas ērtums

Poloniex ir vienkārši lietojams ikvienam, kurš ir izmantojis citas kriptogrāfijas apmaiņas un pārzina pamata diagrammu saskarnes. Tomēr, ja esat pilnīgs kriptogrāfijas iesācējs, Poloniex interfeiss var šķist milzīgs. Pēc noklusējuma tirdzniecības ekrānā tiek parādīta daudz informācijas, un to ir viegli pārņemt. Tāpēc Poloniex ir vairāk piemērots starpproduktu vai uzlabotu kriptogrāfijas tirgotājiem.

Uzticība un privātums

Poloniex apgalvo, ka lielāko daļu klientu noguldījumu glabā aukstumā ar gaisa atstarpēm. Vienīgie līdzekļi, kas tiek turēti tiešsaistē, ir tie, kas nepieciešami ikdienas, aktīvai tirdzniecībai. Poloniex arī apgalvo, ka ir revīzijas programmas, kas darbojas 24/7/365. Ja šīs revīzijas programmas atklāj kaut ko aizdomīgu, darbība tiek bloķēta, pirms tā kļūst par problēmu. Protams, šie procesi ir līdzīgi tiem, ko redzam citās apmaiņās.

Poloniex saskārās ar nelielu karstumu, lai mainītu savus lietošanas noteikumus 2017. gada augustā pēc bitcoin cietās dakšas, kas izveidoja BCH. Poloniex mainīja lietošanas noteikumus, lai liegtu lietotājiem jebkura iemesla dēļ vērsties Poloniex tiesā vai iesaistīties tiesas procesos, piemēram,.

Klientu apkalpošana

Viens no nedaudzajiem ievērojamiem Poloniex trūkumiem ir tā klientu apkalpošana. Tiešsaistē varat atrast vairāk sūdzību par Poloniex klientu apkalpošanu nekā vidēji. Lietotāji sūdzas, piemēram, par ilgu atbildes laiku un sliktu līdzekļu trūkuma sūdzību risināšanu. Šīs sūdzības var atrast jebkurā apmaiņā, lai gan tās šķiet nedaudz biežāk sastopamas ar Poloniex.

poloniex klientu apkalpošana

Lietotāja rokasgrāmata: Kā iestatīt un lietot Poloniex

Poloniex ir vienkāršs reģistrēšanās process, un reģistrācija ir atvērta praktiski ikvienam pasaulē (izņemot tos, kas atrodas valstīs, par kurām ir noteiktas sankcijas). Lūk, kā pirmo reizi iestatīt un izmantot Poloniex.

1. Pierakstieties

Reģistrējieties Poloniex, ievadot savu vārdu, e-pasta adresi, dzīvesvietas valsti, dzimšanas datumu un paroli.

pierakstīties poloniksā

2. Pārbaude

Pārbaudiet savu e-pasta adresi, noklikšķinot uz Poloniex nosūtītās saites:

poloniksi pārbaude

Pēc tam pabeidziet verifikācijas procesu, lai sāktu tirdzniecību (nepieciešams dažās valstīs, bet citās ne). Lai pabeigtu verifikāciju, jums jāievada verificētā adrese, pēc tam augšupielādējiet valsts izdotu personas identitāti apliecinošu dokumentu ar fotogrāfiju (piemēram, vadītāja apliecību, valsts ID karti vai pasi)..

poloniex apmaiņas profils

polonikss identitātes drošība

poloniex tirdzniecības vērtspapīri

3. Divu faktoru autentifikācija

Poloniex atbalsta divu faktoru pārbaudi. Poloniex izmanto 2FA Google Authenticator.

poloniex autentifikācija

Poloniex ir arī 16 ciparu atslēga un QR kods, ko varat izmantot, lai atgūtu savu kontu. Šis kods tiks mainīts katru reizi, kad iespējojat 2FA. Poloniex iesaka pierakstīt vai izdrukāt 16 ciparu atslēgas kopiju un ievietot to drošā vietā. Jums būs nepieciešama šī atkopšanas atslēga, ja tālrunis (ko izmanto 2FA) pazaudēs, nozags vai izdzēsīs.

4. Maksājuma veids

Jūs varat noguldīt līdzekļus Poloniex, izmantojot jebkuru no 60+ platformā atbalstītajām kriptovalūtām.

poloniex maksājuma veids

Varat arī noguldīt līdzekļus, izmantojot bankas pārskaitījumu. Vai arī, ja esat verificēts lietotājs, līdzekļu noguldīšanai varat izmantot debetkarti vai kredītkarti.

5. Tirdzniecība ar kriptovalūtu

Kad līdzekļi atrodas jūsu kontā, varat veikt darījumu. Darījumu veikšana Poloniex ir vienkārša. Vienkārši izvēlieties vēlamo kriptovalūtu pāri, pēc tam ekrāna apakšdaļā atlasiet pirkšanas, pārdošanas vai ierobežošanas opciju. Veiciet tirdzniecību, kad esat gatavs. Tieši tā.

poloniex tirdzniecība kriptonauda

6. Izstāšanās

Jūs varat izņemt līdzekļus no Poloniex jebkurā laikā. Bankas pārskaitījums ir bezmaksas. Arī kriptovalūtas izņemšana ir bezmaksas, lai gan jūs maksāsiet tīkla maksu.

Pēdējais vārds

2014. gadā dibinātā Poloniex ir ilgstoša kriptovalūtas birža, kas daudzus gadus biznesā ir izveidojusi spēcīgu reputāciju. Biržai ir konkurētspējīga maksu struktūra, uzlabota tirdzniecības sistēma, maržināla tirdzniecība un citas funkcijas, kas patiks starpposma un uzlabotas klases tirgotājiem.

Poloniex nav visvairāk iesācējiem draudzīgā birža, kas šodien pieejama, un ir dažas sūdzības par Poloniex klientu apkalpošanu. Tomēr kopumā Poloniex iemesla dēļ ir viena no populārākajām kriptogrāfijas biržām pasaulē.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me