Kripto ceļvedis 101: vislabākās kriptovalūtas maiņas izvēle

Šajā rakstā tiek apskatīti svarīgi faktori, kas jāņem vērā, pirms izvēlaties labāko kriptovalūtas apmaiņu. Mēs esam izveidojuši jums apmaiņas sarakstu.

Biržu saraksts

Ir daudz pieejamu biržu, kurās varat iegādāties kriptovalūtas, un orientēties pareizajā biržā var būt grūti. Lai pārliecinātos, vai esat atvēris pareizo apmaiņu, pamatojoties uz jūsu cerībām, prasībām un to, kas jums ir labākais, ir jāņem vērā vairāki faktori. Lielākā daļa biržu piedāvā tikai augšējās monētas, kuras parasti sastāv no Bitcoin un Ethereum. (Skatīt arī: Monētas, Žetoni & Altcoins: kāda ir atšķirība?)

Šī rokasgrāmata palīdzēs jums pieņemt apzinātu lēmumu par to, kādas biržas ir pieejamas, kuras jums vajadzētu izvēlēties, un par faktoriem, kas ir svarīgi ņemt vērā, atverot kriptogrāfijas kontu biržā.

Naudas konvertēšana monētās

Ja jūs esat jauns kriptonauda, ​​jūsu pirmais solis būtu atrast valūtu, kas ļauj noguldīt naudu. Saskaņā ar noteikumiem, visās apmaiņās jums ir jāpārbauda savs konts pirms naudas iemaksas, iesniedzot personu apliecinošu dokumentu un jebkuru citu personisko informāciju. Tādējādi jums vispirms jāatrod valūtas maiņas vieta, lai pārvērstu naudu no bankas konta uz Bitcoin.

Ir svarīgi atzīmēt, ka ne visas kriptogrāfijas biržas pieņem fiat naudu; dažas apmaiņas ļauj noguldīt tikai monētas (visbiežāk Bitcoin), lai iegādātos citas alternatīvas monētas. Bitcoin ir vispopulārākais kripto, kas tiek piedāvāts gandrīz visās kriptogrāfijas biržās, un tas ir vārti citu monētu iegādei. Citiem vārdiem sakot, ja vēlaties iegādāties citas monētas, jums jādara šādi:

1. darbība: Atveriet vietējo kriptogrāfijas valūtas maiņu savā valstī un pārbaudiet savu kontu (iesniedziet identitātes apliecinājumu)

2. darbība: Iemaksājiet līdzekļus no sava bankas konta savā šifrēšanas biržas kontā un sāciet pirkt Bitcoin

3. solis: Atveriet kriptogrāfijas apmaiņas kontu, kurā tiek piedāvātas dažādas citas monētas. Parasti šīs biržas nepieņem fiat noguldījumus un pieļauj tikai monētu noguldījumus

4. solis: Pēc konta verifikācijas pārsūtiet vietējā biržā iegādāto Bitcoin uz jauno kriptogrāfijas biržu, un jūs varat sākt pirkt citas monētas ar savu Bitcoin

(Lasiet arī: 4 iemesli, kāpēc jums tagad ir labākais laiks ieguldīt kriptovalūtās)

Labākās kriptovalūtas maiņas izvēle

Svarīga piezīme: Tirdzniecības maksa kļūst mazāka ar apjomu. Tabulā uzskaitītie ir maksimālais diapazons * (Veidotājs nodevas tiek maksātas, kad pievienojat mūsu pasūtījumu grāmatai likviditāti, veicot ierobežotu pasūtījumu zem pirkuma cenas un virs pārdošanas cenas. Taker nodevas tiek maksātas, kad jūs noņemat likviditāti no mūsu pasūtījumu grāmatas, veicot jebkuru pasūtījumu, kas tiek izpildīts pret pasūtījumu grāmatas rīkojumu.)

Kad esat atvēris valūtas kontu, kas ļauj veikt fiat depozītu, varat saistīt savu personīgo bankas kontu ar savu kriptogrāfiskās apmaiņas kontu un sākt noguldīt līdzekļus, lai iegādātos Bitcoins.

Svarīgi faktori, kas jāņem vērā:

1. Pieejami monētu pāri

Daudzās biržās tiek piedāvātas tikai dažas monētas; vispopulārākās ir Bitcoin un Ethereum. Ir tikai nedaudzas valūtas maiņas, kas piedāvā daudzveidīgākas monētas. Daudzveidīgāka pieejamo monētu iespēja ir labāka, jo tā dod vairāk iespēju izvēlēties monētas. (Skatīt arī: Monētas, Žetoni & Altcoins: kāda ir atšķirība?)

2. Likviditāte

Likviditāte attiecas uz pirkšanas / pārdošanas vieglumu tirgū. Augsta likviditāte nozīmē, ka ir ļoti daudz pircēju / pārdevēju. Augsta likviditāte ir laba, jo tā ļauj labāk atrast cenu un ļauj ātrāk veikt darījumus.

3. Drošība

Apmaiņas vietā izmantoto drošības mehānismu līmenis un veids ir būtisks, lai nodrošinātu monētu drošību. Labas drošības prakses piemēri, ko veic apmaiņa, ir:

a) noguldījumu turēšana aukstā noliktava; tas nozīmē, ka jūsu monētas ir droši paslēptas bezsaistē, un to nevar sasniegt hakeri

b) Programmas pieejamība 2-faktoru autentifikācija (2FA) opcija; 2FA palielina jūsu konta drošību

c) E-pasta šifrēšana un verifikācija; par katru darījumu uz jūsu kontu tiks nosūtīts e-pasts, lai apstiprinātu darījumu

[Lasiet arī: Kriptovalūtas drošības ceļvedis: 2FA aktivizēšana]

4. Klientu atbalsta kvalitāte

Atsaucīgs klientu atbalsts ļautu ietaupīt daudz laika un satraukuma, it īpaši straujā vidē. Jautājumi par verifikācijas procesu, depozītu / izņemšanu, līdzekļu atspoguļošanu un tirdzniecības rīkojumiem būtu ātri jāatrisina biržām, vai arī tas var maksāt jums laiku, naudu un labklājību..

5. Tirdzniecības maksas

Zema pirkšanas un pārdošanas darījumu maksa salīdzinoši novērsīs jūsu peļņas samazināšanos, it īpaši, ja esat pastāvīgs tirgotājs. Ir svarīgi aplūkot apmaiņas maksu, lai noskaidrotu, vai tā ir salīdzinoši salīdzināma ar citām biržām.

6. Lietošanas ērtums

Apmaiņas lietotāja saskarnei jābūt viegli lietojamai un tīrai, lai izvairītos no neskaidrībām. Nepieciešamo indikatoru klātbūtne pirkstu galā un ērta pārvietošanās pa platformu atvieglo saskarnes izmantošanu ikvienam. [Lasīt arī: Vispārīgo kriptogrāfijas noteikumu ceļvedis]

Visā visumā

Apmaiņas izvēle ir vārti uz kriptogrāfijas pasauli. Kad jāņem vērā daudzi faktori izvēloties labāko apmaiņu, un iepriekšminētajiem faktoriem vajadzētu būt orientējošiem. Jūtieties brīvi uzdot jautājumus, un mēs sazināsimies ar jums, cik drīz vien iespējams!

(Skatīt vairāk: Kriptogrāfijas naudas maka ceļvedis: kāpēc jums ir nepieciešami maki?)

Reģistrējieties mūsu bezmaksas kriptonauda tīmekļa seminārā tūlīt, lai uzzinātu visu, kas jums jāzina par ieguldījumiem kriptogrāfijā.

Iegūstiet mūsu ekskluzīva e-grāmata kas palīdzēs jums veikt soli pa solim procesu, lai sāktu pelnīt naudu, izmantojot kriptovalūtas ieguldījumus! 

Jūs varat arī pievienoties mūsu Facebook grupai vietnē Apgūt kriptogrāfiju: uzlabotas zināšanas par kriptovalūtu uzdot jautājumus par kriptotipiem!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me