Kraken Exchange: apgūstiet kriptogrāfijas lietotāju pārskatīšanas rokasgrāmatu

kraken-exchange-review

Kā izmantot, tirgot un reģistrēties Kraken Exchange

Kraken ir viena no lielākajām un pazīstamākajām kriptogrāfijas biržām internetā, kas piedāvā zemas maksas, lielisku mobilo lietotni un rīkus pieredzējušiem tirgotājiem.

Iespējas

 • Bitcoin maržas tirdzniecība līdz 5x
 • Rezervju revīzijas pierādījums
 • Izstrādātāja API

Depozīta metodes

 • SEPA ES iedzīvotājiem
 • USD / EUR / JPY vadu noguldījumi
 • Kripto noguldījumi

Plusi

 • Lētas izmaksas un iemaksas
 • Laba mobilā lietotne
 • Uzlaboti tirdzniecības rīki

Cons

 • Periodiska dīkstāve intensīvas satiksmes periodos
 • Garuma pārbaudes process
 • Nav kredītkartes vai debetkartes depozīta iespēju

Ievads

Kraken ir ASV bāzēta kriptovalūtas birža, kas dibināta jau 2011. gadā, padarot to par vienu no vecākajām mūsdienās pieejamajām nepārtraukti strādājošajām kriptogrāfijas biržām. Gadu gaitā Kraken ir izveidojis reputāciju, piedāvājot drošu, lietotājam draudzīgu apmaiņu, vienlaikus ievērojot visus piemērojamos noteikumus.

Uzņēmumu Kraken 2011. gada jūlijā nodibināja tehnoloģiju uzņēmējs Džesijs Pauels, lai gan birža sabiedrībai oficiāli atvērta tikai 2013. gada septembrī pēc divu gadu attīstības. Pauels bija motivēts veidot biržu pēc tam, kad noskatījās Mt. Gox sabruka 2011. gadā pēc vairākiem drošības pārkāpumiem. Viņš saprata, ka kriptogrāfijas kopienai ir nepieciešama labāka iespēja – tāpēc viņš to uzcēla.

Sanfrancisko birža 2014. gadā kļuva par pasaulē lielāko kriptogrāfijas biržu pret eiro tirdzniecības apjomu. Kraken arī radīja troksni, lai palaistu pirmo pārbaudāmo rezervju revīzijas sistēmas kriptogrāfisko pierādījumu, ļaujot ikvienam kriptogrāfiski pārbaudīt Kraken rezerves.

Sākot ar 2019. gadu Kraken reģistrācija ir pieejama ASV, Kanādas un dažu Eiropas valstu iedzīvotājiem. Tirdzniecības pāri ir pieejami vairākās valūtās, ieskaitot ASV dolāru, Kanādas dolāru, eiro un Lielbritānijas mārciņu. Kādreiz Kraken bija populārs japāņu kriptogrāfijas tirgotāju vidū, lai gan 2018. gada aprīlī Kraken paziņoja, ka vairs neveiks uzņēmējdarbību Japānā augsto regulatīvo izmaksu dēļ.

Krakena ir pazīstama arī ar savu drošību un stabilitāti. Reti var atrast biroju, kas nepārtraukti darbojas kopš 2010. gadu sākuma un bez būtiskiem drošības pārkāpumiem, taču tieši tas ir ar Kraken. Kraken ir izdzīvojis kriptogrāfijas pirmajās dienās ar savu neskarto drošības reputāciju. Faktiski pēc Mt. Goks iesniedza pieteikumu par bankrota aizsardzību, Krakens tika izvēlēts kā viens no uzticamajiem apmaiņas partneriem, lai atvieglotu maksājumus kreditoriem.

Krakens ir turpinājis paplašināties institucionālajā kriptogrāfiskajā telpā. Biržā darbojas tumšs baseins, kas ir privāta birža, kurā institucionālie investori var tirgoties savā starpā, nenododot darījumus galvenajai biržai. Kraken arī pievienoja kriptovalūtas nākotnes darījumus 2019. gada februārī.

2019. gadā Kraken piesaistīja 100 miljonus dolāru tiešā piedāvājumā saviem lielākajiem klientiem. Uzņēmuma vērtība bija 4 miljardi USD.

Paņemsim laiku un pārskatīsim Kraken, lai redzētu, vai tai vajadzētu būt starp tādiem nozares gigantiem kā Coinbase, Gemini, Binance, Bittrex un citiem.

Galvenās iezīmes

kraken-exchange-trading-tirgus

Galvenās Kraken iezīmes ir:

Funkcionalitāte: Kraken ir ļoti funkcionāla un lietotājam draudzīga apmaiņa gan galddatoros, gan mobilajās ierīcēs. IOS mobilā lietotne ir viena no populārākajām pieejamajām kriptogrāfijas tirdzniecības lietotnēm.

Drošība & Stabilitāte: Lielākajā daļā biržu gadu gaitā ir bijis viens vai vairāki drošības pārkāpumi. Neskatoties uz to, ka Kraken sāka darboties 2013. gadā, nekad nav bijis nopietnu drošības pārkāpumu, un pat nelieli drošības incidenti ir reti.

Likviditāte: Kraken bija viens no pirmajiem, kurš debitēja ar kriptogrāfiski pārbaudāmu revīzijas sistēmu, padarot to viegli pārbaudāmu, vai biržai ir pietiekamas rezerves, lai segtu savas saistības. Kraken izmanto naudas glabāšanas paņēmienus, lai nodrošinātu savus līdzekļus, kā arī PGP / GPG šifrēšanu. Lietotājiem ir arī tādas iespējas kā divu faktoru autentifikācija, galvenā atslēga un globālie iestatījumi.

Tirdzniecības iespējas: Kraken piedāvā bitcoin maržas tirdzniecību līdz 5x. Tirgotājiem ir arī tādas uzlabotas funkcijas kā stop-loss rīkojumi, automatizēta tirdzniecība un citas.

Pieejams vairākās valstīs: Kraken ir pieejams ASV, Kanādā un dažādās Eiropas valstīs. Birža piedāvā 47 tirgus pārus ar 7 bāzes valūtām, ieskaitot USD, GBP, EUR, CAD un citas.

Populārās Krakenas valūtas un pāri

Sākot ar 2019. gada septembri aptuveni 60% no Kraken tirdzniecības apjoma notiek BTC / EUR un BTC / USD pāros. Citi populāri pāri ir ETH / USD, ETH / EUR, XRP / USD un XRP / EUR, kas kopā veido aptuveni 25% no tirdzniecības apjoma. Kraken ir spēcīgs apjoms arī pāros ārpus galvenajām valūtām, ieskaitot pārus, kas saistīti ar LTC, BCH, XTZ, XLM, EOS, XMR un citiem.

Kraken atbalstītās depozīta un izņemšanas metodes

Kraken ļauj lietotājiem iemaksāt un izņemt naudu, izmantojot USD, EUR, GBP un ​​CAD. Visi valūtas noguldījumi un izņemšana no valūtas tiek veikta ar bankas pārskaitījumu. SEPA var izmantot arī Eiropas Ekonomikas zonas iedzīvotāji.

Lai veiktu iemaksu Kraken, dodieties uz izvēlni > Finansējums, pēc tam atlasiet vēlamo depozīta metodi. Jūs varat veikt iemaksu, izmantojot bankas pārskaitījumu, pārskaitījumu vai kriptogrāfisko pārskaitījumu.

Kraken reģistrācijas un pieteikšanās process

Reģistrēties Kraken kontam ir viegli. Lai sāktu, vienkārši ievadiet savu vārdu, e-pasta adresi un paroli. Visām parolēm jābūt vismaz 8 rakstzīmēm.

Ir pieejami gan pamata, gan papildu konti. Pamata kontā ir nepieciešams jūsu vārds, dzimšanas datums, adrese un tālruņa numurs. Uzlabotajam kontam ir nepieciešamas šādas verifikācijas metodes:

Augšupielādes ID: Lai verificētu uzlaboto kontu, jums būs jāaugšupielādē valsts izdota personas apliecības forma un dzīvesvietas apliecinājums. ASV iedzīvotājiem ir jāaugšupielādē arī sociālās apdrošināšanas numurs.

Dokumentācija: Jums būs jāaugšupielādē Kraken adreses apliecinājums, ieskaitot pasta fotoattēlu ar jūsu vārdu un adresi.

Lietotājiem ir arī iespēja iestatīt divu faktoru autentifikāciju. Lai palīdzētu vēl vairāk aizsargāt jūsu kontu, ir pieejamas vairākas 2FA metodes.

Kad jūsu konts ir verificēts (tas var ilgt no dažām stundām līdz dažām dienām), jūs varēsiet iemaksāt līdzekļus savā kontā. Dodieties uz savu kontu un pēc tam pievienojiet bankas konta informāciju.

Pat pēc tam, kad jūsu konts ir verificēts kā “Papildu”, jums būs jāveic trīs verifikācijas līmeņi, lai noņemtu ierobežojumus no sava konta. 1. un 2. līmeņa verifikāciju var ātri apstrādāt (vidēji nepieciešamas 3–5 darba dienas), lai gan 3. līmeņa verifikācija var ilgt nedēļas. Sākotnēji Kraken bija četru līmeņu verifikācijas sistēma, lai gan tā kopš tā laika ir vienkāršojusi verifikācijas prasības, izmantojot Starter, Intermediate un Pro. kraken-exchange-account-types

Kraken Trading

Kad jūsu konts ir finansēts, varat doties uz Trade > Jauns pasūtījums, lai izvēlētos darījumu, kuru vēlaties veikt. Atlasiet valūtas, kuras vēlaties pirkt un pārdot, pēc tam izvēlieties, vai vēlaties veikt tirgus vai ierobežot pasūtījumu. Visbeidzot, noklikšķiniet uz zaļās apstiprināšanas pogas, lai apstiprinātu pirkumu.

kraken-exchange-trading-platform

Krakenas maksa

Kraken piedāvā konkurētspējīgas tirdzniecības maksas salīdzinājumā ar citām regulētām fiat tirdzniecības platformām. Maksas nav tik zemas kā daži no kriptogrāfijas – kriptogrāfijas apmaiņas milžiem, taču tās ir salīdzinoši zemas, salīdzinot ar citām likumīgām biržām, pat tiem, kas tirgo mazāk nekā 50 000 USD mēnesī.

No 0 līdz 50 000 ASV dolāru: 0,16% veidotājs, 0,26% noņēmējs

50 001 līdz 100 000 ASV dolāru: 0,14% veidotājs, 0,24% ieņēmējs

100 001 līdz 250 000 ASV dolāru: 0,12% veidotājs, 0,22% ieguvējs

250 001 līdz 500 000 ASV dolāru: 0,10% veidotājs, 0,20% ieguvējs

500 001 līdz 1 000 000 ASV dolāru: 0,08% veidotājs, 0,18% ieguvējs

1 000 001 līdz 2 500 000 USD: 0,06% veidotājs, 0,16% ieņēmējs

No 2 500 001 līdz 5 000 000 USD: 0,04% veidotājs, 0,14% ieņēmējs

$ 5 000 001 līdz $ 10 000 000: 0,02% veidotājs, 0,12% nēsātājs

10 000 000 USD +: 0,00% Maker, 0,10% Taker

Ir pieejamas atsevišķas maksas par stablecoin tirdzniecību, tumšo baseinu darījumiem un maržinālo tirdzniecību. Marinas maksa svārstās no 0,01% līdz 0,02% kā atvēršanas maksa, un maksa par pāreju no 0,01% līdz 0,02% ik pēc 4 stundām.

Kraken depozīta maksa svārstās no bezmaksas (par SEPA pārskaitījumiem un noteiktiem valūtas pārskaitījumiem) līdz fiksētām maksām 10 GBP / USD / EUR par GBP, USD un EUR depozītiem.

Kriptogrāfijas pārskaitījumiem parasti ir bezmaksas noguldījumi, un par izņemšanu tiek ieturēta neliela maksa.

kraken-trading-fee-chart

Kraken drošības jautājumi un dīkstāves

Salīdzinot ar citām lielākajām apmaiņām, Kraken ir bijis salīdzinoši maz drošības pārkāpumu un maz dīkstāves. Tomēr ir bijuši daži ievērības cienīgi incidenti.

2017. gads: Krakens visu 2017. gadu cieta nejaušas dīkstāves dēļ notiekošajiem DDoS uzbrukumiem. Neskatoties uz notiekošajiem uzbrukumiem, konta drošība un privātums nekad netika apdraudēts.

2018. gada janvāris: 10. janvārī Kraken pārtrauca tirdzniecību uz 48 stundām, lai instalētu jauninājumu, kas sākotnēji bija paredzēts tikai divas stundas. Tas bija ilgākais pakalpojuma pārtraukums kopš Kraken darbības uzsākšanas 2013. gadā. Atvainojoties lietotājiem, Kraken atgriezās tiešsaistē ar bezmaksas tirdzniecību līdz 31. janvārim..

Biržai, kas darbojas nepārtraukti kopš 2013. gada, Kraken ir bijis iespaidīgi maz drošības problēmu. Kaut arī citas apmaiņas šajā laikā ir palielinājušās un samazinājušās, Kraken joprojām ir droša, ilgstoša apmaiņa.

Lietošanas ērtums

Kraken lietotāji parasti uzteic apmaiņu par tā ērto lietošanu gan galddatoru, gan mobilo ierīču lietotājiem. Saskarne ir līdzīga citām lielākajām apmaiņām. Tomēr, tāpat kā jebkuram citam, lietotāja saskarne var būt personiska izvēle, un dažiem cilvēkiem Kraken izkārtojums nepatīk, salīdzinot ar, piemēram, Coinbase, apgalvojot, ka to ir sarežģīti izmantot un tas nav viegli acīm.

Uzticība un privātums

Kraken ir izcila reputācija attiecībā uz privātumu un drošību. Neraugoties uz nepārtrauktu darbību kopš 2013. gada, apmaiņai nav bijuši zināmi nopietni drošības pārkāpumi. Lietotāju informācija nekad nav bijusi atklāta, kā arī apmaiņa nav cietusi no patērētāju naudas uzlaušanas vai zaudējumiem. Kraken ir arī slavens rezervju audita sistēmas kriptogrāfiskais pierādījums, kas lietotājiem piešķir papildu uzticības slāni, zinot, ka viņi jebkurā brīdī var pārbaudīt Kraken rezerves.

Klientu apkalpošana

Kraken mājas lapā ir pieejams tiešraides Zendesk tērzēšanas logs, kas atvieglo ātru jautājumu uzdošanu. Atšķirībā no tērzēšanas logiem no citām biržām, Kraken tērzēšanu vada īsts cilvēks, nevis robots. Lietotāji var arī iesniegt pieprasījumus, izmantojot tiešsaistes veidlapu, atbildes saņemot 3 līdz 5 darba dienu laikā.

kraken-klientu-apkalpošanas-atbalsts

Kraken lietotāja rokasgrāmata: Kā iestatīt un lietot Kraken

1. Pierakstieties

pierakstīšanās-sākums-krakens-apmaiņas konts

Reģistrācija sākas Krakenas mājas lapā. Ievadiet savu e-pasta adresi, lietotājvārdu un paroli.

pievienoties-krakens-apmaiņai

Uz jūsu e-pastu tiks nosūtīts aktivizācijas kods, lai verificētu jūsu kontu.

kraken-reģistrācija-e-pasts

2. Pārbaude

Lai kaut ko izmantotu savam Kraken kontam, jums jāiziet daudzpakāpju verifikācijas sistēma.

Pārbaudot savu e-pasta adresi, jūs nokļūsiet 0. līmenī, kas neļauj deponēt, izņemt vai tirgoties.

Noklikšķiniet uz cilnes Iegūt verifikāciju, lai redzētu pašreizējo līmeņa statusu no 0 līdz 3.

kraken-exchange-account-types

Ritiniet uz leju līdz lapas apakšai, lai redzētu līmeņu līmeņus, tostarp informāciju, kas nepieciešama katra verifikācijas līmeņa pabeigšanai. Ja vēlaties palielināt depozīta, izņemšanas vai tirdzniecības limitus, jums jāiesniedz nepieciešamā dokumentācija.

3. Autentifikācija

Divu faktoru autentifikācija (2FA) Kraken nav nepieciešama, taču tā ir ļoti ieteicama. Iespējojiet 2FA, dodoties uz drošības izvēlni un pēc tam apakšizvēlnē noklikšķinot uz Divu faktoru autentifikācija.

kraken-exchange-security-2fa

Atšķirībā no citām apmaiņām, Krakenā varat iespējot 2FA konkrētām darbībām. Jūs varat saņemt 2FA brīdinājumu katru reizi, kad veicat darījumu, piemēram, vai katru reizi, kad piesakāties. Noklikšķiniet uz iestatīšanas pogas blakus katrai darbībai, kurai vēlaties iespējot 2FA.

Nākamajā lapā atlasiet 2FA metodi, kuru vēlaties iespējot šai darbībai, ieskaitot paroles ievadīšanu vai Google autentifikatoru.

Pamatojoties uz izvēlēto metodi, jums būs jāievada papildu 2FA opcijas.

Ja izmantojat Google autentifikatoru, jums būs nepieciešams ieskenēt QR kodu, lai savienotu Kraken kontu ar Google Authenticator.

4. Maksājuma veids

Lai noguldītu līdzekļus Kraken, dodieties uz sava konta lapu un pēc tam sadaļā Funding noklikšķiniet uz Depozīts. Kreisajā pusē ir norādītas pieejamās valūtas, kuras varat noguldīt. Izvēlieties valūtu, kuru vēlaties iemaksāt.

izmantojot-kraken-maksājumus-līdzekļus

Atkarībā no izvēlētās depozīta iespējas jums būs jāievada konkrēta informācija, kas saistīta ar šo metodi. Jums būs jāievada arī summa, kuru vēlaties iemaksāt (atcerieties, ka jums var būt ierobežots, pamatojoties uz jūsu līmeni).

5. Kriptovalūtas pirkšana

Lai veiktu jaunu darījumu Krakenā, atlasiet Tirdzniecība > Jauns pasūtījums, lai redzētu vienkāršo tirdzniecības izvēlni.

kraken-exchange-trading-platform

Ievadiet kriptonauda, ​​kuru vēlaties iegādāties, summu kopā ar maksimālo monētas cenu, kuru esat gatavs tērēt (ierobežotu pasūtījumu gadījumā). Vai arī atlasiet tirgus rīkojumu, lai uzreiz iegādātos kriptovalūtu par labāko pieejamo likmi. Noklikšķiniet uz zaļās pogas Pirkt, lai pabeigtu tirdzniecību.

Apskatiet iepriekšējos darījumus, dodoties uz kontu > Tirdzniecība un pasūtījumi. Kraken parāda statusu, apjomu, maksu, izmaksas un citu informāciju par pasūtījumu.

kraken-trade-order-history

6. Izstāšanās

Jūs varat izņemt fiat valūtu vai kriptonauda no Kraken. Lai atsauktu, pārejiet uz sadaļu Finansējums un pēc tam apakšizvēlnēs atlasiet Izņemt.

kā-izņemt-kripto-no-krakens

Pēc tam izvēlieties fiat vai kriptonauda, ​​kuru vēlaties izņemt, izmantojot opcijas lapas kreisajā pusē.

Katrai fiat valūtai vai kriptovalūtai ir atšķirīgas norādes par izņemšanu. Fiat izņemšana ir pieejama arī tikai tiem kontiem, kuriem ir pabeigta 2. līmeņa verifikācija, lai gan kriptogrāfijas izņemšana ir pieejama 1. līmeņa klientiem.

Ja izņemat kriptonauda, ​​jums būs jānoklikšķina uz vēlamās kriptovalūtas, pēc tam noklikšķiniet uz zilās pogas Pievienot adresi.

Ievadiet atbilstošo kripto izņemšanas adresi, pēc tam uzrakstiet adreses aprakstu. Adrese tiks saglabāta jūsu kontā, lai atvieglotu turpmāku izņemšanu.

Kad šī darbība būs pabeigta, jūs tiksiet novirzīts uz izņemšanas lapu. Atlasiet tikko pievienoto seifa adresi un summu, kuru vēlaties izņemt. Varat arī apskatīt maksu, kas nepieciešama, lai pabeigtu izņemšanu.

Pēc šīs informācijas ievadīšanas jūs saņemsit e-pasta ziņojumu, kas apstiprinās jūsu izņemšanas pieprasījumu. Jums nav jārīkojas ar šo e-pasta ziņojumu, lai gan, ja jūs saņēmāt e-pastu, nepieprasot izņemšanu, tas varētu nozīmēt, ka kādam ir piekļuve jūsu kontam (vai kāds mēģina jūs pievilt noklikšķināt uz pikšķerēšanas saites)..

Pēdējais vārds

Kraken tika dibināts jau 2011. gadā. Apmaiņa divus gadus pavadīja izstrādē, pirms to sāka publiskot 2013. gadā. Skaidrs, ka izstrādes laiks bija tā vērts, jo Kraken nekad nav cietis nevienu lielu drošības pārkāpumu..

Mūsdienās Kraken joprojām ir viena no pasaulē pazīstamākajām un visdrošākajām biržām, kas piedāvā vienkāršas reģistrācijas, lielisku mobilo lietotni un visas tirdzniecības funkcijas, kuras jūs sagaidāt no modernas kriptovalūtas biržas..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me