Deribit Exchange: 2020 apgūst kriptogrāfijas lietotāju pārskatīšanas rokasgrāmatu

Deribit

Kā lietot, tirgoties un reģistrēties Deribit Crypto Exchange

Deribit ir holandiešu kriptogrāfijas tirdzniecības platforma, kas lietotājiem ļauj visā pasaulē piedalīties nākotnes un opciju tirdzniecībā. Uzziniet visu, kas jums šodien jāzina par Deribit, mūsu pārskatā un lietotāja rokasgrāmatā.

Iespējas

 • Nākotnes līgumi, opcijas un pastāvīgā mijmaiņas darījumu tirdzniecība
 • Pieejami tikai BTC un ETH pāri
 • Neregulēts (reģistrācijai nav nepieciešama KYC / AML verifikācija)

Depozīta metodes

 • Bitcoin

Plusi

 • Ātrs un ērts reģistrācijas process bez verifikācijas
 • Pārredzama informācija par uzņēmumu, komandu un atrašanās vietu
 • Lētas tirdzniecības maksas

Cons

 • Pieejami tikai BTC un ETH pāri
 • Mazāk pāru un mazāks apjoms nekā BitMEX

Ievads

Deribit ir Nīderlandē bāzēta kriptovalūtas birža, kas ir vislabāk pazīstama ar savu nākotnes darījumu tirgu un ar piesaistīto tirdzniecību. Pateicoties Deribit, lietotāji, pārdodot Bitcoin nākotnes darījumus, var piekļūt līdz pat 100x lielākam kredītplecam.

Deribit pārskats

Nosaukums ‘Deribit’ cēlies no divu vārdu sajaukuma: atvasinājumi un bitcoin.

Tāpat kā BitMEX, arī Deribit nodarbojas ar bitcoin atvasinājumiem. Tas nozīmē, ka jūs nedarbojaties ar “īsto” bitkoinu nevienā no darījumiem; tā vietā jums ir darīšana ar produktiem, kuru pamatā ir bitcoin, piemēram, bitcoin nākotnes līgumi.

Deribit 2016. gadā uzsāka pašreizējais izpilddirektors Džons Jansens un CTO Sebastians Smicžinskis. Pirms Deribit palaišanas Jansens kopš 1999. gada bija opciju tirgotājs Amsterdamas biržā. 2012. gadā Jansens pirmo reizi dzirdēja par bitcoin un sāka tirgoties. Viņš saprata, ka pastāv tirgus Bitcoin opciju tirdzniecībai. 2014. gada sākumā viņš satika Sebastianu. Abi divus gadus vēlāk uzsāks Deribit, lai konkurētu ar esošajām bitcoin opciju tirdzniecības platformām, piemēram, BitMEX.

Uzņēmums ir reģistrēts kā Deribit D.V. Deribit uztur adresi Stationsstraat 2 B, 3851 NH, Ermelo, Nīderlandē. Deribit ir pārsteidzoši pārredzams attiecībā uz komandas informāciju un atrašanās vietu. Citi ievērojami komandas locekļi, tostarp KTO Mariuss Jansens un vadošais izstrādātājs Endrjū Janovskis, ir norādīti arī Deribit komandas lapā. Tas ir lielāks pārredzamības līmenis, nekā mēs iegūstam ar vidējo kriptogrāfijas apmaiņu.

Deribit apmaiņas ceļvedis

Deribit popularitāte pieauga 2018. gadā pēc tam, kad BitMEX lietotāji sāka sūdzēties par aizdomām par iekšējās informācijas ļaunprātīgu izmantošanu. Daži uzskatīja, ka BitMEX tirdzniecība ir viltota. Apmēram šajā laikā Deribit uzsāka savu kriptogrāfijas apmaiņu ar lielu kredītplecu kā alternatīvu. Šodien Deribit ir kļuvis par BitMEX konkurentu numur viens.

Daļa Deribita panākumu iemesla ir mūžīgais mijmaiņas darījums. BitMEX vispirms ieviesa mūžīgo mijmaiņas līgumu, kas ir nākotnes līgums, kura derīguma termiņš nekad nav beidzies. Sākot ar 2019. gadu, Deribit ir pastāvīgs mijmaiņas darījums. Pastāvīgajā mijmaiņas darījumā, ko Deribits vienkārši sauc par “Perpetual”, tiek izmantoti finansēšanas maksājumi starp pircējiem un pārdevējiem, kas līdzīgi nākotnes līgumam. Saskaņā ar tradicionālo nākotnes līgumu finansējuma maksājumi tiek pārskaitīti ik pēc astoņām stundām, izraisot līguma cenas izciļņus ap maksājuma brīdi. Ar Deribit’s Perpetual līgumiem sīki maksājumi tiek veikti katru mikrosekundi. Tas palīdz izvairīties no cenu traucējumiem, vienlaikus saglabājot cenu ļoti tuvu bitcoin tirgus vērtībai.

Deribit kriptovalūtas maiņa

Deribit ir reģistrēta adrese Amsterdamā, lai gan birža nav reglamentēta nevienā jurisdikcijā, kurā tā darbojas. Deribit neievēro nekādas īpašas valsts vai valsts normatīvās prasības.

Noteikumu trūkuma dēļ Deribit neprasa lietotājiem pirms reģistrēšanās pabeigt KYC vai AML verifikāciju. Jūs varat reģistrēt savu kontu ar e-pasta adresi, pēc tam pārsūtīt bitcoin, lai nekavējoties sāktu tirdzniecību. Ja jūs meklējat anonīmu tirdzniecību bez ierobežojumiem, Deribit var būt pareizā izvēle.

Regulējuma trūkums ļauj Deribit arī atvērt savas durvis lietotājiem visā pasaulē. Lielāko savas vēstures daļu Deribit pieņēma lietotājus no Amerikas Savienotajām Valstīm. Tomēr no 2020. gada janvāra ASV reģistrētiem lietotājiem ir aizliegts reģistrēties.

Apskatīsim tuvāk Deribit galvenās iezīmes, tostarp to, kā Deribit darbojas, un atšķirības starp Deribit un BitMEX.

Galvenās iezīmes

Deribit kriptogrāfijas apmaiņas priekšrocības

Galvenās Deribit iezīmes ir:

Fjūčeru un iespēju līgumu tirdzniecība: Deribit ir bitcoin atvasinājumu birža, kas nozīmē, ka jūs netirgot “īsto” bitcoin; jūs tirgojat produktus, pamatojoties uz bitcoin cenu, ieskaitot opcijas un nākotnes līgumus.

99% saldētava: Deribit apgalvo, ka vairāk nekā 99% no saviem līdzekļiem glabā saldētavā. Deribit nekad nav ticis uzlauzts vai kompromitēts nekādā nozīmīgā veidā.

Līdz 100x sviras efekts: Deribit atbalsta sviras līdz 100x BTC nākotnes līgumiem, savukārt līdz pat 10x sviras ir pieejamas tiešraides iespēju tirdzniecībā.

Pārredzama uzņēmuma informācija: Ar neregulētu apmaiņu mēs esam pieraduši, ka apmaiņa atklāj maz informācijas par sevi. Deribit tomēr ir pārsteidzoši caurspīdīgs. Mēs zinām galveno komandas dalībnieku vārdus. Mēs zinām Deribit reģistrēto adresi. Deribit ir pārsteidzoši caurspīdīgs.

Ātra infrastruktūra: Deribit platforma ir izpelnījusies plašu atzinību visā sabiedrībā. Tas ir ātrs un drošs. Deribit ir izveidojis savu infrastruktūru no paša sākuma, lai nodrošinātu, ka tā var apstrādāt lielu daudzumu pieprasījumu ar mazāk nekā 1ms latentumu.

Lētas tirdzniecības maksas: Deribit maksas ir ļoti līdzīgas BitMEX nodevām. Izgatavotāji saņem atlaidi par nākotnes līgumiem un beztermiņa līgumiem (atlaide 0,025%), savukārt ņēmēji maksā maksu no 0,05% līdz 0,075%. Deribit nav depozīta vai izņemšanas maksas.

Pieņem tikai Bitcoin: Tāpat kā BitMEX, arī Deribit pieņem noguldījumus tikai bitcoin.

Pastāvīgie mijmaiņas līgumi: Deribit ieviesa savus pastāvīgos mijmaiņas līgumus, lai konkurētu ar BitMEX. Deribita mūžīgie mijmaiņas darījumi darbojas līdzīgi, ar mikramaksājumiem norēķinu vietā veic pakāpeniski, nevis reizi astoņās stundās..

Deribit indekss: Deribit valūtas kurss tiek aprēķināts, pamatojoties uz piecu galveno biržu vidējām cenām.

Verifikācija nav nepieciešama: Deribit neprasa, lai lietotāji pirms platformas izmantošanas pabeigtu jebkāda veida KYC vai AML verifikāciju. Jūs varat reģistrēties, izmantojot tikai e-pasta adresi. Kamēr jums ir noguldāms bitcoin, varat nekavējoties sākt tirdzniecību ar Deribit.

Pieejams visā pasaulē: Deribit tiek pieņemts lielākajā daļā pasaules valstu. Vienīgās valstis, kurām oficiāli aizliegts lietot Deribit, ir Amerikas Savienotās Valstis, Kuba, Irāna, Sudāna, Sīrija un Ziemeļkoreja.

Apdrošināšanas fonds: Deribit, tāpat kā BitMEX, ir apdrošināšanas fonds, kas sedz zemūdens darījumus. Visus darījumus nodrošina pircējs un pārdevējs jebkurā pozīcijā, bet, ja kāda no pusēm nevar segt darījuma izmaksas, starpību apmaksā no Deribit apdrošināšanas fonda. Tā vietā, lai lietotāji iegūtu “matu griezumu”, likvidācijas laikā lietotāji maksā nelielu samaksu šajā apdrošināšanas fondā.

Bez depozīta vai izņemšanas komisijas: Deribit neiekasē nekāda veida iemaksas vai izmaksas izmaksas, lai gan, veicot naudas izņemšanu, jums būs jāmaksā standarta Bitcoin tīkla maksa.

TradingView atbalsts: Pateicoties TradingView izmantošanai, Deribit ir lieliski kartēšanas rīki. Ja esat pieradis pie TradingView diagrammām un tehniskās analīzes citās biržās, tos pašus rīkus atradīsit šeit.

Demo tirdzniecība: Deribit ir demonstrācijas tirdzniecības sistēma, kas var palīdzēt saprast, kā darbojas Deribit tirdzniecība.

Neregulēts: Deribit nav reglamentēts, kas nozīmē, ka tas neievēro nevienas pasaules jurisdikcijas likumus vai noteikumus. Sākot ar 2020. gada janvāri, Deribit ir aizliegis lietotājus tikai dažās valstīs (ieskaitot Amerikas Savienotās Valstis).

Tikai BTC darījumi: Visi Deribit darījumi ir denominēti Bitcoin. Tehniski ir pieejami tikai seši tirdzniecības pāri, tostarp trīs bitcoin perpetual / futures pāri un trīs Ethereum perpetual / futures pāri.

ASV investori drīkst: Viena no lielākajām priekšrocībām, kas Deribit bija salīdzinājumā ar konkurentiem, piemēram, BitMEX, bija tā, ka ASV investoriem bija atļauts tirgoties ar Deribit. Diemžēl no 2020. gada janvāra Deribit ir bloķējis ASV IP adreses.

Deribit Valūtas un pāri

Deribit atbalsta tikai divas kriptovalūtas: BTC un ETH. Deribit ir seši pāri, kas uzskaitīti no 2020. gada janvāra, tostarp:

 • Bitcoin (opcijas, pastāvīgie mijmaiņas līgumi, nākotnes līgumi)
 • Ethereum (opcijas, pastāvīgie mijmaiņas līgumi, nākotnes līgumi)

Lai gan Deribit ir tikai seši pāri, tiek ziņots, ka apmaiņa dienā veic reālo apjomu aptuveni 500 miljonu ASV dolāru apmērā, saskaņā ar neseno podkāstu ar Deribit dibinātāju un izpilddirektoru Džonu Jansenu.

Deribit atbalstītās depozīta un izņemšanas metodes

Deribit atbalsta tikai Bitcoin noguldījumus un izņemšanu. BTC iemaksas un izmaksas ir bezmaksas.

Deribit reģistrācijas un pieteikšanās process

Deribit ir ērts reģistrācijas un pieteikšanās process. Lai reģistrētos, jums nav jāapstiprina sava identitāte vai jāpabeidz KYC verifikācija. Varat reģistrēties no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot tikai e-pasta adresi.

Deribit tirdzniecība

Deribit tirdzniecība ir sarežģītāka nekā pamata kriptovalūtas maiņa. Jums ir darīšana ar atvasinājumiem, kas nozīmē, ka jūs netirgo “īstu” kriptogrāfiju. Ja jūs esat jauns darījums ar nākotnes līgumiem, iespēju līgumiem un tirdzniecību ar piesaistītiem līdzekļiem, Deribit var būt sarežģīts. Par laimi, Deribit piedāvā demonstrācijas tirdzniecību iesācējiem.

Pieejamie Deribit pasūtījumu veidi ietver:

 • Tirgus
 • Ierobežot
 • Stop Limit
 • Stop Market

Jūs varat tirgoties trīs tirgos: pastāvīgie mijmaiņas līgumi, opcijas un nākotnes līgumi.

Deribit Maksa

Deribit izmanto Maker-Taker maksas modeli. Kopumā maksas ir ļoti līdzīgas BitMEX nodevām, veidotāji saņemot atlaidi, bet ņēmēji – nelielu samaksu. Atcerieties: tirgotāji nodarbojas ar bitcoin atvasinājumiem, tāpēc Deribit tirdzniecības maksas ir zemākas nekā parastajā biržā.

Deribit maksas

Noguldījumi un izņemšana

 • Noguldījumi: bezmaksas
 • Izņemšana: bez maksas

Noguldījumi un izmaksa ir bezmaksas, lai gan jums būs jāmaksā bitcoin tīkla maksa par visiem naudas izņemšanas gadījumiem.

BTC pastāvīgie līgumi

 • Maksa par maksu: -0,025%
 • Taker maksa: 0,075%

BTC nākotnes līgumi

 • Maksa par maksu: -0,02%
 • Taker maksa: 0,05%

ETH mūžīgais & Nākotnes

 • Maksa par maksu: 0,00%
 • Taker maksa: 0,05%

BTC un ETH opcijas

 • 0,04% no pamatā esošā vai 0,0004 BTC / opcijas līgums
 • 0,04% no bāzes vai 0,0004 ETH / opcijas līguma

Maksa nekad nevar būt lielāka par 12,5% no opcijas cenas. Ja opcija tiek tirgota, piemēram, ar 0,0001 BTC, tad ņēmēja maksa būs 0,0000125 BTC (nevis 0,0004 BTC) vai 12,5% no 0,0001 BTC.

Piegādes maksa (norēķinu maksa pēc termiņa beigām)

 • BTC un ETH nākotnes līgumi: 0,025% nākotnes līgumiem
 • BTC un ETH opcijas: 0,02% no bāzes (par opcijām maksa nekad nevar būt lielāka par 12,5% no opcijas vērtības)

Deribit drošības jautājumi un dīkstāves

Deribit tika dibināts 2016. gadā, padarot to par salīdzinoši jaunu apmaiņu. Gadu gaitā apmaiņai nav bijuši lieli drošības incidenti vai dīkstāves.

Vienīgais ievērojamais incidents notika 2019. gada oktobrī, kad Deribit lietotājiem atmaksāja zaudējumus vairāk nekā 1,3 miljonu ASV dolāru apmērā sakarā ar bitcoin valūtas kursa nepareizas aprēķināšanas problēmu. Deribit izmantoja savus līdzekļus, lai segtu šos zaudējumus: neizmantoja Deribit apdrošināšanas fondu. Problēma bija saistīta ar problēmu Deribit lietas pusē. Tas nebija saistīts ar hakeru.

Bez šī nelielā jautājuma Deribitam ir tīra drošības vēsture. Tāpat kā BitMEX, arī Deribit nekad nav uzlauzts. Deribit apgalvo, ka vairāk nekā 99% no sava bitcoin glabā saldētavā.

Deribit Lietošanas ērtums

Tāpat kā jebkura apmaiņa ar opcijām un nākotnes līgumiem, Deribit nav vispiemērotākā apmaiņa iesācējiem. Sākot nodarboties ar kriptogrāfisko atvasinājumu tirdzniecību, jums jāzina, ko jūs darāt. Tomēr Deribit lietotāja interfeisu ir ļoti viegli izmantot. Tā ir labi izstrādāta, ātra platforma, kuru novērtēs starpproduktu un uzlabotas kriptogrāfijas tirgotāji.

Deribit Uzticība un privātums

Deribit nav reglamentēts, lai gan apmaiņa parasti ir uzticama un pārredzama. Deribit ir pilnībā atklājis savu komandas informāciju, reģistrēto adresi Amsterdamā un citu informāciju par uzņēmumu. Tāpat kā jebkurai neregulētai kriptogrāfijas apmaiņai, arī Deribit nākotnē varētu draudēt papildu sodi vai aizliegt lietotājus no noteiktām jurisdikcijām. Tomēr šodien apmaiņa ir uzticama un pieejama visā pasaulē.

Deribit Uzticība un privātums

Deribit klientu apkalpošana

Deribit ir vidējā klientu atbalsta sistēma. Lietotāji var iesniegt pieprasījumu, izmantojot e-pasta veidlapu vai izmantojot tiešsaistes tērzēšanu. Ir arī FAQ sadaļa.

Lietotāja rokasgrāmata: Kā iestatīt un lietot Deribit

Deribit ļauj ikvienam pasaulē reģistrēties, izmantojot tikai e-pasta adresi. Lai reģistrētos un pirmo reizi izmantotu Deribit, rīkojieties šādi:

1. Pierakstieties

Apmeklējiet vietni Deribit.com un noklikšķiniet uz Izveidot kontu.

kā lietot Deribit

Ievadiet savu e-pasta adresi, segvārdu vai aizstājvārdu, paroli un dzīvesvietas valsti.

izveidot Deribit kontu

Ja atrodaties aizliegtā jurisdikcijā (piemēram, Amerikas Savienotās Valstis), redzēsit šādu ziņojumu:

Deribit apsardze

Tāpat kā ar BitMEX, arī jūs tehniski pārkāpjat pakalpojumu sniegšanas noteikumus, ja izmantojat starpniekserveri, lai apietu šo ģeogrāfisko ierobežojumu. Tomēr Deribit, šķiet, neveic nekādas darbības pret ASV bāzētiem tirgotājiem, kuri izmanto pilnvaras.

2. Pārbaude

Lai apstiprinātu kontu, noklikšķiniet uz saites, kuru saņēmāt e-pasta iesūtnē.

Deribit konta verifikācija

3. Divu faktoru autentifikācija

Deribit atbalsta divu faktoru autentifikāciju (2FA), izmantojot Google Authenticator.

Lai iestatītu 2FA, dodieties uz lapu Konts – drošība. E-pasta paziņojumi pēc noklusējuma ir iespējoti (jūs saņemsit e-pasta paziņojumu par katru pieteikšanās reizi), taču papildu drošībai varat iespējot citas 2FA opcijas.

4. Maksājuma veids

Deribit pieņem noguldījumus tikai bitcoin. Dodieties uz Mans konts, pēc tam iemaksājiet, lai redzētu savu bitcoin maku adresi. Nosūtiet līdzekļus uz šo adresi, un tie tiks pievienoti jūsu Deribit kontam.

Deribit atjaunina

5. Tirdzniecība ar kriptovalūtu

Deribit kriptovalūtu tirdzniecība

Kad esat noguldījis Bitcoin savā Deribit makā, jūs varat tirgoties vienā no sešiem atbalstītajiem Deribit pāriem. Noklikšķiniet uz Tirdzniecība, pēc tam augšējā izvēlnē izvēlieties ‘Bitcoin’ vai ‘Ethereum’. Kreisajā pusē varat apskatīt pastāvīgos mijmaiņas darījumu tirgus, kā arī opciju tirgus ar dažādiem derīguma termiņiem.

izmantojot Deribit apmaiņu

Kad esat gatavs veikt tirdzniecību, dodieties uz tirdzniecības logu, kas ir līdzīgs jebkuram kriptogrāfijas biržas tirdzniecības logam, bet ar papildu pielāgošanas iespējām:

Deribit tirdzniecības platformas ceļvedis

6. Izstāšanās

Jūs jebkurā laikā varat bez maksas izņemt naudu no Deribit.

Deribit maksājumi

Jūs maksāsiet Bitcoin tīkla maksu, kas svārstās no vidējas līdz neprātīgai atkarībā no tā, cik vēlaties tērēt.

Pēdējais vārds

Deribit ir atsvaidzinoši uzticams un caurspīdīgs nosaukums neregulētu kriptogrāfijas apmaiņu citādi ēnas pasaulē. Tāpat kā citas neregulētas apmaiņas, pastāv iespēja, ka Deribitu jebkurā laikā var slēgt jebkurā valstī. Tomēr mēs novērtējam to, ka Deribit ir pārredzams attiecībā uz savu komandu, uzņēmumu un atrašanās vietas informāciju.

Kopumā Deribit piedāvā anonīmu, bez verifikācijas kriptogrāfisko atvasinājumu tirdzniecību vienmērīgā un ātrā vidē. Ir pieejams tikai neliels skaits pāru ar BTC un ETH, taču Deribit joprojām ir viena no lielākajām un populārākajām kriptogrāfisko atvasinājumu tirgus vietām pasaulē..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me