Coinsquare Exchange: apgūstiet kriptogrāfijas lietotāja pārskata rokasgrāmatu

coinsquare-exchange-review

Kā izmantot, tirgot un reģistrēties Coinsquare Crypto Exchange

Coinsquare ir Kanādas populārākā kriptovalūtas birža. Mūsdienās moderna birža piedāvā ērti lietojamu lietotāja interfeisu, patentētu tirdzniecības platformu, CAD / BTC tirdzniecību un citas noderīgas funkcijas..

Iespējas

 • Viegli tirgojiet Kanādas dolārus par BTC un citām kriptovalūtām
 • QuickTrade tūlītējai kriptogrāfijas iegādei
 • Coinsquare bagātība institucionāliem / ieguldītājiem ar lielu neto vērtību

Depozīta metodes

 • Interac E-pārsūtīšana
 • Flexepin
 • Pārskaitījums
 • Kriptovalūtas

Plusi

 • Ērts kriptogrāfijas tirdzniecības pakalpojums iesācējiem un pieredzējušiem kriptogrāfijas tirgotājiem
 • Lietotājam draudzīgs izkārtojums
 • Labs serviss gan iesācējiem, gan pieredzējušiem, gan institucionāliem, gan tirgotājiem ar lielu tīro vērtību

Cons

 • Pieejams ierobežots skaits kriptovalūtu (kopā desmit)
 • Augstas maksas
 • Mobilajām lietotnēm ir jāstrādā

Ievads

Coinsquare ir Kanādas vadošā kriptovalūtas birža. Kad Coinsquare sāka darboties, tā galvenais konkurents bija Kanādas kolēģis QuadrigaCX. Protams, 2018. gadā QuadrigaCX dibinātājs nomira un paņēma sev līdzi Quadriga auksto maku privātās atslēgas. Kopš tā laika QuadrigaCX ir slēgts, atstājot Coinsquare kā galveno kriptonauda biržu Kanādā.

monētas kvadrātveida-kriptogrāfijas apmaiņa

Šodien Toronto balstīta birža piedāvā vieglu kriptogrāfijas tirdzniecību no labi izveidota interfeisa. Ja jums šķiet, ka citas kriptogrāfijas apmaiņas ir mulsinošas vai ar informāciju saistītas, vienkārša, minimālistiska Coinsquare lietotāja saskarne varētu būt jums pareizā izvēle.

Coinsquare QuickTrade funkcija ir īpaši noderīga iesācējiem tirgotājiem. Tā vietā, lai pārvietotos pa diagrammas saskarni un izvēlētos dažādus pasūtījumu veidus, jūs varat vienkārši ievadīt vēlamo summu un pēc tam to iegādāties. Tieši tā. Jūs maksājat nelielu prēmiju par darījumu veikšanu, izmantojot QuickTrade (0,2% pirkuma maksa par darījumiem, kas saistīti ar BTC, vai 0,4% par darījumiem, kuros nav BTC). Tomēr tas ir vienkāršs veids, kā ikviens var iegādāties kriptogrāfiju pirmo reizi.

Vēl viena unikāla Coinsquare lieta ir tā, ka uzņēmums ir izveidojis savu platformu iekšpusē ar patentētu tehnoloģiju. Jūs būsiet pārsteigts, cik daudz citu kriptogrāfijas apmaiņu tikai Whitelabel ir trešās puses apmaiņas platforma. Tāpēc tik daudz citu biržu izskatās identiskas. Coinsquare apgalvo, ka tā 100% patentētais risinājums ir pārbaudīts ar stresu un pārbaudīts DDoS. Turklāt sistēma ir iespējota SSL un 2FA, un Coinsquare ir 95% saldētavas politika attiecībā uz visu digitālo valūtu.

Coinsquare ir arī unikāls apgalvojums, ko nevar veikt daudzas citas apmaiņas: kopš dibināšanas 2014. gadā uzņēmums nekad nav zaudējis monētu.

Kopumā Coinsquare ir labākā Kanādā esošā kriptogrāfijas birža, kas šodien pieejama. Pirms dažiem gadiem kanādieši patiešām varēja nopirkt bitcoin tikai caur QuadrigaCX vai Coinsquare. Šodien lielas ASV biržas, piemēram, Coinbase, ir atvērušas savas durvis kanādiešiem. Tomēr Coinsquare joprojām ir dažas priekšrocības, tostarp CAD / BTC pāri un Interac e-pārskaitījumu izmantošana Kanādas banku klientiem.

Galvenās iezīmes

Galvenās Coinsquare iezīmes ir:

Lietotājdraudzīgums: Coinsquare ir viena no lietotājam draudzīgākajām biržām, kas šodien pieejama. Uzņēmums ir padarījis smieklīgi vieglu kriptogrāfijas iegādi neatkarīgi no tā, vai jūs to darāt pirmo reizi vai esat to darījis simtiem reižu. QuickTrade opcija iekasē augstākas maksas (0,2% līdz 0,4%), taču ļauj uzreiz iegādāties monētas, sajaukt portfeli un iesaistīties citos darījumos.

Desmit kriptovalūtas: Sākot ar 2019. gada oktobri Coinsquare ļauj tirgot desmit populārākās kriptovalūtas, tostarp BTC, BCH, BSV, ETH, ETC, DOGE, DASH, LTC, XLM un XRP. Lielākā daļa likviditātes ir koncentrēta BTC un ETH pāros.

Kanādas dolāru tirdzniecība: Coinsquare ir viena no nedaudzajām biržām, kur jūs varat pirkt un pārdot kriptovalūtu par Kanādas dolāriem (CAD). Sākot ar 2019. gada oktobri aptuveni 75% no biržas tirdzniecības ir BTC / CAD pāri.

95% saldētava: Coinsquare ir 95% saldētavas politika visām digitālajām valūtām. Mēs esam redzējuši, ka dažas biržas reklamē 98% vai 99% saldētavu politiku, lai gan daudzas biržas nereklamē savas saldētavas politikas.

SSL un 2FA: Lai uzlabotu drošību, Coinsquare piedāvā drošu ligzdas slāni (SSL) un divu faktoru autentifikāciju (2FA).

100% patentēta platforma: Daudzas citas kriptogrāfijas apmaiņas Whitelabel platformas no esošajiem pakalpojumu sniedzējiem. Coinsquare tomēr ir izveidojis savu platformu no nulles. Tā ir 100% patentēta platforma.

Saprātīgas maksas: Coinsquare agrāk bija daudz augstākas maksas, taču uzņēmums kopš tā laika ir samazinājis maksu, lai būtu konkurētspējīgāks ar citām biržām. Šodien Coinsquare parastajiem darījumiem ir Maker Makera 0,1% un Taker Maksa 0,2%.

Ārpusbiržas tirgi: Coinsquare ir ārpusbiržas tirgus investoriem, kuri vēlas, lai viņu darījumi netiktu iekļauti biržas rīkojumu grāmatā. Ārpusbiržas tirgi ir populāri institucionālo investoru un privātpersonu ar lielu neto vērtību, kuri vēlas veikt lielākus darījumus, neietekmējot tirgu.

Coinsquare bagātība: Coinsquare ir ieviesis ekskluzīvu pakalpojumu Coinsquare Wealth. Pakalpojums ir paredzēts kvalificētām personām vai iestādēm, kuru digitālā valūta ir vismaz USD 25 000 vai vairāk. Coinsquare norīkos jums konta direktoru ar mērķi palielināt digitālās valūtas portfeli.

KYC verifikācija: Coinsquare ir regulēta un cienījama birža, tāpēc visiem tirgotājiem pirms darījumu veikšanas ar lietotni ir jāpabeidz KYC verifikācija..

Pieejams angļu vai franču valodā: Coinsquare ir pieejams divās oficiālajās Kanādas valodās – angļu un franču.

Vidējās mobilās lietotnes: Coinsquare nesen izlaida mobilās lietotnes iOS un Android, taču tām nepieciešams zināms darbs. Lietotāji sūdzas par ierobežotām iespējām tirgoties, piemēram, izmantojot lietotni.

Coinsquare valūtas un pāri

Coinsquare pieņem Kanādas dolārus (CAD) kā galveno valūtu, lai gan tiek pieņemti arī USD depozīti. Jūs varat veikt QuickTrades ar CAD lielākajā daļā galveno kriptovalūtu. Vai arī varat tirgoties ar populāriem pāriem, piemēram, CAD / BTC. Kopumā ir pieejamas desmit kriptovalūtas, tostarp bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin Satoshi Vision (BSV), Dogecoin (DOGE), Dash (DASH), Ripple (XRP) , Ethereum Classic (ETC) un Zvaigžņu lūmeni (XLM).

Coinsquare atbalstītās depozīta un izņemšanas metodes

Coinsquare piedāvā trīs dažādas finansēšanas iespējas Kanādas dolāros, ieskaitot Interac e-pārskaitījumu, Flexepin un pārskaitījumu. Viņi piedāvā arī trīs ASV dolāru finansēšanas iespējas, tostarp bagātības zelta stiepli, bagātības platīna vadu un bagātības dimanta stiepli (minimālais depozīts 25 000 ASV dolāru apmērā, kas nepieciešams ASV dolāriem). Izņemšanas iespējas ietver tiešos bankas noguldījumus un pārskaitījumus. Varat arī noguldīt jebkuru no desmit atbalstītajām kriptovalūtām savā Coinsquare kontā.

Coinsquare reģistrēšanās un pieteikšanās process

Coinsquare ir vienkāršs reģistrācijas un pieteikšanās process. Veicot jebkādus fiat valūtas depozītus, jums būs jāapstiprina sava identitāte (piemēram, visiem CAD depozītiem ir nepieciešams adreses apliecinājums un valdības izdots personu apliecinošs dokuments ar fotogrāfiju). 2FA ir pieejams pēc konta iestatīšanas, lai nodrošinātu drošu pieteikšanos. Apakšā detalizēti izskaidrosim reģistrācijas un pieteikšanās procesu.

Coinsquare tirdzniecība

Coinsquare piedāvā vairākas dažādas tirdzniecības iespējas. Tirgotāji iesācējiem novērtēs iespēju QuickTrade, kas ļauj iegādāties kriptogrāfiju tikpat viegli kā pirkt kaut ko no Amazon: vienkārši ievadiet summu, kuru vēlaties iegādāties, pēc tam noklikšķiniet uz Pirkt. Augsta tīrā vērtība un institucionālie investori var piekļūt Coinsquare Wealth un ārpusbiržas tirdzniecības galdam. Tikmēr parastie tirgotāji var piekļūt parastajai tirdzniecības saskarnei ar Coinsquare.

Coinsquare maksa

Coinsquare tirdzniecības maksas ir konkurētspējīgas, lai gan noteiktas depozīta un izņemšanas iespējas ir dīvaini dārgas.

 • Makera maksa: 0,1%
 • Taker maksa: 0,2%
 • QuickTrade maksa: 0,2% (pērkot vai pārdodot BTC) vai 0,4% (ja abas monētas nav BTC)
 • Flexepin noguldījumi: 3,5% maksa (vismaz 20 USD, maksimums 500 USD)
 • Interac e-pārskaitījuma noguldījumi: 1,5% maksa (minimums 100 USD, maksimums 10 000 USD)
 • Pārskaitījuma noguldījumi: 0,5% maksa (minimums 10 000 USD, bez maksimuma)
 • Tiešā bankas izņemšana: 2% maksa (minimums 100 USD, maksimums 10 000 USD)
 • Bankas pārskaitījuma izņemšana: 2% maksa (vismaz 10 000 USD, maksimums 100 000 USD)
 • Bagātības vadu izņemšana: 1% maksa (vismaz 10 000 USD, maksimums 100 000 USD)
 • Sasteigta stieples izņemšana: 2% maksa (minimums USD 50 000, bez maksimuma)
 • USD pārskaitījuma noguldījumi: 0,5% maksa (minimums 25 000 USD) līdz 0% maksa (vismaz 250 000 USD)
 • USD pārskaitījuma izņemšana: 1% maksa (parasts pārskaitījums) vai 2% maksa (sasteigts pārskaitījums)

Kopumā Coinsquare tirdzniecības maksas ir ļoti konkurētspējīgas, taču depozīta un izņemšanas iespējas ir dārgas salīdzinājumā ar citiem pakalpojumu sniedzējiem. Protams, jūs varat brīvi pārskaitīt kriptonauda no sava konta bez komisijas maksas (izņemot kalnrūpniecības maksu), tāpēc tā ir iespēja tiem, kuri nevēlas maksāt 1% maksu, tikai lai izņemtu naudu.

Coinsquare drošības jautājumi un dīkstāves

Coinsquare ar lepnumu apgalvo, ka nekad nav zaudējusi monētu kopš tās izveides 2014. gadā. Cik mēs varam pateikt, tā ir taisnība. Coinsquare arī nav cietusi no lieliem drošības pārkāpumiem, datu noplūdes vai citiem incidentiem, par kuriem sabiedrība zina. Coinsquare savus panākumus skaidro ar patentētu tehnoloģiju, kas sola piedāvāt vislabāko klases drošību: Coinsquare ir izveidojusi savu platformu no paša sākuma, kas nozīmē, ka izmantojumi, kas ietekmē citas apmaiņas, ne vienmēr var ietekmēt Coinsquare

Coinsquare Vienkārša lietošana

Coinsquare ir veidots tā, lai iesācējiem vai pieredzējušiem tirgotājiem to būtu viegli izmantot. QuickTrade funkcija ir vienkāršākais veids, kā šodien iegādāties kriptonauda, ​​pat ja jūs nekad iepriekš neesat redzējis tiešsaistes apmaiņu. UI ir minimālistisks un lietotājam draudzīgs. Tajā pašā laikā Coinsquare precīzi neatgādina katru citu biržu tirgū, tāpēc, ja esat pieradis tirgoties citās biržās, var paiet dažas minūtes, lai pierastu pie Coinsquare.

Coinsquare uzticēšanās un konfidencialitāte

Coinsquare ir lieliska reputācija Kanādā un ārzemēs. Uzņēmums ir labi regulēta birža, kas atrodas Toronto centrā. Coinsquare, kas dibināta 2014. gadā, gadu gaitā nav cietusi no lieliem drošības pārkāpumiem. Coinsquare uzticības un privātuma rekords izskatās īpaši labi, ņemot vērā to, kas notika ar konkurējošo biržu QuadrigaCX 2018. gadā, kad klienti zaudēja līdzekļus pēc dibinātāja nāves un paņēma sev līdzi privātās atslēgas.

Coinsquare klientu apkalpošana

coinsquare-klientu apkalpošana

Coinsquare ir vienkārša atbalsta sistēma, kurā varat iesniegt biļetes pieprasījumu. Tomēr Coinsquare nav klientu apkalpošanas bezmaksas tālruņa numura, kā arī nav klientu apkalpošanas e-pasta adreses. Jums jāiesniedz biļete. Parasti Coinsquare reaģē uz biļetēm saprātīgā laika periodā. Jūs neredzat tik daudz sūdzību par Coinsquare tiešsaistē kā ar citām biržām. Apmeklējiet sava konta lapu, lai skatītu visas atvērtās atbalsta biļetes.

coinsquare-support-biļetes

Coinsquare lietotāja rokasgrāmata: Kā iestatīt un izmantot Coinsquare

Coinsquare ir vienkāršs reģistrācijas process. Lai reģistrētos un pirmo reizi izmantotu Coinsquare, veiciet tālāk norādītās darbības.

1. Pierakstieties

Apmeklējiet Coinsquare.com un noklikšķiniet uz Pierakstīties.

monetquare-user-account

Ievadiet savu lietotājvārdu, e-pasta adresi un paroli. Ja kāds jūs novirzīja uz apmaiņu, šeit varat ievadīt šīs personas novirzīšanas kodu.

2. Pārbaude

Pēc tam Coinsquare nosūtīs jums e-pastu. Apstipriniet savu e-pasta adresi, noklikšķinot uz pogas. Pēc tam jūs tiksiet novirzīts uz lapu, kurā varat pabeigt verifikācijas procesu.

coinsquare-exchange-email-address

Lai pabeigtu verifikāciju, jums būs nepieciešami trīs priekšmeti, ieskaitot mobilā tālruņa numuru, komunālo pakalpojumu rēķinu vai bankas izrakstu un valsts izdotu personas apliecību.

coinsquare-crypto-kyc-verifikācija

Coinsquare nosūtīs jums īsziņas verifikācijas numuru. Ievadiet šo numuru, lai turpinātu.

coinsquare-exchange-identitātes-autentifikācija

Šajā brīdī varat arī atzīmēt izvēles rūtiņu, lai pārbaudītu informāciju ar Equifax. Šī ir alternatīva verifikācijas metode, kas varētu paātrināt verifikācijas procesu (padarot to gandrīz tūlītēju), lai gan tā nav nepieciešama.

monētas kvadrātveida-kriptogrāfijas-apmaiņas-reģistrēšanās process

Ja nepiekrītat trešās puses Equifax verifikācijai, konta informācijas apstiprināšana var ilgt no dažām stundām līdz dažām dienām.

3. Divu faktoru autentifikācija

Coinsquare iesaka iestatīt divu faktoru autentifikāciju (2FA), lai aizsargātu jūsu kontu. 2FA varat iestatīt, izmantojot Google Authenticator iOS vai Android.

Lai aktivizētu 2FA, piesakieties savā kontā un dodieties uz lapu Konta iestatījumi, pēc tam atlasiet 2FA autentifikāciju un izvēlieties Google Authenticator. Noklikšķiniet uz Ģenerēt atslēgu, pēc tam skenējiet QR kodu, izmantojot mobilo lietotni Authenticator, un ievadiet sešus ciparus. Visbeidzot, nospiediet Aktivizēt, lai apstiprinātu 2FA iestatījumus.

monētas kvadrātveida-kriptogrāfijas-apmaiņas-2fa

4. Maksājuma veids

Kad Coinsquare ir pārbaudījis jūsu informāciju, jūs varat izvēlēties noguldīt līdzekļus, izmantojot fiat valūtu (CAD vai USD) vai kriptonauda.

Pārskaitījuma noguldījumi:

 • Pierakstieties savā Coinsquare kontā
 • Augšējā izvēlnes joslā (vai mobilās versijas ekrāna apakšdaļā) noklikšķiniet uz “Fund”.
 • Izvēlieties CAD vai USD kā savu valūtu (USD depozītiem, izmantojot pārskaitījumu, ir nepieciešams vismaz USD 25 000 USD)
 • Kā finansēšanas metodi izvēlieties pārskaitījumu, pēc tam izpildiet norādījumus, lai pabeigtu pārskaitījumu.

Interac e-pārskaitījuma noguldījumi:

Pirms lietojat Interac e-Transfer, lūdzu, ņemiet vērā, ka e-pārsūtīšanas nosaukumam ir jāsakrīt ar jūsu Coinsquare konta nosaukumu. Visiem e-pārskaitījumiem ir jāmaksā arī 1,5% no kopējās darījuma summas, un pārskaitījumu apstrāde prasa apmēram 3 dienas.

 • Pierakstieties savā Coinsquare kontā
 • Augšējā izvēlnes joslā (vai, ja izmantojat mobilo versiju) noklikšķiniet uz “Fund”.
 • Izvēlieties CAD kā savu valūtu (Interac e-Transfer ir Kanādas bankas pārskaitījumu sistēma, un jūs nevarat pārskaitīt USD)
 • Šajā ekrānā iegūstiet e-pasta adresi, ziņojumu, drošības jautājumu un atbildi uz drošību
 • Piesakieties savā tiešsaistes bankā un sāciet Interac e-pārskaitījumu, ievadot precīzu e-pasta adresi, ziņojumu, drošības jautājumu un drošības atbildi, ko jums sniedza Coinsquare

Pēc tam, kad Interac e-pārskaitījuma līdzekļi atrodas jūsu kontā, uz tiem attiecas papildu ieturēšanas periods trīs dienas. Šajā periodā jūs varat tirgoties, lai gan jūs nevarat izņemt līdzekļus.

Flexepin noguldījumi:

Ja vēlaties pārskaitīt naudu uz Coinsquare, neizmantojot Kanādas banku vai kredītkarti, Flexepin ir viena no iespējām. Coinsquare iekasē 3,5% maksu par Flexepin, un jūs noguldījumos varat ierobežot USD 10 000 USD mēnesī.

 • Pierakstieties savā Coinsquare kontā
 • Augšējā izvēlnes joslā noklikšķiniet uz ‘Fund’
 • Kreisajā pusē atlasiet CAD kā savu valūtu
 • Izvēlieties Flexepin
 • Ievadiet 16 ciparu Flexepin vaučera kodu

Jūs varat iegādāties Flexepin kuponus no dažādiem avotiem. Tos var iegādāties, piemēram, no dažiem veikaliem un dažādiem tiešsaistes mazumtirgotājiem. Kad esat ieguvis 16 ciparu kupona kodu, jūs varat ātri noguldīt naudu Coinsquare. Flexepin.com šeit ir veikala meklētājs kas ļauj atrast tuvāko Flexepin mazumtirgotāju.

Kriptovalūtas noguldījumi:

Jūs varat arī viegli finansēt savu Coinsquare kontu ar kriptonauda.

 • Pierakstieties savā Coinsquare kontā
 • Augšējā izvēlnes joslā noklikšķiniet uz ‘Fund’ (vai mobilajā lietotnē apakšējā izvēlnē pieskarieties ‘Transfer’ un pēc tam ‘Fund’.
 • Atlasiet kriptovalūtu, kuru vēlaties iemaksāt
 • Noklikšķiniet uz “Saņemt adresi”
 • Kopējiet ģenerēto adresi savā šifrēšanas maka pārsūtīšanas logā
 • Nosūtiet līdzekļus no esošā kriptogrāfijas maka
 • Coinsquare atbalsta noguldījumus visās desmit kriptovalūtās.

5. Tirdzniecība ar kriptovalūtu

Tirgot kriptovalūtu ar Coinsquare ir viegli. Varat izmantot opciju QuickTrade, lai ātri mainītu vienu aktīvu pret citu.

monētas kvadrātveida-kriptogrāfiskas tirdzniecības platforma

QuickTrade ļauj arī ērti sadalīt savu portfeli. Jūs varat uzreiz izvēlēties tērēt 25%, 50% vai 100% no saviem līdzekļiem, piemēram, BTC. Par šiem darījumiem tiek iekasēta maksa 0,2% (par darījumiem, kas saistīti ar BTC) vai 0,4% (par darījumiem, kas nav saistīti ar BTC). Izmantojot QuickTrade, tirdzniecība tiek veikta uzreiz par tirgus cenu.

Ja vēlaties tradicionālāku tirdzniecības saskarni, to varat atrast arī vietnē CoinSquare. Uz Coinsquare diagrammas balstītā saskarne ļauj jums apskatīt biržas pasūtījumu grāmatu, izpildīt tirgus vai limita rīkojumus un pārslēgties starp dziļuma un cenu diagrammām..

monētu kvadrātveida maiņas tirgus tirdzniecība

Coinsquare neatradīs tos pašus uzlaboto pasūtījumu veidus (piemēram, OCO darījumus), kādi būtu citās biržās. Stop-loss funkcija ir arī ierobežota. Tomēr, ja vēlaties pamata tirgu vai ierobežojat tirdzniecību, Coinsquare veic šo darbu.

coinsquare-bitcoin-price-chart

Lai pabeigtu darījumu, pārejiet uz tirdzniecības skata “Pirkt” vai “Pārdot”, pēc tam noklikšķiniet uz “Veikt pirkšanas pasūtījumu” vai “Veikt pārdošanas uzdevumu”..

coinsquare-exchange-buy-bitcoin-sell-btc

Coinsquare atklāj maksu tieši zem tirdzniecības loga.

6. Izstāšanās

Jūs varat izņemt naudu no Coinsquare, dodoties uz apmaiņas lapu Izņemt.

coinsquare-crypto-atsaukt

Izņemšanas lapā ir apkopoti jūsu atlikumi fiat un kriptogrāfijā. Varat arī redzēt, vai pašlaik netiek ieturēti līdzekļi.

Jūs varat izvēlēties izņemt naudu fiat vai kriptovalūtā.

Fiat izņemšana:

 1. Kreisās puses izvēlnē atlasiet vēlamo valūtu (CAD vai USD).
 2. Ievadiet summu, kuru vēlaties izņemt, pēc tam izvēlieties izņemšanas metodi.
 3. Ritiniet uz leju un pievienojiet bankas kontu, kuru vēlaties izmantot, pēc tam noklikšķiniet uz “Pieprasīt izņemšanu”.

Kripto atsaukšana:

 1. Izvēlieties kriptovalūtu, kuru vēlaties izņemt
 2. Ievadiet summu, kuru vēlaties izņemt
 3. Ielīmējiet adresi (sava ​​maka adresi), kuru vēlaties izmantot izņemšanai

Pēdējais vārds

Coinsquare ir Kanādas vadošā kriptovalūtas birža. Toronto bāzētajai biržai ir pierādīts drošības līmenis un laba reputācija. Kopš dibināšanas 2014. gadā Coinsquare apgalvo, ka nekad nav pazaudējusi monētu.

Noteiktas maksas ir augstākas nekā citās biržās, jo īpaši attiecībā uz noteiktām valūtas noguldīšanas un izņemšanas metodēm un funkciju QuickTrade (tirdzniecības maksa no 0,2% līdz 0,4%). Tomēr kopumā saskarne ir vienkārša, lai pārvietotos, un parastās tirdzniecības maksas ir konkurētspējīgas (0,1% līdz 0,2%).

Ja jūs esat kanādietis, kurš pirmo reizi vēlas iegādāties kriptogrāfiju, tad CoinSquare ir labākā Kanādā pieejamā iespēja, kas šodien pieejama – it īpaši, ja vēlaties izmantot Kanādas dolārus un veikt Interac e-pārskaitījumus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me